MOŽNOST PŘIVÝDĚLKU a tím současně i poskytnutí dotace na provoz těchto stránek i na projekt: Mmáte zájem ... zde

Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light

vnitřního věčného světla a jeho moudrosti- of inner eternal light and its wisdom

*
co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili,aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu zde

Som Féwa. Som energia, ktorá sa na Zemi narodila so zámerom najvzácnejšieho daru, ktorým disponuje všetko živé - s najčistejším zámerom lásky na ktorý mnohí v hmotných realitách zabudli. Som energia, ktorej princípy sú v pamäti DNA zaznamenané a my ich opäť prítomnosťou Boha v nás i všade objavujeme, nachádzame, prijímame.
Picture
Aby sme boli tými, ktorými sme boli kedysi. Jednoducho povedané - láskou, ktorú žijeme a vzájomne zdieľame. Som Féwa. Nie som bohom, ani polobohom - som energiou života, ktorá kladie na prvé miesto hodnoty neumelého sveta. Kvality človeka, ktorý sa prirodzene správa, pre ktorého nie je neznámym pojmom cit, súvcítenie sa. Človeka, ktorý jednoducho koná, ako srdce káže. Som božským princípom v nás, ktorému rozumie, ktorý chápe každá duša od negativity odosobnená. Som Láska, ktorá pulzuje v každom srdci všetkého, čo živé je. Som noosférickým paprskom, ktorým zdieľam informácie a kódy Zdroja. A teším sa ako dieťa, keď sú pochopené, precítené, prijaté srdcom človeka, ktoré nepotrebuje žiadne okuliare. Som prítomnosťou dvoch diametrálne iných svetov. Sveta absolútnej lásky, ktorý sa nachádza za všetkými dimenziami /za - vesmírmi, za - myšlienkami/ sveta, ktorý všetci dobre poznáme. Čo je maximálna protipólovosť :). Podľa toho bol nesmierne náročný môj život. Z ľudského pohľadu to znamená viac zlého, ako dobrého, pričom toho zlého /snažením sa pre ľudstvo nepozitívneho zámeru na planéte/ pribúdalo a takmer jednoliato sa postupne odprezentovávalo premyslenými blokádami, neustálym hádzaním polien pod nohy, sypaním kameňov na cestu. Nie som sama - mnohým z nás to mnohé hovorí. 

Z týchto svetov začínajú prúdiť do nami vytvorených nových vesmírov energie, ktoré sú Bohom podporované, ktoré čoraz viac cítime a ktoré sa slovami opísať nedajú. Nachádzame sa v čase, ktorý prestáva existovať. Čiže sa doterajšie vnímanie času rozpadá. Sme v časosfére odprezentovávanej hustotou paprskov, ktoré sa stávajú aktívnymi anténami umožňujúcimi prijímať informácie iných civilizácií svetla, ktoré sú vývojove ďaleko pred nami. Či sa to týka Zeme, alebo iných hviezdnych sústav. I tých nepredstaviteľne vzdialených a pritom našej duši tak blízkych o ktorých som v úvode hovorila. Prenikaním týchto energií k Zemi sa stávame súčasťou iným spôsobom ako tomu bolo doposiaľ vnímaného vše - tvorivého vše - bytia. Čo je i záležitosťou mnohorozmerového vnímania. Tým i vnímania reality takej, aká v skutočnosti je. 

Som Féwa :). Áno som Féwou neustále a nikdy tomu nebude inak. A vôbec nemám potrebu o tejto skutočnosti i o všetkom, čo s touto skutočnosťou súvisí niekoho presviedčať :). Dôležitá je práca, ktorú som napriek často ľudsky neprekonateľným ťažkostiam zvládla. Ja - my. Som Féwa, lenže v tele, ktoré nosím som Ilona. Nakoľko sa nepomer síl zla a dobra zrýchleným tempom mení, nebolo by od veci si túto skutočnosť v plnej miere uvedomiť každým ľudským stvorením, ktoré je svojou prítomnosťou nosičom svetla. Čas utrpenia, v ktorom bolo všetko živé pod nadvládou strachom podporovaného zla sa vysokými vibráciami premodelováva. Je v plnej miere podporované tvorenie i znovu - nadobúdanie rovnováhy. Čo v reáli života znamená odstraňovanie kameňov, polien, blokád z cesty po ktorej s najčistejším zámerom lásky kráčame.

e to čas neoddelenosti svetov..... takpovediac splynutie Féwy a Ilony do nami odprezentovávanej energie. Použila som seba ako príklad, pretože nemám problém vysvetliť každý detail. Či sa to týka Féwy, alebo Ilony :). To isté sa deje u všetkých svetelných bytostí na Zemi /splývanie samých so sebou/.


Zdroj: https: //www.facebook.com/ilona.palusova
​Otvor Oči
© 2015 - 2016  All Rights reserved
http: //www.otvoroci.com/blog/category/fewa


Zobrazení: 128

Přidat komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light!

Přidejte se ke komunitě Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.

Různé info související hlavně s transformací a trans-mutací, čili s přechodem do páté, pozitivně polarizované dimenze.

Info, nabídky, počasí

Blogy a texty od admina, zakladatele komunity jsou: ZDE a ZDE a ZDE a ZDE a na Trefy.cz ZDE.

TOPlist

Od 2. 10. 2014 10:00


Podmínky pro registraci. Pokud se sem chcete zaregistrovat, je třeba vyplnit i vaše narození, jinak se vám registrace nezdaří. Nejnižší věk určený Ningem je 13 let!

* Svou vlastní osobní reklamní stránku si můžete vytvořit ZDE.

* Očekávané zázraky už začaly. Na mnoha místech světa se vytvořil výměnný obchod oproštěný od peněz, obzvláště těch cizích. Kdy tomu otevřou dveře i Čecho-Slováci? - ZDE.

* Výměnný - bárterový obchod: detaily ZDE.

Aktuální stav počasíČR a na SK ZDE. kamery ZDE.

Stav počasí a předpověď počasí kteréhokoliv místa na světě najdete ZDE nebo ZDE nebo ZDE.

Aktuální teploty kdekoliv ve světe najdete ZDE, kliknutím na: Personal Weather Stations.

PROSÍM přispějte něco

Budeme rádi, když nám přispějete libovolnou částku na provoz těchto našich stránek, neboť Ning web hosting nám ročně účtuje 239 dolarů, t.j. téměř 6.000Kč/rok.

Fio banka v Kč, č.účtu: 2800690360/2010 IBAN: CZ4020100000002800690360 
BIC kód/SWIFT: FIOBCZPPXXX
(uveďte prosím své jméno nebo svůj nick, aby bylo rozeznat od koho co přišlo).

Vaším příspěvkem současně podpoříte i projekt popsaný v článku: Máte-li zájem o setkávání, sdružování nebo o komunitní soužití či permakulturu, dejte nám vědět, můžeme vám poskytnout zdarma menší pozemek, nebo pronajmout třeba i několika hektarové pozemky Uvedeno ZDE.

Podpořit výše jmenované můžete též tím, že si přes nás sjednáte povinné ručení na motorové vozidlo. Podrobnosti ZDE.

Předem Vám za to velice děkujeme a na oplátku vám věnujeme tohle:
Co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili, aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu Uvedeno ZDE.

10 způsobů, jak přestat být otrokem a svrhnout pyramidy kontroly (jak se osvobodit od ovládacích chapadel zkorumpovaného otročujícího vládnoucího systému) Uvedeno ZDE.

* Proč ve světě dojde vbrzku k obrovským změnám, aneb co se bude velice brzo dít a z jakých důvodů. - ZDE.

* Stále větší počet podomácku vyráběných, elitou záměrně potlačovaných zařízení na výrobu volné energie zapříčiní zhroucení pyramidy prohnilé, zkorumpované světovlády. Jestlipak víte proč? :-) Uvedeno ZDE.

Pořiďme si naše vlastní centrum kde se budem moci společně scházet

Śtěstí přeje připraveným. Proto je třeba založit neziskovou organizaci již dnes. Mnohem vVíce ZDE a v článku: Chystáte se na nějaký předražený seminář? Pokud ano, pak Vás možná budou zajímat naše názory - ZDE. * Máte zájem se scházet, pobývat nebo bydlet v krásné přírodě s nekonfliktními, spirit. založenými lidmi? - ZDE.

* Nechte se inspirovat nápady, vynálezy a moderní technologií, umožňující nám ŽÍT téměř BEZ PENĚZ - ZDE.
* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL - ZDE.
* Krásné a levné bydlení, které lze dle přání umístit třeba někde v krásné přírodě mimo civilizaci. Uvedeno ZDE.

* Co přesně permakultura vlastně je a možnost jak a kde s ní můžete začít i vy - ZDE.
* NEJEN nákup, prodej a pronájem nemovitostí za rozumné ceny (chaty, zahrady, venkovská stavení, domy, louky, lesy atp.) ale i možnost rekreace, alternativního bydlení, životního stylu a vzájemné pomoci - ZDE.

Máte zájem stát se vlastníkem 500m2 pozemku v hezké přírodě za pouhých 25.000Kč? - ZDE.

Nejnovější aktivity

Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Erotika a harmonie nejen mezi partnery. uživatele Lumír Živé Světlo SvětelnáTantra.
"* Tantric Sex Exercises by Katz-Jelfs - Here."
před 2 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Klíčové články hnutí odboje - vítězství světla a znovuzrození Gai uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* The Benjamin Fulford Report, January 23, 2017 - Here."
před 3 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Odpočítávání do nové éry už začíná, zatímco jsou podrobovány podzemní základny kabaly uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* The Benjamin Fulford Report, January 23, 2017 - Here."
před 3 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Super High Spec Professionally Built Tiny House (Moved In) - Here."
před 4 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Amerika miluje domky na kolečkách, lidé v nich i bydlí uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Super High Spec Professionally Built Tiny House (Moved In) - Here."
před 4 hodinami
Příspěvek do blogu uživatele Orst

POSOLSTVÁ SVETELNÝCH BYTOSTÍ 16.1. – 22.1.2017

 16.1.2016Už sa zmenil svet na Novej Zemi. Už sa tak stalo. Nastal už šťastný nový svet na Novej Zemi. Napravil sa už nový svet, napravil ako mal.Tak všetko sa začalo práve Orst meniť. Tak už stalo sa tak. Teraz príde veľká zmena, stane sa za 9 dní…Zobrazit další
před 6 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Krásné a levné bydlení, které lze dle přání umístit třeba někde v krásné přírodě mimo civilizaci uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Converted van as full-time home for nomadic Canadian couple - Here.* Dan Price’s underground home, art & philosophy on $5,000/year - Here."
před 8 hodinami
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
před 9 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Odpočítávání do nové éry už začíná, zatímco jsou podrobovány podzemní základny kabaly uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Ashtar Command - Who Are They? - Here."
před 12 hodinami
Uživatel El Petr přidal komentář k příspěvku do blogu Horoskop na období 23. 1. - 30. 1. 2017 uživatele Ywet.
"pěkný článek...  :-)))   děkuji  :-)"
před 13 hodinami
Příspěvek do blogu uživatele Ywet

Horoskop na období 23. 1. - 30. 1. 2017

autor článku Petra NelPřerod myšlenekV tomto týdnu a dnech následujících se…Zobrazit další
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Pravda o USA Šokující fakta která nevidíme Důvod proč nechtít USA na naší půdě (USA = teroristi č. 1) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Top hlavních konspiračních teorií, které se ukázaly být pravda / Top 10 Conspiracy Theories That Turned Out To Be TRUE - Here."
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Letos dojde k dělení tohoto světa na tři frekvenční pásma, čili na 3 planety, každá v jiné dimenzi, tzn. v jiném frekvenčním rozsahu. uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Kapitán Plejáďanů Sharman, můžete nás vidět? Strojový překlad ZDE. Commander Sharman the Pleiadian, Can You See Us? - Here. * Právě probíhající vzestup do vyšší dimenze a…"
včera
Uživatel Michal sdílel videoklip uživatele Ywet v komunitě Facebook.
včera
Uživatel Michal sdílel profil v komunitě Facebook.
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Letos dojde k dělení tohoto světa na tři frekvenční pásma, čili na 3 planety, každá v jiné dimenzi, tzn. v jiném frekvenčním rozsahu. uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Právě probíhající vzestup do vyšší dimenze a projevu existence by podle tajemství Amenti měl probíhat takto: Uvedeno ZDE."
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Odpočítávání do nové éry už začíná, zatímco jsou podrobovány podzemní základny kabaly uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Proč ve světě dojde vbrzku k obrovským změnám, aneb co se bude velice brzo dít a z jakých důvodů. Uvedeno ZDE. * Stále větší počet podomácku vyráběných, elitou záměrně…"
včera
Příspěvek do blogu uživatele Zlaté Živé Světlo

Odpočítávání do nové éry už začíná, zatímco jsou podrobovány podzemní základny kabaly

(Stojí to za to dočíst to až do konce.) 09-01-17Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.(Obrázek: přednáška Dr. Johna Brandenburga: Smrt na Marsu. Důkazy mimozemského nukleárního masakru)Zdroje ze Společnosti Bílého…Zobrazit další
včera
Uživatel Emma aktualizoval svůj profil.
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Erotika a harmonie nejen mezi partnery. uživatele Lumír Živé Světlo SvětelnáTantra.
"* 10 zvířat o kterých jste nevěděli, že masturbují / 10 Animals You Didn’t Know “Beat The Meat” - Here."
sobota

© 2017   Created by Zlaté Živé Světlo.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby