* Holistic Remote Healing - Holistické léčení na dálku - Uvedeno ZDE.

Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light

vnitřního věčného světla a jeho moudrosti- of inner eternal light and its wisdom

*
co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili,aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu zde

Aktuálne informácie prijaté od Févy.

 

29.7.2011 - Aktuálne info prijaté od Févy : 

"Ja, Matka Zem, GAIA, žiadam o povolenie vstupu, začlenenie medzi národy Univerza s dovolením najvyššieho vedomia tvoriaceho jednotu. Všetkých a všetkého, ktorí sa spolupodieľajú na tvorení nového sveta, novej Zeme, nového človeka vedomím prítomného a plne aktivovaného, aby mal dovolené vstúpiť na posvätnú pôdu Univerza, na jeho priľahlé pláne tvoriace koexistenciu.

 

Ja som Féva. Žiadam a prosím o lásku každého a pre každého človeka i bytosť tvoriacich Zem. O jej bezpodmienečnosť bezpodmienečnosťou absolútnej roviny poznania, pochopenia a prijatia všetkého a všetkých v globálnom celku podstaty s prapodstatou spojenej.

Amia : Prosím povedzte svoje vedomé ÁNO Posunu, Prelomu, a ZMENE. Tu a Teraz, prosím povedzte ÁNO SRDCU, ÁNO LÁSKE, ÁNO JEDNOTE. Vstupujeme, Vstupujeme, Vstupujeme. Prichádzame, Prichádzame, Prichádzame. Bytosti Svetla prepojené s nami Srdcom a Tancom Lásky.

V sekcii Féva sú vložené dva odkazy - Smaragdová Zem a odkaz Monológ človeka mantrou nového sveta. V galérii Féva sú vložené dnešné kódy. Mandala č. 148 - Otvorená matrica Jednoty - Láska, Nebo na Zemi, Ja Som, My Sme - Jedno.

 

Červenec 2011 20:34

Posolstvo BOŽSKEJ PRAPODSTATY všetkým, ktorí sú - 31.7.2011

Veľmi by som si priala, aby ste dnešný deň prežili so mnou. Videli, počuli , preciťovali...

S  úctou, rešpektom a láskou Vám odovzdávam slová najvyššej energie Univerza.

 

Posolstvo božskej prapodstaty všetkým, ktorí sú.

 

Ja som ten, kto mnohokrát liečil Tvoju dušu, aby si veril, že svet v ktorom žiješ Ti dáva nádej. Aj keď si si mnohokrát zúfal, nevedel ako ďalej, nepoznal cestu spleteného života, bol som tu. Stále s Tebou a pri Tebe. Liečiac Tvoje rany duše i tela, večne prepojený s každou Tvojou bunkou, obalom  z jemnej hmoty citu, emócií, pochopenia a lásky. Ja som ten, kto Ťa počúval, keď si nariekal a prosil, aby sa dvierka nešťastia už zavreli a uvidel si svetlo. Márne dúfajúc, že všetko tym skončí. Tvoje trápenie, Tvoj bôľ a žiaľ. Koľkokrát si  "pokúšal" osud, odovzdávajúc sa bezmyšlienkovite do jeho rúk s tým, že potom to bude lepšie - keď radšej odídeš. Tam, za múr smútku, kde už nič nebolí. Mnohokrát si to chcel, dúfajúc...

     

Vieš, Tvoj žiaľ je Tebou tiež. Tak ako Ty rozdávaš smútok i radosť. Tak i ja Ti nadeľujem dieliky, kvapky všetkého čo potrebuješ pochopiť a poznať. Niekedy menej, niekedy viac. Dopĺňajúc mieru, dolievajúc to čo je v živote potrebné. Aby si rástol. Mnohokrát sa Ti javí ako nespravodlivé to čo prežívaš. Odmietaš, brániš sa a odsúvaš od seba všetko čo s tým súvisí. Ale ver, že potom, neskôr na to prídeš. Uvedomíš si, že vtedy keď si tým prechádzal Ti bolo zle, na zaplakanie  -  ale teraz vieš, že čas ktorým si prešiel bol potrebný, aby si sa nemusel vracať späť. Znovu do toho istého života s rovnakým trápením, ktorým si čistil život minulý. Som tu v Tebe, preto, aby som Ťa učil. Skúšal, či vieš to čo vedieť máš a keď pochopíš, posúvam Ťa ďalej svojím svetlom, láskou.

     

Si zodpovedný za svoj život, za to čo konáš. Čo je mierkou Tvojho života na palube dejín lode kotviacej tam i tam, aby sa neskôr ponorila do mora absolútneho splynutia, kde už nie je to čo bolo a bude, ale  JE. Prežívam s Tebou každý deň Tvojej radosti i bolesti. I keď ma nevidíš, som tu. S Tebou. Pripravený Ti pomáhať teraz i nabudúce. Len potrebuješ vedieť, že som. Bunkou, energiou, plazmou, pohybom, telom i dušou v jednej podobe spodobnenej Tvojou predstavou o mne. Každý svojou. Nie je dôležité ako ma vidíš, čo Ti Tvoja náboženská viera dáva za príklad, za vzor. Dôležité je čo cítiš. Či vnímaš energiu, ktorá do Teba vstupuje keď potrebuješ pomôcť a násobí silu čiastočky bytia, ktorú som Ti daroval, keď si sa narodil. Keď vznikol tento svet a Ty v ňom ako predstaviteľ najvyššieho vedomia Tvojej Zeme.

     

Viem, že čas ktorý zostáva, aby si pochopil sa kráti. Už nemáš veľa síl ani odvahy. Povzniesť sa. Už si mnohým prešiel  -  ČLOVEK. Zjednotil sa, upriamil pohľad a pozornosť pred seba a získal nádej. To všetko sa odohralo v Tvojom svete, kde žiješ. Chcem Ti povedať, že Tvoj sen - Teba, ktorý dúfaš sa onedlho splní. Spojí sa to čo kedysi bolo spoločné. Aby si opäť začal vládať a vládnuť svetu bez pravidiel, obmedzovania, len čistou láskou vedúcou Ťa ďalej. Po strieborných schodoch zlatého svetla. Svieti Ti srdce, tam v strede jedného bodu, kde sídli fluidum prvopočiatku. Z neho sa rozbieha do celého Tvojho tela a tiel. Si presvietený, ožiarený láskou. Čakajúci na chvíľu spojenia do jednoty s bytosťami Tvojej galaxie, ktoré naďalej budú bdieť a pomáhať Ti ako vládzu. Preto ich vpusti dverami Zeme a ukáž čo potrebuješ ešte vidieť a vedieť. Otvoria sa Ti oči a Ty pochopíš prívalom dojatia, sĺz, že nie si sám v tejto galaxii. Že je Vás mnoho, ktorí už dávno vedia čo tvorí Tvoj nový deň, zajtrajšok. Preto si splň ešte jedno prianie. Započúvaj sa do hudby vesmíru a ukotvi sa v ňom. Pohľadom na hviezdne pole žiarenia. Potom uvidíš, pochopíš, uvedomíš si  -  že nie si sám. Že odvšadiaľ prichádzajú správy a tí, ktorí existujú mimo tento svet. Nenájdeš možno všetko to čo si hľadal v sebe ako odpoveď. Ale uvidíš. Svetelný úkaz, jeho pohladenie a presvedčenie sa, že si síce stále na tejto Zemi, ale už nie si sám.

     

Je Vás mnoho, ktorí sa chcú presvedčiť. Uvidieť, uzrieť iný svet. Len málo Vás verí. Ale svet sa zmení. Otočením pravidiel o 50 - 60 stupňov svetovej šírky a dĺžky a Ty uvidíš zázrak a pochopenie. Ucítiš objatie, kde netreba slov. Nie je potrebná panika, všetci sú poslovia boží. Či Ty, alebo ten druhý. Je treba len chcieť podať si ruky, pozrieť do očí a uvidieť lásku, ktorá je tam skrytá. Blikajúc, svietiac, plynule letiac, dotýkajúc sa Zeme i Teba, aby si pochopil, že nie si sám. A máš česť a šťastie byť o tom presvedčený.

     

Múdrosť a láska, dva pojmy ktoré sa zlučujú. Láskavou múdrosťou - múdrosťou lásky.Tvoriac jeden celok, celistvosť, pripravenú uvítať svetlo. V sebe, pred sebou v každom človeku, bytosti i jeho tvári.....držiac sa za ruku.....s túžbou sebapoznania.

     

Ja som tu a teraz neustále vpečatený v každej Tvojej bunke. Svojím vedomím prvopočiatku udeľujúcim Ti milosť, lásku a požehnanie na Tvojej ďalšej púti životom svetla. Vzájomnosťou jeho poznania. Ver, že všetko čo sa deje je v Tvoj prospech . I šťastie i smútok i žiaľ a trápenie. Aby si pochopil seba aj druhého a naučil ho zrkadlením. Všetko prijmi a daruj len úsmev. Jediné čo odmietaj je nenávisť, násilie, ubližovanie,....

     

A teraz choď a buď svetlom pre každého i pre seba. Buď tým, kto je cezo mňa premietaný ďalej, vyššie, láskou.

 

                                                                                                                                   

S láskou Féva

Ilona Pálušová


 

Odkaz je možné v neskrátenej a neupravenej verzii ďalej šíriť nekomerčným spôsobom, len za podmienky uvedenia aktívneho odkazu www.anjelska.sk

Zobrazení: 212

Komentář přidal(a) Ywet dne 1.Srpen.2011 v 13:00

ďakujem Dustin a zdravím ťa

ÁNO .... a teraz idem som Svetlo pre každého i pre seba a pre všetko

Komentář přidal(a) Zlaté Živé Světlo dne 2.Srpen.2011 v 22:16
Komentář přidal(a) Zlaté Živé Světlo dne 3.Srpen.2011 v 9:44
Pokud se chcete stát nositelem a zářičem DUCHOVNÍHO a tudíž harmonizujícího světla, je dobré ty své afirmace nějak specifikovat, jako např. "Jsem zlaté (nebo křišťálově čiré) světlo, láska, extatická blaženost" (či cokoliv čím chcete být) a tyto harmonizující frekvence vyzařuji do naprosto všeho na co jen pomyslím, co dělám a všude tam kde jsem.
Komentář přidal(a) Dustin dne 3.Srpen.2011 v 10:20

Pripajam :

"Ja Som Svetlo. Ja tvorím Svetlo. Ja sa so Svetlom spájam. S každým jeho lúčom, prenikajúcim do jadra človeka i Zeme. Ja Som svetelným vírom, obaľujúcim Zem svojou Láskou a presvetľujúc ju i seba, vstupujem do Brány času, vedomá(ý) si seba, ako človeka Zeme i bytosti Svetla - Nového Sveta."

Komentář přidal(a) Zlaté Živé Světlo dne 3.Srpen.2011 v 10:32
Místo tvořím bych tam dal UKOTVUJI světlo (do toho a toho), jelikož to vnitřní duchovní světlo (esenci Boha) netvoříme my, neboť to již stvořené - existující je.
Komentář přidal(a) Dustin dne 3.Srpen.2011 v 10:33
Ok Lumir, diky.
Komentář přidal(a) Zlaté Živé Světlo dne 3.Srpen.2011 v 12:51
Není zač, rádo se stalo.

Přidat komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light!

Přidejte se ke komunitě Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.

Různé info související hlavně s transformací a trans-mutací, čili s přechodem do páté, pozitivně polarizované dimenze.

Info, nabídky, počasí

Blogy a texty od admina, zakladatele komunity jsou: ZDE a ZDE a ZDE a ZDE a na trefy.cz ZDE.

TOPlist

Toto počítadlo načítá od 2. 10. 2014 10:00


Děkuji Vám mnohokrát za další Vaše příspěvky na webhosting těchto stránek. (výpisy všech došlých příspěvků jsou uvedeny v jednotlivých seznamech) Uvedeno ZDE. (nyní je účet jak v Kč, tak i v Eurech)
Těm, kteří na provoz stránek přispěli, poskytuji zcela zdarma:
Holistické léčení na dálku - Holistic Remote Healing Uvedeno ZDE.
Podmínky pro registraci. Pokud se sem chcete zaregistrovat, je třeba vyplnit i vaše narození, jinak se vám registrace nezdaří. Nejnižší věk určený Ningem je 13 let!
Důležité upozornění: Členstvím na těchto stránkách souhlasíte s tím a berte na vědomí, že veškerá Vámi uvedená data (včetně osobních), která jste na těchto stránkách uvedli a uvedete, jsou a budou veřejně přístupná.
* Svou vlastní osobní reklamní stránku si můžete vytvořit ZDE.

* Výměnný - bárterový obchod: detaily ZDE.

* Očekávané zázraky už začaly. Na mnoha místech světa se vytvořil výměnný obchod oproštěný od peněz, obzvláště těch cizích. Kdy tomu otevřou dveře i Čecho-Slováci? - ZDE.
* Typy na výlety, turistiku a rekreaci Uvedeno ZDE.

* Výleťák, typy na výlety. Videa na streamu. Uvedeno ZDE.

* Odkazy na možnost srazu někde na rekreačních pobytech (třeba i v zahraničí), které jsou za příznivou cenu. Uvedeno ZDE.
Aktuální teploty kdekoliv ve světe - ZDE a ZDE.

Stav počasí a předpověď počasí kteréhokoliv místa na světě najdete ZDE nebo ZDE nebo ZDE.

Aktuální stav počasíČR a na SK ZDE kamery ZDE.
* Nejlevnější státy světa kde se dá žít / Cheapest Countries To Live In The World Here.

PROSÍM přispějte něco

Budeme rádi, když nám přispějete libovolnou částku na provoz těchto našich stránek, neboť Ning web hosting nám ročně účtuje 239 dolarů, t.j. zhruba 6.000Kč/rok.
Seznamy přispívajících jsou ZDE.

účet v Eurech je u:
Fio banka
, č. účtu: 2301716634/2010
IBAN: CZ2420100000002301716634
BIC/SWIFT kód je: FIOBCZPPXXX
(do zprávy napište DAR od: - Vaše jméno nebo Váš nick)

účet v Kč je u:
Fio banka
, č. účtu: 2800690360/2010
IBAN: CZ4020100000002800690360 
BIC/SWIFT kód je: FIOBCZPPXXX
(do zprávy napište DAR od: - Vaše jméno nebo Váš nick)

Vaším příspěvkem současně podpoříte i projekt popsaný v článku: Máte-li zájem o setkávání, sdružování nebo o komunitní soužití či permakulturu, dejte nám vědět, můžeme vám poskytnout menší, nebo třeba i několika hektarové pozemky Uvedeno ZDE.

* Předem Vám za dary velice děkujeme a na oplátku vám věnujeme tohle: Co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili, aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu - ZDE.

Již zhruba před 10 lety jsem se pokoušel zrealizovat tohle: podrobnosti ZDE. S realizací společné komunity to prozatím dopadlo tak, jak je popsáno v článku: Máte zájem bydlet někde v krásné přírodě, v komunitě stejně smýšlejících spirituálně založených ezoušů, jako jsem např. já? :-) Uvedeno ZDE.

10 způsobů, jak přestat být otrokem a svrhnout pyramidy kontroly (jak se osvobodit od ovládacích chapadel zkorumpovaného otročujícího vládnoucího systému) Uvedeno ZDE.

* Stále větší počet podomácku vyráběných, elitou záměrně potlačovaných zařízení na výrobu volné energie zapříčiní zhroucení pyramidy prohnilé, zkorumpované světovlády. Jestlipak víte proč? :-) Uvedeno ZDE.

* Proč ve světě dojde vbrzku k obrovským změnám, aneb co se bude velice brzo dít a z jakých důvodů. - ZDE.

Pořiďme si naše vlastní centrum kde se budem moci společně scházet

Štěstí přeje připraveným. Proto je třeba založit neziskovou organizaci již dnes. Mnohem více ZDE a v článku: Chystáte se na nějaký předražený seminář? Pokud ano, pak Vás možná budou zajímat naše názory - ZDE. * Máte zájem se scházet, pobývat nebo bydlet v krásné přírodě s nekonfliktními, spirit. založenými lidmi? - ZDE.


* Nechte se inspirovat nápady, vynálezy a moderní technologií, umožňující nám ŽÍT téměř BEZ PENĚZ - ZDE.
* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL - ZDE.
* Krásné a levné bydlení, které lze dle přání umístit třeba někde v krásné přírodě mimo civilizaci. Uvedeno ZDE.


* Máte zájem stát se vlastníkem 500m2 pozemku v hezké přírodě za pouhých 25.000Kč? - ZDE.
* Co přesně permakultura vlastně je a možnost jak a kde s ní můžete začít i vy - ZDE.


* NEJEN nákup, prodej a pronájem nemovitostí za rozumné ceny (chaty, zahrady, venkovská stavení, domy, louky, lesy atp.) ale i možnost rekreace, alternativního bydlení, životního stylu a vzájemné pomoci - ZDE.

Nejnovější aktivity

Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Adrenochrom a anti-aging ("vakcína" proti stárnutí): Proč je tolik dětí unášeno a rituálně vražděno! uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Masové zatýkání, Finanční a Sociální reset, Pelyněk proti Coronaviru. (informace jsou trochu páté přes deváté, proto poslouchejte pozorně) * Udeřila bouře. Zachraňujeme…"
před 53 minutami
Tibor Lapoš je nyní členem Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.
před 2 hodinami
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
před 14 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Velice potřebná a důležitá meditace & vizualizace nejen dne 4/5. 4. 2020 uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Globální reset, 27.03.2020, Meg Benedicte Uvedeno ZDE."
před 15 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Meditace&vizualizace na TRVALÉ vzájemné propojení všech nositelů světla a vytvoření jednotného tvořivého energetického pole, potřebného pro odstranění negativity ze světa a přípravu na událost uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Globální reset, 27.03.2020, Meg Benedicte Uvedeno ZDE."
před 15 hodinami
Uživatel Jindřich Röschl uvádí jako oblíbený příspěvek blogu Největším tajemstvím Vesmíru je,že žádné tajemství neexistuje! uživatele Naren Sahava
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Rýsuje se využívání vodíku místo ropy! Že by kvůli tomu již začaly padat ceny ropných produktů? A že by kvůli tomu byl vypuštěn Corona vir, podporován 5G technologií? uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Že by se chystalo i odhalení všemožných vynálezů, včetně získávání volné energie?* The Cabal, Deep State and QAnon E10 - Return of the King? Here."
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse The Secret Hidden from Mankind Mind Science Kept Hidden Documentary (excellent video) + related articles and videos uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* VORTEX MATH NIKOLA TESLA 3 6 9 THE KEY TO UNIVERSE Part 1 and 2 Re-upload [New Audio] Here. * VORTEX MATH PART 3 IS THE UNIVERSE MADE OF MATH? [Re-Upload] Here. * VORTEX MATH PART 4 Nikola Tesla was right! 3 6 9 secret revealed! Here. * VORTEX…"
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Je jen a jen na každém z Vás, jaký svět a jeho reality si vytvoříte a co, jak a s kým budete ve svém světě a jeho realitách mít a prožívat uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Dimenzionální brána pro vzestup má být otevřená dokořán zřejmě až do 21.12.2020. V ten den má dojít údajně k "pšouku" - energii pramenící z…"
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Vize 2020 - Miroslav Zelenka a různé související články a videa uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Dimenzionální brána pro vzestup má být otevřená dokořán zřejmě až do 21.12.2020. V ten den má dojít údajně k "pšouku" energie pramenící z…"
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse FREEDOMEDIA - DISCLOSURE of rotten sociopath leaders & show business stars uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Kroky, o kterých píšeme, se pomalu začínají uskutečňovat a virus posloužil jako kouřová clona. Dnes měli tři mocní muži "Hotelu" Země video rozhovor, ve kterém potvrdili přechod na…"
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse FREEDOMEDIA - DISCLOSURE of rotten sociopath leaders & show business stars uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* The Event 2020, Planetary DNA Activation in Progress! Pleiadian Light Forces Here."
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Meditace&vizualizace na TRVALÉ vzájemné propojení všech nositelů světla a vytvoření jednotného tvořivého energetického pole, potřebného pro odstranění negativity ze světa a přípravu na událost uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* The Event 2020, Planetary DNA Activation in Progress! Pleiadian Light Forces Here."
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Velice potřebná a důležitá meditace & vizualizace nejen dne 4/5. 4. 2020 uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Tramp (mimo mnohých dalších bytostí) údajně inkarnoval zpět v čase do tohoto světa z důvodu, že v jeho časové linii došlo k tomu, že v jeho dávné minulosti…"
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Velice potřebná a důležitá meditace & vizualizace nejen dne 4/5. 4. 2020 uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Kroky, o kterých píšeme, se pomalu začínají uskutečňovat a virus posloužil jako kouřová clona. Dnes měli tři mocní muži "Hotelu" Země video rozhovor, ve kterém potvrdili přechod na…"
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Velice potřebná a důležitá meditace & vizualizace nejen dne 4/5. 4. 2020 uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Dimenzionální brána pro vzestup má být otevřená dokořán zřejmě až do 21.12.2020. V ten den má dojít k "pšouku" energie pramenící z galaktického…"
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Trump, Putin a Jinping společně zastupují globální měnový systém založený na blokovém řetězci uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* FREEDOMEDIA - DISCLOSURE of rotten sociopath leaders & show business stars Here."
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Trump, Putin a Jinping společně zastupují globální měnový systém založený na blokovém řetězci uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Pandemie zřejmě posloužila jako kouřová clona!Dle videa: Operation Defender Europe Theory | Qanon, uvedeného v angličtině zde, by čistka od ne-mocných zloduchů údajně měla v tichosti probíhat tak, že…"
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Trump, Putin a Jinping společně zastupují globální měnový systém založený na blokovém řetězci uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Rýsuje se využívání vodíku místo ropy! Že by kvůli tomu již začaly padat ceny ropných produktů? A že by kvůli tomu byl vypuštěn Corona vir, podporován 5G technologií? Uvedeno…"
včera
Příspěvky do blogu uživatele Zlaté Živé Světlo
včera

© 2020   Created by Zlaté Živé Světlo.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby