MOŽNOST PŘIVÝDĚLKU a tím současně i poskytnutí dotace na provoz těchto stránek i na projekt: Mmáte zájem ... zde

Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light

vnitřního věčného světla a jeho moudrosti- of inner eternal light and its wisdom

*
co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili,aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu zde

Každý máme svoje svetelné poslanie. Či si to uvedomujeme, alebo nie. Mať svetelné poslanie znamená pomáhať pri zviditeľňovaní všetkého, čo slovo svetlo predstavuje...... čo množina tohto slova obsahuje..... čím je. A práve to mnohými zabudnuté "ono" sa zviditeľňuje.
Picture
To "ono" čoho sa niekto bojí - niekto sa tomu "onomu" vysmieva ...... niekto ho síce berie do úvahy, ale to je tak všetko, čo v zmysle vlastného sebaprijatia pre vlastné uvedomenie urobí. A žije ďaľej rovnakým životným štýlom, akým v čase nevedomia žil /seba - nerešpektovanie, seba - neprijatie v skutočnej podobe/. U tohto typu ľudí sa všetci "svetlo" odprezentovávajúci môžu aj na hlavu postaviť, aj rozkrájať, rozdrobiť.

Myslenie, uvažovanie týchto ľudí je ako nedobytná pevnosť, ktorou slnečný svit vysokofrekvenčného srdca nemá problém preniknúť, lenže akonáhle človek za múrom nechce - je zbytočné sa snažiť mu pri jeho vlastnom uvedomení pomáhať. U týchto ľudí sa nejedná "len" o odmietanie slova "svetlo," ..... spôsobu, akým sa odprezentováva, ktorý je každému človeku bytostne blízky. Tento špecifický druh ľudí má na hlave nasadenú médiami kŕmenú krabicu, ktorá predstavuje svet v ktorom doposiaľ žili /žijú/. Zvykneme mu hovoriť matrixový. Je svetom, ktorý sme ako kolektív zažili. Absolvovanými skúsenosťami, skúškami, na vlastnej koži prežitými zážitkami. O čom to je vie najlepšie každý sám a je už zbytočné vzhľadom na nami zažívané dianie nového charakteru sa k prežitému vracať. Je to minulosť človeka - ľudstva za ktorou sa zatvárajú a zamykajú nízko - frekvenčné vrátka, pričom sa kľúč nehádže do bezodnej jaskyne. Vloží sa do "truhlice" ako záznam o všetkom čo sa dialo, pretože obsahuje všetky informácie /kódy/. 

Opäť sa vrátim ku spomenutému druhu /typu/ ľudí, ktorí predstavujú rôzne vekové kategórie a ktorí odmietajú dať z hlavy dole starým a už nefunkčným systémom živené krabice. Čo znamená, že odmietajú znovu vidieť seba a svet v ktorom sa nachádzajú v skutočnej, celistvej a pre človeka prirodzenej podobe. Rovnakou mierou to viditeľné /fyzické/ ako i nefyzické /neviditeľné/. Dovoľujú chapadlám manipulujúcim ľudskú myseľ držať ich v starom režime, ktoré im neumožňujú prijať to najprirodzenejšie v nás a tým najprirodzenejším spôsobom sa prejavovať. Chapadlá predstavujú rôzne strachy, obavy, nevieru, nedôveru v seba / staré vzorce myslenia/ - vo svoju fyzicky nepredstaviteľnú silu Ducha, ktorým sme a v Dušu s ktorou človek prestal v čase temna komunikovať. Prestal ju jednoducho brať do úvahy, prestal sa o svoju dušu zaujímať, starať - tým i o svoje duševné /vnútorné/ potreby. Jednoducho so svojou dušou prerušil kontakt. Čiže sa suma sumarum u týchto ľudí jedná o menej, či viac intenzívne sebaodmietanie. A to už v tomto štádiu prebiehajúcich zmien jednoducho nie je možné a prejavuje sa spôsobom seba - deštrukcie. Čiže je pre týchto ľudí dôležité si uvedomiť čo sa to vlastne deje a zvážiť, či ich myslenie je vzhľadom na skutočnosť, že sú tvorcami svojej reality života konštruktívne /životaschopné/. Zmenu, ktorá sa aktivovaním nepredstaviteľne rozsiahleho /rozmerove veľkého/ Portálu odohrala ....../poznámka: príprava na aktiváciu prebiehala cca 10 dní pred aktiváciou, čiže zmeny súvisiace s aktiváciou prostredníctvom planetárnych vodných tokov počas týchto dní už na ľudí i Zem pôsobili/....... je možné si pre lepšie pochopenie predstaviť ako otvorenie /rozbitie, pretrhnutie/ múru priehrady až po okraj naplnenej fyzickým zrakom nepostrehnuteľnými krištálmi /fyzicky nepostrehnuteľnými z dôvodu ich vysokých vibrácií do ktorých oči nedovidia/. 

Otvorením "priehradného múru," ktorého krištalický, energetický tok sa sype do vôd celej planéty, ktorú pijeme... v ktorej sa umývame, kúpeme je veľmi jednoducho povedané vtekaním podstaty bytia. Nášho pra - základu s ktorým pochopiteľne sila kozmického Ducha a esencia Duše neoddeliteľne súvisí. "Roztrhnutím" pomyselného priehradného múru sa rôznou intenzitou /individuálne/ prejavujú prirodzené potreby. Pričom prívalová /úvodná/ vlna od dna nabrala všetky deficity, ktoré je možné súhrnne pomenovať "nemyslenie na seba" - a toto nemyslenie na seba podporované, neustále priživované umelosťou sveta, s ktorým je Matrix fungujúci v linearite jedna ruka, sa začalo prejavovať. Sme doslova smerom zvnútra "tlačení" ku prehodnoteniu spôsobu života, akým sme fungovali. Čím menej sme na seba mysleli, čím menej sme sa o seba starali, čím menej sme brali do úvahy, že sme nielen telo, ale i Duša - tým citeľnejšie sa tieto deficity prejavujú. Fyzicky i nefyzicky........ IlonaZdroj: FB
​Otvor Oči
© 2015 - 2018  All Rights reserved
https://www.otvoroci.com/blog/category/fewa

Zobrazení: 91

Přidat komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light!

Přidejte se ke komunitě Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.

Různé info související hlavně s transformací a trans-mutací, čili s přechodem do páté, pozitivně polarizované dimenze.

Info, nabídky, počasí

Blogy a texty od admina, zakladatele komunity jsou: ZDE a ZDE a ZDE a ZDE a na Trefy.cz ZDE.

TOPlist

Toto počítadlo načítá od 2. 10. 2014 10:00


Podmínky pro registraci. Pokud se sem chcete zaregistrovat, je třeba vyplnit i vaše narození, jinak se vám registrace nezdaří. Nejnižší věk určený Ningem je 13 let!
Důležité upozornění: Členstvím na těchto stránkách souhlasíte s tím a berte na vědomí, že veškerá Vámi uvedená data (včetně osobních), která jste na těchto stránkách uvedli a uvedete, jsou a budou veřejně přístupná.

* Svou vlastní osobní reklamní stránku si můžete vytvořit ZDE.

* Očekávané zázraky už začaly. Na mnoha místech světa se vytvořil výměnný obchod oproštěný od peněz, obzvláště těch cizích. Kdy tomu otevřou dveře i Čecho-Slováci? - ZDE.

* Výměnný - bárterový obchod: detaily ZDE.

* Odkazy na možnost srazu někde na rekreačních pobytech (třeba i v zahraničí), které jsou za příznivou cenu. Uvedeno ZDE.


Aktuální stav počasíČR a na SK ZDE kamery ZDE.

Stav počasí a předpověď počasí kteréhokoliv místa na světě najdete ZDE nebo ZDE nebo ZDE.

Aktuální teploty kdekoliv ve světe - ZDE a ZDE.

PROSÍM přispějte něco

Budeme rádi, když nám přispějete libovolnou částku na provoz těchto našich stránek, neboť Ning web hosting nám ročně účtuje 239 dolarů, t.j. zhruba 6.000Kč/rok.


Fio banka v Kč, č.účtu: 2800690360/2010 IBAN: CZ4020100000002800690360 
BIC kód/SWIFT: FIOBCZPPXXX
(uveďte prosím své jméno nebo svůj nick, aby bylo rozeznat od koho co přišlo). Seznamy přispívajících jsou ZDE.


Vaším příspěvkem současně podpoříte i projekt popsaný v článku: Máte-li zájem o setkávání, sdružování nebo o komunitní soužití či permakulturu, dejte nám vědět, můžeme vám poskytnout zdarma menší pozemek, nebo pronajmout třeba i několika hektarové pozemky Uvedeno ZDE.


Podpořit výše jmenované můžete též tím, že si přes nás sjednáte povinné ručení na motorové vozidlo. Podrobnosti ZDE.


Předem Vám za to velice děkujeme a na oplátku vám věnujeme tohle:
Co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili, aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu Uvedeno ZDE.


10 způsobů, jak přestat být otrokem a svrhnout pyramidy kontroly (jak se osvobodit od ovládacích chapadel zkorumpovaného otročujícího vládnoucího systému) Uvedeno ZDE.


* Proč ve světě dojde vbrzku k obrovským změnám, aneb co se bude velice brzo dít a z jakých důvodů. - ZDE.


* Stále větší počet podomácku vyráběných, elitou záměrně potlačovaných zařízení na výrobu volné energie zapříčiní zhroucení pyramidy prohnilé, zkorumpované světovlády. Jestlipak víte proč? :-) Uvedeno ZDE.

Pořiďme si naše vlastní centrum kde se budem moci společně scházet

Śtěstí přeje připraveným. Proto je třeba založit neziskovou organizaci již dnes. Mnohem více ZDE a v článku: Chystáte se na nějaký předražený seminář? Pokud ano, pak Vás možná budou zajímat naše názory - ZDE. * Máte zájem se scházet, pobývat nebo bydlet v krásné přírodě s nekonfliktními, spirit. založenými lidmi? - ZDE.

* Nechte se inspirovat nápady, vynálezy a moderní technologií, umožňující nám ŽÍT téměř BEZ PENĚZ - ZDE.
* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL - ZDE.
* Krásné a levné bydlení, které lze dle přání umístit třeba někde v krásné přírodě mimo civilizaci. Uvedeno ZDE.

* Co přesně permakultura vlastně je a možnost jak a kde s ní můžete začít i vy - ZDE.
* NEJEN nákup, prodej a pronájem nemovitostí za rozumné ceny (chaty, zahrady, venkovská stavení, domy, louky, lesy atp.) ale i možnost rekreace, alternativního bydlení, životního stylu a vzájemné pomoci - ZDE.

Máte zájem stát se vlastníkem 500m2 pozemku v hezké přírodě za pouhých 25.000Kč? - ZDE.

Nejnovější aktivity

Amanita je nyní členem Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.
před 29 minutami
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
před 17 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Jak vyřešili „imigrantskou krizi” v Thajsku? Poučení i pro nás? uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Že by takto vypadali zubožení Imigranti? Pravá tvár prisťahovalcov v Nemecku Video s CZ titulky ZDE. Že by zubožení Imigranti vypadali takto? Všechna sranda končí tam, kde začíná…"
před 22 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Jak vyřešili „imigrantskou krizi” v Thajsku? Poučení i pro nás? uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Geniální myšlenka polského ministra: Vytvořme z uprchlíků armádu, která si osvobodí Sýrii, navrhl polský ministr zahraničí Witold Waszczykowski. Do Evropy přišlo v…"
před 23 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Jak vyřešili „imigrantskou krizi” v Thajsku? Poučení i pro nás? uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Neuvěřitelné, čeho by "mírumilovní" muslimové chtěli docílit. Přímý přenos vyznavače Islámu v Jordánské TV! 2. júla 2018 (sk titulky) ZDE.* Pravou tvář…"
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Jak vyřešili „imigrantskou krizi” v Thajsku? Poučení i pro nás? uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Neuvěřitelné, čeho by "mírumilovní" muslimové chtěli docílit. Přímý přenos vyznavače Islámu v Jordánské TV! 2. júla 2018 (sk titulky) ZDE.* Pravou tvář…"
včera
Příspěvek do blogu uživatele Zlaté Živé Světlo

Jak vyřešili „imigrantskou krizi” v Thajsku? Poučení i pro nás?

V Evropě již skoro 5 let „zuří uprchlická krize” a evropské státy si s ní (s výjimkou Maďarska a Polska) údajně nevědí rady. Tak se do Evropy dál valí stovky tisíc „syrských válečných uprchlíků” z Afriky.Málo se ale ví, že v roce 2014 byly vystaveny…Zobrazit další
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Tohle by se mělo uveřejnit v novinách po celý Evropě! Jiří Kobza, bývalý diplomat, který dlouhé roky působil v islámských zemích a skutečně ví, o čem mluví, nám vzkazuje: uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Neuvěřitelné, čeho by "mírumilovní" muslimové chtěli docílit. Přímý přenos vyznavače Islámu v Jordánské TV! 2. júla 2018 (sk titulky) ZDE.* Pravou tvář…"
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Tohle by se mělo uveřejnit v novinách po celý Evropě! Jiří Kobza, bývalý diplomat, který dlouhé roky působil v islámských zemích a skutečně ví, o čem mluví, nám vzkazuje: uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Geniální myšlenka polského ministra: Vytvořme z uprchlíků armádu, která si osvobodí Sýrii, navrhl polský ministr zahraničí Witold Waszczykowski. Do Evropy přišlo v…"
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Skutečná podstata sexuality. uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Doporučuji naprosto všem. * Ovládněte sexuální Kundalini skrze Tantru, abyste se pak stali tvůrčí. Strojový překlad ZDE. Containing Sexual Kundalini through Tantra, To then Manifest Creatively. To…"
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Containing Sexual Kundalini through Tantra, To then Manifest Creatively uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* POSVÁTNÁ SEXUALITA: PLEIJÁDSKÝ NÁHLED. Strojový překlad ZDE. To samé v angličtině je na videu: SACRED SEXUALITY: A PLEIADIAN PERSPECTIVE Here. Article Here.* Na čem je založena podstata…"
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Containing Sexual Kundalini through Tantra, To then Manifest Creatively uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* POSVÁTNÁ SEXUALITA: PLEIJÁDSKÝ NÁHLED. Strojový překlad ZDE. To samé v angličtině je na videu: SACRED SEXUALITY: A PLEIADIAN PERSPECTIVE Here. Article Here.* Na čem je založena podstata…"
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Containing Sexual Kundalini through Tantra, To then Manifest Creatively uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Skutečná podstata sexuality. Uvedeno ZDE."
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo zveřejnil diskusi.

Containing Sexual Kundalini through Tantra, To then Manifest Creatively

Containing Sexual Kundalini through Tantra, To then Manifest CreativelySubmitted by Open on Fri, 09/28/2018 - 06:58…Zobrazit další
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Nechte se inspirovat nápady, vynálezy a moderní technologií, umožňující nám ŽÍT téměř BEZ PENĚZ. uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Rock Climber Lives in a SUV in order to Travel Solo and Eats for Free Here."
čtvrtek
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Obáváte se nemocí, obzvláště těch tzv. smrtelných? Tak se už nebojte, shlédněte fakta a začněte se léčit sami! :-) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Lekárska veda je najväčší podvod v histórii celého ľudstva Uvedeno ZDE."
středa
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Cirkevné bohatstvo sú krvavé peniaze (nepodporujte je již nijak a ničím) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* V Ríme je kľúč na odblokovanie planetárnej karantény To by viedlo k oslobodeniu 7 miliárd utýraných Uvedeno ZDE."
středa
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Křesťanství není založeno na pravdě. (stále nevěříte? posuďte sami!) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* V Ríme je kľúč na odblokovanie planetárnej karantény To by viedlo k oslobodeniu 7 miliárd utýraných Uvedeno ZDE."
středa
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Vynikající informace o dějinách náboženství, proč a kým bylo vytvořeno, co způsobuje a jak se vymanit z této obrovské manipulace, působící z podvědomé úrovně existence na každého. uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* V Ríme je kľúč na odblokovanie planetárnej karantény To by viedlo k oslobodeniu 7 miliárd utýraných Uvedeno ZDE."
středa
Uživatel Orst sdílel svůj příspěvek do blogu v komunitě Facebook.
středa

© 2018   Created by Zlaté Živé Světlo.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby