* Holistic Remote Healing - Holistické léčení na dálku - Uvedeno ZDE.

Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light

vnitřního věčného světla a jeho moudrosti- of inner eternal light and its wisdom

*
co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili,aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu zde

Posolstvo národov národom – 27.7. 2011 - Ilona Pálušová

PDF Tisk Email
Napsal uživatel Amia   

     

Buď tíško a snívaj.....Svoj sen o novom svete, ktorý otvára bránu času. Dívaj sa a túžbou vytváraj všetko čo potrebuješ a chceš mať. V diaľke ho vidíš. Črtá sa nad obzorom. Aby si zahliadol, aby si zpozornel, aby si objavil. Svoj sen, ktorý sa javí ešte nereálny, ale Ty vieš, že jednoducho je. Cítiš ho dotykom svojho srdca, vnímaš ho ním. Každý jeho záchvev, pulz to naznačuje a dáva na vedomie, že prichádza splnom, ktorý si prežil. Dívajúc sa do otvorenej brány pohľadom na Mesiac, ktorý Ťa ukotvil v sebe aj v Tebe cez srdcia všetkých, ktorí žijú, milujú a tvoria. Dávajúc lásku, porozumenie a pocit spolupatričnosti. Aby si nezabudol kým si a čo je pre Teba i tento svet dôležité.

     

Láskavé slovo, pohladenie. Nie bič a krik. Porozprávať sa, nájsť si čas a nie bez slova vedľa seba stáť. Ukázať čo Ti chýba a trápi Ťa, nie len bezducho druhému pozerať do očí. Nájsť cestu k sebe. Cez lásku, cez svoje srdce. Si kvapka dažďa padajúca k zemi, aby ju zvlažila. Si kvapkou nesúcou srdce. Padajúcou do mora, kde ju čakajú milióny jej podobných. Si steblo trávy i keď rastúce na inom mieste, ale ohýbajúce sa rovnakým rytmom vánku. Ešte nevidíš, ale už tušíš, že za rohom času sú milióny Tebe podobných....Bytostí....Sú stále pripravené pomôcť. Čakajúce na privítanie, pozvanie Tvojím srdcom, aby si sa presvedčil, že sú Tebe viac či menej podobní, ale dýchajú a milujú tak ako Ty. Ich srdce pulzuje rovnako rýchlo, či pomaly. Ich svet je iný ako Tvoj. Je plný lásky rozdávajúcej na pôčkanie zázraky. Nie ako Tvoj. Neustále sľubujúci  a pritom Ťa nenápadne obaľujúci tmou. Aby si nevidel, nepochopil. Aby sa Ti zastrel zrak a nedokázal si porozumieť, kto sú tí, ktorí čakajú a tešia sa, že spolu s nimi budeš tiež zažívať zázračný svet.

     

Brána času Ti dáva nádej spoznať i svet iný. Nájsť svoj "poklad" svojou víziou vedomia, ktoré sa otvára, aby Ťa vpustilo  -  ak budeš chcieť. Brána sa otvára rekapitulujúc dva svoje stupne, ktorými si od splnu prešiel. V skratke, stručne dávajúc na vedomie, že je čas. Vstúpiť, rozhliadnuť sa, aby si pochopil a uchopil do dlaní svetlo. Uvidel jeho jas, ucítil lásku. Svojou dlaňou, jej stredovým bodom spojenia pokračujúcim k srdcu a spájajúcim celý vesmír jej kontaktom. Kontaktom s inou sférou nesúcou posolstvo lásky odovzdávané svetu ľudí cez srdcia všetkých, ktorí ju s nimi zdieľajú. Posolstvo poslov čakajúcich na uvítanie s nádejou o pochopenie toho že sú. Tam za rohom času kam z Vášho sveta dovidí len srdce. Skúšajú sa zviditeľniť. Ukázať, že nemajú zlé úmysly. A jedinou ich snahou je pomôcť, objať, odovzdať. Skúsenosti a rady paradigmy existencie tradujúce sa generáciami svetov vždy v rovnaký čas nasmerovaný na zmenu, ktorú vesmír predstavuje.

     

Mnohokrát navštívili, ukazovali, odovzdávali, prosili a upozorňovali. Pokúšali sa vysvetliť v čom robíte chyby a prečo je Váš svet taký aký je. Napriek tomu, že bol stvorený za iným účelom, pre blahobyt a šťastie všetkých, ktorí po zemi kráčajú. Nechápali ste, odmietali, zatajovali, že sú. Teraz je čas vrátiť sa späť a pochopiť špirálou objavov kto sú, odkiaľ prišli a prečo. Ísť po stopách domorodých kmeňov a zvestovať svetu ich slová múdrosti svedčiace o skutočnej pravde. Mayovia, Hopi,....obyvatelia Indonézie. Afrika, Amerika, Austrália, Ázia, Európa. Všetky svetadiely nesú stopy ich návštev a toho čo zanechali Vašim predkom. Aby ste i Vy pochopili keď príde čas ich návratu. Prečo prichádzajäú a čo od Vás chcú.

     

Nie sú vesmírnou letkou zastrašujúcou ľudí, krúžiac nad ich hlavou, aby ukázali svoju prevahu a silu. Iný spôsob nemajú. Ten, ktorý vyskúšali predtým, nebol braný na vedomie. Sú z mnohých galaxií, národov Univerza, zdieľajú rovnakú lásku založenú na bezpodmienečnosti a plne rešpektujú iný svet. Zákonom Univerza, kedy silnejší pomáha slabšiemu - múdrejší učí a ukazuje, aby ten druhý zvládol zrýchlený čas svedčiaci o fakte, že niečo sa deje a prichádza. Oni to už zvládli, majú to za sebou. Spolu so skúsenosťami o prechode času na nový. Vedia čo je potrebné urobiť a vedieť. Dopovedať. I keď ste národom sveta majúcim mnoho slávnych vedcov, učiteľov, lekárov,...Vaše vedné obory chémie, fyziky, matematiky sú na určitej úrovni - ale skok v čase nepoznáte. Je len dôležité prijať ich srdcom, láskou. Sú pripravení a čakajú pri Vašej bráne času, aby vstúpili na posvätnú pôdu Zeme a poučili Vás o čase novom, svojím svedectvom. Ukotvili Vás v kľude, rozvahe a vedomí toho, čo je dôležité a potrebné urobiť. Nemajú iný spôsob ako prísť "zvrchu". I keď sú v mnohých telách na Zemi, Vám to nestačí. Vaše vedomie celku nie je tak "rýchle", aby ako komplex vedomia všetko pochopilo a prijalo. Neukazujú sa náhodne na Vašej oblohe a vo Vašich snoch. Chcú, aby ste si pohľadom na nich zvykli a prijali ich existenciu. Bez strachu, zastrašovania a vyhrážania sa rečou druhých. Nechápajúcich a odmietajúcich ich svet. Aby ich neohrozil a nevykoľajil zo zabehnutého rytmu ich uháňajúceho hmotného vlaku. Sú tu pri Vás i keď ich nevidíte, nevnímate cez optickú clonu. Ale čakajú na prijatie srdcom každého z Vás, kto nový svet tvorí .

     

Zosmiešňovaním a nedôverou zosmiešňujete len sami seba. Vy všetci, ktorí žijete v mylnej predstave, že ste jediným národom Univerza majúcim schopnosť a právo existovať a zdieľať časove a priestorove nekonečné rozľahlé pláne praexistencie všetkého čo je. Ste zrnko piesku pohľadom z vesmíru. Síce navonok krásnym, ale múdrosťou a schopnosťami ešte nízko na stupnici evolúcie a vzdialení od dieliku vedomostí predstavujúcich iné národy Univerza, snažiace sa Vám vo chvíli vzostupu pomôcť. 

     

Pre všetkých bez rozdielu výšky vedomia, schopností, danností, lásky a pôvodu - snažiacich sa Vám ukázať cestu - máte Vy, ktorí odmietate chápať, jeden spoločný výraz. Sekta. Neuvedomujúc si, že Vy sami ňou ste. Tvrdiacou, presviedčajúcou, zastrašujúcou, určujúcou pravidlá Vašej spoločnosti bez možnosti výberu a zvolenia si spôsobu života podľa svojho srdca. Každý kto tvrdí opak všetkého čo ste sa na Zemi počas svojho života naučili je inou neprijateľnou kategóriou ľudí. Ale vedzte, že sa sami presvedčíte, že tí ktorí vedeli čo hovoria, nezastrašovali, nepresviedčali, neponižovali, nenútili ale učili, vysvetľovali, liečili - plne sa zviditeľňujúc a nestojac v anonymite - so snahou pomôcť, často na úkor samého seba, boli poslaní ako predvoj. Ako príprava na nový čas, aby ste ho ľahšie zvládli všetci, ktorí v tomto živote tvoríte jeho vedomie.

 

                                                                                                                                     

S láskou Féva


Ilona Pálušová


 

Odkaz je možné v neskrátenej a neupravenej verzii ďalej šíriť nekomerčným spôsobom, len za podmienky uvedenia aktívneho odkazu www.anjelska.sk

Zobrazení: 407

Komentář přidal(a) Dustin dne 28.Červenec.2011 v 9:48

Prenadherne, rozplakala som sa, ked som to citala...

Komentář přidal(a) Ywet dne 28.Červenec.2011 v 20:12
krásne pohladenie, ďakujem
Komentář přidal(a) Zlaté Živé Světlo dne 28.Červenec.2011 v 22:04
Komentář přidal(a) Zlaté Živé Světlo dne 2.Srpen.2011 v 21:42
Již brzy se opět sejdeme se svou světelnou rodinou. Více je uvedeno v článku s názvem:
"K čemu v pátek 21. 12. 2012, při protnutí galaktického nulového bodu - času dojde.",
uvedeném zde: http://www.inner-light.ning.com/forum/topics/k-cemu-v-patek-21-12-2...

Přidat komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light!

Přidejte se ke komunitě Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.

Různé info související hlavně s transformací a trans-mutací, čili s přechodem do páté, pozitivně polarizované dimenze.

Info, nabídky, počasí

Blogy a texty od admina, zakladatele komunity jsou: ZDE a ZDE a ZDE a ZDE a na Trefy.cz ZDE.

TOPlist

Toto počítadlo načítá od 2. 10. 2014 10:00


Děkuji Vám mnohokrát za další Vaše příspěvky na webhosting těchto stránek. (výpisy všech došlých příspěvků jsou uvedeny v jednotlivých seznamech) Uvedeno ZDE. (nyní je účet jak v Kč, tak i v Eurech)
Těm, kteří na provoz stránek přispěli, poskytuji zcela zdarma:
Holistické léčení na dálku - Holistic Remote Healing Uvedeno ZDE.
Podmínky pro registraci. Pokud se sem chcete zaregistrovat, je třeba vyplnit i vaše narození, jinak se vám registrace nezdaří. Nejnižší věk určený Ningem je 13 let!
Důležité upozornění: Členstvím na těchto stránkách souhlasíte s tím a berte na vědomí, že veškerá Vámi uvedená data (včetně osobních), která jste na těchto stránkách uvedli a uvedete, jsou a budou veřejně přístupná.
* Svou vlastní osobní reklamní stránku si můžete vytvořit ZDE.

* Výměnný - bárterový obchod: detaily ZDE.

* Očekávané zázraky už začaly. Na mnoha místech světa se vytvořil výměnný obchod oproštěný od peněz, obzvláště těch cizích. Kdy tomu otevřou dveře i Čecho-Slováci? - ZDE.
* Typy na výlety, turistiku a rekreaci Uvedeno ZDE.

* Výleťák, typy na výlety. Videa na streamu. Uvedeno ZDE.

* Odkazy na možnost srazu někde na rekreačních pobytech (třeba i v zahraničí), které jsou za příznivou cenu. Uvedeno ZDE.
Aktuální teploty kdekoliv ve světe - ZDE a ZDE.

Stav počasí a předpověď počasí kteréhokoliv místa na světě najdete ZDE nebo ZDE nebo ZDE.

Aktuální stav počasíČR a na SK ZDE kamery ZDE.
* Nejlevnější státy světa kde se dá žít / Cheapest Countries To Live In The World Here.

PROSÍM přispějte něco

Budeme rádi, když nám přispějete libovolnou částku na provoz těchto našich stránek, neboť Ning web hosting nám ročně účtuje 239 dolarů, t.j. zhruba 6.000Kč/rok.
Seznamy přispívajících jsou ZDE.

účet v Eurech je u:
Fio banka
, č. účtu: 2301716634/2010
IBAN: CZ2420100000002301716634
BIC/SWIFT kód je: FIOBCZPPXXX
(do zprávy napište DAR od: - Vaše jméno nebo Váš nick)

účet v Kč je u:
Fio banka
, č. účtu: 2800690360/2010
IBAN: CZ4020100000002800690360 
BIC/SWIFT kód je: FIOBCZPPXXX
(do zprávy napište DAR od: - Vaše jméno nebo Váš nick)

Vaším příspěvkem současně podpoříte i projekt popsaný v článku: Máte-li zájem o setkávání, sdružování nebo o komunitní soužití či permakulturu, dejte nám vědět, můžeme vám poskytnout menší, nebo třeba i několika hektarové pozemky Uvedeno ZDE.

* Předem Vám za dary velice děkujeme a na oplátku vám věnujeme tohle: Co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili, aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu - ZDE.

Již zhruba před 10 lety jsem se pokoušel zrealizovat tohle: podrobnosti ZDE. S realizací společné komunity to prozatím dopadlo tak, jak je popsáno v článku: Máte zájem bydlet někde v krásné přírodě, v komunitě stejně smýšlejících spirituálně založených ezoušů, jako jsem např. já? :-) Uvedeno ZDE.

10 způsobů, jak přestat být otrokem a svrhnout pyramidy kontroly (jak se osvobodit od ovládacích chapadel zkorumpovaného otročujícího vládnoucího systému) Uvedeno ZDE.

* Stále větší počet podomácku vyráběných, elitou záměrně potlačovaných zařízení na výrobu volné energie zapříčiní zhroucení pyramidy prohnilé, zkorumpované světovlády. Jestlipak víte proč? :-) Uvedeno ZDE.

* Proč ve světě dojde vbrzku k obrovským změnám, aneb co se bude velice brzo dít a z jakých důvodů. - ZDE.

Pořiďme si naše vlastní centrum kde se budem moci společně scházet

Štěstí přeje připraveným. Proto je třeba založit neziskovou organizaci již dnes. Mnohem více ZDE a v článku: Chystáte se na nějaký předražený seminář? Pokud ano, pak Vás možná budou zajímat naše názory - ZDE. * Máte zájem se scházet, pobývat nebo bydlet v krásné přírodě s nekonfliktními, spirit. založenými lidmi? - ZDE.


* Nechte se inspirovat nápady, vynálezy a moderní technologií, umožňující nám ŽÍT téměř BEZ PENĚZ - ZDE.
* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL - ZDE.
* Krásné a levné bydlení, které lze dle přání umístit třeba někde v krásné přírodě mimo civilizaci. Uvedeno ZDE.


* Máte zájem stát se vlastníkem 500m2 pozemku v hezké přírodě za pouhých 25.000Kč? - ZDE.
* Co přesně permakultura vlastně je a možnost jak a kde s ní můžete začít i vy - ZDE.


* NEJEN nákup, prodej a pronájem nemovitostí za rozumné ceny (chaty, zahrady, venkovská stavení, domy, louky, lesy atp.) ale i možnost rekreace, alternativního bydlení, životního stylu a vzájemné pomoci - ZDE.

Nejnovější aktivity

Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Jak se zbavit ovládacího reptiloidního gen. programu, uloženého ve Vašem DNA a stát se tak opět zcela svobodnou bytostí uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* This Will Revolutionize Our Future! 10 out of 10 People Activated It. Here."
před 4 hodinami
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
před 7 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Nalaďte se na správnou frekvenci, čili na frekvenci 432Hz, a připravte se na transformaci. uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Poslechem správného zvuku, můžete vyléčit své tělo i ducha. Přesvědčte se sami Uvedeno ZDE."
před 14 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Jak si lze začít tvořit svou realitu dle svého přání a nastavit se na to být pokud možno stále zdraví, radostní a všestranně šťastní uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Spojte své přání s pocity (emocí), čili s frekvencí radosti z toho, co si přejete mít, docílit, či prožívat, musíte to ovšem pociťovat jako, že to již teď, Teď, TEĎ je nejen…"
včera
Uživatel Jozef Wolf zveřejnil videoklip.

Duchovní pomoc pro život - Bruno Gröning - myšlenky 1. díl / 1. část ( cz )

Bruno Gröning - neobyčejný člověk V r. 1949 se pres noc stalo jméno Bruno Groening stredem verejného zájmu. Tisk, rozhlas a filmový týdeník o nem prinášely z...
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Jak si lze začít tvořit svou realitu dle svého přání a nastavit se na to být pokud možno stále zdraví, radostní a všestranně šťastní uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Ještě je třeba dodat, že čím více se naučíte zvládat a řídit své emoce (které tvoří gravitační silová pole), tím více se stanete pánem své…"
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Nejlepší možná časová osa pro vzestup ∞ 9. dimenzionální Arkturiánský koncil (DŮLEŽITÉ) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Vzrušující časové osy pro rok 2020. Strojový překlad ZDE.  Exciting Timelines for 2020! Here. Article Here. * Nejlepší možná časová osa pro vzestup ∞ 9.…"
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Jak si lze začít tvořit svou realitu dle svého přání a nastavit se na to být pokud možno stále zdraví, radostní a všestranně šťastní uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Ve vesmíru to funguje zhruba tak, jak je popsáno ve videu: Inkarnace na Zemi je štěstí Uvedeno ZDE.* Chcete-li se opět stát zcela svobodnou bytostí, je třeba si uvědomit, že jste v prvé řadě…"
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Jak si lze začít tvořit svou realitu dle svého přání a nastavit se na to být pokud možno stále zdraví, radostní a všestranně šťastní uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Co myslíte, že je pro vás, vaše zdraví a váš duševní klid a pohodu lepší? Domníváte se, že je lepší mít raději méně…"
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Jak si lze začít tvořit svou realitu dle svého přání a nastavit se na to být pokud možno stále zdraví, radostní a všestranně šťastní uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Článek: Novodobý otrok Uvedeno ZDE. (Pokud Vám pořád ještě nedošlo, jak že vlastně ten novodobý otrok vypadá, tak se podívejte do zrcadla na sebe.)Banky vlastněné…"
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo zveřejnil diskusi.

Jak si začít tvořit svou realitu dle svého přání a nastavit se na

Bude nejen dobré, ale i prospěšné si nejdříve poslechnout níže uvedené video a pak si poslechnout a přečíst navazující články a videa a to nejlépe v tom pořadí, v jakém je to vše seřazeno. Pokud se tím, co se dozvíte, začnete řídit, tak již nebudete…Zobrazit další
včera
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
sobota
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili, aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Ing. Karel Spilko, Jak vytvářet svou vlastní realitu Uvedeno ZDE."
sobota
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse My jsme tvůrci svých světů a jejich realit, čili všeho co je - existuje. uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Ve vesmíru to funguje zhruba tak, jak je popsáno ve videu: Inkarnace na Zemi je štěstí Uvedeno ZDE.* Chcete-li pochopit co vytváří Váš osud a jak si můžete vybírat takové cesty…"
sobota
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Chcete-li se stát svobodnou bytostí (se kterou již nemůže nikdo nijak a ničím manipulovat) a stát se vědomým tvůrcem a pánem své reality i svého osudu, přečtěte si toto: uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Zdánlivě nesouvisející video: Časová linie změn - energetický update, Pozemšťan je superčlověk, Peníze, Nové sítě - Uvedeno ZDE. Poslechněte si ve videu především tu…"
sobota
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Chcete- li se stát úspěšným v čemkoliv co si jen přejete, je třeba pochopit gravitační, tzn. přitažlivou sílu svých emocí uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Zdánlivě nesouvisející video: Časová linie změn - energetický update, Pozemšťan je superčlověk, Peníze, Nové sítě - Uvedeno ZDE. Poslechněte si ve videu především tu…"
sobota
Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

Féwa - Info 17.1.2020

Dobrý deň priatelia :). Dnešným ránom nazdieľané informácie a kódy len doplním o stručný fakt: Včera v podvečerných hodinách začala prúdiť k Zemi /do zóny života/ z prameňa všetkých a všetkého Zdroja prostredníctvom magnetizmu zdieľaná a plne…Zobrazit další
pátek
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Holistické léčení na dálku - Holistic Remote Healing uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Další články a videa, která by si ve vlastním zájmu měl poslechnout a přečíst naprosto každý, tedy ý ví. :-)Keď sa vyberiete k lekárovi s boľavým kolenom, nikdy mu…"
pátek
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Holistické léčení na dálku - Holistic Remote Healing uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Skutečné příčiny nemocí, aneb jak si obnovit a udržet pevné zdraví, vitalitu, duševní & tělesnou svěžest, chuť do života + návody na Vaši dlouhou-věkost :-) Najdete ZDE.* Pokud to…"
pátek
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Holistické léčení na dálku - Holistic Remote Healing uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Následující video je nejen velice důležité, ale i povzbuzující. Proto byste si ho měli poslechnout celé. Dr. Bruce Lipton, Nová věda - Tělo - Mysl – Duch Uvedeno ZDE.*…"
pátek

© 2020   Created by Zlaté Živé Světlo.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby