* Holistic Remote Healing - Holistické léčení na dálku - Uvedeno ZDE.

Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light

vnitřního věčného světla a jeho moudrosti- of inner eternal light and its wisdom

*
co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili,aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu zde

SUPERMOON, ALEBO KEĎ NÁS MESIAC POŽIERA

MESIAC NÁS POŽIERA.
Z pohľadu pozemšťana šialená teória, z pohľadu Mimozemšťana realita a fakt.
Z pohľadu Mimozemšťana je Mesiac obrovský „magnet“, ktorý priťahuje naše duše – teda aj naše vedomie. Po smrti letíme na Mesiac. Nejaký čas sa tam zdržíme, no skôr či neskôr sa pohneme ďalej do hlbín Vesmíru. Mesiac nás podáva Čiernej diere v strede Galaxie. Je nespočetné množstvo galaxií a ich čiernych dier – a Jedna je v Centre nášho Univerza. Tu končí púť Svetla Univerzum. OMEGA.
Toltéci hovoria o ORLOVI – nepredstaviteľne mocnej bytosti, ktorá p o ž i e r a všetko vedomie. Z hľadiska pozemšťana fantazmagória, z hľadiska Mimozemšťana realita a fakt. Čierna diera rovnása Orol. Toltéci „videli“ Orla. Naši vedci vidia čierne diery.
Okrem Centrálnej Čiernej Diery obsahuje časopriestor nepredstaviteľné množstvo miniatúrnych čiernych dier – je nimi „obsypaný“ každučký mysliteľný priestor fenoménu, ktorému hovoríme hmota.
Žijeme v priestore pretkanom mikroskopickými čiernymi dierami. Sú ako kanáliky v špongii. A cez tie kanáliky prúdi svetlo smerom k Centrálnej Čiernej Diere – k Orlovi.
Svetlo je priťahované – naša budúcnosť nás priťahuje, doslova nás „vcucáva“ ako vír vo výlevke.
Z pohľadu pozemšťana svetlo exploduje – príkladom je pozemský pohľad na Slnko – vyzerá to tak, že slnko „vystreľuje“ svoje lúče do priestoru. Mimozemšťan z planéty Naruby to však vidí tak, že svetlo – lúče Slnka sú nasávané nesmierne malými, nespočetnými kanálikmi mini-čiernych dier, lúče sú atrakované a priam „vytrhávané“ z útrob Slnka.
To, čomu hovoríme zakrivenie časopriestoru je štruktúra /posvätne – geometrická/ systému týchto kanálikov. Pretože ide o presný vzor, /mandalu, rovnicu/.
Ako bytosti planéty Zem sme na jednej strane atrakovaní smerom do hlbín vesmíru, na druhej strane atrakovaní čiernou dierou v strede planéty Zem. Žijeme – celý náš životný priestor je vlastne len rovnováhou medzi týmito dvoma silami priťahovania.
Ak by bola gravitácia /čo je vlastne priťahovanie čiernou dierou/ Planéty len o kúsok slabšia, letíme všetci a so všetkým do hlbín Univerza. Ak by bola o kúsok vyššia, neodlepíme sa od zeme a napokon nás Zem pohltí...
Naše „snové telá“ však nepodliehajú tak gravitácii Zeme, ako gravitácii Mesiaca.
Jemnohmotné telá, ktoré nám ostávajú po smrti priťahuje Mesiac. Priťahuje naše sny, naše vízie – preto je inšpiráciou básnikov.
Mesiac -lepšie meno preň je Luna, pretože je ženský... Slovo „ženský“ používam ako opozitum voči „mužský“. Ženský znamená gravitačný. Mužský znamená explozívny.
Ženské však priťahuje mužské a vstrebáva ho – tak ako vstrebáva čierna diera svetlo.
Z pohĺadu pozemšťana sme akoby hnaní našou minulosťou. Akoby čas smeroval z minulosti do budúcnosti, hnaný energiou Big Bangu, kdesi od nášho chrbta.
Sme však priťahovaní našou budúcnosťou – ktorou je Centrálna Čierna Diera – ale aj galakticá čierna diera – ale aj Mesiac – Luna.
Luna požiera /priťahuje/ naše vedomie – teda to, čo z nás ostáva po fyzickej smrti, teda po konci časovej úsečky, ktorej zvykneme hovoriť život. Pozemšťan si myslí, že život je to, čo reprezentuje táto úsečka – dajmetomu sedemdesiat rokov.
Mimozemšťan vidí a vie, že táto úsečka je len malou časťou celého príbehu, ktorým sme a ktorý siaha hlboko, hlboko do minulsoti až k samotnému bodu Alfa – ktorým je začiatok tohto nášho Univerza.
Teória strún hovorí čosi podobné – že sme s p o j e n í ako vlákna, tiahnúce sa časopriestorom; tie vlákna, to sme my. Nie sme iba tou úsečkou, ale celým vláknom, ktoré sa vinie kanálikmi špongie, ktorou je Univerzum.
Mimozemšťan teda v i d í život ako nepretržité kontinuum, ktoré rytmicky pulzuje v oných „úsečkách“ časopriestoru.
OROL je naša budúcnosť – a zdá sa, že sa mu nemôžeme vyhnúť.
Mimozemšťan však vidí, že aj to je možné. Že ako ľudské bytosti máme túto možnosť. Máme možnosť „vyhnúť“ sa Mesiacu, i galaktickej čiernej diere a ostať na planéte Zem takmer neobmedzene dlho.
Mnohí tí, ktorým hovoríme dosť nepresne šamani to dokázali.
Ako sa dá vyhnúť priťahovaniu Mesiaca, čiernej diery a napokon Zobáku Orla?
Dá sa to tak, že necháme Orlovi svoj príbeh – sami sa od neho odpojíme a oslobodíme sa od neho. Robíme to rekapituláciou svojho životného príbehu.
Dnes, na začiatku 21. storočia už ide o živú rekapituláciu – teda o náš každodenný život – v ňom stretáme bytosti a udalosti, ktoré sú našimi učiteľmi. Všímajme si ich.
Prijmime ich. Pochopme – odpusťme – pustime...
Máme sa p u s t i ť svojich príbehov. Nie sme svojimi príbehmi. Sme stotožnení s nimi a to je náš základný omyl. Nestotožňujme sa so svojimi príbehmi. Sme totiž v i a c ako len naše príbehy. Sme tvorcami svojich príbehov. Sme čírym vedomím. A sme LÁSKOU.
Ak sa dokážeme stotožniť s Láskou, ktorou sme – odpadá od nás náš príbeh ako krunier morského raka. Vyzliekame sa zo svojej starej kože, dostávame nové telo...
To telo môže byť nesmrteľné – ak sa dokážeme udržať v stave Lásky a Vedomia.
Náš starý krunier, náš príbeh poputuje na Mesiac a odtiaľ do čiernych dier až do tej poslednej... Ale my ostávame tu...
Neostávame však už v našej starej podobe. Náš život sa zmení. Prechádzame transformáciou. Stávajú sa z nás nové bytosti, ktoré zasa budú spieť k svojmu zániku – pretože píšu zasa iný príbeh, príbeh iného levelu. Ale aj ten končí – na jeho konci bude zasa potrebná rekapitulácia...
Mimozemšťan vidí, že bytosti, ktoré ostali na Zemi a nenechali sa požrať Orlovi majú prakticky neobmezdné možnosti.. Ich forma a tvar sa však mení... Možno by to pre nás nebol príjemný pohľad stretnúť kdesi v divočine bytosť, ktorá tu je desať tisíc pozemských rokov... Len si predstavte storočný strom. Päťstoročný strom si predstavte – a to je ešte slabá predstava bytosti, ktorá tu je desať tisíc rokov.
Mimozemšťan ju vidí – my ju nevidíme, lebo si ju ani nedokážeme predstaviť.
Sú však bytosti, ktoré nevolia ani jednu z týchto ciest – sú to bytosti, rozhodnuté učiniť posledný skok do Večnosti. Skok do rozplynutia a slobody, ktorá je absolútna.
Mimozemšťan vie, že je to možné a uskutočniteľné pre každú bytosť na Zemi.
Je to náš potenciál, iba o ňom nevieme. Sme pevne presvedčení, že sme svojimi vlastnými príbehmi. Sme stotožnení s obrazom, ktorý sme sami vytvorili.
A toto stotožnenie je našim väzením.
A tak letíme na Mesiac.
Letíme do náručia Kálí – Čiernej Madonny.
Je to jedna z podôb Ženy – Bohyne.
Jedna z podôb Kráľovnej, ženského aspektu Boha.
Rodí nás /to keď sa vynárame na úsečke svetelného vlákna/, udržuje nás pri živote a napokon nás vťahuje – hovoríme tomu smrť, ale smrť to nie je. Život nezomiera.
Život pokračuje – v glalaktických cykloch končí v Zobáku Orla. To sa však tak rýchlo pozemšťanovi nestane. Prejde mnohými a mnohými formami, zakiaľ ho jeho budúcnosť celkom nevtiahne – leda ak by sa stal Kozmickým Vedomím.
Lebo v tejto „látke“, ktorá nie je ani mužskou a ani ženskou sa „kúpe“ celé Stvorenie – a tá látka je našou pravou podstatou...
Berte to, či neberte... Mimozemšťan vás o tom nikdy presvedčovať nebude...
Dobre si totiž ešte pamätá, ako to je, keď vám cez dlane a nárty nôh prerazia klince a
fixujú ich na drevo a potom celú konštrukciu aj s vašim nahým telom vztýčia do vertikálnej polohy... Kto by to chcel skúsiť aj druhý krát?
 

Zobrazení: 1367

Komentář přidal(a) grétka dne 26.Září.2012 v 18:08

Dakujem, ze si to sem dal. Taky nas svet.

Komentář přidal(a) grétka dne 26.Září.2012 v 22:14

Mne sa nesnivaju ziadne zvlastne sny, ale ked uz pisem o snoch... vlastne obcas sa mi zvlastne snivaju ale to tak raz za velmi dlhy cas. A za posledny mesiac sa mi dva zvlastne snivali.

To som sa vzdy cudovala na NZ, ze tam mavaju take "celosvetove" sny, lebo ja len take velmi osobne, ze sa tykaju len mna a nemam pocit, ze aj inych ludi. A pred vyse tyzdnom sa mi snivalo, ze som sla v prirode vedla lesa a sadla som si tam na naukladane kmene stromov na jednej kope. Okolo sla nejaka rodina s detmi a ja som povodne chcela ist smerom odkial prisli, ale povedali mi, ze odtial sa vali voda. Tak som sa rozhodla ist s nimi a ich smerom, ale aj odtial sa valila voda. Tak sa valila, ze oproti sebe tiekli dve rieky ale tesne pri sebe, takze sa prudom ani nezrazali. Ako som tam sedela, tak uz vsetko zaliala absolutne cista a priezracna voda, ze vsetko bolo vidiet, co zaliala. V tom sne som niekomu vysvetlovala, ako sa proti sebe valia a na tom mieste pri lese tym vznika vodny kruh. To je prvy sen.

A predvcerom sa mi snivalo, ze som bola s mnohymi ludmi na takom mieste, ostrove, neviem co to bolo, kam vsetci ludia chodia len na nejaky cas. Naraz tam vsetci pridu, najdu si svoje domy, chvilu tam byvaju a potom vsetci naraz odtial odchadzaju a celkom nikto tam neostane a plavia sa odtial na lodkach spat, to neviem kam. Takze sme to vyludnili, lebo uz uplynul ten cas a plavili sme sa na lodkach ako spat. Z lodiek sme videli uplne vyprazdnene obydlia, nikto tam nezostal. Zrazu strih v tom sne, neviem preco ale zrazu sme boli vsetci v lese a bolo tam vsetko vo farbe obilia, jemne bezove a teple farby. A zrazu sa oproti nam rozkotulali styri obrovske horiace gule na ktorych horel len ich povrch a nie to, co bolo vidno v ich vnutri. Mam taku gulu na stole v praci ale malu. Je to slamena gula - upletena zo slamy, ktora je vlozena do vacsej z drotu - upletenej z drotu.

V tej chvili ma napadlo, ze toto sme necakali a ze som priamo tam a vidim to zblizka. Asi tak - Jaj hrozne, som prilis blizko! Schovala som sa za jeden strom, ked sa tie ohnive gule valili lesom oproti mne a ostatnym a preto sa mi nic nestalo. Zas strih a cakali sme, mnoho ludi na to, ze nas niekto odtial z nejakeho stanovista akokeby sme boli na letisku alebo v pristave, zoberie. Vsetci sme si mysleli, ze stihneme odist. A vsetko zacalo vyzerat tak, ze pozeraj, nestihneme a tuto katastrofu zazijeme, tento dej zazijes.

Na zem uprostred ludi spadla starsia zena, ktora zbelasela. Akoby vystrelila do vysky v nejakom oblaku, potom sa ten oblak rozpadol, praskol ako pena na umyvanie riadu. Bola to len taka bublina, praskajuca nie hutna a do belasa. Preto praskla a vcucla sa do zeme. Po nej do zeme zostala diera ako ked vypustite vodu a kricala o pomoc lebo ju to tak stiahlo. Zmizla ako vo vylevke. To bola jedna a druha lezala na zemi belasejsia nez ini. Bola som pri nej a chcela som jej podat ruku lebo ju ku mne natahovala. Ale ina zena ma tahala prec, ze jej nemam davat ruku lebo mi zoberie energiu. No cisty matrix v tom sne. Vlastne ludia mali miznut v zemi ako ked vypustite vodu v umyvadle a ona zmizne vo vylevke. Prejavi sa to tak, ze zbelasie, vybuchne a praska ako voda s Purom. 

Komentář přidal(a) Rhodes dne 26.Září.2012 v 23:33

to mne sa hockedy za noc sniva aj 5 snov. napr tuto noc sa mi snivalo ako som sa pozeral z okna a bolo zamracene. take temne hrce mrakov a kde tu presvitalo trochu slnko a vo vzduchu cvalal prec odo mna jelen takze som mu videl len zadok a obrovske parohy a postupne sa vzdaloval az zmizol v tych temnych oblakoch.

potom sa stalo nieco zvlastne. z tych oblakov zacali vyletovat demoni. vyzerali hrozostrasne. trochu sa podobali na netopierov ale ovela vacsi. mozno okolo 1-1,5 metra a este na niektorych viala taka stara derava sedohneda latka. leteli na nas. ked prileteli snazili sa dobit cez okno dnu a posadali si na parapetu. ja som otvoril okno a zhadzoval som ich dole a niektorych som bodal nozom. potom ked som ich pobil tak nabehol nejaky temny hmyz... nieco podobne ako cmeliak len cierne a viac chlpate. fakt psycho :D

dost ma zaujal na tom sne ten jelen co odlietal prec... v tom sne symbolizoval nieco pozitivne... protiklad k tym demonom.

a zaujimave je ze dneska asi par hodin po tom ako sa mi to snivalo som nahodou narazil na tento clanok o jelenovi http://narubynaruby.blogspot.sk/2012/09/diamantovy-jelen.html

Komentář přidal(a) Karla dne 27.Září.2012 v 8:19

..no, grétko, když už tvé sny nejsou zvláštní a celosvětové, tak už pak nevím, jak by takové měly vypadat..dík za sdílení..a mariánovi taky, též za ten článek o jelenovi, úplně mně přibil kamsi dovnitř..:-)

Komentář přidal(a) Zlaté Živé Světlo dne 27.Září.2012 v 12:56

Články úzce související s výše uvedeným článkem:

Jakým způsobem jsou v tomto vesmíru pomocí černých/bílých děr (v jejíchž jádru je aktivní osobní Merkaba) tvořeny všechny jednotlivé světy a jejich reality.
* Právě dochází k přeměně - transmutaci do světelného projevu existence, čili do páté a vyšších dimenzí." úzce souvisí s výše uvedeným článkem.
* Cesta na svobodu se začíná už konečně dokořán otevírat, neboť to co udržuje iluzi chodu lineárního času a opakování jeho cyklů, které udržují bytosti v zajetí třetí dimenze, je již odhaleno.

Mnohem více článků naleznete
zde: http://www.inner-light.ning.com/profiles/blog/list?user=1qrs8kzk94l4r
a zde: http://www.inner-light.ning.com/forum/topic/listForContributor?user...
a zde: http://www.inner-light.ning.com/profiles/blog/list?user=1e6rzd3a0x222
a zde: http://www.inner-light.ning.com/forum/topic/listForContributor?user...

Komentář přidal(a) grétka dne 27.Září.2012 v 20:54

Karol hlavka ma na FB toto:

Demokracie v troskách: Madridská policie střílí gumové projektily do tisíců lidí, kteří obklíčili španělský kongres (FOTO, VIDEO)

http://www.freepub.comehere.cz/vsechno/demokracie-v-troskach-madrid...

Komentář přidal(a) grétka dne 28.Září.2012 v 23:58

Naiam, do urciteho datumu je navyse pre kazdeho rozne dlhy cas:

http://www.pentablue.net/temata/08003.html

Podla teba existuje objektivny cas pre vsetkych rovnaky, ked veris v paralelne svety?

Přidat komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light!

Přidejte se ke komunitě Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.

Různé info související hlavně s transformací a trans-mutací, čili s přechodem do páté, pozitivně polarizované dimenze.

Info, nabídky, počasí

Blogy a texty od admina, zakladatele komunity jsou: ZDE a ZDE a ZDE a ZDE a na trefy.cz ZDE.

TOPlist

Toto počítadlo načítá od 2. 10. 2014 10:00


Děkuji Vám mnohokrát za další Vaše příspěvky na webhosting těchto stránek. (výpisy všech došlých příspěvků jsou uvedeny v jednotlivých seznamech) Uvedeno ZDE. (nyní je účet jak v Kč, tak i v Eurech)
Těm, kteří na provoz stránek přispěli, poskytuji zcela zdarma:
Holistické léčení na dálku - Holistic Remote Healing Uvedeno ZDE.
Podmínky pro registraci. Pokud se sem chcete zaregistrovat, je třeba vyplnit i vaše narození, jinak se vám registrace nezdaří. Nejnižší věk určený Ningem je 13 let!
Důležité upozornění: Členstvím na těchto stránkách souhlasíte s tím a berte na vědomí, že veškerá Vámi uvedená data (včetně osobních), která jste na těchto stránkách uvedli a uvedete, jsou a budou veřejně přístupná.
* Svou vlastní osobní reklamní stránku si můžete vytvořit ZDE.

* Výměnný - bárterový obchod: detaily ZDE.

* Očekávané zázraky už začaly. Na mnoha místech světa se vytvořil výměnný obchod oproštěný od peněz, obzvláště těch cizích. Kdy tomu otevřou dveře i Čecho-Slováci? - ZDE.
* Typy na výlety, turistiku a rekreaci Uvedeno ZDE.

* Výleťák, typy na výlety. Videa na streamu. Uvedeno ZDE.

* Odkazy na možnost srazu někde na rekreačních pobytech (třeba i v zahraničí), které jsou za příznivou cenu. Uvedeno ZDE.
Inspirace různých způsobů přestavby dodávky na cestovní či běžné obydlí - ZDE.

Aktuální teploty kdekoliv ve světe ZDE, ZDE a ZDE.

Stav počasí a předpověď počasí kteréhokoliv místa na světě najdete ZDE nebo ZDE nebo ZDE.

Aktuální stav počasíČR a na SK ZDE kamery ZDE.
* Nejlevnější státy světa kde se dá žít / Cheapest Countries To Live In The World Here.

PROSÍM přispějte něco

Budeme rádi, když nám přispějete libovolnou částku na provoz těchto našich stránek, neboť Ning web hosting nám ročně účtuje 239 dolarů, t.j. zhruba 6.000Kč/rok.
Seznamy přispívajících jsou ZDE.

účet v Eurech je u:
Fio banka
, č. účtu: 2301716634/2010
IBAN: CZ2420100000002301716634
BIC/SWIFT kód je: FIOBCZPPXXX
(do zprávy napište DAR od: - Vaše jméno nebo Váš nick)

účet v Kč je u:
Fio banka
, č. účtu: 2800690360/2010
IBAN: CZ4020100000002800690360 
BIC/SWIFT kód je: FIOBCZPPXXX
(do zprávy napište DAR od: - Vaše jméno nebo Váš nick)

Vaším příspěvkem současně podpoříte i projekt popsaný v článku: Máte-li zájem o setkávání, sdružování nebo o komunitní soužití či permakulturu, dejte nám vědět, můžeme vám poskytnout menší, nebo třeba i několika hektarové pozemky Uvedeno ZDE.

* Předem Vám za dary velice děkujeme a na oplátku vám věnujeme tohle: Co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili, aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu - ZDE.

Již zhruba před 10 lety jsem se pokoušel zrealizovat tohle: podrobnosti ZDE. S realizací společné komunity to prozatím dopadlo tak, jak je popsáno v článku: Máte zájem bydlet někde v krásné přírodě, v komunitě stejně smýšlejících spirituálně založených ezoušů, jako jsem např. já? :-) Uvedeno ZDE.

10 způsobů, jak přestat být otrokem a svrhnout pyramidy kontroly (jak se osvobodit od ovládacích chapadel zkorumpovaného otročujícího vládnoucího systému) Uvedeno ZDE.

* Stále větší počet podomácku vyráběných, elitou záměrně potlačovaných zařízení na výrobu volné energie zapříčiní zhroucení pyramidy prohnilé, zkorumpované světovlády. Jestlipak víte proč? :-) Uvedeno ZDE.

* Proč ve světě dojde vbrzku k obrovským změnám, aneb co se bude velice brzo dít a z jakých důvodů. - ZDE.

Pořiďme si naše vlastní centrum kde se budem moci společně scházet

Štěstí přeje připraveným. Proto je třeba založit neziskovou organizaci již dnes. Mnohem více ZDE a v článku: Chystáte se na nějaký předražený seminář? Pokud ano, pak Vás možná budou zajímat naše názory - ZDE. * Máte zájem se scházet, pobývat nebo bydlet v krásné přírodě s nekonfliktními, spirit. založenými lidmi? - ZDE.


* Nechte se inspirovat nápady, vynálezy a moderní technologií, umožňující nám ŽÍT téměř BEZ PENĚZ - ZDE.
* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL - ZDE.
* Krásné a levné bydlení, které lze dle přání umístit třeba někde v krásné přírodě mimo civilizaci. Uvedeno ZDE.


* Máte zájem stát se vlastníkem 500m2 pozemku v hezké přírodě za pouhých 25.000Kč? - ZDE.
* Co přesně permakultura vlastně je a možnost jak a kde s ní můžete začít i vy - ZDE.


* NEJEN nákup, prodej a pronájem nemovitostí za rozumné ceny (chaty, zahrady, venkovská stavení, domy, louky, lesy atp.) ale i možnost rekreace, alternativního bydlení, životního stylu a vzájemné pomoci - ZDE.

Nejnovější aktivity

Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Dr. Carrie Madej – Urgentní informace o vakcíně proti covidu-19 (text videa) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Dr. Carrie Madej – Urgentní informace o vakcíně proti covidu-19 (text videa) ZDE. * Robert F. Kennedy, jr. podal 23.9.2020 žalobu na farmaceutickou společnost Merck kvůli očkování proti HPV vakcínou…"
před 2 minutami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Archontská síť (neboli sít bezduchých entit) tvořících 3./4.D Matrix uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Třetí světová válka – kdo stojí proti lidstvu. 1. a 2. Díl Video ZDE.* ŠOK(adrenochrom) Video ZDE.* Světové zpravodajské agentury si myslí, že žijeme v matrici…"
před 13 minutami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Peter Staněk: Studie se shodují, že na planetě by mělo být optimálně jen 1,5–2 miliardy lidí (video odhaluje, proč by ne-mocní nejraději většinu lidí vyhubili, zbytek očipovali a dálkově ovládali) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* V první řadě neodmítejte vakcínu agresivně a bez udání důvodu, a nebo proto, že ji jednoduše třeba nechcete a máte strach, že Vás otráví, nebo že jste četli, že to je jed o…"
před 2 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Peter Staněk: Studie se shodují, že na planetě by mělo být optimálně jen 1,5–2 miliardy lidí (video odhaluje, proč by ne-mocní nejraději většinu lidí vyhubili, zbytek očipovali a dálkově ovládali) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Z Austrálie, speciálně ze státu Victoria a města Melbourne v čele se stal fašistický stát. Cenzura, zatýkání, zákaz vycházení v noci, přes den max do vzdallenosti…"
před 2 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Peter Staněk: Studie se shodují, že na planetě by mělo být optimálně jen 1,5–2 miliardy lidí (video odhaluje, proč by ne-mocní nejraději většinu lidí vyhubili, zbytek očipovali a dálkově ovládali) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Dr. Rashid Buttar na stanici NNN k současné situaci - velmi důležité - čtěte a hlavně ŠIŘTE, ŠIŘTE, ŠIŘTE *…"
před 2 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Peter Staněk: Studie se shodují, že na planetě by mělo být optimálně jen 1,5–2 miliardy lidí (video odhaluje, proč by ne-mocní nejraději většinu lidí vyhubili, zbytek očipovali a dálkově ovládali) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"*Další důkaz toho, že celej ten virovej humbuk je jen obrovský podvod. Nákupy testů už v roce 2017 a 18? To jako fakt?! To někde vyhrabali Nostradama a on jim řekl, že to vypukne v Číně a pak se to…"
před 2 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Peter Staněk: Studie se shodují, že na planetě by mělo být optimálně jen 1,5–2 miliardy lidí (video odhaluje, proč by ne-mocní nejraději většinu lidí vyhubili, zbytek očipovali a dálkově ovládali) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Hodnota koncentrace oxidu uhličitého měřená pod maskou.Hodnota se zvyšuje na více než 10ti násobek toho, co je povoleno na pracovišti. Hodnota by se během testu dále zvyšovala, ale…"
před 2 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Peter Staněk: Studie se shodují, že na planetě by mělo být optimálně jen 1,5–2 miliardy lidí (video odhaluje, proč by ne-mocní nejraději většinu lidí vyhubili, zbytek očipovali a dálkově ovládali) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Úzce související videa a články:* Dr. Carrie Madej – Urgentní informace o vakcíně proti covidu-19 (text videa) Uvedeno ZDE.* Proč je nošení roušek velice škodlivé…"
před 2 hodinami
Příspěvek do blogu uživatele Zlaté Živé Světlo

Peter Staněk: Studie se shodují, že na planetě by mělo být optimálně jen 1,5–2 miliardy lidí (video odhaluje, proč by ne-mocní nejraději většinu lidí vyhubili, zbytek očipovali a dálkově ovládali)

* Peter Staněk 1. díl: Studie se shodují, že na planetě by mělo být optimálně jen 1,5–2 miliardy lidí Cideo ZDE. (ve vlastním zájmu si to poslechněte)           …Zobrazit další
před 2 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Trošku vzdělávání o naší skutečné historii (naši nibiruánští mentoři) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Člověk byl stvořen geneticky, padlými, prdlými, egoistickými "anděli". Pokud by člověk byl skutečně stvořen nejvyšší inteligencí Univerza, tzn. tzv. "Bohem" s velkým B,…"
před 5 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Tak jak to vlastně doopravdy bylo a kdo a proč nám podsouvá polopravdy? Toť otázka za zilión! :-) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Člověk byl stvořen geneticky, padlými, prdlými, egoistickými "anděli". Pokud by člověk byl skutečně stvořen nejvyšší inteligencí Univerza, tzn. tzv. "Bohem" s velkým B,…"
před 5 hodinami
Uživatel Tibor Lapoš uvádí jako oblíbený příspěvek blogu Masky dolů!!!!! Následné škody jsou trvalé, varuje neuroložka uživatele Ina Obr
před 12 hodinami
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
před 12 hodinami
Tibor Lapoš si oblíbil(a) diskusi Mystérium tvoření světů a jejich realit konečně odhaleno. Pokud již nechcete být snadno ovladatelnou loutkou, tak si to ve vlastním zájmu celé prostudujte! uživatele Zlaté Živé Světlo
před 12 hodinami
Uživatel Tibor Lapoš sdílel diskusi uživatele Zlaté Živé Světlo v komunitě Facebook.
před 12 hodinami
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
před 19 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Důkaz o meziplanetární změně klimatu a blížícím se slunečním pulzu uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Událost -Velké rozšíření časové osy! 25.9.20 Michael Love - nejlepší způsob, jak začít vibrovat výše Video ZDE."
včera
Uživatel Naren Sahava sdílel diskusi uživatele Zlaté Živé Světlo v komunitě Facebook.
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu UDÁLOST, aneb 5.D již buší na portálová vrata. :-) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Událost -Velké rozšíření časové osy! 25.9.20 Michael Love - nejlepší způsob, jak začít vibrovat výše Video ZDE."
včera
Naren Sahava si oblíbil(a) diskusi Mystérium tvoření světů a jejich realit konečně odhaleno. Pokud již nechcete být snadno ovladatelnou loutkou, tak si to ve vlastním zájmu celé prostudujte! uživatele Zlaté Živé Světlo
včera

© 2020   Created by Zlaté Živé Světlo.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby