* Holistic Remote Healing - Holistické léčení na dálku - Uvedeno ZDE.

Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light

vnitřního věčného světla a jeho moudrosti- of inner eternal light and its wisdom

*
co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili,aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu zde

Posolstvo národov národom – 27.7. 2011 - Ilona Pálušová

PDF Tisk Email
Napsal uživatel Amia   

     

Buď tíško a snívaj.....Svoj sen o novom svete, ktorý otvára bránu času. Dívaj sa a túžbou vytváraj všetko čo potrebuješ a chceš mať. V diaľke ho vidíš. Črtá sa nad obzorom. Aby si zahliadol, aby si zpozornel, aby si objavil. Svoj sen, ktorý sa javí ešte nereálny, ale Ty vieš, že jednoducho je. Cítiš ho dotykom svojho srdca, vnímaš ho ním. Každý jeho záchvev, pulz to naznačuje a dáva na vedomie, že prichádza splnom, ktorý si prežil. Dívajúc sa do otvorenej brány pohľadom na Mesiac, ktorý Ťa ukotvil v sebe aj v Tebe cez srdcia všetkých, ktorí žijú, milujú a tvoria. Dávajúc lásku, porozumenie a pocit spolupatričnosti. Aby si nezabudol kým si a čo je pre Teba i tento svet dôležité.

     

Láskavé slovo, pohladenie. Nie bič a krik. Porozprávať sa, nájsť si čas a nie bez slova vedľa seba stáť. Ukázať čo Ti chýba a trápi Ťa, nie len bezducho druhému pozerať do očí. Nájsť cestu k sebe. Cez lásku, cez svoje srdce. Si kvapka dažďa padajúca k zemi, aby ju zvlažila. Si kvapkou nesúcou srdce. Padajúcou do mora, kde ju čakajú milióny jej podobných. Si steblo trávy i keď rastúce na inom mieste, ale ohýbajúce sa rovnakým rytmom vánku. Ešte nevidíš, ale už tušíš, že za rohom času sú milióny Tebe podobných....Bytostí....Sú stále pripravené pomôcť. Čakajúce na privítanie, pozvanie Tvojím srdcom, aby si sa presvedčil, že sú Tebe viac či menej podobní, ale dýchajú a milujú tak ako Ty. Ich srdce pulzuje rovnako rýchlo, či pomaly. Ich svet je iný ako Tvoj. Je plný lásky rozdávajúcej na pôčkanie zázraky. Nie ako Tvoj. Neustále sľubujúci  a pritom Ťa nenápadne obaľujúci tmou. Aby si nevidel, nepochopil. Aby sa Ti zastrel zrak a nedokázal si porozumieť, kto sú tí, ktorí čakajú a tešia sa, že spolu s nimi budeš tiež zažívať zázračný svet.

     

Brána času Ti dáva nádej spoznať i svet iný. Nájsť svoj "poklad" svojou víziou vedomia, ktoré sa otvára, aby Ťa vpustilo  -  ak budeš chcieť. Brána sa otvára rekapitulujúc dva svoje stupne, ktorými si od splnu prešiel. V skratke, stručne dávajúc na vedomie, že je čas. Vstúpiť, rozhliadnuť sa, aby si pochopil a uchopil do dlaní svetlo. Uvidel jeho jas, ucítil lásku. Svojou dlaňou, jej stredovým bodom spojenia pokračujúcim k srdcu a spájajúcim celý vesmír jej kontaktom. Kontaktom s inou sférou nesúcou posolstvo lásky odovzdávané svetu ľudí cez srdcia všetkých, ktorí ju s nimi zdieľajú. Posolstvo poslov čakajúcich na uvítanie s nádejou o pochopenie toho že sú. Tam za rohom času kam z Vášho sveta dovidí len srdce. Skúšajú sa zviditeľniť. Ukázať, že nemajú zlé úmysly. A jedinou ich snahou je pomôcť, objať, odovzdať. Skúsenosti a rady paradigmy existencie tradujúce sa generáciami svetov vždy v rovnaký čas nasmerovaný na zmenu, ktorú vesmír predstavuje.

     

Mnohokrát navštívili, ukazovali, odovzdávali, prosili a upozorňovali. Pokúšali sa vysvetliť v čom robíte chyby a prečo je Váš svet taký aký je. Napriek tomu, že bol stvorený za iným účelom, pre blahobyt a šťastie všetkých, ktorí po zemi kráčajú. Nechápali ste, odmietali, zatajovali, že sú. Teraz je čas vrátiť sa späť a pochopiť špirálou objavov kto sú, odkiaľ prišli a prečo. Ísť po stopách domorodých kmeňov a zvestovať svetu ich slová múdrosti svedčiace o skutočnej pravde. Mayovia, Hopi,....obyvatelia Indonézie. Afrika, Amerika, Austrália, Ázia, Európa. Všetky svetadiely nesú stopy ich návštev a toho čo zanechali Vašim predkom. Aby ste i Vy pochopili keď príde čas ich návratu. Prečo prichádzajäú a čo od Vás chcú.

     

Nie sú vesmírnou letkou zastrašujúcou ľudí, krúžiac nad ich hlavou, aby ukázali svoju prevahu a silu. Iný spôsob nemajú. Ten, ktorý vyskúšali predtým, nebol braný na vedomie. Sú z mnohých galaxií, národov Univerza, zdieľajú rovnakú lásku založenú na bezpodmienečnosti a plne rešpektujú iný svet. Zákonom Univerza, kedy silnejší pomáha slabšiemu - múdrejší učí a ukazuje, aby ten druhý zvládol zrýchlený čas svedčiaci o fakte, že niečo sa deje a prichádza. Oni to už zvládli, majú to za sebou. Spolu so skúsenosťami o prechode času na nový. Vedia čo je potrebné urobiť a vedieť. Dopovedať. I keď ste národom sveta majúcim mnoho slávnych vedcov, učiteľov, lekárov,...Vaše vedné obory chémie, fyziky, matematiky sú na určitej úrovni - ale skok v čase nepoznáte. Je len dôležité prijať ich srdcom, láskou. Sú pripravení a čakajú pri Vašej bráne času, aby vstúpili na posvätnú pôdu Zeme a poučili Vás o čase novom, svojím svedectvom. Ukotvili Vás v kľude, rozvahe a vedomí toho, čo je dôležité a potrebné urobiť. Nemajú iný spôsob ako prísť "zvrchu". I keď sú v mnohých telách na Zemi, Vám to nestačí. Vaše vedomie celku nie je tak "rýchle", aby ako komplex vedomia všetko pochopilo a prijalo. Neukazujú sa náhodne na Vašej oblohe a vo Vašich snoch. Chcú, aby ste si pohľadom na nich zvykli a prijali ich existenciu. Bez strachu, zastrašovania a vyhrážania sa rečou druhých. Nechápajúcich a odmietajúcich ich svet. Aby ich neohrozil a nevykoľajil zo zabehnutého rytmu ich uháňajúceho hmotného vlaku. Sú tu pri Vás i keď ich nevidíte, nevnímate cez optickú clonu. Ale čakajú na prijatie srdcom každého z Vás, kto nový svet tvorí .

     

Zosmiešňovaním a nedôverou zosmiešňujete len sami seba. Vy všetci, ktorí žijete v mylnej predstave, že ste jediným národom Univerza majúcim schopnosť a právo existovať a zdieľať časove a priestorove nekonečné rozľahlé pláne praexistencie všetkého čo je. Ste zrnko piesku pohľadom z vesmíru. Síce navonok krásnym, ale múdrosťou a schopnosťami ešte nízko na stupnici evolúcie a vzdialení od dieliku vedomostí predstavujúcich iné národy Univerza, snažiace sa Vám vo chvíli vzostupu pomôcť. 

     

Pre všetkých bez rozdielu výšky vedomia, schopností, danností, lásky a pôvodu - snažiacich sa Vám ukázať cestu - máte Vy, ktorí odmietate chápať, jeden spoločný výraz. Sekta. Neuvedomujúc si, že Vy sami ňou ste. Tvrdiacou, presviedčajúcou, zastrašujúcou, určujúcou pravidlá Vašej spoločnosti bez možnosti výberu a zvolenia si spôsobu života podľa svojho srdca. Každý kto tvrdí opak všetkého čo ste sa na Zemi počas svojho života naučili je inou neprijateľnou kategóriou ľudí. Ale vedzte, že sa sami presvedčíte, že tí ktorí vedeli čo hovoria, nezastrašovali, nepresviedčali, neponižovali, nenútili ale učili, vysvetľovali, liečili - plne sa zviditeľňujúc a nestojac v anonymite - so snahou pomôcť, často na úkor samého seba, boli poslaní ako predvoj. Ako príprava na nový čas, aby ste ho ľahšie zvládli všetci, ktorí v tomto živote tvoríte jeho vedomie.

 

                                                                                                                                     

S láskou Féva


Ilona Pálušová


 

Odkaz je možné v neskrátenej a neupravenej verzii ďalej šíriť nekomerčným spôsobom, len za podmienky uvedenia aktívneho odkazu www.anjelska.sk

Zobrazení: 415

Komentář přidal(a) Dustin dne 28.Červenec.2011 v 9:48

Prenadherne, rozplakala som sa, ked som to citala...

Komentář přidal(a) Ywet dne 28.Červenec.2011 v 20:12
krásne pohladenie, ďakujem
Komentář přidal(a) Zlaté Živé Světlo dne 28.Červenec.2011 v 22:04
Komentář přidal(a) Zlaté Živé Světlo dne 2.Srpen.2011 v 21:42
Již brzy se opět sejdeme se svou světelnou rodinou. Více je uvedeno v článku s názvem:
"K čemu v pátek 21. 12. 2012, při protnutí galaktického nulového bodu - času dojde.",
uvedeném zde: http://www.inner-light.ning.com/forum/topics/k-cemu-v-patek-21-12-2...

Přidat komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light!

Přidejte se ke komunitě Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.

Různé info související hlavně s transformací a trans-mutací, čili s přechodem do páté, pozitivně polarizované dimenze.

Info, nabídky, počasí

Blogy a texty od admina, zakladatele komunity jsou: ZDE a ZDE a ZDE a ZDE a na trefy.cz ZDE.

TOPlist

Toto počítadlo načítá od 2. 10. 2014 10:00


Děkuji Vám mnohokrát za další Vaše příspěvky na webhosting těchto stránek. (výpisy všech došlých příspěvků jsou uvedeny v jednotlivých seznamech) Uvedeno ZDE. (nyní je účet jak v Kč, tak i v Eurech)
Těm, kteří na provoz stránek přispěli, poskytuji zcela zdarma:
Holistické léčení na dálku - Holistic Remote Healing Uvedeno ZDE.
Podmínky pro registraci. Pokud se sem chcete zaregistrovat, je třeba vyplnit i vaše narození, jinak se vám registrace nezdaří. Nejnižší věk určený Ningem je 13 let!
Důležité upozornění: Členstvím na těchto stránkách souhlasíte s tím a berte na vědomí, že veškerá Vámi uvedená data (včetně osobních), která jste na těchto stránkách uvedli a uvedete, jsou a budou veřejně přístupná.
* Svou vlastní osobní reklamní stránku si můžete vytvořit ZDE.

* Výměnný - bárterový obchod: detaily ZDE.

* Očekávané zázraky už začaly. Na mnoha místech světa se vytvořil výměnný obchod oproštěný od peněz, obzvláště těch cizích. Kdy tomu otevřou dveře i Čecho-Slováci? - ZDE.
* Typy na výlety, turistiku a rekreaci Uvedeno ZDE.

* Výleťák, typy na výlety. Videa na streamu. Uvedeno ZDE.

* Odkazy na možnost srazu někde na rekreačních pobytech (třeba i v zahraničí), které jsou za příznivou cenu. Uvedeno ZDE.
Inspirace různých způsobů přestavby dodávky na cestovní či běžné obydlí - ZDE.

Aktuální teploty kdekoliv ve světe - ZDE a ZDE.

Stav počasí a předpověď počasí kteréhokoliv místa na světě najdete ZDE nebo ZDE nebo ZDE.

Aktuální stav počasíČR a na SK ZDE kamery ZDE.
* Nejlevnější státy světa kde se dá žít / Cheapest Countries To Live In The World Here.

PROSÍM přispějte něco

Budeme rádi, když nám přispějete libovolnou částku na provoz těchto našich stránek, neboť Ning web hosting nám ročně účtuje 239 dolarů, t.j. zhruba 6.000Kč/rok.
Seznamy přispívajících jsou ZDE.

účet v Eurech je u:
Fio banka
, č. účtu: 2301716634/2010
IBAN: CZ2420100000002301716634
BIC/SWIFT kód je: FIOBCZPPXXX
(do zprávy napište DAR od: - Vaše jméno nebo Váš nick)

účet v Kč je u:
Fio banka
, č. účtu: 2800690360/2010
IBAN: CZ4020100000002800690360 
BIC/SWIFT kód je: FIOBCZPPXXX
(do zprávy napište DAR od: - Vaše jméno nebo Váš nick)

Vaším příspěvkem současně podpoříte i projekt popsaný v článku: Máte-li zájem o setkávání, sdružování nebo o komunitní soužití či permakulturu, dejte nám vědět, můžeme vám poskytnout menší, nebo třeba i několika hektarové pozemky Uvedeno ZDE.

* Předem Vám za dary velice děkujeme a na oplátku vám věnujeme tohle: Co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili, aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu - ZDE.

Již zhruba před 10 lety jsem se pokoušel zrealizovat tohle: podrobnosti ZDE. S realizací společné komunity to prozatím dopadlo tak, jak je popsáno v článku: Máte zájem bydlet někde v krásné přírodě, v komunitě stejně smýšlejících spirituálně založených ezoušů, jako jsem např. já? :-) Uvedeno ZDE.

10 způsobů, jak přestat být otrokem a svrhnout pyramidy kontroly (jak se osvobodit od ovládacích chapadel zkorumpovaného otročujícího vládnoucího systému) Uvedeno ZDE.

* Stále větší počet podomácku vyráběných, elitou záměrně potlačovaných zařízení na výrobu volné energie zapříčiní zhroucení pyramidy prohnilé, zkorumpované světovlády. Jestlipak víte proč? :-) Uvedeno ZDE.

* Proč ve světě dojde vbrzku k obrovským změnám, aneb co se bude velice brzo dít a z jakých důvodů. - ZDE.

Pořiďme si naše vlastní centrum kde se budem moci společně scházet

Štěstí přeje připraveným. Proto je třeba založit neziskovou organizaci již dnes. Mnohem více ZDE a v článku: Chystáte se na nějaký předražený seminář? Pokud ano, pak Vás možná budou zajímat naše názory - ZDE. * Máte zájem se scházet, pobývat nebo bydlet v krásné přírodě s nekonfliktními, spirit. založenými lidmi? - ZDE.


* Nechte se inspirovat nápady, vynálezy a moderní technologií, umožňující nám ŽÍT téměř BEZ PENĚZ - ZDE.
* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL - ZDE.
* Krásné a levné bydlení, které lze dle přání umístit třeba někde v krásné přírodě mimo civilizaci. Uvedeno ZDE.


* Máte zájem stát se vlastníkem 500m2 pozemku v hezké přírodě za pouhých 25.000Kč? - ZDE.
* Co přesně permakultura vlastně je a možnost jak a kde s ní můžete začít i vy - ZDE.


* NEJEN nákup, prodej a pronájem nemovitostí za rozumné ceny (chaty, zahrady, venkovská stavení, domy, louky, lesy atp.) ale i možnost rekreace, alternativního bydlení, životního stylu a vzájemné pomoci - ZDE.

Nejnovější aktivity

Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
před 2 minutami
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
před 6 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Zveřejnění důkazů je součástí pokusu probudit ovce do reality existence gangsterské globální nad-vlády, která se ovšem díky odhalování utajovaných skutečností už konečně hroutí v základech uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Odkiaĺ vedela lekárka, pred niekoľkými rokmi čo sa bude diať? (dnes se to ovgšem jmenuje Covid 19, nikoliv prasečí chřipka) Video je pod názvem: Irena Rosnerova ZDE: (pusťte si zvuk)Související…"
před 21 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Stádo hlupáků se opět nechalo nejen obalamutit. Patříte mezi ně? Pokud ano, je nejvyšší čas, abyste se konečně probudili, nebo to s vámi nedopadne dobře! uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Odkiaĺ vedela lekárka, pred niekoľkými rokmi čo sa bude diať? (dnes se to ovgšem jmenuje Covid 19, nikoliv prasečí chřipka) Video je pod názvem: Irena Rosnerova ZDE: (pusťte si zvuk)Související…"
před 21 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Vědecky dokázána souvislost mezi koronavirem a 5G. Dejme proto v ČR a SR stop 5G, jelikož jde nejen o Vaše zdraví, ale i o Vaši fyzickou a duševní svobodu uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Odkiaĺ vedela lekárka, pred niekoľkými rokmi čo sa bude diať? (dnes se to ovgšem jmenuje Covid 19, nikoliv prasečí chřipka) Video je pod názvem: Irena Rosnerova ZDE: (pusťte si zvuk)Související…"
před 21 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Pandemie začala se spuštěním sítí 5G, kdekoli byla použita, jelikož "tajemné" srážení krve zabíjí pacienty s koronavirem, protože elektromagnetické záření způsobuje srážení krve a nedostatek kyslíku! uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Odkiaĺ vedela lekárka, pred niekoľkými rokmi čo sa bude diať? (dnes se to ovgšem jmenuje Covid 19, nikoliv prasečí chřipka) Video je pod názvem: Irena Rosnerova ZDE: (pusťte si zvuk)Související…"
před 21 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Kolosální podvod zvaný Koronavirus a snahy zavést povinné očkování. Ve vlastním zájmu byste měli být v obraze, neboť když nevíte, co je na Vás/nás chystáno, tak jak se chcete proti tomu ubránit? uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Odkiaĺ vedela lekárka, pred niekoľkými rokmi čo sa bude diať? (dnes se to ovgšem jmenuje Covid 19, nikoliv prasečí chřipka) Video je pod názvem: Irena Rosnerova ZDE: (pusťte si zvuk)Související…"
před 21 hodinami
Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

Féwa - Info 12.8.2020

Zem tvorí.Srdce Matky (jinová energia).Zem (jej kozmický kvadrant).Veľmi jednoducho povedané :UČLOVIEČOVANIE SA......vysokou…Zobrazit další
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Operace “Bouře” a ZMĚNA SOCIÁLNÍHO ŘÁDU NA PLANETĚ ZEMI uživatele Zlaté Živé Světlo.
"… Kdo kontroluje peníze, ovládá svět. Seznamte se s panem Rothschildem. Skutečným šéfem našich vlád: (Ahoj vy tam, jmenuji se Jacob Rothschild. Jmění mé rodiny je 500…"
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Pryč z EU - pádné důvody (dokument, 2019, česky, 53 minut) + související články a videa uživatele Zlaté Živé Světlo.
"... Nestačí, že Německo vyvolalo dvě světové války a za tu druhou nikdy nezaplatilo reparace. Nestačí, že se největší měrou podílelo na novém rozkradení naší země v rozsahu…"
úterý
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Je vám známo, že do EU cpeme zhruba 4x více peněz, než od ní dostáváme zpět, aneb další pádné důvody proč je třeba prosadit vystoupení z EU (V množství je obrovská moc!) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"... Nestačí, že Německo vyvolalo dvě světové války a za tu druhou nikdy nezaplatilo reparace. Nestačí, že se největší měrou podílelo na novém rozkradení naší země v rozsahu…"
úterý
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu EU nás okrádá, vzpružila si svou vlastní ekonomiku na úkor východního bloku, který si porobila, zotročila a ožebračila nás. Nejen z tohoto důvodu je třeba z EU vystoupit uživatele Zlaté Živé Světlo.
"... Nestačí, že Německo vyvolalo dvě světové války a za tu druhou nikdy nezaplatilo reparace. Nestačí, že se největší měrou podílelo na novém rozkradení naší země v rozsahu…"
úterý
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Proč je třeba usilovat o to, abychom všichni co nejdříve vystoupili z Evropské Unie. uživatele Zlaté Živé Světlo.
"... Nestačí, že Německo vyvolalo dvě světové války a za tu druhou nikdy nezaplatilo reparace. Nestačí, že se největší měrou podílelo na novém rozkradení naší země v rozsahu…"
úterý
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Tajemství peněz - největší podvod v historii lidstva (proč je to gigantický podvod, jak jej bojkotovat a proč dříve či později tak jako tak zkolabuje) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Skryté mechanismy otroctví Uvedeno ZDE.* 1) Peníze jsou podvod 2. Dluh je fikce 3. Média jsou manipulace 4. Vláda je korporace. Celý článek s názvem: 4 kruté pravdy, které…"
úterý
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse 1. Peníze jsou podvod 2. Dluh je fikce 3. Média jsou manipulace 4. Vláda je korporace. (4 kruté pravdy, které vás probudí z iluze) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Skryté mechanismy otroctví Uvedeno ZDE.* Patológia spoločnosti, jak se dobrovolně stáváme snadno ovladatelným otrokem zkorumpovaného systému a jak z toho ven Uvedeno ZDE.* Pravé důvody…"
úterý
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Již před 60ti lety se produktivita zvyšovala tak rychle, že by nám dnes měl postačit jen jeden příjem, s pracovní dobou jen 10 hodin týdně! Víte proč tomu tak není, necháme si to nadále líbit, nebo? uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Skryté mechanismy otroctví Uvedeno ZDE.* Patológia spoločnosti, jak se dobrovolně stáváme snadno ovladatelným otrokem zkorumpovaného systému a jak z toho ven Uvedeno ZDE.* Pravé důvody…"
úterý
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Pravé důvody proč je vše stále dražší a dražší, proč je vše stále více byrokratické, složitější a hektické, a proč vznikají války - texty videa a obrázky které Vám otevřou oči uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Skryté mechanismy otroctví Uvedeno ZDE.* Patológia spoločnosti, jak se dobrovolně stáváme snadno ovladatelným otrokem zkorumpovaného systému a jak z toho ven Uvedeno ZDE.* Již před 60ti lety…"
úterý
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Patológia spoločnosti, jak se dobrovolně stáváme snadno ovladatelným otrokem zkorumpovaného systému a jak z toho ven uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Skryté mechanismy otroctví Uvedeno ZDE.* Pravé důvody proč je vše stále dražší a dražší, proč je vše stále více byrokratické, složitější a…"
úterý
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
pondělí
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Obáváte se nemocí, obzvláště těch tzv. smrtelných? Tak se už nebojte, shlédněte fakta a začněte se léčit sami! :-) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* ŽIVĚ: Josef Zika - Nové alternativní způsoby léčení podložené vědeckými důkazy Video ZDE. (Návod na opravy svého hmotného těla.)"
pondělí

© 2020   Created by Zlaté Živé Světlo.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby