MOŽNOST PŘIVÝDĚLKU a tím současně i poskytnutí dotace na provoz těchto stránek i na projekt: Mmáte zájem ... zde

Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light

vnitřního věčného světla a jeho moudrosti- of inner eternal light and its wisdom

*
co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili,aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu zde

Som Féwa. Som energia, ktorá sa na Zemi narodila so zámerom najvzácnejšieho daru, ktorým disponuje všetko živé - s najčistejším zámerom lásky na ktorý mnohí v hmotných realitách zabudli. Som energia, ktorej princípy sú v pamäti DNA zaznamenané a my ich opäť prítomnosťou Boha v nás i všade objavujeme, nachádzame, prijímame.
Picture
Aby sme boli tými, ktorými sme boli kedysi. Jednoducho povedané - láskou, ktorú žijeme a vzájomne zdieľame. Som Féwa. Nie som bohom, ani polobohom - som energiou života, ktorá kladie na prvé miesto hodnoty neumelého sveta. Kvality človeka, ktorý sa prirodzene správa, pre ktorého nie je neznámym pojmom cit, súvcítenie sa. Človeka, ktorý jednoducho koná, ako srdce káže. Som božským princípom v nás, ktorému rozumie, ktorý chápe každá duša od negativity odosobnená. Som Láska, ktorá pulzuje v každom srdci všetkého, čo živé je. Som noosférickým paprskom, ktorým zdieľam informácie a kódy Zdroja. A teším sa ako dieťa, keď sú pochopené, precítené, prijaté srdcom človeka, ktoré nepotrebuje žiadne okuliare. Som prítomnosťou dvoch diametrálne iných svetov. Sveta absolútnej lásky, ktorý sa nachádza za všetkými dimenziami /za - vesmírmi, za - myšlienkami/ sveta, ktorý všetci dobre poznáme. Čo je maximálna protipólovosť :). Podľa toho bol nesmierne náročný môj život. Z ľudského pohľadu to znamená viac zlého, ako dobrého, pričom toho zlého /snažením sa pre ľudstvo nepozitívneho zámeru na planéte/ pribúdalo a takmer jednoliato sa postupne odprezentovávalo premyslenými blokádami, neustálym hádzaním polien pod nohy, sypaním kameňov na cestu. Nie som sama - mnohým z nás to mnohé hovorí. 

Z týchto svetov začínajú prúdiť do nami vytvorených nových vesmírov energie, ktoré sú Bohom podporované, ktoré čoraz viac cítime a ktoré sa slovami opísať nedajú. Nachádzame sa v čase, ktorý prestáva existovať. Čiže sa doterajšie vnímanie času rozpadá. Sme v časosfére odprezentovávanej hustotou paprskov, ktoré sa stávajú aktívnymi anténami umožňujúcimi prijímať informácie iných civilizácií svetla, ktoré sú vývojove ďaleko pred nami. Či sa to týka Zeme, alebo iných hviezdnych sústav. I tých nepredstaviteľne vzdialených a pritom našej duši tak blízkych o ktorých som v úvode hovorila. Prenikaním týchto energií k Zemi sa stávame súčasťou iným spôsobom ako tomu bolo doposiaľ vnímaného vše - tvorivého vše - bytia. Čo je i záležitosťou mnohorozmerového vnímania. Tým i vnímania reality takej, aká v skutočnosti je. 

Som Féwa :). Áno som Féwou neustále a nikdy tomu nebude inak. A vôbec nemám potrebu o tejto skutočnosti i o všetkom, čo s touto skutočnosťou súvisí niekoho presviedčať :). Dôležitá je práca, ktorú som napriek často ľudsky neprekonateľným ťažkostiam zvládla. Ja - my. Som Féwa, lenže v tele, ktoré nosím som Ilona. Nakoľko sa nepomer síl zla a dobra zrýchleným tempom mení, nebolo by od veci si túto skutočnosť v plnej miere uvedomiť každým ľudským stvorením, ktoré je svojou prítomnosťou nosičom svetla. Čas utrpenia, v ktorom bolo všetko živé pod nadvládou strachom podporovaného zla sa vysokými vibráciami premodelováva. Je v plnej miere podporované tvorenie i znovu - nadobúdanie rovnováhy. Čo v reáli života znamená odstraňovanie kameňov, polien, blokád z cesty po ktorej s najčistejším zámerom lásky kráčame.

e to čas neoddelenosti svetov..... takpovediac splynutie Féwy a Ilony do nami odprezentovávanej energie. Použila som seba ako príklad, pretože nemám problém vysvetliť každý detail. Či sa to týka Féwy, alebo Ilony :). To isté sa deje u všetkých svetelných bytostí na Zemi /splývanie samých so sebou/.


Zdroj: https: //www.facebook.com/ilona.palusova
​Otvor Oči
© 2015 - 2016  All Rights reserved
http: //www.otvoroci.com/blog/category/fewa


Zobrazení: 139

Přidat komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light!

Přidejte se ke komunitě Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.

Různé info související hlavně s transformací a trans-mutací, čili s přechodem do páté, pozitivně polarizované dimenze.

Info, nabídky, počasí

Blogy a texty od admina, zakladatele komunity jsou: ZDE a ZDE a ZDE a ZDE a na Trefy.cz ZDE.

TOPlist

Od 2. 10. 2014 10:00


Podmínky pro registraci. Pokud se sem chcete zaregistrovat, je třeba vyplnit i vaše narození, jinak se vám registrace nezdaří. Nejnižší věk určený Ningem je 13 let!

* Svou vlastní osobní reklamní stránku si můžete vytvořit ZDE.

* Očekávané zázraky už začaly. Na mnoha místech světa se vytvořil výměnný obchod oproštěný od peněz, obzvláště těch cizích. Kdy tomu otevřou dveře i Čecho-Slováci? - ZDE.

* Výměnný - bárterový obchod: detaily ZDE.

* Odkazy na možnost srazu někde na rekreačních pobytech (třeba i v zahraničí), které jsou za příznivou cenu. Uvedeno ZDE.


Aktuální stav počasíČR a na SK ZDE kamery ZDE.

Stav počasí a předpověď počasí kteréhokoliv místa na světě najdete ZDE nebo ZDE nebo ZDE.

Aktuální teploty kdekoliv ve světe najdete ZDE, kliknutím na: Personal Weather Stations.

PROSÍM přispějte něco

Budeme rádi, když nám přispějete libovolnou částku na provoz těchto našich stránek, neboť Ning web hosting nám ročně účtuje 239 dolarů, t.j. téměř 6.000Kč/rok.

Fio banka v Kč, č.účtu: 2800690360/2010 IBAN: CZ4020100000002800690360 
BIC kód/SWIFT: FIOBCZPPXXX
(uveďte prosím své jméno nebo svůj nick, aby bylo rozeznat od koho co přišlo).

Vaším příspěvkem současně podpoříte i projekt popsaný v článku: Máte-li zájem o setkávání, sdružování nebo o komunitní soužití či permakulturu, dejte nám vědět, můžeme vám poskytnout zdarma menší pozemek, nebo pronajmout třeba i několika hektarové pozemky Uvedeno ZDE.

Podpořit výše jmenované můžete též tím, že si přes nás sjednáte povinné ručení na motorové vozidlo. Podrobnosti ZDE.

Předem Vám za to velice děkujeme a na oplátku vám věnujeme tohle:
Co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili, aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu Uvedeno ZDE.

10 způsobů, jak přestat být otrokem a svrhnout pyramidy kontroly (jak se osvobodit od ovládacích chapadel zkorumpovaného otročujícího vládnoucího systému) Uvedeno ZDE.

* Proč ve světě dojde vbrzku k obrovským změnám, aneb co se bude velice brzo dít a z jakých důvodů. - ZDE.

* Stále větší počet podomácku vyráběných, elitou záměrně potlačovaných zařízení na výrobu volné energie zapříčiní zhroucení pyramidy prohnilé, zkorumpované světovlády. Jestlipak víte proč? :-) Uvedeno ZDE.

Pořiďme si naše vlastní centrum kde se budem moci společně scházet

Śtěstí přeje připraveným. Proto je třeba založit neziskovou organizaci již dnes. Mnohem více ZDE a v článku: Chystáte se na nějaký předražený seminář? Pokud ano, pak Vás možná budou zajímat naše názory - ZDE. * Máte zájem se scházet, pobývat nebo bydlet v krásné přírodě s nekonfliktními, spirit. založenými lidmi? - ZDE.

* Nechte se inspirovat nápady, vynálezy a moderní technologií, umožňující nám ŽÍT téměř BEZ PENĚZ - ZDE.
* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL - ZDE.
* Krásné a levné bydlení, které lze dle přání umístit třeba někde v krásné přírodě mimo civilizaci. Uvedeno ZDE.

* Co přesně permakultura vlastně je a možnost jak a kde s ní můžete začít i vy - ZDE.
* NEJEN nákup, prodej a pronájem nemovitostí za rozumné ceny (chaty, zahrady, venkovská stavení, domy, louky, lesy atp.) ale i možnost rekreace, alternativního bydlení, životního stylu a vzájemné pomoci - ZDE.

Máte zájem stát se vlastníkem 500m2 pozemku v hezké přírodě za pouhých 25.000Kč? - ZDE.

Nejnovější aktivity

Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

Féwa: Infokód 23.4.2017

....Momentálne dianie, ktoré sa výrazne zhusťuje a ku ktorému som dnes (včera večer) nestíhala napísať informácie sa týka čoraz intenzívnejšie sa zbiehajúcich paprskov svetla do stredu šošovky a popritom sa obrazne povedané dvíha "poklop" zo…Zobrazit další
před 2 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili, aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Jak projevit bohatství (všestranné) ve svém životě. (Andělští průvodci.) Strojový překlad ZDE. To samé v angličtině je na videu: Angelic Guides, How To Manifest Abundance in Your Life -…"
před 13 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Skrytý svět pod našima nohama. uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Anonymous- We Know What The US Government Found In Antarctica - Here."
před 14 hodinami
Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

Féwa: Info 22.4.2017

Dobré a krásne ráno, priatelia :). Čo najpohodovejšie. Energie zarovnávajúce nás s Alcyonom /duchovne vyspelý hviezdny systém pomáhajúci duši byť tým najčistejším prejavením seba, čo súvisí s rovnováhou/ našej dušičke drží palce :). Keď som…Zobrazit další
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Pokud stále nevěříte, že energii lze získávat z prostoru zdarma a převádět ji zdarma např. na energii elektrickou, tak odkud se podle Vás bere kupř. volná, tzn. zdarma energie z permanentních magnetů? uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* The Searl Effect Generator - Zero Point Energy - John Searl - Here."
včera
dobogogo1 je nyní členem Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.
včera
Uživatel A.Z. přidal komentář k příspěvku do blogu DO EVROPY NEJDOU ZOUFALÍ IMIGRANTI, ALE VRAZI !!! (tohle je třeba sdílet) uživatele A.Z..
"Přeposílejte všem, aby lidé věděli, koho volit při volbách!!!* Kdo Vám dal mandát rozdávat naši zemi, proti vůli ČR občanů? Prosazuji odvolatelnost a hmotnou odpovědnost politiků a…"
včera
Uživatel A.Z. přidal komentář k příspěvku do blogu DO EVROPY NEJDOU ZOUFALÍ IMIGRANTI, ALE VRAZI !!! (tohle je třeba sdílet) uživatele A.Z..
"Česká lekárka pracujúca v Nemecku varuje svet - ZDE.Pád Európy pred dverami! Internetom sa šíri TENTO Nebezpečný textu! - ZDE.jún 2016 - Daniele Ganser vysvetľuje vojnu v Sýrii!…"
včera
Uživatel A.Z. přidal komentář k příspěvku do blogu DO EVROPY NEJDOU ZOUFALÍ IMIGRANTI, ALE VRAZI uživatele A.Z..
"Kalergiho plán: legální genocida evropských národů pomocí míšení ras + úzce související info. ZDE."
včera
Příspěvek do blogu uživatele A.Z.

DO EVROPY NEJDOU ZOUFALÍ IMIGRANTI, ALE VRAZI !!! (tohle je třeba sdílet)

Dnešní zpráva převzata z deníku Al Ahram mluví za všechno. Turecký novinář Mehmet Akhul přinesl autentické svědectví o plánech a jejich realizaci přímo z centra bojů takzvaného Islámského státu z oblasti střední Sýrie. Rok a půl tam působil pod…Zobrazit další
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Musíme porozumět psům a kočkám – jinak riskujeme, že člověk vymře, varují vědci uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Víte jak vypadá a kam nás vede transhumanismus (tvořící z lidí bio-roboty), kam naopak vede transcendentní probuzení (vytvářející skutečný pokrok a svobodu) a už…"
pátek
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
pátek
Doctor si oblíbil(a) skupinu Tantra uživatele Petruša Bofinka
pátek
Uživatel Doctor se přidal ke skupině uživatele Petruša Bofinka.
Náhled

Tantra

probouzení sexuální energie, práce s energií, prožitek energetické tělo, uvolnění, léčení, ctí sexuální přirozenost člověka. Zobrazit další
pátek
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Co myslíte, jak daleko ve vývoji mohou dnes již být utajované technologie, když už před více jak 1/2 stoletém znali to, co je zdokumentováno na uvedených videích. uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* A opět nám lžou, jako když tiskne! Viz video: Filadelfský experiment Uvedeno ZDE. Filadelfský experiment byl negativními bytostmi záměrně načasován tak, aby byl uskutečněn v nulovém čase (čili…"
pátek
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Pokud stále nevěříte, že energii lze získávat z prostoru zdarma a převádět ji zdarma např. na energii elektrickou, tak odkud se podle Vás bere kupř. volná, tzn. zdarma energie z permanentních magnetů? uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* TRUCK RUNS 100 % on WATER NOT on GASOLINE - Is it a Fake ? - Here."
čtvrtek
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Je Země skutečně placatá (jak nám někteří opět začínají tvrdit) a pohybuje se skutečně prostorem, anebo je to všechno jen pouhá iluze? uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* 10 mysl jitřících iluzí / 10 Mind Blowing Optical Illusions - Here."
čtvrtek
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
čtvrtek
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Orgasmus jako všelék, aneb jak se stát nejen zdravým, ale i vitálním, moudrým, všestranně úspěšným, dobře naladěným optimistou uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Vědecky testovaná Tantrická energie / Tantric energy tested by science - Here."
čtvrtek
dědaVašík je nyní členem Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.
středa

© 2017   Created by Zlaté Živé Světlo.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby