* Jak se bránit proti psychickému, nebo třeba i EMP útoku, směrovaného někým či něčím na vás, nebo na vaši elektroniku Uvedeno ZDE.

Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light

vnitřního věčného světla a jeho moudrosti- of inner eternal light and its wisdom

*
co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili,aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu zde

Zavraždenie môjho strýka CIA bolo úspešným prevratom, z ktorého sa naša demokracia nikdy nespamätala.“ Robert F. Kennedy Jr. !!

VIDEO: Robert F. Kennedy Jr. vyzval Washington D.C. zverejniť tajný spis o atentáte na amerického prezidenta JFK. Do jeho vraždy mala byť okrem CIA zapletená aj organizácia Majestic-12 kontrolujúca prísne tajné informácie ohľadne UFO

27.11.2023 | 09:00 6
Vláda Spojených štátov amerických už 60 rokov ukrýva pravdu o úkladnej vražde prezidenta USA Johna Fitzgeralda Kennedyho. Podľa jeho synovca a súčasného prezidentského kandidáta je aj tento spôsob prístupu americkej vlády jeden z dôvodov, prečo americká vláda stratila dôveru verejnosti.

Prezidentský kandidát a synovec najobľúbenejšieho prezidenta v histórii Spojených štátov zverejnil na YouTube aj sociálnej sieti video. Vládu USA žiada, aby prestala skrývať tajný spis o smrti jeho strýka, J. F. Kennedyho. Spis mal byť zverejnený pritom už v roku 2017. Stále sa tak nestalo. Informuje o tom vo svojom článku portál eReport.

Robert F. Kennedy Jr. začína svoje video tým, že pripomína udalosti z 22. novembra 1963. Vtedy bol zavraždený v Dallase, za bieleho dňa, jeho strýko, prezident J. F. Kennedy. Vláda Spojených štátov už 60 rokov ukrýva pravdu o úkladnej vražde. Toto je podľa prezidentského kandidáta aj jeden z dôvodov, prečo americká vláda stratila dôveru verejnosti.

„Bol to čin osamelého strelca?“ pýta sa nádejný politik. „Alebo to bola oveľa väčšia konšpirácia, ako v roku 1979 pripustila „House select“ komisia?“ pýta sa Kennedy. Následne informuje, že on má na vec svoj vlastný názor. Jedna vec je podľa neho istá. Liek na konšpirácie je transparentnosť.

Tak čo je také nepríjemné, čo musia ešte dnes skrývať?“ pýta sa následne.

„Neviem, čo odhalia tie dokumenty, ale verím v transparentnosť. Tá je jediným prostriedkom, aby americká vláda opäť získala dôveru občanov,“ hovorí Kennedy.

Prezidentský kandidát pripravil aj petíciu a žiada občanov, aby ju podpísali. Tlakom cez spísanú petíciu chce cez prezidenta Bidena docieliť otvorenie spisu J. F. Kennedyho.

Viac vo videu:

Na sklonku svojho funkčného obdobia v roku 1992, podpísal vtedajší americký prezident George H. W. Bush zákon, na základe ktorého majú byť do 25 rokov zverejnené všetky dokumenty týkajúce sa Kennedyho vraždy. Avšak len v tom prípade, ak súčasný prezident Spojených štátov nerozhodne, že by zverejnené informácie mohli poškodiť spravodajské služby, právny poriadok, vojenské operácie alebo zahraničné vzťahy.

Termín uplynul 26. októbra 2017 a Správa národných archívov zverejnila na internete viac ako 2800 dokumentov, ktoré schválil prezident Trump. Šéf Bieleho domu však oznámil, že nie všetky materiály o atentáte na Kennedyho budú zverejnené. Dôvodom boli námietky americkej Ústrednej spravodajskej služby (CIA) a Federálneho úradu pre vyšetrovanie (FBI). Ako povedal Trump, nemal inú možnosť, pretože v tomto prípade ide o národnú bezpečnosť a jej možné ohrozenie.

Po konzultácii so spravodajskými službami sa americký prezident D. Trump 28. októbra 2017 vyjadril, že je pripravený zverejniť všetky archívne súbory. Poznamenal však, že verejnosti nebudú odhalené mená stále žijúcich osôb, o ktorých je v dokumentoch zmienka.

Americký Národný archív v roku 2022 zverejnil skoro 13 000 dokumentov týkajúcich sa vraždy prezidenta Johna Fitzgeralda Kennedyho v roku 1963. Niekoľko ďalších tisíc dokumentov ale zostáva utajených kvôli obavám z ohrozenia národnej bezpečnosti. Vyše tisíc dokumentov na rovnakú tému Národný archív uvoľnil aj v roku 2021.

Viac v článku TU.

Bývalý americký prezident bol zastrelený 22. novembra 1963 počas jeho návštevy amerického mesta Dallas. Podľa oficiálnej verzie bol páchateľom atentátu osamelý strelec – Lee Harvey Oswald. Avšak tejto verzii, rovnako ako aj príbehu o páde newyorských Dvojičiek, verí čoraz menej ľudí.

Viaceré okolnosti a súvislosti naznačujú, že za Kennedyho vraždou môže stáť tzv. globálny kriminálny Syndikát, resp. štát v štáte alebo deep state (temný štát). John F. Kennedy totiž svojou mierovou politikou, ochotou skoncovať so studenou vojnou a záujmom spolupracovať s bývalým Sovietskym zväzom, snahou prinavrátiť štátu právomoc tlačiť peniaze, ale aj odhalenie informácii ohľadne UFO a existencii iných civilizácií vo Vesmíre, predstavoval prekážku v aktivitách vojensko-priemyselného komplexu a existenčne by ho ohrozil, ak by došlo k prebudeniu ľudskej populácie do skutočnej reality o povahe nášho sveta.

Utajené mená, ktoré sa časom zverejnia budú pre mnohých ľudí predstavovať studenú sprchu, pretože s najväčšou pravdepodobnosťou pôjde o veľmi prominentné osoby. To je aj dôvod, prečo ich zverejnenie môže ohroziť súčasnú americkú národnú bezpečnosť resp. ľudí, ktorých by tento druh informácií ohrozil. Ide o bezpečnosť súčasného amerického establišmentu, vojensko-priemyselného komplexu, ale predovšetkým osôb v jeho pozadí.

Nové dôkazy potvrdzujú, že údajný vrah amerického prezidenta Johna F. Kennedyho bol zapojený do tajnej operácie CIA len niekoľko mesiacov pred jeho vraždou. CIA napriek obrovskom množstve nespochybniteľných dôkazov naďalej zatĺka o vlastnej účasti na sprisahaní, úlohe Lee Harvey Oswalda a tají pred verejnosťou minimálne 44 dokumentov, ktoré by atentát objasnili. Ďalšie fakty prezentoval 6. decembra 2022 na tlačovej konferencii bývalý reportér denníka Washington Post a odborník na atentát na JFK.

Viac v článku TU.

Moderátor Tucker Carlson v nadväznosti na tieto informácie vo svojom programe vlani informoval, že hovoril s osobou, ktorá mala prístup k dokumentom CIA o atentáte na prezidenta Johna F. Kennedyho. Táto osoba jdnoznačne potvrdila, že za atenátom na vtedajšieho prezidenta USA stála americká Ústredná spravodajská služba.

Robert F. Kennedy Jr. po odvysielaní napísal na Twitter: „Najodvážnejšie správy vysielaná za 60 rokov. Zavraždenie môjho strýka CIA bolo úspešným prevratom, z ktorého sa naša demokracia nikdy nespamätala.“

Viac v článku TU.

28. júna 1961 prezident Kennedy podpísal prísne tajné memorandum o národnej bezpečnosti, v ktorom požiadal riaditeľa CIA Allena Dullesa, aby pre neho pripravil "prehľad spravodajských operácií skupiny MJ-12 v súvislosti s plánmi psychologickej vojny".

Kennedy sa odvolával na medzirezortnú kontrolnú skupinu s názvom Majestic 12, ktorá bola tajne zriadená 24. septembra 1947 na riadenie záležitostí a technológií súvisiacich s UFO. Táto právomoc zaradila MJ-12 do jadra vtedajšieho Deep State v USA.

Hoci Kennedyho memorandum z 28. júna nebolo oficiálne odtajnené, odborné skúmanie uniknutého dokumentu potvrdzuje jeho pravosť.

Viac TU.


Dullesova reakcia na Kennedyho memorandum je odhalená v ďalšom uniknutom prísne tajnom dokumente vydanom 5. novembra 1961. Dullesova odpoveď poskytuje prehľad aktivít MJ-12 v súvislosti s psychologickými aktivitami, ktoré, ako potvrdzuje, zahŕňajú aj problematiku UFO. Opisuje UFO ako súčasť "sovietskej propagandy", ktorej cieľom je "šíriť nedôveru voči vláde".

Viac TU.

Dulles v liste pripúšťa, že je možné, že niektoré "prípady UFO sú mimozemského pôvodu", ale tie "nepredstavujú fyzickú hrozbu pre národnú bezpečnosť“. Najdôležitejšie je, že v Dullesovom liste sa uvádza: "Z bezpečnostných dôvodov nemôžem prezradiť relevantné údaje o niektorých citlivejších aspektoch činnosti MJ-12."

Po zlyhaní sovietskej misie na Mars dňa 11. novembra 1963 pod názvom Kosmos 21 dosiahol deň na to Kennedy s vtedajčím lídrom Sovietskeho zväzu Nikitom Chruščovom dohodu ohľadňe spoločnej vesmírnej misie ako aj zdieľania informácii ohľadne UFO. Kennedy dňa 12. novembra 1963 vydal memorandum o zdieľaní spisov o UFO s organizáciou NASA a Sovietmi, ktoré bolo zaslene šéfovi CIA Johnovi A. McConeovi, ktoré bolo následne odovzdané vtedajšiemu šéfovi kontrarozviedky CIA Jamesovi Angletonovi, ktorý kontroloval prístup k spisom o UFO a bol zároveň v styku s organizáciou Majestic 12 (MJ-12). Angleton touto požiadavkou nasledoval prísne tajný súbor smerníc MJ-12. Jednou z nich bola prísne tajná smernica o atentáte. Hovorila o tom, že v prípade ak nejaký štátny predstaviteľ nebude kooperovať s MJ-12 uplatní sa v plnom rozsahu. Bývalý šéf CIA Allen Dulles bol podľa zainteresovaných ľudí spolu s členmi MJ-12 angažovaný v schválení tejto smernice.

Jej znenie bolo nasledovné:

„Keď sa podmienky v našom prostredí stanú nepriaznivými pre rast a Washington sa už nedá ovplyvniť, chýbajú akékoľvek zrážky ... malo by byť mokro.” ("When conditions become non-conducive for growth in our environment and Washington cannot be influenced any further, the weather is lacking any precipitation … it should be wet.")

22. novembra 1963 bol John F. Kennedy v Dallase zabitý. Dulles, ktorý mal vypracovať spomínanú direktívu pre Majestic 12, sa neskôr stal členom Warrenovej komisie, ktorá vraždu Kennedyho vyšetrovala.

Viac o tom písal Dr. Michael Salla vo svojom článku na stránke exopolitics.org aj v knihe „Kennedy’s Last Stand“.

Po víťazstve v prezidentských voľbách v roku 1960 sa John F. Kennedy dozvedel od prezidenta Eisenhowera šokujúcu pravdu. Kontrolná skupina zriadená na riadenie prísne utajovaných projektov týkajúcich sa zachytených nacistických lietajúcich tanierov a mimozemských technológií, Majestic-12, sa stala nečestnou vládnou agentúrou. Eisenhower varoval Kennedyho pred nebezpečím MJ-12 s tým, že táto organizácia musí byť potlačená. Predstavovala priamu hrozbu pre americké slobody a demokratické procesy. MJ-12 sa na každom kroku stavala proti Kennedyho snahám. Keď bol Kennedy na pokraji úspechu, keď prinútil CIA zdieľať utajované informácie o UFO s ostatnými vládnymi agentúrami vďaka dohode so Sovietskym zväzom o spoločných misiách na Mesiac dosiahnutej 12. novembra 1963, bol o desať dní neskôr zavraždený. Uviedol vo svojom článku uznávaný odborník na medzinárodnú politiku....

Jeho webinár bol pôvodne prezentovaný 22. novembra 2020 a vychádza v dvoch častiach pri príležitosti 60. výročia atentátu na prezidenta Kennedyho v roku 1963. Zatiaľ čo páchatelia boli celé tie desaťročia nepotrestaní, teraz sa odhaľuje pravda o ich perfídnom konaní a motivácii.

1. časť:

2. časť:

Dňa 27. apríla 1961 predniesol 35. Prezident Spojených štátov John F. Kennedy pred vydavateľmi tlače zásadný prejav o tajných spoločnostiach, utajovaní relevantných skutočností pred verejnosťou, nebezpečenstve cenzúry a dôležitosti slobody slova a prejavu.

Viac v článku a videu TU.


Zdroj: InfoVojna / YouTube Robert F. Kennedy Jr.

https://www.infovojna.bz/article/video-robert-f-kennedy-jr-vyzval-w...

 

Zobrazení: 67

Přidat komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light!

Přidejte se ke komunitě Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.

Různé info související hlavně s transformací a trans-mutací, čili s přechodem do páté, pozitivně polarizované dimenze.

Info, nabídky, počasí

Blogy a texty od admina, zakladatele komunity jsou: ZDE a ZDE a ZDE a ZDE a na trefy.cz ZDE.

TOPlist

Toto počítadlo načítá od 2. 10. 2014 10:00


Podmínky pro registraci.
Pokud se tu chcete zaregistrovat, je třeba vyplnit i vaše datum narození, jinak se vám registrace nezdaří. Nejnižší věk (určený webhostingem Ning) je 13 let!
Důležité upozornění: Členstvím na těchto stránkách souhlasíte s tím, že veškeré Vámi uvedené data a údaje (včetně osobních), které jste na těchto stránkách uvedli a uvedete, jsou a budou veřejně přístupná.
* Budeme rádi, když nám přispějete libovolnou částku na provoz těchto našich stránek, neboť Ning web hosting nám ročně účtuje 239 dolarů, t.j. zhruba 6.000Kč/rok.
Seznamy přispívajících jsou ZDE.Účet je v Kč i v Eurech.

účet v Eurech je u:
Fio banka
, č. účtu: 2301716634/2010
IBAN: CZ2420100000002301716634
BIC/SWIFT kód je: FIOBCZPPXXX

(do zprávy napište DAR od: Vaše jméno nebo Váš nick)

účet v Kč je u:
Fio banka
, č. účtu: 2800690360/2010
IBAN: CZ4020100000002800690360 
BIC/SWIFT kód je: FIOBCZPPXXX
Předem Vám mnohokrát děkujeme za Vaše příspěvky na webhosting těchto stránek. Výpisy všech příspěvků jsou uvedeny v jednotlivých seznamech ZDE.)
* Aktuální teploty kdekoliv ve světe ZDEZDE, ZDE, ZDE, ZDE.

Stav počasí a předpověď počasí kteréhokoliv místa na světě najdete ZDE nebo ZDE nebo ZDE.

Aktuální stav počasíČR a na SK ZDE kamery ZDE.
* Typy na výlety, turistiku a rekreaci Uvedeno ZDE. ❤ ❤ ❤

* Výleťák, typy na výlety. Videa na streamu. Uvedeno ZDE.

* Odkazy na možnost srazu někde na rekreačních pobytech (třeba i v zahraničí), které jsou za příznivou cenu. Uvedeno ZDE.
* Inspirace různých způsobů přestavby dodávky na cestovní či běžné obydlí Více ZDE.

* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL - ZDE.

* Nejlevnější státy světa kde se dá levně žít / Cheapest Countries To Live In The World Here.

Nejnovější aktivity

Uživatel Bezejmenný anděl přidal komentář k příspěvku do blogu 10/2024 uživatele Bezejmenný anděl.
"To nikdo nerozporuje. Sám se připravuji na život bez elektřiny. Ovšem je zapotřebí myslet na čas, který strávíme v osamocení, v bezvládí a chaosu, ideálně se svými…"
středa
Uživatel Uno Universus přidal komentář k příspěvku do blogu 10/2024 uživatele Bezejmenný anděl.
"Kdyz se potrebuji trochu podlecit tak vypnu hlavni jistic elektriky. Vzduch kolem je pak lehci, je tam vice kysliku, vice magnetismu a tma relaxuje. Kdyz me doktor chtel postavit na nohy s elektrolecbou, tak me  sparalyzoval. Elektrika mi…"
středa
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
středa
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
středa
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
středa
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
středa
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Bezejmenný anděl v komunitě Facebook.
středa
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Bezejmenný anděl v komunitě Facebook.
středa
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Bezejmenný anděl v komunitě Facebook.
středa
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
středa
Uživatel Bezejmenný anděl přidal komentář k příspěvku do blogu 10/2024 uživatele Bezejmenný anděl.
"Města bez elektřiny, vody, potravin amd. jsou místem, kterému je třeba se vyhnout. Na chaos a bezvládí jsem byl upozorněn. Pokud se nám tomuto scénáři přecezen podaří zázračně vyhnout…"
úterý
Uživatel Uno Universus přidal komentář k příspěvku do blogu Včerejší kybernetické útoky v USA: Nácvik na připravovanou celosvětovou událost? uživatele Ina Obr.
"U nas v Chicagu zadny vypadek nebyl.Ani siroko daleko. Pokud by nase preszti zaviselo od telefonu a od internetu jsme nesmrtelni, budeme zit navzdy."
úterý
Uživatel Uno Universus přidal komentář k příspěvku do blogu 10/2024 uživatele Bezejmenný anděl.
"Dovedes si predstavit jak by to vypadalo, kdyby se mesta prestehovala na vesnici? Nebyly by vesnice ani mesta. To by teprve byl chaos!"
úterý
Příspěvek do blogu uživatele Bezejmenný anděl

10/2024

Zdravím všechny ve spolek, již pátý týden operuji s informací, kterou jsem ověřoval skrze své zdroje na různých úrovních. Z mého pohledu již nemá smysl další ověřování a je nasnadě předat ji k dispozici všem kdo o ni stojí. Upozorňuji, že se nejedná…Zobrazit další
pondělí
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
pondělí
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
pondělí
Uživatel Tibor Lapoš uvádí jako oblíbený příspěvek blogu Pravda o „covid vakcínách“ pomalu vychází na povrch uživatele Ina Obr
pondělí
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
pondělí
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
pondělí
Uživatel Tibor Lapoš uvádí jako oblíbený příspěvek blogu Klimatoložka: Klimatický alarmismus se stal velmi výnosným, ten, kdo jej razí, je štědře odměňován (video) uživatele Ina Obr
pondělí

Pořiďme si naše vlastní centrum kde se budem moci společně scházet

* 10 způsobů, jak přestat být otrokem a svrhnout pyramidy kontroly (jak se oprostit od ovládacích chapadel zkorump. zotročujícího vládnoucího systému) Podrobnosti ZDE.

* Stačí tak málo. Už to chápem. Více ZDE.

* Co permakultura přesně vlastně je a možnost jak a kde s ní můžete začít i vy - ZDE.* Nechte se inspirovat nápady, vynálezy a moderní technologií, umožňující nám ŽÍT téměř BEZ PENĚZ - ZDE.

* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL - ZDE.

* Krásné a levné bydlení, které lze dle přání umístit třeba někde v krásné přírodě mimo civilizaci. Uvedeno ZDE.
* Máte zájem stát se vlastníkem 500m2 pozemku v hezké přírodě za pouhých 25.000Kč? - ZDE.

Štěstí přeje připraveným. Proto by bylo dobré založit neziskovou organizaci již dnes.

Mnohem více ZDE a v článku: Chystáte se na nějaký předražený seminář? Pokud ano, pak Vás možná budou zajímat naše názory ZDE.
* Příběh Aleny Suchánkové, nadšené permakulturistky a zakladatelky LETSystémů, Růžďka - ZDE.

* Nechcete-li už být zaslepeným hlupákem, který otročí pro prohnilý systém, poslechněte si ve vlastním zájmu celé video: Uvedeno ZDE.

* NEJEN nákup, prodej a pronájem nemovitostí za rozumné ceny (chaty, zahrady, venkovská stavení, domy, louky, lesy atp.) ale i možnost rekreace, alternativního bydlení, životního stylu a vzájemné pomoci - ZDE.

© 2024   Created by Zlaté Živé Světlo.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby