* Holistic Remote Healing - Holistické léčení na dálku - Uvedeno ZDE.

Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light

vnitřního věčného světla a jeho moudrosti- of inner eternal light and its wisdom

*
co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili,aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu zde

VOĽBY 2016 DO NR SR ALEBO NECH UŽ JE PO VOĽBÁCH ...

3/2/2016

V sobotu 5.3.2016 bude pre Slovensko dôležitý a očakávaný deň. Naozaj nie je jedno, kto sa tento raz do parlamentu dostane a s akým počtom %. Situácia v Európe je kritická, dennodenne ju zaplavujú migranti, ekonomika sveta ide míľovými skokmi dole vodou a mainstreamové médiá, napriek realite, stále idú to svoje.

Picture
Čo robiť? Ako ešte viacerým ľuďom OTVORIŤ OČI? Ako upozorniť na to, že sú klamaní a zavádzaní v mainstreamových médiách?  A hlavne, že aj niektoré slovenské alternatívne médiá boli vytvorené, alebo kúpené falošnými prorokmi? Zamyslime sa aspoň trochu...

Dalo by sa povedať, že hlavým leitmotívom týchto volieb je LEBO FICO. LEBO FICO je programom všetkých strán. Nie len štandardných, pravicových či opozičných, ale aj tých nových „neštandardných“. Uvedomme si, že zväčša boli vytvorené na to, aby zobrali hlasy práve Ficovi.

Kollár (SME Rodina) to sám priznal v televíznej debate na Markíze. Jeho úloha je – odobrať Ficovi minimálne  2 – 3 %. A ak sa dostane do parlamentu podporí opozičné strany, aby mohli vládnuť. Sám to deklaroval. Nezačala náhodou jeho politická kariéra kritizovaním migračnej politiky v Európe podobne ako Fico? Nemal presne opačný názor ako terajšia opozícia? Áno, a na tom získaval hlasy ľudu, ktoré obratom odovzdá terajšej opozícii! Čo dodať. Možno ešte to, že vo svojej strane má ako dvojku dlhoročného súputníka Lipšica (NOVA), ktorý si hovorí Posledný Križiak, a Pčolinského, ktorý chcel z GORILY vyrobiť kauzu proti SMER-u, aj keď je to kauza terajšej opozície. O bývalej mafiánskej partnerke na kandidátke, a jeho vlastnej mafiánskej minulosti, ani nehovorím. To sme to dopracovali.
 
Vo veľkom sa uplatňuje známe: „Zlodej kričí chyťte zlodeja“ a „Opakovaná lož sa stáva pravdou“. Toto sú dve najdôležitejšie pravidlá ako manipulovať davy. A celá opozícia vrátane nových strán presne toto využíva.

Matovič (OĽANO) nerobí nič iné, len všade vykrikuje že Fico klame a kradne. Ako sme mali možnosť na vlastné oči vidieť, sám je zlodejom a klamárom. Okrem predaja svojej „živnosti“ bielemu koňovi s následným zaslaním 122.000.000,- SKK (cca 4 milióny EUR) z jemu už nepatriacemu firemnému účtu na svoj súkromný účet (btw za rovnaký čin v Čechách odsúdili podnikateľa na 6 rokov natvrdo), bez väčšieho povšimnutia prešli výpisy z 3 bankových účtov jeho manželky silno pripomínajúce pranie peňazí, podporu nejakej sekty a investovanie do fondov naviac ním "nenávidenej" firmy oligarchov. O babkinom bezprašnom podkroví nehovoriac A čo jeho bohorovné vyhlásenie o Ficových miliónoch na Belize? Vymyslel si to! Sám to priznal. No a čo! Účel to splnilo, či?! Všetci už máme namasírované mozgy, že Fico je zlodej a klamár.

A teraz sa sami seba spýtajte: Nespĺňajú jeho výkriky obe pravidlá? Účinok je zjavný: všetci sú proti zlodejovi a klamárovi Ficovi a to aj bez akýchkoľvek skutočných dôkazov.

Podobne ako Matovič, proti Ficovi papagájujú „smerácke kauzy“ všetci. Aj Kotleba (ĽSNS) to využíva. To čo kotlebovci vyvádzajú v online diskusiách pod politickými článkami sa nedá ani komentovať. Smutné je, že pár ľudí tomu podľahlo a začalo veriť, že tu Kotleba niečo zmení. Nezmení nič. Možno by mal zmeniť ten americký Hummer, na ktorom jazdí za nejaké auto vyrobené na Slovensku. To by sa viac hodilo k jeho rétorike. Svoju politiku postavil na tom, čo ľudia chcú počuť a na podobných postojoch ako má Fico. Komu berie Kotleba hlasy? Ficovi! Čo sa stane keď bude mať Fico menej % a Kotleba sa dostane do parlamentu? Kto zotaví vládu? No Kotleba nie. Ale ani Fico. Komu toto bude najviac vyhovovať?! ... Nenechajte sa oklamať!
 
A čo taký Danko (SNS)? Aj ten berie hlasy prevažne len SMER-u, kritizuje ho rovnako, len je miernejší vo vyjadreniach. Ale spoluprácu s opozíciou nevylúčil. Takže nikto nevie kam sa pridá. Vie to on? Mňa nepresvedčil aj keď jeho vystupovanie je slušné, uhladené, fajnové. Zatiaľ je to veľká neznáma.

Všimli ste si, že MOST-HID má v programe autonómiu južného Slovenska? V minulom období to nedávali, lebo vraj sú strana Slovákov a Maďarov. Takže teraz sú už len strana Maďarov? Asi áno. a pani eeé Žitňanská by predala aj vlastnú mater. Nezabudnime na to, že na Žitnom ostrove na juhu Slovenska sú obrovské zásoby pitnej vody - nášho skutočného bohatstva, našej ropy.

SMER mal niekoľko káuz. Niektoré vyprodukované a nafúknuté, ale aj reálne. Ale aspoň boli vinníci potrestaní odchodom z funkcií. Videli ste toto niekedy v pravici? Omnoho väčšie kauzy boli v terajšej opozícii, len si pripomeňme, platinové sitká, hmotné rezervy a v neposlednom rade krach celého daňového systému za Mikloša a mnoho, mnoho ďalších! O koľko miliárd v chaose nefunkčného daňového systému obrali tento štát? Bol za to niekto potrestaný? Nie. A to je výčitka aj smerom k SMERU. Dá sa mu veľa vyčítať. Ale po pravde, momentálne je to jediná reálna politická sila, nezávisle na tom či sme pravičiari alebo ľavičiari, ktorá nás ochráni pred migrantmi a prípadne presmeruje, keď sa Európa bude rozpadávať. A to je veľmi reálne.

Volič by sa mal rozhodovať podľa programov kandidujúcich strán však? Ale všetci môžu sľubovať čo chcú. Pekné rečičky pred voľbami. Reálne totiž môže splniť svoj program iba veľká strana. Lebo keď sa spoja tí malí budú musieť od svojich „programov“ v rámci spolupráce s ostatnými upustiť, ako to bolo aj v prípade ostatnej pravicovej samo-zhodenej vlády I. Radičovej. Žiadna sľubovaná mariška ani práva homosexuálov sa vtedy napriek Sulíkovým (SAS) sľubom nekonali. Inak tomu naposledy menovanému včera posunul svoje hlasy už 2x odstupujúci kandidát Kaník. Bohvie za čo tento deal vymenil - naposledy to bolo kreslo ministra v Dzurindovej vláde, keď predtým odstúpil pred voľbami svoje hlasy práve Dzurindovi. Pamätáte si stranu OKS? Šebejovcov? Áno, presne tých, rozvracačov a zapredancov Slovenska, slovenskú kaviareň. No tak tí sú nasáčkovaní tiež u Sulíka (SAS). To nepotrebuje už ďalší komentár.

Neviem, či ste si to všimli, ale, keď niekto povie, že volí SMER je okamžite považovaný za absolútneho kreténa, debila, idiota a neviem ešte koho? Takto si najväčší „demokrati“ predstavujú „demokraciu a pluralitu názorov“? Voliči cca 40% Slovenska sú označovaní za lúzu. To čo je! Takto si vážime vlastných ľudí. Divide et impera - Rozdeľuj a panuj! Ďalšie pravidlo na podriadenie más. Niekomu to veľmi vyhovuje. Tá nenávisť a hystéria, ktorá sa rozpútala v médiách a na sociálnych sieťach je fakt hrozná. Už aby bolo po voľbách. Zároveň to ale indikuje, že je všetko asi inak.
 
Preto by si mal každý pred vhodením obálky do urny zodpovedať otázku, čo je v tejto pohnutej dobe najviac potrebné a čo všetci chceme. Stabilitu, pokoj, ochranu našich národných záujmov, našich prírodných zdrojov a obranu pred migrantmi, silnú V4? Alebo nové experimenty, alebo posadenie mimovládnych organizácií na trón? Rozhodnutie je na každom z nás.
 
Takže moji milí spoluobčania, poďme v sobotu voliť a dobre to zvážme. V nedeľu 6.3.2016 bude síce chvalabohu už po voľbách, ale zároveň aj neskoro plakať.
 

Otvor Oči
© 2015 - 2016  All Rights reserved

Tento text je možné v neskrátenej a neupravenej podobe kopírovať a ďalej rozširovať nekomerčným spôsobom pokiaľ bude pripojený zdroj a aktívny odkaz nahttp://www.otvoroci.com/blog/


Zobrazení: 303

Přidat komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light!

Přidejte se ke komunitě Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.

Různé info související hlavně s transformací a trans-mutací, čili s přechodem do páté, pozitivně polarizované dimenze.

Info, nabídky, počasí

Blogy a texty od admina, zakladatele komunity jsou: ZDE a ZDE a ZDE a ZDE a na Trefy.cz ZDE.

TOPlist

Toto počítadlo načítá od 2. 10. 2014 10:00


Děkuji Vám mnohokrát za další Vaše příspěvky na webhosting těchto stránek. (výpisy všech došlých příspěvků jsou uvedeny v jednotlivých seznamech) Uvedeno ZDE. (nyní je účet jak v Kč, tak i v Eurech)
Těm, kteří na provoz stránek přispěli, poskytuji zcela zdarma:
Holistické léčení na dálku - Holistic Remote Healing Uvedeno ZDE.
Podmínky pro registraci. Pokud se sem chcete zaregistrovat, je třeba vyplnit i vaše narození, jinak se vám registrace nezdaří. Nejnižší věk určený Ningem je 13 let!
Důležité upozornění: Členstvím na těchto stránkách souhlasíte s tím a berte na vědomí, že veškerá Vámi uvedená data (včetně osobních), která jste na těchto stránkách uvedli a uvedete, jsou a budou veřejně přístupná.
* Svou vlastní osobní reklamní stránku si můžete vytvořit ZDE.

* Výměnný - bárterový obchod: detaily ZDE.

* Očekávané zázraky už začaly. Na mnoha místech světa se vytvořil výměnný obchod oproštěný od peněz, obzvláště těch cizích. Kdy tomu otevřou dveře i Čecho-Slováci? - ZDE.
* Typy na výlety, turistiku a rekreaci Uvedeno ZDE.

* Výleťák, typy na výlety. Videa na streamu. Uvedeno ZDE.

* Odkazy na možnost srazu někde na rekreačních pobytech (třeba i v zahraničí), které jsou za příznivou cenu. Uvedeno ZDE.
Aktuální teploty kdekoliv ve světe - ZDE a ZDE.

Stav počasí a předpověď počasí kteréhokoliv místa na světě najdete ZDE nebo ZDE nebo ZDE.

Aktuální stav počasíČR a na SK ZDE kamery ZDE.
* Nejlevnější státy světa kde se dá žít / Cheapest Countries To Live In The World Here.

PROSÍM přispějte něco

Budeme rádi, když nám přispějete libovolnou částku na provoz těchto našich stránek, neboť Ning web hosting nám ročně účtuje 239 dolarů, t.j. zhruba 6.000Kč/rok.
Seznamy přispívajících jsou ZDE.

účet v Eurech je u:
Fio banka
, č. účtu: 2301716634/2010
IBAN: CZ2420100000002301716634
BIC/SWIFT kód je: FIOBCZPPXXX
(do zprávy napište DAR od: - Vaše jméno nebo Váš nick)

účet v Kč je u:
Fio banka
, č. účtu: 2800690360/2010
IBAN: CZ4020100000002800690360 
BIC/SWIFT kód je: FIOBCZPPXXX
(do zprávy napište DAR od: - Vaše jméno nebo Váš nick)

Vaším příspěvkem současně podpoříte i projekt popsaný v článku: Máte-li zájem o setkávání, sdružování nebo o komunitní soužití či permakulturu, dejte nám vědět, můžeme vám poskytnout menší, nebo třeba i několika hektarové pozemky Uvedeno ZDE.

* Předem Vám za dary velice děkujeme a na oplátku vám věnujeme tohle: Co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili, aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu - ZDE.

Již zhruba před 10 lety jsem se pokoušel zrealizovat tohle: podrobnosti ZDE. S realizací společné komunity to prozatím dopadlo tak, jak je popsáno v článku: Máte zájem bydlet někde v krásné přírodě, v komunitě stejně smýšlejících spirituálně založených ezoušů, jako jsem např. já? :-) Uvedeno ZDE.

10 způsobů, jak přestat být otrokem a svrhnout pyramidy kontroly (jak se osvobodit od ovládacích chapadel zkorumpovaného otročujícího vládnoucího systému) Uvedeno ZDE.

* Stále větší počet podomácku vyráběných, elitou záměrně potlačovaných zařízení na výrobu volné energie zapříčiní zhroucení pyramidy prohnilé, zkorumpované světovlády. Jestlipak víte proč? :-) Uvedeno ZDE.

* Proč ve světě dojde vbrzku k obrovským změnám, aneb co se bude velice brzo dít a z jakých důvodů. - ZDE.

Pořiďme si naše vlastní centrum kde se budem moci společně scházet

Štěstí přeje připraveným. Proto je třeba založit neziskovou organizaci již dnes. Mnohem více ZDE a v článku: Chystáte se na nějaký předražený seminář? Pokud ano, pak Vás možná budou zajímat naše názory - ZDE. * Máte zájem se scházet, pobývat nebo bydlet v krásné přírodě s nekonfliktními, spirit. založenými lidmi? - ZDE.


* Nechte se inspirovat nápady, vynálezy a moderní technologií, umožňující nám ŽÍT téměř BEZ PENĚZ - ZDE.
* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL - ZDE.
* Krásné a levné bydlení, které lze dle přání umístit třeba někde v krásné přírodě mimo civilizaci. Uvedeno ZDE.


* Máte zájem stát se vlastníkem 500m2 pozemku v hezké přírodě za pouhých 25.000Kč? - ZDE.
* Co přesně permakultura vlastně je a možnost jak a kde s ní můžete začít i vy - ZDE.


* NEJEN nákup, prodej a pronájem nemovitostí za rozumné ceny (chaty, zahrady, venkovská stavení, domy, louky, lesy atp.) ale i možnost rekreace, alternativního bydlení, životního stylu a vzájemné pomoci - ZDE.

Nejnovější aktivity

Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

Féwa - Info 24*.2.2020

Cesta po ktorej teraz kráčame je podporovaná piliermi vlastných skúseností z dimenzií Svetla. Kdekoľvek sa nachádzame - všade sa držíme za ruky. Tak pevne a s takou silou, ktorá sa na všetkých miestach Zeme na ktorých sme prejavuje už nielen…Zobrazit další
před 4 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Vzpoura strojů, aneb proč si dávat VELKÝ pozor na umělou inteligenci uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Corey Goode - David Wilcock „Kosmické tajemství“ 21.2.2020, rozhovor vede Jenny McCarthy, 2. část Uvedeno ZDE."
před 6 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Projekt PLNÉ odhalení začíná nabírat na obrátkách. Konečně se začínají uvolňovat informace o všem možném, co bylo doposud přísně střeženo a běžným lidem záměrně zatajováno uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Corey Goode - David Wilcock „Kosmické tajemství“ 21.2.2020, rozhovor vede Jenny McCarthy, 2. část Uvedeno ZDE."
před 7 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Nevidět to zdokumentované neuvěřím tomu! Je nejvyšší čas prozřít! Pokud se zavčas neprobereme, je s námi ámen! uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Byznys s nelegálními uprchlíky z Afriky, tiše podporovaný EU. Video dokument ZDE."
před 7 hodinami
Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

Féwa - Info 23.2.2020

KRISTOVSKÁ HVIEZDA /energia esencie/, ktorá na oblohe svieti a vyžaruje k Matke Zemi a tým i všetkým jej bytostiam živé svetlo, ktorého energia je liečivá. Hviezda je ako kvapka vody, ktorou vlní vysoká frekvencia. Touto frekvenciou je Láska .......…Zobrazit další
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse If you are serious about finding out how is created all matter, look at all of these videos (this knowledge will set you free) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* VORTEX MATH NIKOLA TESLA 3 6 9 THE KEY TO UNIVERSE Part 1 and 2 Re-upload [New Audio] Here.* VORTEX MATH PART 3 IS THE UNIVERSE MADE OF MATH? [Re-Upload] Here."
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Projekt PLNÉ odhalení začíná nabírat na obrátkách. Konečně se začínají uvolňovat informace o všem možném, co bylo doposud přísně střeženo a běžným lidem záměrně zatajováno uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Enlightenment (Documentary) Here."
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Soběstačný dům v Chocni ZDE. * Český ostrovní dům má vlastní mozek, zvládne fungovat zcela soběstačně, říká Pavel Podruh ZDE. * Téměř nulový [ne]pasivní dům - DvP…"
včera
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
sobota
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Pravé křišťálové lebky, antény spojující časoprostory s kosmickými energiemi, frekvencemi a inteligencemi. uživatele Lumír Živé Světlo SvětelnáTantra.
"* Vytvoření vaší cesty do páté dimenze, do 5.D. Strojový překlad ZDE. To samé v angličtině je na videu: Creating Your Path to the Fifth Dimension Here. Article Here."
sobota
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Nevidět to zdokumentované neuvěřím tomu! Je nejvyšší čas prozřít! Pokud se zavčas neprobereme, je s námi ámen! uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Tomio Okamura: Rozhovor se švýcarským novinářem pro server Les Observateurs Uvedeno ZDE.* Tomio Okamura: Ukončení zneužívání sociálních dávek nepřizpůsobivými. -…"
pátek
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Nevidět to zdokumentované neuvěřím tomu! Je nejvyšší čas prozřít! Pokud se zavčas neprobereme, je s námi ámen! uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Je nejvyšší čas, aby Sorosovi nadace a podobné těm jeho, byly u nás zakázány, neboť zlosyn Soroš a jemu podobní, ve světě záměrně vytváří rozbroje, které…"
pátek
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Nevidět to zdokumentované neuvěřím tomu! Je nejvyšší čas prozřít! Pokud se zavčas neprobereme, je s námi ámen! uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Velice dobré zprávy:* MaP 270 Zoufalá "Pražská kavárna" a její česká média Vám tají průlomový rozsudek o uprchlících! Uvedeno ZDE.* MaP 271…"
pátek
Příspěvek do blogu uživatele Zlobil Zlobivej

Konec šílenství (aktualizace)

Konec šílenství aktualizaceStrašák Koronaviru má spoutat a udržet velkou část lidské populace ve strachu, a velkou část Číny v karanténě. Mít tolik lidí v karanténě…Zobrazit další
pátek
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Proč je třeba usilovat o to, abychom všichni co nejdříve vystoupili z Evropské Unie. uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* „Z EU vystoupit! Udělala z nás druhořadý stát v zájmu nadnárodních firem.“ – říká Tomio Okamura Uvedeno ZDE."
čtvrtek
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu EU nás okrádá, vzpružila si svou vlastní ekonomiku na úkor východního bloku, který si porobila, zotročila a ožebračila nás. Nejen z tohoto důvodu je třeba z EU vystoupit uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* „Z EU vystoupit! Udělala z nás druhořadý stát v zájmu nadnárodních firem.“ – říká Tomio Okamura Uvedeno ZDE."
čtvrtek
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Je vám známo, že do EU cpeme zhruba 4x více peněz, než od ní dostáváme zpět, aneb další pádné důvody proč je třeba prosadit vystoupení z EU (V množství je obrovská moc!) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* „Z EU vystoupit! Udělala z nás druhořadý stát v zájmu nadnárodních firem.“ – říká Tomio Okamura Uvedeno ZDE."
čtvrtek
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Pravé křišťálové lebky, antény spojující časoprostory s kosmickými energiemi, frekvencemi a inteligencemi. uživatele Lumír Živé Světlo SvětelnáTantra.
"* ŽIVĚ: Martin Pávek - Tajemství krišťálových lebek a záchrana vědomí Uvedeno ZDE.12 křišťálových lebek koresponduje s našimi 12ti čakrami, čili s frekvencemi našich…"
čtvrtek
Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

Féwa - Info 19.2.2020

Ž I V A ........... inak aj ŽIVENA.ENERGIA BOŽSKÉHO VLÁKNA.Informácia : 19.2.2020Planetárny segment - aktuálny stav energetického poľa Zeme.Pohyb magnetizmu poľom Zeme živeného energiou božského vlákna, ktorým je Zdroj - Láska.…Zobrazit další
středa
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Odkazy na články, videa, audia a různé zajímavosti z titulní strany jsou a budou postupně přesouvány sem uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Mimozemšťané existují a zde je důvod, proč vám o nich nikdy neřeknou Uvedeno ZDE. * UFO a mocní tohoto světa (2014) Uvedeno ZDE. * Emery Smith - O mimozemských technologiích ZDE a ZDE. Více v…"
středa

© 2020   Created by Zlaté Živé Světlo.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby