MOŽNOST PŘIVÝDĚLKU a tím současně i poskytnutí dotace na provoz těchto stránek i na projekt: Mmáte zájem ... zde

Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light

vnitřního věčného světla a jeho moudrosti- of inner eternal light and its wisdom

*
co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili,aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu zde

Féwa 27.4.2017: Nezastavujme sa a choďme ďaľej.

Nezastavujme sa a choďme ďaľej. Zbytočné poznámky okolia, ktoré sa snažia do nás vniesť nesúlad, pôsobiť na nás /na naše myšlienky, ktoré už myslia inak/ disharmonicky nám jednoducho už nemajú čo povedať. 
Picture
Neoslovujú srdce, dušu, ktoré je od prejavov disharmónie oslobodené. Tam... v hlbokom vnútri, ktoré je ako dno oceánu je slovom neopísateľné ticho, kľud. Tam na dne oceánu. Naše predstavy o dne sú zastreté nevedomosťou. Nevedomím človeka, ktorého telo je vymodelované z hmotnej frekvencie podporujúcej vlny tej istej frekvencie myslenia. Akonáhle sa začíname od nízko - frekvenčných vĺn oslobodzovať /všetky staré programy, ktorými bola myseľ naprogramovávaná, manipulovaná, udržiavaná v nevedomosti/ - stáva sa z nás iný, nový človek. Človek, ktorý jednoducho vie, aká je skutočná pravda o realite na ktorú sa pozerá. Túto realitu môžeme prirovnať k filmu v ktorom sa nachádzame a na ktorý sa pozeráme. Je ako kniha s pohybujúcimi sa obrázkami, ktorú sledujeme a v ktorej si čítame. Obracajúc stránku za stránkou tohto do knihy vtesnaného filmu života. 

Neuvedomovanie si tejto skutočnosti v podstate znamená, že sa nachádzame v lineárne vnímanej 3D krabici, čiže ilúzii sveta a jeho myslenia. Hranice tejto krabice /kocky/ nás ďaľej nepustia. Čiže listujeme stále v 3D knihe, ktorou je i hraný film. Priebeh deja tohto filmu všetci dobre poznáme. Je to hmota a jej realita, ktorú na vlastnej koži zažívame - a jej nízkofrekvenčné pravidlá. Lenže neustále zabúdame na skutočnú, holú pravdu - že všetko je energia. Energia, ktorá sa vlní, pohybuje, kmitá tou frekvenciou s ktorou naše myslenie ladí...rezonuje. 

Kmitanie /kmitočet zvuku/ najlepšie pochopíme pri hraní na strunové hudobné nástroje. Keď sa dotkneme struny, ktorá sa rozpohybuje, rozkmitá - následuje zvukový efekt, ktorý počujeme /náš sluchový orgán je schopný ho zachytiť/. Dotknutím sa struny. Dotykom.... áno, preto je dotyk pre počuteľnosť, sluchovú uchopiteľnosť zvukov tak dôležitý. Inými slovami - kontakt. 

Sledované tabuľky nárastov /meniacich sa vibrácií/ ....zmeny Schumannovej rezonancie sú pridávaním na rýchlosti kmitov, čím sa mení frekvencia. Tým sa vraciame ku dnu oceánu, ktoré je hranicou 3D kocky za ktorou neexistuje čas. To znamená - žiadne hranice... ohraničenia, ktoré spôsobom svojich prejavov obmedzujú slobodu v akomkoľvek zmysle. 

Toto dno puká, praská čoraz rýchlejším tokom častíc fotonov /svetelná častica/. Uvoľňujú sa plyny a mení sa statika planetárnej kôry, ktorú predstavujú dná oceánov a morí ako i pevnina. Inými slovami začína pohyb. Planetárne telo sa hýbe - viditeľne ožíva. To znamená - zemetrasenia a všetko čo s pohybom planetárneho tela súvisí. Nakoľko platia vesmírne zákony, ktoré hovoria, že všetko so všetkým súvisí....všetko sa deje súčasne....ako vo veľkom, tak v malom...ako dole tak hore - a všetko má svoj najoptimálnejší čas, moment - bolo do momentu rozpohybovania planetárneho tela nesmierne dôležité čistiť myšlienky /myslenie/ od negativity. Pretože - každá emócia sa postupne do Zeme ukladá. I tá pozitívna - i tá negatívna. Máme za sebou doslova a do bodky zvládnutý gigantický /len z fyzického pohľadu absolútne nepredstaviteľný/ kus práce. A to v zmysle svojej fyzickej tvorivosti /fyzická oblasť v ktorej pracujeme/, ako i v oblasti energetickej. Čo bola v 3D krabici dlho neuznávaná, podceňovaná, ignorovaná, rôznym spôsobom dehonestovaná energetická práca - tvorenie. Inými slovami sme si všetci, ktorí v tejto oblasti pracujú... energetické zmeny a tým i návrat k vedomiu svojím spôsobom podporujú.... užili, vytrpeli svoje. 

Zarovnávaním s hviezdnymi súradnicami /systémom/ Galaktického centra a centrálnej hviezdy hviezdneho systému Plejád /Alcyone/ nastáva i moment seba - zarovnania. To znamená - zarovnania s dušou, ktorej podstata je ako novo narodené dieťatko, ako práve narastená rastlinka, ktorej farby sú svieže a ako krištál čisté. Ako práve narastená tráva na jarných lúkach. Ako práve rozkvitnuté prvé jarné kvety farby bielej, ružovej, žltej ku ktorým sa pridávajú ďaľšie farebné vône a tóny. Tí prví poslovia jari sú najcitlivejší. Ich duša je očistená od všetkého, čo sa už v novej realite sveta nenosí. Kráčajú v prvej línii rozpuku...rozkvitania do radosti a krásy, ktorú podporujú kvalitné ľudské vlastnosti a tejto kvalite zodpovedajúce pristupovanie k sebe - k okoliu, ktoré nás obklopuje, k Zemi ...jednoducho ku všetkému čo slovo život predstavuje. V momente, kedy sa oddeľujeme od ne - kvality /umelosti/ v akomkoľvek význame slova /staré myšlienkové vzorce, negatívne predstavy neustále zakomponovávané do života/ - vystupujeme z 3D krabice :). Stáva sa z nás opäť ten starodávny ľudský druh, ktorý si znovu uvedomuje čo znamená v plnom význame slova bezpodmienečne mať rád, milovať. To znamená - konať ako nám srdce káže. 

K tomuto konaniu sme dozreli /dozrievame/. A bude sa čoraz intenzívnejšie nami prejavovať. Také zázračné sú energie... tak vysoko - frekvenčný majú dosah na život na planéte. A opäť sa mi pred očami vynára film "Nádherná zelená" :) . Kto ešte stále nevidel doporučujem si ho pozrieť. 

No a čo sa týka praskajúceho oceánskeho dna.... a morí v ktorých žijú delfíny - múdre kozmické tvory - práve nám vo veľkom štýle pomáhajú. V zmysle dotykov, kontaktov, pochopenia, uvedomenia si, komunikácie. Ešte včera vnoci sa vo veľkom bojovalo. Počas dňa sme si liečili prípadné zranenia zo zápasov. Dnes a zajtra v liečení, hojení menších i väčších rán budeme pokračovať - s dobehom cez víkend. A tak nám viac, či menej uboleným, unaveným prajem všetko dobré a čo najrýchlejšie zahojenie. Objímam Vás, priatelia moji :) <3 ...... Ilona


Zdroj: https://www.facebook.com/ilona.palusova
​Otvor Oči
© 2015 - 2017  All Rights reserved
http://www.otvoroci.com/blog/category/fewa


Zobrazení: 261

Přidat komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light!

Přidejte se ke komunitě Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.

Různé info související hlavně s transformací a trans-mutací, čili s přechodem do páté, pozitivně polarizované dimenze.

Info, nabídky, počasí

Blogy a texty od admina, zakladatele komunity jsou: ZDE a ZDE a ZDE a ZDE a na Trefy.cz ZDE.

TOPlist

Toto počítadlo načítá od 2. 10. 2014 10:00


Podmínky pro registraci. Pokud se sem chcete zaregistrovat, je třeba vyplnit i vaše narození, jinak se vám registrace nezdaří. Nejnižší věk určený Ningem je 13 let!
Důležité upozornění: Členstvím na těchto stránkách souhlasíte s tím a berte na vědomí, že veškerá Vámi uvedená data (včetně osobních), která jste na těchto stránkách uvedli a uvedete, jsou a budou veřejně přístupná.

* Svou vlastní osobní reklamní stránku si můžete vytvořit ZDE.

* Očekávané zázraky už začaly. Na mnoha místech světa se vytvořil výměnný obchod oproštěný od peněz, obzvláště těch cizích. Kdy tomu otevřou dveře i Čecho-Slováci? - ZDE.

* Výměnný - bárterový obchod: detaily ZDE.

* Odkazy na možnost srazu někde na rekreačních pobytech (třeba i v zahraničí), které jsou za příznivou cenu. Uvedeno ZDE.


Aktuální stav počasíČR a na SK ZDE kamery ZDE.

Stav počasí a předpověď počasí kteréhokoliv místa na světě najdete ZDE nebo ZDE nebo ZDE.

Aktuální teploty kdekoliv ve světe - ZDE a ZDE.

PROSÍM přispějte něco

Budeme rádi, když nám přispějete libovolnou částku na provoz těchto našich stránek, neboť Ning web hosting nám ročně účtuje 239 dolarů, t.j. zhruba 6.000Kč/rok.


Fio banka v Kč, č.účtu: 2800690360/2010 IBAN: CZ4020100000002800690360 
BIC kód/SWIFT: FIOBCZPPXXX
(uveďte prosím své jméno nebo svůj nick, aby bylo rozeznat od koho co přišlo). Seznamy přispívajících jsou ZDE.


Vaším příspěvkem současně podpoříte i projekt popsaný v článku: Máte-li zájem o setkávání, sdružování nebo o komunitní soužití či permakulturu, dejte nám vědět, můžeme vám poskytnout k užívání zdarma menší pozemek, nebo pronajmout třeba i několika hektarové pozemky Uvedeno ZDE.


Podpořit výše jmenované můžete též tím, že si přes nás sjednáte povinné ručení na motorové vozidlo. Podrobnosti ZDE.


Předem Vám za to velice děkujeme a na oplátku vám věnujeme tohle:
Co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili, aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu Uvedeno ZDE.


10 způsobů, jak přestat být otrokem a svrhnout pyramidy kontroly (jak se osvobodit od ovládacích chapadel zkorumpovaného otročujícího vládnoucího systému) Uvedeno ZDE.


* Stále větší počet podomácku vyráběných, elitou záměrně potlačovaných zařízení na výrobu volné energie zapříčiní zhroucení pyramidy prohnilé, zkorumpované světovlády. Jestlipak víte proč? :-) Uvedeno ZDE.


* Proč ve světě dojde vbrzku k obrovským změnám, aneb co se bude velice brzo dít a z jakých důvodů. - ZDE.

Pořiďme si naše vlastní centrum kde se budem moci společně scházet

Śtěstí přeje připraveným. Proto je třeba založit neziskovou organizaci již dnes. Mnohem více ZDE a v článku: Chystáte se na nějaký předražený seminář? Pokud ano, pak Vás možná budou zajímat naše názory - ZDE. * Máte zájem se scházet, pobývat nebo bydlet v krásné přírodě s nekonfliktními, spirit. založenými lidmi? - ZDE.


* Nechte se inspirovat nápady, vynálezy a moderní technologií, umožňující nám ŽÍT téměř BEZ PENĚZ - ZDE.
* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL - ZDE.
* Krásné a levné bydlení, které lze dle přání umístit třeba někde v krásné přírodě mimo civilizaci. Uvedeno ZDE.


* Máte zájem stát se vlastníkem 500m2 pozemku v hezké přírodě za pouhých 25.000Kč? - ZDE.
* Co přesně permakultura vlastně je a možnost jak a kde s ní můžete začít i vy - ZDE.


* NEJEN nákup, prodej a pronájem nemovitostí za rozumné ceny (chaty, zahrady, venkovská stavení, domy, louky, lesy atp.) ale i možnost rekreace, alternativního bydlení, životního stylu a vzájemné pomoci - ZDE.

Nejnovější aktivity

Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
před 17 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu A je vymalováno! Člen rady ČT přiznává .......... uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Masmédiím ve vlastním zájmu nevěřte, neboť masmédia jsou vlastněna ne-mocnými psychopatickými globalisty, kteří lidstvu podsouvají jen to, čemu chtějí, abychom uvěřili.* Media vs.…"
před 17 hodinami
Příspěvek do blogu uživatele Zlaté Živé Světlo

A je vymalováno! Člen rady ČT přiznává ..........

Tak nám to Rada ČT konečně vysvětlila Na základě rostoucí kritiky platících diváků ČT o neobjektivnosti hlavně zahraničního zpravodajství ČT jednala Rada ČT o této kritice. Do jednání vnesl jasno radní Michal Janovič. Prohlásil: "Je to skutečně tak,…Zobrazit další
před 17 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Neuvěřitelné, avšak vědecky podložené skutečnosti uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Bashar The Past, Present & Future Are Within You - Conscious Life Expo Talks 2019 with Bashar Here.* DISCOVERY OF THE CENTURY | "This Will Change The Entire Humanity" | Gregg Braden and Bruce Lipton Here."
pondělí
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
pondělí
Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

Féwa - Info 15.6.2019

Dnešný info - kód /viac - menej obrázkovou formou/:1./ Prietokový ohrievač Zeme. Inak povedané - keď sa Sírius a Plejády spoja.2./ Spirituálny tanec energií frekvencie 5D…Zobrazit další
sobota
Uživatel Král Králů uvádí jako oblíbený příspěvek blogu 3-denní sluneční bouře a posílení oprav DNA uživatele Naren Sahava
pátek
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
pátek
Uživatel Naren Sahava sdílel svůj příspěvek do blogu v komunitě Facebook.
13.6.
Příspěvek do blogu uživatele Naren Sahava

3-denní sluneční bouře a posílení oprav DNA

PC translator článku http://in5d.com/3-day-solar-storm/3-denní solární bouře 11.-13. Června - aktivní od včerejška - ti, kteří jsou vysoce citliví na elektromagnetické energie, možná vycítili tento…Zobrazit další
13.6.
Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr
12.6.
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Tak se dělají demonstrace a to jsou ti demonstranti - podle potřeby proti Zemanovi,Babišovi…zkrátka, kdo je, debilbloku …, nepohodlný !!!! uživatele Ina Obr.
"* 2019-06-07 – Šéfredaktor zpravodajského portálu Aeronet.cz pan VK komentuje aktuální události. Uvedeno ZDE."
12.6.
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Tak se dělají demonstrace a to jsou ti demonstranti - podle potřeby proti Zemanovi,Babišovi…zkrátka, kdo je, debilbloku …, nepohodlný !!!! uživatele Ina Obr.
"* V Česku probíhá další pokus o státní převrat a ministr vnitra vyzval premiéra, aby jednal s pučisty a nátlakovou organizací financovanou Georgem Sorosem! Milionový…"
12.6.
Uživatel A.Z. přidal komentář k příspěvku do blogu Anglie je díky Muslimské Islamizaci mrtvá, proto odchází z EU uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Další pokus o výplach Vašeho mozku někým, kdo je téměř s určitostí placen nadnárodní korporátní elitou, která se snaží zničit kulturu jednotlivých…"
12.6.
Uživatel A.Z. přidal komentář k příspěvku do blogu Anglie je díky Muslimské Islamizaci mrtvá, proto odchází z EU uživatele Zlaté Živé Světlo.
"S imigranty je ještě horší problém, než jaký je s mnohými cikány. Imigranti - 10 minút pravdy Mariána Kotletu ZDE.Co MUSÍTE vědět o válce v Sýrii... ZDE.Pět…"
12.6.
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Anglie je díky Muslimské Islamizaci mrtvá, proto odchází z EU uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Že by takto vypadali zubožení Imigranti? Pravá tvár prisťahovalcov v Nemecku Video s CZ titulky ZDE. Že by zubožení Imigranti vypadali takto? Všechna sranda končí tam, kde začíná…"
12.6.
Příspěvek do blogu uživatele Zlaté Živé Světlo

Anglie je díky Muslimské Islamizaci mrtvá, proto odchází z EU

Anglie je díky Muslimské Islamizaci mrtvá, proto odchází z EUStarostové:LONDÝNA muslimBIRMINGHAMU muslimLEEDSU muslimBLACKBURNU muslimSHEFFIELDU muslimOXFORDU muslimLUTONU muslimOLDHAMU muslimROCHDALE muslimNásledující statistika ukazuje co…Zobrazit další
12.6.
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
11.6.
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Cheapest Countries To Live In The World uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* The 10 Cheapest Countries To Live or Retire in 2019 | You Might Not Need to Work Here."
9.6.
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
9.6.

© 2019   Created by Zlaté Živé Světlo.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby