MOŽNOST PŘIVÝDĚLKU a tím současně i poskytnutí dotace na provoz těchto stránek i na projekt: Mmáte zájem ... zde

Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light

vnitřního věčného světla a jeho moudrosti- of inner eternal light and its wisdom

*
co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili,aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu zde

Jednoducho - ZEM. Či ju nazývame Zem Matka, alebo použijeme iné oslovenie - nie je podstatné. Čo dôležité je a čoraz dôležitejším sa stáva je skutočnosť ako sa k planéte...... ktorá všetkých bez rozdielu vníma ako svoje deti - SPRÁVAME. 
Picture
 "Sviežosť palety nového svetla". Podporuje rozkvet 1. energetického centra, ktoré bolo primárne u ľudí blokované a ktoré úzko súvisí s kvetenstvom duše /radosť, hravosť, spontánnosť - preciťovanie/.
Či jej prejavujeme úctu, vďačnosť, ktorú si bez akýchkoľvek pripomienok a pochybností jednoznačne zaslúži. Nakoľko sa naše správanie voči Zemi na jej tele i planetárnej duši zrkadlí /reaguje emočne a následne fyzicky/ - domnievam sa vzhľadom na tieto reálne sa dejúce skutočnosti, že je pre každého normálne uvažujúceho človeka logicky pochopiteľné - čo všetko s tým súvisí. Že sa na Zem a na jej prirodzené potreby čoraz viac zabúdalo a v rámci zabúdania pričinením všetkých nesmierne trpela, strádala, živorila - netreba detailne rozoberať, vzhľadom na dostatočne rozmerové pole vedomostí, ktoré s uvedomením súvisí. Inak povedané je to v prvom rade o nás. Čo s tým urobíme - akým spôsobom vzhľadom na uvedomenie svoj prístup zmeníme. 

To iné - nami na fyzickej úrovni viac - menej neovplyvniteľné /parazitujúce prísavky rôzneho druhu, ktoré človeka i Zem o energiu okrádajú/ sa vzhľadom na prebiehajúce kozmické zmeny jednoducho deje. Spojením síl neba a Zeme. Tých čistých. To znamená - nie o energiu oberajúcich, vypočítavých, útočiacich, ktorých typickým prejavom je tak často spomínané do nebeskej nedotknuteľnosti siahajúce ego. Toto "nebo" v ich odprezentovávaní je umelo vytvorené a jeho korene siahajú do veľmi dávnej minulosti. Súvisí s parazitickou prítomnosťou, ktorej sa obyvatelia Zeme i Zem sama stúpaním po schodíkoch meniacej sa hustoty zbavovala /zbavuje/. A o tom je i včera spomenutý kód aktuálneho diania, ktorý odovzdám.

Pravdu povediac som zvažovala, akým spôsobom tohto parazita prisiateho k telu planéty opísať. Toto čudo :) je /dá sa povedať/ niečo medzi hadom, slizniakom, upírom. Približne tak vyzerá /vyzeral/. Dosiahnutou hustotou /hutnosť... vibrácie.... žiarenie.../ sa tejto gigantickej a ťažko predstaviteľnej prísavky Zem sama /vyprodukovaním nesmiernej sily/ zbavila. Za plnej podpory síl svetla. Zostáva už len pár "centimetrov," ktoré siahajú kúsok cez južný pól - do východnej pologule Zeme. Táto parazitická entita doslova opúzdrovala ľavú planetárnu hemisféru a zasahovala i do pravej. Nakoľko sme spojenou nádobou so Zemou - dialo sa to isté rôznou intenzitou i u všetkých planetárnych obyvateľov. Samozrejme tým výraznejšie, intenzívnejšie - čím viac tomuto pôsobeniu, vplyvu podľahli. Čím menej boli /sú/ v kontakte so srdcom ... s pravou hemisférou. Citeľná, extrémna únava, ktorá včera vrcholila už povoľuje :) ..... Ilona

*****


Dovoľ svetlu tiecť hravou láskavosťou

*****

.... len také malé intermezzo s rukami od farieb pre tú množinu ľudstva, ktorá zabudla. Taká nenápadná a pritom pre všetkých ľudí dôležitá pripomienka. Všetci, ktorých práca je v hmotne zabehnutých pomeroch vnímaná ako atypická a je prácou s energiami sú napriek rôznym pochybnostiam normálne mysliaci a v rámci fyzického života, ktorý žijeme i normálne fungujúcimi bytosťami, ktorými je každý jeden z nás - na Zemi narodených ľudí. Čiže jedia, spia, ráno vstávajú do práce, majú svoje rodičovské i iné povinnosti, platia šeky, varia, perú, atď. Až na dĺžku a často i náročnosť pracovného času, ktorý sa s tzv. fyzicky vnímanou a stále ešte viac mnohými uznávanou prácou nedá porovnávať. Nakoľko som takmer do štyridsiatky pracovala v zahraničnom obchode - môžem si dovoliť sa k tejto skutočnosti z praktických uhlov pohľadu vyjadriť. Verte, že boli chvíle, kedy by som sa tam bola s radosťou vrátila. Každý človek touto atypickou prácou svojím spôsobom /svojou pracovnou náplňou/ jednoducho pomáha zmeniť svet na lepší, krajší, milší, láskyplnejší, zodpovednejší, prirodzenejší, priateľskejší, ústretovejší..... Pretransformovať zlo na dobro, ktorého je nosičom každý človek, každá živá a svojou energiou život podporujúca bytosť na planéte.......


Zdroj: FB
​Otvor Oči
© 2015 - 2018  All Rights reserved
https://www.otvoroci.com/blog/category/fewa

Zobrazení: 82

Přidat komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light!

Přidejte se ke komunitě Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.

Různé info související hlavně s transformací a trans-mutací, čili s přechodem do páté, pozitivně polarizované dimenze.

Info, nabídky, počasí

Blogy a texty od admina, zakladatele komunity jsou: ZDE a ZDE a ZDE a ZDE a na Trefy.cz ZDE.

TOPlist

Toto počítadlo načítá od 2. 10. 2014 10:00


Podmínky pro registraci. Pokud se sem chcete zaregistrovat, je třeba vyplnit i vaše narození, jinak se vám registrace nezdaří. Nejnižší věk určený Ningem je 13 let!

* Svou vlastní osobní reklamní stránku si můžete vytvořit ZDE.

* Očekávané zázraky už začaly. Na mnoha místech světa se vytvořil výměnný obchod oproštěný od peněz, obzvláště těch cizích. Kdy tomu otevřou dveře i Čecho-Slováci? - ZDE.

* Výměnný - bárterový obchod: detaily ZDE.

* Odkazy na možnost srazu někde na rekreačních pobytech (třeba i v zahraničí), které jsou za příznivou cenu. Uvedeno ZDE.


Aktuální stav počasíČR a na SK ZDE kamery ZDE.

Stav počasí a předpověď počasí kteréhokoliv místa na světě najdete ZDE nebo ZDE nebo ZDE.

Aktuální teploty kdekoliv ve světe - ZDE a ZDE.

PROSÍM přispějte něco

Budeme rádi, když nám přispějete libovolnou částku na provoz těchto našich stránek, neboť Ning web hosting nám ročně účtuje 239 dolarů, t.j. zhruba 6.000Kč/rok.

Fio banka v Kč, č.účtu: 2800690360/2010 IBAN: CZ4020100000002800690360 
BIC kód/SWIFT: FIOBCZPPXXX
(uveďte prosím své jméno nebo svůj nick, aby bylo rozeznat od koho co přišlo). Seznamy přispívajících jsou ZDE.

Vaším příspěvkem současně podpoříte i projekt popsaný v článku: Máte-li zájem o setkávání, sdružování nebo o komunitní soužití či permakulturu, dejte nám vědět, můžeme vám poskytnout zdarma menší pozemek, nebo pronajmout třeba i několika hektarové pozemky Uvedeno ZDE.

Podpořit výše jmenované můžete též tím, že si přes nás sjednáte povinné ručení na motorové vozidlo. Podrobnosti ZDE.

Předem Vám za to velice děkujeme a na oplátku vám věnujeme tohle:
Co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili, aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu Uvedeno ZDE.

10 způsobů, jak přestat být otrokem a svrhnout pyramidy kontroly (jak se osvobodit od ovládacích chapadel zkorumpovaného otročujícího vládnoucího systému) Uvedeno ZDE.

* Proč ve světě dojde vbrzku k obrovským změnám, aneb co se bude velice brzo dít a z jakých důvodů. - ZDE.

* Stále větší počet podomácku vyráběných, elitou záměrně potlačovaných zařízení na výrobu volné energie zapříčiní zhroucení pyramidy prohnilé, zkorumpované světovlády. Jestlipak víte proč? :-) Uvedeno ZDE.

Pořiďme si naše vlastní centrum kde se budem moci společně scházet

Śtěstí přeje připraveným. Proto je třeba založit neziskovou organizaci již dnes. Mnohem více ZDE a v článku: Chystáte se na nějaký předražený seminář? Pokud ano, pak Vás možná budou zajímat naše názory - ZDE. * Máte zájem se scházet, pobývat nebo bydlet v krásné přírodě s nekonfliktními, spirit. založenými lidmi? - ZDE.

* Nechte se inspirovat nápady, vynálezy a moderní technologií, umožňující nám ŽÍT téměř BEZ PENĚZ - ZDE.
* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL - ZDE.
* Krásné a levné bydlení, které lze dle přání umístit třeba někde v krásné přírodě mimo civilizaci. Uvedeno ZDE.

* Co přesně permakultura vlastně je a možnost jak a kde s ní můžete začít i vy - ZDE.
* NEJEN nákup, prodej a pronájem nemovitostí za rozumné ceny (chaty, zahrady, venkovská stavení, domy, louky, lesy atp.) ale i možnost rekreace, alternativního bydlení, životního stylu a vzájemné pomoci - ZDE.

Máte zájem stát se vlastníkem 500m2 pozemku v hezké přírodě za pouhých 25.000Kč? - ZDE.

Nejnovější aktivity

Uživatel Jana Kokrdová sdílel svou fotografii v komunitě Facebook.
před 26 minutami
Uživatel Jana Kokrdová aktualizoval svůj profil.
před 31 minutami
Jana Kokrdová si oblíbil(a) diskusi Návrat do jednoty, naprosté svobody a harmonie, čili opravdové lásky je o rovnovážném stavu energií jin&Jang uživatele Lumír Živé Světlo SvětelnáTantra
před 35 minutami
Uživatel Jana Kokrdová sdílel diskusi uživatele Zlaté Živé Světlo v komunitě Facebook.
před 50 minutami
Jana Kokrdová si oblíbil(a) diskusi V Tajemství Amenti část 7, 8, 9 jsou pro váš další život velice důležité informace o kterých by se měl dozvědět naprosto každý, neboť už jdeme do finále. uživatele Zlaté Živé Světlo
před 50 minutami
Uživatel Libor Marecek zanechal komentář k uživateli Slnecnica.
"Vitam te at ti sviti svetilko"
před 52 minutami
Ikona profiluUživatelé Libor Marecek, Bea Aurora a Slnecnica se přidali ke komunitě Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.
před 55 minutami
Uživatel Slnecnica aktualizoval svůj profil.
před 3 hodinami
Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

Féwa : 26.5.2018 Info

Pár viet .... z mosta do prosta.... kým zaklapnem net, obujem si botasky a hurá do prírody :). Čo očividne potrebuje nami žitý svet je oceán lásky. Nehranej, neskrývanej, celkom prirodzene - ľudsky prejavovanej. Bez tohto prejavenia a tým i jej…Zobrazit další
před 16 hodinami
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Nalaďte se na správnou frekvenci, čili na frekvenci 432Hz, a připravte se na transformaci. uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* 432 Hz The Magical Number Documentary Chapter one - Here.* 432Hz The Magical Number Documentary Chapter 2 Cycles of time - Here."
čtvrtek
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Pokud se jim v Cernu podaří vytvořit červí díru, vedoucí přes hyperprostor do různých dimenzí a paralelních světů, tak tu bude veselo. :-) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* What you need to know about CERN and why you need to be AWAKE - Here.Pokud by se jim podařilo vytvořit černou či červí díru s dostatečnou gravitační silou, tak to všechny a všechno promítne do…"
čtvrtek
Uživatel Král Králů zveřejnil stav.
"Buď tiše a poznej, že já je Věčné světlo, Mahátmá, Bůh, blaženost, extáze."
čtvrtek
Příspěvek do blogu uživatele Jurijan

Život

                                                                      ŽivotNajskôr by som chcel poďakovať adminovi za prijatie a zároveň za odobrenie tohto článku, ak bude spĺňať kritéria web-stránky.Po dlhšom uvažovaní som sa rozhodol napísať svoj…Zobrazit další
středa
Uživatel Jurijan aktualizoval svůj profil.
středa
Jurijan je nyní členem Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.
středa
Uživatel Tomáš Peterka uvádí jako oblíbený příspěvek blogu Zdena Živa - SRDCE VYŠEHRADU PO 80 LETECH - Druidi.cz uživatele Ina Obr
středa
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
úterý
Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

Féwa : 19.5.2018 Info

Simsalabim a - je tu stredovek. Alebo - že by to bol novovek? :). Záleží z akých uhlov sa nový vek pozeráme. Je ešte stále u mnohých ľudí v zábehu. Čo v realite života znamená menej, či viac výraznú nedôveru voči kvalite, spoľahlivosti, funkčnosti a…Zobrazit další
19.5.
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
18.5.

© 2018   Created by Zlaté Živé Světlo.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby