* Holistic Remote Healing - Holistické léčení na dálku - Uvedeno ZDE.

Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light

vnitřního věčného světla a jeho moudrosti- of inner eternal light and its wisdom

*
co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili,aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu zde

Viete, co sa mi zda zvlastne? Ze ti dvaja muzi (jeden je moj syn), ktori mi v poslednej dobe vycitali, ze som uletena a zijem v iluziach, zboznuju sci-fi.

Ja som nikdy nemala rada sci-fi. Proste mi to nikdy k zivotu nechybalo, aby som este citala sci-fi, ked sam zivot o sebe bolo take sci-fi, ze keby som este citala sci-fi, tak uz by nezostal kamen na kameni.

Museli ho v zivote vidiet malo, ked im chybalo. Vznika taky paradox, ze asi skor uplnym pragmatikom bez fantazie chyba tento zaner, ako na vyvazenie ich otupujucej pragmatickosti lavej hemisfery. Presne ako tak, ze veriaci clovek skor nepodlahne sekte, lebo duchovny rozmer uz ma a nepotrebuje sa nan iba hrat.

Moj syn ateista ako 12 -rocny pisal knihu, doteraz to mam odlozene, v tomto style: Je rok 2651, nechali sme svoje manzelky na planete xy a letime...  a odvtedy cital same sci-fi. Ze by sa mu to dialo v zivote, nejako nevidel.

Druhy pisal sci-fi, ze tu nudzovo pristal, prebral sa na ulici a nepamata sa, ze ho tu z materskej lode zabudli. A ja ako pragmatik cely zivot, presne toto som si o nom myslela: Nepamata sa, ze fakt ho tu zabudli, ze sa mu to nezdalo a celkom zabudol na jednu planetu.

Este pred par dnami mi dal citat o carodejoch a vysvetloval mi, ze jedna postava odtial v inej paralelnej dejovej linii, v inom paralelnom svojom zivote, urobila nieco celkom ine. On to vsetko pozna ako sci-fi, ako sa to odohrava a este je tym nadseny V KNIHE. A absolutne nema predstavu, ze v tom zije. On o tom cital, ja v tom zijem. On tuzi byt tym, kym je.

Je to doslova tak, akokeby ste na brehu jazera stretli vodnika a vysvetlovali mu dej z knihy o vodnikoch a zakoncili takto: Hadam neveris, ze ti uverim, ze spavas na dne jazera. Mal by si si nieco o vodnikoch precitat a nie od prostriedku, pretoze je to uzasna KNIHA!

Asi pred dvomi tyzdnami som mu pisala list, ktory som neposlala, lebo som mala pocit, ze by mal z toho dojem, ze sa len chcem citit zvlastna. Ale je to bohuzial moj trpky pribeh o nepochopeni. Pisala som mu v nom o sebe obrazne, ze pravohemisferovy clovek zazije toto a toto je jeho pribeh, ako to bolo sfilmovane vo filme Clovek obojzivelnik alebo Morsky diabol:

http://www.ulozto.cz/xt2bToC/clovek-obojzivelnik-by-taipan-dvdrip-c...

Otec zachrani jedneho chlapca, ktory ma znicene pluca (rozumej nemoze pouzivat lavu hemisferu pre jej poskodenie tak ako ma) a da mu ziabre zo zraloka. Vychovava ho ako syna v mori. Dozera na to, aby si zbytky pluc (lavu hemisferu) neznicil a nespaval len v mori ale aj na suchu.

No jeho syn sa uz v dospelosti zamiluje a prestava si davat pozor, aby ho neobjavili lavohemisferovi na suchu. Pre nich je blazon, ked musi skocit aj sviatocne obleceny za bieleho dna do fontany, aby aspon chvilu mohol dychat pod tecucou vodou. Nechape, ze ryby na namesti niekomu patria, ked v mori je ich neurekom a nepatria nikomu a ze bude obvineny z kradeze peral aj ked prenho su len bizuteriou na dne mora. Dodnes si pamatam, ako tragicky osudovo na mna ako dieta zaposobila presne ta scena, ked otvaraju okruhle mreze na kadi s hnusne spinavou vodou, kde ho nasilim drzali, aby im lovil perly z miest v ktorych nevedeli vydrzat bez dychu a on odmietal. Takto prisiel o posledne zbytky svojich pluc (lavej hemisfery), lebo do donutili pouzivat uz len ziabre, aby prezil. A v podstate preto konci v 3D na zemi a moze zit len v 5D v mori. Celkom zbytocne snival, ze v mori s nim bude zit a dychat aj ona.

Je to film o osamelosti pravohemisferovych. Raz, ked ho nahanali, schoval sa v cisterne s vodou, ktoru prave prevazalo auto po ulici. To by nepredpokladali, ze tam vydrzi nedychat.

A vies preco som, Naiam, vedela, ze Fewin chaneling je pravdivy a nie vymysleny?

Lebo o dva tyzdne po tom, co som mu tento list o dychani ziabrami pisala a nech si pozrie tento film, aby pochopil, napisala Fewa tento chaneling a prave o tom:

"Prebiehajúcou premenou fyzična, zameranou na centrálny tok žiarenia galaktického stredu a súčasne na Vaše pľúca, dýchaciu trubicu...celý komplex dýchacích orgánov človeka. Jeho centrálnu fyzickú "bránu" - ústa. Rezonančne - bránicu...

Človeka ryby, či rybočloveka, ktorý dospel vo svojom vývojovom štádiu do stavu obojživelníka, dýchajúceho Mer-Ka-Bou...

Pripomínajúca, že Zem je ponorená do takého stupňa žiarenia, ktoré dovoľuje človeku /ako i každému organizmu nachádzajúcemu sa na Zemi/ naučiť sa dýchať rovnakým spôsobom...

Ryba ako symbol galaktického človeka, dýchajúceho vo vode /ryba hlavou dole/, symbolizujúc vodnú planétu, ktorú predstavujú Plejáďania i Sírianci. Ryba hlavou hore, symbolika človeka /bytosti/, jeho vývojového štádia, kedy dýcha vzduch. Ryba naležato s hlavou doprava /pol na pol vo vode a na vzduchu/ symbolizujúca obojživelníka, schopného dýchať Mer-Ka-Bou. Ryba naležato pod vodou - vodný svet /žiabre/. Ryba naležato vo vzduchu - pľúca.

Ryba - symbol evolučného vývoja, jeho štádia a súčasne prvotný symbol nachádzajúci sa na skalách, v jaskyniach,......Trigonometricky sa zrkadliace dve úrovne kresbou kosoštvorca, ktorého chvost symbolizuje jednotu s planétou Sírius /B,C/ a ústa s planetárnou bunkou Plejád - Maia. Váš prvotný vodný svet, v ktorom človek dýchal jednotne vo vode i na pevnine...

Bol to i človek, ktorý v dávnych časoch dokázal týmto spôsobom žiť, tvoriť, dýchať. Mnohé prastaré záznamy svedčia o príchode mimo - zemských bytostí, ktorých energetická hladina bola v porovnaní s 3D realitou enormná.

Príchodom Síriancov poskočil ľudský vývoj v zmysle pravohemisférického svetelna o veľký kus cesty dopredu. Naučili človeka nové metódy liečenia, skenovanie pohybu planét vesmíru /i tých, ktoré sú ľudskému zraku neviditeľné/. Naučili ho čítať mapu vesmíru. Tú hmotnú časť fyzického sveta - pre človeka viditeľného a tým i hmatateľne uchopiteľného. Vysvetlili mu známe i neznáme úkazy, súvisiace s kozmickou parabolou.

Vysvetlíme Vám to takto : Váš známy príbeh "Kapitán Nemo"....ostrov chránený vysokou frekvenciou. Detská rozprávka o rybičke Nemo...

Návrat dychu k jednotnému dýchaniu Mer-Ka-Bou. Nie žiabrami pod vodou, ale pľúcnymi alveolami, ktoré sú schopné regulovať nové dýchanie. Vedome prispôsobovaným obsahom potrebného množstva kyslíka. Hypo a hyperventilačne. To znamená podľa hladiny dýchateľného vonkajšieho prostredia. A túto skúsenosť sa teraz opäť učíte. Tým, že dokážete zadržať dych /tak ako pod vodou/ - sa prispôsobujete inému spôsobu okysličovania, dychom Mer-Ka-By. Túto gradujúcu skúsenosť absolvujete teraz predovšetkým v noci. Výška frekvenčného žiarenia Vám to už umožňuje. Ale súčasne sa Vám i cez deň stáva, že odrazu zistíte.....že jednoducho nedýchate. Zľaknete sa a rýchlo lapáte po vzduchu (tu ja dodavam, ze pouzitim lavej hemisfery sa zlaknete). Hlbokým dýchaním. To je presne ten moment, ktorým sa prispôsobujete bezdychovo - dychovej či dýchateľnej oktáve nového organického tela."

http://www.pomoczosvetla.sk/news/fewa-10-9-2012/

Fewa o par dni pisala moje myslienky a to, co som mu chcela povedat a zdalo sa mi to marne.

Pisala som mu o tom, ze mi znicil pluca tym, ako mi neveril a tymi mrezami, lebo bol vsetkymi tymi postavami, co nechapali na zemi, ze je aj iny svet a ja uz takto nemozem dychat a ze som snivala o tom, ze v mori bude plavat so mnou. Ze bude mat take strieborne supiny a pochopi preco sa da nedychat a vydrzat, dychat inak.

Kto by potom Fewe neveril, ked to pozna na sebe?

Mozno to nebude ten datum, ale pisala pravdu. 

Lebo ako potom o nas, aj o mne vie, ake mame zazitky? Co sme uz zazili? To nie je o tom, co sa stane! To je o tom, co sa uz STALO. To je pravda o nasom svete - ako sa chodi na zem a ako sa tam tazko dycha v spinavej vode.

Zobrazení: 501

Komentář přidal(a) Ywet dne 15.Září.2012 v 9:07

Pravda pravdivá .... zažívam rôzne "deje a témy" ....  v priebehu niekoľkých dní si to prečítam u Féwy.

Komentář přidal(a) Karla dne 15.Září.2012 v 9:45

díky..

Komentář přidal(a) Ywet dne 15.Září.2012 v 12:47

Komentář přidal(a) Zlaté Živé Světlo dne 15.Září.2012 v 13:13

Keď po niečom veĺmi túžite, dokážete už svoju túžbu pomocou vysokých energií tvarovať. Je to váš doterajší sen, ktorý sa aktivuje. Rozširujúcim sa vedomím, ktoré má jednoducho širší záber zámeru o ktorom ste len snívali v spánku trojrozmerného vedomia. Budíte sa a ste už schopní s ním pracovať. V zmysle všetkých zabudnutých schopností. Spájate sa s vesmírom. Opäť doň vstupujete. To znamená, že už nie do každodenného prázdna cielene vás naháňajúcej matérie. Vy už dokážete tvoriť novou bezpodmienečnou sférou, ktorá Vám žiadne podmienky nekladie. 

Keď po niečom veĺmi túžite, dokážete už svoju túžbu pomocou vysokých energií tvarovať. Je to váš doterajší sen, ktorý sa aktivuje. Rozširujúcim sa vedomím, ktoré má jednoducho širší záber zámeru o ktorom ste len snívali v spánku trojrozmerného vedomia. Budíte sa a ste už schopní s ním pracovať. V zmysle všetkých zabudnutých schopností. Spájate sa s vesmírom. Opäť doň vstupujete. To znamená, že už nie do každodenného prázdna cielene vás naháňajúcej matérie. Vy už dokážete tvoriť novou bezpodmienečnou sférou, ktorá Vám žiadne podmienky nekladie.

Více je uvedeno zde: http://www.pomoczosvetla.sk/news/fewa-13-9-2012/

Komentář přidal(a) Zlaté Živé Světlo dne 15.Září.2012 v 15:52

Pokud se vám do vědomí vloudí nějaká nepěkná či nedobrá představa, tak ji jednoduše smažte, např. světelnou houbou, kterou si ve své představě pro tyto účely stvořte. Nebo ji nechtě rozsypat a zhroutit, jako když se sype sklo a střípky proměňte v pouhý prach. Anebo použijte jakoukoliv jinou představu, která se vám bude zamlouvat a se kterou budete bytostně souznít. Mějte ale na paměti, že při tvoření čehokoliv musí být síla - mužský princip a láska - ženský princip (vytvářející dohromady moudrost) vždy ve vyváženém stavu, jinak byste začali tvořit disharmonii, která vede k sebe destrukci! Proto dbejte na to, aby tyto dvě polarity byly stále v rovnovážném, vyváženém stavu, to znamená vše co si přeje si přejte tak aby to bylo pro nejvyšší dobro všech zúčastněných. Právě z důvodu nevyváženosti těchto dvou polarit jsme se ocitli ve světě ovládaném negativními bytostmi, které jsou ovládány ještěřími klony, jež jsou oblečeny do lidské podoby. Tato realita ale již velice brzy zcela zanikne, jelikož harmonizující a transformující světelná vlna (pramenící z galaktického středu a obsahující podstatně vyšší frekvence než které v tomto světě jsou) začíná už na všechny a všechno stále více působit a transformovat na podstatně vyšší úroveň vědomí. Tím dojde k transmutaci hmotných projevů existencí do vyšších, světelných úrovní existencí a jejich harmonických, čili láskyplných světů (ve kterých jsou jen dobrotivé bytosti), které poskytují všem nekonečné možnosti. Takže zachovejte klid a udržujte se pokud možno v pohodě a harmonii. Celý článek s názvem: "Lidičky proberte se, je na čase vědět jakým způsobem jsou konstruovány tzv. hmotné světy a jejich reality" je uveden ZDE.

Přidat komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light!

Přidejte se ke komunitě Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.

Různé info související hlavně s transformací a trans-mutací, čili s přechodem do páté, pozitivně polarizované dimenze.

Info, nabídky, počasí

Blogy a texty od admina, zakladatele komunity jsou: ZDE a ZDE a ZDE a ZDE a na trefy.cz ZDE.

TOPlist

Toto počítadlo načítá od 2. 10. 2014 10:00


Děkuji Vám mnohokrát za další Vaše příspěvky na webhosting těchto stránek. (výpisy všech došlých příspěvků jsou uvedeny v jednotlivých seznamech) Uvedeno ZDE. (nyní je účet jak v Kč, tak i v Eurech)
Těm, kteří na provoz stránek přispěli, poskytuji zcela zdarma:
Holistické léčení na dálku - Holistic Remote Healing Uvedeno ZDE.
Podmínky pro registraci. Pokud se sem chcete zaregistrovat, je třeba vyplnit i vaše narození, jinak se vám registrace nezdaří. Nejnižší věk určený Ningem je 13 let!
Důležité upozornění: Členstvím na těchto stránkách souhlasíte s tím a berte na vědomí, že veškerá Vámi uvedená data (včetně osobních), která jste na těchto stránkách uvedli a uvedete, jsou a budou veřejně přístupná.
* Svou vlastní osobní reklamní stránku si můžete vytvořit ZDE.

* Výměnný - bárterový obchod: detaily ZDE.

* Očekávané zázraky už začaly. Na mnoha místech světa se vytvořil výměnný obchod oproštěný od peněz, obzvláště těch cizích. Kdy tomu otevřou dveře i Čecho-Slováci? - ZDE.
* Typy na výlety, turistiku a rekreaci Uvedeno ZDE.

* Výleťák, typy na výlety. Videa na streamu. Uvedeno ZDE.

* Odkazy na možnost srazu někde na rekreačních pobytech (třeba i v zahraničí), které jsou za příznivou cenu. Uvedeno ZDE.
Inspirace různých způsobů přestavby dodávky na cestovní či běžné obydlí - ZDE.

Aktuální teploty kdekoliv ve světe - ZDE a ZDE.

Stav počasí a předpověď počasí kteréhokoliv místa na světě najdete ZDE nebo ZDE nebo ZDE.

Aktuální stav počasíČR a na SK ZDE kamery ZDE.
* Nejlevnější státy světa kde se dá žít / Cheapest Countries To Live In The World Here.

PROSÍM přispějte něco

Budeme rádi, když nám přispějete libovolnou částku na provoz těchto našich stránek, neboť Ning web hosting nám ročně účtuje 239 dolarů, t.j. zhruba 6.000Kč/rok.
Seznamy přispívajících jsou ZDE.

účet v Eurech je u:
Fio banka
, č. účtu: 2301716634/2010
IBAN: CZ2420100000002301716634
BIC/SWIFT kód je: FIOBCZPPXXX
(do zprávy napište DAR od: - Vaše jméno nebo Váš nick)

účet v Kč je u:
Fio banka
, č. účtu: 2800690360/2010
IBAN: CZ4020100000002800690360 
BIC/SWIFT kód je: FIOBCZPPXXX
(do zprávy napište DAR od: - Vaše jméno nebo Váš nick)

Vaším příspěvkem současně podpoříte i projekt popsaný v článku: Máte-li zájem o setkávání, sdružování nebo o komunitní soužití či permakulturu, dejte nám vědět, můžeme vám poskytnout menší, nebo třeba i několika hektarové pozemky Uvedeno ZDE.

* Předem Vám za dary velice děkujeme a na oplátku vám věnujeme tohle: Co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili, aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu - ZDE.

Již zhruba před 10 lety jsem se pokoušel zrealizovat tohle: podrobnosti ZDE. S realizací společné komunity to prozatím dopadlo tak, jak je popsáno v článku: Máte zájem bydlet někde v krásné přírodě, v komunitě stejně smýšlejících spirituálně založených ezoušů, jako jsem např. já? :-) Uvedeno ZDE.

10 způsobů, jak přestat být otrokem a svrhnout pyramidy kontroly (jak se osvobodit od ovládacích chapadel zkorumpovaného otročujícího vládnoucího systému) Uvedeno ZDE.

* Stále větší počet podomácku vyráběných, elitou záměrně potlačovaných zařízení na výrobu volné energie zapříčiní zhroucení pyramidy prohnilé, zkorumpované světovlády. Jestlipak víte proč? :-) Uvedeno ZDE.

* Proč ve světě dojde vbrzku k obrovským změnám, aneb co se bude velice brzo dít a z jakých důvodů. - ZDE.

Pořiďme si naše vlastní centrum kde se budem moci společně scházet

Štěstí přeje připraveným. Proto je třeba založit neziskovou organizaci již dnes. Mnohem více ZDE a v článku: Chystáte se na nějaký předražený seminář? Pokud ano, pak Vás možná budou zajímat naše názory - ZDE. * Máte zájem se scházet, pobývat nebo bydlet v krásné přírodě s nekonfliktními, spirit. založenými lidmi? - ZDE.


* Nechte se inspirovat nápady, vynálezy a moderní technologií, umožňující nám ŽÍT téměř BEZ PENĚZ - ZDE.
* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL - ZDE.
* Krásné a levné bydlení, které lze dle přání umístit třeba někde v krásné přírodě mimo civilizaci. Uvedeno ZDE.


* Máte zájem stát se vlastníkem 500m2 pozemku v hezké přírodě za pouhých 25.000Kč? - ZDE.
* Co přesně permakultura vlastně je a možnost jak a kde s ní můžete začít i vy - ZDE.


* NEJEN nákup, prodej a pronájem nemovitostí za rozumné ceny (chaty, zahrady, venkovská stavení, domy, louky, lesy atp.) ale i možnost rekreace, alternativního bydlení, životního stylu a vzájemné pomoci - ZDE.

Nejnovější aktivity

Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Pryč z EU - pádné důvody (dokument, 2019, česky, 53 minut) + související články a videa uživatele Zlaté Živé Světlo.
"... Nestačí, že Německo vyvolalo dvě světové války a za tu druhou nikdy nezaplatilo reparace. Nestačí, že se největší měrou podílelo na novém rozkradení naší země v rozsahu…"
před 9 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Je vám známo, že do EU cpeme zhruba 4x více peněz, než od ní dostáváme zpět, aneb další pádné důvody proč je třeba prosadit vystoupení z EU (V množství je obrovská moc!) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"... Nestačí, že Německo vyvolalo dvě světové války a za tu druhou nikdy nezaplatilo reparace. Nestačí, že se největší měrou podílelo na novém rozkradení naší země v rozsahu…"
před 9 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu EU nás okrádá, vzpružila si svou vlastní ekonomiku na úkor východního bloku, který si porobila, zotročila a ožebračila nás. Nejen z tohoto důvodu je třeba z EU vystoupit uživatele Zlaté Živé Světlo.
"... Nestačí, že Německo vyvolalo dvě světové války a za tu druhou nikdy nezaplatilo reparace. Nestačí, že se největší měrou podílelo na novém rozkradení naší země v rozsahu…"
před 9 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Proč je třeba usilovat o to, abychom všichni co nejdříve vystoupili z Evropské Unie. uživatele Zlaté Živé Světlo.
"... Nestačí, že Německo vyvolalo dvě světové války a za tu druhou nikdy nezaplatilo reparace. Nestačí, že se největší měrou podílelo na novém rozkradení naší země v rozsahu…"
před 9 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Tajemství peněz - největší podvod v historii lidstva (proč je to gigantický podvod, jak jej bojkotovat a proč dříve či později tak jako tak zkolabuje) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Skryté mechanismy otroctví Uvedeno ZDE.* 1) Peníze jsou podvod 2. Dluh je fikce 3. Média jsou manipulace 4. Vláda je korporace. Celý článek s názvem: 4 kruté pravdy, které…"
před 10 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse 1. Peníze jsou podvod 2. Dluh je fikce 3. Média jsou manipulace 4. Vláda je korporace. (4 kruté pravdy, které vás probudí z iluze) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Skryté mechanismy otroctví Uvedeno ZDE.* Patológia spoločnosti, jak se dobrovolně stáváme snadno ovladatelným otrokem zkorumpovaného systému a jak z toho ven Uvedeno ZDE.* Pravé důvody…"
před 11 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Již před 60ti lety se produktivita zvyšovala tak rychle, že by nám dnes měl postačit jen jeden příjem, s pracovní dobou jen 10 hodin týdně! Víte proč tomu tak není, necháme si to nadále líbit, nebo? uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Skryté mechanismy otroctví Uvedeno ZDE.* Patológia spoločnosti, jak se dobrovolně stáváme snadno ovladatelným otrokem zkorumpovaného systému a jak z toho ven Uvedeno ZDE.* Pravé důvody…"
před 11 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Pravé důvody proč je vše stále dražší a dražší, proč je vše stále více byrokratické, složitější a hektické, a proč vznikají války - texty videa a obrázky které Vám otevřou oči uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Skryté mechanismy otroctví Uvedeno ZDE.* Patológia spoločnosti, jak se dobrovolně stáváme snadno ovladatelným otrokem zkorumpovaného systému a jak z toho ven Uvedeno ZDE.* Již před 60ti lety…"
před 11 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Patológia spoločnosti, jak se dobrovolně stáváme snadno ovladatelným otrokem zkorumpovaného systému a jak z toho ven uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Skryté mechanismy otroctví Uvedeno ZDE.* Pravé důvody proč je vše stále dražší a dražší, proč je vše stále více byrokratické, složitější a…"
před 11 hodinami
Uno Universus si oblíbil(a) profil uživatele Tibor Lapoš
včera
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Obáváte se nemocí, obzvláště těch tzv. smrtelných? Tak se už nebojte, shlédněte fakta a začněte se léčit sami! :-) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* ŽIVĚ: Josef Zika - Nové alternativní způsoby léčení podložené vědeckými důkazy Video ZDE. (Návod na opravy svého hmotného těla.)"
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Obáváte se nemocí, obzvláště těch tzv. smrtelných? Tak se už nebojte, shlédněte fakta a začněte se léčit sami! :-) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* ŽIVĚ: Josef Zika - Nové alternativní způsoby léčení podložené vědeckými důkazy Video ZDE. (Návod na opravy hmotného těla.)"
včera
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Uno Universus v komunitě Facebook.
včera
Příspěvek do blogu uživatele Uno Universus

Lez ma malou krivou hubu a mluvi krivosti aglicky

            Chtivost, vypočítavost, rafinovanost.  Je jich hodně kolem. Hodně se snaží vydělat jeden na druhém. Cena na zboží je jiná než platíš. Prý chyba v systému. Objednáš kvalitní zboží podle obrázku dobrá bavlna, vysoká cena. Domů ti…Zobrazit další
pondělí
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
neděle
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
sobota
Uživatel A.Z. přidal komentář k příspěvku do blogu Stádo hlupáků se opět nechalo nejen obalamutit. Patříte mezi ně? Pokud ano, je nejvyšší čas, abyste se konečně probudili, nebo to s vámi nedopadne dobře! uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Muslimové se množí přinejmenším jako sarančata, ne-li přímo jako zhoubný nádor! Již brzy u nich nastane přemnožení, a co bude následovat pak? Graf jejich růstu je zobrazen ve videu:…"
sobota
Uživatel A.Z. přidal komentář k příspěvku do blogu Pokud podporujete, či jste dokonce volili takovéto pa-blby, sypte si hlavu popelem a proste všechny za odpuštění! uživatele A.Z..
"Muslimové se množí přinejmenším jako sarančata, ne-li přímo jako zhoubný nádor! Již brzy u nich nastane přemnožení, a co bude následovat pak? Graf jejich růstu je zobrazen ve videu:…"
sobota
Uživatel A.Z. přidal komentář k příspěvku do blogu Uprchlická krize je podle Akhula organizovanou, připravovanou ISIS na převezení armád ISIS do Evropy. uživatele A.Z..
"Muslimové se množí přinejmenším jako sarančata, ne-li přímo jako zhoubný nádor! Již brzy u nich nastane přemnožení, a co bude následovat pak? Graf jejich růstu je zobrazen ve videu:…"
sobota

© 2020   Created by Zlaté Živé Světlo.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby