* Holistic Remote Healing - Holistické léčení na dálku - Uvedeno ZDE.

Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light

vnitřního věčného světla a jeho moudrosti- of inner eternal light and its wisdom

*
co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili,aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu zde

~ Aktivácia častíc Boha a rozšírenie ľudského vedomia

~ Omni jednoty cez Reporter Love Judith K. Moore a Sean Sands ~

Power of One sa prejavuje v novej dimenzii vedomia na Zemi. Kozmické frekvencia otvárania subdimensional pole vibrácií, ktoré sú silne ovplyvňujú naše chápanie relativity. Vedomie sa zrýchlil a posunul povahe hmoty a hmoty. Každá čiastočka formulára je teraz zaoberá prispôsobenie a uplatňovanie práva jedného kvantovej chvenie, rezonancie a harmonické vďaka rozmerné a subdimensional pole.
Urýchlené kontinua prehĺbi váš vzťah k kozmických síl, ktoré teraz ovplyvňujú vašu myseľ. Teraz môžete reagovať na nové dimenzie zvuku harmonické Omni One-to ovplyvňuje vaše vedomie vnímavosť vďaka interpretačné centra ľudskej mysle. Jednoducho povedané, osoby, ktoré majú otvorené do stavu naladenie na mieru a harmónie kozmických princípov teraz vyskúšať rozšírenej reality.

Reality Posuny obklopujú planétu Zem
Reality na Zemi skôr diktované cez určité obmedzenia, ktorá vytvorila uzavretý myšlienkové formy a self-obmedzený princípy mysle a reality. Rozsiahle oblasti ľudu bol zavretý v bludy určená na zachovanie status quo. Akonáhle ideológia sa stal riadiacou doktrínou pre hromadné skupiny, len pár výnimočných ľudí by mohol presiahnuť diktované spoločenské normy a vzorce správania. Kozmické mysli [srdce] je neobmedzené. To sa dá ľahko pripojiť k vibráciám, ktoré tvoria realitu jemné roviny vedomia do rozšíreného rozmery. Ľudstvo bolo pred obmedzený vzťahov v oblasti energetiky, ktoré tvorili vedomie.
Vnímanie relativity je prenášaný cez harmonické zvuku a svetla princípy. Tam je teraz nový rozmer zvuku, a tak novú cestu k vedomiu svetla vylúhovať vnímania centra ľudského vedomia. To znamená, že ľudstvo má okno otvorené do vyšších sfér. Základné vibrácií božského vedomia je aktualizované zásady Omni Jednoty.

Božské vibrácie ovplyvňujú kontinuitu ľudského vedomia na každej úrovni, zmeny a zrýchľovanie rozvoja ľudských zdrojov pre suverenitu a súcit. Teraz je tu k výmene vysokej rýchlosti častíc, ktoré sú nabité energiou z mysle a srdca vedomia One. Táto vibrácie je rýchlo sa rozvíjajúca na prevládajúci frekvencie ľudského vedomia.

Menšina jednotlivci boli otvorení univerzálny jednoty. Skôr izolované socioecological skupiny, títo jedinci, buditeľa, majú vibračné vzory, ktoré ľahko pripojiť k ekosystému Zeme. Vzhľadom k tomu, kontinuum frekvenciou rozširuje, viac ľudí pochopí pravú podstatu zákona relativity. Realita ľudskej existencie je zmenená. Spočiatku to budú pozorovať pomocou jemné vzory súcitného vzťahu a informovanosť o dôsledkoch správania. Ľudia si budú viac vedomí toho, ako ovplyvňujú ostatné.

Vedomie je dopravená do rodiny, obce, andworkplace pomocou elektromagnetickej výboje v mozgu, ktoré tvoria myšlienky a stať komunikačných vzorcov. Komunikačných vzorcov spoločností sú predurčené obmedzenia existujúce dominantné správanie. Väčšina ľudí nebola schopná zamerať sa mimo súťaž, nedostatok, strach, úzkosť a vzory, a vytvára tak stabilný sociálnej štruktúry. Keď sa to stane, stať sa bludné vnímanie a dysfunkčné vzorce správania sa javí ako normálny.

Planéta dosiahla kritického bodu nerovnováhy
medzi nestabilné sociálne štruktúry a tvorivé princípy univerzálne práva. Táto nerovnováha obmedzuje potenciálna energia výmeny vo všetkých relativity vzory. Obmedzené vzory synergizme k nadmernej rýchlosti v niektorých deštruktívnych foriem energie. Nerovnováha spôsobuje apatiu, zúfalstvo a beznádej v miliónoch ľudí. Ľudia strácajú vieru a pocit, že nie sú oprávnené zmeniť. Výsledkom je nedostatok záujmu alebo sa zamerať na cocreative správanie, ktoré podporujú súcitu a lásky. Jedným z výsledkov je zrútenia funkčný vzťah k sebe, komunity a životné prostredie. Táto sociálna členenie je hlavný faktor, ktorý zhoršuje výsledky holografické Zemi a na Zemi mení a zrútenie spoločenského poriadku.

Nová harmonické sa objaví
Krajina vstrebáva a využíva harmonické z univerzálny. Kritického množstva ľudí prebudil aktivovaný nový zvuk, ktorý ovplyvňuje harmonické reality na všetkých úrovniach. To je mohutne harmonická obvinený z lásky, tvorivej energii. Množstvo jedincov tónovať nových frekvenciách, na napájacích miest na štartovom rošte pri silnej kozmickej vyrovnanie. Títo jedinci reagoval na silu univerzálny, ktorá viedla k ich aktivácii holografického srdci krajiny. Zhoršujúce sa vzory boli transformované, pretože nový zvuk harmonický nazvaný "Harmónia Jedného."

Kozmické kolo sa obrátil k zarovnanie rozmerov a
odhalí novú kapacitu pre vzťah medzi ľuďmi a nekonečné jednoty. Tento jav zmenil prirodzený poriadok života na Zemi. Ľudia majú teraz príležitosť, ako nikdy predtým mať osobný vzťah s Bohom zdroj. Stvoriteľ bol kedysi vzdialené sila, ktorá by sa dala len skúsenosti v dobe duchovného zjavenia. Potom by prekĺznuť späť do stavu prerušenia, kde sa podieľali na nevyvážené kolektívnej halucinácie. Tento vzťah vzor sa zmenil. Piaty element je aktivovaný, a povahy reality na Zemi sa mení. Ľudstvo je pozvanie, aby šli za obmedzený pohľad na pevné reality do stavu božskej milosti.

Pole relativity zmenila sa na optimalizáciu rozšírené povahy vedomia. Nový model relativity vytvára energetických burzách v rovnováhe s univerzálny zákon lásky. Ľudia sa môžu zúčastniť autentickej, nondelusional vibrácie. Stará ilúzia utrpenie nie je dominantnou silou relativity. Myšlienkové formy, ktoré podporujú celistvosť teraz splnomocnený univerzálny sily. Tento posun bude v konečnom dôsledku pruženia tam nové spoločenstvo mieru medzi ľud.
Táto zmena sa bude diať nebude vďaka rozvoju novej doktríny, ale cez infúzie existujúce doktríny s výkonom jedného a harmonické jednoty. K zmene dochádza z dôvodu rozšírenia kapacity pre silu lásky, k výmene, prijal a cítil ľuďmi.

Rastúca sila lásky
Čo to znamená? Je to jednoduché. Láska je silnejšia. Láskavosť sa prejaví na všetkých úrovniach. Toto vyhlásenie má dôsledky, ktoré idú nad rámec svojej pôvodnej vnímanie alebo schopnosť otehotnieť. Láska je silnejšia. Tak jeden milujúci akciu rozširuje možnosti harmonických vzťahov v celom našom ekosystéme a kultúra medziľudských vzťahov, meniacej sa spoločnosti v jadre.

Mierové komunity závisí nielen na energetické vzťahy medzi jednotlivcami a ich schopnosť koexistovať v úctivé, miernym spôsobom, ale aj o vzťahu medzi jednotlivcom a životného prostredia. Energia je stále k výmene medzi ľudstvom a ich biotopov. Energetika krajiny sa posunuli, čo spôsobuje zmeny vo výmene energie človeka na životné prostredie. Toto nové energetické kanály jadro vedomie, že podporuje milujúci spoločenstva, a presúva povaha existencie.

Častice Boh

Častice Boh bol aktivovaný v kolektívne vedomie skupiny ľudí, ktorí nakoniec zmeniť povahu reality na Zemi. Táto aktivácia došlo prostredníctvom receptorov na vedomie v energetických centrách po celej planéte, center telepatické energie usadeného vo vzostupe pracovníkov a dušou skupiny roviny vzostupu. Tam, kde je sieť telepatické schopnosti, ste schopní prenášať energiu a frekvenciou na dlhé vzdialenosti. Tieto modely umožňujú vibrácie, ktorý bude odoslaný okamžite k obrovskému množstvu ľudí, ktorí sa pripravili sami akty viery a naladenie na božské vedomie. Pole relativity rozširuje častíc pred Bohom oblasti interpretačné myslenia prenosov je dokonca preložená do formy myslenia. To je podstata vibrácií vedomia. Jedná sa o kvantovej technológie Archy dohovoru.

Keď nejaké skupiny alebo jednotlivcov pripojí k zdroju Boha, v silu energie má kvantovej vplyv na ľudské vedomie zmysle, že doteraz nebolo možné na Zemi. Milujúci, pokojné myšlienky a pocity sú zväčšené v kolektíve a získal na tejto planéte cez telepatické spojenie, ktoré sa správajú ako agenti zmeny. Konečným výsledkom je zvýšenie účinnosti mierovej milujúci myšlienky.

Zvýšené chvenie je cítiť láska vo vzťahu štruktúry na celej planéte. Ste svedkom toho, ako meditáciu zvyšuje frekvencia planéty. Dostatočný počet jednotlivcov, teraz reagujú na galaktický čas a už nie sú obmedzené na umelé čase. Intuitívne zapojiť sa do myšlienkových foriem, ktoré odrážajú vyššie princípy. Nepotrebujú hodiny im povedať, zamerať sa na poludnie na určitý deň. To je užitočné občas, ale nie je nutné. Teraz kolektívne kvantovú vlnu energie ovplyvňuje vedomie na všetkých úrovniach s láskou. Láskavosť a súcit paliva zmeny. Láska je vozidlo na vedomie, základné a prípadné vibrácie, ktoré bude mať toto vedomie do sveta. Nižší myšlienkové formy nebude niesť toto vedomie.
Proste absorbovať. Láska je prenášaný jednotlivci, ktorí sa už zvýšil svoje vedomie na úroveň súcitné bytosti. Je dôležité pochopiť, že nesúhlasné myšlienkové formy z nižších rozmerov poľa nemohlo dôjsť ku kontaminácii tohto procesu. Tak energia je prenášaná cez čistú oblasti lásky harmonických.
Účelom tohto prenosu je pomôcť jednotlivcom, ktorí sa zaoberajú láskou vibrácií na posilnenie procesu, si o tom myslíte a vaše myšlienky sú prenášané do slová môžu byť tvorená.
Láska je podľa novej ideológie rozvoja ako siedmy kozmický vlna dosahuje svoj ​​vrchol. Všetko, čo súvisí s Kozmický Kristus je urýchlený a zdôraznil v praktickej stave ľudskej existencie. Dobroty a moc sú ilustrované. Sila, čo sa nazýva zlo už nie je dominantný. Odporúča sa, aby si tento proces prenosu pomaly. Urobte si čas, aby si ju a nechajte ju jednoducho dovnútra drezu
Nemusíte pochopiť všetko, čo sa hovorí, aby výkon tejto správy tiež ovplyvniť Vašu osobnú posun. Prenos sa snaží rozšíriť svoje vedomie. Niektorí jedinci nemusia pochopiť rozšírila správa tohto prenosu a môže sa stať oversensitized alebo závraty.
Ak máte pocit miernej dezorientácii alebo závraty, vziať si na čas. Tam sú silné frekvencie spojené s týmto prenosom. Generuje energiu a je už v rovine Omni kolektívnej reality. Až budete čítať túto správu, ste spúšťa kolektívne. Meditovať, potom pomôcť prenosu energie na kolektívne. Vaša účasť na akejkoľvek úrovni, s touto správou značne posilní expanziu ľudskej existencie a mier na Zemi. Požehnaný buď, nech, a tak to je.

Zobrazení: 1484

Komentář přidal(a) Ywet dne 9.Srpen.2011 v 17:35
Porozumela som reči tvojho kmeňa :-)
dík
Komentář přidal(a) Jozef Wolf dne 9.Srpen.2011 v 21:23
ahoj ywet ešte jeden odkaz ja tu dam ktory bi som ti odporučilhttp://www.novadoba.estranky.cz/clanky/vse-okolo-roku-2012_/co-bude...
Komentář přidal(a) Ywet dne 9.Srpen.2011 v 22:36
Ďakujem, veľmi dobré čítanie, odporúčam všetkým.

Přidat komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light!

Přidejte se ke komunitě Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.

Různé info související hlavně s transformací a trans-mutací, čili s přechodem do páté, pozitivně polarizované dimenze.

Info, nabídky, počasí

Blogy a texty od admina, zakladatele komunity jsou: ZDE a ZDE a ZDE a ZDE a na Trefy.cz ZDE.

TOPlist

Toto počítadlo načítá od 2. 10. 2014 10:00


Děkuji Vám mnohokrát za další Vaše příspěvky na webhosting těchto stránek. (výpisy všech došlých příspěvků jsou uvedeny v jednotlivých seznamech) Uvedeno ZDE. (nyní je účet jak v Kč, tak i v Eurech)
Těm, kteří na provoz stránek přispěli, poskytuji zcela zdarma:
Holistické léčení na dálku - Holistic Remote Healing Uvedeno ZDE.
Podmínky pro registraci. Pokud se sem chcete zaregistrovat, je třeba vyplnit i vaše narození, jinak se vám registrace nezdaří. Nejnižší věk určený Ningem je 13 let!
Důležité upozornění: Členstvím na těchto stránkách souhlasíte s tím a berte na vědomí, že veškerá Vámi uvedená data (včetně osobních), která jste na těchto stránkách uvedli a uvedete, jsou a budou veřejně přístupná.
* Svou vlastní osobní reklamní stránku si můžete vytvořit ZDE.

* Výměnný - bárterový obchod: detaily ZDE.

* Očekávané zázraky už začaly. Na mnoha místech světa se vytvořil výměnný obchod oproštěný od peněz, obzvláště těch cizích. Kdy tomu otevřou dveře i Čecho-Slováci? - ZDE.
* Typy na výlety, turistiku a rekreaci Uvedeno ZDE.

* Výleťák, typy na výlety. Videa na streamu. Uvedeno ZDE.

* Odkazy na možnost srazu někde na rekreačních pobytech (třeba i v zahraničí), které jsou za příznivou cenu. Uvedeno ZDE.
Aktuální teploty kdekoliv ve světe - ZDE a ZDE.

Stav počasí a předpověď počasí kteréhokoliv místa na světě najdete ZDE nebo ZDE nebo ZDE.

Aktuální stav počasíČR a na SK ZDE kamery ZDE.
* Nejlevnější státy světa kde se dá žít / Cheapest Countries To Live In The World Here.

PROSÍM přispějte něco

Budeme rádi, když nám přispějete libovolnou částku na provoz těchto našich stránek, neboť Ning web hosting nám ročně účtuje 239 dolarů, t.j. zhruba 6.000Kč/rok.
Seznamy přispívajících jsou ZDE.

účet v Eurech je u:
Fio banka
, č. účtu: 2301716634/2010
IBAN: CZ2420100000002301716634
BIC/SWIFT kód je: FIOBCZPPXXX
(do zprávy napište DAR od: - Vaše jméno nebo Váš nick)

účet v Kč je u:
Fio banka
, č. účtu: 2800690360/2010
IBAN: CZ4020100000002800690360 
BIC/SWIFT kód je: FIOBCZPPXXX
(do zprávy napište DAR od: - Vaše jméno nebo Váš nick)

Vaším příspěvkem současně podpoříte i projekt popsaný v článku: Máte-li zájem o setkávání, sdružování nebo o komunitní soužití či permakulturu, dejte nám vědět, můžeme vám poskytnout menší, nebo třeba i několika hektarové pozemky Uvedeno ZDE.

* Předem Vám za dary velice děkujeme a na oplátku vám věnujeme tohle: Co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili, aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu - ZDE.

Již zhruba před 10 lety jsem se pokoušel zrealizovat tohle: podrobnosti ZDE. S realizací společné komunity to prozatím dopadlo tak, jak je popsáno v článku: Máte zájem bydlet někde v krásné přírodě, v komunitě stejně smýšlejících spirituálně založených ezoušů, jako jsem např. já? :-) Uvedeno ZDE.

10 způsobů, jak přestat být otrokem a svrhnout pyramidy kontroly (jak se osvobodit od ovládacích chapadel zkorumpovaného otročujícího vládnoucího systému) Uvedeno ZDE.

* Stále větší počet podomácku vyráběných, elitou záměrně potlačovaných zařízení na výrobu volné energie zapříčiní zhroucení pyramidy prohnilé, zkorumpované světovlády. Jestlipak víte proč? :-) Uvedeno ZDE.

* Proč ve světě dojde vbrzku k obrovským změnám, aneb co se bude velice brzo dít a z jakých důvodů. - ZDE.

Pořiďme si naše vlastní centrum kde se budem moci společně scházet

Štěstí přeje připraveným. Proto je třeba založit neziskovou organizaci již dnes. Mnohem více ZDE a v článku: Chystáte se na nějaký předražený seminář? Pokud ano, pak Vás možná budou zajímat naše názory - ZDE. * Máte zájem se scházet, pobývat nebo bydlet v krásné přírodě s nekonfliktními, spirit. založenými lidmi? - ZDE.


* Nechte se inspirovat nápady, vynálezy a moderní technologií, umožňující nám ŽÍT téměř BEZ PENĚZ - ZDE.
* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL - ZDE.
* Krásné a levné bydlení, které lze dle přání umístit třeba někde v krásné přírodě mimo civilizaci. Uvedeno ZDE.


* Máte zájem stát se vlastníkem 500m2 pozemku v hezké přírodě za pouhých 25.000Kč? - ZDE.
* Co přesně permakultura vlastně je a možnost jak a kde s ní můžete začít i vy - ZDE.


* NEJEN nákup, prodej a pronájem nemovitostí za rozumné ceny (chaty, zahrady, venkovská stavení, domy, louky, lesy atp.) ale i možnost rekreace, alternativního bydlení, životního stylu a vzájemné pomoci - ZDE.

Nejnovější aktivity

Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

Féwa - Info 21.1.2020

Modro - diamantovo - zlatá v jej fyzickom i nefyzickom prejave. O tom je energia, ktorá vytvorila priestor pre VLNU - pred ktorou nikto neutečie. Nikam sa neskryje, nezahrabe pod zem ani neodletí. Je očistná a súčasne všetkých milujúca. Bez hrmotu,…Zobrazit další
před 4 hodinami
Příspěvek do blogu uživatele Naren Sahava

Vícedimenzionální nová země (TARA 5D) : celý nový svět

Nyní se objevuje každá zkušenost na každé kvantové / vícerozměrné (kosmické / pozemské) úrovni, jako velmi důležitá nedílná součást mnohem většího obrazu, který byl uveden před celou naší inkarnací / porodem do formy / sloučení do JEDNOHO pro to,…Zobrazit další
před 17 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu POTVRZENO: Ruští vědci dokázali, že DNA lze přeprogramovat slovy a frekvencemi uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* DNA skrývá netušené možnosti. Podrobnosti jsou uvedeny ZDE. * Lidská DNA je biologický internet, tvrdí ruští vědci Uvedeno ZDE.* Skutečné vědění je zadarmo. Je…"
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu POTVRZENO: Ruští vědci dokázali, že DNA lze přeprogramovat slovy a frekvencemi uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Vynikající video o DNA a jeho možnostech a schopnostech je pod názvem: DNA.flv Uvedeno ZDE. (DNA funguje mimo jiného i jako anténa pro příjem vědomí)* DNA skrývá netušené…"
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu POTVRZENO: Ruští vědci dokázali, že DNA lze přeprogramovat slovy a frekvencemi uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Jak se zbavit ovládacího reptiloidního gen. programu, uloženého ve vašem DNA a stát se tak opět zcela svobodnou bytostí Uvedeno ZDE."
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Jak si lze začít tvořit svou realitu dle svého přání a nastavit se na to být pokud možno stále zdraví, radostní a všestranně šťastní uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Ještě jsem do hlavního článku přidal nějaké důležité texty, jako např. toto: Gravitačními silami svých emocí si totiž vždy buď přitahujete to, s čím frekvencemi svých…"
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Jak si lze začít tvořit svou realitu dle svého přání a nastavit se na to být pokud možno stále zdraví, radostní a všestranně šťastní uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Ve vesmíru to funguje zhruba tak, jak je popsáno ve videu: Inkarnace na Zemi je štěstí Uvedeno ZDE.* Chcete-li se opět stát zcela svobodnou bytostí, je třeba si uvědomit, že jste v prvé řadě…"
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Jak si lze začít tvořit svou realitu dle svého přání a nastavit se na to být pokud možno stále zdraví, radostní a všestranně šťastní uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Co myslíte, že je pro vás, vaše zdraví a váš duševní klid a pohodu lepší? Domníváte se, že je lepší mít raději méně…"
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Jak si lze začít tvořit svou realitu dle svého přání a nastavit se na to být pokud možno stále zdraví, radostní a všestranně šťastní uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Článek: Novodobý otrok Uvedeno ZDE. (Pokud Vám pořád ještě nedošlo, jak že vlastně ten novodobý otrok vypadá, tak se podívejte do zrcadla na sebe.)Banky vlastněné…"
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu POTVRZENO: Ruští vědci dokázali, že DNA lze přeprogramovat slovy a frekvencemi uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* DNA skrývá netušené možnosti. Podrobnosti jsou uvedeny ZDE. * Lidská DNA je biologický internet, tvrdí ruští vědci Uvedeno ZDE.* Skutečné vědění je zadarmo. Je…"
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu POTVRZENO: Ruští vědci dokázali, že DNA lze přeprogramovat slovy a frekvencemi uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Vynikající video o DNA a jeho možnostech a schopnostech je pod názvem: DNA.flv Uvedeno ZDE. (DNA funguje mimo jiného i jako anténa pro příjem vědomí)* DNA skrývá netušené…"
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu POTVRZENO: Ruští vědci dokázali, že DNA lze přeprogramovat slovy a frekvencemi uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* DNA skrývá netušené možnosti. Podrobnosti jsou uvedeny ZDE. * Lidská DNA je biologický internet, tvrdí ruští vědci Uvedeno ZDE.* Skutečné vědění je zadarmo. Je…"
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Jak si lze začít tvořit svou realitu dle svého přání a nastavit se na to být pokud možno stále zdraví, radostní a všestranně šťastní uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Vynikající video o DNA a jeho možnostech a schopnostech je pod názvem: DNA.flv Uvedeno ZDE. (DNA funguje mimo jiného i jako anténa pro vědomí)* ynikající video o DNA a jeho možnostech a…"
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Jak se zbavit ovládacího reptiloidního gen. programu, uloženého ve Vašem DNA a stát se tak opět zcela svobodnou bytostí uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* This Will Revolutionize Our Future! 10 out of 10 People Activated It. Here."
včera
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Nalaďte se na správnou frekvenci, čili na frekvenci 432Hz, a připravte se na transformaci. uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Poslechem správného zvuku, můžete vyléčit své tělo i ducha. Přesvědčte se sami Uvedeno ZDE."
pondělí
Uživatel Jozef Wolf zveřejnil videoklip.

Duchovní pomoc pro život - Bruno Gröning - myšlenky 1. díl / 1. část ( cz )

Bruno Gröning - neobyčejný člověk V r. 1949 se pres noc stalo jméno Bruno Groening stredem verejného zájmu. Tisk, rozhlas a filmový týdeník o nem prinášely z...
neděle
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Nejlepší možná časová osa pro vzestup ∞ 9. dimenzionální Arkturiánský koncil (DŮLEŽITÉ) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Vzrušující časové osy pro rok 2020. Strojový překlad ZDE.  Exciting Timelines for 2020! Here. Article Here. * Nejlepší možná časová osa pro vzestup ∞ 9.…"
neděle
Uživatel Zlaté Živé Světlo zveřejnil diskusi.

Jak si začít tvořit svou realitu dle svého přání a nastavit se na

Bude nejen dobré, ale i prospěšné si nejdříve poslechnout níže uvedené video a pak si poslechnout a přečíst navazující články a videa a to nejlépe v tom pořadí, v jakém je to vše seřazeno. Pokud se tím, co se dozvíte, začnete řídit, tak již nebudete…Zobrazit další
neděle

© 2020   Created by Zlaté Živé Světlo.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby