MOŽNOST PŘIVÝDĚLKU a tím současně i poskytnutí dotace na provoz těchto stránek i na projekt: Mmáte zájem ... zde

Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light

vnitřního věčného světla a jeho moudrosti- of inner eternal light and its wisdom

*
co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili,aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu zde

Čo je teraz pre všetkých ľudí dôležité je - DOVOLIŤ ENERGII TIECŤ. To znamená - sebou samým /samou tieto energetické prúdy, vlnenie neblokovať rôznymi umelo naimplantovanými presvedčeniami /nemôžem, nesmiem, nezaslúžim si, nedá sa, atď./ s ktorými ide ruka v ruke v prach sa obracajúci strach, ktorý je najväčšou brzdou ľudí. Čo bude keď... čo ak..... čo potom, atď. V globáli to znamená - neveríme si. 
Picture
Položme si otázku - PREČO je tomu tak. V čom... kde je problém tohto neverenia si a tým i dôvod nášho strachu. Je dôležité si uvedomiť, že všetci sme z jedného cesta. Nikto nie je menej a nikto nie je viac. V realite života to znamená, že každý má nielen rovnaké povinnosti, ale i rovnaké práva. Na povinnosti je neustále kladený dôraz. Inak tomu je čo sa práva týka. Práva na život - súhrnne povedané. Znamená to na dostatok všetkého čo s životom súvisí a život podporuje. Tým i jeho kvetenstvo /rozkvet/. Tým i radosť a úsmev. Čo mimochodom súvisí s veľmi dôležitými emóciami /ich preciťovaním/, ktoré boli zámerne brzdené, či blokované. Kým? Samozrejme každým a všetkými, komu /ktorým/ to tak v zmysle vlastného ega, kalkulácie, vypočítavosti a rôzneho štádia bez - emočnosti v ktorom sa vývojove nachádzajú vyhovuje.

​Smerom od týchto jednotlivcov, či skupín nemôžeme vzhľadom na ich ešte nedosiahnuté duchovné kvality očakávať, že sa zmenia. Je to ich osobná evolučná cesta, na ktorej ešte potrebujú na vlastnej koži zažiť, precítiť do rôznej hĺbky vlastné prežitky, ktoré ich v zmysle uvedomenia posunú ďaľej. Čo z toho logicky vyplýva je - nečakať a konať. Vstupovaním do spomenutého poľa ich to ďaľej s takým prístupom k životu nepustí. Pre ľudí, ktorých duša už vonia /je očistená od zbytočností, nepotrebností/ to v reáli neznamená myslieť len na seba, zobrať nohy na plecia a utekať kade tade 
:). Bez prejaveného záujmu o svoje okolie, ktoré sa samozrejme v prvom rade týka našich najbližších. Detí, rodičov, starých rodičov, partnerov. Nakoľko zmeny sa dejú smerom z nás - vzhľadom na všetko čo aktuálne kolektívne prebieha - je dôležité smerom z nás kvetenstvo duše /energetický potenciál brány/ podporovať. Vyžarovaním, vysielaním čistého zámeru ľudskej bytosti, ktorá sa na Zemi narodila. Zámeru celkom prirodzene prejavenej lásky ľudského druhu s ktorým máme všetci jedno spoločné. Svetlo prúdiace zo srdca, z očí, z dlaní. S intenzitou prejaveného svetla prúdia prostredníctvom komunikácie i nami vysielané zvukové vibrácie.

​To neznamená, že sa napriek necíteniu ničoho čo sa vzhľadom na energetické zmeny deje budeme strojene duchovne dospele správať spôsobom Guru, ktorým sa niektorí jedinci zvykli odprezentovávať. V realite nami žitého života to znamená správať sa, konať prirodzene. Pričom prirodzene znamená spontánne, nenútene. I to spontánne, nenútené má však svoje parametre /dá sa povedať/, ktoré súvisia s dosiahnutým IQ človeka v zmysle múdrosti, ktorou je už iné vyššie - frekvenčné rácio. Týmto ráciom disponuje srdce. Jeho pulzácia sa počas niekoľkých predchádzajúcich dní výrazne menila. To isté sa týka Zeme. Dosiahnutím nových parametrov, ktoré s bránou kvetenstva duše a poľom do ktorého kolektívne vstupujeme /niektorí sa v tomto poli nachádzajú/ súvisí znamená byť pri zdravom rozume, ktorého logika je iná ako tomu bolo doposiaľ a - rešpektovať svoje i iných srdce, ktoré sa dostalo /individuálne dostáva/ na piedestál. 


Skúste si predstaviť mandalu, ktorá je živá, svieža. Pulzuje, vibruje - je ako každá energia neustále v pohybe. A nakoľko je živá - reaguje na všetko čo sa energeticky deje. Preneste túto živú mandalu do Vášho domova. Do jej stredu sa postavte a precítením si uvedomte čo z Vás vyžaruje. Aké energie vysielate. Aké vlnenie. Toto vlnenie predstavuje škálu zvukov, farieb, ktoré do svojho domova vnášate. V prípade, že sa jedná o negatívne na okolie pôsobiace emócie, ktoré súvisia s prežitkami minulosti - prejavujú sa i vo vašom domove. Pokiaľ tomu je tak - zmeňte to. Pretransformujte zlo na dobro pre seba, tým i pre svoje okolie. Keď týmto spôsobom prestanete kŕmiť zlého vlka, ktorý z týchto ne - dobrých energií žije, začnete zmeny cítiť a vidieť. 

Výrazné energetické prúdenie /brána, pole/ o ktorom bolo hovorené v informáciach už zaplavuje Zem. A je na nás tieto energie podporiť vlastným kvetenstvom duše. Dovoliť im jednoducho nami prúdiť. Bez seba - blokovania rôznymi zastaralými predsudkami o sebe... o svete...o ne-radostnom živote, ktorý je stále rovnaký a niet sily, ktorá by ho zmenila. Urobme to my. Bez čakania na niekoho kto všetko zmení. Buďme tým žiarivým, ľudskosťou voňajúcim stredom - slnečným jasom podporovanej "mandaly" :). Buďme svetlým príkladom pre tých ľudí, ktorí ešte nepochopili čo znamená odstrániť zo života zlého vlka, ktorého sme kolektívne /každý svojím spôsobom - obavami, strachom, atď./ kŕmili. Krásny deň prajem všetkým..... IlonaZdroj: FB
​Otvor Oči
© 2015 - 2018  All Rights reserved
https://www.otvoroci.com/blog/category/fewa

 

Zobrazení: 100

Přidat komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light!

Přidejte se ke komunitě Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.

Různé info související hlavně s transformací a trans-mutací, čili s přechodem do páté, pozitivně polarizované dimenze.

Info, nabídky, počasí

Blogy a texty od admina, zakladatele komunity jsou: ZDE a ZDE a ZDE a ZDE a na Trefy.cz ZDE.

TOPlist

Toto počítadlo načítá od 2. 10. 2014 10:00


Podmínky pro registraci. Pokud se sem chcete zaregistrovat, je třeba vyplnit i vaše narození, jinak se vám registrace nezdaří. Nejnižší věk určený Ningem je 13 let!

* Svou vlastní osobní reklamní stránku si můžete vytvořit ZDE.

* Očekávané zázraky už začaly. Na mnoha místech světa se vytvořil výměnný obchod oproštěný od peněz, obzvláště těch cizích. Kdy tomu otevřou dveře i Čecho-Slováci? - ZDE.

* Výměnný - bárterový obchod: detaily ZDE.

* Odkazy na možnost srazu někde na rekreačních pobytech (třeba i v zahraničí), které jsou za příznivou cenu. Uvedeno ZDE.


Aktuální stav počasíČR a na SK ZDE kamery ZDE.

Stav počasí a předpověď počasí kteréhokoliv místa na světě najdete ZDE nebo ZDE nebo ZDE.

Aktuální teploty kdekoliv ve světe - ZDE a ZDE.

PROSÍM přispějte něco

Budeme rádi, když nám přispějete libovolnou částku na provoz těchto našich stránek, neboť Ning web hosting nám ročně účtuje 239 dolarů, t.j. zhruba 6.000Kč/rok.

Fio banka v Kč, č.účtu: 2800690360/2010 IBAN: CZ4020100000002800690360 
BIC kód/SWIFT: FIOBCZPPXXX
(uveďte prosím své jméno nebo svůj nick, aby bylo rozeznat od koho co přišlo). Seznamy přispívajících jsou ZDE.

Vaším příspěvkem současně podpoříte i projekt popsaný v článku: Máte-li zájem o setkávání, sdružování nebo o komunitní soužití či permakulturu, dejte nám vědět, můžeme vám poskytnout zdarma menší pozemek, nebo pronajmout třeba i několika hektarové pozemky Uvedeno ZDE.

Podpořit výše jmenované můžete též tím, že si přes nás sjednáte povinné ručení na motorové vozidlo. Podrobnosti ZDE.

Předem Vám za to velice děkujeme a na oplátku vám věnujeme tohle:
Co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili, aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu Uvedeno ZDE.

10 způsobů, jak přestat být otrokem a svrhnout pyramidy kontroly (jak se osvobodit od ovládacích chapadel zkorumpovaného otročujícího vládnoucího systému) Uvedeno ZDE.

* Proč ve světě dojde vbrzku k obrovským změnám, aneb co se bude velice brzo dít a z jakých důvodů. - ZDE.

* Stále větší počet podomácku vyráběných, elitou záměrně potlačovaných zařízení na výrobu volné energie zapříčiní zhroucení pyramidy prohnilé, zkorumpované světovlády. Jestlipak víte proč? :-) Uvedeno ZDE.

Pořiďme si naše vlastní centrum kde se budem moci společně scházet

Śtěstí přeje připraveným. Proto je třeba založit neziskovou organizaci již dnes. Mnohem více ZDE a v článku: Chystáte se na nějaký předražený seminář? Pokud ano, pak Vás možná budou zajímat naše názory - ZDE. * Máte zájem se scházet, pobývat nebo bydlet v krásné přírodě s nekonfliktními, spirit. založenými lidmi? - ZDE.

* Nechte se inspirovat nápady, vynálezy a moderní technologií, umožňující nám ŽÍT téměř BEZ PENĚZ - ZDE.
* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL - ZDE.
* Krásné a levné bydlení, které lze dle přání umístit třeba někde v krásné přírodě mimo civilizaci. Uvedeno ZDE.

* Co přesně permakultura vlastně je a možnost jak a kde s ní můžete začít i vy - ZDE.
* NEJEN nákup, prodej a pronájem nemovitostí za rozumné ceny (chaty, zahrady, venkovská stavení, domy, louky, lesy atp.) ale i možnost rekreace, alternativního bydlení, životního stylu a vzájemné pomoci - ZDE.

Máte zájem stát se vlastníkem 500m2 pozemku v hezké přírodě za pouhých 25.000Kč? - ZDE.

Nejnovější aktivity

Uživatel Jana Kokrdová sdílel svou fotografii v komunitě Facebook.
před 5 minutami
Uživatel Jana Kokrdová aktualizoval svůj profil.
před 10 minutami
Jana Kokrdová si oblíbil(a) diskusi Návrat do jednoty, naprosté svobody a harmonie, čili opravdové lásky je o rovnovážném stavu energií jin&Jang uživatele Lumír Živé Světlo SvětelnáTantra
před 15 minutami
Uživatel Jana Kokrdová sdílel diskusi uživatele Zlaté Živé Světlo v komunitě Facebook.
před 29 minutami
Jana Kokrdová si oblíbil(a) diskusi V Tajemství Amenti část 7, 8, 9 jsou pro váš další život velice důležité informace o kterých by se měl dozvědět naprosto každý, neboť už jdeme do finále. uživatele Zlaté Živé Světlo
před 29 minutami
Uživatel Libor Marecek zanechal komentář k uživateli Slnecnica.
"Vitam te at ti sviti svetilko"
před 31 minutami
Ikona profiluUživatelé Libor Marecek, Bea Aurora a Slnecnica se přidali ke komunitě Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.
před 34 minutami
Uživatel Slnecnica aktualizoval svůj profil.
před 2 hodinami
Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

Féwa : 26.5.2018 Info

Pár viet .... z mosta do prosta.... kým zaklapnem net, obujem si botasky a hurá do prírody :). Čo očividne potrebuje nami žitý svet je oceán lásky. Nehranej, neskrývanej, celkom prirodzene - ľudsky prejavovanej. Bez tohto prejavenia a tým i jej…Zobrazit další
před 16 hodinami
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Nalaďte se na správnou frekvenci, čili na frekvenci 432Hz, a připravte se na transformaci. uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* 432 Hz The Magical Number Documentary Chapter one - Here.* 432Hz The Magical Number Documentary Chapter 2 Cycles of time - Here."
čtvrtek
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Pokud se jim v Cernu podaří vytvořit červí díru, vedoucí přes hyperprostor do různých dimenzí a paralelních světů, tak tu bude veselo. :-) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* What you need to know about CERN and why you need to be AWAKE - Here.Pokud by se jim podařilo vytvořit černou či červí díru s dostatečnou gravitační silou, tak to všechny a všechno promítne do…"
čtvrtek
Uživatel Král Králů zveřejnil stav.
"Buď tiše a poznej, že já je Věčné světlo, Mahátmá, Bůh, blaženost, extáze."
čtvrtek
Příspěvek do blogu uživatele Jurijan

Život

                                                                      ŽivotNajskôr by som chcel poďakovať adminovi za prijatie a zároveň za odobrenie tohto článku, ak bude spĺňať kritéria web-stránky.Po dlhšom uvažovaní som sa rozhodol napísať svoj…Zobrazit další
středa
Uživatel Jurijan aktualizoval svůj profil.
středa
Jurijan je nyní členem Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.
středa
Uživatel Tomáš Peterka uvádí jako oblíbený příspěvek blogu Zdena Živa - SRDCE VYŠEHRADU PO 80 LETECH - Druidi.cz uživatele Ina Obr
středa
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
úterý
Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

Féwa : 19.5.2018 Info

Simsalabim a - je tu stredovek. Alebo - že by to bol novovek? :). Záleží z akých uhlov sa nový vek pozeráme. Je ešte stále u mnohých ľudí v zábehu. Čo v realite života znamená menej, či viac výraznú nedôveru voči kvalite, spoľahlivosti, funkčnosti a…Zobrazit další
19.5.
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
18.5.

© 2018   Created by Zlaté Živé Světlo.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby