* Holistic Remote Healing - Holistické léčení na dálku - Uvedeno ZDE.

Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light

vnitřního věčného světla a jeho moudrosti- of inner eternal light and its wisdom

*
co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili,aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu zde

Středa, 03 Srpen 2011 06:34

 

Nanebovstúpenie časom 2.8.2011

 

     

Čas, ktorý nepozná hranice a letí a beží, uteká priamo k Tebe - Človek. Aby si ho pochopil. Otvoril mu seba, svoje srdce - prienikom realít.

 

     

Nič nie je tým, čomu nerozumieš a čo nechceš. Nič sa nedeje bez zámeru Teba a Tvojho Ja. Ani Ty neexistuješ náhodne na tejto planéte, aby si len tak bezúčelovo plával priestorom bytia. Ver, že všetko čo prebieha v Tebe, Tvojej mysli, vedomí má svoje opodstatnenie, dôvod a zámer. Zameriavajúci sa na to, čo všetko si pochopil a chápeš a vnímaš okolo seba i v sebe samom. Sám na ceste zázrakov, ktorou kráčaš. Neopustený, ale vo svojom vnútri sám vedený sebou - svojím vedomím ochraňujúc všetko čo je Tvojou súčasťou, okolím, svetom, väzbou na prapodstatné bytie bytia v Tebe a každom kto ho tvorí. Svojou láskou, ktorá siaha k prvopočiatku všetkého čo je na tejto planéte a mnohých ďalších, ktoré s praexistenciou súvisia a zdieľajú spolu jeden kríž vedomia. Križovatku všetkého čo prebieha, spája sa krúžiac kružnicami času a priestoru, aby sa dotkli v jednom spoločnom bode.

 

     

Si tu a teraz všadeprítomný svojou prítomnosťou všetkého čo je v Tebe ukotvené. Zažehlené, poskladané, aby sa mohlo vtesnať, zmestiť do zavazadla lásky a šťastia, ktoré si ponesieš so sebou. Aby si opäť rástol a prijímal to čo potrebuješ na ďalšej svojej ceste doplniť.

 

     

Prúd, ktorým prechádzaš je bezpodmienečnosťou trvania toho čo je pre Teba dôležité, podstatné. Ukotvenie v láske. Si sám i nie si - cítiac to. Akoby opustený vo voľnom priestranstve a pritom plávajúci už jedným prúdom, ktorý Ťa nesie niekam, kde to nepoznáš. Zmiešané pocity súčasne sa dopĺňajúce tým čo vidíš v tejto realite. Dva svety, ktoré už nemajú so sebou nič spoločné. Jeden plávajúci, hojdajúci sa niekde v diali, ale pritom prítomný a vlniaci sa v Tebe i okolo Teba. Druhý reálny pre Tvoj svet polarít, robiaci si čo chce a uzná za vhodné. Hmotný a svetelný svet protichodne pôsobiaci na Tvoje city a telo. Zosúlaďovanie s novým svetom, privykanie si naň, aby dokázal preniesť Tvoju váhu do iného priestoru času.

 

     

Zaujmi pozíciu kľudu, rovnováhy a nechaj sa ním niesť, plávať. Tým Tvojím bezpolaritným svetom. Svojou láskou, stávajúcou sa veslom, pádlom Tvojho nového života. A Teba v ňom.  Ešte si tu a teraz sa snažíš ho pochopiť. Vnímaš jeho vlnenie časom v ktorom žiješ. Nie si sám, ale s mnohými ďalšími, ktorí na svet prichádzajú, aby to zhliadli, uvideli na vlastné oči. Všetko čo čas tvorí... čo sa bude diať. Zamysli sa, či brána ktorou prechádzaš i keď ju očami nevidíš je dosť veľká pre Teba. Či by si nemal niečo ubrať zo svojich snov. Či si v nich neberieš so sebou to čo tam nepatrí a tým pridávaš váhu, ktorá Ťa ďalej nepustí. Skús porozumieť všetkému, čo je tam potrebné. Čo letí, je ľahučké ako perie a nemá váhu v tomto svete polarít. Čo padá k zemi ako sneh a prikrýva ju svojím jemnohmotným telom - je láska. Prikrývajúca nežne a opatrne svojimi krídlami. Berúca Ťa do náručia, baliaca Ťa do hodvábnych pavučín svetla. A Ty stojíš a pozeráš cez tu bránu odkiaľ prišla, priletela. Kde sa tu vzala všade navôkol. Tak jemná a priezračná ako páperie i dážď súčasne. Ste spolu prepojení stĺpom pravdy, ktorým prechádzaš. Spúšťa sa z oblakov k Tebe a Ty s ňou sa vznášaš, letíš časom tu i teraz i tam súčasne. Sám v sebe i v priestore kde žiješ a tvoríš a si. Spoluzodpovedný a odpovedajúci na milióny otázok v očiach všetkých, ktorí vedľa Teba stoja, milujú a tvoria. Svoj svet.

 

     

Každá otázka je prienikom realít. Každé slovo kľúčom, ktorý dáva odpoveď. Aby si dozrel a pochopil plne podstatu všetkého čo je na tejto Zemi i v nej spoluzúčastňujúce sa na krížení časov krížom najvyšším, múdrym a zhovievavým ku každému človeku, zvieraťu i Zemi. Skús pochopiť čo všetko Ti bolo doposiaľ vysvetľované. Čím všetkým si prešiel. Vidíš len prázdno, alebo spústu prehier a trápenia. To je to čo sa teraz delí, odčleňuje od Teba, aby si vrástol do Zeme, do svojho vnútra tak podstatnej súčasti tejto dimenzie a súčasne lietaš v nadoblačných výškach ukotvujúc sa v nich. Sám za seba, v sebe, nad sebou. Nad svojou telesnou schránkou sebapoznania. Po moste, po ktorom kráčaš idú mnohí. Držiac sa za ruku, aby nespadli, neublížili si, keď sa vietor obráti a "naberie" ich z druhej strany. Už nie si sám v tomto svete polarít. Sú Vás tisíce, ba milióny na ceste ku svetlu. Už zmorení, unavení dlhou púťou. Znudení všetkým, čo s ňou súvisí. Nepochopením, nepodstatnosťou toho čím tvorí, aká je a čo znamená. Oddeluješ sa od nej kráčajúc po inej, vlastnej, ktorú poznáš, ale dávno si po nej nešiel. Matne si pamätáš......ten kríž čo tam stál......ten kameň o ktorý si zakopol a zodvihol ho.....a odhodil. Ten plot pri ceste, ktorý Ťa nechcel pustiť ďalej.....tá skala, ktorú si ťažko zdolával. Ale zdolal a nadýchol sa a pokračoval ďalej. Do svojho miesta, do svojho času, do svojho svetla.

 

     

Zámerne Ti opakujeme všetko i dvakrát, päťkrát za sebou v mnohom čo hovoríme, aby si si to znovu a opäť uvedomil. Si spoluzodpovedný za celý tento proces. Ale i odvážny a bdelý a súčasne skvelý. Lebo si to zvládol.A sám. V sebe i v okolí všetkého čo tento svet tvorí. 

 

     

Nanebovstupovanie je proces premeny všetkého čo tvorilo Tvoj doterajší svet, ktorý poznáš. Je rozpúšťaním starého, nepotrebného a vnášaním kľudu, šťastia a harmónie do všetkých tiel. Tých, ktorí sú jeho súčasťou. Zvláštnou apatiou spolupodieľajúcou sa na premene tela, ktoré Ťa týmto  svetom nieslo. Ospalý,unavený, trpiaci závraťmi a chvením celého tela i vedomia. To všetko si zvládol. Teraz zabrzdi, zastav sa a tvor novú realitu. Sústreď sa na podstatné, ktoré prichádza, aby Ťa zovrelo v náručí. Ako steblo trávy hojdajúce sa vo vánku, vo vetre. Zovrelo a držalo, kým nepopustí turbulencia, ktorú Ti spôsobilo.

 

     

Si tu a teraz si . Zapamätaj si tieto slová, keď budeš vstupovať lievikom brány.  SOM TU A TERAZ SOM. Už nový, úplný, konečne dýchajúci iné svetlo. Také aké chcem a ktoré sa mi páči. Nezáleží na tom, či tá moja farba sa iným nepozdáva. Ale je moja. Len ja s ňou budem pracovať, tvoriť, zžívať sa a stále ju mať už pri sebe. Farbu svetla. Ja som už preč. Tam kde chcem a kam teraz idem. A páči sa mi to. Pretože som tým, kým byť som chcel a túžil. Preto som tu v bráne času a konám to čo považujem v tejto chvíli za potrebné - svojím rozhodnutím vzdialiť sa, alebo zostať. Posilnený vetou, že nie som sám.

 

     

Skús sa zastaviť, človek. Nadýchnuť a vydýchnuť súčasne. Nejde to ? Vidíš. To sú tieto dva svety z ktorých jeden Ti dáva vzduch a druhý ho berie z pľúc. Aby si zavítal, prešiel cez okno brány, oprel sa o dvere času z druhej jeho strany a povedal. Konečne je čas ísť a vstúpiť. Už mi dochádzala sila i dych, ktorý som potreboval, aby som ďalej vo svojom svete pravdy mohol tvoriť a žiť. Už bez pólov a polarít, vetra a tmy, zimy a púšte. Vyprahnutej bezláskovým stavom. Tak opustenej, prázdnej a neobývateľnej. Len Tí, ktorí metamorfózou prešli ďalej to vidia a cítia zároveň. Ten rozdiel medzi týmto a druhým svetom. Medzi púšťou a oázou - večným svetlom a tmou.

 

     

Samého seba, samého v sebe vo svojom vnútri, vo svojom sne i tam kde oko nedovidí a nedocíti. V splne dvoch svetov svetových strán prvopočiatku všetkého čo je jeho súčasnosťou i súčasťou.

 

     

Vlak, ktorý sa rúti do zákruty časov Ťa nepočká. Zoberie so sebou jeden nový vozeň, aby ho ukotvil a pripojil k poslednému ako nový prívesok, ktorý pochopil celú krásu tej úžasnej jazdy, letu bez koľajníc a kôl a všetkého čo s hmotou súvisí. Je už tu. Už ho počuješ trúbiť. Už zbystruješ zrak i sluch, lebo ho tušíš. Cítiš jeho tlakovú vlnu. V sebe, za sebou i pred sebou. V Tebe, Tvojom jadre, semienku života, pýtajúcemu sa na svet zázrakov výhonkami stvorenia, opäť sa opakujúceho času hviezdneho spojenia láskou.

 

 

S láskou Féva

Ilona Pálušová

 

 

 

Odkaz je možné v neskrátenej a neupravenej verzii ďalej šíriť nekomerčným spôsobom, len za podmienky uvedenia aktívneho odkazu www.anjelska.sk

Zobrazení: 407

Komentář přidal(a) Dustin dne 3.Srpen.2011 v 9:53

Prekrasne ako vzdy. Cez vikend som mala zachvaty kaslu, az som sa takmer udusila. Teraz uz chapem preco.

Znova a opat dakujem Ilona.

Komentář přidal(a) Ywet dne 3.Srpen.2011 v 10:25

toto už nie sú ani odkazy, to sú priam vznášadlá :-) cítim sa jak fifipierko
ďakujem

Komentář přidal(a) Ywet dne 3.Srpen.2011 v 11:35

aktuálne kódy zo sekcie Féva http://anjelska.sk/

 

Komentář přidal(a) Dustin dne 3.Srpen.2011 v 13:57
Dakujem ywet33, vies, ze som ich sem chcela vlozit ?
Komentář přidal(a) Zlaté Živé Světlo dne 3.Srpen.2011 v 14:29
Jak se propojit se svými vyšším já a obnovit si tím spojení se svým multidimenzionálním já.
http://www.inner-light.ning.com/profiles/blogs/jak-se-propojit-se-s...

My jsme tvůrci svých světů a jejich realit, čili všeho co je - existuje.
http://www.inner-light.ning.com/forum/topics/my-jsme-tvurci-svych-s...

A Je To Tu !!! :-)
http://www.inner-light.ning.com/forum/topics/a-je-to-tu

Přidat komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light!

Přidejte se ke komunitě Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.

Různé info související hlavně s transformací a trans-mutací, čili s přechodem do páté, pozitivně polarizované dimenze.

Info, nabídky, počasí

Blogy a texty od admina, zakladatele komunity jsou: ZDE a ZDE a ZDE a ZDE a na trefy.cz ZDE.

TOPlist

Toto počítadlo načítá od 2. 10. 2014 10:00


Děkuji Vám mnohokrát za další Vaše příspěvky na webhosting těchto stránek. (výpisy všech došlých příspěvků jsou uvedeny v jednotlivých seznamech) Uvedeno ZDE. (nyní je účet jak v Kč, tak i v Eurech)
Těm, kteří na provoz stránek přispěli, poskytuji zcela zdarma:
Holistické léčení na dálku - Holistic Remote Healing Uvedeno ZDE.
Podmínky pro registraci. Pokud se sem chcete zaregistrovat, je třeba vyplnit i vaše narození, jinak se vám registrace nezdaří. Nejnižší věk určený Ningem je 13 let!
Důležité upozornění: Členstvím na těchto stránkách souhlasíte s tím a berte na vědomí, že veškerá Vámi uvedená data (včetně osobních), která jste na těchto stránkách uvedli a uvedete, jsou a budou veřejně přístupná.
* Svou vlastní osobní reklamní stránku si můžete vytvořit ZDE.

* Výměnný - bárterový obchod: detaily ZDE.

* Očekávané zázraky už začaly. Na mnoha místech světa se vytvořil výměnný obchod oproštěný od peněz, obzvláště těch cizích. Kdy tomu otevřou dveře i Čecho-Slováci? - ZDE.
* Typy na výlety, turistiku a rekreaci Uvedeno ZDE.

* Výleťák, typy na výlety. Videa na streamu. Uvedeno ZDE.

* Odkazy na možnost srazu někde na rekreačních pobytech (třeba i v zahraničí), které jsou za příznivou cenu. Uvedeno ZDE.
Aktuální teploty kdekoliv ve světe - ZDE a ZDE.

Stav počasí a předpověď počasí kteréhokoliv místa na světě najdete ZDE nebo ZDE nebo ZDE.

Aktuální stav počasíČR a na SK ZDE kamery ZDE.
* Nejlevnější státy světa kde se dá žít / Cheapest Countries To Live In The World Here.

PROSÍM přispějte něco

Budeme rádi, když nám přispějete libovolnou částku na provoz těchto našich stránek, neboť Ning web hosting nám ročně účtuje 239 dolarů, t.j. zhruba 6.000Kč/rok.
Seznamy přispívajících jsou ZDE.

účet v Eurech je u:
Fio banka
, č. účtu: 2301716634/2010
IBAN: CZ2420100000002301716634
BIC/SWIFT kód je: FIOBCZPPXXX
(do zprávy napište DAR od: - Vaše jméno nebo Váš nick)

účet v Kč je u:
Fio banka
, č. účtu: 2800690360/2010
IBAN: CZ4020100000002800690360 
BIC/SWIFT kód je: FIOBCZPPXXX
(do zprávy napište DAR od: - Vaše jméno nebo Váš nick)

Vaším příspěvkem současně podpoříte i projekt popsaný v článku: Máte-li zájem o setkávání, sdružování nebo o komunitní soužití či permakulturu, dejte nám vědět, můžeme vám poskytnout menší, nebo třeba i několika hektarové pozemky Uvedeno ZDE.

* Předem Vám za dary velice děkujeme a na oplátku vám věnujeme tohle: Co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili, aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu - ZDE.

Již zhruba před 10 lety jsem se pokoušel zrealizovat tohle: podrobnosti ZDE. S realizací společné komunity to prozatím dopadlo tak, jak je popsáno v článku: Máte zájem bydlet někde v krásné přírodě, v komunitě stejně smýšlejících spirituálně založených ezoušů, jako jsem např. já? :-) Uvedeno ZDE.

10 způsobů, jak přestat být otrokem a svrhnout pyramidy kontroly (jak se osvobodit od ovládacích chapadel zkorumpovaného otročujícího vládnoucího systému) Uvedeno ZDE.

* Stále větší počet podomácku vyráběných, elitou záměrně potlačovaných zařízení na výrobu volné energie zapříčiní zhroucení pyramidy prohnilé, zkorumpované světovlády. Jestlipak víte proč? :-) Uvedeno ZDE.

* Proč ve světě dojde vbrzku k obrovským změnám, aneb co se bude velice brzo dít a z jakých důvodů. - ZDE.

Pořiďme si naše vlastní centrum kde se budem moci společně scházet

Štěstí přeje připraveným. Proto je třeba založit neziskovou organizaci již dnes. Mnohem více ZDE a v článku: Chystáte se na nějaký předražený seminář? Pokud ano, pak Vás možná budou zajímat naše názory - ZDE. * Máte zájem se scházet, pobývat nebo bydlet v krásné přírodě s nekonfliktními, spirit. založenými lidmi? - ZDE.


* Nechte se inspirovat nápady, vynálezy a moderní technologií, umožňující nám ŽÍT téměř BEZ PENĚZ - ZDE.
* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL - ZDE.
* Krásné a levné bydlení, které lze dle přání umístit třeba někde v krásné přírodě mimo civilizaci. Uvedeno ZDE.


* Máte zájem stát se vlastníkem 500m2 pozemku v hezké přírodě za pouhých 25.000Kč? - ZDE.
* Co přesně permakultura vlastně je a možnost jak a kde s ní můžete začít i vy - ZDE.


* NEJEN nákup, prodej a pronájem nemovitostí za rozumné ceny (chaty, zahrady, venkovská stavení, domy, louky, lesy atp.) ale i možnost rekreace, alternativního bydlení, životního stylu a vzájemné pomoci - ZDE.

Nejnovější aktivity

Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
před 11 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Zveřejnění důkazů je součástí pokusu probudit ovce do reality existence gangsterské globální nad-vlády, která se ovšem díky odhalování utajovaných skutečností už konečně hroutí v základech uživatele Zlaté Živé Světlo.
"... V minulosti jsme psali o Německu, které nemá mírovou smlouvu a je neustále ve válečném stavu. Proto jí (Merkelové) byla mírová smlouva vítěznými mocnostmi…"
před 21 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Kolosální podvod zvaný Koronavirus a snahy zavést povinné očkování. Ve vlastním zájmu byste měli být v obraze, neboť když nevíte, co je na Vás/nás chystáno, tak jak se chcete proti tomu ubránit? uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Velice zajímavé a poučné video: CO JE VIRUS A CO NENÍ - jak je to doopravdy? - ZDE.Vynikající následující video si ve vlastním zájmu též co nejdříve…"
před 23 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Odkazy na články, videa, audia a různé zajímavosti z titulní strany jsou a budou postupně přesouvány sem uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Otevřete svou mysl, je potřeba být v obraze, neboť informovaný člověk se již nedá tak snadno ohlupovat, manipulovat a ovládat! Dr. Buttar odhaluje, kam směřuje šíření strachu kolem koronaviru, proč…"
včera
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Kolosální podvod zvaný Koronavirus a snahy zavést povinné očkování. Ve vlastním zájmu byste měli být v obraze, neboť když nevíte, co je na Vás/nás chystáno, tak jak se chcete proti tomu ubránit? uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Zakázané snění [Válka o vědomí 2] Vynikající, inspirující a osvětlující informace ZDE.* Celostní lékař hovoří o síti 5G, šišince…"
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Kolosální podvod zvaný Koronavirus a snahy zavést povinné očkování. Ve vlastním zájmu byste měli být v obraze, neboť když nevíte, co je na Vás/nás chystáno, tak jak se chcete proti tomu ubránit? uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* MaP 440 Tajné plány globalistů - Proč 11.února 2020 nakupovali akcie neznámé biomedicínské firmy? Uvedeno ZDE.* Sdílejte všem, jsem na policii kvůli seznamu smrti Video ZDE."
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Kolosální podvod zvaný Koronavirus a snahy zavést povinné očkování. Ve vlastním zájmu byste měli být v obraze, neboť když nevíte, co je na Vás/nás chystáno, tak jak se chcete proti tomu ubránit? uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Pokud chcete být a setrvat nejen zdraví, řiďte se ve vlastním zájmu informacemi uvedenými např. ve videu s názvem: Nie sme chorí, sme trávení Uvedeno ZDE. * Svět podle společnosti…"
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Nikoliv coronavir, ale vakcíny, které jsou na nás nachystané, jsou zdraví velice škodlivé! Víte, co za tím vším stojí a proč? Měli byste se o to ve Vlastním zájmu zajímat! uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Otevřete svou mysl, je potřeba být v obraze, neboť informovaný člověk se již nedá tak snadno ohlupovat, manipulovat a ovládat! Dr. Buttar odhaluje, kam směřuje šíření strachu kolem koronaviru, proč se…"
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Kolosální podvod zvaný Koronavirus a snahy zavést povinné očkování. Ve vlastním zájmu byste měli být v obraze, neboť když nevíte, co je na Vás/nás chystáno, tak jak se chcete proti tomu ubránit? uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Všechny nejděsivější epidemie v Kongu, na Filipínách a v Afghánistánu jsou spojeny s Gatesovými vakcínami. Do roku 2018 byly ¾ případů obrny ve světě z Gatesových…"
včera
Příspěvek do blogu uživatele Zlaté Živé Světlo

Kolosální podvod zvaný Koronavirus a snahy zavést povinné očkování. Ve vlastním zájmu byste měli být v obraze, neboť když nevíte, co je na Vás/nás chystáno, tak jak se chcete proti tomu ubránit?

Zaprvé: mnohým jde nejen o obrovské prachy, jelikož jedna vakcína by měla stát zhruba 40 dolarů (přes 1000 Kč) krát přes 7 miliard lidí (je zhruba 300 miliard dolarů) a to opakovaně každý rok!!! Pokud by se prosadilo celosvětové očkování a to ještě…Zobrazit další
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse The Secret Hidden from Mankind Mind Science Kept Hidden Documentary (excellent video) + related articles and videos uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Budete-li pozorně sledovat videa, tak vám toho velice mnoho napoví. * meditacion_del_cosmonauta noosferico.avi Zobrazení ZDE. * Illuminati - Ancient Secret of the Flower of Life Zobrazení ZDE."
pondělí
Příspěvek do blogu uživatele Orst

Posolstvo z 25.5.2020

Nastal nový svet. Svetlo prináša nové šťastie.Pravdou sa nastavila Zem.Pravdou svet v novej pravde žiari.Stalo sa tak,…Zobrazit další
pondělí
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Chcete být zdraví, vitální a začít mládnout?! uživatele Lumír Živé Světlo SvětelnáTantra.
"* Co s námi udělá absence sexu? (prožívání orgasmu) Video ZDE.* Nedostatek sexu může způsobit zdravotní problémy Článek ZDE.* Nejzákeřnější zabiják…"
pondělí
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Erotika a harmonie nejen mezi partnery. uživatele Lumír Živé Světlo SvětelnáTantra.
"* Co s námi udělá absence sexu? (prožívání orgasmu) Video ZDE.* Nedostatek sexu může způsobit zdravotní problémy Článek ZDE.* Nejzákeřnější zabiják…"
pondělí
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
neděle
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse The Secret Hidden from Mankind Mind Science Kept Hidden Documentary (excellent video) + related articles and videos uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Sonic Geometry: The Language of Frequency and Form - Here."
sobota
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Jak se stát přáteli a spolupracovníky Přírodních Bytostí uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Tohle je opravdu VELICE zajímavé a inspirativní* Jak na škůdce po šamansku - ZAHRADA PROSTOR HARMONIE, LÉČENÍ A LÁSKY - šamanka Namu Video ZDE.* Rostliny jsou nejen živé, ale i…"
sobota
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Rostliny jsou nejen živé, ale i pěkně zní. Není proto divu, že pobyt v přírodě mezi vegetací nejen uklidňuje a povznáší na duši, ale i léčí uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Tohle je opravdu VELICE zajímavé a inspirativní* Jak na škůdce po šamansku - ZAHRADA PROSTOR HARMONIE, LÉČENÍ A LÁSKY - šamanka Namu Video ZDE.* Jak se stát přáteli a…"
sobota
Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

Féwa - Info 22.5.2020

Pripravme sa na časy, ktoré rezonujú s živou energiou. Neumelou - skutočnou.Nalaďujeme sa na tóny KVETU ŽIVOTA. To sa deje. To je tým čo zažívame - s čím sa zžívame - čo cítime - čo svojím spôsobom vnímame. Sú to skúsenosti na vlastných…Zobrazit další
pátek

© 2020   Created by Zlaté Živé Světlo.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby