* Holistic Remote Healing - Holistické léčení na dálku - Uvedeno ZDE.

Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light

vnitřního věčného světla a jeho moudrosti- of inner eternal light and its wisdom

*
co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili,aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu zde

Kat je Musings
Kompilácia koníčky, záujmy a blúdenia myšlienok.
Shift: Tri dni temnoty

Tri dni temnoty
Update z Kirael
KIRAEL 'The Great Shift "Fred koruny
KIRAEL: keď som si to jeden na tri dni temnoty, nemal som tušenie, ako všetci boli nadšení, bude s ním. Viem, že sú nadšení. Každý sa ma pýta, ma zlé médium dostane sa spýtala, trochu viac ako ja, pretože on je na Zemi viac, než ja: Keď sa tri dni temnoty bude diať?

No, dovoľte mi dal to na vás, ako najlepšie viem. Tri dni temnej tmy je niečo, že v čase, keď sa to stane, budete všetci tak pripravení na to, nebudete počítať dni. Budete počítať láska čiastočky, pretože, ako vidíte, tri dni temnoty, ak je do roviny Krajina vstúpi do tohto obrovského pás svetla, a svetlo je tak intenzívny, je ich toľko, že častice, Sun Star sa zdá byť vymazaná. Hovoríte: "No, Boh vám pomôže, majster Kirael nie budeme zmrznúť bez slnka?" Povedal som, "Zdá sa, že bude vymazaná."

Svojho Stvoriteľa nerobí chyby. To vie, ako priviesť dostatok častíc pomocou. Oh, ale som si istý budete chcieť spať veľa. V skutočnosti, niektorí z vás budú spať priamo cez to a neviem, stalo sa, kým nie je po všetkom.

Ale tu je to dobrá správa: Ako som už povedal, v prvej knihe, a ja opakujem znova, keď je po všetkom a prebudení, ste v urputných bojoch v plnej sile štvrtého svetla a prvá vec, ktorú bude chcieť urobiť, je skočiť pre radosť. Druhá vec, ktorú budete chcieť urobiť, je dostať dole, pretože sa budete vznášať sa tam nejakú dobu. Vidíte, ako ste sa cez to pásik, vaše fyzické telo je upravená do svetla centier. Svetlo centrá sú častice, ktoré ste sa vykonáva so sebou celý život a chcel zapáliť v novom stave vedomia.

Teraz pre všetkých z vás tam, že hovoríme "We the people", ktoré jednoducho išiel "WOW", to hovorím aj vám: Prečo začať teraz? Prečo začať práve teraz prehľadávať celý systém v každej meditácii ste? Prehľadávať a povedať: "Neviem, či to je jeden z tých malých častíc, ktoré Majster Kirael hovoril vo svojej knihe" Kirael, Veľký posun "A bijú sa trochu a ak je iskry na vás, hovoriť" ja ešte jednu. "Možno je dobre, pretože sú všetky príde o jeden deň. Ale predstavte si, predstavte si, že niektorí práve teraz.

To je to, čo tri dni temnoty, je naozaj všetko o, tak prestať byť "fraidy mačku. Nechajte spoznať lásku svojho Stvoriteľa nenechajú nič sa vám nestane.

KIRAEL: Dovoľte mi, aby som otvorenie tejto kapitoly s hlbokým znepokojením: Kedykoľvek sa objaví strach skĺzne, bude Ospravedlňujem sa hlasno a jasne, pre ktoré nie je účelom tejto práce. Chcem sa vyhnúť za každú cenu. Tri dni temnoty nie sú o strach a paniku, ale o vzostupe do štvrtej dimenzie. Aj rozšíriť moju ospravedlnenie znovu a znovu pre akékoľvek obavy, že by mohli vzniknúť, a prosím, pochopiť, že som sa snažil vystrašiť. Snažím sa pripraviť na vzostup. Shift je o láske, a akéhokoľvek strachu máte pocit, je to, čo ste si zvolili. Vyberte si múdro, priatelia, bude pre posun sa začiatkom prebudení na pohľad.

Tri dni temnoty v skutočnosti sa týka vstupu Matky Zeme do fotónového pásu. To bude produkovať tri dni temnoty, a táto udalosť ohlasuje začiatok smeny, alebo vzostup, do štvrtej dimenzie. Dovoľte mi, aby som vám stručné vysvetlenie, čo sa stane počas tohto obdobia. Celá akcia bude prebiehať po dobu siedmich až desiatich dní, alebo tak, ale prosím, držte mi tieto čísla, pretože to môže kolísať deň, tak v oboch smeroch.

PRVÝ DEŇ
Bude pocit úplnej a úplnej nepokoje na tomto mieste. To nie je vyvolať strach. Áno, je strach povolené Stvoriteľom, ale nemusíte sa vstúpiť do tohto strachu. Tí z vás, ktorí si túto prácu budú informovaní o udalostiach, ktoré sa prejaví počas tohto obdobia. Poviete si: "To je presne to, čo povedal Kirael by sa stalo." Budete ešte musieť prekonať strach, hoci, pretože to bude prenikať do roviny Zeme. Je to prebudenie veľmi hlboké bunkovej pamäti, že musí prísť na povrch. To je vymyslené svetelných bytostí, aby sa ubezpečil, že každý dostane cez posun o liečenie ich obavy. A znovu, pretože žijú v strachu tak, vy vlastne toľko dobrých vecí zo strachu. Liečenie váš strach všetko je súčasťou Stvoriteľa dizajn.

To je ďalší dôvod, prečo by ste sa snažili rokovať s aktuálnym strach. Ako ste sa cvičil v zaobchádzaní s nimi a strácajúce svoj strach, budete lepšie schopní vyrovnať sa s Shift. Niektorí sa obáva, že ste v súčasnosti stretávajú, sú také veci, ako: Sú moje účty platí? Budem stále ženatý, a ak nie, čo mám robiť? Prídem o všetky svoje peniaze na nejaké hlúpe investície? To sú, samozrejme, veľmi reálne, ale keď sa pozrel na V skutočnosti všetko, čo potrebujete urobiť, je postaviť sa problému a je ochotný s ňou zachádzať do bodu, keď otázka je k celkovej prehľadnosti. Potom viete čo? Vždy sa ukáže, že nie je tak veľký veľký monštrum ste videli. V skutočnosti, to sa stane veľmi ovládateľný z väčšej časti. To je dôvod, prečo by som zdôrazniť, že vyplníte všetky vaše vlastné vzdelávacích projektov včas. Keď ste sa naučili, ako najlepšie riešiť svoj strach, to bude robiť Shift dobrodružstvo, na rozdiel od nočnej mory. Opakovanie je matka múdrosti.

Takže, hneď v prvý deň, bude vibrovať s ilúziou hmoty chorôb a zdanlivo zdrvujúci narušenia. Budete doslova opustí Tretia dimenzia a chytil sa vo štvrtej dimenzii, s Photon Energy miešania dovnútra so zmyslom Zeme radenie, hlavný posun, viac, ako ste niekedy pocit, až do toho bodu. Budete doslova nechce chodiť okolo prvých 12 hodín tohto prvého dňa. Budete doslova nútení zostať v pokoji.

To je Matky Zeme spôsob, ako sa škrípaním zastaví. V tomto období si koktaily zo seba a sladí mnoho z jej aspektov. To všetko je už zmapované, a vie, ako ďaleko ísť bez klopania sama seba úplne mimo kurz. Takže to bude jeden z vašich prvých indikáciou: vzhľad rozsiahleho rozruch následne Matku Zem naozaj rachot.

Budete mať niekoľko zemetrasení pred týmto. Zemetrasenie sa stali takmer samozrejmosťou do tejto doby. Nehovorím o svojej veľkej 8, 9, alebo na Richter váhe, ale 5 je, 6 a nižšie, pretože to je miesto, kde Matka Zem ukáže, že je práve chystá. Avšak, keď sa dostane do svojej konečnej polohy, kde Shift energie rozmer bude od tretej dimenzii štvrtej dimenzie a Photon Energy už začala pohltí Zem, ona bude pripravila pôdu pre jej posledný točí cez tretí rozmer. Preto je asi 12 do 16 hodín na to prvý deň, budete mať doslova ťažkej dobe pobytu vo zvislej polohe. Neprepadajte panike! Viete, koľkokrát je potrebné sa postarať o to? Prosím, neprepadajte panike! Ak nechcete panike v týchto prvých pár hodín, veci sa začnú vyriešiť sami, pretože hojdania a vozového začne kužeľ off.

Ďalšie niektoré ďalšie funkcie sa začne prejavovať sa poklesom teploty a slnečného svetla. Je to skutočne začne vyzerať neskoro večer na najbližších pár dní. Nebudete mať možnosť vidieť veľa slnka Od teraz, až sa dostanete z tejto časti Shift.

V tej dobe bude úžasné prebudenie začínajú prejavovať. V závislosti na vašej mimozmyslové schopnosti, tí priatelia a príbuzní, ktorí prešli na druhú stranu budú môcť komunikovať s vami. To vám umožní pracovať tak, že väčšina z nich so skúsenosťami v tejto súčasnej stelesnenie. To je len ďalší dôvod, prečo, za posledných niekoľko rokov, sprievodcovia, ktorí vedia smeny boli odporúčajú meditáciu. My Truth mi hovorí, že slovo by malo byť veľkými písmenami, pretože to je dôležité miesto, som na to.

DRUHÝ DEŇ
Zvýšenie tma sa začali prenikať do roviny Zeme, spolu s chladným nikdy predtým nezažila. Bude sa jednať o hlboké chladné, to bude prenikať vnútri vás. V tejto dobe bude nadviazanie spojenia s inými subjektmi, ktoré nie sú na báze uhlíka. Tu je ďalší dôvod, prečo nemôžete žiť svoj život so sídlom v strachu. Budete čeliť, čo bude vyzerať, že niektoré z vašich najväčších skúšok. Všetko, čo budete musieť pochopiť, že ide o skúšku. Treba mať len na svetle, v používaní biele svetlo, svoje vedomie vrcholy a test zmizne.

TRETIA DEŇ
Tretí deň sa Matka Zem plne zapojiť do Photon pásu a vlastný prechod na štvrtej dimenzie nastane. Práve tu Photon Energy obálky roviny Zeme a tri dni temnoty začať. Vonkajšie pásmo Fotónová energie je veľmi hustá, aby sa zmiesť z trojdimenzionálny podstaty a podnietiť čtyřdimenzionální energie. Bude to temný, pretože svetlo častice sú tak husté, že na seba berú podobu žiadne svetlo. To bude trvať asi tri dni, než sa cez túto vonkajšiu pás a bude vyzerať, ako by ste sa v úplnej tme. Teraz sa neprebudí o 72 hodín neskôr, chodiť von a povedať: "To je ono! Ja som preč. "Budete musieť dávať pozor, a nie sa zavesil na čase, že sa stane podvodník a spôsobiť energie trvať aj dlhšie upokojiť.

Ako ste sa presťahovať do Photon Energy, bude to doslova blokujú slnečné svetlo. To bude skutočný tma, priatelia. Podstatou Photon Energy doslova má schopnosť blokovať slnečné svetlo, takže keď som sa hovoriť o temnote, hovorím o skutočnej čistoty tmy. Avšak, niektoré slnečnej tepelnej energie prejsť, takže nebudete musieť zažiť "doba ľadová." Nebude to podstúpiť vibračné posun kompenzovať nedostatok pohybu, že väčšina bude zážitok.

To sa nemalo zmysel snažiť sa ísť von a všetko opraviť. To sa nemalo zmysel snažiť sa ísť dole do rohu skladu a zistiť, či je to otvorené. Nebudete hladom, nikto od hladu za tri dni. Na prvom mieste sa váš metabolizmus sa mení tak, že nebudete potrebovať jedlo. Budete prijímať potravu iba v najľahšej látok. Na začiatku bude iba to, Stvoriteľ priniesol svetlo v podobe pretekov sveta. To je to, čo Stvoriteľ vždy dodávané vás. Z akéhokoľvek dôvodu, ste nepoužili múdro až do tohto bodu. Teraz nebudete používať iba zariadenia múdro, ale budete mať trochu času rezonuje s týmto, ale väčšina z nich vlastne začať využívať tento nový zdroj potravy.

Ako môžu ľudia v teplých oblastiach prípravy na toto obdobie? Nie tým, že kúpi desať deky alebo budovanie akejsi studenej vode miestnosti. Médium mi pripomenula, keď bol mladý chlapec a Al ľudia stavať úkryty na Zemi a skladovania je s konzervované potraviny. Toto bolo v odozve na niekoho možno poklesu nejaký obrie bomba a jediné bezpečné miesto je nejaký úkryt. Uisťujem vás, priatelia, nič z toho bude nutné túto dobu. V čase, keď táto udalosť skutočne pohltí vaša krajina lietadlo, tí, ktorí sú predurčení prežiť plnosť akcie sa dozvedeli o telo vibračné prenos a pohyb aliancie, tak základom je plne chránený.

Byť jasné, že telu energiu dostane každý prejsť. To je dôvod, prečo bude dôležité prijať svojich bratov a sestry v láske. Budete pred mrazom k smrti, pretože budete mať sa dozvedeli o meditácii a vibračné telo prevodu. Všetky tieto veci, ktoré sa učíte na tejto úrovni sú veľmi svetský vlastne príprava na nejaký čas nie je tak ďaleko do budúcnosti.

V polovici z týchto troch dní úplnej tme a chlade, bude väčšina svetovej populácie stane nepojazdným. Budete spomalí do takého stavu, že tri dni temnoty nebude cítiť ako súčasnej dobe sa, priatelia. To je, ako sa niektorí obávajú byť premiestnený. Ťažko budete pamätať ešte prechádza táto časť hustoty. Akonáhle to začalo a narazí na prvý z troch dní, budete doslova ísť do stavu hibernácie v sebe.

Po šichte
Coming out na druhej strane tých dňoch temnoty budú mimo vaše najdivokejšie očakávania. Ako sa stratí v tme, budete mať ďalšie dva alebo tri dni pred tým, než sa svetlá znovu. Bude to vyzerať ako za súmraku. , Keď sa váš prvý krok, bude si uvedomíte, že už sa dotýkajú krajiny, ako ste boli zvyknutí. Zistíte, že si môžete vziať hop do vzduchu, zostať tam na chvíľu, a druh plávať späť. Bude vrecká tejto novej energie ešte trochu silná, takže to môže byť trochu ťažké občas.

Budete sa cítiť niečo nové pohybuje cez vaše telo a zistí, že si môžete vyplniť vaše telo s novou energiou, ktorá vyžaruje zvnútra. Od zhora nadol, budete milovať tento nový pocit, že úplne zaplavia nové ja.

To bude trvať dva až štyri roky, väčšinou sa dozviete, ako sa vysporiadať s týmto novosť pod vedením učiteľov, ktorí budú vykonávať vás vďaka tejto novej reality. Budú ocenený za to, čo zdieľajú, a oceníte všetkých tých, ktorí cvičili na tejto strane sa naučiť umeniu prejavujúce. Môžete začať chápať, prečo jeho "tak dôležité pre všetkých, aby sa výučba dokončená pred Shift? Týmto spôsobom, nebude musieť prežívať neskôr.

Ako upozornenie, dovoľte mi, aby som vám pripomenul, že budete mať akékoľvek nedokončené skúsenosti do tejto novej realite, tak pred Shift, pripraviť čo najviac tak, aby strácať drahocenný čas, zatiaľ čo iní sa pohybujú na nové rýchlosti.

Tie sa budú čudovať, prečo si nemal hlad, pretože o tom, koľko času uplynulo. Nielen, že nebudete mať najmenší bolesť z hladu, ale väčšina, ak nie všetky, bude z vášho telesného tuku je preč. Keď sa nakoniec predsa dostanete hlad, zistíte, že musíte jesť niečo, čo Boh stvoril. Potom sa pozriete na rastliny, ktoré boli vždy tam, ale že nikdy predtým nevšimol. Budete vybrať jedno z nich, dal ju do úst, a to bude pomaly rozpúšťať. Budete sa cítiť jeho energiu vyžarujú do vášho systému. Potom zrazu, budete si uvedomiť, že dýchate inak. Dych príde cez temeno hlavy, a naplní vaše telo tak, že nie ste naozaj zvyknutá. V tých prvých dňoch po Shift, sa dozviete, ako fungovať so všetkým, čo je odlišné.

Mnoho nových vecí bude zaberať nové a osvietené myslenie proces. Váš myšlienkový proces bude tak jasné, a pamäť bude za všetko, čo bude mať pripravený. Budete mať približne 2000 rokov vyžívajú v sláve štvrtej dimenzie.

V podstate možno povedať, priatelia, aj keď to bude zdať ako trochu neistá situácia, to je začiatok obdobia úplného osvietenia. Väčšina z vás sa pripravujú na mnoho životov len spomenúť na celok vzostupe. Nič sa zbytočne, tak sa nepýtaj, "Prečo som len čakať na to miesto toho, aby cez všetky traumu?" Učiť sa s veľkou túžbu, aby sa neberie žiadne staré batožinu do tejto novej a vzrušujúce dobe.

To je len začiatok. Nesúdi celkovú skúsenosť tomto krátkom čase a určite, "Neprepadajte panike!"

OTÁZKY A ODPOVEDE
Ako veľmi lineárny máme času zostáva? Myslím, že sme sa dostať štartovanie zvýšiť naše vibrácie. Môžete nám povedať o tom, kedy Shift sa bude konať?

KIRAEL: Ako som povedal predtým, aktuálny časový rámec, je irelevantné. To nie je kedy, je to v skutočnosti cestu. Takže veľa záleží na matke Zemi a jej vibračný systém.

Ako zvýšiť vibrácie Matky Zeme, to v skutočnosti spomaľuje jej rýchlosť smerom k nulovej zóny. V tejto dobe môže masy vo väčšej miere pripraviť na vzostup. Je iróniou, že čím viac sa snažiť pripraviť zo strachu, tým rýchlejšie sa budete pohybovať smerom k nemu. Takže vaša úloha, priatelia, je zistiť, ako sa učiť bez obáv.

Majster Ježiš prišiel učiť bez strachu. Buddha prišiel učiť rovnováhy a žiadny strach. Všetky Masters snažil naučiť bez strachu. Avšak, ľudský myšlienkový proces a absencia 12 DNA umožnili Niektorí ľudia sa obávajú použiť na ovládanie más a zisk z viac osobné stanovisko.

Svetlo nemôže byť plodom v. To je prijateľné, iba palcov Ak chcete presunúť Photon Energy a udržať ho na uzde, kým môžete získať viac populácie na to pripravený, potom musíte byť osvícenější. Nechoďte do strachu. Photon Energy sa blíži a vy nemôžete zastaviť. Čím viac však bratia a sestry ste schopní pripraviť pre posun, tým viac krásy a svetla, v ktorom sa všetky podieľajú na štvrtej dimenzie.

Otázka: Čítal som v knihe o "nulovej zóny." Môžete mi povedať o tom, ako sa vzťahuje k posunu a tri dni temnoty?

KIRAEL: Za tri dni temnoty, sa zemskej magnetické pole klesne na nulu a všetky elektromagnetické aktivity skončí. Jedná sa o "nulovej zóny" a označuje prechod od tretieho rozmeru do štvrtej dimenzie. Ako sme sa presťahovať do štvrtej dimenzie, čas je už kompresie. To je doslova kompresiou planetárny systém sám tak, že sa masy Matky Zeme je zatlačený do iného priestoru. To sa chystá vytvoriť fyzický posun, rovnako ako energia, zmeny, ktoré umožnia matke Zemi očistiť sama.

Otázka: To znie ako strašný čas, rovnako ako budeme mať zemetrasenie. Takže pokiaľ viem teraz, tam by sa žiadny strach, pretože som vedel, čo sa deje, nie?

KIRAEL: ľahko povie, ale pamäť je tiež mobilný. Nebolo by to ten druh strachu sa vysporiadať s na každodennej báze. Hoci veľa bude známe, z veľkej časti sa masy budú reakcie. Už sme hovorili o masovom vedomie, takže môžete začať vidieť, že je dôležité sa podľahne myšlienky druhých. Clarity bude na prémiu, a tí, ktorí sú si plne vedomí budú môcť pomáhať ostatným pochopiť. Neprepadajte panike. Viete, koľkokrát je potrebné pamätať? Neprepadajte panike.

Otázka: Bude Shift dôjde rovnakým spôsobom po celej Zemi?

KIRAEL: Odpoveď je hlasné áno. Jedná sa o celkovú Zemi Shift. Žiadna jednom mieste je ušetrený procesu. Prečo by niekto chcel nechať ujsť? Toto obdobie nepokoja je len predohrou ku všetkým krásne energie štvrtej dimenzie. Podstatou Krajina bude v najvyššej možnej vibrácie, ktoré bolo v doslova tisíce rokov.

Otázka: bez elektriny a plynu, ako prežijeme? Ako sa o varení, teplé sprchy, rozhlas, televízia?

KIRAEL: Z našej strany, jednej z najzaujímavejších častí tejto akcie je odpoveďou na tieto konkrétne otázky. Väčšina z nich sa tak záleží len na hmotné tohto sveta, že nemôže začať chápať, ako budú schopní prežiť. Tam sú dve časti takto: Po prvé, ak stratíte elektrickej energie, bude Photon Energy nahradí. Pamätajte, že vaša závislosť na fosílnych palivách, je jedna z vecí, ktorá vás drží ako rukojemníkov, aby kartely tejto doby. Čistotu života, bez toho, aby všetky atribúty bude čoskoro absolútne najvyššiu formu pochopenie.

Po druhé, Galaktickej Bratstvo pomoc pri premene energie. Budú sa pohybovať rýchlo vidieť, že najdôležitejšie potreby sú postarané. Neviete si predstaviť, rýchlosť, s akou budú pomáhať zostávajúce podstate v tejto rovine.

Otázka: Môžete diskutovať o ďalších oblastí zúčastňuje Shift?

KIRAEL: Matka Zem, rovnako ako všetky ostatné subjekty, je živé osobou, rovnako ako vaše telo je živý subjekt. Vaše fyzické telo sa zdá malá v porovnaní s vašou totality, ale to je živý a zdravý. Doba trvania nulovej zóny bude nepríjemné pre všetky fyzické telo, ktoré nie je "odľahčené up". Tam sú dve energie, ktoré môžete pracovať so vstupom null pásma, zvuk a svetlo, pretože vaše trojdimenzionálne telo je molekulárnu štruktúru i zloženie svetla.

Vaše fyzické telá a ľudský prvok patrí nižšie vibrácie vesmíroch. To nie je negatívne, je to jednoducho pravda. Ale to je to, čo ste si vybrali, keď ste sa rozhodol stať sa súčasťou DNA zníženie. Pre vysvetľujúce účely, budeme hovoriť, že sa hustota máte, ste na dolnom konci spektra. Existujú rôzne rozsahy na vyššom spektre, ako anjelskú sféru a poradenstvo Realm. Pokyny Realm je miesto, kde som prišiel. Majster Ježiš a mnoho ďalších Melchizedeks-všetky z najväčších majstrov, ktorí sa prejavujú na svetelné telo, existujú v pokynoch Realm. Za oblasť poradenstva, existujú svetelnými bytosťami, ktoré prestupujú všetky živé bytosti podstate vo všetkých vesmíroch.

Nad svetlo bytosti, máme to, čo nazývame "vonkajšie svetlo Band," čo je miesto, kde koncentrovanejšie formy svetla bytosti existujú spolu s Akashic záznamu. Okrem toho sa dostávame k vedomiu Krista a súhrn Stvoriteľa energie.

Otázka: Znamená to, že som si ešte kúpiť auto, ktoré chcem, a ten dom taky?

KIRAEL: To je jeden z najdôležitejších otázok v tejto knihe. Ak si pamätáte nič iného, ​​nech je to tento.

Ak sa pri čítaní tejto knihy sa ocitnete hovorí, "nie je tam žiadna potreba niečo kúpiť, alebo uzavrieť dlhodobé zmluvy, pretože pri posune dôjde, nebude to mať žiadny vplyv," potom sa pristihnete. Dalo by sa mali vyvíjať väčšie neuvážené vyhlásenie. Váš život plán vyzýva k určitej skúsenosti a každý z nich je priniesť novú úroveň porozumenia. Zakaždým, keď budete chcieť skratka lekcie, je to proste odložené na novú realitu pre vás prácu na potom. Bez ohľadu na to, nepopierajú možnosti skúsenosti.

Predstavte si, že by ste, že ste prebudiť v energie, kde všetci sa presťahovala do priestorov len snívali v minulosti. Keď sa pozriete okolo seba a vidieť potenciál života, je to tak krásne, že to berie dych. Začnete chápať o svojom novom tele a schopnosti v rámci tejto novej reality. Avšak, vzhľadom k neúplné učenie situáciu, vaše Vyššie Ja predkladá plán, podľa ktorého je nutné opakovať skúsenosť. Zatiaľ čo všetky svoje bytie chce novej energie, nemôže sa pohnúť, kým všetko bolo zvládnuté. Preto sa nenechávajú možnosť vrátiť späť. Majster všetko, čo vaše Vyššie Ja, ako sa stanoví s nadšením, pretože to je to, čo vám prináša do tohto nového tisícročia.

Štvrtá dimenzia
Štvrtá dimenzia je esenciou čisté myšlienky, a čokoľvek, čo existuje v tretej dimenzii, musí mať pôvod v štvrtej. To je v skutočnosti, most medzi vzdelávací priestor, ktorý zaberajú ľudia a všetky ostatné reality. Je to priestor, ktorý vyvíja všetky subjekty musia mať prístup. Môžu komunikovať a zdieľať učenia, zatiaľ čo ešte poskytuje luxusné self-learning. Vzhľadom k tomu, Shift povzbudená a umožňuje ľuďom nové a vzrušujúce miesto vyvíjať, stane sa štvrtou najmladší z školskej budovy, ale ten, ktorý bude mať malý alebo žiadna podobnosť k jednému odchádzate.

Keď vstúpite do štvrtej dimenzie, zrútenie Tretia dimenzia vytvára vákuum. To vytvára ťažnou silou, ktorá automaticky priťahuje piatej dimenzie energie k posunu prúdu, a zistíte, rozmer lásky. Vaša cesta do štvrtej bude pomerne krátka. Naučíte sa rýchlym tempom, a potom všetci budú ponechané sa vrátiť, ako si kedysi bola v Lemuria.

Akonáhle ste dosiahli úroveň štvrtého, už sa pochopiť, na strachu, ktorá preniká tretí. Z tohto dôvodu postupujúci do piatej dimenzie sa stáva samozrejmosťou. Spomeniete si na svojej existencie Lemurské lietadle hneď po prebudení do štvrtej dimenzie. Galaktickej energie, ktorú môže vykonávať budú vyčlenené ako energia lásky, ktorý hľadáte sa stáva pravidlom. Štvrtá ponúka celý rad nových zážitkov, a budete chcieť stráviť dlhšiu dobu v ňom.

PORTÁLY
Portály sú kruhové energetické vzorce, a keď idú cez ne, budú čistiť a prenesie vás do nových myšlienkových vzorcov štvrtej dimenzie. Portály umožnia pochopiť viac o svoje vlastné prevedenie, ako sú vstupy do Shift sám. Na portáloch, bude portál pracovníci pomôcť tým, ktorí vstupom do novej dimenzie.

Akonáhle prejdete portálom, čistenie začne. To je miesto, kde sú odstránené všetky zbytočné energie, ktoré môžete mať u seba. Predpokladajme, že máte rakovinu a tuberkulózu alebo akejkoľvek choroby. Z veľkej časti to bude odstránená umožňuje nový začiatok. Pretože všetky trojdimenzionálny choroby boli vytvorené pre samoukov v tretej dimenzii, zistíte, že nechcete vytvoriť choroby. Budete vyvíjať za 99 percent tejto. Vaše molekulárnu štruktúru a fyzického vtelenia nadobudne dosť odlišné usporiadanie. Váš metabolizmus sa zmení, srdce zrovnal, a svoje mozgov rozšíril. Vaše stelesnením zmenia väčšie obličiek, lepší krvný tlak, a tak ďalej.

Ak ste sa asi 50 rokov, v dobe smeny, je to bezpečné pridať, rovnako ako 130 až 150 rokov. Priemerná dĺžka života môže ľahko dostať do vysokých stovky. Aj toto môže byť predĺžená, ak je to žiaduce. Môžete si vybrať.

Portály skutočne plne otvorená pred tri dni temnoty, ale budú sa nič nedeje vôbec. Po tri dni temnoty, budú veľmi viditeľné. Do tej doby bude galaktickej Bratstvo už sa ich prítomnosť známych.

Interné portál pracovníci budú tí, ktorí sa už dostali do štvrtej dimenzie a budú pomáhať ostatným vyvíjať jemnejšie, milujúci módu. Pomôžu tiež rozptýliť zvyškovej strach.

Externí zamestnanci budú mať portál posun od najvyššej element. Je ťažké vysvetliť trojdimenzionálny hľadiska, ale ak ste sa rozhodli byť externý pracovník portál, viete, že sa zaviazala pred vstupom do roviny Zeme. Záväzok pravdepodobne vás zachránil 10 - 20 životov vo štvrtej a piatej dimenzie a budete odmenení na základe Majster Ježiš a všetci veľmajstrov, ktorí sa tam v pomoc. Všetci z vás svetelných bytostí, a raz v portálu, budete sa cítiť lásku z piatej dimenzie.

www.kirael.com
Eco World Content cez Internet. EcoPressed Vystupoval v EcoPressed Opower a Honeywell začať inteligentný termostat
Hodnotiť:

24 Votes

Rovnako ako tento:
Ako
3 blogov, ako je tento príspevok.

oasisinspace
psidre felix
cosmicdiamond

Publikované v:

2012
Tretí rozmer
4. dimenzie
5. dimenzie
vzostupe
prebudenie
prebudení vášho vedomia Krista
Bratstvo svetla
smerovať správy
vložených znalostí
Koniec doby
osvietenie
inšpirácie
Svetlá,
láska
manifestácie
Matka Zem
proroctvo
duchovné
vedomia jednoty

Streda, 21 f, 2007 v 09:43 Komentáre (34)
Kľúčové slová: , Kirael , fotón opasok , portály , posun , tri dni temnoty

URI pre TrackBack tejto položky je: http://esoterickat.wordpress.com/2007/11/21/the-shift-three-days-of...

RSS komentárov k tomuto príspevku.
34 komentárov Pridaj komentár

V sobotu, 29 f, 2008 o 09:41 Rulou povedal:

Verím, že všetko, čo bolo prerokované na tejto webovej stránke, ale mne sa sťahujú do štvrtej dimenzie znie ako umierajúci a pohybuje sa ako duchovia. Všetky ostatné rozmery nad štvrtým znieť ako krok vyvinul duše. Sa mýlim?
5
0

Rate This

Odpoveď
V sobotu, 29 f, 2008 o 09:42 Rulou povedal:

Ďalšia otázka, čo keď sa presťahujú do štvrtej dimenzie, a moje deti sú po sebe zanechal, a naopak? Ako som schopný im pohodlie? A akonáhle sme všetci v štvrtej dimenzii, budem s nimi?
6
0

Rate This

Odpoveď
V stredu, 25 f, 2009 v 12:30 Erin povedal:

Ahoj Rulou,

Vaše deti prichádzajú do tohto života bez predchádzajúceho života batožiny, ako sme prišli so s. Jedná sa o krištáľové deti alebo deti posunu ... stelesňuje intuitívne schopnosti, atď (pozri Doreen Virtue práce), potom ako folk. Oni sú tí, pomáhajú zvýšiť povedomie o tomto vesmíre .... Narodil v roku 1970 indigos ďalej spochybnil systémy organizácií, sú kryštály rodí z roku 2000 (v závislosti na tom, kde budete čítať tento termín môže zmeniť ...) ... Netreba dodávať, že v roku 2008 bol obrovský príliv detí sa rodí .... všetko veľmi drahé a citlivé pomáhajú zvýšiť vedomie.

Dúfam, že to pomáha! Takže sa nemusíte starať o ne ... sú tam už .... ctiť svoje cesty a zvýšiť vaše vedomie, že je vaša cesta, aby sa k dosiahnutiu svojho skutočný potenciál a podstatu! Požehnanie
6
0

Rate This

Odpoveď
V nedeľu, 18 F, 2010 o 10:39 sillybandzwholesale povedal:

Ďakujeme vám za sharing.It je veľmi pekné miesto.
2
0

Rate This

Odpoveď
Utorok, 23 F, 2010 v 14:08 Karel povedal:

Fajn, som naozaj rád čítate a vidím niektoré pravdy v tom, čo ste práve povedal. Ale môžem sa spýtať na 2 otázky:
1) Môžete uviesť Majster Ježiš, on je Ježiš je uvedené v Biblii? Mám na mysli pri všetkej úcte, že sú niektoré skutočné lži a podvody v Biblii, že som úplne považujem za blbosť.
2) Aj uctievať nikoho okrem seba, ako som odraz božského zdroja Boha. A tak sa posunu platí pre všetky alebo na určité vyznanie?

Ďakujem

Láskou a svetlom

Zobrazení: 944

Komentář přidal(a) Jozef Wolf dne 15.Září.2011 v 22:47
Komentář přidal(a) Ywet dne 16.Září.2011 v 10:04
Komentář přidal(a) Zlaté Živé Světlo dne 16.Září.2011 v 22:12
Tři dny temnoty jsou o transmutaci veškeré hmoty (tedy i hmotných těl) z báze uhlíku na bázi tekuté světelné plazmy, která dle osobní vůle a přání krystalizuje do hmotného projevu existence. Zkrátka a dobře staneme se bytostmi na bázi tekutých světelných krystalů, které se mohou odhmotňovat a opět zhmotňovat, ale nejen do lidských těl ale do libovolných věcí, bytostí, tvarů, proporcí a projevů existencí.
PS: nejedná se ale o transformaci - přerod do dimenze čtvrté, ale do dimenze páté !!!
Komentář přidal(a) Zlaté Živé Světlo dne 16.Září.2011 v 23:07
Související článek s názvem: "Prepísanie Nášho Hologramu", je uveden ZDE.
Komentář přidal(a) Zlaté Živé Světlo dne 16.Září.2011 v 23:37
The Ascension Vaccine, 3 days of darkness, Chemtrails & more
http://www.youtube.com/watch?v=gBh74eoTt4I
Komentář přidal(a) Jozef Wolf dne 18.Září.2011 v 22:53

Přidat komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light!

Přidejte se ke komunitě Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.

Různé info související hlavně s transformací a trans-mutací, čili s přechodem do páté, pozitivně polarizované dimenze.

Info, nabídky, počasí

Blogy a texty od admina, zakladatele komunity jsou: ZDE a ZDE a ZDE a ZDE a na trefy.cz ZDE.

TOPlist

Toto počítadlo načítá od 2. 10. 2014 10:00


Děkuji Vám mnohokrát za další Vaše příspěvky na webhosting těchto stránek. (výpisy všech došlých příspěvků jsou uvedeny v jednotlivých seznamech) Uvedeno ZDE. (nyní je účet jak v Kč, tak i v Eurech)
Těm, kteří na provoz stránek přispěli, poskytuji zcela zdarma:
Holistické léčení na dálku - Holistic Remote Healing Uvedeno ZDE.
Podmínky pro registraci. Pokud se sem chcete zaregistrovat, je třeba vyplnit i vaše narození, jinak se vám registrace nezdaří. Nejnižší věk určený Ningem je 13 let!
Důležité upozornění: Členstvím na těchto stránkách souhlasíte s tím a berte na vědomí, že veškerá Vámi uvedená data (včetně osobních), která jste na těchto stránkách uvedli a uvedete, jsou a budou veřejně přístupná.
* Svou vlastní osobní reklamní stránku si můžete vytvořit ZDE.

* Výměnný - bárterový obchod: detaily ZDE.

* Očekávané zázraky už začaly. Na mnoha místech světa se vytvořil výměnný obchod oproštěný od peněz, obzvláště těch cizích. Kdy tomu otevřou dveře i Čecho-Slováci? - ZDE.
* Typy na výlety, turistiku a rekreaci Uvedeno ZDE.

* Výleťák, typy na výlety. Videa na streamu. Uvedeno ZDE.

* Odkazy na možnost srazu někde na rekreačních pobytech (třeba i v zahraničí), které jsou za příznivou cenu. Uvedeno ZDE.
Aktuální teploty kdekoliv ve světe - ZDE a ZDE.

Stav počasí a předpověď počasí kteréhokoliv místa na světě najdete ZDE nebo ZDE nebo ZDE.

Aktuální stav počasíČR a na SK ZDE kamery ZDE.
* Nejlevnější státy světa kde se dá žít / Cheapest Countries To Live In The World Here.

PROSÍM přispějte něco

Budeme rádi, když nám přispějete libovolnou částku na provoz těchto našich stránek, neboť Ning web hosting nám ročně účtuje 239 dolarů, t.j. zhruba 6.000Kč/rok.
Seznamy přispívajících jsou ZDE.

účet v Eurech je u:
Fio banka
, č. účtu: 2301716634/2010
IBAN: CZ2420100000002301716634
BIC/SWIFT kód je: FIOBCZPPXXX
(do zprávy napište DAR od: - Vaše jméno nebo Váš nick)

účet v Kč je u:
Fio banka
, č. účtu: 2800690360/2010
IBAN: CZ4020100000002800690360 
BIC/SWIFT kód je: FIOBCZPPXXX
(do zprávy napište DAR od: - Vaše jméno nebo Váš nick)

Vaším příspěvkem současně podpoříte i projekt popsaný v článku: Máte-li zájem o setkávání, sdružování nebo o komunitní soužití či permakulturu, dejte nám vědět, můžeme vám poskytnout menší, nebo třeba i několika hektarové pozemky Uvedeno ZDE.

* Předem Vám za dary velice děkujeme a na oplátku vám věnujeme tohle: Co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili, aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu - ZDE.

Již zhruba před 10 lety jsem se pokoušel zrealizovat tohle: podrobnosti ZDE. S realizací společné komunity to prozatím dopadlo tak, jak je popsáno v článku: Máte zájem bydlet někde v krásné přírodě, v komunitě stejně smýšlejících spirituálně založených ezoušů, jako jsem např. já? :-) Uvedeno ZDE.

10 způsobů, jak přestat být otrokem a svrhnout pyramidy kontroly (jak se osvobodit od ovládacích chapadel zkorumpovaného otročujícího vládnoucího systému) Uvedeno ZDE.

* Stále větší počet podomácku vyráběných, elitou záměrně potlačovaných zařízení na výrobu volné energie zapříčiní zhroucení pyramidy prohnilé, zkorumpované světovlády. Jestlipak víte proč? :-) Uvedeno ZDE.

* Proč ve světě dojde vbrzku k obrovským změnám, aneb co se bude velice brzo dít a z jakých důvodů. - ZDE.

Pořiďme si naše vlastní centrum kde se budem moci společně scházet

Štěstí přeje připraveným. Proto je třeba založit neziskovou organizaci již dnes. Mnohem více ZDE a v článku: Chystáte se na nějaký předražený seminář? Pokud ano, pak Vás možná budou zajímat naše názory - ZDE. * Máte zájem se scházet, pobývat nebo bydlet v krásné přírodě s nekonfliktními, spirit. založenými lidmi? - ZDE.


* Nechte se inspirovat nápady, vynálezy a moderní technologií, umožňující nám ŽÍT téměř BEZ PENĚZ - ZDE.
* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL - ZDE.
* Krásné a levné bydlení, které lze dle přání umístit třeba někde v krásné přírodě mimo civilizaci. Uvedeno ZDE.


* Máte zájem stát se vlastníkem 500m2 pozemku v hezké přírodě za pouhých 25.000Kč? - ZDE.
* Co přesně permakultura vlastně je a možnost jak a kde s ní můžete začít i vy - ZDE.


* NEJEN nákup, prodej a pronájem nemovitostí za rozumné ceny (chaty, zahrady, venkovská stavení, domy, louky, lesy atp.) ale i možnost rekreace, alternativního bydlení, životního stylu a vzájemné pomoci - ZDE.

Nejnovější aktivity

Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

Féwa - Info 25.5.2020

Cesta všetkých, na ktorej sa teraz nachádzame, je podporovaná vnuknutiami predkov. Sú to korene, ktorými prúdi do sveta, v ktorom žijeme, múdrosť. Energia tejto múdrosti je ako dotyky dlaní matky, ktoré rozohrievajú zabudnuté teplo ľudskej…Zobrazit další
před 45 minutami
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse The Secret Hidden from Mankind Mind Science Kept Hidden Documentary (excellent video) + related articles and videos uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Budete-li pozorně sledovat videa, tak vám toho velice mnoho napoví. * meditacion_del_cosmonauta noosferico.avi Zobrazení ZDE. * Illuminati - Ancient Secret of the Flower of Life Zobrazení ZDE."
před 3 hodinami
Příspěvek do blogu uživatele Orst

Posolstvo z 25.5.2020

Nastal nový svet. Svetlo prináša nové šťastie.Pravdou sa nastavila Zem.Pravdou svet v novej pravde žiari.Stalo sa tak,…Zobrazit další
před 4 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Chcete být zdraví, vitální a začít mládnout?! uživatele Lumír Živé Světlo SvětelnáTantra.
"* Co s námi udělá absence sexu? (prožívání orgasmu) Video ZDE.* Nedostatek sexu může způsobit zdravotní problémy Článek ZDE.* Nejzákeřnější zabiják…"
před 8 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Erotika a harmonie nejen mezi partnery. uživatele Lumír Živé Světlo SvětelnáTantra.
"* Co s námi udělá absence sexu? (prožívání orgasmu) Video ZDE.* Nedostatek sexu může způsobit zdravotní problémy Článek ZDE.* Nejzákeřnější zabiják…"
před 8 hodinami
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse The Secret Hidden from Mankind Mind Science Kept Hidden Documentary (excellent video) + related articles and videos uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Sonic Geometry: The Language of Frequency and Form - Here."
sobota
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Jak se stát přáteli a spolupracovníky Přírodních Bytostí uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Tohle je opravdu VELICE zajímavé a inspirativní* Jak na škůdce po šamansku - ZAHRADA PROSTOR HARMONIE, LÉČENÍ A LÁSKY - šamanka Namu Video ZDE.* Rostliny jsou nejen živé, ale i…"
sobota
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Rostliny jsou nejen živé, ale i pěkně zní. Není proto divu, že pobyt v přírodě mezi vegetací nejen uklidňuje a povznáší na duši, ale i léčí uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Tohle je opravdu VELICE zajímavé a inspirativní* Jak na škůdce po šamansku - ZAHRADA PROSTOR HARMONIE, LÉČENÍ A LÁSKY - šamanka Namu Video ZDE.* Jak se stát přáteli a…"
sobota
Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

Féwa - Info 22.5.2020

Pripravme sa na časy, ktoré rezonujú s živou energiou. Neumelou - skutočnou.Nalaďujeme sa na tóny KVETU ŽIVOTA. To sa deje. To je tým čo zažívame - s čím sa zžívame - čo cítime - čo svojím spôsobom vnímame. Sú to skúsenosti na vlastných…Zobrazit další
pátek
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
čtvrtek
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Roušky a zdraví, aneb proč je nenosit, obzvláště pokud je teplo uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Velice zajímavé a poučné video: CO JE VIRUS A CO NENÍ - jak je to doopravdy? ZDE.Vynikající následující video si ve vlastním zájmu též co nejdříve…"
středa
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Roušky a zdraví, aneb proč je nenosit, obzvláště pokud je teplo uživatele Zlaté Živé Světlo.
"... Podobně jako rostliny nemohou prospívat bez CO2, daří se stejně lidem bez kyslíku. Podle Warburgova efektu vede nedostatek kyslíku k překyselení, které transformuje organismus na optimální…"
středa
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Vědecky dokázána souvislost mezi koronavirem a 5G. Dejme proto v ČR a SR stop 5G, jelikož jde nejen o Vaše zdraví, ale i o Vaši fyzickou a duševní svobodu uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Soňa Peková: Nový koronavirus považuju za uměle vytvořený - ZDE. - - - * Coronavirus a souvislost s 5G sítí video ZDE. * Záhadná nemoc na školách. Nebezpečí WiFi a 5G…"
středa
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Otevřete svou mysl, je potřeba být v obraze, neboť informovaný člověk se již nedá tak snadno ohlupovat, manipulovat a ovládat! uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Všechny nejděsivější epidemie v Kongu, na Filipínách a v Afghánistánu jsou spojeny s Gatesovými vakcínami. Do roku 2018 byly ¾ případů obrny ve světě z Gatesových…"
středa
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Otevřete svou mysl, je potřeba být v obraze, neboť informovaný člověk se již nedá tak snadno ohlupovat, manipulovat a ovládat! uživatele Zlaté Živé Světlo.
"NIZOZEMSKO – pobřeží nizozemskaProstě obyčejný den na západním pobřeží Nizozemska. Všichni ptáci stojící na stromech v parku města, všichni padnou na zem a…"
středa
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Otevřete svou mysl, je potřeba být v obraze, neboť informovaný člověk se již nedá tak snadno ohlupovat, manipulovat a ovládat! uživatele Zlaté Živé Světlo.
"... Podobně jako rostliny nemohou prospívat bez CO2, daří se stejně lidem bez kyslíku. Podle Warburgova efektu vede nedostatek kyslíku k překyselení, které transformuje organismus na optimální…"
středa
Příspěvek do blogu uživatele Zlaté Živé Světlo

Otevřete svou mysl, je potřeba být v obraze, neboť informovaný člověk se již nedá tak snadno ohlupovat, manipulovat a ovládat!

Otevřete svou mysl, je potřeba být v obraze, neboť informovaný člověk se již nedá tak snadno ohlupovat, manipulovat a ovládat! Dr. Buttar odhaluje, kam směřuje šíření…Zobrazit další
středa
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Operace “Bouře” a ZMĚNA SOCIÁLNÍHO ŘÁDU NA PLANETĚ ZEMI uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Operace Bouře, probíhající celosvětově, již dorazila i do států bývalého East bloku. Slovákům se povedlo rozbít obrovskou síť politiků, mafiánů, zkorumpovaných soudců…"
středa
Uživatel Zlaté Živé Světlo zveřejnil diskusi.

Operace “Bouře” a ZMĚNA SOCIÁLNÍHO ŘÁDU NA PLANETĚ ZEMI

Z důvodu pochopení souvislostí je prvé řadě třeba si poslechnout celé video: Boj o planétu Zem a plán na jej záchranu od chazarskej satanistickej mafii Video s cz titulky…Zobrazit další
středa

© 2020   Created by Zlaté Živé Světlo.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby