MOŽNOST PŘIVÝDĚLKU a tím současně i poskytnutí dotace na provoz těchto stránek i na projekt: Mmáte zájem ... zde

Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light

vnitřního věčného světla a jeho moudrosti- of inner eternal light and its wisdom

*
co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili,aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu zde

Féwa - Info 23.4.2018 + Update (Update přidán)

Milí spolucestujúci časom :). Nakoľko si uvedomujem, že je pre mnohých ľudí náročné pochopiť reálne sa dejúce skutočnosti, ktoré jednoducho hlava odmieta prijať - zvyknem použiť rôzne príklady pre lepšiu predstavu o práve prebiehajúcom dianí, ktorého informácie odovzdávam. Niekedy je celkom náročné týmito príkladmi, ktoré fungujú súčasne ako impulzy podporiť u len rácio preferujúcich ľudí výrazne blokovanú vizualizáciu. Ako som už pár krát spomenula - vizualizácia je jedným z najväčších darov. 

Všetky tzv. brány, ktorými sme vzhľadom na energetické nárasty /vibrácie..... meniaca sa hustota, hutnosť paprskov svetla/ prenikali - respektive sme sa v poradí do ďaľšej hustoty vnárali, predstavovali ďaľší nami zvládnutý stupeň, schodík vo vývoji. Smerom z uspatia /zablokovaná DNA/ do znovu prebudenia, ktoré predovšetkým a v prvom rade závisí od človeka. Od jeho ochoty, ústretovosti, prijatia všetkého čo zabudol. To znamená - kým v skutočnosti je a akými schopnosťami disponuje. Proces prebiehajúcich zmien sa týka každého jednotlivca. Nikto nie je výnimkou, nakoľko žiarenie kozmického charakteru prichádzajúce z Centrálneho Slnka nie je celkom logicky možné obísť spôsobom pohybovania sa medzi kvapkami dažďa. Svetlo /žiarenie/ postupne pridávalo na intenzite. Postupnosť je vzhľadom na ohľaduplnosť voči všetkým a všetkému čo je živé dôležitejšia viac, ako si mnohí myslia. Je jednoduché v dlho trvajúcej frekvenčnej blokáde, ktorú nazývame realitou 3D zrazu v jej plnej funkčnosti rozžiariť Zem a všetko živé do biela. Bez ohľadu na tie bytosti, ktoré na Zmenu kozmickej rozmerovosti nie sú absolútne pripravené. Čo by v takom prípade bolo dôsledkom je opäť pre každého logicky pochopiteľné - zánik. Jednoducho by to nepripravené bytosti spálilo. Čo nie je vonkoncom zámerom žiadnej bytosti nachádzajúcej sa na Zemi - ako i hviezdnych svetov, ktoré Zemi, človeku a všetkým a všetkému čo je živé po celé roky výrazne pomáhajú. A to na všetkých úrovniach z pozície vyššie - frekvenčných vrstiev /svetov, realít/. Pre bytosti týchto svetov už veľmi jednoducho povedané láska nie je "len" slovom. Oni lásku bez akýchkoľvek pochybností žijú. Táto skutočnosť je pre tieto bytosti celkom prirodzená. Jedná sa o duchovne vyspelé živé organizmy /bytosti... civilizácie/. V realite ich života to znamená, že v zmysle vyspelého duchovna /opäť podotýkam, že duchovní sme všetci/ fungujú všetky sféry. Inými slovami - nepôsobia proti týmto bytostiam, ale im pomáhajú. Vyspelé duchovno znamená konanie bez závislostí ega, ako i bez umelo vytvoreného strašidla, ktorým je strach. Čiže i strach je len ilúzia, z ktorej sa postupne ľudstvo "vyzlieka." Tým i z určitej paralýzy /dá sa povedať/ - vzhľadom na nefunkčnú, blokovanú celistvosť. Aktivovaná brána, ktorú môžeme nazvať bránou vôní súvisí s pocitmi, stavmi, ktoré sú rôzne a nie je možné ich súhrnne, jednoliato špecifikovať. Ako súhrnné špecifikum by som vzhľadom na prichádzajúce dianie použila vetu - čo sa javí /javilo, zdalo/ ako nemožné sa reálnym stáva. 

Brána o ktorej je hovorené a ktorú odprezentováva i dnes zdieľaný kolektívny obraz je očividne a pre každého pochopiteľným spôsobom ovenčená kvetmi. Ich vône symbolizujú vôňu duše človeka. Opísať, vysvetliť čo človek cíti prenikaním energetickým nábojom brány - takpovediac do iného sveta - je pomocou nami používanej slovnej zásoby takmer nemožné. Energia brány objíma, prestupuje každou bunkou. Energetický potenciál je i prechodom do iného vnímania plasticity kozmického spektra. 

Pribúdajú nové zvuky /výrazne od včera/. Nové trilky :). Podporujú vnímanie prirodzeného krásna. Kvetenstvom duše, ktoré brána odprezentováva opäť prijímame za svoje spektrum bieleho svetla, ktoré do nami žitého života bude čoraz výraznejšie presakovať. Pochopiteľne sa týka i tvorenia. Tým budeme opäť prijímať v zmysle uspatého spektra dary na ktoré človek zabudol. 

V úvodnom štádiu a tomuto štádiu zodpovedajúcom stave bude potrebné novému privykať. Čo je samozrejme viac, či menej náročné pre ľudí, ktorí sú najviac zasekaní v čisto materiálnom svete myslenia a tomuto mysleniu zodpovedajúcemu rebríčku hodnôt. Je dôležité si uvedomiť skutočnosť, že čím viac sa človek bude brániť opäť spoznať a prijať seba v plnej kráse ako i všetko ďaľšie čo so zmenou súvisí - tým to bude mať v živote náročnejšie. Netreba zabúdať, že sa jedná o vystúpenie z ilúzie /umelosti/, ktorú podporujú závislosti ega, pretvárka, atď. Hranie sa na niekoho kým v skutočnosti nie sme. 

Nepredstaviteľne silné energetické prúdenie, ktoré bude Zemou čoraz intenzívnejšie prenikať pôsobí krištalicky čistými vibráciami na všetkých. 

Nadštandartnosť v akomkoľvek spôsobe prejavu v zmysle nadradenosti budú energetické prúdy redukovať a vracať do normálu z dôvodu dôležitosti rovnováhy, ktorá sa automaticky prenáša /zrkadlí/ na planétu. Hmotní extrémisti zasekaní v uznávaní len materiálnych hodnôt sa budú sami na vlastnej koži presviedčať, že zmena o ktorej nechceli nič počuť a ktorej sa vysmievali jednoducho prebieha. 

Normofunkčnosť ku ktorej nás krištalické pole nekonečna večnosti lásky vracia veľmi jednoducho pochopiteľne znamená - nikto nie je menej a nikto nie je viac..... Ilona​Zdroj: FB
​Otvor Oči
© 2015 - 2018  All Rights reserved
https://www.otvoroci.com/blog/category/fewa

Zobrazení: 61

Přidat komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light!

Přidejte se ke komunitě Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.

Různé info související hlavně s transformací a trans-mutací, čili s přechodem do páté, pozitivně polarizované dimenze.

Info, nabídky, počasí

Blogy a texty od admina, zakladatele komunity jsou: ZDE a ZDE a ZDE a ZDE a na Trefy.cz ZDE.

TOPlist

Toto počítadlo načítá od 2. 10. 2014 10:00


Podmínky pro registraci. Pokud se sem chcete zaregistrovat, je třeba vyplnit i vaše narození, jinak se vám registrace nezdaří. Nejnižší věk určený Ningem je 13 let!

* Svou vlastní osobní reklamní stránku si můžete vytvořit ZDE.

* Očekávané zázraky už začaly. Na mnoha místech světa se vytvořil výměnný obchod oproštěný od peněz, obzvláště těch cizích. Kdy tomu otevřou dveře i Čecho-Slováci? - ZDE.

* Výměnný - bárterový obchod: detaily ZDE.

* Odkazy na možnost srazu někde na rekreačních pobytech (třeba i v zahraničí), které jsou za příznivou cenu. Uvedeno ZDE.


Aktuální stav počasíČR a na SK ZDE kamery ZDE.

Stav počasí a předpověď počasí kteréhokoliv místa na světě najdete ZDE nebo ZDE nebo ZDE.

Aktuální teploty kdekoliv ve světe - ZDE a ZDE.

PROSÍM přispějte něco

Budeme rádi, když nám přispějete libovolnou částku na provoz těchto našich stránek, neboť Ning web hosting nám ročně účtuje 239 dolarů, t.j. zhruba 6.000Kč/rok.

Fio banka v Kč, č.účtu: 2800690360/2010 IBAN: CZ4020100000002800690360 
BIC kód/SWIFT: FIOBCZPPXXX
(uveďte prosím své jméno nebo svůj nick, aby bylo rozeznat od koho co přišlo). Seznamy přispívajících jsou ZDE.

Vaším příspěvkem současně podpoříte i projekt popsaný v článku: Máte-li zájem o setkávání, sdružování nebo o komunitní soužití či permakulturu, dejte nám vědět, můžeme vám poskytnout zdarma menší pozemek, nebo pronajmout třeba i několika hektarové pozemky Uvedeno ZDE.

Podpořit výše jmenované můžete též tím, že si přes nás sjednáte povinné ručení na motorové vozidlo. Podrobnosti ZDE.

Předem Vám za to velice děkujeme a na oplátku vám věnujeme tohle:
Co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili, aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu Uvedeno ZDE.

10 způsobů, jak přestat být otrokem a svrhnout pyramidy kontroly (jak se osvobodit od ovládacích chapadel zkorumpovaného otročujícího vládnoucího systému) Uvedeno ZDE.

* Proč ve světě dojde vbrzku k obrovským změnám, aneb co se bude velice brzo dít a z jakých důvodů. - ZDE.

* Stále větší počet podomácku vyráběných, elitou záměrně potlačovaných zařízení na výrobu volné energie zapříčiní zhroucení pyramidy prohnilé, zkorumpované světovlády. Jestlipak víte proč? :-) Uvedeno ZDE.

Pořiďme si naše vlastní centrum kde se budem moci společně scházet

Śtěstí přeje připraveným. Proto je třeba založit neziskovou organizaci již dnes. Mnohem více ZDE a v článku: Chystáte se na nějaký předražený seminář? Pokud ano, pak Vás možná budou zajímat naše názory - ZDE. * Máte zájem se scházet, pobývat nebo bydlet v krásné přírodě s nekonfliktními, spirit. založenými lidmi? - ZDE.

* Nechte se inspirovat nápady, vynálezy a moderní technologií, umožňující nám ŽÍT téměř BEZ PENĚZ - ZDE.
* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL - ZDE.
* Krásné a levné bydlení, které lze dle přání umístit třeba někde v krásné přírodě mimo civilizaci. Uvedeno ZDE.

* Co přesně permakultura vlastně je a možnost jak a kde s ní můžete začít i vy - ZDE.
* NEJEN nákup, prodej a pronájem nemovitostí za rozumné ceny (chaty, zahrady, venkovská stavení, domy, louky, lesy atp.) ale i možnost rekreace, alternativního bydlení, životního stylu a vzájemné pomoci - ZDE.

Máte zájem stát se vlastníkem 500m2 pozemku v hezké přírodě za pouhých 25.000Kč? - ZDE.

Nejnovější aktivity

Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
před 22 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Nalaďte se na správnou frekvenci, čili na frekvenci 432Hz, a připravte se na transformaci. uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* 432 Hz The Magical Number Documentary Chapter one - Here.* 432Hz The Magical Number Documentary Chapter 2 Cycles of time - Here."
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Pokud se jim v Cernu podaří vytvořit červí díru, vedoucí přes hyperprostor do různých dimenzí a paralelních světů, tak tu bude veselo. :-) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* What you need to know about CERN and why you need to be AWAKE - Here.Pokud by se jim podařilo vytvořit černou či červí díru s dostatečnou gravitační silou, tak to všechny a všechno promítne do…"
včera
Uživatel Král Králů zveřejnil stav.
"Buď tiše a poznej, že já je Věčné světlo, Mahátmá, Bůh, blaženost, extáze."
čtvrtek
Příspěvek do blogu uživatele Jurijan

Život

                                                                      ŽivotNajskôr by som chcel poďakovať adminovi za prijatie a zároveň za odobrenie tohto článku, ak bude spĺňať kritéria web-stránky.Po dlhšom uvažovaní som sa rozhodol napísať svoj…Zobrazit další
středa
Uživatel Jurijan aktualizoval svůj profil.
středa
Jurijan je nyní členem Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.
středa
Uživatel Tomáš Peterka uvádí jako oblíbený příspěvek blogu Zdena Živa - SRDCE VYŠEHRADU PO 80 LETECH - Druidi.cz uživatele Ina Obr
středa
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
úterý
Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

Féwa : 19.5.2018 Info

Simsalabim a - je tu stredovek. Alebo - že by to bol novovek? :). Záleží z akých uhlov sa nový vek pozeráme. Je ešte stále u mnohých ľudí v zábehu. Čo v realite života znamená menej, či viac výraznú nedôveru voči kvalite, spoľahlivosti, funkčnosti a…Zobrazit další
19.5.
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
18.5.
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Odkazy na články, videa, audia a různé zajímavosti z titulní strany jsou a budou postupně přesouvány sem uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Tohle se začíná dít díky kolapsu lineárního běhu času, z důvodu, že přecházíme do nekonečného tady a teď, ve kterém se fokusem pozornosti můžeme naladit na kterýkoliv…"
18.5.
Radkapra je nyní členem Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.
17.5.
Uživatel Anka-veva odpověděl do diskuse Odkazy na články, videa, audia a různé zajímavosti z titulní strany jsou a budou postupně přesouvány sem uživatele Zlaté Živé Světlo.
"S tým časom sa to fakt deje,proste nefunguje ako doposiaľ.Ale dejú sa mi aj iné veci asi posledný mesiac.Chyby v matrixe,ak ste videli film,tak tam to bolo,že dvakrát šla tá istá mačka a sa…"
16.5.
Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

Féwa : 16.5.2018 Info

..... Jedna light rada pre všetkých, ktorí čistým zámerom srdca pomáhajú svojou prácou, svojím tvorením celému ľudskému spoločenstvu a tým i Zemi. V prípade, že Vašu prácu ktokoľvek a akýmkoľvek spôsobom dehonestuje /zosmiešňuje, bagatelizuje,…Zobrazit další
16.5.
Uživatelé bilyandel a Joycee jsou nyní přátelé.
16.5.
Uživatel Orst sdílel svůj příspěvek do blogu v komunitě Facebook.
15.5.
Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

Féwa : 15.5.2018 Info

Modelovanie /premodelovávanie/ reality spôsobom, akým myslíme, aké myšlienky a s myšlienkami spojené emócie premietame do nami tvoreného života. Skloňovanie duše vo všetkých pádoch. To je podstata všetkého čo sa už deje a bude diať. Je to jednoducho…Zobrazit další
15.5.
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Odkazy na články, videa, audia a různé zajímavosti z titulní strany jsou a budou postupně přesouvány sem uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Probíhá proces obrovské přeměny, vedoucí do vyšší úrovně existence, manifestace zrychleným časem. Strojový překlad ZDE. To samé v angličtině je na videu: Huge Upgrade in…"
15.5.
Uživatel Král Králů uvádí jako oblíbený příspěvek blogu POSOLSTVÁ BYTOSTÍ SVETLA 16. – 18. TÝŽDEŇ 2018 uživatele Orst
15.5.

© 2018   Created by Zlaté Živé Světlo.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby