* Jak se bránit proti psychickému, nebo třeba i EMP útoku, směrovaného někým či něčím na vás, nebo na vaši elektroniku Uvedeno ZDE.

Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light

vnitřního věčného světla a jeho moudrosti- of inner eternal light and its wisdom

*
co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili,aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu zde

Vrchný veliteľ ozbrojených síl obnoveného ZSSR plukovník V. V. Putin:

(Pokud k níže uvedenému dojde, týká se to i Vás/nás!)

Vrchný veliteľ ozbrojených síl obnoveného ZSSR plukovník V. V. Putin:

Vážení občania Ruska a Zväzových republík ZSSR!


Dnes, v predvečer nového roku 2022, vám s veľkou radosťou oznamujem, že nadišiel dlho očakávaný deň, ku ktorému sme išli celé tie dlhé roky. Áno, najťažšie bremeno padlo na údel sovietskeho ľudu a vo všeobecnosti na údel ruského ľudu, ale dokázali sme prežiť a posilniť sa.

Keďže sme boli pod prísnou kontrolou a riadením Spojených štátov, Veľkej Británie, Izraela a Vatikánu, po roku 2000 sme boli schopní. obnoviť obranu Ruska ako veľkej jadrovej veľmoci a dokázali zlomiť chrbát nielen vojenskému bloku NATO, ale celému kapitalistickému svetu. Ak v roku 2000. Rusko bolo prakticky odzbrojené a nebojaschopné, dnes sme pripravení reagovať na akúkoľvek agresiu NATO a odraziť akýkoľvek nepriateľský útok. V dôsledku masívnej zrady najvyššieho vedenia štátnej moci Sovietskeho zväzu, ktoré je pod totálnou kontrolou ÚV KSSZ, 25.12.1991. Sovietsky zväz bol nimi bez boja odovzdaný cudzej kontrole na 30 rokov.

Nejdeme obnoviť bývalý Sovietsky zväz, a to je neprijateľné, keďže sovietsky ľud hlasoval v celozväzovom referende 17. marca 1991. pre obnovený Sovietsky zväz. Tu to musíme postaviť. Navyše na to máme všetko. Áno, sovietsky ľud prešiel dobrou školou komunistickej a kapitalistickej vlády a nadobudol obrovské skúsenosti a vedomosti, naučil sa všetky slasti i strasti predchádzajúcej vlády.

Dnes, 26.12.2021 uplynulo obdobie okupácie Sovietskeho zväzu a ja s právom konať ako Hlavný veliteľ ozbrojených síl ZSSR s právom použiť jadrové zbrane, oficiálne sa obraciam a vyhlasujem celému svetu, všetkým hlavám zväzových republík a celému sovietskemu ľudu o obnovení obnoveného Sovietskeho zväzu v rámci územných hraníc zakotvených v medzinárodných aktoch po druhej svetovej vojne, ktoré nikto nezrušil. Rovnako nezabudneme ani na krajiny Ruskej ríše a krajiny Varšavskej zmluvy.

Preto všetky jednotky NATO do 30 dní do 25. januára 2022. okamžite splniť svoje záväzky a bez časového obmedzenia opustiť všetky krajiny Sovietskeho zväzu a krajíny Varšavskej zmluvy, zakotvené v medzinárodných aktoch po výsledkoch druhej svetovej vojny.

Po tomto čase Rusko pošle svojich vojakov do všetkých republík Zväzu a krajín Varšavskej zmluvy, aby zaistili bezpečnosť a mier. A toto by sa nemalo považovať za vyhlásenie vojny, je to naša vnútorná záležitosť a žiadna krajina nemá právo zasahovať do suverénnych práv Sovietskeho zväzu. Odlet z Ruska a zväzových republík bude dočasne zakázaný.

Odteraz prechádzajú všetky štruktúry Ruska a zväzových republík ZSSR na stanné právo. Nariaďujem všetkým mocenským štruktúram Ruska a zväzových republík, aby pristúpili stanné právo a zabezpečili poriadok, nedovolili žiadne násilie voči civilnému obyvateľstvu.

Doterajšie zloženie riadiacich orgánov všetkých zväzových republík bude naďalej dočasne plniť svoje úradné povinnosti až do volieb v roku 2022. Činnosť všetkých vládnych orgánov je zosúladená so základným zákonom (ústava) ZSSR z roku 1936, pred voľbami a referendom o prijatí nového zvrchovaného (ústavného) zákona v súlade s celozväzovým referendom zo 17.3.1991.

Taktiež všetky vládne orgány poskytujú obyvateľom potraviny a základné potreby. Vezmite pod ochranu všetky obchody s potravinami, detské a vzdelávacie inštitúcie, zdravotnícke zariadenia, médiá, úrady.

Dnes som podpísal všetky potrebné dokumenty pre všetky zložky vlády, sabotáž alebo nedodržanie týchto požiadaviek sa bude považovať za vlastizradu. Všetky zločiny spáchané počas vojnového obdobia bude posudzovať Vojenský tribunál.
Činnosť Rospotrebnadzor a Federálnej služby súdnych exekútorov ukončuje svoju činnosť od 27.12.2021. Rusko a zväzové republiky prechádzajú na socialistickú cestu rozvoja.

Všetci, ktorí sa zaviazali zločiny proti ich ľudu po roku 1991 budú stíhané. Žiadna honba na čarodejnice nebude, no páchatelia budú patrične potrestaní.
Všetky hlavné výrobné prostriedky, pôda, voda, vzduch, podložie, prírodné zdroje, energetické zdroje, zlato a devízové ​​aktíva budú vrátené do národného štátneho majetku obnoveného Sovietskeho zväzu.

Všetky účty za energie, platby za vzdelávanie a lekárske služby sú zrušené až do volieb orgánov v roku 2022. Všetky civilné daňové odvody sú zrušené. Všetky finančné prostriedky občanov Ruska a republík Zväzu umiestnené v zahraničných bankách budú vrátené Štátnej banke ZSSR.

Nové zloženie vlády preberá všetku zodpovednosť za mierový prechod Ruska a zväzových republík k sociálne spravodlivému obnovenému Sovietskemu zväzu, kde je zakázané vykorisťovanie človeka človekom.

Moskva, Kremeľ, 12.00 hodín, 26.12.2021 a o. Vrchný veliteľ ozbrojených síl obnoveného ZSSR plukovník V. V. Putin.

https://m.vk.com/wall346193557_1448Související informace jsou uvedeny na začátku audia: 2021-12-26 Komentované zpravodajství – Ing. Jaroslav Tichý / Zprávy bez cenzury # 312 zde. a ve videu: Svetová banka je prázdna. CCCP obnovený. Exkluzívne zábery z odovzdania historických aktív. zde.


PRAVDA nebo LEŽ
Že se západ připravuje na válku s Ruskem, z důvodu nastartování západní ekonomiky (neboť jejich státní kasy jsou prázdné), tomu nasvědčují skutečnosti, jako jsou např. tyto: Na západě odstavují jaderné elektrárny, lidé jsou nabádáni, aby si udělali zásoby potravin na několik týdnů, opravovaly se silnice a zpevňovaly se mosty. Proč, aby udržely daleko větší nosnost pro přesun těžké techniky? Proč pak asi v době energetické krize na západě odstavují jaderné elektrárny? Že by to bylo z důvodu, aby se jim do nich někdo netrefil a nenastal u nich další Černobyl? To již posuďte každý sám!
Zobrazení: 8372

Komentář přidal(a) Tibor Lapoš dne 26.Prosinec.2021 v 10:45

K tomu niet čo povedať. Krásny začiatok zjednocovania slovanských národov a určite to podnieti k zjednoteniu celej ľudskej civilizácie, odstráneniu kabaly odmietnutia nového svetového poriadku postaveného na fašistických základoch a prechodu planéty do zlatého veku Vodnára. Radujme sa ,naše prosby začínajú byť vypočuté!

Komentář přidal(a) Zlaté Živé Světlo dne 27.Prosinec.2021 v 12:31

Zdánlivě nesouvisející článek a video:
Probuďte se z Matrixu / Wake up from the Matrix.mp4 Krátké video s cz titulky ZDE.
Podrobnosti o podstatě a zákonitostech tvoření časo-prostorů, čili zdánlivě hmotných světů a jejich realit najdete v článku: Je nejvyšší čas připojit se k tvořivé vizualizaci vytvářející krásný svět pro všechny zúčastněné Uvedeno ZDE.
Pokud by k válce došlo, nastala by pouze ve 3.D? Zdánlivě nesouvisející video: Portál 21.12.2021 13.12.21 Lev Video ZDE. (Přesun do vyšší D. má údajně probíhat do března 2022)
Takže i proto:
* Je nejvyšší čas připojit se k tvořivé vizualizaci vytvářející krásný svět pro všechny zúčastněné Podrobnosti ZDE.

Komentář přidal(a) Zlaté Živé Světlo dne 29.Prosinec.2021 v 22:31

* MAJOR DEFENSE INTERNET WEBSITES ARE DOWN AS PUTIN BIDEN MEETING IS OVER, PUTIN GIVES BIDEN ULTIMATUM Video Here.
* Biden vs. Putin Video Here.
* THE GREAT RED DRAGON MAY BE UNSTOPPABLE VERY SOON, SPECIAL REPORT ON CHINA'S MASSIVE WAR MACHINE Video Here.
* Following Putin-Biden summit, Neocons push for war Video Here.

Přidat komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light!

Přidejte se ke komunitě Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.

Různé info související hlavně s transformací a trans-mutací, čili s přechodem do páté, pozitivně polarizované dimenze.

Info, nabídky, počasí

Blogy a texty od admina, zakladatele komunity jsou: ZDE a ZDE a ZDE a ZDE a na trefy.cz ZDE.

TOPlist

Toto počítadlo načítá od 2. 10. 2014 10:00


Děkuji Vám mnohokrát za další Vaše příspěvky na webhosting těchto stránek. (výpisy všech došlých příspěvků jsou uvedeny v jednotlivých seznamech) Uvedeno ZDE. (nyní je účet jak v Kč, tak i v Eurech)
Těm, kteří na provoz stránek přispěli, poskytuji zcela zdarma:
Holistické léčení na dálku - Holistic Remote Healing Uvedeno ZDE.
Podmínky pro registraci. Pokud se sem chcete zaregistrovat, je třeba vyplnit i vaše narození, jinak se vám registrace nezdaří. Nejnižší věk určený Ningem je 13 let!
Důležité upozornění: Členstvím na těchto stránkách souhlasíte s tím a berte na vědomí, že veškerá Vámi uvedená data (včetně osobních), která jste na těchto stránkách uvedli a uvedete, jsou a budou veřejně přístupná.
* Svou vlastní osobní reklamní stránku si můžete vytvořit ZDE.

* Výměnný - bárterový obchod: detaily ZDE.

* Očekávané zázraky už začaly. Na mnoha místech světa se vytvořil výměnný obchod oproštěný od peněz, obzvláště těch cizích. Kdy tomu otevřou dveře i Čecho-Slováci? - ZDE.
* Typy na výlety, turistiku a rekreaci Uvedeno ZDE. ❤ ❤ ❤

* Výleťák, typy na výlety. Videa na streamu. Uvedeno ZDE.

* Odkazy na možnost srazu někde na rekreačních pobytech (třeba i v zahraničí), které jsou za příznivou cenu. Uvedeno ZDE.
Inspirace různých způsobů přestavby dodávky na cestovní či běžné obydlí - ZDE.

* Jak koronavirus pro Čechy změnil režim na hranicích evropských států Podrobnosti ZDE.

Aktuální teploty kdekoliv ve světe ZDEZDE & ZDE a ZDE.

Stav počasí a předpověď počasí kteréhokoliv místa na světě najdete ZDE nebo ZDE nebo ZDE.

Aktuální stav počasíČR a na SK ZDE kamery ZDE.
* Chcete nadále být jen loutkou prohnilého zotročujícího systému a nemít na nic čas, nebo se raději trochu uskromníte a začnete konečně být pánem svého času a svých unikátních tvůrčích schopností? ZDE.

* Nejlevnější státy světa kde se dá levně žít / Cheapest Countries To Live In The World Here.

PROSÍM přispějte něco

Budeme rádi, když nám přispějete libovolnou částku na provoz těchto našich stránek, neboť Ning web hosting nám ročně účtuje 239 dolarů, t.j. zhruba 6.000Kč/rok.
Seznamy přispívajících jsou ZDE.

účet v Eurech je u:
Fio banka
, č. účtu: 2301716634/2010
IBAN: CZ2420100000002301716634
BIC/SWIFT kód je: FIOBCZPPXXX
(do zprávy napište DAR od: - Vaše jméno nebo Váš nick)

účet v Kč je u:
Fio banka
, č. účtu: 2800690360/2010
IBAN: CZ4020100000002800690360 
BIC/SWIFT kód je: FIOBCZPPXXX
(do zprávy napište DAR od: - Vaše jméno nebo Váš nick)

Vaším příspěvkem současně podpoříte i projekt popsaný v článku: Máte-li zájem o setkávání, sdružování nebo o komunitní soužití či permakulturu, dejte nám vědět, můžeme vám poskytnout menší, nebo třeba i několika hektarové pozemky Uvedeno ZDE.

* Předem Vám za dary velice děkujeme a na oplátku vám věnujeme tohle: Co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili, aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu - ZDE.

Již zhruba před 10 lety jsem se pokoušel zrealizovat tohle: podrobnosti ZDE. S realizací společné komunity to prozatím dopadlo tak, jak je popsáno v článku: Máte zájem bydlet někde v krásné přírodě, v komunitě stejně smýšlejících spirituálně založených ezoušů, jako jsem např. já? :-) Uvedeno ZDE.

10 způsobů, jak přestat být otrokem a svrhnout pyramidy kontroly (jak se osvobodit od ovládacích chapadel zkorumpovaného otročujícího vládnoucího systému) Uvedeno ZDE.

* Stále větší počet podomácku vyráběných, elitou záměrně potlačovaných zařízení na výrobu volné energie zapříčiní zhroucení pyramidy prohnilé, zkorumpované světovlády. Jestlipak víte proč? :-) Uvedeno ZDE.

* Proč ve světě dojde vbrzku k obrovským změnám, aneb co se bude velice brzo dít a z jakých důvodů. - ZDE.

Pořiďme si naše vlastní centrum kde se budem moci společně scházet

Štěstí přeje připraveným. Proto je třeba založit neziskovou organizaci již dnes. Mnohem více ZDE a v článku: Chystáte se na nějaký předražený seminář? Pokud ano, pak Vás možná budou zajímat naše názory - ZDE. * Máte zájem se scházet, pobývat nebo bydlet v krásné přírodě s nekonfliktními, spirit. založenými lidmi? - ZDE.


* Nechte se inspirovat nápady, vynálezy a moderní technologií, umožňující nám ŽÍT téměř BEZ PENĚZ - ZDE.
* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL - ZDE.
* Krásné a levné bydlení, které lze dle přání umístit třeba někde v krásné přírodě mimo civilizaci. Uvedeno ZDE.


* Máte zájem stát se vlastníkem 500m2 pozemku v hezké přírodě za pouhých 25.000Kč? - ZDE.
* Co přesně permakultura vlastně je a možnost jak a kde s ní můžete začít i vy - ZDE.


* NEJEN nákup, prodej a pronájem nemovitostí za rozumné ceny (chaty, zahrady, venkovská stavení, domy, louky, lesy atp.) ale i možnost rekreace, alternativního bydlení, životního stylu a vzájemné pomoci - ZDE.

Nejnovější aktivity

Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Odkazy na články, videa, audia a různé zajímavosti z titulní strany jsou a budou postupně přesouvány sem uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Věděli jste, že poslední dvě vlády se možná dopustily těchto zločinů:(kliknutím níže na prázdné místo se zobrazí obrázek)**(kliknutím níže na prázdné…"
před 5 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Udržitelný rozvoj a s ním související agenda 21 není např. o recyklaci odpadu, ale o "recyklaci" přemnožené lidské populace. Už to chápete? Pokud ne, je nejvyšší čas, abyste se už konečně probudili! uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Výborné, zdánlivě nesouvisející video:* Nový finanční systém a GESARA se blíží .... (výklad s Ing.Jaroslavem Tichým) Video ZDE."
před 9 hodinami
Příspěvek do blogu uživatele Uno Universus
před 15 hodinami
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
středa
Příspěvek do blogu uživatele Uno Universus

Komunikace je jedina cesta k ozdraveni spolecnosti. V opacnem pripade jsme rakovinou, ktera ve svem osamoceni sezere sama sebe

                  "Rakovina začíná skupinou buněk, které nedokážou komunikovat s vědomým signálem hostitele." Tyto buňky se stávají konkurenčními místo kooperativními. Když se konkurence stane primární a spolupráce sekundární, pak víme, že jsme…Zobrazit další
úterý
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
úterý
Uživatel helples aktualizoval svůj profil.
pondělí
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
neděle
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Zlaté Živé Světlo v komunitě Facebook.
neděle
Uživatel Tibor Lapoš uvádí jako oblíbený příspěvek blogu Obrázky a video pořad nejen o Živém Tvořivém Světle a o živé světelné posvátné geometrii (potřebné pro zobrazení světů a jejich realit) i o vzestupu do 5.D uživatele Zlaté Živé Světlo
neděle
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Obrázky pro dnešní pořad. Bude to nejen o Živém Tvořivém Světle a o světelné posvátné geometrii (potřebné pro zobrazení světů a jejich realit), ale i o vzestupu do 5.D uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Ovládáni můžete být jen strachem a/nebo přijetím cizího scénáře, neboli programu plánu tvoření Vaší osobní reality. Pokud se ale nebojíte, jste nad…"
sobota
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Obrázky pro dnešní pořad. Bude to nejen o Živém Tvořivém Světle a o světelné posvátné geometrii (potřebné pro zobrazení světů a jejich realit), ale i o vzestupu do 5.D uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Naprosto vše je nejdříve jen pouhá mentální představa, která snížením frekvencí krystalizuje do hmoty, podobně jako hodně přehřátá a tudíž okem neviditelná…"
14.5.
Příspěvek do blogu uživatele Zlaté Živé Světlo
14.5.
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Vlastenec Pavel- videa 6. -8.5. 2022 uživatele Ina Obr.
"* Skutečná, nezmanipulovaná pravda přímo od místních Ukrajinců Video ZDE. Je třeba být v obraze, neboť pravda osvobozuje. * Rabbi Alon Anava odhaluje Sionisty, kteří ovládají…"
14.5.
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
13.5.
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Odkazy na články, videa, audia a různé zajímavosti z titulní strany jsou a budou postupně přesouvány sem uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Je třeba být v obraze, neboť pravda osvobozuje. * Rabbi Alon Anava odhaluje Sionisty, kteří ovládají všechny světové vlády (české titulky) Krátké video ZDE.* Stejný…"
13.5.
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Uno Universus v komunitě Facebook.
13.5.
Uživatel Tibor Lapoš uvádí jako oblíbený příspěvek blogu Světelný sloup v místě vašeho bydliště. Instalujme tam, kde jsme. uživatele Uno Universus
13.5.
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
13.5.
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
13.5.

© 2022   Created by Zlaté Živé Světlo.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby