* Holistic Remote Healing - Holistické léčení na dálku - Uvedeno ZDE.

Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light

vnitřního věčného světla a jeho moudrosti- of inner eternal light and its wisdom

*
co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili,aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu zde

Ku právnikovi prišiel gazda z dediny a sťažoval sa na svojho suseda. Vraj mu robí zle, vyhráža sa mu. Nedodržuje žiadne susedské pravidlá. Právnik mu povedal, že má pravdu, že toto sa robiť nesmie.

Gazda odišiel a vzápätí prišiel gazdov sused a ten tiež povedal svoj príbeh o ich spore, že jeho sused, spomínaný gazda mu robí zle, že sa nedá vedľa neho normálne žiť. Právnik povedal, že má pravdu, že ozaj je to veľký problém.

Odišiel aj tento sused a sekretárka, ktorá tam bola od začiatku a počúvala aj gazdu aj jeho suseda aj svojho šéfa, tak pýta právnika. Pán doktor, gazdovi ste povedali, že má pravdu, jeho susedovi ste povedali, že má pravdu. Tak ako je to vlastne. Právnik jej odpovedal. Pani, aj vy máte pravdu.

Pravda je jeden z najzvláštnejších pojmov, s akými som prišiel do styku. Je o nej veľa legiend, má silnú úlohu v ľudských dejinách, píšu sa o nej básne, spievajú piesne a zabíjajú sa kvôli nej ľudia. Čo je to pravda?

Slovenská hymnická pieseň „Kto za pravdu horí“ má prvý odsek takýto:

Kto za pravdu horí v svätej obeti,
kto za ľudstva právo život posvätí,
kto nad krivdou biednych slzu vyroní:
tomu moja pieseň slávou zazvoní.

Začnem trošku od konca. Presadzovanie pravdy. Všetci sa dívame okolo seba a vidíme svet okolo nás a vnímame ho svojim vedomím. Vidíme ho cez prizmu svojho vedomia. O tom čo vidíme a vnímame hovoríme, že to je pravda. Túto pravdu, ten objav nášho vedomia chceme oznámiť aj ostatným. Dokonca, ak nie sú ochotní prijať našu pravdu, sme ochotní sa za ňu biť (viď. hymnická pieseň). Národy sú ochotné kvôli pravde viesť vojny. Ľudia za pravdu umierali a umierajú. Sme ochotní presadiť svoju pravdu za každú cenu. V minulosti to bolo hlavne zbraňami. V náboženských vojnách sme bojovali za pravdu raz kresťanskú, raz moslimskú, inokedy nejakú inakšiu... Teraz sa bojuje inými prostriedkami, hlavne ekonomickým vplyvom. S úsmevom sa vraví, že zlaté pravidlo riadenia znie: „Kto má zlato určuje pravidlá“. V podstate kto má majetok určuje svoju pravdu, svoj pohľad na vec alebo dej.

Bojovali sme za pravdy všetkých možných vecí a javov. Presadzovali sme svoju pravdu, aj keď to mnohokrát bolelo. Svoje by o pravde vedeli povedať Giordano Bruno, Galileo Galilei, Majster Ján Hus. Ale nielen oni. Určite by vedeli hovoriť aj ľudia, ktorí sa dostali s niekým do sporu a začali sa súdiť.

Áno, dostávam sa k druhému aspektu pravdy a tou je rozhodovanie čo je pravda a čo nie pravda. Kto pravdu má a kto ju nemá. V minulosti bola pravda vynucovaná zbraňou. (V českej piesni sa spieva: „Pravdu má jenom bouchačka...“) Pravda nejakého vladára bola iná ako pravda chudáka. Súdy počas celej histórie rozhodovali, kto pravdu má a kto ju nemá. (Ak rozhodovali v celej histórii tak ako dnes, tak zbohom rodina.) Súdy hľadali pravdu. Ľudia hľadajú pravdu. Je pravda stále rovnaká? Vieme ju nájsť a odmerať?

Keď Isaac Newton prišiel so svojim pohľadom na fyziku, tak mal pravdu a dôkazmi podporil svoje tvrdenia. Lenže potom neskôr prišiel Albert Einstein a povedal svoju pravdu, ktorá bola trošku iná a tiež ju podporil matematickými metódami. Teraz vedci hovoria, že toto je všetko v poriadku ale treba sa pozrieť na vec z pohľadu kvantovej fyziky.

Mal pravdu Newton? Mal. Mal pravdu Einstein? Mal. Majú pravdu dnešní vedci. Určite áno. Pravda sa mení? Čo je to pravda?

Pravda je subjektívny pohľad na reálny svet.

Každý jedinec sa vyvíja, skúma svet okolo seba a prichádza s objavmi, ktoré sa pre neho načas stávajú pravdou. Po čase, keď sa jeho vedomie vyvinie, zušľachtí, na základe starej pravdy sa zadefinuje nová, ktorá presnejšie popisuje daný dej alebo skutočnosť. Pravda je teda nestála. Nie je fixná. Iná je životná pravda (filozofia) bezdomovca a iná je pravda milionára. Obaja však žijú v tej iste dobe. Svieti na nich to isté slniečko. Prečo je to tak, že majú inú „pravdu“?

Pravda je závislá na úrovni vedomia. Z toho vyplýva, že naše pravdy sú iba čiastkové, neúplne, nedokonalé. O to krajšie sa vieme za svoju pravdu biť. Cítime, čo cítime, my vieme, že tá naša pravda je tou správnou a najlepšou, najčistejšou. Vieme, kto kedy dal gól, vieme kto fauloval, vieme to ďaleko lepšie, ako rozhodca, ktorý bol pár metrov od deja. Vieme ďaleko lepšie čo pristane našej kolegyni, vieme jej lepšie poradiť v jej živote, veď ona je nejaká divná.

Naše pravdy. Neúplné vydávame za absolútne. Pravda samotná nie je problémom. Problémom je naše presadzovanie našej výnimočnej pravdy. Viete si predstaviť deň, kedy by sme prestali presadzovať vlastné pravdy? Vedeli by sme uznať inému právo na výnimočnosť, na jeho zvláštny talent. Vedeli by sme, že on neblábolí, len vie niečo iné ako ja a hlavne pozerá na svet inými, svojimi očami. Prestali by vojny. Akékoľvek. Veď pravda moslima by bola iba pravdou jeho vedomia. Stavom, k akému sa dopracoval svojim životom. Ak by to vedel, že je to tak, určite by nebojoval s kresťanom, lebo by vedel, že jeho pravda je v podstate taká istá ako jeho. Chápal by, že nemôžu byť všetci rovnakí, že v našej odlišnosti sme krásni, že vieme vnímať svet rôznou rýchlosťou a rôznou rýchlosťou sa zdokonaľovať. Niekedy sme ako Giordano Bruno, zistíme niečo omnoho skôr ako ostatní, ale okolie nepripustí tak veľkú zmenu svojich právd.

Vývoj ide pomaly. Naše pravdy sa vyvíjajú pomaly. Ak niekto zrýchli je podozrivý. Čo si to dovoľuje tvrdiť, že Zem sa točí okolo Slnka? Taká nehoráznosť! Mohlo sa toto stať iba v minulosti? Nestáva sa to každý deň, každú hodinu, každú minútu, každú sekundu? Stále kohosi odsudzujeme za názor. Už ich neupaľujeme, stačí keď ich v diskusii znosíme pod čiernu zem.

Bojíme sa. Bojíme sa neznámeho. Bojíme sa cudzieho názoru. Veď čo ak má pravdu on a moje ego to predsa nesmie a nemôže pripustiť. Vieme si predstaviť deň, keď niekto povie: „Ja som bol mysľou na Mesiaci“ a nikto ho za to neodsúdi. Nikto mu nepovie, že blábolí?

Ak niekto povie, že Mohamed až tak svätý nebol, veď mal maloletú manželku a nikto ho nepôjde zabiť? Veď je to len názor. Nič viac.

Môžeme pokračovať. Môže niekto povedať, ja za nič nemôžem, lebo to urobil niekto iný? Veď aj ja, svojou nečinnosťou som upálil Jána Husa. Aj ja svojou nečinnosťou upaľujem novodobých Jánov Husov len preto, lebo sú potetovaní, lebo sú posiaty piercingom, lebo majú na českého prezidenta iný názor ako ostatní.

Pokračujeme? Nuž poďme. Vieme si predstaviť Maďara ako slovenského prezidenta? Vieme si predstaviť niekoho, kto bez problémov pôjde do Iraku a pomodlí sa ako kresťan na námestí? Vieme rešpektovať individuálnu pravdu? Tak vieme alebo nevieme.

Už vieme, že pravda je dočasná. Že sa vyvíja s našim vedomím. To, čo je dnes pravda, o desať rokov bude jedným schodíkom v novej pravde, obohatenej a tým aj úplne inej. Postavenej však na základe tej starej. Stojí nám to za tie morálne, politické bitky? Za horlivé obhajovanie vlastného názoru, vlastnej pravdy? Nie sú z tohto pohľadu politické debaty v televízii smiešne? Veď to čo vravia, s určitosťou o nejaký čas (a to dosť krátky čas) nebude pravda. Stojí to za to?

Asi áno. Úplne ideálne to hneď asi nebude. S uvedomovaním si takýchto, v podstate jednoduchých právd, sa bude ľudské vedomie meniť. Nebude tak silne závislé na egu. Stačí si pomyslieť, že to čo teraz moje ego tak horlivo obhajuje, tak už možno zajtra nebude platiť.

Zmena vedomia je kľúčom k rozvoju a k zdokonaleniu pravdy. Pravda je len prostriedok k pochopeniu ľudstva, že pravda vlastne neexistuje. Existuje však neustále a snáď takmer nekonečné zdokonaľovanie ľudského vedomia, ktoré si vytvára nejakú platformu, nejakú čiastkovú pravdu, aby na nej znovu postavilo novú a plnšiu pravdu. Je to tak nejako? Teraz áno. Som presvedčený, že prejde nejaký čas a pohľad na pravdu a jej význam pre spoločnosť a jednotlivca bude úplne iný.

zdroj:Emil,Nová Země

Zobrazení: 370

Komentář přidal(a) Ywet dne 1.Březen.2013 v 16:27

Dobrý - PRAVDU díš :-)

Komentář přidal(a) Ladislav dne 1.Březen.2013 v 21:22

Až kým neprídeme na to , ze pravda = vedomie = Sat, Čit, Ánanda. To je cca:  bytie ( že niečo jestvuje ), je to láskyplné a je to blažené. A dajú sa o tom písať stohy materiálu a zažívať pritom všakovaké  príbehy. .

Komentář přidal(a) Tereza Slunečnice dne 2.Březen.2013 v 10:21

Marko, moc pěkné. Díky.

Komentář přidal(a) Zlaté Živé Světlo dne 7.Březen.2013 v 13:17

Každá pravda kromě pravd o podstatě a zákonitostech tvoření je pouhou iluzí, neboť je to pouhý osobní úhel pohledu. Více podrobností je uvedeno ZDE.

Přidat komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light!

Přidejte se ke komunitě Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.

Různé info související hlavně s transformací a trans-mutací, čili s přechodem do páté, pozitivně polarizované dimenze.

Info, nabídky, počasí

Blogy a texty od admina, zakladatele komunity jsou: ZDE a ZDE a ZDE a ZDE a na Trefy.cz ZDE.

TOPlist

Toto počítadlo načítá od 2. 10. 2014 10:00


Děkuji Vám mnohokrát za další Vaše příspěvky na webhosting těchto stránek. (výpisy všech došlých příspěvků jsou uvedeny v jednotlivých seznamech) Uvedeno ZDE. (nyní je účet jak v Kč, tak i v Eurech)
Těm, kteří na provoz stránek přispěli, poskytuji zcela zdarma:
Holistické léčení na dálku - Holistic Remote Healing Uvedeno ZDE.
Podmínky pro registraci. Pokud se sem chcete zaregistrovat, je třeba vyplnit i vaše narození, jinak se vám registrace nezdaří. Nejnižší věk určený Ningem je 13 let!
Důležité upozornění: Členstvím na těchto stránkách souhlasíte s tím a berte na vědomí, že veškerá Vámi uvedená data (včetně osobních), která jste na těchto stránkách uvedli a uvedete, jsou a budou veřejně přístupná.
* Svou vlastní osobní reklamní stránku si můžete vytvořit ZDE.

* Výměnný - bárterový obchod: detaily ZDE.

* Očekávané zázraky už začaly. Na mnoha místech světa se vytvořil výměnný obchod oproštěný od peněz, obzvláště těch cizích. Kdy tomu otevřou dveře i Čecho-Slováci? - ZDE.
* Typy na výlety, turistiku a rekreaci Uvedeno ZDE.

* Výleťák, typy na výlety. Videa na streamu. Uvedeno ZDE.

* Odkazy na možnost srazu někde na rekreačních pobytech (třeba i v zahraničí), které jsou za příznivou cenu. Uvedeno ZDE.
Aktuální teploty kdekoliv ve světe - ZDE a ZDE.

Stav počasí a předpověď počasí kteréhokoliv místa na světě najdete ZDE nebo ZDE nebo ZDE.

Aktuální stav počasíČR a na SK ZDE kamery ZDE.
* Nejlevnější státy světa kde se dá žít / Cheapest Countries To Live In The World Here.

PROSÍM přispějte něco

Budeme rádi, když nám přispějete libovolnou částku na provoz těchto našich stránek, neboť Ning web hosting nám ročně účtuje 239 dolarů, t.j. zhruba 6.000Kč/rok.
Seznamy přispívajících jsou ZDE.

účet v Eurech je u:
Fio banka
, č. účtu: 2301716634/2010
IBAN: CZ2420100000002301716634
BIC/SWIFT kód je: FIOBCZPPXXX
(do zprávy napište DAR od: - Vaše jméno nebo Váš nick)

účet v Kč je u:
Fio banka
, č. účtu: 2800690360/2010
IBAN: CZ4020100000002800690360 
BIC/SWIFT kód je: FIOBCZPPXXX
(do zprávy napište DAR od: - Vaše jméno nebo Váš nick)

Vaším příspěvkem současně podpoříte i projekt popsaný v článku: Máte-li zájem o setkávání, sdružování nebo o komunitní soužití či permakulturu, dejte nám vědět, můžeme vám poskytnout menší, nebo třeba i několika hektarové pozemky Uvedeno ZDE.

* Předem Vám za dary velice děkujeme a na oplátku vám věnujeme tohle: Co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili, aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu - ZDE.

Již zhruba před 10 lety jsem se pokoušel zrealizovat tohle: podrobnosti ZDE. S realizací společné komunity to prozatím dopadlo tak, jak je popsáno v článku: Máte zájem bydlet někde v krásné přírodě, v komunitě stejně smýšlejících spirituálně založených ezoušů, jako jsem např. já? :-) Uvedeno ZDE.

10 způsobů, jak přestat být otrokem a svrhnout pyramidy kontroly (jak se osvobodit od ovládacích chapadel zkorumpovaného otročujícího vládnoucího systému) Uvedeno ZDE.

* Stále větší počet podomácku vyráběných, elitou záměrně potlačovaných zařízení na výrobu volné energie zapříčiní zhroucení pyramidy prohnilé, zkorumpované světovlády. Jestlipak víte proč? :-) Uvedeno ZDE.

* Proč ve světě dojde vbrzku k obrovským změnám, aneb co se bude velice brzo dít a z jakých důvodů. - ZDE.

Pořiďme si naše vlastní centrum kde se budem moci společně scházet

Štěstí přeje připraveným. Proto je třeba založit neziskovou organizaci již dnes. Mnohem více ZDE a v článku: Chystáte se na nějaký předražený seminář? Pokud ano, pak Vás možná budou zajímat naše názory - ZDE. * Máte zájem se scházet, pobývat nebo bydlet v krásné přírodě s nekonfliktními, spirit. založenými lidmi? - ZDE.


* Nechte se inspirovat nápady, vynálezy a moderní technologií, umožňující nám ŽÍT téměř BEZ PENĚZ - ZDE.
* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL - ZDE.
* Krásné a levné bydlení, které lze dle přání umístit třeba někde v krásné přírodě mimo civilizaci. Uvedeno ZDE.


* Máte zájem stát se vlastníkem 500m2 pozemku v hezké přírodě za pouhých 25.000Kč? - ZDE.
* Co přesně permakultura vlastně je a možnost jak a kde s ní můžete začít i vy - ZDE.


* NEJEN nákup, prodej a pronájem nemovitostí za rozumné ceny (chaty, zahrady, venkovská stavení, domy, louky, lesy atp.) ale i možnost rekreace, alternativního bydlení, životního stylu a vzájemné pomoci - ZDE.

Nejnovější aktivity

Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Obáváte se Korona viru, nebo všemožných jiných virů a vejrů, :-) tak se už nebojte a přečtěte si proč! uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Kríza neexistuje! (SK titulky) Uvedeno ZDE. Krize jsou vyvolávány uměle a záměrně!* Obyvatelé vesničky se zhruba 2700 obyvateli si vybudovali soběstačnou společnost. Jde to i bez zotročujících…"
před 12 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Obáváte se Korona viru, nebo všemožných jiných virů a vejrů, :-) tak se už nebojte a přečtěte si proč! uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Pokud pochopíte, co je ve výše uvedených článcích odhaleno, stanete se vědomým tvůrcem a pánem své reality i svého osudu. Pak se nebudete muset bát vůbec ničeno, ani např.…"
před 12 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Obáváte se Korona viru, či nějakých jiných virů, tak se nebojte! uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Proč funguje jak placebo, tak i nocebo efekt Vám objasní články:* Obrovská síla záměru (7.D) a představivosti (6.D), aneb jak z představ vytvářet příjemné radostné a…"
před 18 hodinami
Jaroslav J Hraško je nyní členem Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.
před 18 hodinami
Příspěvek do blogu uživatele Zlaté Živé Světlo

Obáváte se Korona viru, nebo všemožných jiných virů a vejrů, :-) tak se už nebojte a přečtěte si proč!

Uvědomte si, že existuje nejen tzv. placebo efekt, který Vás snadno uzdraví z naprosto všech ne-mocí (pokud ovšem věříte, že se uzdravíte), ale že existuje i tzv. nocebo efekt, který Vás spolehlivě zabije, pokud věříte, že Vás něco zabije. Takže…Zobrazit další
před 19 hodinami
Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

Féwa - Info 24*.2.2020

Cesta po ktorej teraz kráčame je podporovaná piliermi vlastných skúseností z dimenzií Svetla. Kdekoľvek sa nachádzame - všade sa držíme za ruky. Tak pevne a s takou silou, ktorá sa na všetkých miestach Zeme na ktorých sme prejavuje už nielen…Zobrazit další
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Vzpoura strojů, aneb proč si dávat VELKÝ pozor na umělou inteligenci uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Corey Goode - David Wilcock „Kosmické tajemství“ 21.2.2020, rozhovor vede Jenny McCarthy, 2. část Uvedeno ZDE."
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Projekt PLNÉ odhalení začíná nabírat na obrátkách. Konečně se začínají uvolňovat informace o všem možném, co bylo doposud přísně střeženo a běžným lidem záměrně zatajováno uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Corey Goode - David Wilcock „Kosmické tajemství“ 21.2.2020, rozhovor vede Jenny McCarthy, 2. část Uvedeno ZDE."
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Nevidět to zdokumentované neuvěřím tomu! Je nejvyšší čas prozřít! Pokud se zavčas neprobereme, je s námi ámen! uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Byznys s nelegálními uprchlíky z Afriky, tiše podporovaný EU. Video dokument ZDE."
včera
Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

Féwa - Info 23.2.2020

KRISTOVSKÁ HVIEZDA /energia esencie/, ktorá na oblohe svieti a vyžaruje k Matke Zemi a tým i všetkým jej bytostiam živé svetlo, ktorého energia je liečivá. Hviezda je ako kvapka vody, ktorou vlní vysoká frekvencia. Touto frekvenciou je Láska .......…Zobrazit další
neděle
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse If you are serious about finding out how is created all matter, look at all of these videos (this knowledge will set you free) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* VORTEX MATH NIKOLA TESLA 3 6 9 THE KEY TO UNIVERSE Part 1 and 2 Re-upload [New Audio] Here.* VORTEX MATH PART 3 IS THE UNIVERSE MADE OF MATH? [Re-Upload] Here."
neděle
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Projekt PLNÉ odhalení začíná nabírat na obrátkách. Konečně se začínají uvolňovat informace o všem možném, co bylo doposud přísně střeženo a běžným lidem záměrně zatajováno uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Enlightenment (Documentary) Here."
neděle
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Soběstačný dům v Chocni ZDE. * Český ostrovní dům má vlastní mozek, zvládne fungovat zcela soběstačně, říká Pavel Podruh ZDE. * Téměř nulový [ne]pasivní dům - DvP…"
neděle
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
sobota
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Pravé křišťálové lebky, antény spojující časoprostory s kosmickými energiemi, frekvencemi a inteligencemi. uživatele Lumír Živé Světlo SvětelnáTantra.
"* Vytvoření vaší cesty do páté dimenze, do 5.D. Strojový překlad ZDE. To samé v angličtině je na videu: Creating Your Path to the Fifth Dimension Here. Article Here."
sobota
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Nevidět to zdokumentované neuvěřím tomu! Je nejvyšší čas prozřít! Pokud se zavčas neprobereme, je s námi ámen! uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Tomio Okamura: Rozhovor se švýcarským novinářem pro server Les Observateurs Uvedeno ZDE.* Tomio Okamura: Ukončení zneužívání sociálních dávek nepřizpůsobivými. -…"
pátek
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Nevidět to zdokumentované neuvěřím tomu! Je nejvyšší čas prozřít! Pokud se zavčas neprobereme, je s námi ámen! uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Je nejvyšší čas, aby Sorosovi nadace a podobné těm jeho, byly u nás zakázány, neboť zlosyn Soroš a jemu podobní, ve světě záměrně vytváří rozbroje, které…"
pátek
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Nevidět to zdokumentované neuvěřím tomu! Je nejvyšší čas prozřít! Pokud se zavčas neprobereme, je s námi ámen! uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Velice dobré zprávy:* MaP 270 Zoufalá "Pražská kavárna" a její česká média Vám tají průlomový rozsudek o uprchlících! Uvedeno ZDE.* MaP 271…"
pátek
Příspěvek do blogu uživatele Zlobil Zlobivej

Konec šílenství (aktualizace)

Konec šílenství aktualizaceStrašák Koronaviru má spoutat a udržet velkou část lidské populace ve strachu, a velkou část Číny v karanténě. Mít tolik lidí v karanténě…Zobrazit další
pátek
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Proč je třeba usilovat o to, abychom všichni co nejdříve vystoupili z Evropské Unie. uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* „Z EU vystoupit! Udělala z nás druhořadý stát v zájmu nadnárodních firem.“ – říká Tomio Okamura Uvedeno ZDE."
čtvrtek

© 2020   Created by Zlaté Živé Světlo.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby