MOŽNOST PŘIVÝDĚLKU a tím současně i poskytnutí dotace na provoz těchto stránek i na projekt: Mmáte zájem ... zde

Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light

vnitřního věčného světla a jeho moudrosti- of inner eternal light and its wisdom

*
co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili,aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu zde

Plasticita plošného vnímania /lineárne vnímaná realita a všetko, čo s myslením, vnímaním súvisí/ - je obrazom reality, ktorú sme schopní zmyslove obsiahnuť /chuť, čuch, zrak, sluch, hmat/. 
Picture
Transformujúce vlnenie dosahuje výrazne hodnoty, ktoré môžeme bez príkras, či podceňovania reálne nazvať hodnotami výrazne transformačno-transmutačnými. Majú silno odstredivý charakter dotýkajúci sa všetkého, čo je dysfunkčné /nedostatočne funkčné... nefunkčné/. A neberú do úvahy žiaden argument v prípade, že je vzhľadom na nové myslenie nekonštruktívny. Čo znamená, že neladí s energiami a tým i myslením podporujúcim pozitívnu perspektívu človeka - ľudstva i planéty.

Prívalové vlny nefyzických zvukových vibrácií a - svetelných častíc /transformujúci energetický tok/ pretvarovávajú, pretransformovávajú sluch /bubienok...slimák/ a optiku, ktorej funkčnosť súvisí i s mozgom. Poriadna porcia frekvenčne vyšších zvukových vĺn pôsobí harmonicky na ľudí, ktorí vo svojom živote harmóniu viac - menej nepostrádajú. A to v rôznom zmysle /vzťahy, financie, práca, atď./. V opačnom prípade reagujeme viac, či menej pocitom nepohody /hlava, chrbtica, svaly.../. Možno to pôsobí paradoxne - no napriek tomu sa jedná o liečenie, hojenie diskomfortného stavu, ktorý má úzku súvislosť s myslením, ktorého dôsledkom je spomenutá dysfunkcia.

​Energie na nás pôsobia osvecujúco a pomáhajú nám uvedomiť si - čo je príčinou disfunkcie, ktorú je potrebné riešiť. Nakoľko všetko sa deje vo veľkom i v malom - týka sa dianie rezonujúce s myslením, tvorením nového druhu v rovnakej miere jednotlivcov, národov a tým i celého ľudstva. Čo pochopiteľne pôsobí i na planétu. Konštruktívnym prístupom v zmysle dobra pre všetkých - to znamená v zmysle kvality života nadobúda pôsobením nemateriálnych zvukových vibrácií plošné vnímanie inú plasticitu, ktorá rezonuje jednoducho povedané s kozmickou Jednotou.... Ilona

*****

Prajem všetkým príjemný deň. A hneď vkĺzneme do informačného poľa, ktoré je doslova nabité na prasknutie vibráciami nepredstaviteľného kalibru /svetelné kódy/. Tieto svetelné vibrácie majú tú výhodu, že majú schopnosť nefyzickým spôsobom zatvoriť dvere pred nosom /znefunkčniť... zobrať vietor z plachiet/ všetkému, čo sa snaží preniknúť temnými bránami do reality planéty /planét/. Jedná sa o častice mimoriadne nadštandartnej časovej kružnice, ktoré sú už všade rozptýlené a podporujú to dobré v nás, tým i pozitívnu perspektívu ľudstva. Temnými bránami sú prevrstvené energetické brány svetelné do momentu /bodu/ určitej hustoty. Majú svojch strážcov a ich predĺžené ruky. Ich zámerom je jednoducho povedané odchytávanie dušičiek do hrnčeka vždy, keď sa menším, či väčším skokom posúvame po rebríčku a jeho pravých hodnotách vyššie do neba - tým i hlbšie do seba. S týmto posunom /posunmi/ súvisí čoraz výraznejšia aktivácia bunečnej pamäti /DNA/.. myšlienok, spomienok s pamäťou súvisiacich, atď. 

Časová kružnica /portál/ je doslova pre lepšie pochopenie vyfúknutím krúžku dychom Boha. To znamená, že je vo virtuálnych realitách vonkoncom nepredstaviteľným potenciálom všetkého, čo božský dych predstavuje... obsahuje... obnáša. V reáli to znamená, že častice už rozptýlenej kružnice jednoducho pôsobia. V zmysle rovnováhy zarovnávajú všetko čo v rovnováhe nie je. Časovú kružnicu nie je možné chápať po starom. Jej vše - vibrujúce častice pochádzajú /prúdia/ zo svetov za - všetkým. Tieto svety zatiaľ ešte mozog nie je schopný pochopiť. Potenciál kružnice je nadštandartnou energetickou výbavou kozmických cyklov týkajúcich sa evolúcie. 

Planetárne dianie prebieha spôsobom, ktorý sa čo najjednoduchšie pokúsim opísať. Severná pologula predstavuje mužskú energiu. Južná pologula - ženskú energiu. Častice spomenutej božskej kružnice rozpohybovali poloos severnej i južnej pologule. Rotujú v rôznych uhloch každá zvlášť. Vzhľadom na tento fyzicky neviditeľný pohyb dochádza k dotykom... kontaktom, ktoré približujú jednu a druhú poloos k sebe. Tým i hemisféru. Inými slovami povedané - zarovnávajú sa. To isté sa odohráva v nás. Časová kružnica je záležitosťou dvoch hviezdnych centier. Galaktického centra a centra Alcyone. To celé súvisí s nekonečným vesmírom, ktorý je pretkaný solárnou sieťou najvyššieho vedomia. Čiže - jedná sa o všetky slnká.

Pridám ešte drobnú spomienku. Pred rokmi som začula pri debate dvoch ľudí konštatovanie... "miluje ju ako koňa" :). Čo to v reáli znamená. Že ju občas potľapká, pochváli, poprípade povie pár hrejivých slov, pričom pod maskou si ruky mädlí tvár, ktorej tento druh lásky vyhovuje. Lásky, ktorá toho druhého človeka v skutočnosti vníma ako ťažného koňa, ktorý ťahať môže, pričom nič iné ho nemá čo zaujímať. V realite života to znamená - pracovať do úmoru, pričom absolútne nie je braný ohľad na túžby, želania, predstavy, pocity, cit ťažného koňa. Zarovnávanie pôsobí osvecujúco na ťažných koňov /v predchádzajúcich informáciach spomenuté liečenie, hojenie rán... tým i blokov/ a na strane druhej pôsobí v tomto zmysle blokujúco /spôsoby, prostriedky, prejavy, ktoré používa/. A to platí v malom i vo veľkom. I o tom je božská časová kružnica .... IlonaZdroj: https://www.facebook.com/ilona.palusova
​Otvor Oči
© 2015 - 2017  All Rights reserved
http://www.otvoroci.com/blog/category/fewa


Zobrazení: 188

Přidat komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light!

Přidejte se ke komunitě Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.

Různé info související hlavně s transformací a trans-mutací, čili s přechodem do páté, pozitivně polarizované dimenze.

Info, nabídky, počasí

Blogy a texty od admina, zakladatele komunity jsou: ZDE a ZDE a ZDE a ZDE a na Trefy.cz ZDE.

TOPlist

Toto počítadlo načítá od 2. 10. 2014 10:00


Podmínky pro registraci. Pokud se sem chcete zaregistrovat, je třeba vyplnit i vaše narození, jinak se vám registrace nezdaří. Nejnižší věk určený Ningem je 13 let!
Důležité upozornění: Členstvím na těchto stránkách souhlasíte s tím a berte na vědomí, že veškerá Vámi uvedená data (včetně osobních), která jste na těchto stránkách uvedli a uvedete, jsou a budou veřejně přístupná.

* Svou vlastní osobní reklamní stránku si můžete vytvořit ZDE.

* Očekávané zázraky už začaly. Na mnoha místech světa se vytvořil výměnný obchod oproštěný od peněz, obzvláště těch cizích. Kdy tomu otevřou dveře i Čecho-Slováci? - ZDE.

* Výměnný - bárterový obchod: detaily ZDE.

* Odkazy na možnost srazu někde na rekreačních pobytech (třeba i v zahraničí), které jsou za příznivou cenu. Uvedeno ZDE.


Aktuální stav počasíČR a na SK ZDE kamery ZDE.

Stav počasí a předpověď počasí kteréhokoliv místa na světě najdete ZDE nebo ZDE nebo ZDE.

Aktuální teploty kdekoliv ve světe - ZDE a ZDE.

PROSÍM přispějte něco

Budeme rádi, když nám přispějete libovolnou částku na provoz těchto našich stránek, neboť Ning web hosting nám ročně účtuje 239 dolarů, t.j. zhruba 6.000Kč/rok.


Fio banka v Kč, č.účtu: 2800690360/2010 IBAN: CZ4020100000002800690360 
BIC kód/SWIFT: FIOBCZPPXXX
(uveďte prosím své jméno nebo svůj nick, aby bylo rozeznat od koho co přišlo). Seznamy přispívajících jsou ZDE.


Vaším příspěvkem současně podpoříte i projekt popsaný v článku: Máte-li zájem o setkávání, sdružování nebo o komunitní soužití či permakulturu, dejte nám vědět, můžeme vám poskytnout k užívání zdarma menší pozemek, nebo pronajmout třeba i několika hektarové pozemky Uvedeno ZDE.


Podpořit výše jmenované můžete též tím, že si přes nás sjednáte povinné ručení na motorové vozidlo. Podrobnosti ZDE.


Předem Vám za to velice děkujeme a na oplátku vám věnujeme tohle:
Co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili, aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu Uvedeno ZDE.


10 způsobů, jak přestat být otrokem a svrhnout pyramidy kontroly (jak se osvobodit od ovládacích chapadel zkorumpovaného otročujícího vládnoucího systému) Uvedeno ZDE.


* Stále větší počet podomácku vyráběných, elitou záměrně potlačovaných zařízení na výrobu volné energie zapříčiní zhroucení pyramidy prohnilé, zkorumpované světovlády. Jestlipak víte proč? :-) Uvedeno ZDE.


* Proč ve světě dojde vbrzku k obrovským změnám, aneb co se bude velice brzo dít a z jakých důvodů. - ZDE.

Pořiďme si naše vlastní centrum kde se budem moci společně scházet

Śtěstí přeje připraveným. Proto je třeba založit neziskovou organizaci již dnes. Mnohem více ZDE a v článku: Chystáte se na nějaký předražený seminář? Pokud ano, pak Vás možná budou zajímat naše názory - ZDE. * Máte zájem se scházet, pobývat nebo bydlet v krásné přírodě s nekonfliktními, spirit. založenými lidmi? - ZDE.


* Nechte se inspirovat nápady, vynálezy a moderní technologií, umožňující nám ŽÍT téměř BEZ PENĚZ - ZDE.
* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL - ZDE.
* Krásné a levné bydlení, které lze dle přání umístit třeba někde v krásné přírodě mimo civilizaci. Uvedeno ZDE.


* Máte zájem stát se vlastníkem 500m2 pozemku v hezké přírodě za pouhých 25.000Kč? - ZDE.
* Co přesně permakultura vlastně je a možnost jak a kde s ní můžete začít i vy - ZDE.


* NEJEN nákup, prodej a pronájem nemovitostí za rozumné ceny (chaty, zahrady, venkovská stavení, domy, louky, lesy atp.) ale i možnost rekreace, alternativního bydlení, životního stylu a vzájemné pomoci - ZDE.

Nejnovější aktivity

Příspěvek do blogu uživatele Uno Universus
před 15 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Trošku vzdělávání o naší skutečné historii (naši nibiruánští mentoři) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Negative Souls from Alpha Draconis, Draconians, Reptilians, Draco Reptoids Here."
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu 5 zvláštních věcí, které se začnou dít v našem životě, když neúmyslně otevřeme třetí oko uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Third Eye Pineal Gland: The Biggest Cover-Up in Human History - Redone Real Narration Here."
pátek
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
pátek
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Stále se naivně domníváte, že masmédia jsou nezávislá a že Vám sdělují pravdu? Nebo jste již konečně prozřeli a zjišťujete, že Vám/nám neustále podsouvají jen to, čemu chtějí, abychom uvěřili! uživatele Zlaté Živé Světlo.
"F. Ringo Čech: Milión chcánek na demokracii. Milión chcánek na demokracii . Komedianti to tu za 30 let přivedli na buben, Teď po vzoru listopadu či majdanu zase burcují hlupáky na náměstí, aby…"
pátek
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Wilhelm Reich, orgonová energie a orgonový akumulátor, aneb kde leží skutečná pravda? uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Orgone Energy: The Greatest Discovery SUPPRESSED by the FDA Here.* Your Mind Can Transform Your Body and Cure Everything - Redone Here."
čtvrtek
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse The Secret Hidden from Mankind Mind Science Kept Hidden Documentary (excellent video) + related articles and videos uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* KYMATICA - FULL LENGTH MOVIE - Expand Your Consciousness!!! Here.* Your brain hallucinates your conscious reality | Anil Seth Here.* Is Our Reality a Simulation Projected by Our Consciousness or by Someone Else? Here.* The Secret Hidden from…"
čtvrtek
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Lidská DNA je biologický internet, tvrdí ruští vědci uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Is Our Reality a Simulation Projected by Our Consciousness or by Someone Else? Here.* KYMATICA - FULL LENGTH MOVIE - Expand Your Consciousness!!! Here.* Your brain hallucinates your conscious reality | Anil Seth Here."
čtvrtek
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Důkaz, že vědomí tvoří realitu: Vítejte v matrixu! (rozpadajícím se matrixu) :-) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Is Our Reality a Simulation Projected by Our Consciousness or by Someone Else? Here."
čtvrtek
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Pokud chcete být a setrvat nejen zdraví, řiďte se ve vlastním zájmu informacemi uvedenými např. ve videu s názvem: Nie sme chorí, sme trávení uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Watch This Before They Delete It - They Can Control The Weather Here."
čtvrtek
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
středa
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu DNA skrývá netušené možnosti uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* KYMATICA - FULL LENGTH MOVIE - Expand Your Consciousness!!! Here."
středa
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Výborné články, texty a videa jež si zaslouží přeložit. Přeložil by to prosím někdo z vás? Předem vám za to velice děkujeme. uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* KYMATICA - FULL LENGTH MOVIE - Expand Your Consciousness!!! Here."
středa
Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

Féwa - Info 16.9.2019

Spirituálna aktivácia dvoch Zemí.Planetárne kódy dvoch Zemí....... Spirituálna aktivácia dvoch Zemí:.......... slnečný koridor /vlnenie/ .... splývanie, stekanie...... ako keď krištál zapadne.…Zobrazit další
úterý
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu 12 vláken DNA uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Obraz „Hviezdne Bytosti“ pomáha rozpomenúť sa na náš hviezdy pôvod a Poslanie. Ukotvuje vibrácie a Energiu, prichádzajúcu na Zem z priestoru Univerza previbrovávaním…"
pondělí
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu 12 vláken DNA uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Počátek aktivace DNA Uvedeno ZDE."
16.9.
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Fantomový efekt DNA aneb lidská DNA a její vliv na nás uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Geniální objev! – Rusové mění DNA slovy a laserem! 11. 05. 2012 0:00:00 Odstraníme tím dnes nevyléčitelné choroby z planety? To, že slovo je frekvence, je celkem jasné. Že tato…"
16.9.
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Lidská DNA je biologický internet, tvrdí ruští vědci uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Geniální objev! – Rusové mění DNA slovy a laserem! 11. 05. 2012 0:00:00 Odstraníme tím dnes nevyléčitelné choroby z planety? To, že slovo je frekvence, je celkem jasné. Že tato…"
16.9.
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu DNA skrývá netušené možnosti uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Geniální objev! – Rusové mění DNA slovy a laserem! 11. 05. 2012 0:00:00 Odstraníme tím dnes nevyléčitelné choroby z planety? To, že slovo je frekvence, je celkem jasné. Že tato…"
16.9.

© 2019   Created by Zlaté Živé Světlo.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby