MOŽNOST PŘIVÝDĚLKU a tím současně i poskytnutí dotace na provoz těchto stránek i na projekt: Mmáte zájem ... zde

Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light

vnitřního věčného světla a jeho moudrosti- of inner eternal light and its wisdom

*
co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili,aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu zde

Som Féwa. Som energia, ktorá sa na Zemi narodila so zámerom najvzácnejšieho daru, ktorým disponuje všetko živé - s najčistejším zámerom lásky na ktorý mnohí v hmotných realitách zabudli. Som energia, ktorej princípy sú v pamäti DNA zaznamenané a my ich opäť prítomnosťou Boha v nás i všade objavujeme, nachádzame, prijímame.
Picture
Aby sme boli tými, ktorými sme boli kedysi. Jednoducho povedané - láskou, ktorú žijeme a vzájomne zdieľame. Som Féwa. Nie som bohom, ani polobohom - som energiou života, ktorá kladie na prvé miesto hodnoty neumelého sveta. Kvality človeka, ktorý sa prirodzene správa, pre ktorého nie je neznámym pojmom cit, súvcítenie sa. Človeka, ktorý jednoducho koná, ako srdce káže. Som božským princípom v nás, ktorému rozumie, ktorý chápe každá duša od negativity odosobnená. Som Láska, ktorá pulzuje v každom srdci všetkého, čo živé je. Som noosférickým paprskom, ktorým zdieľam informácie a kódy Zdroja. A teším sa ako dieťa, keď sú pochopené, precítené, prijaté srdcom človeka, ktoré nepotrebuje žiadne okuliare. Som prítomnosťou dvoch diametrálne iných svetov. Sveta absolútnej lásky, ktorý sa nachádza za všetkými dimenziami /za - vesmírmi, za - myšlienkami/ sveta, ktorý všetci dobre poznáme. Čo je maximálna protipólovosť :). Podľa toho bol nesmierne náročný môj život. Z ľudského pohľadu to znamená viac zlého, ako dobrého, pričom toho zlého /snažením sa pre ľudstvo nepozitívneho zámeru na planéte/ pribúdalo a takmer jednoliato sa postupne odprezentovávalo premyslenými blokádami, neustálym hádzaním polien pod nohy, sypaním kameňov na cestu. Nie som sama - mnohým z nás to mnohé hovorí. 

Z týchto svetov začínajú prúdiť do nami vytvorených nových vesmírov energie, ktoré sú Bohom podporované, ktoré čoraz viac cítime a ktoré sa slovami opísať nedajú. Nachádzame sa v čase, ktorý prestáva existovať. Čiže sa doterajšie vnímanie času rozpadá. Sme v časosfére odprezentovávanej hustotou paprskov, ktoré sa stávajú aktívnymi anténami umožňujúcimi prijímať informácie iných civilizácií svetla, ktoré sú vývojove ďaleko pred nami. Či sa to týka Zeme, alebo iných hviezdnych sústav. I tých nepredstaviteľne vzdialených a pritom našej duši tak blízkych o ktorých som v úvode hovorila. Prenikaním týchto energií k Zemi sa stávame súčasťou iným spôsobom ako tomu bolo doposiaľ vnímaného vše - tvorivého vše - bytia. Čo je i záležitosťou mnohorozmerového vnímania. Tým i vnímania reality takej, aká v skutočnosti je. 

Som Féwa :). Áno som Féwou neustále a nikdy tomu nebude inak. A vôbec nemám potrebu o tejto skutočnosti i o všetkom, čo s touto skutočnosťou súvisí niekoho presviedčať :). Dôležitá je práca, ktorú som napriek často ľudsky neprekonateľným ťažkostiam zvládla. Ja - my. Som Féwa, lenže v tele, ktoré nosím som Ilona. Nakoľko sa nepomer síl zla a dobra zrýchleným tempom mení, nebolo by od veci si túto skutočnosť v plnej miere uvedomiť každým ľudským stvorením, ktoré je svojou prítomnosťou nosičom svetla. Čas utrpenia, v ktorom bolo všetko živé pod nadvládou strachom podporovaného zla sa vysokými vibráciami premodelováva. Je v plnej miere podporované tvorenie i znovu - nadobúdanie rovnováhy. Čo v reáli života znamená odstraňovanie kameňov, polien, blokád z cesty po ktorej s najčistejším zámerom lásky kráčame.

e to čas neoddelenosti svetov..... takpovediac splynutie Féwy a Ilony do nami odprezentovávanej energie. Použila som seba ako príklad, pretože nemám problém vysvetliť každý detail. Či sa to týka Féwy, alebo Ilony :). To isté sa deje u všetkých svetelných bytostí na Zemi /splývanie samých so sebou/.


Zdroj: https: //www.facebook.com/ilona.palusova
​Otvor Oči
© 2015 - 2016  All Rights reserved
http: //www.otvoroci.com/blog/category/fewa


Zobrazení: 153

Přidat komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light!

Přidejte se ke komunitě Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.

Různé info související hlavně s transformací a trans-mutací, čili s přechodem do páté, pozitivně polarizované dimenze.

Info, nabídky, počasí

Blogy a texty od admina, zakladatele komunity jsou: ZDE a ZDE a ZDE a ZDE a na Trefy.cz ZDE.

TOPlist

Toto počítadlo načítá od 2. 10. 2014 10:00


Podmínky pro registraci. Pokud se sem chcete zaregistrovat, je třeba vyplnit i vaše narození, jinak se vám registrace nezdaří. Nejnižší věk určený Ningem je 13 let!

* Svou vlastní osobní reklamní stránku si můžete vytvořit ZDE.

* Očekávané zázraky už začaly. Na mnoha místech světa se vytvořil výměnný obchod oproštěný od peněz, obzvláště těch cizích. Kdy tomu otevřou dveře i Čecho-Slováci? - ZDE.

* Výměnný - bárterový obchod: detaily ZDE.

* Odkazy na možnost srazu někde na rekreačních pobytech (třeba i v zahraničí), které jsou za příznivou cenu. Uvedeno ZDE.


Aktuální stav počasíČR a na SK ZDE kamery ZDE.

Stav počasí a předpověď počasí kteréhokoliv místa na světě najdete ZDE nebo ZDE nebo ZDE.

Aktuální teploty kdekoliv ve světe - ZDE a ZDE.

PROSÍM přispějte něco

Budeme rádi, když nám přispějete libovolnou částku na provoz těchto našich stránek, neboť Ning web hosting nám ročně účtuje 239 dolarů, t.j. zhruba 6.000Kč/rok.

Fio banka v Kč, č.účtu: 2800690360/2010 IBAN: CZ4020100000002800690360 
BIC kód/SWIFT: FIOBCZPPXXX
(uveďte prosím své jméno nebo svůj nick, aby bylo rozeznat od koho co přišlo). Seznamy přispívajících jsou ZDE.

Vaším příspěvkem současně podpoříte i projekt popsaný v článku: Máte-li zájem o setkávání, sdružování nebo o komunitní soužití či permakulturu, dejte nám vědět, můžeme vám poskytnout zdarma menší pozemek, nebo pronajmout třeba i několika hektarové pozemky Uvedeno ZDE.

Podpořit výše jmenované můžete též tím, že si přes nás sjednáte povinné ručení na motorové vozidlo. Podrobnosti ZDE.

Předem Vám za to velice děkujeme a na oplátku vám věnujeme tohle:
Co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili, aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu Uvedeno ZDE.

10 způsobů, jak přestat být otrokem a svrhnout pyramidy kontroly (jak se osvobodit od ovládacích chapadel zkorumpovaného otročujícího vládnoucího systému) Uvedeno ZDE.

* Proč ve světě dojde vbrzku k obrovským změnám, aneb co se bude velice brzo dít a z jakých důvodů. - ZDE.

* Stále větší počet podomácku vyráběných, elitou záměrně potlačovaných zařízení na výrobu volné energie zapříčiní zhroucení pyramidy prohnilé, zkorumpované světovlády. Jestlipak víte proč? :-) Uvedeno ZDE.

Pořiďme si naše vlastní centrum kde se budem moci společně scházet

Śtěstí přeje připraveným. Proto je třeba založit neziskovou organizaci již dnes. Mnohem více ZDE a v článku: Chystáte se na nějaký předražený seminář? Pokud ano, pak Vás možná budou zajímat naše názory - ZDE. * Máte zájem se scházet, pobývat nebo bydlet v krásné přírodě s nekonfliktními, spirit. založenými lidmi? - ZDE.

* Nechte se inspirovat nápady, vynálezy a moderní technologií, umožňující nám ŽÍT téměř BEZ PENĚZ - ZDE.
* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL - ZDE.
* Krásné a levné bydlení, které lze dle přání umístit třeba někde v krásné přírodě mimo civilizaci. Uvedeno ZDE.

* Co přesně permakultura vlastně je a možnost jak a kde s ní můžete začít i vy - ZDE.
* NEJEN nákup, prodej a pronájem nemovitostí za rozumné ceny (chaty, zahrady, venkovská stavení, domy, louky, lesy atp.) ale i možnost rekreace, alternativního bydlení, životního stylu a vzájemné pomoci - ZDE.

Máte zájem stát se vlastníkem 500m2 pozemku v hezké přírodě za pouhých 25.000Kč? - ZDE.

Nejnovější aktivity

Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Důvody proč entity s umělou inteligencí, které nemají duši (neboli jiskru kosmického vše-Vědomí) žárlí na organicky stvořené bytosti (čili na bytosti, které duši mají) a chtějí je zotročit a ovládat uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Jakmile si uvědomíte, že jste v prvé řadě vědomí, neboli živé tvořivé světlo, které si svými představami a vírou v to či ono sami programujete (aby pro vás vytvářelo to či…"
před 2 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Důvody proč entity s umělou inteligencí, které nemají duši (neboli jiskru kosmického vše-Vědomí) žárlí na organicky stvořené bytosti (čili na bytosti, které duši mají) a chtějí je zotročit a ovládat uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Víte jak vypadá a kam nás vede transhumanismus (tvořící z lidí bio-roboty), kam naopak vede transcendentní probuzení (vytvářející skutečný pokrok a svobodu) a už…"
před 3 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Důvody proč entity s umělou inteligencí, které nemají duši (neboli jiskru kosmického vše-Vědomí) žárlí na organicky stvořené bytosti (čili na bytosti, které duši mají) a chtějí je zotročit a ovládat uživatele Zlaté Živé Světlo.
"... Elon Musk se problémem umělé inteligence zabývá často. Jen měsíc zpátky řekl, že pokud lidstvo brzy nezakročí, všechny nás společně s inteligentními roboty jednou…"
před 3 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo zveřejnil diskusi.

Důvod proč entity s umělou inteligencí na člověka žárlí a

Vše co je organické má svou vlastní duši (neboli své osobní vědomí), obsahující v sobě odštěpek - jiskru kosmického vše-Vědomí, neboli vědomí Tvůrce Univerza. Tuto tvořivou jiskru Tvůrce (či Boha, chcete-li) má každá organicky stvořená bytost ve…Zobrazit další
před 3 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Obáváte se nemocí, obzvláště těch tzv. smrtelných? Tak se už nebojte, shlédněte fakta a začněte se léčit sami! :-) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* This drug will make your teeth repair themselves! Incredible! Life well lived - Here.* Press Here for 60 Seconds and See What Happens to Your Body – Here.  "
včera
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
včera
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
čtvrtek
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse ODTAJENÍ ZÁPADNÍCH dokumentů TOP TOP SECRET aneb SKUTEČNÁ tvář globalistů a jejich plán, který se již nepodaří dokončit uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Takový národ nezničí fašisti, komunisti ani islamisti. Video ZDE."
čtvrtek
Uživatel Zlaté Živé Světlo zveřejnil diskusi.

ODTAJENÍ ZÁPADNÍCH dokumentů TOP SECRET

* ODTAJENÍ ZÁPADNÍCH dokumentů TOP TOP SECRET!!! Video ZDE. (Proč se globalistům nepodaří jejich plán dokončit? Protože byl zvolen Trump, nikoliv zloduch…Zobrazit další
čtvrtek
Uživatel Anka-veva odpověděl do diskuse NWO - Nový Světový Řád je už sražen na kolena a je a bude systematicky ničen, až do úplného vymazání z existence! Hlavy začnou padat nejen v USA, ale po celém světě, tedy i u nás a u vás Čecho-Slováci uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Veľmi zaujímavé vídeo ,hlavne druhá polovica ,od pána Chvátala    https://www.youtube.com/watch?v=PXI7U7EQg2Q"
čtvrtek
Uživatel Orst sdílel svůj příspěvek do blogu v komunitě Facebook.
středa
Kupkapa je nyní členem Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.
středa
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
úterý
Uživatel Král Králů uvádí jako oblíbený příspěvek blogu POSOLSTVÁ BYTOSTÍ SVETLA 3. – 4. TÝŽDEŇ 2018 uživatele Orst
úterý
Uživatel Král Králů uvádí jako oblíbený příspěvek blogu Féwa-Info 19.2.2018 uživatele Ina Obr
úterý
Příspěvek do blogu uživatele Orst

POSOLSTVÁ BYTOSTÍ SVETLA 3. – 4. TÝŽDEŇ 2018

Každým novým dňom sa deje nové šťastie.Malo prísť v pravde a prišlo.Nastal nový…Zobrazit další
pondělí
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
pondělí
Uživatel Dustin přidal komentář k příspěvku do blogu Prosba o ochranu a pomoc. uživatele Dustin.
"Ahoj, dakujem, napisala som Ti odpoved."
pondělí
Uživatel Král Králů přidal komentář k příspěvku do blogu Prosba o ochranu a pomoc. uživatele Dustin.
"Ahoj. Napsal jsem Ti něco do zpráv. -) "
pondělí
Uživatel Dustin přidal komentář k příspěvku do blogu Féwa-Info + kódy 16.2.2018 uživatele Ina Obr.
"Ilonka, prosim Vas viete mi povedat co sa so mnou deje ? Cez prvu cakru do mna prudi nieco, co sposobuje opuchnutu tvar. Mam pocit, akoby som mala telo plne nejakej huspeniny. Co to je ? Som z toho velmi vystrasena."
18.2.

© 2018   Created by Zlaté Živé Světlo.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby