MOŽNOST PŘIVÝDĚLKU a tím současně i poskytnutí dotace na provoz těchto stránek i na projekt: Mmáte zájem ... zde

Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light

vnitřního věčného světla a jeho moudrosti- of inner eternal light and its wisdom

*
co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili,aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu zde

Bytosti Lemúrie. Sme prvotným Duchom a Dušou, ktorá aktiváciou gigantického Portálu podľa individuálnej potreby búši do hlavy každého človeka, ktorý so sebou samým nie je v súlade.  
Picture
Energia Portálu sa šíri cievnym systémom Zeme do všetkých vodných tokov. To isté sa deje s cievnym systémom tela /tiel/ všetkých živých organizmov. Byť so sebou samými v súlade znamená rešpektovať fyzické i nefyzické potreby /tela, duše/. Znamená to prijať rovnakou mierou svoje fyzično /fyzický aspekt/ ako i nefyzično, ktoré sa nachádza v nás /náš vnútorný vesmír /..... Ilona

*****

​Energie Portálu nepredstaviteľných rozmerov /aktivované 6.7.2018/

Dve dôležité informácie :

1./ Čo dokážu šamanské praktiky v neodborných rukách je vo väčšine prípadov doslova paseka. Tento druh praktík, ktorý je ľahko zneužiteľný zámerom nepozitívnych snáh sa znovu dáva do poriadku. O akékoľvek snahy tohto druhu sa už starajú energie aktivovaného Portálu.

2./ Tým najjemnejším "štetcom" je vyzametávaná a súčasne hladená hruď i hlava. Neviditeľnými dotykmi, ktoré sa týkajú každého človeka nachádzajúceho sa na pláňach Zeme. Tieto pozemské pláne sa fyzickému zraku nejavia ako nekonečné a napriek tomu tak je. To nekonečno, ktoré je zmyslovému vnímaniu skryté je v nás a nami sa prejavuje. Tam je rozľahlosť do ktorej oči nedovidia. Tam sa nachádza Zdroj zabudnutého bytia ku ktorému každá /živú energiu podporujúca/ bytosť patrí. Tam vedie neviditeľný most po ktorom všetci "kráčame." Každý svojou rýchlosťou, ktorou sa novým energiám prispôsobuje. Akákoľvek skúsenosť je krokom, ktorým sa po moste posúvame k sebe. K neviditeľnému svetu v nás. K jeho realite, ktorá sa nami prejavuje. Či chceme - či nechceme, či túto reálnu skutočnosť prijímame, alebo odmietame - ....... jednoducho sa deje. 

Zážitky sa čoraz viac vymykajú norme na ktorú sme boli zvyknutí v čase nedostatku svetla /v čase veľkej tmy/ a sú čoraz "hustejšie." Viac a viac nám pripomínajú čo je pre svet v ktorom žijeme najhodnotnejšie, najcennejšie. To bohatstvo nevyčísliteľnej hodnoty je prameňom živej vody, ktorá vyviera zo srdca. Jeho žilnatina je rozvetvená do všetkých strán. A to sa týka Zeme i človeka. 

Je žilnatinou vodných tokov planéty - je cievnym systémom ľudí. Je tokom, ktorý bol u niekoho viac.... u niekoho menej spomalený. Tento tok sa aktiváciou nesmierne dôležitého Portálu dal do pohybu. 

Energetické prúdenie vteká do cievneho systému Zeme /vodstvo planéty/ a zásobuje ho čoraz väčším množstvom informácií, ktoré pijeme.... v ktorých sa umývame, kúpeme. Týmto spôsobom absorbujeme všetko nové - vnútorne i povrchove. Každý organizmus si tým načítava do všetkých vrstiev tela to dôležité. Telo na pritekajúce impulzy reaguje. Tok pôsobí na všetkých.

Čo s energetickým tokom súvisí je /okrem prebúdzania sa k životu v novej forme/ znovu oživovanie bunečnej pamäti. Tým i spomienok na čas kedysi dávno pred všetkým čo je zaznamenané o fyzickej existencii planéty. 

Ten čas pred - fyzický je zostúpením prvotných energií na planétu, ktoré sa postupne pretransformovávali do hmotnej podoby. Bol to čas bezpodmienečne zdieľanej večnosti Lásky, ktorá vzostúpila na Zem z poľa Ničoho. Jej energia postupne nadobúdala rôzne tvary, ktoré sa vo vrstvách ukladali, prelínali, spájali a čoraz viac sa hmotnými stávali. Do okamihu, kým sa z nehmotnej bytosti stal hmotný človek, ktorý na svojej ceste životmi pokračoval. A to na Zemi i v iných súhvezdiach /jedná sa o záležitosť, ktorá je individuálna/.

Energie lemuriánske, ktoré sú úzko späté s Portálom odprezentovávajú svojím tvorením vo fyzickom tele /v hmote/ prvotný aspekt bytia, čím podporujú prijatie i prejavenie človeka v jeho celistvej podobe. Hmotnej i jemnohmotnej /duša/. 

Prijatím fyzického a nefyzického aspektu a rešpektovaním jeho /ich/ potrieb dochádza k súzvuku, súladu so sebou samými ..... IlonaZdroj: FB
​Otvor Oči
© 2015 - 2018  All Rights reserved
https://www.otvoroci.com/blog/category/fewa

Zobrazení: 154

Přidat komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light!

Přidejte se ke komunitě Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.

Různé info související hlavně s transformací a trans-mutací, čili s přechodem do páté, pozitivně polarizované dimenze.

Info, nabídky, počasí

Blogy a texty od admina, zakladatele komunity jsou: ZDE a ZDE a ZDE a ZDE a na Trefy.cz ZDE.

TOPlist

Toto počítadlo načítá od 2. 10. 2014 10:00


Podmínky pro registraci. Pokud se sem chcete zaregistrovat, je třeba vyplnit i vaše narození, jinak se vám registrace nezdaří. Nejnižší věk určený Ningem je 13 let!
Důležité upozornění: Členstvím na těchto stránkách souhlasíte s tím a berte na vědomí, že veškerá Vámi uvedená data (včetně osobních), která jste na těchto stránkách uvedli a uvedete, jsou a budou veřejně přístupná.

* Svou vlastní osobní reklamní stránku si můžete vytvořit ZDE.

* Očekávané zázraky už začaly. Na mnoha místech světa se vytvořil výměnný obchod oproštěný od peněz, obzvláště těch cizích. Kdy tomu otevřou dveře i Čecho-Slováci? - ZDE.

* Výměnný - bárterový obchod: detaily ZDE.

* Odkazy na možnost srazu někde na rekreačních pobytech (třeba i v zahraničí), které jsou za příznivou cenu. Uvedeno ZDE.


Aktuální stav počasíČR a na SK ZDE kamery ZDE.

Stav počasí a předpověď počasí kteréhokoliv místa na světě najdete ZDE nebo ZDE nebo ZDE.

Aktuální teploty kdekoliv ve světe - ZDE a ZDE.

PROSÍM přispějte něco

Budeme rádi, když nám přispějete libovolnou částku na provoz těchto našich stránek, neboť Ning web hosting nám ročně účtuje 239 dolarů, t.j. zhruba 6.000Kč/rok.


Fio banka v Kč, č.účtu: 2800690360/2010 IBAN: CZ4020100000002800690360 
BIC kód/SWIFT: FIOBCZPPXXX
(uveďte prosím své jméno nebo svůj nick, aby bylo rozeznat od koho co přišlo). Seznamy přispívajících jsou ZDE.


Vaším příspěvkem současně podpoříte i projekt popsaný v článku: Máte-li zájem o setkávání, sdružování nebo o komunitní soužití či permakulturu, dejte nám vědět, můžeme vám poskytnout k užívání zdarma menší pozemek, nebo pronajmout třeba i několika hektarové pozemky Uvedeno ZDE.


Podpořit výše jmenované můžete též tím, že si přes nás sjednáte povinné ručení na motorové vozidlo. Podrobnosti ZDE.


Předem Vám za to velice děkujeme a na oplátku vám věnujeme tohle:
Co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili, aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu Uvedeno ZDE.


10 způsobů, jak přestat být otrokem a svrhnout pyramidy kontroly (jak se osvobodit od ovládacích chapadel zkorumpovaného otročujícího vládnoucího systému) Uvedeno ZDE.


* Stále větší počet podomácku vyráběných, elitou záměrně potlačovaných zařízení na výrobu volné energie zapříčiní zhroucení pyramidy prohnilé, zkorumpované světovlády. Jestlipak víte proč? :-) Uvedeno ZDE.


* Proč ve světě dojde vbrzku k obrovským změnám, aneb co se bude velice brzo dít a z jakých důvodů. - ZDE.

Pořiďme si naše vlastní centrum kde se budem moci společně scházet

Śtěstí přeje připraveným. Proto je třeba založit neziskovou organizaci již dnes. Mnohem více ZDE a v článku: Chystáte se na nějaký předražený seminář? Pokud ano, pak Vás možná budou zajímat naše názory - ZDE. * Máte zájem se scházet, pobývat nebo bydlet v krásné přírodě s nekonfliktními, spirit. založenými lidmi? - ZDE.


* Nechte se inspirovat nápady, vynálezy a moderní technologií, umožňující nám ŽÍT téměř BEZ PENĚZ - ZDE.
* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL - ZDE.
* Krásné a levné bydlení, které lze dle přání umístit třeba někde v krásné přírodě mimo civilizaci. Uvedeno ZDE.


* Máte zájem stát se vlastníkem 500m2 pozemku v hezké přírodě za pouhých 25.000Kč? - ZDE.
* Co přesně permakultura vlastně je a možnost jak a kde s ní můžete začít i vy - ZDE.


* NEJEN nákup, prodej a pronájem nemovitostí za rozumné ceny (chaty, zahrady, venkovská stavení, domy, louky, lesy atp.) ale i možnost rekreace, alternativního bydlení, životního stylu a vzájemné pomoci - ZDE.

Nejnovější aktivity

Uživatel Jakub Janderka uvádí jako oblíbený příspěvek blogu Svět po Události uživatele Zlaté Živé Světlo
před 10 hodinami
Uživatel Jakub Janderka sdílel příspěvek do blogu uživatele Naren Sahava v komunitě Facebook.
před 18 hodinami
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
před 18 hodinami
Uživatel Král Králů uvádí jako oblíbený příspěvek blogu Progresivní energetické vlny Únor - Květen uživatele Naren Sahava
včera
Uživatel Naren Sahava sdílel svůj příspěvek do blogu v komunitě Facebook.
včera
Uživatel Naren Sahava sdílel svůj příspěvek do blogu v komunitě Facebook.
včera
Uživatel Naren Sahava sdílel svůj příspěvek do blogu v komunitě Facebook.
včera
Příspěvek do blogu uživatele Naren Sahava

Progresivní energetické vlny Únor - Květen

Dnes při úplňku se sjednotili brány.Okamžité spuštění Gaia jádra, nyní pracující s novým magnetem, uvolnilo obrovské…Zobrazit další
včera
Uživatel Král Králů přidal komentář k příspěvku do blogu Féwa: Info + kódy 18.2.2019 uživatele Ina Obr.
"Třeba jsi ten druhý plamen zrovna ty. -) Protože co se škádlívá, to se rádo má. -) "
úterý
Uživatel Maxim přidal komentář k příspěvku do blogu Féwa: Info + kódy 18.2.2019 uživatele Ina Obr.
"lul zakodovana a zabugovana fewa. Asi by to chtelo dvojplamen :D"
pondělí
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
pondělí
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Proč je matematickou jistotou, že peníze nebudou mít žádnou hodnotu a že o ně přijdete a že světová ekonomika již brzo zkolabuje. Jste na nezadržitelné změny připraveni a víte vůbec, co je potřeba? uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Duch doby: Dodatek (Zeitgeist: Addendum) s českým dabingem Uvedeno ZDE nebo ZDE. (Takto to funguje v celém světě, tady i v Česko-Slovensku) * Očekávané zázraky už začaly. Na mnoha místech světa se vytvořil…"
pondělí
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Tajemství peněz - největší podvod v historii lidstva (proč je to gigantický podvod, jak jej bojkotovat a proč dříve či později tak jako tak zkolabuje) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Duch doby: Dodatek (Zeitgeist: Addendum) s českým dabingem Uvedeno ZDE nebo ZDE. * Očekávané zázraky už začaly. Na mnoha místech světa se vytvořil výměnný obchod oproštěný od…"
pondělí
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse 1. Peníze jsou podvod 2. Dluh je fikce 3. Média jsou manipulace 4. Vláda je korporace. (4 kruté pravdy, které vás probudí z iluze) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Duch doby: Dodatek (Zeitgeist: Addendum) s českým dabingem Uvedeno ZDE nebo ZDE. "
pondělí
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k videu uživatele Devi
Náhled

Duch doby: Dodatek Drtivě pravdivý dokument CZ HD

"* Shora uvedený odkaz nefunguje, ale tyto dva následující odkazy fungují. ZDE a ZDE. Našel jsem to pomocí googlu, pod trochu jiným názvem."
pondělí
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Svět po Události uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Důkaz o meziplanetární změně klimatu a blížícím se slunečním pulzu Uvedeno ZDE. ... Multidimenzionální portál solárního záblesku (k čemuž údajně dojde…"
pondělí
Příspěvek do blogu uživatele Zlaté Živé Světlo

Svět po Události

Svět po Události(Článek 177)Pouze tím, že lidé budou žít nějakou dobu v reálné svobodě, bez dluhů, bídy, vykořisťování, manipulace, válek, zločinu, lží, podvodů a velezrady, si plně uvědomí, jaký obrovský pozitivní skok a neuvěřitelnou změnu…Zobrazit další
pondělí
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Amerika miluje domky na kolečkách, lidé v nich i bydlí uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* What is the world's most advanced off-grid tiny house? Here. * Tiny House Tour in the Mojave Desert Here."
pondělí
Uživatel Král Králů zveřejnil stav.
"Zdravím. Už desátý den mám hadí sílu ve vyšších čakrach. Určitě v Adžně. V Sahasráře možná. -"
pondělí
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
neděle

© 2019   Created by Zlaté Živé Světlo.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby