* Holistic Remote Healing - Holistické léčení na dálku - Uvedeno ZDE.

Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light

vnitřního věčného světla a jeho moudrosti- of inner eternal light and its wisdom

*
co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili,aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu zde

Väčšina ľudí si spojuje vznik života na Zemi s príbehom Adama a Evy. Mnoho ľudí však dáva prednosť evolučnej teórii, ktorá tvrdí že človek vznikol z opice. Vieme zistiť skutočnú pravdu o vzniku života a ľudí na tejto planéte? Vieme o našej histórii dostatok?

V poslednej dobe sa našlo veľmi veľa pozostatkov miest a stavieb po celom svete, ktoré pochádzajú z čias pred mnohými tisícročiami.

Komu patrili?

A prečo mnoho z nich sa nachádza na dne morí?

Ako sa tam dostali?

Kto a ako postavil pyramídy?

Ako a kým boli postavené stavby po celom svete ktoré by nedokázali postaviť ani dnes?

Svedčí to o tom že v minulosti mali ľudia vyspelejšie technológie ako dnes?

Kto a ako dokázal stavať s takých kamenných blokov, ktoré nezodvihne ani najsilnejší žeriav na svete?

 

 

Možno sa dozvieme o histórii niečo už pri samotnej úvahe po prečítaní tohto článku.

Ak sa chceme dobádať pravdy o histórii, tak musíme využiť všetky dostupné informácie. Nemôžeme si dovoliť, kvôli predpojatosti niektoré informácie nebrať do úvahy. Povedzme si čo ľudstvo vie o vzniku Zeme:

 


1. Archeológovia nikdy nepotvrdili skutočnosti o vzniku zeme, avšak sa našli vo vykopávkach skameneliny rôznych zvierat, ako sú Dinosaury. Zároveň sa však našli aj stopy človeka v tej istej časovej línii. To samo o sebe odporuje teórii o tom, že sa cicavce vyvinuli neskôr ako Dinosaury. V týchto vykopávkach to vypadá tak, že žili súčasne. Ako to ovplyvní výsledok nášho bádania?

 

2. Jedným zo zdrojov o historických údajoch je aj Biblia. V nej sa píše, že Zem stvoril Boh. Potom stvoril človeka Adama a jeho družku Evu. Toto potvrdila aj veda. Genetici zistili, že všetci ľudia pochádzajú z jednej ženy. Tú však musel niekto oplodniť. Predpokladá sa tak, že ako prvý nebol iba jeden človek, ale hneď dvaja. Muž a žena. Proti evolučnej teórii svedčí aj fakt, že ak by mutáciou vznikol z opice človek, tak by určite zahynul sám, nakoľko by sa nedokázal rozmnožovať. Genetická výbava človeka a opice je tak rozdielna, že sa nedokážu spolu páriť. Pravdepodobnosť, že by vznikli mutácie, ktoré by zmenili z opice na človeka muža a ženu a to nezávisle na sebe je nemysliteľná. Preto považujeme za pravdepodobnejšiu teóriu o Stvoriteľovi.


 

Ak budeme teda brať do úvahy, že príbeh o stvorení v Biblii je založený na pravde, môže nám pomôcť aj jej iná časť? Dúfame že áno.

V Biblii sa píše o tom, že prví ľudia Adam a Eva sa stretli z bytosťou, ktorú nazvali Satan. Tento Satan vystupoval v podobe Hada a komunikoval s ľuďmi, ako by bol na vyššej úrovni a určite mal oveľa viac vedomostí. Podarilo sa mu presvedčiť prvú ľudskú dvojicu, aby urobili niečo čo by bolo neposlušnosťou voči ich stvoriteľovi. Vedel, že to čo činí je vo svojej podstate vzbura proti Bohu.

Preto bol neskôr nazvaný Satan Diabol, čo znamená v preklade Odporca a Ohovárač (luhár-klamár).

Satan ľuďom klamal a povedal im, že ak zjedia zo stromu Poznania dobrého a zlého, budú ako Boh. To sa však nestalo. Ľudia po tom čo zjedli z toho stromu zistili, že sa im odblokovali isté centrá v mozgu a začali si uvedomovať, že sú nahí.
Keď sa Boh Stvoriteľ dozvedel preklial hada a ľudí.

• Had mal do konca svojich dní ostať plazom a jesť prach zeme.
Hada uctievali všetky staré kultúry, ako hlavného Boha.

 

 

• Človek dostal trest, kde sa jeho nesmrteľnosť zrušila a stal sa nedokonalým. (Oproti predošlému dokonalému stavu kedy by bol nesmrteľný a netrpel chorobami.) Zdedili sme nedokonalú genetiku. Náš organizmus má chybu a preto páchame zlo.

Od tej doby Boh súperil zo Satanom v práve na vládnutie nad ľudstvom.

Satan tým, že sa ľudia nechali ovplyvniť ním získal právo na vládu nad ľuďmi.

Skoro všetky kultúry ho uctievali ako Hada, alebo Draka. Nechal sa nazývať aj Bohom slnka Re.

Už prví potomkovia Adama a Evy boli odlišní. Ich syn sa prejavil ako geneticky poškodený, keď zabil svojho brata zo žiarlivosti. (Kain zabil Ábela.)

Boh sa však nevzdal svojho práva vládnuť nad svojim stvorením a čakal na správnu chvíľu.

Získal niektorých jedincov na svoju stranu. Tím sľúbil ochranu a pomoc. Do budúcnosti plánoval opätovné prevzatie vlády nad ľuďmi. Vyžadovalo to radikálne riešenia a veľké množstvo obetí.

Právo vlády by Boh podľa spravodlivosti mohol mať iba ak Satan zlyhá a bude musieť geneticky pozmeňovať ľudí, aby nestratil ich lojalitu. Genetické zmeny sú právne neprípustné, lebo potom už nejde o rovnaký druh.

Boh môže všetky pozmenené druhy zničiť bez následkov na tento spor.

Satan, aby mohol ovládnuť všetkých ľudí na Zemi prehovoril aj ďalšie bytosti svojho druhu, aby s ním spravovali Zem. Tieto bytosti sa nazývajú „Padlí Anjeli“.

Padlí Anjeli mali iba duchovné telá, ale na zemi mohli prijať aj ľudské telo, ale iba raz. V prípade keby ich ľudské telá zomreli, museli by už ostať, ako neviditeľné duchovné bytosti navždy.

Mnoho padlých Anjelov sa pasovali za Bohov nad svojimi krajinami, ktoré im určil na vládu Satan Had. Sú to Bohovia, ktorých uctievali ľudia vo všetkých kultúrach na Zemi.

Títo Bohovia, mali vedomosti oveľa vyššie ako ľudia a tie využili na budovanie svojej krajiny. Učili ľudí a po čase vytvorili spoločnosť, ktorá bola vyspelejšia, ako tá dnešná. Stvorili príšery, ako boli Dinosaury, ale aj hybridné bytosti ako Kentaur Minotaur (Grécke báje o Bohoch) a mnoho ďalších. Hybridné vlastnosti predávali aj svojim potomkom, aby im zaručili nadvládu nad obyčajnými ľuďmi. (Egyptskí Bohovia vyobrazení so zvieracími hlavami). Mnoho ich potomkov malo neobyčajné schopnosti, ale niektorí sa narodili a neskôr sa stali obrami. Všeobecné pomenovanie mali Nefilim.

 

 

Z dnešného pohľadu bola ich veda na tak vysokej úrovni, že si to ani nedokážeme predstaviť. Stavali budovy s obrovských blokov kameňa a používali neznáme technologické postupy. Lietali na iné planéty. Operovali mozog (potvrdené vykopávkami). Genetické výskumy ich priviedli k zdokonaleniu človeka. Aj obyčajní ľudia žili až do tisíc rokov.

Zabudli však na to, že Pravý Boh môže všetkých geneticky upravených vyhubiť.

Pravý boh vedel, že toto je čas úderu.

Vybral si Noacha ako jediného človeka, ktorý prežije aj zo svojimi synmi a ich manželkami, aby ľudský druh nevyhynul. Pravdepodobne im opravil ich genetickú úpravu do pôvodného stavu a ich život sa skrátil na maximálnych 120 rokov. (Noach, ako posledný žil dlho. V čase potopy mal okolo 600 rokov.)

Všetko ostatné vyhubil. Potopa zaplavila celú zem a nikomu sa nepodarilo prežiť. (Veľká potopa je dokladovaná vedcami po celej Zemi.)

Posuvy kontinentov a záplavy vody pochovali najväčšie mestá pod hladiny oceánov, kde ich teraz objavujeme po tisícročiach. Ani Egyptské pyramídy a iné stavby nie sú nič iné, ako pozostatok tejto civilizácie.

Padlí Anjeli prišli v smrti o svoje telá a stali sa opäť duchovnými bytosťami. Ale aj v takej podobe dokážu pôsobiť na ľudí viac než by sa zdalo.

Dnes sme sa priblížili opäť k tomu čo robili Padlí Anjeli. Vieme lietať liečiť choroby, operovať mozog. Začali sme geneticky upravovať zvieratá a rastliny. Ako to skončí, keď začneme geneticky upravovať ľudí? A nedeje sa to už?

Postihne nás to čo postihlo predošlú civilizáciu?

Možno nie celkom.

Bol na zemi ešte jeden z Anjelov. Dal svoj telesný život ako výkupnú obeť za Adamov život a životy jeho potomstva po celej zemi. Jeho meno je Ježiš.

Nemá už ľudské telo. Ako ostatní Anjeli ho stratil smrťou, ale zanechal nám návod, ako nezomrieť v čase konca.

Máme na výber, budeme zachránení ako Noach? Alebo zahynieme ako všetci ostatní z predošlej civilizácie?

Pravý Boh chce, aby človek žil šťastným životom a celú vládu Satana mu bolo ľúto nás ľudí. Netreba zabúdať, že v raji kde žil pôvodne Adam, nemusel nik platiť dane a odvody a nik netrpel nedostatkom ani hladom. Prečo by sme nemali veriť, že aj v budúcnosti to pre nás plánuje? Veď čo z toho čo dnes máme nás robí trvale šťastnými? Určite to nie je mobil, ani PC. Stačí nám láska a dobré podmienky pre život. Už sa neviem dočkať!

 

Sando

exkluzívne.cez.okno

Zobrazení: 1209

Přidat komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light!

Přidejte se ke komunitě Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.

Různé info související hlavně s transformací a trans-mutací, čili s přechodem do páté, pozitivně polarizované dimenze.

Info, nabídky, počasí

Blogy a texty od admina, zakladatele komunity jsou: ZDE a ZDE a ZDE a ZDE a na Trefy.cz ZDE.

TOPlist

Toto počítadlo načítá od 2. 10. 2014 10:00


Děkuji Vám mnohokrát za další Vaše příspěvky na webhosting těchto stránek. (výpisy všech došlých příspěvků jsou uvedeny v jednotlivých seznamech) Uvedeno ZDE. (nyní je účet jak v Kč, tak i v Eurech)
Těm, kteří na provoz stránek přispěli, poskytuji zcela zdarma:
Holistické léčení na dálku - Holistic Remote Healing Uvedeno ZDE.
Podmínky pro registraci. Pokud se sem chcete zaregistrovat, je třeba vyplnit i vaše narození, jinak se vám registrace nezdaří. Nejnižší věk určený Ningem je 13 let!
Důležité upozornění: Členstvím na těchto stránkách souhlasíte s tím a berte na vědomí, že veškerá Vámi uvedená data (včetně osobních), která jste na těchto stránkách uvedli a uvedete, jsou a budou veřejně přístupná.
* Svou vlastní osobní reklamní stránku si můžete vytvořit ZDE.

* Výměnný - bárterový obchod: detaily ZDE.

* Očekávané zázraky už začaly. Na mnoha místech světa se vytvořil výměnný obchod oproštěný od peněz, obzvláště těch cizích. Kdy tomu otevřou dveře i Čecho-Slováci? - ZDE.
* Typy na výlety, turistiku a rekreaci Uvedeno ZDE.

* Výleťák, typy na výlety. Videa na streamu. Uvedeno ZDE.

* Odkazy na možnost srazu někde na rekreačních pobytech (třeba i v zahraničí), které jsou za příznivou cenu. Uvedeno ZDE.
Aktuální teploty kdekoliv ve světe - ZDE a ZDE.

Stav počasí a předpověď počasí kteréhokoliv místa na světě najdete ZDE nebo ZDE nebo ZDE.

Aktuální stav počasíČR a na SK ZDE kamery ZDE.
* Nejlevnější státy světa kde se dá žít / Cheapest Countries To Live In The World Here.

PROSÍM přispějte něco

Budeme rádi, když nám přispějete libovolnou částku na provoz těchto našich stránek, neboť Ning web hosting nám ročně účtuje 239 dolarů, t.j. zhruba 6.000Kč/rok.
Seznamy přispívajících jsou ZDE.

účet v Eurech je u:
Fio banka
, č. účtu: 2301716634/2010
IBAN: CZ2420100000002301716634
BIC/SWIFT kód je: FIOBCZPPXXX
(do zprávy napište DAR od: - Vaše jméno nebo Váš nick)

účet v Kč je u:
Fio banka
, č. účtu: 2800690360/2010
IBAN: CZ4020100000002800690360 
BIC/SWIFT kód je: FIOBCZPPXXX
(do zprávy napište DAR od: - Vaše jméno nebo Váš nick)

Vaším příspěvkem současně podpoříte i projekt popsaný v článku: Máte-li zájem o setkávání, sdružování nebo o komunitní soužití či permakulturu, dejte nám vědět, můžeme vám poskytnout menší, nebo třeba i několika hektarové pozemky Uvedeno ZDE.

* Předem Vám za dary velice děkujeme a na oplátku vám věnujeme tohle: Co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili, aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu - ZDE.

Již zhruba před 10 lety jsem se pokoušel zrealizovat tohle: podrobnosti ZDE. S realizací společné komunity to prozatím dopadlo tak, jak je popsáno v článku: Máte zájem bydlet někde v krásné přírodě, v komunitě stejně smýšlejících spirituálně založených ezoušů, jako jsem např. já? :-) Uvedeno ZDE.

10 způsobů, jak přestat být otrokem a svrhnout pyramidy kontroly (jak se osvobodit od ovládacích chapadel zkorumpovaného otročujícího vládnoucího systému) Uvedeno ZDE.

* Stále větší počet podomácku vyráběných, elitou záměrně potlačovaných zařízení na výrobu volné energie zapříčiní zhroucení pyramidy prohnilé, zkorumpované světovlády. Jestlipak víte proč? :-) Uvedeno ZDE.

* Proč ve světě dojde vbrzku k obrovským změnám, aneb co se bude velice brzo dít a z jakých důvodů. - ZDE.

Pořiďme si naše vlastní centrum kde se budem moci společně scházet

Štěstí přeje připraveným. Proto je třeba založit neziskovou organizaci již dnes. Mnohem více ZDE a v článku: Chystáte se na nějaký předražený seminář? Pokud ano, pak Vás možná budou zajímat naše názory - ZDE. * Máte zájem se scházet, pobývat nebo bydlet v krásné přírodě s nekonfliktními, spirit. založenými lidmi? - ZDE.


* Nechte se inspirovat nápady, vynálezy a moderní technologií, umožňující nám ŽÍT téměř BEZ PENĚZ - ZDE.
* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL - ZDE.
* Krásné a levné bydlení, které lze dle přání umístit třeba někde v krásné přírodě mimo civilizaci. Uvedeno ZDE.


* Máte zájem stát se vlastníkem 500m2 pozemku v hezké přírodě za pouhých 25.000Kč? - ZDE.
* Co přesně permakultura vlastně je a možnost jak a kde s ní můžete začít i vy - ZDE.


* NEJEN nákup, prodej a pronájem nemovitostí za rozumné ceny (chaty, zahrady, venkovská stavení, domy, louky, lesy atp.) ale i možnost rekreace, alternativního bydlení, životního stylu a vzájemné pomoci - ZDE.

Nejnovější aktivity

Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Jak se zbavit ovládacího reptiloidního gen. programu, uloženého ve Vašem DNA a stát se tak opět zcela svobodnou bytostí uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* This Will Revolutionize Our Future! 10 out of 10 People Activated It. Here."
před 3 hodinami
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
před 7 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Nalaďte se na správnou frekvenci, čili na frekvenci 432Hz, a připravte se na transformaci. uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Poslechem správného zvuku, můžete vyléčit své tělo i ducha. Přesvědčte se sami Uvedeno ZDE."
před 13 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Jak si lze začít tvořit svou realitu dle svého přání a nastavit se na to být pokud možno stále zdraví, radostní a všestranně šťastní uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Spojte své přání s pocity (emocí), čili s frekvencí radosti z toho, co si přejete mít, docílit, či prožívat, musíte to ovšem pociťovat jako, že to již teď, Teď, TEĎ je nejen…"
včera
Uživatel Jozef Wolf zveřejnil videoklip.

Duchovní pomoc pro život - Bruno Gröning - myšlenky 1. díl / 1. část ( cz )

Bruno Gröning - neobyčejný člověk V r. 1949 se pres noc stalo jméno Bruno Groening stredem verejného zájmu. Tisk, rozhlas a filmový týdeník o nem prinášely z...
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Jak si lze začít tvořit svou realitu dle svého přání a nastavit se na to být pokud možno stále zdraví, radostní a všestranně šťastní uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Ještě je třeba dodat, že čím více se naučíte zvládat a řídit své emoce (které tvoří gravitační silová pole), tím více se stanete pánem své…"
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Nejlepší možná časová osa pro vzestup ∞ 9. dimenzionální Arkturiánský koncil (DŮLEŽITÉ) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Vzrušující časové osy pro rok 2020. Strojový překlad ZDE.  Exciting Timelines for 2020! Here. Article Here. * Nejlepší možná časová osa pro vzestup ∞ 9.…"
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Jak si lze začít tvořit svou realitu dle svého přání a nastavit se na to být pokud možno stále zdraví, radostní a všestranně šťastní uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Ve vesmíru to funguje zhruba tak, jak je popsáno ve videu: Inkarnace na Zemi je štěstí Uvedeno ZDE.* Chcete-li se opět stát zcela svobodnou bytostí, je třeba si uvědomit, že jste v prvé řadě…"
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Jak si lze začít tvořit svou realitu dle svého přání a nastavit se na to být pokud možno stále zdraví, radostní a všestranně šťastní uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Co myslíte, že je pro vás, vaše zdraví a váš duševní klid a pohodu lepší? Domníváte se, že je lepší mít raději méně…"
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Jak si lze začít tvořit svou realitu dle svého přání a nastavit se na to být pokud možno stále zdraví, radostní a všestranně šťastní uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Článek: Novodobý otrok Uvedeno ZDE. (Pokud Vám pořád ještě nedošlo, jak že vlastně ten novodobý otrok vypadá, tak se podívejte do zrcadla na sebe.)Banky vlastněné…"
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo zveřejnil diskusi.

Jak si začít tvořit svou realitu dle svého přání a nastavit se na

Bude nejen dobré, ale i prospěšné si nejdříve poslechnout níže uvedené video a pak si poslechnout a přečíst navazující články a videa a to nejlépe v tom pořadí, v jakém je to vše seřazeno. Pokud se tím, co se dozvíte, začnete řídit, tak již nebudete…Zobrazit další
včera
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
sobota
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili, aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Ing. Karel Spilko, Jak vytvářet svou vlastní realitu Uvedeno ZDE."
sobota
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse My jsme tvůrci svých světů a jejich realit, čili všeho co je - existuje. uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Ve vesmíru to funguje zhruba tak, jak je popsáno ve videu: Inkarnace na Zemi je štěstí Uvedeno ZDE.* Chcete-li pochopit co vytváří Váš osud a jak si můžete vybírat takové cesty…"
sobota
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Chcete-li se stát svobodnou bytostí (se kterou již nemůže nikdo nijak a ničím manipulovat) a stát se vědomým tvůrcem a pánem své reality i svého osudu, přečtěte si toto: uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Zdánlivě nesouvisející video: Časová linie změn - energetický update, Pozemšťan je superčlověk, Peníze, Nové sítě - Uvedeno ZDE. Poslechněte si ve videu především tu…"
sobota
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Chcete- li se stát úspěšným v čemkoliv co si jen přejete, je třeba pochopit gravitační, tzn. přitažlivou sílu svých emocí uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Zdánlivě nesouvisející video: Časová linie změn - energetický update, Pozemšťan je superčlověk, Peníze, Nové sítě - Uvedeno ZDE. Poslechněte si ve videu především tu…"
sobota
Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

Féwa - Info 17.1.2020

Dobrý deň priatelia :). Dnešným ránom nazdieľané informácie a kódy len doplním o stručný fakt: Včera v podvečerných hodinách začala prúdiť k Zemi /do zóny života/ z prameňa všetkých a všetkého Zdroja prostredníctvom magnetizmu zdieľaná a plne…Zobrazit další
pátek
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Holistické léčení na dálku - Holistic Remote Healing uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Další články a videa, která by si ve vlastním zájmu měl poslechnout a přečíst naprosto každý, tedy ý ví. :-)Keď sa vyberiete k lekárovi s boľavým kolenom, nikdy mu…"
pátek
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Holistické léčení na dálku - Holistic Remote Healing uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Skutečné příčiny nemocí, aneb jak si obnovit a udržet pevné zdraví, vitalitu, duševní & tělesnou svěžest, chuť do života + návody na Vaši dlouhou-věkost :-) Najdete ZDE.* Pokud to…"
pátek
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Holistické léčení na dálku - Holistic Remote Healing uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Následující video je nejen velice důležité, ale i povzbuzující. Proto byste si ho měli poslechnout celé. Dr. Bruce Lipton, Nová věda - Tělo - Mysl – Duch Uvedeno ZDE.*…"
pátek

© 2020   Created by Zlaté Živé Světlo.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby