* Holistic Remote Healing - Holistické léčení na dálku - Uvedeno ZDE.

Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light

vnitřního věčného světla a jeho moudrosti- of inner eternal light and its wisdom

*
co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili,aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu zde

plany temnej strany padaju ako domček z karat

LÁF
David Wilcock - "Zverejnenie Bezprostredné dve podzemné základne NWO zničené?" 16.září 2011

Pridal LÁF 17. septembra 2011 o 16:36 v alternatívnych médií a novinky
Zobraziť diskusie

Odkaz prečítať celý článok a uvidíte, MP3 súbor:

http://divinecosmos.com/start-here/davids-blog/975-undergroundbases


Napísal užívateľ David Wilcock

16.září 2011

80 krajinách sveta sa teraz utvoril alianciu proti starým intrigán svetového poriadku / nacistické v štýle.
Dve obrovské podzemné mesta bola zničená v auguste 23. -, ktorý môže byť videný historikmi ako rozhodujúci moment, v ktorom vyhrali vojnu.
Exkluzívny rozhovor - David Wilcock

V stredu 14. septembra 2011, som rozhovor s jedným z najzaujímavejších a kontroverzné postavy na Zemi.
Informácie v tomto rozhovore má potenciál rocku na svete. V prípade, že príbeh je pravdivý, to už má.
Úplné a neskrátené prepis tohto rozhovoru vyplýva - a môžete si stiahnuť a vypočuť si tu:
http://divinecosmos.com/podcasts/Wilcock_Fulford_2011-9-14.mp3
Prosím ťa, nerob YouTube videá z tejto MP3, aj keď ste vítaní na použitie výňatkov z toho vo svojej vlastnej tvorivej práci.
Link svojim čitateľom a poslucháčom tohto článku miesto, pretože obsahuje dôležité informácie, ktoré nie sú v audio verzii, ktorá by nemala byť stratená.
Aktuality a ďalšie pripomienky, ktoré boli pridané na zvýšenie čitateľnosti a kontext pre rozhovor.
Najlepší spôsob, ako začať na tejto úžasnej ceste je len šliapnuť. Tak je to tu ...
Benjamin Fulford: tridsať rokov ako finančný novinár

Ahoj. To je David Wilcock a počúvate inú Divine Cosmos audioblog exkluzívny rozhovor s Benjaminom Fulford.
Fulford pracoval pre časopis Forbes ako redaktor v ázijsko-pacifickej oblasti. Ľudia sa snažili napadnúť svoju vierohodnosť v už skôr, ale je to zdokumentované. Overil som odkazy sám.
On bol spomenutý v jednom Stephen Colbert Zobraziť diskusiu o tzv Iluminátmi.
Ja sa tiež povedať, že má kontakty s Fulford neuveriteľné množstvo rôznych zdrojov. On sa zdá na zálohovanie, ktoré tieto zdroje sú - rovnako ako v ľudských silách.
Jadrových úderov proti ZEMOU ZÁKLADY
V poslednej dobe sa tieto zdroje informovala, že zemetrasenie, ku ktorým došlo v Colorade a Washington DC oblasť, okolo 22. augusta a 23., boli v skutočnosti zrejme jadrových úderov proti podzemné vojenské zariadenia.
[Tieto podzemné základne], že bola vyrobená vládou USA, údajne od začiatku 1960, za cenu bilióny dolárov nelegálnych peňazí daňových poplatníkov, ktorý bude do týchto "čiernych projektov".
Dôvod, prečo som kontaktoval Benjamin Fulford je, že som mal [Prvá] prečítať na svojom blogu [a bol ohromený.]
Potom som začala kontaktovať svoje vlastné zdroje, ktoré boli vytvorené až po verejný postava na internete od roku 1999 - a získať dôveru mnohých ľudí v rôznych utajovaných programoch.
Bol som úplne ohromený, keď som sa začal pýtať sa a zistil, že všetci viem, až na jednu výnimku, ktorá zrejme nebola na ich potreby znalosti určitých skutočností, potvrdil, že tento útok sa stalo.
Nikdy si to predstavoval by sa mohlo stať
Teraz znova. Budem sa otočí k Benovi pár sekúnd. A ešte jedna vec, nastavenie Chcem povedať, tu je to.
Ak ste nepochopil závažnosť a dôsledky toho, čo vám hovorím teraz, je dôležité, aby bod [jedno] von.
Títo chlapi si nikdy nepredstavoval, že tieto podzemné priestory mohli byť napadnutí. Vôbec.
Takže to, čo sa tu stalo, je zásadný posun v tomto zasvätených vojne - to je pravdepodobne rovnako dôležité ako nuking Hirošimy a Nagasaki v druhej svetovej vojne.
A v skutočnosti to môže byť veľmi dobre fungovania vesmíru, pokiaľ ide o karmu, že osoby zodpovedné za tieto útoky sa teraz sa to stalo im.
Code Red - na základe princípu potreby znalosti určitých skutočností
Tam je nepopierateľný význam tejto udalosti. Bol som prekvapený z hĺbky detailov som bol schopný dostať z vlastnej zdrojov o tom, čo sa stalo.
Bolo mi povedané, že situácia je teraz považované za Code Red. Avšak, to tiež je odoprená väčšina ľudí v týchto [klasifikovaný] programov. Je to na základe princípu potreby znalosti určitých skutočností.
Dokonca aj zdroje som v kontakte s, všetci okrem jedného, ​​ani nemal potrebu vedieť základe dostatočne vysoká, aby vedel, prečo sa to stalo. Alebo kto bol zodpovedný za to!
Ťažba INFORMÁCIE
Takže jediné, čo vieme, je, že sily, ktoré boli, ako som chcel volať, boli vyradení z príbehov na internete o tejto udalosti.
Čo sú to vlastne robia, je, že sa snaží ťažiť informácií. Chcú zistiť, kto vie čo.
A som prekvapený, že má vlastné zdroje chýba vedomie, že Benjamin Fulford bol hasenia, kto je za to zodpovedný ... a prečo je [to bolo robené].

Až šesťdesiat tisíc mŕtvych - a žiadne dôverné IS SAFE
My inteligencia naznačuje, že je možné, že toľko ako 30.000 ľudí v každej z týchto dvoch podzemných miest v čase, keď [výbuchy] odišiel. Takže hovoríme o potenciáli 60.000 úmrtí.
Sme tiež hovorí o možnosti, že niekto pracuje týchto programov, ktorý je v jednom z týchto zariadení, ktorá by mohla byť buď underground, prípadne mimo tento svet, ako napríklad v kozmickej stanice na Mesiaci alebo niekde inde ... je teraz úplne sám a nestrážené.
Nie sú bude chrániť. Nie sú bezpečné. A ich nadriadení neboli informovaní o nebezpečenstve, ktoré sú teraz tým, že v týchto lokalitách.
Na pravú mieru
Chcem uviesť veci na pravú. Chcem, aby sa človek s vami hovoriť, verejnosti, a počuť, z prvej ruky, čo to sakra deje, kto to urobil, prečo to urobili, a aké sú dôsledky.
Ben tak, to je moje intro. Vypočujme si teraz od vás. Som veľmi zaujímať.
Bretton Woods pripraviť pôdu
BF: V súčasnej dobe je veľmi ezoterická bitka o kontrolu nad strojom dolára tlače pre globálny finančný systém.
Čo sa stalo, že na konci druhej svetovej vojny, v Bretton Woods dohôd z roku 1944, boli Británia, Francúzsko a Spojené štáty musia mať právo kontrolovať svetovej meny.
Oni mali mať Marshallov plán pre rozvoj Afriky a Ázie, rovnako ako v Európe.
Oni popreli svoj sľub, a namiesto toho začal predstierať "studenej vojny" so Sovietskym zväzom - ktorý bol určený na podporu vojenského priemyslu.
77 NON-ALIGNE D národov vytvoriť globálnu ZABEZPEČENIE ÚČTY
Potom skupiny nezúčastnených národov - 77 národov - spojili svoje aktív ... všetky ich bohatstvo, ich zlato a iné cennosti ... a nastaviť niektoré globálne zabezpečenie účtov.
Chceli použiť peniaze na rozjazd Marshall plány pre Áziu a Afriku.
KENNEDY pokúsila ukončiť FED - a studená vojna
Prezident Kennedy súhlasil, že ísť spolu s týmto potom, čo zistil, že existuje skupina, ktorá sa snaží veľmi vážne sa Sovietsky zväz a Spojené štáty zničiť navzájom. Jednalo sa o kubánskej raketovej kríze.
Historická dohoda je nazývaná Hilton Zelený pamätníka. To je k dispozícii závažné výskumník vo finančnej histórii.
Prezident Sukarno [Indonézia] bol signatárom pre krajiny. Chystal sa dá Kennedy - dali Kennedy 140.000 ton zlata.
Kennedy schválil zákon dovoľovať kongresu, a nie Federal Reserve Board, vytvoriť doláre [z týchto zlata-cúval s globálnou zabezpečenie účtov danej do Spojených štátov.]
Kennedy tiež povedal: "Poďme na Mesiac, miesto tohto studenej vojny, na podporu priemyslu. Poďme rozvoj chudobných krajín a nechať ich vytvoriť priestor namiesto toho, aby tento falošný studenej vojny. "
Kennedy bol zavraždený - a hodiny došiel v roku 1994
Kennedy sa dal z veľa peňazí, ale on bol zavraždený. Ako viete, že verejný priestor programu jednoducho zmizol v roku 1970, kedy že došli financie, a len sa zastavil úplne. Prezident Sukarno bol prenasledovaný z úradu.
Medzinárodnej dohody, ktorá opustila Británii, Francúzsku a Spojených štátoch na starosti svetového finančného systému vypršala v roku 1994. To je dôvod, prečo sa uvoľnil Sovietskeho zväzu.
Po roku 1994 nedošlo k dohode na samom vrchole úroveň svetového finančného systému, o tom, kto by mal na starosti ďalšie. Tam bol rozkol v radoch.
Čína a nezúčastnených národy chceli FINANČNÁ KONTROLA
Číňania a nevyrovnaného národy boli tlačiť na oligarchu, ktorí beží, čo od druhej svetovej vojny odovzdať kontrolu nad tlačou dolára tlač - finančný systém - ale oni boli neochotní.
Medzinárodný súdny dvor v Haagu bol žalovať čínsku nad zlato, že Federal Reserve Board majiteľa predal.
FED musel zaplatiť Up On 12.9.2001
Federálny rezervný úrad majiteľovi stratil tejto žalobe, a bolo im povedané, odovzdať zlato ... od 12. septembra 2001.
Miesto, na 11. septembra 2001, ako všetci viete, že dala svetu prst a začal túto obrovskú, falošné, globálnej vojne proti teroru. To bolo súčasťou pokusu [at riadenia planétu] by fašistickej skupiny druhej svetovej vojny.
Chceli globálneho fašizmu - a 90% menej ľudí
Nacistov a ich fašistických sympatizantov v USA, a Anglicko a Taliansko, [spolu] so skupinou, ktorá sa nachádza v armáde, v Kongrese a vo Vatikáne, sa chystá založiť globálny fašistickej vlády.
Súčasne, oni mali toto presvedčenie, že tam bolo príliš veľa ľudí. Zvlášť príliš veľa, podľa nich nižší hnedé typu ľudí.
Chceli znížiť svetovú populáciu o 90 percent.
DW: To je zdokumentované?
BF: Áno, je to veľmi dobre zdokumentované.
Bol som pozvaný, aby k tejto skupine Heizo Takanaka, ktorý bol japonský minister financií na päť rokov. Mám nahrávku tejto výzvy, aby to dokázal.
Chceli skryť ZEMOU PO nuking PLANET
Oni mali v pláne sa schovať do týchto podzemných základniach po vyrazili nukleárny holokaust.
Pôvodný plán bol, aby rozpútanie jadrovej vojny medzi Iránom a Izraelom, a používať to ako výhovorku, aby nastavenie stanného práva v krajinách G7 - a potom sa pripraviť na vojnu proti Číne.
Rusko a Čína im odňal
Tento plán sa rozpadol, keď vykopol je z Ruska - Putin a re-vyhlasoval nezávislosť od Ruska. , Že odstráni ich kontrolu - v ropnom priemysle - a robil, že celý plán nebude fungovať.
Číňania tiež prestal kupovať americké pokladnice na chvíľu tlačiť na túto skupinu.
Ponúkli PARTNER s Čínou svetovej diktatúry
Tak sa prepnúť stratégie. Namiesto toho sa snažili vysať až do Číny a ponúknuť im svetovej diktatúry ... v spolupráci s touto skupinou.
To je dôvod, prečo na verejnosti ste videli Obama navštívi Čínu v roku 2009 a ponúka "G2". To je, ako je možné potvrdiť.
Oni sú Cut Off - a dochádzajú peniaze
V každom prípade, táto skupina, ktorá vykonala útoky 9 / 11 je pod čoraz väčším tlakom, a pod izoláciu na najvyššej úrovni.
Sú dochádzajú peniaze. Oni sú orežú.
Ako je to s "chýbajúce" 2,3 bilióna dolárov?
DW: Ben, tesne pred 11. septembra, veľa ľudí zabudla na to. Donald Rumsfeld pokračuje na národnej televízii a hovorí, že "stratil" 2,3 bilióna dolárov z Pentagonu v predchádzajúcom desaťročí.
Má to niečo spoločné s týmto zlatom vecí, o ktorých hovoríte?
BF: No jo.
Financovanie "Vražda Incorporated"
, Že peniaze boli použité na financovanie Blackwater - súkromné ​​armády, ktoré nie sú kontrolované Pentagon.
Pentagon by sa nechávajú ovládať týmto Cabal. Tak, že sa snaží robiť to, čo robili nacisti za druhej svetovej vojny - vytvoriť elitný zbor SS, ktorý by mohol šikanovať pravidelné armády.
To bolo v prípade, že peniaze išli, čo sa týka mojej zdroje.
DW: Wow.
BF: V každom prípade sme boli kontaktovaní pašerákov, obchodníkov s drogami ...
DW: Mohli by ste povedať, kto práve "my", je za minútu?
Biely drak SPOLOČNOSŤ - veľa skupín spolupracujúcich
BF: "My" je skupina z nás, ktorí sa podieľajú na boji za zvrhnutie tejto kliky.
To zahŕňa členmi CIA, Pentagonu, [spravodajstvo] agentúr, a rôzne [iné skupiny], vrátane ázijských tajné spoločnosti.
Používame názov White Dragon. Tam je ďalšia skupina, ktorá volá seba biele klobúky.
My všetci máme rovnaký cieľ, ktorým je si to šialené skupina ľudí pri moci.
PREČO Fulford?
DW: Niektoré kritiky som videl od ľudí, na internete je "Ak je táto skupina je tak obrovský, a tak silný v boji proti tomuto kľučka, prečo je Benjamin Fulford jediný hovoril o tom?"
BF: Títo ľudia rovnako ako ich tajomstvo - a ja som hovorca.
Keď idete do Bieleho domu, je tam len jeden hlas dajú verejnosti. Dávajú prednosť práci v zákulisí.
Musíš si uvedomiť, máme čo do činenia vo svete, kde sa používajú vraždu rovnako ako väčšina z nás používa tkaniva papiere.
DW: Iste.
Je to veľmi nebezpečné postaviť sa proti Cabal
BF: Ja som mal asi šesť pokusov vraždy sám. Jeden z mojich kolegov, CIA chlap, bol nedávno otrávený ricín týchto ľudí.
Ďalší z našich členov vo Švajčiarsku, sa stráži okolo jeho domu, a proste strieľal niekto minulý týždeň v blízkosti jeho domu, ktorý sa snaží zabiť.
Pred tým, našli mafián menom Vincenzo Mazzamaro, ktorý mal zbraň a sofistikované lock-picking zariadenia, a snažil sa dostať na jeho miesto.
Ďalší z nás mal konkrétny vrece slečna mu pár centimetrov minulý týždeň.
DW: Wow.
BF: máme čo do činenia s niektorými veľmi nebezpečnými ľuďmi. To je dôvod, prečo je potrebné pre utajenie.
Fulford je dvojjazyčné A z hlavných tém v VĎAKA Ázie Forbes
DW: Ja som tiež špekuloval [. Nasledujúcich dôvod, prečo tieto ázijské skupiny, poverené Vám táto zodpovednosť]
Nachádzate sa v Japonsku a ste "gaijin" - cudzinec, belocha. Máte pozadí je význačný editor pre časopis Forbes.
Tie sú dvojjazyčné, nemusíte hovoriť plynule Japonci. Existuje niekoľko videí vydali teraz, keď ukazujú, že.
To by mohol byť súčasťou toho, čo vám dal túto platformu, aby tieto ázijské tajnými spoločnosťami hlas.
Povedali by ste, že je správne?
Prečo sa JAPAN POUŽITIE svoje peniaze liečiť našu planétu?
BF: Čo sa stalo v mojom prípade bolo, že som požiadal o veľmi jednoduchú a zrejmú otázku, keď som bol v Forbes.
Japonci -, ktorý zahŕňa verejné, tak v súkromnom sektore - má asi 8 biliónov dolárov aktív v zahraničí.
DW: osem biliónov dolárov?
BF: Jo. To je vo verejnom záznamu. Môžete ísť na domovskú stránku ministerstva financií a čísla sú tam.
Podľa správy OSN vývoja, je potrebné 400 miliárd zastaviť ničenie životného prostredia 200 miliárd koniec chudoby.
Takže hovorím: "Hej, chlapi, prečo si koniec biedy a zastaviť ničenie životného prostredia?"
DW: OK, vydrž, vydrž.
BF: Je to ne-treba premýšľať!
400 miliárd? To je všetko?
DW: 400 miliárd je všetko, čo sa úplne zastaviť ničenie životného prostredia? Ako je to možné?
BF: To je ročný rozpočet. Toto je správa OSN vývoj. Tie bude musieť ísť cez ich odborníkmi a zistiť, ako sa to týchto čísel.
DW: Dobre. Ale to je public domain.
Takže osem biliónov je oveľa viac, než čo by sa k chudobe konca a zastaviť ničenie životného prostredia.
BF: Jo.
JAPONSKÁ PRÍJMY vytekajúca z REKONŠTRUKCIE dlhy
[Wilcock Poznámka: inde, Fulford povedal, že zistil, že významné percento japonských príjmov bola venovaná oleja kľučky - a to vďaka vykorisťovania rekonštrukcii zmluvy s vysokými úrokovými sadzbami, ktoré boli uzavreté po druhej svetovej vojne.
Tieto zmluvy boli posilnené z úplatkárstva, vydierania, vyhrážanie smrťou a vrážd japonských vládnych činiteľov, ktorí nesúhlasili.]
90 percent svetových úspor absorbovaná americkej armády
BF: Ďalšia vec je, že keď sa pozriete na štatistiky, zistíte, že 90 percent svetových úspor bol nasávaný zo systému americkej vojensko-priemyselného komplexu.
DW: Ako to dokázať?
BF: Bol som finančný novinár na 25 rokov. To všetko je verejné záznam veci.
DW: Deväťdesiat percent rozpočtu USA sa chystá na vojenskú.
BF: Je to jednoduchý spôsob, ako kontrolovať. Stačí sa pozrieť na americký deficit zahraničného obchodu a porovnať ho s rozpočtom americkej armády. Nájdete tu úžasná podobnosť v priebehu rokov.
DW: (smeje sa)
BF: Je to z toho prostého dôvodu, že armáda nemá vyrábať obchodovateľného tovaru. Boli parazitárne subjekt na svetovú ekonomiku.
Snip xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
____________________
Tento článok je príliš veľa znakov, ktoré miesto v celom rozsahu.
Ak chcete čítať zvyšok článku a sledovať video, prejdite na odkaz:
http://divinecosmos.com/start-here/davids-blog/975-undergroundbases
Ako
5 členov, ako je tento

Zdieľať Twitter

Zobrazenia: 429

▶ ▶ Reply to This Odpoveď na túto

Odpovede na tomto fóre

Ann Permalink Odpoveď Ann pred 20 hodinami

Mám rád David Wilcox, ale mnohokrát sa neposkytuje veľa dôkazov.

Čítal som o tom v podzemí nucleur výbuch, ale to bolo nejasné. Vie niekto, kto to urobil, a ktorý z nich?

▶ ▶ Reply Odpoveď

Ann Permalink Odpoveď Ann pred 20 hodinami
SC môžete skočiť do týchto diskusií každým dňom.

▶ ▶ Reply Odpoveď

Ann Permalink Odpoveď Ann pred 20 hodinami

Oni o tom hovorili trochu viac na GLP a poskytujú niektoré ďalšie informácie

http://www.godlikeproductions.com/forum1/message1642088/pg1

▶ ▶ Reply Odpoveď

Mr.Ed Permalink Odpoveď Mr.Ed 6 hodiny
Ak nie je vágny počúvať audio poskytované súboru.

▶ ▶ Reply Odpoveď

LÁF Permalink Odpoveď LÁF 18 hodiny pred

Ak budete čítať tento článok už dnes, môžete mať vynechal aktualizáciu David pridal ... zaujímavá.

David Wilcock
Druhý deň ráno UPDATE: pozitívne udalosti vyzerajú, že čím ďalej rýchlejší

Počul som, že z iného zasvätených dnes ráno, ktorý má rad kontaktov s pracovníkmi spravodajské agentúry, centrálni bankári, vojenskí predstavitelia, et cetera.
Špecializuje sa snaží dostať voľnú energiu na verejnosť.
Nemal ani čítať tento článok, alebo si bol vedomý, že som mal rozhovor Fulford. Napriek tomu, že materiál bol rovnaký - ale s novými aktualizáciami.
Správy z tejto zasvätené, priamo súvisí s tzv "Pentagon biele klobúky," je veľmi pozitívny - ak je skutočne pravda.

Následné stretnutie do Monaka priznáva V POĽSKU
Len dva dni rovnaké Medzinárodnej aliancie 80 krajín, ďalšie veľmi dôležitú schôdzku v Poľsku.
Zdá sa, že Timothy Geithner počul o stretnutie a objavil sa tam osobne, ale on bol odmietnutý prístup.
To prišlo z vrcholu morského, ktorý bol na schôdzi a dohliada na finančné úsilie o obnovu.
Nepochybne sa objaví ďalšie informácie o tomto od Fulford, ako v pondelok ráno, keď sa skutočne stalo.

Štyri tisícky Cabal členovia už boli zatknutí

Tieto zdroje majú najvyššiu Pentagon tiež povedal, že "asi 4000" ľudí pracujúcich na vnútornej strane pre kľučky, v zákulisí, už bol zatknutý.
Nebolo uvedené, kde bola prijatá, okrem toho, že sa jedná o veľmi vzdialenom mieste - ponúkať žiadnu šancu na únik.

Oni teraz oficiálne súhlasil s kapituláciou

Tam boli kritické jadrovej útoky proti podzemné mestá a sub-systémy raketoplánu.
Masové zatýkanie už začala, agresívne - ale oni sú ešte "pod radarom".
V dôsledku týchto udalostí, je nám povedané, kľučky teraz oficiálne súhlasil s kapituláciou.

RE-PRÍPRAVY lehátka na Titaniku
Aj v stredu sa vzdali, že sa stále snažia presadzovať niektoré svoje ciele dopredu.
Avšak v tejto chvíli to vyzerá ako zúfalý akt márnosti - ako re-aranžovanie lehátka na Titaniku.
Tento kľúč zasvätených mi povedal, že traja rôzni ľudia "v hornej časti systému," potvrdili, že kľučka je vzdať.
Potvrdzuje, že raz to všetko ide verejnosti, bude to neuveriteľné historické udalosti - veľmi zmiernenie strachu na Zemi.
Jeho čas je okno do jedného mesiaca. Nezávislý zdroj uviedol, že by to mohlo byť do dvoch mesiacov. Fulford hovorí, že to nemusí byť až do budúceho leta.
Nikto vlastne nevie - ale keď sa tak stane, bude jedným z vôbec najväčších momentov v histórii ľudstva.
Mal som viac než 100 rôznych prorocké sny, v posledných niekoľkých rokoch, ktoré sa mi povedať, to sa bude diať.

▶ ▶ Reply Odpoveď

Ann Permalink Odpoveď Ann 18 hodiny pred
To je úžasné! Stále nehovoril, ktorí bombardovali základne, alebo ktorí ich zadržali, hoci. Ja by som naozaj rád vedel. Navyše Rusko má všetky tieto podzemné základne, takže som stále premýšľal o tom rovnako.

▶ ▶ Reply Odpoveď

Ann Permalink Odpoveď Ann 18 hodiny pred

Mi spadla sánka, keď niekto povedal, že na GLP potopenie Titaniku bol úmyselný. Všetci boli financujú, ktorí boli proti elitu?

Ten, kto tento útok bol skvelý. Počul som o ľuďoch, nahnevaný na vládu, takže idú strieľať do škôl alebo budovy. Čo to má dokázať? Ten, kto to urobil šiel rovno do ich úkrytov a nepoškodil nevinných civilistov.

▶ ▶ Reply Odpoveď

Ann Permalink Odpoveď Ann 17 hodiny pred
"
Chceli globálneho fašizmu - a 90% menej ľudí
"Nacistov a ich fašistických sympatizantov v USA, a Anglicko a Taliansko, [spolu] so skupinou, ktorá sa nachádza v armáde, v Kongrese a vo Vatikáne, sa chystá založiť globálny fašistickej vlády."
Viem, že to bol ich plán. Mal som nočné mory ako dieťa o tom. Ako môže malé dieťa, ktoré nič nevedel o nič mať nočné mory o tom? Poznám veľa ľudí, ktorí spia s ich zbraňami a stavím sa, že majú rovnakú nočné mory. Čo nechápem je to, čo by získali, keby toto. Ako môžete mať produktívny spoločnosti prináša viac peňazí, ak sú všetci v táboroch? A prečo by nechcel žiť v podzemných základní ako väzeň? Myslím, že ste jednoducho nemôže racionalizovať šialenstvo.

▶ ▶ Reply Odpoveď

marianinia Permalink Odpoveď marianinia 15 hodiny
Z toho čo som počul, o podzemné základne, bolo to Rusi ..... Ale to ani tu, ani tam, ale čítal som, že informácie somwhere v sieti, druhý deň sme mali earthquakke vo Virginii, šiel som hľadať a našiel som Thatta informácie, pretože žijem vo Virgínii a chcel som vedieť, čo sa deje ..

▶ ▶ Reply Odpoveď

Ann Permalink Odpoveď Ann 13 hodiny

Premýšľala som, či Rusi involved.I tiež premýšľal o dominový efekt na to. Všetci hovoria, zemetrasenia sú z Eleninu ale podzemné jadrovú zbraň by určite spôsobí zemetrasenie.

▶ ▶ Reply Odpoveď

Mr.Ed Permalink Odpoveď Mr.Ed 6 hodiny

Áno, áno, keď počúvate zvukový súbor. Povedali, že to bolo biele klobúky a alebo biely drak spoločnosti chlapcov. Počul som, že ďalšie správy hovoria, že sa CIA ... ale nie ste si istí, že ak na to je rozdelené, ako je armáda.

Rusko nemá nič spoločné s tým. Prvá správa z Scorcha Faal hovoril, že to bol ruský novinár, ktorý správu priniesol, ... nesmie zamieňať s ich zapojením.

▶ ▶ Reply Odpoveď

Mr.Ed Permalink Odpoveď Mr.Ed 6 hodiny
Ďakujeme, že ste LÁF ... to je naozaj veľmi dobrá správa! :)

▶ ▶ Reply Odpoveď


1
2
3
Ďalšie>

RSS

Zobrazení: 2026

Komentář přidal(a) Jozef Wolf dne 18.Září.2011 v 16:31
David Wilcock tam ma aj nejake knihi bohužial v angličtinehttp://www.thesonsofthelawofon...libra.html
Komentář přidal(a) Jozef Wolf dne 21.Září.2011 v 16:33
Všetky diskusie
Moje diskusie
Pridať

Ravinder Singh
Real 'Back Story - Dôvody pre zmenu ... ANDROMEDA Rady Reaching Out Pomocou po nebi ... len BRILLIANT

Pridal Ravinder Singh dňa 21. septembra 2011 v 01:26 na vzostupe a prebudenie
Zobraziť diskusie

Real 'Back Story - Dôvody pre zmenu

http://andromedacouncil.com/publishImages/page04 ~ ~ element2.jpg
Ktoré viedli k tomuto pozdvihnutie, tento posun vo vibráciách Zeme na druhú najvyššiu hustotu, 4. - vojnu v priestore, v mnohých prípadoch deje, len kúsok od "miesta Zeme" v priebehu približne deväť (9) rokov času Zeme, je v tomto treťom štvrťroku roku 2011 vo finále clean-up fázy. Táto vojna je u konca. Hotovo. Dokončené. Ako Tolec o Andromeda rady, môžem vám povedať, že moji kolegovia dlhé, tvrdé, ťažké vojny. Pridám, je táto vojna je vyhraná "dobrí chlapci" ... spoločnými silami systémov členských hviezda a planéty Andromeda rady, tie sa Zemou a pozemšťania najlepšom záujme vo svojich srdciach, mysliach a dušiach.

Našťastie, pretože v polovici septembra 2011, sa 90% Draco jaštery & Renegade Greys sú vyčistené, vybrať z mnohých podzemných základní Zemi.

Tento proxy vojna oslobodiť Zem od tisícky rokov negatívnej energie bombardovanie, manipulácie a kontroly, bol bojoval za Zemi - o hviezdnom systéme a planetárne člena Rady pretekov: Andromeda rady. Tých členov, ktoré niesli ťarchu bremena, sa najväčšie množstvo bojov v cene: Arcturus, Tau Ceti, a Procyon. Príspevky Procyon ľudí bolo obzvlášť prínosné, pretože sa dozvedeli nedostatky týchto zlomyseľné hrozby - sa naučili "očuchať" von a poraziť ich. Ľudia z Procyon nedávno oslobodili počas uplynulých 12 rokov pozemského času.

Tak, aby Rada mohla zakročiť v prospech Zeme, boli rozsiahle diskusií, a nový zákon bol schválený po-jet, čo je všadeprítomné známe ako "Základné smernicu" nezasahovania. Vedomie, kolektívne rozhodnutia, ktoré vykonala Rada zlomiť precedens a to ... preto, že ľudia žijúci na Zemi 3. dimenzie života jednoducho nemal 4. dimenzie fyziológie, znalosti, nástroje a technológie k víťazstvu.

Táto vojna bola bojoval zaistiť úplnú slobodu planéty Zem a jej ľudia z hrozivej interferencie regresívne predovšetkým dva závody: Jašteri z hviezdneho systému Alfa Draconis a Hydra, a konkrétne množstvo odpadlíkov "Šedých" teraz žijú v hviezdu Orion systém. Tieto Greys sú potomkami Zeta Reticulans, ktorí neboli doma, aby Zeta reticulata 1 alebo 2 aspoň niekoľko tisíc rokov.

Krajina nie je jedinou planétou, ktoré terorizujú. Z toho, čo som sa dozvedel, existuje najmenej ďalších 21 planét, ktoré musia byť prepustený zo tieto hrozby. Našťastie, oni môžu byť porazení, ako je uvedené na oslobodenie od týchto ľudí Procyon zlovoľné, vlastný stred, ja slúžil ... život vypúšťanie subjektov.

(Pozn.: z šedej pretekov, predseda predok závodu - originálne Reticulans z binárneho hviezdneho systému Reticulum - tí, ktorí v
ich zmrštenie dni vystavoval vedomie seba samého, ich omylnosti a krehkosť života a realizáciu až smrť ich rasy -
tieto pôvodné Zeta Reticulans nie je spojený s Draco jaštery boli ochotní zdieľať všetko, čo sa naučili. Vzhľadom k ich pokore, Andromeda Rada zasiahla, vstúpil a pomohol premiestniť je na úplne inej hviezdnej sústave. Títo ľudia, originálne Zeta Reticulans, už žijú v hviezdneho systému Zeta reticulata.)

Všetky ostatné známe rady odpadlíkov Greys spôsobuje problémy na Zemi sa zaoberajú, a sú odoberané z podzemných a podmorských základní na Zemi, rovnako ako Draco jaštery. Ich operačné základne určenej pre let na Mars, a Marsu a Zeme mesiacov, ktoré už boli vymazané z týchto bytostí.

Rovnako tak asi 5,000 "kríženca" aka hybridný šedá / Human formy života, programované od narodenia, je potrebné odstrániť zo Zeme, a deprogrammed tak, aby mohli vyvinúť na svoj ​​tovar do voľného myslenia, slobodnej vôle bytosti. A pretože sú nové vnímajúca životné formy, budú premiestnené do svojej novej tretí rozmer planéty.

Späť na vojnu - primárny dôvod pre túto vojnu bol negovať a eliminovať vplyv to

Přidat komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light!

Přidejte se ke komunitě Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.

Různé info související hlavně s transformací a trans-mutací, čili s přechodem do páté, pozitivně polarizované dimenze.

Info, nabídky, počasí

Blogy a texty od admina, zakladatele komunity jsou: ZDE a ZDE a ZDE a ZDE a na trefy.cz ZDE.

TOPlist

Toto počítadlo načítá od 2. 10. 2014 10:00


Děkuji Vám mnohokrát za další Vaše příspěvky na webhosting těchto stránek. (výpisy všech došlých příspěvků jsou uvedeny v jednotlivých seznamech) Uvedeno ZDE. (nyní je účet jak v Kč, tak i v Eurech)
Těm, kteří na provoz stránek přispěli, poskytuji zcela zdarma:
Holistické léčení na dálku - Holistic Remote Healing Uvedeno ZDE.
Podmínky pro registraci. Pokud se sem chcete zaregistrovat, je třeba vyplnit i vaše narození, jinak se vám registrace nezdaří. Nejnižší věk určený Ningem je 13 let!
Důležité upozornění: Členstvím na těchto stránkách souhlasíte s tím a berte na vědomí, že veškerá Vámi uvedená data (včetně osobních), která jste na těchto stránkách uvedli a uvedete, jsou a budou veřejně přístupná.
* Svou vlastní osobní reklamní stránku si můžete vytvořit ZDE.

* Výměnný - bárterový obchod: detaily ZDE.

* Očekávané zázraky už začaly. Na mnoha místech světa se vytvořil výměnný obchod oproštěný od peněz, obzvláště těch cizích. Kdy tomu otevřou dveře i Čecho-Slováci? - ZDE.
* Typy na výlety, turistiku a rekreaci Uvedeno ZDE.

* Výleťák, typy na výlety. Videa na streamu. Uvedeno ZDE.

* Odkazy na možnost srazu někde na rekreačních pobytech (třeba i v zahraničí), které jsou za příznivou cenu. Uvedeno ZDE.
Aktuální teploty kdekoliv ve světe - ZDE a ZDE.

Stav počasí a předpověď počasí kteréhokoliv místa na světě najdete ZDE nebo ZDE nebo ZDE.

Aktuální stav počasíČR a na SK ZDE kamery ZDE.
* Nejlevnější státy světa kde se dá žít / Cheapest Countries To Live In The World Here.

PROSÍM přispějte něco

Budeme rádi, když nám přispějete libovolnou částku na provoz těchto našich stránek, neboť Ning web hosting nám ročně účtuje 239 dolarů, t.j. zhruba 6.000Kč/rok.
Seznamy přispívajících jsou ZDE.

účet v Eurech je u:
Fio banka
, č. účtu: 2301716634/2010
IBAN: CZ2420100000002301716634
BIC/SWIFT kód je: FIOBCZPPXXX
(do zprávy napište DAR od: - Vaše jméno nebo Váš nick)

účet v Kč je u:
Fio banka
, č. účtu: 2800690360/2010
IBAN: CZ4020100000002800690360 
BIC/SWIFT kód je: FIOBCZPPXXX
(do zprávy napište DAR od: - Vaše jméno nebo Váš nick)

Vaším příspěvkem současně podpoříte i projekt popsaný v článku: Máte-li zájem o setkávání, sdružování nebo o komunitní soužití či permakulturu, dejte nám vědět, můžeme vám poskytnout menší, nebo třeba i několika hektarové pozemky Uvedeno ZDE.

* Předem Vám za dary velice děkujeme a na oplátku vám věnujeme tohle: Co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili, aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu - ZDE.

Již zhruba před 10 lety jsem se pokoušel zrealizovat tohle: podrobnosti ZDE. S realizací společné komunity to prozatím dopadlo tak, jak je popsáno v článku: Máte zájem bydlet někde v krásné přírodě, v komunitě stejně smýšlejících spirituálně založených ezoušů, jako jsem např. já? :-) Uvedeno ZDE.

10 způsobů, jak přestat být otrokem a svrhnout pyramidy kontroly (jak se osvobodit od ovládacích chapadel zkorumpovaného otročujícího vládnoucího systému) Uvedeno ZDE.

* Stále větší počet podomácku vyráběných, elitou záměrně potlačovaných zařízení na výrobu volné energie zapříčiní zhroucení pyramidy prohnilé, zkorumpované světovlády. Jestlipak víte proč? :-) Uvedeno ZDE.

* Proč ve světě dojde vbrzku k obrovským změnám, aneb co se bude velice brzo dít a z jakých důvodů. - ZDE.

Pořiďme si naše vlastní centrum kde se budem moci společně scházet

Štěstí přeje připraveným. Proto je třeba založit neziskovou organizaci již dnes. Mnohem více ZDE a v článku: Chystáte se na nějaký předražený seminář? Pokud ano, pak Vás možná budou zajímat naše názory - ZDE. * Máte zájem se scházet, pobývat nebo bydlet v krásné přírodě s nekonfliktními, spirit. založenými lidmi? - ZDE.


* Nechte se inspirovat nápady, vynálezy a moderní technologií, umožňující nám ŽÍT téměř BEZ PENĚZ - ZDE.
* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL - ZDE.
* Krásné a levné bydlení, které lze dle přání umístit třeba někde v krásné přírodě mimo civilizaci. Uvedeno ZDE.


* Máte zájem stát se vlastníkem 500m2 pozemku v hezké přírodě za pouhých 25.000Kč? - ZDE.
* Co přesně permakultura vlastně je a možnost jak a kde s ní můžete začít i vy - ZDE.


* NEJEN nákup, prodej a pronájem nemovitostí za rozumné ceny (chaty, zahrady, venkovská stavení, domy, louky, lesy atp.) ale i možnost rekreace, alternativního bydlení, životního stylu a vzájemné pomoci - ZDE.

Nejnovější aktivity

Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Stádo hlupáků se opět nechalo nejen obalamutit. Patříte mezi ně? Pokud ano, je nejvyšší čas, abyste se konečně probudili, nebo to s vámi nedopadne dobře! uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Propojení Black Lives Matter a Madury - střípek ze streamu 28.6.2020 Video ZDE. * Pravda o farmářích v Jihoafrické republice - Skutečně nekorektně 36 Video ZDE.* Melinda a vakcína, cenzurovaný…"
před 5 hodinami
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
před 8 hodinami
Uživatel Jaroslav Hraško aktualizoval svůj profil.
před 18 hodinami
Uživatel Jaroslav Hraško zveřejnil stav.
"Duchovní škola"
před 18 hodinami
Příspěvek do blogu uživatele Jaroslav Hraško

Duchovní škola

Osobná stránka o mojom postupe na Duchovnej Ceste, vlastná prezentácia, skúsenosti, životné zmeny, moje Básne a automatická liečebná kresba, oblúbená hudba, recepty, pohybové aktivity. zdravý životný štýl, prírodné produkty na liečenie mojich…Zobrazit další
před 18 hodinami
Příspěvek do blogu uživatele Uno Universus
včera
Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Stádo hlupáků se opět nechalo nejen obalamutit. Patříte mezi ně? Pokud ano, je nejvyšší čas, abyste se konečně probudili, nebo to s vámi nedopadne dobře! uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* MAP 492 Dojde řada i na ně? Kamarád-Kosovský předák Hashim Thaci obviněn z válečných zločinů a vražd Video ZDE."
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Pokud podporujete, či jste dokonce volili takovéto pa-blby, sypte si hlavu popelem a proste všechny za odpuštění! uživatele A.Z..
"* MaP 491 Česko a země V4 budou muset přijímat uprchlíky! Oznámila euro-komisařka 22.6.2020 v Berlíně! Video ZDE.* MaP 496 EU-Nové plány na skryté přijímání uprchlíků…"
včera
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
středa
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Prezident Spojených států Donald Trump zrušil projekt Billa Gatese známý jako „ID 2020“ a učinil následující uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Petice Bílého domu k prohlášení George Sorose teroristou a k zabavení jeho majetku získala 213 tisíc podpisů Uvedeno ZDE."
úterý
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Pokud podporujete, či jste dokonce volili takovéto pa-blby, sypte si hlavu popelem a proste všechny za odpuštění! uživatele A.Z..
"Wake up, or it will turn out in our country like this:* Seattle is Dying - Here."
úterý
Příspěvek do blogu uživatele Orst

POSOLSTVO KTORÉ SOM PREVZAL 29. 6. 2020.

Už sa svet zmenil.Už sa pravda v novej sile ukázala.Už pristálo, svetlo pravdy na Zemi.Už sa pravda v plnej sile pripravila…Zobrazit další
úterý
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Uprchlická krize je podle Akhula organizovanou, připravovanou ISIS na převezení armád ISIS do Evropy. uživatele A.Z..
"Wake up, or it will turn out in our country like this:* Seattle is Dying - Here."
úterý
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Prezident Spojených států Donald Trump zrušil projekt Billa Gatese známý jako „ID 2020“ a učinil následující uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Zdánlivě nesouvisející články a videa:* Coronavirus a souvislost s 5G sítí Video ZDE.* Projekt Bizarre & Škodlivý vliv elektromagnetismu na živé organismy Video ZDE.* Co na…"
úterý
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Pandemie začala se spuštěním sítí 5G, kdekoli byla použita, jelikož "tajemné" srážení krve zabíjí pacienty s koronavirem, protože elektromagnetické záření způsobuje srážení krve a nedostatek kyslíku! uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Zdánlivě nesouvisející článek:ID2020 je název projektu, který navrhuje digitální identifikaci prakticky každého člověka na planetě. Výraz „digitální…"
úterý
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Používání zvířecích a lidských plodových tkání (které do vakcín přidávají) způsobuje devastující epidemie chronických chorob! Necháte se očkovat, a pokud by Vás chtěli donutit, necháte si to líbit? uživatele Zlaté Živé Světlo.
"ID2020 je název projektu, který navrhuje digitální identifikaci prakticky každého člověka na planetě. Výraz „digitální identifikace“ znamená zavedení mikročipu do…"
úterý
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Kolosální podvod zvaný Koronavirus a snahy zavést povinné očkování. Ve vlastním zájmu byste měli být v obraze, neboť když nevíte, co je na Vás/nás chystáno, tak jak se chcete proti tomu ubránit? uživatele Zlaté Živé Světlo.
"ID2020 je název projektu, který navrhuje digitální identifikaci prakticky každého člověka na planetě. Výraz „digitální identifikace“ znamená zavedení mikročipu do…"
úterý
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Stádo hlupáků se opět nechalo nejen obalamutit. Patříte mezi ně? Pokud ano, je nejvyšší čas, abyste se konečně probudili, nebo to s vámi nedopadne dobře! uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Zdánlivě nesouvisející článek:ID2020 je název projektu, který navrhuje digitální identifikaci prakticky každého člověka na planetě. Výraz „digitální…"
úterý
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Uprchlická krize je podle Akhula organizovanou, připravovanou ISIS na převezení armád ISIS do Evropy. uživatele A.Z..
"Zdánlivě nesouvisející článek:ID2020 je název projektu, který navrhuje digitální identifikaci prakticky každého člověka na planetě. Výraz „digitální…"
úterý

© 2020   Created by Zlaté Živé Světlo.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby