* Holistic Remote Healing - Holistické léčení na dálku - Uvedeno ZDE.

Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light

vnitřního věčného světla a jeho moudrosti- of inner eternal light and its wisdom

*
co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili,aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu zde

Dvojpaprsky dokonalá láska ? :-) Ako to vôbec je ?

Sama som bola veľa krát na pochybách a ešte pred 2 rokmi videla veci inak , len to som ešte nepripisovala k tejto tému viacrozmernost v prítomnej chvíli jedného okamžiku ale hlavne som nedomyslela prítomný okamih akejkoľvek zmeny :-) Nech je to akokoľvek som prišla k záveru danej chvíle , že znova je to o láske , o láske ktorá začína sexualitou ,chtíčom ako energiou ktorá prúdi univerzom a sa zdokonaľuje na lásku v nadčasovom stave bytia procesom neustáleho tvorenia .Tak skúsim vysvetliť aká je jedna z možností tejto chvíle pozorovania :-)
Ked sme prešli bránou zlatého portálu v roku 2010 táto téma bola omnoho živšia ako momentálne, tak snáď keď sa blížime k samotnému vyvrcholeniu by bolo dobré ju opäť oživiť a priniesť nové informácie . Prečo akoby upadla do zabudnutia ? nie je to z dôvodu že by ľudia prestali túžiť po svojej polovičke , túžiť po dokonalosti , že by ich srdcia boli už naplnené ,ale tým že stále nepochopili a stále sa mocú vo vzorcoch klasických vzťahov minulej doby ,akoby chceli naplniť dokonalý stav niečoho nového starým ale je čas kedy sa už nemôže opakovať starý príbeh lásky v Novom svete a tak nastala akoby stagnácia .Mužom akoby boli zobrané všetky tromfy mužskej sily a vôbec nechápu že k svojmu paprsku sa nedá chovať štandardnými vzorcami , chytiť svoju polovičku a vlastniť ju a žena nechápe že nemôže nič očakávať .Takže zabudnite na nejaké romantické vzťahy s amerických filmov alebo romantické príbehy v knihách ,ženy zabudnite že máte očakávať a muži zabudnite na dobrú večeru a vypraté ponožky :-)

Začíname nový príbeh , pripravte sa štartujeme :-)
Tak troška teórie a aj možný návod:-)

Sexualita je najsilnejšia energia v Univerze, jej vyšší stav bytia ako ju poznáme v týchto nižších vibráciách, je samotná dokonalá láska ktorá je práve tou nekonečnosťou vesmíru .
Odsudzovať sexualitu je také isté šialenstvo ako ju zneužívať.
Otvárame nový list ,nový príbeh a strana je prázdna , nič neočakávame sme deťmi sme čistými bytosťami zo svojim srdcom a svojou sexualitou .
Vo vesmíre sme jedným ,jedným vajíčkom dokonalosti a ako vieme v tomto zaujímavom dualitnom systéme sme rozdelení , aspoň My máme ten pocit v tejto realite , ale momentálne sme na bielom papieri čistého listu .
Energia nazvime ju inak ako sexuálna pretože to v Nás stále vyvoláva minulé vzorce starého sveta , ak ju nazveme láskou budete si ju opäť idealizovať tými podobnými vzorcami očakávania .
Nazvime ju podla hviezdy šibalba , tak si predstavte že ste boli zrodený zo šibalby , ste samy šibalbou ale vaša šibalba má predsa niečo iné ako šibalby iných vajíčok ste jedinečná bunka samostatnosti a tá vaša polovička má tie isté energie šibalby ,Ono aj keď ste boli oddelený máte rovnaké vibrácie sexuálnej energie ,a to je to čo Vás priťahuje :-) to že ste sa mohli oddeliť ste nadobudli ako samostatné bunky vlastnú samostatnosť a jedinečnosť , môžte sa dokonca spárovať s inými bunkami a nadobúdať rôzne iné skúsenosti učenia a napokon aj formy .Ale ak stretnete bunku ktorá má isté sibalbovské vibrácie ako vy , tak vaše telo začne reagovať , stačí jediný dotyk a ste jedným :-) Sibalba je najsilnejšia , keď sa stretnú takéto dve bunky tak je to silná energia ktorá vie nadobudnúť obrátky vo vesmíre ako vybuchujúce atómové bomby čo vyzerajú síce nevinne ako malé iskričky ale môžu ďalej uskutočňovať exponenciálny vývin . A ako to bude prebiehať tu ? ,obyčajne v tejto realite nič nebude fungovať štandardne pri stretnutí ,systém pri udržaní svojej moci dal do programu presné vzorce vzťahov aby sa dvojpaprsky nepárili , pretože takéto spojenie oslabuje a dekóduje ich systém,Ako to vyzerá online ? asi tak že všetko čo si naplánujete je naopak , ak chcete si udržať štandard a neradi riskujete akúkoľvek stratu, zamestnanie , alebo odkrytie ľudí spod ich masiek , tak Vám radím nepárovať sa s dvojpaprskom:-) Ale my sme predsa na čistom bielom liste, tak pokračujeme :-) stretnutie takýchto dvoch buniek je bez bezmyšlienkovité , sú ako dve deti , vedia len že chcú byť spolu a sibalba ich udržuje v naprostej dokonalosti ich bytia v prítomnosti . Ak pochopia že pravá láska neočakáva , nepotrebuje, nechce a nežiada a dokážu sa dostať do trojrozmernosti myslenia ( http://arielasamitula.webnode.cz/products/vedomie-arielka-/ ) nad čas a priestor tak ich spoločná šibalba ( stále hovoríme o sexuálnej energii) nadobudne v skutku to čím aj je a to nadčasovou láskou. Tam potom vzniká aj harmónia a čisté bytie .
A to je presne stav dvojpaprskov , to sú oni ,vidíte ich ? :-)
Ja áno , dvaja milenci v nekonečnom spojení dokonalosti :-) Každý máte svoj dvojpaprsok ale každý máte aj svoje idealizácie a strachy , a očakávania, pozdvihnite sa nad čas a priestor tam je skutočná láska :§)

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=A_mnSR-Ejag

často kladené otázky :-)

čo ak druhý partner nie je pripravený žiť v takomto vzťahu ?

Láska ktorej vývin je určený stavom druhej polovičky ,nie je dvojpaprsková , môžme tento stav prežiť skrz poznanie ,skrz dotyk ,skrz stretnutie svojej polovičky ,to neznamená že týmto spojeniam nie je dané byť v tejto realite ,ale že to chce zrelosť a poznanie oboch partnerov učenia tretieho rozmeru .

Môžme mať viac dvojpaprskov ?

Tu je si dôležité si uvedomiť stav vesmíru :-) jeho mennosť ako aj rozpínavosť a vývin v bytí z jeho zákonitosťami ,všetko je stále ovplyvňované našim prejavovaním sa a tak vytvárame nové štruktúry .Všetko sa vracia napokon do božskej jednoty a odtiaľ sa rodí akoby z jednej veľkej bunky viz video http://www.youtube.com/watch?v=QCtRSRraPKQ&list=FL4FxUy4nLwcww1... a odtiaľ sú ďalšie malé bunky, predstavte si akoby z jedného veľkého vajíčka sa narodilo 32 ďalších vajíčok a to jedno ste Vy a Vaša polovička v jednom a tie ostatné sú vaši bratia a sestričky :-) samozrejme že keď ste sa narodili spolu z jedného vajíčka máte podobné sibalbovské energie , nie sú až také silné ako máte priamo v spojení zo svojim dvojpaprskom ale sú krásne .

Môžem si vytvoriť z takéhoto spojenia dvojparsok ?

Ano pre bytosti uvedomelé a pracujúce na svojom zámere v čistom bytí v prepojení s univerzálnymi energiami je to možné , treba si uvedomiť že vesmír sa teší z každého tvorenia v láske , je to ako fraktál ktorí sa neustále tvorí , ak sú neni porušované jeho zákonitosti možme pokračovať v (-NU5R-) exponenciálne . http://arielasamitula.webnode.cz/products/nur5-/

Nie je možné naplniť žiadny zámer božského spojenia Pokiaľ budeš napĺňať svoje predstavy 3D reality .

Aký je rozdiel medzi 3 rozmerom a 3D relitou ?
3 rozmer je nad časom a priestorom tvojej reality , je to ako jeden plus jeden tak vzniknú dva a spoločne v myšlienke sa presunieme mimo čas len do bytia v nadhľade nad udalosťami v čase 3 D reality , tak sme pozorovateľmi a môžme samy uskutočňovať proces tvorenia mimo svojho ega . V návrate svojho 3 rozmeru sa vraciame do svojho času kde ego je podriadené srdcu v myšlienke a začíname naplňovať svoj život v čase 5D reality .
Nik nie je dokonalý ,aj samotný vesmír sa neustále mení , rozpína a vyvíja
sme dokonalí tým že si uvedomujeme svoju nedokonalosť ako veľkú skúsenosť obohatiť dalšiu dokonalosť :-)
jediné čo je dokonalé je božská láska a My ju môžme prejaviť tu v hmote ,to je Naša dokonalosť ktorú môžme prejaviť zo svojim dvojpaprskom ale aj bez neho :-) .

Zobrazení: 2930

Komentář přidal(a) Zlaté Živé Světlo dne 24.Duben.2012 v 14:22

Úzce související text naleznete v článku s názvem: "Pravá podstata sexuality", který je uveden zde: http://www.inner-light.ning.com/profiles/blogs/kdo-z-vas-umi-velice...

Víte, kdo je vaše pravá párová duše a pokud ne, tak jakým způsobem ji najít?
http://www.inner-light.ning.com/forum/topics/vite-kdo-je-vase-prava...

Náš Božský doplněk, neboli dvoj-plamen. (obdrženo mailem)
http://www.inner-light.ning.com/forum/topics/nas-bozsky-doplnek-neboli

Komentář přidal(a) Zlaté Živé Světlo dne 24.Duben.2012 v 16:19

SETKÁNÍ S PARTNEREM DUŠE

V souvislosti s přechodem do 5D GK (George Kavassilas) také zmiňuje důležitou věc. Bude to čas, kdy se nejpozději každý z nás potká s partnerem své duše (tzv. twin-flame nebo soul-mate). Mnozí se s nimi setkali již nyní, nebo se s nimi právě setkávají, většiny se to ale bude týkat až bezprostředně po přechodu. Před vzestupem bude tedy často docházet k situacím, kdy současní partneři pochopí a poznají, že jejich stávající protějšek není jejich partnerem duše, bude to však silný moment, kde bude převládat uznání, poděkování za kus společné cesty, neboť se vždy jednalo o jejich vzájemnou dohodu, která měla oběma posloužit. Partner duše je tím, kdo přináší pocit celistvosti a harmonie, jako když se opět spojí dvě části, které kdysi tvořily jeden celek. Nicméně, GK upozorňuje, že společná cesta partnerů duše na úrovni 3D nemusí podle GK vždy znamenat procházku růžovou zahradou bez výzev a zkoušek v podobě různých dramat. Říká, že mnozí partneři duše souhlasili s tím, aby jejich vztah byl zkouškám podroben.

Celý, článek s názvem: "DŮLEŽITÁ POSELSTVÍ GEORGE KAVASSILASE PRO NADCHÁZEJÍCÍ ČAS (2011-2012), část druhá" je uveden ZDE.

PS: Nevěřte ale úplně všemu, co je v textu uvedeno neboť za prvé se transformujeme do dimenze páté, nikoliv čtvrté, a za druhé my jsme tvůrci svých světů a jejich realit, což znamená, že čemu uvěříme, to si ve své osobní realitě stvoříme. Podrobnosti o tom, jak to funguje jsou uvedeny ZDE.

Komentář přidal(a) Mia dne 24.Duben.2012 v 19:05

áno je dôležité mať svoj úsudok ,život je ako knižnica plná krásnych kníh a My si vyberieme to čo Nás zaujíma a aj z toho môžme ešte vyberať a tvoriť si svoj život zo svojimi zážitkami .... veľa ľudí sa pýta čo bude po roku 2012 ,bude presne to čo si kto vytvorí , to čomu patrí :-) preto by nikto nemal očakávať ..., ale tvoriť si sám svoju realitu už teraz :-) Pochopiť že nemôžeme nič očakávať , že všetko je o Nás samotných . A že všetko máme už teraz a tu :-)

Komentář přidal(a) Anka-veva dne 28.Duben.2012 v 1:37

Raz v živote,bolo to dávno,som zažila pocit,ktorý sa už v živote nikdy neopakoval.Bola som zaľúbená,veľmi,veľmi a stretnutie s ním mi prinášalo pocit totálnej harmónie.Ako sa píše"postoj chvíľa,si krásna!"Uvedomovala som si,že jediné,čo chcem,je byť v jeho blízkosti.To ma napĺňalo blahom,aké som predtým nezažila.A to šlo iba o platonický vzťah.Ked´potom som zistila,že sa ide ženiť,snád´prvýkrát v živote som omdlela.Rana bola veľká a trvalo taký rok,kým som sa spamätala.Už nikdy nič tak vzájomné a hlboké som nezažila.Asi to bolo ono.Ten dvojpaprsok.Ale ja nič nekonám.Rešpektujem tieto zákony a sľuby,čo si tu ľudia dávajú.Už ani vlastne nič pre seba nežiadam.Som šťastná,že ma niečo také postretlo.Áno,bola by som šťastná,keby som ten dvojpaprsok niekedy v budúcnosti stretla.Možno to je On.Možno niekto ešte iný.Uvidíme.

Komentář přidal(a) grétka dne 28.Duben.2012 v 10:12

Naiam, preco jej pises, ze to nie je take, ako to popisuje? Co take ine si spoznal na vlastnej kozi?

Cim mozme byt prekvapeni? 

Komentář přidal(a) grétka dne 28.Duben.2012 v 14:06

Naiam, ved tu nemusis pisat svoj osobny zazitok, staci teoreticky, co si myslis o tych problemoch s dvojpaprskami.

To je naozaj zaujimave, ze vacsina s nimi nie je, ale to moze mat aj take vysvetlenie, ze pod pojmom parova dusa si zaradime nejaky nesplneny sen.

Mne v tom, co o tom napisala Mia, vadi taky rozpor. Ak plati podla nej toto: "systém pri udržaní svojej moci dal do programu presné vzorce vzťahov aby sa dvojpaprsky nepárili , pretože takéto spojenie oslabuje a dekóduje ich systém" tak je to v rozpore s tym, ze sa hned citia akoby sa idealne doplnali. Keby to tak totiz citili, tak sa rozdelit nedaju, takze tam potom logicky skor vznikaju pochybnosti a problemy, ze sa asi skor mylia ako doplnaju a preto sa rozdelit nechaju a ani sa preto nepokusaju o take spojenia. Proste ze tu nastava ich pomylenie sebou samymi alebo inymi.

Takze ja by som na zaklade tejto logiky povedala, ze nebudu mat pocity, ze sa idealne doplnaju, ale ze su tak opacni ako opacne poly, vzdialene svety a ide medzi nimi o pritazlivost napriek tomu, napriek logike alebo rozporom.

Ja som svoju parovu dusu bud nestretla alebo ju maximalne citim v cloveku s ktorym jedinym na svete mam konflikt. Ved nic ine na mna v sucasnej dobe netlaci alebo ziadny iny tlak mi tak nevadi, aby som ho este citila ako nejaku lekciu, co mam zvladnut.  

Komentář přidal(a) Rhodes dne 28.Duben.2012 v 21:57

vysvetlite mi to niekto mam v tom gulas... pod pojmom dvojpaprsok sa chape ako druha polovica mojej duse... jedna polovica je jin a druha jang? myslim ze by bolo vhodne keby sem niekto napisal nejake tie zaklady prosim.

Komentář přidal(a) Anka-veva dne 28.Duben.2012 v 23:10

Marián, niekde dávnejšie to Lumír písal.Ale neviem presne kde.Myslím že "kto je vaše párová duše".čo sa týka toho,že -ako píše Grétka-tí praví väčšinou nie sú spolu si myslím,že hlavnú zásluhu na tom má za prvé:ľudia sa začnú páriť ked sú ešte veľmi mladí a hlúpi,častokrát od rodičov nedostanú správnu výchovu v tomto zmysle ,ani v škole totálne nič.Proste sme len tak surovo hodení bez prípravy do života partnerského,manželského.Ked´si začneme čosi uvedomovať,je už pozde,pretože systém ,náboženské doktríny vyžadujú vytrvať v zväzku,aj ked je zlý.Ked sa človek rozvedie,nejakým spôsobom sa začnú ľudia ináč dívať.To som akože myslela to za druhé.V škole do nás tlačia kadejaké stupidyty,ktoré v živote sú zbytočné,ale dôležité veci,ako je napr.medziľudské vzťahy,partnerstvo,o tom sa nič neučí.ani ako vychovávať ddeti.

Komentář přidal(a) grétka dne 28.Duben.2012 v 23:38

Marian, pokial sa pamatam, tak je to tak, ze jang je v antihmote a jin ste tu dvaja rozpadnuti. S tym jangom v antihmote ste trojplamen, lebo ten tam rozpadnuty nie je, kedze dualita je len v tomto svete.

Zaklady tu uz Lumir popisal a ked si pozries jeho clanky dozadu, tak ich najdes. Uz som ti ho nasla:

 http://inner-light.ning.com/forum/topics/vite-kdo-je-vase-prava-parova

Precitaj si aj diskusiu, tam je vselico vysvetlene este viac. A hlavne to, ze tvoj dvojplamen vlastne nie je tu, len tvoja parova dusa, lebo ten skutocny dvojplamen je v antihmote - druha polka tvojej parovej duse.

Ale pre lepsie pochopenie tomu dam mena. Akokeby v antihmote bolo ucelene jedno AB a jeho odrazom a druhou polkou je CD. Ale ked tu je to dualita, tak tu je to C a D oddelene. C napriklad muz a D zena.

C nema dvojpaprsok v D, len svoju parovu dusu, druhu polku toho, co je tu. Svoj skutocny dvojpaprsok ma v B v antihmote a D ma svoj dvojpaprsok v A v antihmote. Len tam je AB spojene.

Preto sa odporuca dostat sa k svojmu dvojpaprsku cez svoju druhu polku v antihmote, cize C cez A a D cez B.  Musim sa smiat, ze to malo byt to jednoduchsie vysvetlenie. Ale nechcela som ich nazvat Anicka a Janko, ale oni su v podstate styria, len dvaja z nich v antihmote tretim trojplamenom. 

Komentář přidal(a) Rhodes dne 28.Duben.2012 v 23:40

to si nemozu dovolit ucit v skolach o harmonickych vztahoch lebo to by znamenalo ze ked sa vztahy zharmonizuju tak by sa zharmonizovala automaticky cela spolocnost a to by nas nemohli ovladat... oni musia rozbijat vztahy... nato mame dneska tie telenovely a hollywood kde kazdy podvadza kazdeho kazdy ohovara kazdeho intriguje a ked sa tak pozres tak tato spolocnost je rovnaka ako v tych telenovelach... kompletne zdegenerovana bez chrbtovej kosti... uplne moralne rozlozena... taka spolocnost sa velmi dobre ovlada... to je nasa narodna kultura tie telenovely dnesne ako panelak, ordinacia v ruzovej zahrade a ti herci to je nasa smotanka... ked chces ovladat narod musis najprv rozbit vztahy naroda.. to rozdeli ludi a potom uz postupujes podla stareho znameho rozdeluj a panuj... cela moc na tejto planete stala vzdy na rozdeleni ludi a zakladna bunka spolocnosti je partnersky vztah ... staci znicit vztahy a mozes vladnut.. laska vymizne tym padom sa clovek citi prazdny slaby a bezcenny a zacne hladat utocisko a naplnenie niekde mimo neho... taky slaby clovek potom zozere kazde klamstvo v telke, uveri kazdemu politikovi... chodi volit lebo nedokaze byt sam zodpovedny za svoj zivot... zenie sa len za karierou lebo vo vnutri je prazdny tak to treba zakryt nejakym pozlatkom autom domom spolocenskym postavenim a tak sa to jedno od druheho odvija ale to som uz asi trosku odbocil :D

Přidat komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light!

Přidejte se ke komunitě Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.

Různé info související hlavně s transformací a trans-mutací, čili s přechodem do páté, pozitivně polarizované dimenze.

Info, nabídky, počasí

Blogy a texty od admina, zakladatele komunity jsou: ZDE a ZDE a ZDE a ZDE a na trefy.cz ZDE.

TOPlist

Toto počítadlo načítá od 2. 10. 2014 10:00


Děkuji Vám mnohokrát za další Vaše příspěvky na webhosting těchto stránek. (výpisy všech došlých příspěvků jsou uvedeny v jednotlivých seznamech) Uvedeno ZDE. (nyní je účet jak v Kč, tak i v Eurech)
Těm, kteří na provoz stránek přispěli, poskytuji zcela zdarma:
Holistické léčení na dálku - Holistic Remote Healing Uvedeno ZDE.
Podmínky pro registraci. Pokud se sem chcete zaregistrovat, je třeba vyplnit i vaše narození, jinak se vám registrace nezdaří. Nejnižší věk určený Ningem je 13 let!
Důležité upozornění: Členstvím na těchto stránkách souhlasíte s tím a berte na vědomí, že veškerá Vámi uvedená data (včetně osobních), která jste na těchto stránkách uvedli a uvedete, jsou a budou veřejně přístupná.
* Svou vlastní osobní reklamní stránku si můžete vytvořit ZDE.

* Výměnný - bárterový obchod: detaily ZDE.

* Očekávané zázraky už začaly. Na mnoha místech světa se vytvořil výměnný obchod oproštěný od peněz, obzvláště těch cizích. Kdy tomu otevřou dveře i Čecho-Slováci? - ZDE.
* Typy na výlety, turistiku a rekreaci Uvedeno ZDE.

* Výleťák, typy na výlety. Videa na streamu. Uvedeno ZDE.

* Odkazy na možnost srazu někde na rekreačních pobytech (třeba i v zahraničí), které jsou za příznivou cenu. Uvedeno ZDE.
Inspirace různých způsobů přestavby dodávky na cestovní či běžné obydlí - ZDE.

Aktuální teploty kdekoliv ve světe ZDE, ZDE a ZDE.

Stav počasí a předpověď počasí kteréhokoliv místa na světě najdete ZDE nebo ZDE nebo ZDE.

Aktuální stav počasíČR a na SK ZDE kamery ZDE.
* Nejlevnější státy světa kde se dá žít / Cheapest Countries To Live In The World Here.

PROSÍM přispějte něco

Budeme rádi, když nám přispějete libovolnou částku na provoz těchto našich stránek, neboť Ning web hosting nám ročně účtuje 239 dolarů, t.j. zhruba 6.000Kč/rok.
Seznamy přispívajících jsou ZDE.

účet v Eurech je u:
Fio banka
, č. účtu: 2301716634/2010
IBAN: CZ2420100000002301716634
BIC/SWIFT kód je: FIOBCZPPXXX
(do zprávy napište DAR od: - Vaše jméno nebo Váš nick)

účet v Kč je u:
Fio banka
, č. účtu: 2800690360/2010
IBAN: CZ4020100000002800690360 
BIC/SWIFT kód je: FIOBCZPPXXX
(do zprávy napište DAR od: - Vaše jméno nebo Váš nick)

Vaším příspěvkem současně podpoříte i projekt popsaný v článku: Máte-li zájem o setkávání, sdružování nebo o komunitní soužití či permakulturu, dejte nám vědět, můžeme vám poskytnout menší, nebo třeba i několika hektarové pozemky Uvedeno ZDE.

* Předem Vám za dary velice děkujeme a na oplátku vám věnujeme tohle: Co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili, aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu - ZDE.

Již zhruba před 10 lety jsem se pokoušel zrealizovat tohle: podrobnosti ZDE. S realizací společné komunity to prozatím dopadlo tak, jak je popsáno v článku: Máte zájem bydlet někde v krásné přírodě, v komunitě stejně smýšlejících spirituálně založených ezoušů, jako jsem např. já? :-) Uvedeno ZDE.

10 způsobů, jak přestat být otrokem a svrhnout pyramidy kontroly (jak se osvobodit od ovládacích chapadel zkorumpovaného otročujícího vládnoucího systému) Uvedeno ZDE.

* Stále větší počet podomácku vyráběných, elitou záměrně potlačovaných zařízení na výrobu volné energie zapříčiní zhroucení pyramidy prohnilé, zkorumpované světovlády. Jestlipak víte proč? :-) Uvedeno ZDE.

* Proč ve světě dojde vbrzku k obrovským změnám, aneb co se bude velice brzo dít a z jakých důvodů. - ZDE.

Pořiďme si naše vlastní centrum kde se budem moci společně scházet

Štěstí přeje připraveným. Proto je třeba založit neziskovou organizaci již dnes. Mnohem více ZDE a v článku: Chystáte se na nějaký předražený seminář? Pokud ano, pak Vás možná budou zajímat naše názory - ZDE. * Máte zájem se scházet, pobývat nebo bydlet v krásné přírodě s nekonfliktními, spirit. založenými lidmi? - ZDE.


* Nechte se inspirovat nápady, vynálezy a moderní technologií, umožňující nám ŽÍT téměř BEZ PENĚZ - ZDE.
* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL - ZDE.
* Krásné a levné bydlení, které lze dle přání umístit třeba někde v krásné přírodě mimo civilizaci. Uvedeno ZDE.


* Máte zájem stát se vlastníkem 500m2 pozemku v hezké přírodě za pouhých 25.000Kč? - ZDE.
* Co přesně permakultura vlastně je a možnost jak a kde s ní můžete začít i vy - ZDE.


* NEJEN nákup, prodej a pronájem nemovitostí za rozumné ceny (chaty, zahrady, venkovská stavení, domy, louky, lesy atp.) ale i možnost rekreace, alternativního bydlení, životního stylu a vzájemné pomoci - ZDE.

Nejnovější aktivity

Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
před 5 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Meditace&vizualizace na TRVALÉ vzájemné propojení všech nositelů světla a vytvoření jednotného tvořivého energetického pole, potřebného pro odstranění negativity ze světa a přípravu na událost uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Výzvy této doby. 16.9.2020 Patricia Cota-Robles Video ZDE."
před 5 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Velice potřebná a důležitá meditace & vizualizace podporující a urychlující vzestup na vyšší úroveň vědomí a existencí uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Výzvy této doby. 16.9.2020 Patricia Cota-Robles Video ZDE."
před 5 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Vědecky dokázána souvislost mezi koronavirem a 5G. Dejme proto v ČR a SR stop 5G, jelikož jde nejen o Vaše zdraví, ale i o Vaši fyzickou a duševní svobodu uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Robert F. Kennedy, Jr. - Preslov na tlačovej konferencii v Berlíne o vakcínach a 5G Video ZDE. * Dr. Carrie Madej – Urgentní informace o vakcíně proti covidu-19 (text videa) ZDE. * Robert F. Kennedy, jr. podal…"
před 6 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Dr. Carrie Madej – Urgentní informace o vakcíně proti covidu-19 (text videa) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Robert F. Kennedy, Jr. - Preslov na tlačovej konferencii v Berlíne o vakcínach a 5G Video ZDE. * Robert F. Kennedy, jr. podal 23.9.2020 žalobu na farmaceutickou společnost Merck kvůli očkování proti HPV vakcínou…"
před 6 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Dr. Buttar – Roušky, 5G a vakcíny: Dokonalá (brutální) bouře pro covid-19 uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Robert F. Kennedy, Jr. - Preslov na tlačovej konferencii v Berlíne o vakcínach a 5G Video ZDE. * Dr. Carrie Madej – Urgentní informace o vakcíně proti covidu-19 (text videa) ZDE. * Robert F. Kennedy, jr. podal…"
před 6 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Peter Staněk: Studie se shodují, že na planetě by mělo být optimálně jen 1,5–2 miliardy lidí (video odhaluje, proč by ne-mocní nejraději většinu lidí vyhubili, zbytek očipovali a dálkově ovládali) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Robert F. Kennedy, Jr. - Preslov na tlačovej konferencii v Berlíne o vakcínach a 5G Video ZDE. * Dr. Carrie Madej – Urgentní informace o vakcíně proti covidu-19 (text videa) ZDE. * Robert F. Kennedy, jr. podal…"
před 6 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Archontská síť (neboli sít bezduchých entit) tvořících 3./4.D Matrix uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Třetí světová válka – kdo stojí proti lidstvu. 1. a 2. Díl Video ZDE.* ŠOK(adrenochrom) Video ZDE.* Světové zpravodajské agentury si myslí, že žijeme v matrici…"
před 7 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Peter Staněk: Studie se shodují, že na planetě by mělo být optimálně jen 1,5–2 miliardy lidí (video odhaluje, proč by ne-mocní nejraději většinu lidí vyhubili, zbytek očipovali a dálkově ovládali) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* V první řadě neodmítejte vakcínu agresivně a bez udání důvodu, a nebo proto, že ji jednoduše třeba nechcete a máte strach, že Vás otráví, nebo že jste četli, že to je jed o…"
před 9 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Peter Staněk: Studie se shodují, že na planetě by mělo být optimálně jen 1,5–2 miliardy lidí (video odhaluje, proč by ne-mocní nejraději většinu lidí vyhubili, zbytek očipovali a dálkově ovládali) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Z Austrálie, speciálně ze státu Victoria a města Melbourne v čele se stal fašistický stát. Cenzura, zatýkání, zákaz vycházení v noci, přes den max do vzdallenosti…"
před 9 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Peter Staněk: Studie se shodují, že na planetě by mělo být optimálně jen 1,5–2 miliardy lidí (video odhaluje, proč by ne-mocní nejraději většinu lidí vyhubili, zbytek očipovali a dálkově ovládali) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Dr. Rashid Buttar na stanici NNN k současné situaci - velmi důležité - čtěte a hlavně ŠIŘTE, ŠIŘTE, ŠIŘTE *…"
před 9 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Peter Staněk: Studie se shodují, že na planetě by mělo být optimálně jen 1,5–2 miliardy lidí (video odhaluje, proč by ne-mocní nejraději většinu lidí vyhubili, zbytek očipovali a dálkově ovládali) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"*Další důkaz toho, že celej ten virovej humbuk je jen obrovský podvod. Nákupy testů už v roce 2017 a 18? To jako fakt?! To někde vyhrabali Nostradama a on jim řekl, že to vypukne v Číně a pak se to…"
před 9 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Peter Staněk: Studie se shodují, že na planetě by mělo být optimálně jen 1,5–2 miliardy lidí (video odhaluje, proč by ne-mocní nejraději většinu lidí vyhubili, zbytek očipovali a dálkově ovládali) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Hodnota koncentrace oxidu uhličitého měřená pod maskou.Hodnota se zvyšuje na více než 10ti násobek toho, co je povoleno na pracovišti. Hodnota by se během testu dále zvyšovala, ale…"
před 9 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Peter Staněk: Studie se shodují, že na planetě by mělo být optimálně jen 1,5–2 miliardy lidí (video odhaluje, proč by ne-mocní nejraději většinu lidí vyhubili, zbytek očipovali a dálkově ovládali) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Úzce související videa a články:* Dr. Carrie Madej – Urgentní informace o vakcíně proti covidu-19 (text videa) Uvedeno ZDE.* Proč je nošení roušek velice škodlivé…"
před 9 hodinami
Příspěvek do blogu uživatele Zlaté Živé Světlo

Peter Staněk: Studie se shodují, že na planetě by mělo být optimálně jen 1,5–2 miliardy lidí (video odhaluje, proč by ne-mocní nejraději většinu lidí vyhubili, zbytek očipovali a dálkově ovládali)

* Peter Staněk 1. díl: Studie se shodují, že na planetě by mělo být optimálně jen 1,5–2 miliardy lidí Cideo ZDE. (ve vlastním zájmu si to poslechněte)           …Zobrazit další
před 9 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Trošku vzdělávání o naší skutečné historii (naši nibiruánští mentoři) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Člověk byl stvořen geneticky, padlými, prdlými, egoistickými "anděli". Pokud by člověk byl skutečně stvořen nejvyšší inteligencí Univerza, tzn. tzv. "Bohem" s velkým B,…"
před 12 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Tak jak to vlastně doopravdy bylo a kdo a proč nám podsouvá polopravdy? Toť otázka za zilión! :-) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Člověk byl stvořen geneticky, padlými, prdlými, egoistickými "anděli". Pokud by člověk byl skutečně stvořen nejvyšší inteligencí Univerza, tzn. tzv. "Bohem" s velkým B,…"
před 12 hodinami
Uživatel Tibor Lapoš uvádí jako oblíbený příspěvek blogu Masky dolů!!!!! Následné škody jsou trvalé, varuje neuroložka uživatele Ina Obr
před 19 hodinami
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
před 19 hodinami
Tibor Lapoš si oblíbil(a) diskusi Mystérium tvoření světů a jejich realit konečně odhaleno. Pokud již nechcete být snadno ovladatelnou loutkou, tak si to ve vlastním zájmu celé prostudujte! uživatele Zlaté Živé Světlo
před 19 hodinami

© 2020   Created by Zlaté Živé Světlo.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby