MOŽNOST PŘIVÝDĚLKU a tím současně i poskytnutí dotace na provoz těchto stránek i na projekt: Mmáte zájem ... zde

Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light

vnitřního věčného světla a jeho moudrosti- of inner eternal light and its wisdom

*
co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili,aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu zde

Féwa 27.4.2017: Nezastavujme sa a choďme ďaľej.

Nezastavujme sa a choďme ďaľej. Zbytočné poznámky okolia, ktoré sa snažia do nás vniesť nesúlad, pôsobiť na nás /na naše myšlienky, ktoré už myslia inak/ disharmonicky nám jednoducho už nemajú čo povedať. 
Picture
Neoslovujú srdce, dušu, ktoré je od prejavov disharmónie oslobodené. Tam... v hlbokom vnútri, ktoré je ako dno oceánu je slovom neopísateľné ticho, kľud. Tam na dne oceánu. Naše predstavy o dne sú zastreté nevedomosťou. Nevedomím človeka, ktorého telo je vymodelované z hmotnej frekvencie podporujúcej vlny tej istej frekvencie myslenia. Akonáhle sa začíname od nízko - frekvenčných vĺn oslobodzovať /všetky staré programy, ktorými bola myseľ naprogramovávaná, manipulovaná, udržiavaná v nevedomosti/ - stáva sa z nás iný, nový človek. Človek, ktorý jednoducho vie, aká je skutočná pravda o realite na ktorú sa pozerá. Túto realitu môžeme prirovnať k filmu v ktorom sa nachádzame a na ktorý sa pozeráme. Je ako kniha s pohybujúcimi sa obrázkami, ktorú sledujeme a v ktorej si čítame. Obracajúc stránku za stránkou tohto do knihy vtesnaného filmu života. 

Neuvedomovanie si tejto skutočnosti v podstate znamená, že sa nachádzame v lineárne vnímanej 3D krabici, čiže ilúzii sveta a jeho myslenia. Hranice tejto krabice /kocky/ nás ďaľej nepustia. Čiže listujeme stále v 3D knihe, ktorou je i hraný film. Priebeh deja tohto filmu všetci dobre poznáme. Je to hmota a jej realita, ktorú na vlastnej koži zažívame - a jej nízkofrekvenčné pravidlá. Lenže neustále zabúdame na skutočnú, holú pravdu - že všetko je energia. Energia, ktorá sa vlní, pohybuje, kmitá tou frekvenciou s ktorou naše myslenie ladí...rezonuje. 

Kmitanie /kmitočet zvuku/ najlepšie pochopíme pri hraní na strunové hudobné nástroje. Keď sa dotkneme struny, ktorá sa rozpohybuje, rozkmitá - následuje zvukový efekt, ktorý počujeme /náš sluchový orgán je schopný ho zachytiť/. Dotknutím sa struny. Dotykom.... áno, preto je dotyk pre počuteľnosť, sluchovú uchopiteľnosť zvukov tak dôležitý. Inými slovami - kontakt. 

Sledované tabuľky nárastov /meniacich sa vibrácií/ ....zmeny Schumannovej rezonancie sú pridávaním na rýchlosti kmitov, čím sa mení frekvencia. Tým sa vraciame ku dnu oceánu, ktoré je hranicou 3D kocky za ktorou neexistuje čas. To znamená - žiadne hranice... ohraničenia, ktoré spôsobom svojich prejavov obmedzujú slobodu v akomkoľvek zmysle. 

Toto dno puká, praská čoraz rýchlejším tokom častíc fotonov /svetelná častica/. Uvoľňujú sa plyny a mení sa statika planetárnej kôry, ktorú predstavujú dná oceánov a morí ako i pevnina. Inými slovami začína pohyb. Planetárne telo sa hýbe - viditeľne ožíva. To znamená - zemetrasenia a všetko čo s pohybom planetárneho tela súvisí. Nakoľko platia vesmírne zákony, ktoré hovoria, že všetko so všetkým súvisí....všetko sa deje súčasne....ako vo veľkom, tak v malom...ako dole tak hore - a všetko má svoj najoptimálnejší čas, moment - bolo do momentu rozpohybovania planetárneho tela nesmierne dôležité čistiť myšlienky /myslenie/ od negativity. Pretože - každá emócia sa postupne do Zeme ukladá. I tá pozitívna - i tá negatívna. Máme za sebou doslova a do bodky zvládnutý gigantický /len z fyzického pohľadu absolútne nepredstaviteľný/ kus práce. A to v zmysle svojej fyzickej tvorivosti /fyzická oblasť v ktorej pracujeme/, ako i v oblasti energetickej. Čo bola v 3D krabici dlho neuznávaná, podceňovaná, ignorovaná, rôznym spôsobom dehonestovaná energetická práca - tvorenie. Inými slovami sme si všetci, ktorí v tejto oblasti pracujú... energetické zmeny a tým i návrat k vedomiu svojím spôsobom podporujú.... užili, vytrpeli svoje. 

Zarovnávaním s hviezdnymi súradnicami /systémom/ Galaktického centra a centrálnej hviezdy hviezdneho systému Plejád /Alcyone/ nastáva i moment seba - zarovnania. To znamená - zarovnania s dušou, ktorej podstata je ako novo narodené dieťatko, ako práve narastená rastlinka, ktorej farby sú svieže a ako krištál čisté. Ako práve narastená tráva na jarných lúkach. Ako práve rozkvitnuté prvé jarné kvety farby bielej, ružovej, žltej ku ktorým sa pridávajú ďaľšie farebné vône a tóny. Tí prví poslovia jari sú najcitlivejší. Ich duša je očistená od všetkého, čo sa už v novej realite sveta nenosí. Kráčajú v prvej línii rozpuku...rozkvitania do radosti a krásy, ktorú podporujú kvalitné ľudské vlastnosti a tejto kvalite zodpovedajúce pristupovanie k sebe - k okoliu, ktoré nás obklopuje, k Zemi ...jednoducho ku všetkému čo slovo život predstavuje. V momente, kedy sa oddeľujeme od ne - kvality /umelosti/ v akomkoľvek význame slova /staré myšlienkové vzorce, negatívne predstavy neustále zakomponovávané do života/ - vystupujeme z 3D krabice :). Stáva sa z nás opäť ten starodávny ľudský druh, ktorý si znovu uvedomuje čo znamená v plnom význame slova bezpodmienečne mať rád, milovať. To znamená - konať ako nám srdce káže. 

K tomuto konaniu sme dozreli /dozrievame/. A bude sa čoraz intenzívnejšie nami prejavovať. Také zázračné sú energie... tak vysoko - frekvenčný majú dosah na život na planéte. A opäť sa mi pred očami vynára film "Nádherná zelená" :) . Kto ešte stále nevidel doporučujem si ho pozrieť. 

No a čo sa týka praskajúceho oceánskeho dna.... a morí v ktorých žijú delfíny - múdre kozmické tvory - práve nám vo veľkom štýle pomáhajú. V zmysle dotykov, kontaktov, pochopenia, uvedomenia si, komunikácie. Ešte včera vnoci sa vo veľkom bojovalo. Počas dňa sme si liečili prípadné zranenia zo zápasov. Dnes a zajtra v liečení, hojení menších i väčších rán budeme pokračovať - s dobehom cez víkend. A tak nám viac, či menej uboleným, unaveným prajem všetko dobré a čo najrýchlejšie zahojenie. Objímam Vás, priatelia moji :) <3 ...... Ilona


Zdroj: https://www.facebook.com/ilona.palusova
​Otvor Oči
© 2015 - 2017  All Rights reserved
http://www.otvoroci.com/blog/category/fewa


Zobrazení: 268

Přidat komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light!

Přidejte se ke komunitě Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.

Různé info související hlavně s transformací a trans-mutací, čili s přechodem do páté, pozitivně polarizované dimenze.

Info, nabídky, počasí

Blogy a texty od admina, zakladatele komunity jsou: ZDE a ZDE a ZDE a ZDE a na Trefy.cz ZDE.

TOPlist

Toto počítadlo načítá od 2. 10. 2014 10:00


Podmínky pro registraci. Pokud se sem chcete zaregistrovat, je třeba vyplnit i vaše narození, jinak se vám registrace nezdaří. Nejnižší věk určený Ningem je 13 let!
Důležité upozornění: Členstvím na těchto stránkách souhlasíte s tím a berte na vědomí, že veškerá Vámi uvedená data (včetně osobních), která jste na těchto stránkách uvedli a uvedete, jsou a budou veřejně přístupná.

* Svou vlastní osobní reklamní stránku si můžete vytvořit ZDE.

* Očekávané zázraky už začaly. Na mnoha místech světa se vytvořil výměnný obchod oproštěný od peněz, obzvláště těch cizích. Kdy tomu otevřou dveře i Čecho-Slováci? - ZDE.

* Výměnný - bárterový obchod: detaily ZDE.

* Odkazy na možnost srazu někde na rekreačních pobytech (třeba i v zahraničí), které jsou za příznivou cenu. Uvedeno ZDE.


Aktuální stav počasíČR a na SK ZDE kamery ZDE.

Stav počasí a předpověď počasí kteréhokoliv místa na světě najdete ZDE nebo ZDE nebo ZDE.

Aktuální teploty kdekoliv ve světe - ZDE a ZDE.

PROSÍM přispějte něco

Budeme rádi, když nám přispějete libovolnou částku na provoz těchto našich stránek, neboť Ning web hosting nám ročně účtuje 239 dolarů, t.j. zhruba 6.000Kč/rok.


Fio banka v Kč, č.účtu: 2800690360/2010 IBAN: CZ4020100000002800690360 
BIC kód/SWIFT: FIOBCZPPXXX
(uveďte prosím své jméno nebo svůj nick, aby bylo rozeznat od koho co přišlo). Seznamy přispívajících jsou ZDE.


Vaším příspěvkem současně podpoříte i projekt popsaný v článku: Máte-li zájem o setkávání, sdružování nebo o komunitní soužití či permakulturu, dejte nám vědět, můžeme vám poskytnout k užívání zdarma menší pozemek, nebo pronajmout třeba i několika hektarové pozemky Uvedeno ZDE.


Podpořit výše jmenované můžete též tím, že si přes nás sjednáte povinné ručení na motorové vozidlo. Podrobnosti ZDE.


Předem Vám za to velice děkujeme a na oplátku vám věnujeme tohle:
Co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili, aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu Uvedeno ZDE.


10 způsobů, jak přestat být otrokem a svrhnout pyramidy kontroly (jak se osvobodit od ovládacích chapadel zkorumpovaného otročujícího vládnoucího systému) Uvedeno ZDE.


* Stále větší počet podomácku vyráběných, elitou záměrně potlačovaných zařízení na výrobu volné energie zapříčiní zhroucení pyramidy prohnilé, zkorumpované světovlády. Jestlipak víte proč? :-) Uvedeno ZDE.


* Proč ve světě dojde vbrzku k obrovským změnám, aneb co se bude velice brzo dít a z jakých důvodů. - ZDE.

Pořiďme si naše vlastní centrum kde se budem moci společně scházet

Śtěstí přeje připraveným. Proto je třeba založit neziskovou organizaci již dnes. Mnohem více ZDE a v článku: Chystáte se na nějaký předražený seminář? Pokud ano, pak Vás možná budou zajímat naše názory - ZDE. * Máte zájem se scházet, pobývat nebo bydlet v krásné přírodě s nekonfliktními, spirit. založenými lidmi? - ZDE.


* Nechte se inspirovat nápady, vynálezy a moderní technologií, umožňující nám ŽÍT téměř BEZ PENĚZ - ZDE.
* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL - ZDE.
* Krásné a levné bydlení, které lze dle přání umístit třeba někde v krásné přírodě mimo civilizaci. Uvedeno ZDE.


* Máte zájem stát se vlastníkem 500m2 pozemku v hezké přírodě za pouhých 25.000Kč? - ZDE.
* Co přesně permakultura vlastně je a možnost jak a kde s ní můžete začít i vy - ZDE.


* NEJEN nákup, prodej a pronájem nemovitostí za rozumné ceny (chaty, zahrady, venkovská stavení, domy, louky, lesy atp.) ale i možnost rekreace, alternativního bydlení, životního stylu a vzájemné pomoci - ZDE.

Nejnovější aktivity

Příspěvek do blogu uživatele Uno Universus
před 15 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Trošku vzdělávání o naší skutečné historii (naši nibiruánští mentoři) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Negative Souls from Alpha Draconis, Draconians, Reptilians, Draco Reptoids Here."
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu 5 zvláštních věcí, které se začnou dít v našem životě, když neúmyslně otevřeme třetí oko uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Third Eye Pineal Gland: The Biggest Cover-Up in Human History - Redone Real Narration Here."
pátek
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
pátek
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Stále se naivně domníváte, že masmédia jsou nezávislá a že Vám sdělují pravdu? Nebo jste již konečně prozřeli a zjišťujete, že Vám/nám neustále podsouvají jen to, čemu chtějí, abychom uvěřili! uživatele Zlaté Živé Světlo.
"F. Ringo Čech: Milión chcánek na demokracii. Milión chcánek na demokracii . Komedianti to tu za 30 let přivedli na buben, Teď po vzoru listopadu či majdanu zase burcují hlupáky na náměstí, aby…"
pátek
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Wilhelm Reich, orgonová energie a orgonový akumulátor, aneb kde leží skutečná pravda? uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Orgone Energy: The Greatest Discovery SUPPRESSED by the FDA Here.* Your Mind Can Transform Your Body and Cure Everything - Redone Here."
čtvrtek
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse The Secret Hidden from Mankind Mind Science Kept Hidden Documentary (excellent video) + related articles and videos uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* KYMATICA - FULL LENGTH MOVIE - Expand Your Consciousness!!! Here.* Your brain hallucinates your conscious reality | Anil Seth Here.* Is Our Reality a Simulation Projected by Our Consciousness or by Someone Else? Here.* The Secret Hidden from…"
čtvrtek
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Lidská DNA je biologický internet, tvrdí ruští vědci uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Is Our Reality a Simulation Projected by Our Consciousness or by Someone Else? Here.* KYMATICA - FULL LENGTH MOVIE - Expand Your Consciousness!!! Here.* Your brain hallucinates your conscious reality | Anil Seth Here."
čtvrtek
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Důkaz, že vědomí tvoří realitu: Vítejte v matrixu! (rozpadajícím se matrixu) :-) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Is Our Reality a Simulation Projected by Our Consciousness or by Someone Else? Here."
čtvrtek
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Pokud chcete být a setrvat nejen zdraví, řiďte se ve vlastním zájmu informacemi uvedenými např. ve videu s názvem: Nie sme chorí, sme trávení uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Watch This Before They Delete It - They Can Control The Weather Here."
čtvrtek
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
středa
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu DNA skrývá netušené možnosti uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* KYMATICA - FULL LENGTH MOVIE - Expand Your Consciousness!!! Here."
středa
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Výborné články, texty a videa jež si zaslouží přeložit. Přeložil by to prosím někdo z vás? Předem vám za to velice děkujeme. uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* KYMATICA - FULL LENGTH MOVIE - Expand Your Consciousness!!! Here."
středa
Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

Féwa - Info 16.9.2019

Spirituálna aktivácia dvoch Zemí.Planetárne kódy dvoch Zemí....... Spirituálna aktivácia dvoch Zemí:.......... slnečný koridor /vlnenie/ .... splývanie, stekanie...... ako keď krištál zapadne.…Zobrazit další
úterý
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu 12 vláken DNA uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Obraz „Hviezdne Bytosti“ pomáha rozpomenúť sa na náš hviezdy pôvod a Poslanie. Ukotvuje vibrácie a Energiu, prichádzajúcu na Zem z priestoru Univerza previbrovávaním…"
pondělí
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu 12 vláken DNA uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Počátek aktivace DNA Uvedeno ZDE."
pondělí
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Fantomový efekt DNA aneb lidská DNA a její vliv na nás uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Geniální objev! – Rusové mění DNA slovy a laserem! 11. 05. 2012 0:00:00 Odstraníme tím dnes nevyléčitelné choroby z planety? To, že slovo je frekvence, je celkem jasné. Že tato…"
16.9.
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Lidská DNA je biologický internet, tvrdí ruští vědci uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Geniální objev! – Rusové mění DNA slovy a laserem! 11. 05. 2012 0:00:00 Odstraníme tím dnes nevyléčitelné choroby z planety? To, že slovo je frekvence, je celkem jasné. Že tato…"
16.9.
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu DNA skrývá netušené možnosti uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Geniální objev! – Rusové mění DNA slovy a laserem! 11. 05. 2012 0:00:00 Odstraníme tím dnes nevyléčitelné choroby z planety? To, že slovo je frekvence, je celkem jasné. Že tato…"
16.9.

© 2019   Created by Zlaté Živé Světlo.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby