MOŽNOST PŘIVÝDĚLKU a tím současně i poskytnutí dotace na provoz těchto stránek i na projekt: Mmáte zájem ... zde

Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light

vnitřního věčného světla a jeho moudrosti- of inner eternal light and its wisdom

*
co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili,aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu zde

..... Bez slov nazdieľanými príspevkami som dnes začala odovzdávať prácu, ktorú robím pre všetky deti planéty Zeme, na ktorej sa naša duša narodila. Cíťme, precíťme a dávajme svetu a jeho realitám na vedomie.... že sme ĽUDIA, ktorých všetvorivá sila, schopnosť súcítiť nielen so sebou, želanie dobra všetkým a všetkému je pre ľudskú rasu, ktorá sa považuje za pánov tvorstva absolútne prirodzeným prejavom. 
Cestujúc v čase sme na dlhej púti vesmírmi len padli do osídiel ne - pochopenia, ne - lásky, strachu. Strach sa gigantickými nárastami vlny hviezdnej Jednoty rozpúšťa. Prívalovými vlnami času odplavuje. Tak sa ho zubami nechtami nedržme a buďme si konečne vedomí, kým v skutočnosti SME. Že sme majstri, ktorí nepozitívnym prístupom k sebe, ku všetkým a všetkému čo je živé sami sebe blokujú schopnosti, ktoré sú celkom prirodzené. 

Čím menej si veríme, čím viac sa snažíme byť niekým iným /z osobne vnímaného pohľadu lepším, múdrejším, krajším, úspešnejším, atď./ - tým viac sa sami sebe a tým i vlastným schopnostiam vzďaľujeme. 

Čím viac špekulujeme, kombinujeme, rozmýšľame, ktorou cestou ísť...do čoho sa pustiť, tým menej sa nám darí nájsť svoj vlastný smer. Čím viac sa poddávame vplyvu svojho okolia /predstavám iných ľudí/ - tým viac sa smer i osobne vnímané naplnenie nášho života /spokojnosť, preciťovaná radosť/ pred očami stráca. 

Každý z nás má svoju cestu života a dušu, ktorej plán nie je nemenný. Evolučným prenikaním realitami nových vesmírov /sme spolutvorcami/ sa plán duše môže /nemusí/ meniť. Tieto zmeny súvisia s časom v ktorom sa práve nachádzame /krištalické vibrácie/. Plávame na vlnách vody vyskladanej z paprskov. Ich energia nesie so sebou informácie o poli priezračne čistého svetla, ktoré rezonuje s dávno zabudnutou hĺbkou našej duše, nášho kozmického srdca, nášho vedomia.
 
Čo sa aktuálne odohráva je trhanie blany, v ktorej sa ľudská bytosť nachádza. Táto blana, ktorá sa narastaním centrálnej vlny a meniacim sa kmitočtom svetelných častíc stávala čoraz tenšia, priezračnejšia sa individuálne rýchlo rozpadá /dematerializuje/. Tým sa toho času zrýchlene mení vnímanie človeka. Vnímanie seba, svojho okolia, reality v ktorej individuálne i ako celok ľudstva žijeme. Táto realita je ešte stále pod vplyvom nepozitívnych síl, ktorých zámerom nie je oslobodenie planéty. Týmto zámerom podliehame, keď sa neustále k sebe vzájomne správame bez prejavenej úcty, spolucítenia, súvcítenia sa do všetkých a všetkého, ktorí /čo/ je súčasťou energií života. 

Úcta, pokora, cit, človečensky prejavená láska vďaka ktorej sme sa narodili, váženie si seba i druhých spôsobom na ktorý mnohí zabudli, schopnosť pozerať sa na svet bez okuliarov, ktoré nám niekto nasadil, aby sme "lepšie" videli /čo v reáli znamená nevidieť srdcom/ a ďaľšie vlastnosti pre človeka prirodzené sú spúšťačom zmeny na planéte. Sú nesyntetickou "látkou," ktorá dematerializuje zlo - pomáha trhať blanu. 

Druhotným efektom prebiehajúceho liečenia Zeme je i liečenie /harmonizácia/ človeka. S harmonizáciou úzko súvisí pupočná šnúra medzi nami a naším vnútorným dieťaťom. Čím viac je ubolené...kričí...plače...trpí rôznym druhom podvýživy - tým viac jeho emócie cítime /včerajšie maximum/. 

Spomenutými pozitívnymi /pre všetkých dobrými a celkom prirodzenými/ prejavenými ľudskými vlastnosťami podávame pomocnú ruku sami sebe, ľudstvu i planéte. Napájame sa na obežnú dráhu všetkého čo je prejavením božského potenciálu. Tým i prejavením seba samého /samej, samých/. 

Pre lepšie pochopenie :
Všetky planéty v nás /v našom vnútornom vesmíre...vesmíroch/ sú magneticky priťahované svetlom stredu všetkého. Tieto stredy sú stredy galaktické, planetárne i ľudské. Jedná sa o stredy slnečné /vedomie najvyššie....vedomie Centrálneho Slnka/. Týmto magnetickým spôsobom pre ktorý nemá hlava vysvetlenie sa zmeny odohrávajú v našom nefyzickom strede a prenikajú k fyzicky vnímanému povrchu. Nakoľko sa jedná o tok vysokej frekvencie - je logicky pochopiteľné, že nízke vibrácie /strach, zlo, negativita/ nie sú schopné tento proces zastaviť. Čo sa aktuálne deje v nás a nami je na úroveň fyzickú i do vesmírov vysielané môžeme prirovnať ku chvíľke venovanej sebe, kedy si odosobnene od svojho okolia sadneme a listujeme v albume života, ktorý sme doposiaľ žili. Pri každej fotke, pri každom zábere, pri každom kóde /informácia/ sa na okamih zastavíme /v tej chvíli sa zastaví čas/. Rýchlosťou blesku informáciu preskenujeme. Vnímaním fyzickým i nefyzickým. Za pomoci hustoty svetla /svetelných vibrácií/, ktorými je Zem v týchto chvíľach zaplavovaná energie tohto okamihu zharmonizujeme. Táto harmonizácia je automaticky prenášaná do kolektívneho nevedomia / vedomia nášho i planetárneho. Čím viac sme opäť tým človekom, ktorého duša sa na Zemi narodila - tým lepšie pre Zem na ktorej žijeme, tým lepšie pre všetko, čo živé je... Ilona


Zdroj: https: //www.facebook.com/ilona.palusova
​Otvor Oči
© 2015 - 2016  All Rights reserved
http: //www.otvoroci.com/blog/category/fewa

Zobrazení: 133

Přidat komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light!

Přidejte se ke komunitě Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.

Různé info související hlavně s transformací a trans-mutací, čili s přechodem do páté, pozitivně polarizované dimenze.

Info, nabídky, počasí

Blogy a texty od admina, zakladatele komunity jsou: ZDE a ZDE a ZDE a ZDE a na Trefy.cz ZDE.

TOPlist

Od 2. 10. 2014 10:00


Podmínky pro registraci. Pokud se sem chcete zaregistrovat, je třeba vyplnit i vaše narození, jinak se vám registrace nezdaří. Nejnižší věk určený Ningem je 13 let!

* Svou vlastní osobní reklamní stránku si můžete vytvořit ZDE.

* Očekávané zázraky už začaly. Na mnoha místech světa se vytvořil výměnný obchod oproštěný od peněz, obzvláště těch cizích. Kdy tomu otevřou dveře i Čecho-Slováci? - ZDE.

* Výměnný - bárterový obchod: detaily ZDE.

* Odkazy na možnost srazu někde na rekreačních pobytech (třeba i v zahraničí), které jsou za příznivou cenu. Uvedeno ZDE.


Aktuální stav počasíČR a na SK ZDE kamery ZDE.

Stav počasí a předpověď počasí kteréhokoliv místa na světě najdete ZDE nebo ZDE nebo ZDE.

Aktuální teploty kdekoliv ve světe - ZDE a ZDE.

PROSÍM přispějte něco

Budeme rádi, když nám přispějete libovolnou částku na provoz těchto našich stránek, neboť Ning web hosting nám ročně účtuje 239 dolarů, t.j. zhruba 6.000Kč/rok.

Fio banka v Kč, č.účtu: 2800690360/2010 IBAN: CZ4020100000002800690360 
BIC kód/SWIFT: FIOBCZPPXXX
(uveďte prosím své jméno nebo svůj nick, aby bylo rozeznat od koho co přišlo). Seznamy přispívajících jsou ZDE.

Vaším příspěvkem současně podpoříte i projekt popsaný v článku: Máte-li zájem o setkávání, sdružování nebo o komunitní soužití či permakulturu, dejte nám vědět, můžeme vám poskytnout zdarma menší pozemek, nebo pronajmout třeba i několika hektarové pozemky Uvedeno ZDE.

Podpořit výše jmenované můžete též tím, že si přes nás sjednáte povinné ručení na motorové vozidlo. Podrobnosti ZDE.

Předem Vám za to velice děkujeme a na oplátku vám věnujeme tohle:
Co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili, aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu Uvedeno ZDE.

10 způsobů, jak přestat být otrokem a svrhnout pyramidy kontroly (jak se osvobodit od ovládacích chapadel zkorumpovaného otročujícího vládnoucího systému) Uvedeno ZDE.

* Proč ve světě dojde vbrzku k obrovským změnám, aneb co se bude velice brzo dít a z jakých důvodů. - ZDE.

* Stále větší počet podomácku vyráběných, elitou záměrně potlačovaných zařízení na výrobu volné energie zapříčiní zhroucení pyramidy prohnilé, zkorumpované světovlády. Jestlipak víte proč? :-) Uvedeno ZDE.

Pořiďme si naše vlastní centrum kde se budem moci společně scházet

Śtěstí přeje připraveným. Proto je třeba založit neziskovou organizaci již dnes. Mnohem více ZDE a v článku: Chystáte se na nějaký předražený seminář? Pokud ano, pak Vás možná budou zajímat naše názory - ZDE. * Máte zájem se scházet, pobývat nebo bydlet v krásné přírodě s nekonfliktními, spirit. založenými lidmi? - ZDE.

* Nechte se inspirovat nápady, vynálezy a moderní technologií, umožňující nám ŽÍT téměř BEZ PENĚZ - ZDE.
* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL - ZDE.
* Krásné a levné bydlení, které lze dle přání umístit třeba někde v krásné přírodě mimo civilizaci. Uvedeno ZDE.

* Co přesně permakultura vlastně je a možnost jak a kde s ní můžete začít i vy - ZDE.
* NEJEN nákup, prodej a pronájem nemovitostí za rozumné ceny (chaty, zahrady, venkovská stavení, domy, louky, lesy atp.) ale i možnost rekreace, alternativního bydlení, životního stylu a vzájemné pomoci - ZDE.

Máte zájem stát se vlastníkem 500m2 pozemku v hezké přírodě za pouhých 25.000Kč? - ZDE.

Nejnovější aktivity

Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
před 7 minutami
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Běda bytostem, kterým umělá inteligence vládne. Jestlipak víte proč? uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Zdánlivě nesouvisející informace:* Trump Attacks NWO With Counters Of Its Own Language and Symbols - Here.* Všimli jste si toho, že od té doby, co byl Trump zvolen presidentem USA, se toho ve světě hodně změnilo? -…"
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Záhadný cestovatel v čase z roku 2036 uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Trump je údajně cestovatel v čase (používající Teslovu technologii), který prý přišel do tohoto světa zpět z roku 2036, z důvodu, aby ve volbách nevyhrála Hillary Clinton. Ta…"
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Záhadný cestovatel v čase z roku 2036 uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Pokud by ve volbách vyhrála podlá, proradná, přetvařující se ještěřice Hillary Clintonová (nastrčená globalisty), tak by již nejspíše začala třetí světová…"
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Důkaz, že vědomí tvoří realitu: Vítejte v matrixu! uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Ukončení Magického sevření (vytvářejícího umělou anorganickou časovou osu) Strojový překlad ZDE. To samé v angličtině je na videu: Ending Magic's Hold - Here. * Po vzostupe –…"
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Důkaz, že vědomí tvoří realitu: Vítejte v matrixu! uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Pokud je život sen (zhmotněný), proč (je třeba) se probudit a jak to udělat. Strojový překlad ZDE. To samé v angličtině je na videu: If Life is a Dream, Why Wake Up, and How to Do It - Here. * Sen, který žijete,…"
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Důkaz, že vědomí tvoří realitu: Vítejte v matrixu! uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Tento článek/video potvrzuje, že hmotný svět a jeho reality jsou složeniny jednotlivých, na okamžik zhmotněných obrázků (tvořených mentálními představami) jejichž sled vytváří…"
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Důkaz, že vědomí tvoří realitu: Vítejte v matrixu! uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Úzce související články a videa:* Z čeho a jakým způsobem jsou tvořeny veškeré hmotné projevy existencí, aneb jak si stvořit překrásný svět, ve kterém je pro…"
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Důkaz, že vědomí tvoří realitu: Vítejte v matrixu! uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Podle fyzikálních zákonů je možné jít proti času. Podrobnosti ve videu: Za hranicí kosmu Quantová mechanika CZ Uvedeno ZDE."
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Všimli jste si toho, že od té doby, co byl Trump zvolen presidentem USA, se toho ve světě hodně změnilo? uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Velice důležité * Chcete změnit svou realitu? Stačí přepnout kanál (funguje to na stejném principu, jako když změnou pozornosti - frekvence přepínáte TV stanice - kanály). Strojový překlad ZDE.…"
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Všimli jste si toho, že od té doby, co byl Trump zvolen presidentem USA, se toho ve světě hodně změnilo? uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Mandela Effect aneb věci, které si pamatujeme úplně jinak, než se ve skutečnosti staly Uvedeno ZDE.- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -Podle údajně nejchytřejšího chlapce…"
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Všimli jste si toho, že od té doby, co byl Trump zvolen presidentem USA, se toho ve světě hodně změnilo? uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Podle fyzikálních zákonů je možné jít proti času. Podrobnosti ve videu: Za hranicí kosmu Quantová mechanika CZ Uvedeno ZDE."
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Zednář Drahoš na prezidenta + TROJKA-to za ty 4 minuty opravdu stojí - pochopíte mnohé...!!! uživatele Ina Obr.
"Všem doporučuji shlédnout celé video s názvem: Bashar Ilumináti a paralelní verze planety Země [CZ tit] Uvedeno ZDE, abyste si uvědomili, že se každý zvás dostane do takového světa (a do…"
včera
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
včera
Příspěvky do blogu uživatele Zlaté Živé Světlo
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo zveřejnil diskusi.

Všimli jste si toho, že od té doby, co byl Trump zvolen presidentem

Dříve, než zavrhnete jako holý nesmysl to, co je o Trumpovi níže uvedeno, bude dobré si nejdříve přečíst článek: * Důkaz, že vědomí tvoří realitu: Vítejte v matrixu! Uvedeno…Zobrazit další
středa
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Podle údajně nejchytřejšího chlapce na světě jsme v paralelním vesmíru, neboť náš vesmír byl Cernem prý zničen uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Альцион Плеяды 64: Антарктида,секретные проекты, базы нацистов-пришельцев, Аненербе, Одесса - ЗДЕСЬ."
středa
Příspěvek do blogu uživatele Naren Sahava

Přechod fyzického těla z uhlíkové formy (nesprávně 666 ) na formu krystalickou

        Přehled některých změn týkajících se žláz a biologické struktury krystalické formy, stejně tak jako emocionálních a společenských změn spojených s procesem přeměny. Účelem tohoto přenosu informací je objasnit, jakým způsobem krystalická…Zobrazit další
středa
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Běda bytostem, kterým umělá inteligence vládne. Jestlipak víte proč? uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Most People Don't Even Realize What's Coming - Here."
středa
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
pondělí

© 2017   Created by Zlaté Živé Světlo.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby