* Holistic Remote Healing - Holistické léčení na dálku - Uvedeno ZDE.

Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light

vnitřního věčného světla a jeho moudrosti- of inner eternal light and its wisdom

*
co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili,aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu zde

správa - St Germain /Marc gama 14.3.2014
 http://www.youtube.com/watch?v=FepfJHGphew

Zdravím vás tu je St Germain.
Prišiel som dnes prvýkrát prostredníctvom tohto kanála a oddnes budem s tebou hovoriť každý týždeň.

Hlavnou témou správ, ktoré by som predložil je NESARA. NESARA bude problém v nadchádzajúcich týždňoch. Nielen pre mňa, preposielanie správ, ale tiež s vami na zemi. NESARA sa chystá na zavedenie. Tým mám na mysli, že NESARA sa prejaví čoskoro vo vašej realite . Všetky prípravy boli dokončené tak ďaleko, že NESARA konečne sa stáva skutočnosťou teraz. Ale predtým, než poviem o NESARA, o budúcnosti, alebo o súčasnosti, rád by som pre tých, ktorým NESARA je neznáma vrátim do konceptu a čo to znamená.

Dám krátky úvod, a to naozaj veľmi malý, pretože NESARA siaha ďaleko, ďaleko, ďaleko vzadu a na inkarnáciu, keď som bol na zemi, kde som mal svoje prvé myšlienky v mojej hlave, ako si ľudia môžu vybrať, aby sa mohli uvoľniť z otroctva peňazí. Vzhľadom na to, že je to miesto, kde som si uvedomil, že peniaze sú koreňom všetkého zla. Bol to môj cieľ, nápad, takže ľudia majú dosť peňazí, aby mohli oslobodiť z otroctva. Keď hovoriť o otroctve, potom nemusí byť to, čo si myslíte, ale otroctvo bánk, podnikov, vlád. Vzhľadom k tomu, peniaze pravidlá, peniaze má moc a kto ich má, má kontrolu nad ľuďmi.

To boli moje prvé myšlienky, tak som nedal, že myšlienka skončila, nemožn

o skončiť, pretože som sa potom vrátil k Duchu, vzhľadom k mojej smrti. Ale ja som sa vrátil opäť v neskoršej inkarnácii a ja som dostal od Stvoriteľa príkaz základ pre NESARA ďalej to rozpracovať. Bola to práca, ktorá mi prinesie všetko, do tej miery, že NESARA môže byť použitá ako podklad, aby ľudia a Gaia na vzostupe, spolu s NESARA môžu položiť základy pre ich oslobodenie.

NESARA prinesie veľké zmeny. NESARA je slobodný človek, naozaj skoro, pretože NESARA sa chystá na zavedenie. Tým mám na mysli, že NESARA sa prejaví už vo vašej realite čoskoro.Všetky prípravy boli dokončené, ako som sa už o tom zmienil. K dispozícii sú malé detaily, malé detaily ešte upraviť, ale potom je všetko pripravené, a ako už bolo oznámené Archanjelom Michaelom, bude to tak, že prezident Spojených štátov amerických, to oznámi. Urobí prvý krok, nie Duch, my nesmieme len pomáhame. Barack Obama oznámi NESARA.

NESARA je mnoho ľudí, ktorí ju majú v hlavách. Tým mám na mysli aj tých, ktorí sa boja NESARA. Bojí sa, Barack Obama, ktorý sa chystá na verejnosť s problematikou, ktorá bude oficiálne vyhlásená téma, a že všetko, čo má čo do činenia s peniazmi sa čoskoro zmení. Toto oznámenie bude tak silné, že bude mať rozsiahly vplyv na politiku, hospodárstvo, banky, spoločnosti a na každodenný život, potom bude čoskoro chaos.
Vzhľadom k tomu, musíte pochopiť, bez peňazí nič nefunguje, pretože bez peňazí, nemáte žiadnu kontrolu, bez peňazí nebudete mať žiadnu moc.

Takže budete musieť odstrániť základňu tak, aby ste bol silný, ktoré sú pod kontrolou, nie je šanca sa dostať von z tohto hrnca medu, banku k tomu, aby bolo možné udržať a získať kontrolu nad ľudstvom

Buďte si vedomí - peniaze sú koreň, koreň zla - ktoré toľko zmenili svet. A už pred stovkami rokov, boli to vždy peniaze, alebo zlato alebo drahokamy alebo niečo, čo by ste si mohli kúpiť .

Rovnováha síl sa zmení teraz, pretože tam, kde nie sú peniaze, bez energie môže byť vykonávané. V prípade, že je bez peňazí, bez ľudí, môže byť vyplatená, ktorí pracujú pre napájanie prístroja. To je veľmi dôležité, aby ste to pochopili. Musíte pochopiť, že mnohí ľudia pracujú iba pre temné sily, pretože sú platení, a keď hovorím o temných silách, mám na mysli elity ktoré sa tu inkarnovali na Zemi, vylúčiť ľudí. Nie sú žiadne mimozemskej rasy nie, existujú ľudia, ktorí majú cieľ, ktorým sa stať ešte bohatší a že môžu vykonávať väčšiu kontrolu. Berte na vedomie

A NESARA je základom, takže môžete zrušiť ich kontrolu.

Teraz by vás zaujímalo, aké dôsledky to bude mať pre vás? Dôsledky budú veľké, pretože ste príliš závislí na peniazoch. Môžete kúpiť tovar za peniaze. S peniazmi vaše jedlo, platiť svoje účty. Teraz môžete sa pýtať, ako je to možné kúpiť si jedlo, ako budem platiť svoje účty, ako pracovníka, pomocnú silu platí mechanik, keď príde do môjho domu, robiť prácu okolo? To sú dobré otázky. Ale poviem vám, že nie je nutné, pretože po niekoľkých dňoch, po rozširovaniu NESARA, po oznámení NESARA sa inštaluje systém, ktorý dá ľuďom možnosť nákupu za peniaze.

A že sa bude konať nasledovne:
Každý človek, či už dospelý alebo malý sa pýtajú na určité množstvo peňazí, k dispozícii veľké sumy peňazí. Tieto peniaze budú dospelí rovnako ako deti, vydané takým spôsobom, že každý má svoje účty a dosť na platenie za svoje nákupy a všetko, čo je nutné. Áno, to najlepšie na tom je, že bohatí nebudú mať nič. Máte úplne rovnako a to rovnako ako akýkoľvek iný človek. To znamená, že každý človek má úplne rovnakú štartovaciu pozíciu. Tým mám na mysli, že každá osoba, nie je viac alebo menej. Tak máme rovnosť, rovnosť medzi ľuďmi a kde rovnosť je, nie je závisť. V prípade rovnosti je, že žiadna kontrola a ak nie je použitý ovládač, padá veľmi veľa, veľmi veľa iného tiež preč, buďte si vedomí. Pretože ak nie je použitý ovládač, máte, máte možnosť rozvíjať sa a to bude štart pre ďalšie aktivity v okolí NESARA pretože NESARA je len časť z nich.

Existuje tak veľa sprievodných programov. To nemusí nutne mať čo do činenia s NESARA, ale NESARA prináša valcovanie kameňa a v prípade, že kameň je valcovaný, kameň zníži toľko vecí a toľko vecí, dovolí, aby ľudstvo dostalo veľkú šancu niečo nové, niečo lepšie, niečo vybudovať bohatšieho rozsahu, takže môžete ísť do pevnej budúcnosti.

Teraz sa spýtajte sami seba, aká bude budúcnosť? Čo sa bude diať ďalej s tými peniazmi? A poviem vám, aj to sa zmení, pretože NESARA sa skladá z rôznych fáz. 
Po prvé, banky a všetky odvetvia, ktoré vykonávajú kontrolu, všetky vlády "obnovené", ktoré vykonávajú kontrolnú znamená spustiť peniaze, takže to bude ako vypnúť, takže nemôžu vykonávať väčšiu kontrolu. Toto je prvá časť.
Druhá časť je, že rozdelenie peňazí.Ak Nie je sa opýtať, ako to urobí, to sú detaily, ktoré budú oznámené neskôr. Preto všetky ľudské bytosti, dospelí a deti sú v druhej fáze majú peniaze na zaplatenie účtov a môžete nakupovať.
A potom sa dostávame k tretej časti. V tejto fáze je cieľom zrušenie peňazí. Zavádza systém, ktorý bude robiť peniaze zbytočné. Peniaze sú prostriedkom výmeny tovaru a do budúcnosti bude táto výmena vyzerať inak. Budúcnosť, nebudeme mať peniaze, alebo zlato potrebu, takže to môžete urobiť. Zlato bude hrať inú rolu v blízkej budúcnosti. Napríklad, pre spracovanie šperkov a ďalej i pre zdravotníctvo. Ale zlato stále ponúka veľa ďalších aplikácií, ktoré sú ľudom stále ešte nie známe. Zlato je vzácny kov, ktorý si je vedomý mnohých, ale zlato môže robiť oveľa viac. So zlatom stále môžete urobiť oveľa viac. Naozaj viete, len malú časť toho, čo je možné zlatom. A áno, keď ľudstvo bude oslobodené od hotovosti, potom bude tak ďaleko, že budeme zavádzať nový systém. 
Ale pochopte, takéto veci nemôžu sa robiť cez noc, pretože je to veľmi zložité, je to časovo náročné, a to robí veľa ľudí, aby to všetko koordinovali.
Preto budeme postupovať po etapách. 
Tieto fázy sú sprevádzané nami a budete informovaní.Všetko bude prebiehať štruktúrovane produkovať čo najmenej chaosu, ako je to možné. Dôverujte nám a veriť ľuďom, ktorí pomáhajú realizovať NESARA. 
To nie je len Duch I alebo St Germain, tam nie je veľa ľudí na zemi, ktorí sa podieľajú na tom, aby NESARA bol úspech. Buďte si vedomí. Existujú ľudia, ktorí prinesú NESARA ľuďom.

Uvedomte si, že ste súčasťou zmien, nie Spirit. Spirit má za úlohu viesť týchto ľudí, aby tréner, sprevádzal, ale "robiť", výroba je s ľuďmi, a to je dôležité. My nezasahujeme. Zákon slobodnej vôle nám zakazuje. Poďme ďalej, NESARA ...

NESARA je termín, ktorý je známy, že mnoho ľudí, ktoré som spomenul na začiatku, ale NESARA je oveľa viac a je to prvýkrát, že je to oficiálne oznámené. NESARA má iné podprogramy alebo projekty, ak to tak chcete hovoriť. NESARA má iné aspekty toho, čo zahŕňa slobodu ľudí.

Čo mám na mysli, slobodu? Môžete napájať ju sám premýšľať o tom, čo človek potrebuje, aby bola zadarmo? No, už ste našli niečo, čo si o tom myslíte?
premýšľať o tom:
"čo potrebujete, aby ste mohli žiť v slobode?
Si niečo? Myslím, že áno. Mnohé z nich sú vždy pri pohľade na moje peniaze, a že peniaze by boli zadarmo, ale tu musíte myslieť. Samé peniaze nie sú zadarmo. Vy sami ste súčasťou slobody, váš postoj musí zmeniť svoj spôsob, ako pracovať spoločne, musí sa zmeniť, a to je ďalší aspekt NESARA.
Je dôležité, aby sa ľudia učili pracovať spoločne. Ide o to, že nie každý pracuje len pre seba, ale je dôležité, aby ste pochopili všetko, ak budete pracovať spoločne, každý môže hrať svoju rolu.V skupine, v spoločnom kolektíve. Potom nikto nebude hladovať, a potom nikto nemusí byť nešťastný že nemá žiadnu prácu. A to je ďalšia časť NESARA, tj spôsob, akým budete pracovať spoločne v blízkej budúcnosti.
Už existujú rôzne modely, ktoré boli vysvetlené v duchovných knihách. O budúcnosti sa budeme zaoberať neskôr v ďalších správach. Budeme riešiť tieto prvky krátko, takže môžete vidieť, čo táto myšlienka je za ním, rovnako ako môžete vzájomne spolupracovať a ako môžete byť úspešný dohromady. To je dôležité a ďalším aspektom NESARA.
Buďte si vedomí. Peniaze nie sú voľné peniaze, môžete sa upokojiť. Áno, je to vyhlásenie, to sme dostali od vás počuli sme.

Poďme k inému aspektu NESARA.
NESARA má stále toľko podprogramov alebo projektov, ktoré sú komentované v ďalších z darov a sú vysvetlené. Uvedomte si, že tieto kroky sa musia stať, pretože všetky tieto jednotlivé projekty, každý z programov, ktoré budeme vykonávať, slúžia na zabezpečenie, že ľudia sú slobodní. Mať možnosť sa rozhodnúť, ako chcú žiť svoje životy. Slobodne rozhodnúť, ktoré aktivity chcú vykonávať. To nie je otázka, ktorú budete musieť spracovať, aby ste prežili, ale vy sa pozeráte na prácu, ktorá robí srandu, že sa pozeráte na prácu, ktorá robí šťastnou, dielo s ktorým budete tráviť určitý čas niečo urobiť, urobiť pre komunitu, a to je dôležité si uvedomiť, že doba potrebná pre túto prácu bude mať krátke trvanie.

Pretože dnes ľudia pracujú príliš veľa. Môžete ísť na mizinu, ak všetky práce a stres, či nadčas, či veľké pracovné vyťaženie, veľké jednotky na plný úväzok, ktoré majú niesť veľa ľudí. 
V budúcnosti to bude fungovať v spoločnosti, prispievať na krátkej ceste a potom máte voľný čas znova. Voľný čas k ďalšiemu rozvoju voľného času pre seba čas pre vás, čas na rast, čas sa baviť, čas sa smiať, čas na oslavu. To sú základy slobody a nefunguje hromadiť peniaze.

Áno, je vyžadované byť voľný, byť sami. A ja sa vás opýtam znova, a rád by som, aby potom, čo som povedal, toto všetko vám dal stručnú pauzu. Choďte do seba a pýtať sa sami seba:
"Čo je pre mňa voľnosť?"
No, pravdepodobne ste už zistili niečo iné. Videli ste mojimi slovami, s mojimi myšlienkami ste našli niečo, čo ste revidovali svoje myslenie. Ste uznal, že peniaze v skutočnosti nie sú zadarmo, ale jednoducho iné veci sú tým, čo je zadarmo. Môžete si uvedomiť, že je to skutočne potrebné naozaj, ale naozaj nemusíte robiť starosti. Naozaj sa musí starať o to, čo robí dobre a potom bude vyvíjať potrebnú silu a rozvíjať a spoločne to vytvoríte. Ako kolektív, budete mať spolu nové spolužitia, zažijete nové spolupráce.

Idem na koniec správy dnes. 
Je to moja prvá správa prostredníctvom tohto kanála. Som si vedomý toho, že mnoho ľudí, spôsob prenosu správ nevie (ako zvukového súboru). Mnohí ľudí pracuje s písaných správ. Písomné správy sú harmonickejší, sú jednoducho štruktúrované, pretože kanál tu má možnosť predstaviť opravy brúsiť sadzby v závislosti na miere prispôsobiť sadzby tak, že je gramaticky koherentné. U živých hlasových správ to nie je možné, že by bolo veľmi nákladné, ako to urobiť, vziať do úvahy to, keď počujete túto správu, že to bolo povedané a dostávať živé. Tak, to má jeden alebo druhý slovo, niekoľko časových chýb, gramatické chyby - môžu si odpustiť, pretože aj tento kanál ešte musí naučiť, ako žiť a prijímať správy, ktoré môžu prenášať v správnom kontexte.
Ale myslím, že ste pochopili základné posolstvo o tom, čo NESARA je, a aké ciele sleduje NESARA a aké možnosti sú otvorené pre vás, takže NESARA je veľmi osobný úspech pre vás.

Budúci týždeň sa vrátim , priniesiem viac informácií, pôjdem hlbšie a niektoré ďalšie prvky, vysvetliť vám, že sa môžete naučiť lepšie porozumieť NESARA.
Tu hovorí St Germain a poviem zbohom až nabudúce.

http://soul4free.wordpress.com/2014/03/14/nesara-steht-kurz-vor-der-veroffentlichung-st-germain-durch-marc-gamma-14-03-2014/#more-2634
__

Zobrazení: 2757

Komentář přidal(a) Monika Fionna dne 18.Březen.2014 v 10:05
Komentář přidal(a) zdeněk dne 18.Březen.2014 v 14:46

obama je pro mě jen válečnej zločinec a ne člověk co změní svět k lepšímu životu.

Komentář přidal(a) Eleni dne 18.Březen.2014 v 17:16

souhlas se Zdeňkem

Komentář přidal(a) Monika Fionna dne 18.Březen.2014 v 19:49

zaznamenala jsem z několika zdrojů, že Obama "hraje" svou roli, aby nakonec provedl to, co je psáno výše a lidstvu vlastně pomohl. Ten projekt není jeho dílo, on by byl pouze něco jako spouštěč......Nechápete, že všechno, co se v historii odehrálo, bylo předem domluvené divadýlko, abychom si mohli projít různými lekcemi? Berte to jako "školu" (teď už vysokou), jak byste se chtěli učit na rajském opuštěném ostrově třeba nesobecké lásce? Odpouštění, dávání, přijímání..............??

Komentář přidal(a) Alina dne 18.Březen.2014 v 20:32

Teal hovorila, že Obama a aj iný politici sú svetlonoši, len oni sami o tom ešte nevedia. 

Ale keď príde čas-zobudia sa a budú konať ako svetlonoši.

Komentář přidal(a) Zlaté Živé Světlo dne 19.Březen.2014 v 15:13

Být vámi, tak Obamovi raději nevěřím ani dobrý den. :-)
Obama i jeho žena jsou reptoši.
* Záhadný a zřejmě velice nebezpečný muž se jménem Barack Obama. http://www.inner-light.ning.com/forum/topics/zahadny-a-zrejme-velic...
* Michelle Obama's Eye Hologram & Anomalies + Reptilian Celebrities Busted! https://www.youtube.com/watch?v=etOQlM8YjEU
* Tajná smlouva reptiliánské elity (plazích bytostí "oděných" do lidského vzhledu) http://www.orgo-net.blogspot.cz/2013/02/tajna-smlouva-reptilianske-...
* Všem vřele doporučuji shlédnout celé video s názvem: David Icke hovoří mimo jiného i o reptiliánech na videu s názvem: David Icke - Lev Již Nedřímá 2/4, CZ titulky, 2012, HD http://www.youtube.com/watch?v=SWqccrYX7WI Obzvláště zajímavé to je od času na videu 1:52:57 kde se hovoří mimo jiného i o pánu temnoty - prstenů a Saturnu (neboli temném slunci), který je klíčem k porozumění tolika věcí.
* Mimozemšťané mezi námi HQ CZ http://www.youtube.com/watch?v=sIIeCBkr4QA 
* clones from ancient egypt..obama..michael jackson..50 cent..illuminati past life conspiracy https://www.youtube.com/watch?v=LzaKCoNIO4M
* Reptiliáni - ještěří "lidé" chodí mezi námi. Chápu, že je velice těžké uvěřit tomu, že mohou existovat i např. reptiliímské bytosti a entity oděné do lidské podoby. To ovšem jejich existenci nevyvrací. V tomto dalším videu je mnoho vyobrazení bez textů, takže se z toho dá hodně pochopit, přestože video je v angličtině. Reptilians walk among us? http://www.youtube.com/watch?v=3GeSJv6vwfY

Pokud se domníváte, že pravý Bůh stvořil agresivní, jedovaté a krvelačné stvůry jako např. ještěry, okřídlené hady a všemožné plazí stvůry jako jsou např. ti kteří jsou na níže uvedeném videu, pak se ptám jakého "boha" máte na mysli? Že by jste měli na mysli toho, který je vyobrazen níže? To snad ne, :-) nebo ano, :-( že byste se nechali obalamutit někým, kdo si na boha jen hraje?

* PITON YILANI VE TIMSAH (serpent et crocodile) http://www.youtube.com/watch?v=ePJ30cTF3hY Po shlédnutí zjistíte, že bezohlední, bezcitní a mnohdy i krvelační mocipáni tohoto světa (hrající si zde na samozvanou elitu) jsou v mnohém podobní jako dravci na tomto výše uvedeném videu, takže to zřejmě přeci jen budou potomci, klony a všemožné mutace tzv. padlých andělů.
* Reptoši "oděni" do lidské podoby se chovali a chovají k lidem tak jak je vyobrazeno na videu s názvem: Bible Apokalypsa, cz dabing https://www.youtube.com/watch?v=FSwfe5KYsW0
* Příběh který je popsán v bibli je ale příběhem padlých andělů, nikoliv příběh který se skutečně odehrál. Křesťanství není založeno na pravdě. (stále nevěříte? posuďte sami!) http://inner-light.ning.com/profiles/blogs/krestanstvi-neni-zalozen...

* Kdo jsou to Babyloňané - Ilumináti a jejich pokrevní linie a jak jim zabránit v uskutečnění jejich hrůzných plánů. http://www.inner-light.ning.com/forum/topics/kdo-jsou-to-babylonane...

* Prababičkou nynějšího lidského druhu byla ještěrka, nikoliv opičák, :-) jak se nám snaží namluvit! http://www.inner-light.ning.com/forum/topics/prababickou-nynejsiho-...

* V tomto videu je mnoho vyobrazení bez textů, takže se z toho dá hodně pochopit, přestože video je v angličtině. Ancient history of Reptilians and Demons Full Documentary by WOLVOMAN80 http://www.youtube.com/watch?v=bB28xXEdBGg

Zlato potřebují negativní ufouni k udržování atmosféry svého světa. Že by kradené zlato mizelo tam? Pod budovou číslo 7, kterou sundali 9/11 bylo taktéž zlato které někam zmizelo. Že by ho pozemští poloreptoši dávali mimozemským reptošům?
* Američani zpronevěřili Němcům jejich zlato. Více na videu v angličtině: German Gold - TheBlaze http://www.youtube.com/watch?v=7RLhpkaIC7g#t=649
* David Icke - O svobodě CZ titulky http://www.youtube.com/watch?v=Quf0yNE1enI
* VÍTE, že váš vlastní osud, osud vaší rodiny a vašich dětí, i osud celé této planety je jen a jen ve vašich/našich rukou?! http://www.inner-light.ning.com/forum/topics/vite-ze-vas-vlastni-os...
* ACTION 9 PM - CZ titulky (Zkušenost klidu a míru prožíváním své přítomnosti) http://www.youtube.com/watch?v=hEuQuKsVMCw&feature=youtu.be

Další skutečně vynikající videa:

* David Icke o massmediální lživé manipulaci CZ titulky https://www.youtube.com/watch?v=4zlQYR7mVc8

* David Icke - Lev Již Nedřímá 1/4, CZ titulky, 2010, HD http://www.youtube.com/watch?v=wz065iqSjPs

* David Icke - Lev Již Nedřímá 2/4, CZ titulky, 2012, HD http://www.youtube.com/watch?v=SWqccrYX7WI

* David Icke - Lev Již Nedřímá 3/4, CZ titulky, 2012, HD http://www.youtube.com/watch?v=BFf5TcBKmDM

* David Icke - Lev Již Nedřímá 4/4, CZ titulky, 2012, HD http://www.youtube.com/watch?v=XYjJC8Pf1U0

* Jak funguje vláda CZ titulky https://www.youtube.com/watch?v=V6FVsJ9UOnw

* VÍTE, že váš vlastní osud, osud vaší rodiny a vašich dětí, i osud celé této planety je jen a jen ve vašich/našich rukou?! http://www.inner-light.ning.com/forum/topics/vite-ze-vas-vlastni-os...

Komentář přidal(a) Indi dne 19.Březen.2014 v 15:43

Monika Fiona: To co píšeš je hloupý sen lidi, kteří touží po svobodě, ale je to jen sen, Barack Obama je figurka, kterou hýbe Stinná vláda, která má s lidstvem a Zemí zlé úmysli - vždy měli, protože Stinná vláda pochází z Marsu - jsou to osoby bez známky lásky a a vážně se s ničím nes*rou, aby dostali to co potřebují. Příkladem je potopena Atlantýda kdy ti šmejdi vytvořili umělou MER-KA-BU. To znamená, že Barack je též zrůda jako ti, od kterých je placen.

A Teal Scott-ová, ta krásná modelka, která všechny tahá za nos a dělá pro militantní muslimské země, která má tendenci své poslouchače přeprogramovat a osoba, která nemá vůbec žádnou důvěryhodnost.

Moniko, Luciferský experiment vznikl proto, aby vesmír rostl díky nové zkušenosti a možnosti svobodné volby, je to opravdu skvělá záležitost nejvyššího Stvořitele a taky fungování experimentu nemá momentálně jediný důvod aby byl ukončen či přetvořen. Nikdy Obama nebude světlonoš s politikami a Teal, jsou tu proto, že si vybrali být na straně zla a na nízkých vibrací, aby v této reinkarnaci - materiálním světě byli blíž k bohatství a manipulaci či k úplnému ovládnutí lidstva. Stinná vláda věděla, že se nám zvedá vědomí a po dvou světových válkách věděli taky moc dobře, že to stačit nebude a že svět nebude podporovat další světovou válku, protože na lidské vědomí je to moc. Tak proto vznikly duchovní skupiny - Vesmírní lidé - Aštar (http://www.lainterconexionarcoiris.com/index.php?option=com_content...), Teal a další aby lidi dostali tam kam potřebují. Neříkám, že všechno to musí být spojeno pod Stinnou vládu, ale stejně to jsou jen naverbované a dobře placené osoby, kteří mají skvělí profil pro manipulaci.

Lidi vzpamatujte se, myslím, že je už jasné, že St Germain je využitý profil k šíření takových pastí. Kdo se chytne světlušky? :(

Komentář přidal(a) Indi dne 19.Březen.2014 v 15:48

Tento experiment bude pokračovat dál, nic se nezmění v tom jak se věci naprogramovali - ti kdo se připojili ke zlu či k dobru, je to tak a bude to tak.

Nezapomínejme, že vesmír roste jak z bolesti tak z lásky, takže jemu je v tomhle experimentu vážně jedno co se stane, nemá rozdělení na dobro/zlo, bere to jako jednu zkušenost bez rozdílu.

Neztraťte se světlušky, nažhavte srdíčka, tohle nikam nevede, max do NWO a zotročení lidstva!

Komentář přidal(a) clotylda dne 10.Duben.2014 v 20:58

Mě se líbí to,co píše Monika Fiona a tomu dám svoji energii.To posílím.

Přidat komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light!

Přidejte se ke komunitě Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.

Různé info související hlavně s transformací a trans-mutací, čili s přechodem do páté, pozitivně polarizované dimenze.

Info, nabídky, počasí

Blogy a texty od admina, zakladatele komunity jsou: ZDE a ZDE a ZDE a ZDE a na trefy.cz ZDE.

TOPlist

Toto počítadlo načítá od 2. 10. 2014 10:00


Děkuji Vám mnohokrát za další Vaše příspěvky na webhosting těchto stránek. (výpisy všech došlých příspěvků jsou uvedeny v jednotlivých seznamech) Uvedeno ZDE. (nyní je účet jak v Kč, tak i v Eurech)
Těm, kteří na provoz stránek přispěli, poskytuji zcela zdarma:
Holistické léčení na dálku - Holistic Remote Healing Uvedeno ZDE.
Podmínky pro registraci. Pokud se sem chcete zaregistrovat, je třeba vyplnit i vaše narození, jinak se vám registrace nezdaří. Nejnižší věk určený Ningem je 13 let!
Důležité upozornění: Členstvím na těchto stránkách souhlasíte s tím a berte na vědomí, že veškerá Vámi uvedená data (včetně osobních), která jste na těchto stránkách uvedli a uvedete, jsou a budou veřejně přístupná.
* Svou vlastní osobní reklamní stránku si můžete vytvořit ZDE.

* Výměnný - bárterový obchod: detaily ZDE.

* Očekávané zázraky už začaly. Na mnoha místech světa se vytvořil výměnný obchod oproštěný od peněz, obzvláště těch cizích. Kdy tomu otevřou dveře i Čecho-Slováci? - ZDE.
* Typy na výlety, turistiku a rekreaci Uvedeno ZDE.

* Výleťák, typy na výlety. Videa na streamu. Uvedeno ZDE.

* Odkazy na možnost srazu někde na rekreačních pobytech (třeba i v zahraničí), které jsou za příznivou cenu. Uvedeno ZDE.
Aktuální teploty kdekoliv ve světe - ZDE a ZDE.

Stav počasí a předpověď počasí kteréhokoliv místa na světě najdete ZDE nebo ZDE nebo ZDE.

Aktuální stav počasíČR a na SK ZDE kamery ZDE.
* Nejlevnější státy světa kde se dá žít / Cheapest Countries To Live In The World Here.

PROSÍM přispějte něco

Budeme rádi, když nám přispějete libovolnou částku na provoz těchto našich stránek, neboť Ning web hosting nám ročně účtuje 239 dolarů, t.j. zhruba 6.000Kč/rok.
Seznamy přispívajících jsou ZDE.

účet v Eurech je u:
Fio banka
, č. účtu: 2301716634/2010
IBAN: CZ2420100000002301716634
BIC/SWIFT kód je: FIOBCZPPXXX
(do zprávy napište DAR od: - Vaše jméno nebo Váš nick)

účet v Kč je u:
Fio banka
, č. účtu: 2800690360/2010
IBAN: CZ4020100000002800690360 
BIC/SWIFT kód je: FIOBCZPPXXX
(do zprávy napište DAR od: - Vaše jméno nebo Váš nick)

Vaším příspěvkem současně podpoříte i projekt popsaný v článku: Máte-li zájem o setkávání, sdružování nebo o komunitní soužití či permakulturu, dejte nám vědět, můžeme vám poskytnout menší, nebo třeba i několika hektarové pozemky Uvedeno ZDE.

* Předem Vám za dary velice děkujeme a na oplátku vám věnujeme tohle: Co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili, aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu - ZDE.

Již zhruba před 10 lety jsem se pokoušel zrealizovat tohle: podrobnosti ZDE. S realizací společné komunity to prozatím dopadlo tak, jak je popsáno v článku: Máte zájem bydlet někde v krásné přírodě, v komunitě stejně smýšlejících spirituálně založených ezoušů, jako jsem např. já? :-) Uvedeno ZDE.

10 způsobů, jak přestat být otrokem a svrhnout pyramidy kontroly (jak se osvobodit od ovládacích chapadel zkorumpovaného otročujícího vládnoucího systému) Uvedeno ZDE.

* Stále větší počet podomácku vyráběných, elitou záměrně potlačovaných zařízení na výrobu volné energie zapříčiní zhroucení pyramidy prohnilé, zkorumpované světovlády. Jestlipak víte proč? :-) Uvedeno ZDE.

* Proč ve světě dojde vbrzku k obrovským změnám, aneb co se bude velice brzo dít a z jakých důvodů. - ZDE.

Pořiďme si naše vlastní centrum kde se budem moci společně scházet

Štěstí přeje připraveným. Proto je třeba založit neziskovou organizaci již dnes. Mnohem více ZDE a v článku: Chystáte se na nějaký předražený seminář? Pokud ano, pak Vás možná budou zajímat naše názory - ZDE. * Máte zájem se scházet, pobývat nebo bydlet v krásné přírodě s nekonfliktními, spirit. založenými lidmi? - ZDE.


* Nechte se inspirovat nápady, vynálezy a moderní technologií, umožňující nám ŽÍT téměř BEZ PENĚZ - ZDE.
* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL - ZDE.
* Krásné a levné bydlení, které lze dle přání umístit třeba někde v krásné přírodě mimo civilizaci. Uvedeno ZDE.


* Máte zájem stát se vlastníkem 500m2 pozemku v hezké přírodě za pouhých 25.000Kč? - ZDE.
* Co přesně permakultura vlastně je a možnost jak a kde s ní můžete začít i vy - ZDE.


* NEJEN nákup, prodej a pronájem nemovitostí za rozumné ceny (chaty, zahrady, venkovská stavení, domy, louky, lesy atp.) ale i možnost rekreace, alternativního bydlení, životního stylu a vzájemné pomoci - ZDE.

Nejnovější aktivity

Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
před 41 minutami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Kolosální podvod zvaný Koronavirus a snahy zavést povinné očkování. Ve vlastním zájmu byste měli být v obraze, neboť když nevíte, co je na Vás/nás chystáno, tak jak se chcete proti tomu ubránit? uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Zakázané snění [Válka o vědomí 2] Vynikající, inspirující a osvětlující informace ZDE.* Celostní lékař hovoří o síti 5G, šišince…"
před 11 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Kolosální podvod zvaný Koronavirus a snahy zavést povinné očkování. Ve vlastním zájmu byste měli být v obraze, neboť když nevíte, co je na Vás/nás chystáno, tak jak se chcete proti tomu ubránit? uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* MaP 440 Tajné plány globalistů - Proč 11.února 2020 nakupovali akcie neznámé biomedicínské firmy? Uvedeno ZDE.* Sdílejte všem, jsem na policii kvůli seznamu smrti Video ZDE."
před 11 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Kolosální podvod zvaný Koronavirus a snahy zavést povinné očkování. Ve vlastním zájmu byste měli být v obraze, neboť když nevíte, co je na Vás/nás chystáno, tak jak se chcete proti tomu ubránit? uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Pokud chcete být a setrvat nejen zdraví, řiďte se ve vlastním zájmu informacemi uvedenými např. ve videu s názvem: Nie sme chorí, sme trávení Uvedeno ZDE. * Svět podle společnosti…"
před 11 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Odkazy na články, videa, audia a různé zajímavosti z titulní strany jsou a budou postupně přesouvány sem uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Otevřete svou mysl, je potřeba být v obraze, neboť informovaný člověk se již nedá tak snadno ohlupovat, manipulovat a ovládat! Dr. Buttar odhaluje, kam směřuje šíření strachu kolem koronaviru, proč…"
před 11 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Nikoliv coronavir, ale vakcíny, které jsou na nás nachystané, jsou zdraví velice škodlivé! Víte, co za tím vším stojí a proč? Měli byste se o to ve Vlastním zájmu zajímat! uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Otevřete svou mysl, je potřeba být v obraze, neboť informovaný člověk se již nedá tak snadno ohlupovat, manipulovat a ovládat! Dr. Buttar odhaluje, kam směřuje šíření strachu kolem koronaviru, proč se…"
před 11 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Kolosální podvod zvaný Koronavirus a snahy zavést povinné očkování. Ve vlastním zájmu byste měli být v obraze, neboť když nevíte, co je na Vás/nás chystáno, tak jak se chcete proti tomu ubránit? uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Všechny nejděsivější epidemie v Kongu, na Filipínách a v Afghánistánu jsou spojeny s Gatesovými vakcínami. Do roku 2018 byly ¾ případů obrny ve světě z Gatesových…"
před 11 hodinami
Příspěvek do blogu uživatele Zlaté Živé Světlo

Kolosální podvod zvaný Koronavirus a snahy zavést povinné očkování. Ve vlastním zájmu byste měli být v obraze, neboť když nevíte, co je na Vás/nás chystáno, tak jak se chcete proti tomu ubránit?

Zaprvé: jde nejen o obrovské prachy, jelikož jedna vakcína by měla stát zhruba 40 dolarů (přes 1000 Kč) krát přes 7 miliard lidí a to každoročně!!! Pokud by se prosadilo celosvětové očkování a to ještě k tomu každoroční, tak by na tom mnozí vydělali…Zobrazit další
před 12 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse The Secret Hidden from Mankind Mind Science Kept Hidden Documentary (excellent video) + related articles and videos uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Budete-li pozorně sledovat videa, tak vám toho velice mnoho napoví. * meditacion_del_cosmonauta noosferico.avi Zobrazení ZDE. * Illuminati - Ancient Secret of the Flower of Life Zobrazení ZDE."
včera
Příspěvek do blogu uživatele Orst

Posolstvo z 25.5.2020

Nastal nový svet. Svetlo prináša nové šťastie.Pravdou sa nastavila Zem.Pravdou svet v novej pravde žiari.Stalo sa tak,…Zobrazit další
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Chcete být zdraví, vitální a začít mládnout?! uživatele Lumír Živé Světlo SvětelnáTantra.
"* Co s námi udělá absence sexu? (prožívání orgasmu) Video ZDE.* Nedostatek sexu může způsobit zdravotní problémy Článek ZDE.* Nejzákeřnější zabiják…"
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Erotika a harmonie nejen mezi partnery. uživatele Lumír Živé Světlo SvětelnáTantra.
"* Co s námi udělá absence sexu? (prožívání orgasmu) Video ZDE.* Nedostatek sexu může způsobit zdravotní problémy Článek ZDE.* Nejzákeřnější zabiják…"
včera
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
neděle
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse The Secret Hidden from Mankind Mind Science Kept Hidden Documentary (excellent video) + related articles and videos uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Sonic Geometry: The Language of Frequency and Form - Here."
sobota
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Jak se stát přáteli a spolupracovníky Přírodních Bytostí uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Tohle je opravdu VELICE zajímavé a inspirativní* Jak na škůdce po šamansku - ZAHRADA PROSTOR HARMONIE, LÉČENÍ A LÁSKY - šamanka Namu Video ZDE.* Rostliny jsou nejen živé, ale i…"
sobota
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Rostliny jsou nejen živé, ale i pěkně zní. Není proto divu, že pobyt v přírodě mezi vegetací nejen uklidňuje a povznáší na duši, ale i léčí uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Tohle je opravdu VELICE zajímavé a inspirativní* Jak na škůdce po šamansku - ZAHRADA PROSTOR HARMONIE, LÉČENÍ A LÁSKY - šamanka Namu Video ZDE.* Jak se stát přáteli a…"
sobota
Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

Féwa - Info 22.5.2020

Pripravme sa na časy, ktoré rezonujú s živou energiou. Neumelou - skutočnou.Nalaďujeme sa na tóny KVETU ŽIVOTA. To sa deje. To je tým čo zažívame - s čím sa zžívame - čo cítime - čo svojím spôsobom vnímame. Sú to skúsenosti na vlastných…Zobrazit další
pátek
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
čtvrtek
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Roušky a zdraví, aneb proč je nenosit, obzvláště pokud je teplo uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Velice zajímavé a poučné video: CO JE VIRUS A CO NENÍ - jak je to doopravdy? ZDE.Vynikající následující video si ve vlastním zájmu též co nejdříve…"
20.5.
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Roušky a zdraví, aneb proč je nenosit, obzvláště pokud je teplo uživatele Zlaté Živé Světlo.
"... Podobně jako rostliny nemohou prospívat bez CO2, daří se stejně lidem bez kyslíku. Podle Warburgova efektu vede nedostatek kyslíku k překyselení, které transformuje organismus na optimální…"
20.5.

© 2020   Created by Zlaté Živé Světlo.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby