* Holistic Remote Healing - Holistické léčení na dálku - Uvedeno ZDE.

Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light

vnitřního věčného světla a jeho moudrosti- of inner eternal light and its wisdom

*
co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili,aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu zde

Toto je dôvod, prečo vás nezamestnám (oči otevírající článek)

Mohol by som zamestnať 12 ľudí s čistým platom 760€, no neurobím to. Poviem vám prečo. Mohli by ste robiť pre moju firmu poskytujúcu služby v peknej kancelárii. Nie je to žiadny telemarketing, ani žiadny podvod. Mohli by ste robiť serióznu prácu, ktorá vyžaduje vysoké zručnosti, 8 hodinovú pracovnú dobu, len v pracovné dni. Zamestnal by som vás legálne, zaplatil by som dane a sociálku. Mohol by som takto zamestnať tucet ľudí, no nespravím to. Prečo, to vám teraz vysvetlím.

Nezamestnám ženu

Dôvod je veľmi jednoduchý: ženy rodia deti. Štát mi zakazuje pýtať sa ženy, či skutočne chce rodiť dieťa. Nakoniec ak by som to právo aj mal a ona by povedala, že nie, vždy by mohla svoj názor hocikedy zmeniť.

Nechápte ma zle, nemám nič proti ženám, ktoré rodia deti. Je to cesta, ktorou som aj ja prišiel na svet a takisto aj moje dieťa. Nezamestnal by som ženu, pretože keď otehotnie, ide na 3 roky na materskú, počas ktorej mi štát zakazuje ju prepustiť. Ak by to boli dve deti, tá doba by sa predĺžila až na 6 rokov.

Samozrejme, prácu musí niekto spraviť, takže by som musel zamestnať nejakú náhradu, počas jej dlhých rokov “dovolenky”. No nie len to, že by som ju nemohol prepustiť počas doby, ktorej by bola mimo, no takisto by som ju nemohol prepustiť ani po tom, ako by sa vrátila. Takže by som musel prepustiť toho, kto tie celé roky za ňu na jej mieste pracoval. Akonáhle sa žena vráti z materskej do práce, štát ma núti jej dať minimálne takú mzdu, akú poberal ten, kto pracoval na jej mieste počas jej neprítomnosti, a takisto dať jej plnú dovolenku, ako keby bola počas celej tej doby v práci. Keď by teda prišla naspäť, mala by nárok až na 2-4 mesiace plne preplatenej dovolenky.

Nezamestnám ľudí nad 50

Nie že by som mal problém s najskúsenejšími profesionálmi. Nezamestnal by som ich z toho dôvodu, že akonáhle sa dostanú do štátom “chráneného veku”, bol by som kvôli nim doslova uväznený, čo je porovnateľné ako so ženami na materskej.

Nemôžete prepustiť človeka v “chránenom veku”, takže by som bol nútený mu platiť mzdu, aj keby nepracoval, tak ako by mal, resp. musel by som mu platiť aspoň mzdu v nejakom akceptovanom štandarde. Ak by nerobil svoju prácu dobre, musel by som zamestnať ďalšieho človeka, ktorý by tú prácu za neho spravil, alebo napravil. Nemám problém s tým, že sú v chránenom veku, no s týmito podmienkami ich určite nezamestnám.

Zamestnám len 25-50 ročných mužov

No tiež je to pre mňa riskantné, pretože tých štát tiež nedovoľuje len tak prepustiť z hocijakého dôvodu (napr. ak nemám dosť financií, alebo sa mi nepáči ich práca). Je vysoké riziko, že pôjdu na súd a je vysoká šanca, že vyhrajú. No toto riziko som ochotný podstúpiť.

Stáli by ste ma 1572€.

Vaša čistá mzda:  Vaša hrubá mzda:  Moje náklady:  Štátne navýšenie na:
 € 185  € 238  € 306  165%
 € 227  € 306  € 393  173%
 € 322  € 458  € 589  183%
 € 408  € 612  € 786  193%
 € 479  € 765  € 982  205%
 € 570  € 917  € 1178  207%
 € 760
 € 1223  € 1572  207%
 € 950  € 1529  € 1965  207%

Toto sú aktuálne 2011 údaje z platovej kalkulačky na stránke www.nettober.com. Ako vidíte, váš plat 760€ by stál moju firmu až 1572€. Toto dvojnásobné navýšenie nákladov na vaše miesto by mohlo byť nižšie jedine v prípade, ak by som vám dal nižšiu mzdu. No myslím si, že vám nemôžem dať menej ako 760€, pretože potom by ste nemohli už viesť dôstojný život. Boli by ste deprimovaný, zničili by ste si svoj život, tým aj moju firmu a aj mňa. Takže určite nechcem niekomu dať nižší plat.

Tento graf je zo štúdie Deloitte. Ako môžete vidieť, ľudia platia štátu skoro polovicu (v Maďarsku viac ako polovicu), z toho čo zarobia. Je smutné, že zaplatím viac ako 1500€, z čoho vy dostanete polovicu a pritom nedostanete o nič lepšiu zdravotnú starostlivosť ako niekto, kto poberá minimálnu mzdu.

Takisto musím počítať aj s tým, že ľudia nad 35 rokov majú nárok zo zákona na 25 dní dovolenky. To znamená 1 mesiac v roku menej v pracovných dňoch. Ak by som teda potreboval 12 plne pracujúcich ľudí, musel by som zamestnať 13, aby som vykryl prácu za jedného, ktorý bude na dovolenke.

Napriek tomuto všetkému by som vás zamestnal.

Ja som milosrdný podnikateľ. Predal by som svoj apartmán a presťahoval by som sa do nájomného bytu. Dúfal by som, že tých 90,000€, ktoré by som predajom získal, by mi stačilo. Odvážne by som teda tieto peniaze investoval do podnikania a ak by som neuspel (čo je pri začiatkoch celkom možné), nerozplakal by som sa ako malé dieťa.

Moja firma by ponúkala excelentné služby, ktoré nie je možné zabezpečiť bez kvalitných pracovných podmienok. Zamestnal by som 13 ľudí. Potreboval by som teda 12 ľudí, plus jedného ako náhradu za toho, kto by bol na dovolenke. 14 ľudí vrátane mňa by pracovalo v 158 metrov štvorcových veľkej, pekne zariadenej komfortnej kancelárii. To by ma stálo 10€/meter štvorcový/mesiac nájmu a 3,5€/meter štvorcový/mesiac inkaso, čo je celkom 2,133€/mesiac.

Toto by boli moje mesačné náklady:

Kancelária: 2,133€
Platy: 13×1572€ = 20,436€
Ostatné náklady (účto, marketing…): 3,058€
Spolu: 25,627€

Celkom dosť na mesačné výdavky, nie? Toto sú celkové náklady, ktoré by som musel platiť každý mesiac, bez ohľadu na môj príjem. To znamená, že na to, aby som pokryl svoje náklady, musel by som nastaviť svoje ceny k odrobenému času na 25,627€ / 1000 = 25€/hod. No určite by som musel ísť vyššie, aby som mal aj nejaký zisk na ďalší rozvoj firmy.

Nie som žiadny chamtivec a trh je veľmi tvrdý, nastavil by som si na tieto ceny 20% zisk. Toto by zodvihlo cenu na 30€/hodinu. To znamená 30€ + DPH celkom 37,5€ za služby pre koncového spotrebiteľa.

Z týchto 37€ by išlo teda 7€ rovno štátu a 30€ pre moju firmu. Som optimista. Môj marketing by bol perfektný a fungoval by výborne, podarilo by sa nám predať 1000 hodín služieb mesačne. Biznis by išiel, bol by som nadmieru spokojný so svojimi zamestnancami, všetci by pracovali dokonale bez chybičiek.

To by mi prinieslo 1000 x 30€ = 30,000€ príjmov.

4,373€ by bol môj zisk. Mohol by som zaplatiť sebe hrubú mzdu 2,446€, to by stálo moju firmu 3,144€. Z tohto 1,521 by bol môj čistý zárobok, teda skoro dvojnásobok toho čo zarobia moji zamestnanci a firme by zostal zisk 948€ pred zdanením. Z tohto by som zaplatil 95€ firemnú daň a daň z miestnych firiem, čo je 2% z príjmov firmy, čo je 587€. Na konci by zostalo mojej firme 266€, to je suma ktorou by mesačne rástla moja firma.

Takže ja by som zarobil 1,521€ mesačne, no nezabúdajme že som predal môj 90,000€ apartmán a investoval som tie peniaze do firmy. Takže by som si musel prenajať byt za najmenej 300€, ináč by som sa stal bezdomovcom. Žil by som skromný život, nemíňal by som veľa, moja žena by zarobila tiež nejaké peniaze, takisto by som nemal ani čas míňať tie peniaze, pretože nie ako zamestnanci, ja by som pracoval 12 hodín denne a aj cez víkendy.

Takto by som mohol ušetriť mesačne 900€, takže moja 90,000€ investícia do firmy by sa vrátila za 100 mesiacov. Potreboval by som teda 9 rokov na to, aby sa mi navrátila investícia do firmy, tak aby som si mohol naspäť kúpiť apartmán. Potom by som už nemusel žiť tak skromne, mohol by som začať aj viac míňať.

Za týchto podmienok – dúfam že je to pochopiteľné – necítim sa byť ničím motivovaný do toho, aby som predal môj apartmán a investoval peniaze do novej firmy. No hlavne kvôli týmto štyrom dôvodom to určite neurobím:

  • Konkurencia predáva rovnakú službu, no nelegálne, účtujúc si 9€/hodinu. Jednoducho dajú do vrecka peniaze, bez akéhokoľvek dokladu, ktoré takisto neobsahujú ani DPH. Nenesú tak žiadnu zodpovednosť, nie sú žiadne záruky, oficiálne vlastne ani nič nerobia, neexistuje ani žiadny oficiálny záznam o ich existencii. Nemusia si prenajať kanceláriu alebo zamestnať účtovníka. Ak toto robia 5 hodín denne, môžu ľahko zarobiť 1000€ mesačne. Môžu smelo ukázať prostredník mojej ponuke 760€ platu, kde by navyše boli nútení robiť prácu na úrovni a chodiť do práce na čas a byť v nej 8 hodín a takisto by nemohli podviesť zákazníkov, ináč by prišli o prácu.
  • Konkurencia by mi robila antikampaň. Označovali by ma za chamtivého kapitalistu, ktorý si účtuje 37€ za prácu, ktorú oni robia za 9€. Bol by som vykreslený ako nepriateľ milých ľudí, zatiaľ čo ostatní by robili “poctivú” prácu za zlomok mojej ponúkanej ceny.
  • Musel by som rátať s tým, že veľa mojich zamestnancov by prišlo ku mne len kvôli tomu, aby mi ukradli know how alebo mojich klientov. Vylákali by ich tým, že by im nasľubovali rovnaké služby za zlomok mojej ponúkanej ceny. Po tom, ako by získali na svoju stranu dostatok mojich klientov, pokúšali by sa urobiť čo najviac škody vo firme, alebo nepracovať, aby som ich bol nútený prepustiť. Potom by išli na súd, s tým že som ich prepustil nelegálne a samozrejme by vyhrali súd. Zatiaľ by veselo pracovali pre mojich bývalých klientov, ktorí ma stáli obrovské peniaze, aby som ich získal. A takisto by sa urazili. Všade by ma ohovárali, ako som ich neprávom prepustil a že moja firma ponúka zlé služby za vysoké ceny.
  • Sťažovanie na toto by mi vôbec nepomohlo, nikoho by to nezaujímalo.

Takže toto je dôvod, prečo nezamestnám ľudí. A myslím že aj veľa iných podnikateľov podobných mne rozmýšľa rovnako a teda takisto nezamestnajú ľudí pre tie isté dôvody. A to je dôvod, prečo čím ďalej tým viac ľudí je bez práce, kupujú si menej a menej vecí, takže platia menej a menej DPH. A preto máme čím ďalej tým menej solídnych firiem, ktoré zamestnávajú čím ďalej tým menej a menej ľudí, ktorí platia menej daní, takže je menej peňazí na štátne sociálne programy a preto to má úroveň ako v koncentračných táboroch.

Zamestnal by som niekoho, jedine:

  • Ak by som ho mohol prepustiť vtedy, kedy by som chcel.
  • Ak by išla DPH na nižšiu úroveň.
  • Ak by štát bral z môjho príjmu max. 30%.
  • Ak by vyšší príjem nebol exponenciálne trestaný.
  • Ak by štát trestal korupciu namiesto solídnych firiem.

Dokým sa tieto veci nezmenia, určite nikoho nezamestnám. Dokým štát bude takto podporovať korupciu a čiernu prácu vo všetkých oblastiach, nezačnem s vlastnou firmou a nikoho nezamestnám.

Tento článok je preklad maďarského článku Tőlem ezért nem kapsz munkát od Jakoba Andora. Ak sa vám páčil, budem rád ak kliknete na “Páči sa mi to”. (PS: Ak si myslíte, že u nás je úplne iná legislatíva, pokecajte si s nejakým zamestnávateľom.)

Zdroj: http://www.menejstatu.sk/toto-je-dovod-preco-vas-nezamestnam/


Související článek s názvem: "Systém, kterým jsme ovládáni a zotročováni, se zhroutí tím rychleji, čím méně ho budeme podporovat a živit." Uvedeno ZDE.

.

Zobrazení: 882

Komentář přidal(a) Zlaté Živé Světlo dne 17.Duben.2013 v 13:18

* Nenechte se už zatahovat do negativních záležitostí vytvářející nepříjemné pocity, neboť emoce tvoří gravitační pole, která přitahují a zhmotňují odpovídající události. Uvedeno ZDE.
* My jsme tvůrci svých světů a jejich realit, čili všeho co je - existuje. Uvedeno ZDE.
* Vy jste tvůrci Nové Doby! Uvedeno ZDE.

Komentář přidal(a) Bryony dne 17.Duben.2013 v 19:34

Ty eura mi v tom dělají strašný bordel...kromě jiného...:-)

Komentář přidal(a) PÍP RIK dne 18.V.2013 v 15:07

Naja, jenže zadarmo ani kuře nehrabe, pííp :D Já už na to kašlu, melouchy zatím semtam jsou, tak co. Dokud s tím nic nenadělám, potud se o to nebudu starat, energie už jsem tomu věnoval dost a bez odezvy :D

Přidat komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light!

Přidejte se ke komunitě Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.

Různé info související hlavně s transformací a trans-mutací, čili s přechodem do páté, pozitivně polarizované dimenze.

Info, nabídky, počasí

Blogy a texty od admina, zakladatele komunity jsou: ZDE a ZDE a ZDE a ZDE a na trefy.cz ZDE.

TOPlist

Toto počítadlo načítá od 2. 10. 2014 10:00


Děkuji Vám mnohokrát za další Vaše příspěvky na webhosting těchto stránek. (výpisy všech došlých příspěvků jsou uvedeny v jednotlivých seznamech) Uvedeno ZDE. (nyní je účet jak v Kč, tak i v Eurech)
Těm, kteří na provoz stránek přispěli, poskytuji zcela zdarma:
Holistické léčení na dálku - Holistic Remote Healing Uvedeno ZDE.
Podmínky pro registraci. Pokud se sem chcete zaregistrovat, je třeba vyplnit i vaše narození, jinak se vám registrace nezdaří. Nejnižší věk určený Ningem je 13 let!
Důležité upozornění: Členstvím na těchto stránkách souhlasíte s tím a berte na vědomí, že veškerá Vámi uvedená data (včetně osobních), která jste na těchto stránkách uvedli a uvedete, jsou a budou veřejně přístupná.
* Svou vlastní osobní reklamní stránku si můžete vytvořit ZDE.

* Výměnný - bárterový obchod: detaily ZDE.

* Očekávané zázraky už začaly. Na mnoha místech světa se vytvořil výměnný obchod oproštěný od peněz, obzvláště těch cizích. Kdy tomu otevřou dveře i Čecho-Slováci? - ZDE.
* Typy na výlety, turistiku a rekreaci Uvedeno ZDE.

* Výleťák, typy na výlety. Videa na streamu. Uvedeno ZDE.

* Odkazy na možnost srazu někde na rekreačních pobytech (třeba i v zahraničí), které jsou za příznivou cenu. Uvedeno ZDE.
Aktuální teploty kdekoliv ve světe - ZDE a ZDE.

Stav počasí a předpověď počasí kteréhokoliv místa na světě najdete ZDE nebo ZDE nebo ZDE.

Aktuální stav počasíČR a na SK ZDE kamery ZDE.
* Nejlevnější státy světa kde se dá žít / Cheapest Countries To Live In The World Here.

PROSÍM přispějte něco

Budeme rádi, když nám přispějete libovolnou částku na provoz těchto našich stránek, neboť Ning web hosting nám ročně účtuje 239 dolarů, t.j. zhruba 6.000Kč/rok.
Seznamy přispívajících jsou ZDE.

účet v Eurech je u:
Fio banka
, č. účtu: 2301716634/2010
IBAN: CZ2420100000002301716634
BIC/SWIFT kód je: FIOBCZPPXXX
(do zprávy napište DAR od: - Vaše jméno nebo Váš nick)

účet v Kč je u:
Fio banka
, č. účtu: 2800690360/2010
IBAN: CZ4020100000002800690360 
BIC/SWIFT kód je: FIOBCZPPXXX
(do zprávy napište DAR od: - Vaše jméno nebo Váš nick)

Vaším příspěvkem současně podpoříte i projekt popsaný v článku: Máte-li zájem o setkávání, sdružování nebo o komunitní soužití či permakulturu, dejte nám vědět, můžeme vám poskytnout menší, nebo třeba i několika hektarové pozemky Uvedeno ZDE.

* Předem Vám za dary velice děkujeme a na oplátku vám věnujeme tohle: Co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili, aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu - ZDE.

Již zhruba před 10 lety jsem se pokoušel zrealizovat tohle: podrobnosti ZDE. S realizací společné komunity to prozatím dopadlo tak, jak je popsáno v článku: Máte zájem bydlet někde v krásné přírodě, v komunitě stejně smýšlejících spirituálně založených ezoušů, jako jsem např. já? :-) Uvedeno ZDE.

10 způsobů, jak přestat být otrokem a svrhnout pyramidy kontroly (jak se osvobodit od ovládacích chapadel zkorumpovaného otročujícího vládnoucího systému) Uvedeno ZDE.

* Stále větší počet podomácku vyráběných, elitou záměrně potlačovaných zařízení na výrobu volné energie zapříčiní zhroucení pyramidy prohnilé, zkorumpované světovlády. Jestlipak víte proč? :-) Uvedeno ZDE.

* Proč ve světě dojde vbrzku k obrovským změnám, aneb co se bude velice brzo dít a z jakých důvodů. - ZDE.

Pořiďme si naše vlastní centrum kde se budem moci společně scházet

Štěstí přeje připraveným. Proto je třeba založit neziskovou organizaci již dnes. Mnohem více ZDE a v článku: Chystáte se na nějaký předražený seminář? Pokud ano, pak Vás možná budou zajímat naše názory - ZDE. * Máte zájem se scházet, pobývat nebo bydlet v krásné přírodě s nekonfliktními, spirit. založenými lidmi? - ZDE.


* Nechte se inspirovat nápady, vynálezy a moderní technologií, umožňující nám ŽÍT téměř BEZ PENĚZ - ZDE.
* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL - ZDE.
* Krásné a levné bydlení, které lze dle přání umístit třeba někde v krásné přírodě mimo civilizaci. Uvedeno ZDE.


* Máte zájem stát se vlastníkem 500m2 pozemku v hezké přírodě za pouhých 25.000Kč? - ZDE.
* Co přesně permakultura vlastně je a možnost jak a kde s ní můžete začít i vy - ZDE.


* NEJEN nákup, prodej a pronájem nemovitostí za rozumné ceny (chaty, zahrady, venkovská stavení, domy, louky, lesy atp.) ale i možnost rekreace, alternativního bydlení, životního stylu a vzájemné pomoci - ZDE.

Nejnovější aktivity

Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
před 11 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Velice potřebná a důležitá meditace & vizualizace dne 4/5. 4. 2020 uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Vy jste tvůrci Nové Doby! Uvedeno ZDE.* My jsme tvůrci svých světů a jejich realit, čili všeho co je - existuje. Uvedeno ZDE.* Chcete se stát vědomými tvůrci svého světa a jeho realit a přitom konstantně…"
před 11 hodinami
Příspěvek do blogu uživatele Zlaté Živé Světlo

Velice potřebná a důležitá meditace & vizualizace nejen dne 4/5. 4. 2020

* MEDITACE 4./5. DUBNA - NA PODPORU ČASOVÉ LINIE PRO VZESTUP/ KONEC CORONAVIRU - Czech Uvedeno ZDE.Pokud se této meditace chcete též…Zobrazit další
před 11 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Meditace&vizualizace na TRVALÉ vzájemné propojení všech nositelů světla a vytvoření jednotného tvořivého energetického pole, potřebného pro odstranění negativity ze světa a přípravu na událost uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* MEDITACE 4./5. DUBNA - NA PODPORU ČASOVÉ LINIE PRO VZESTUP/ KONEC CORONAVIRU - Czech Uvedeno ZDE."
před 15 hodinami
Příspěvky do blogu uživatele Uno Universus
před 15 hodinami
Uživatel Jindřich Röschl uvádí jako oblíbený příspěvek blogu Féwa - Info 1.4.2020 uživatele Ina Obr
před 23 hodinami
Uživatel Uno Universus odpověděl do diskuse FREEDOMEDIA - DISCLOSURE of rotten sociopath leaders & show business stars uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Rusko ma tolik nafty a plynu, ze cena muze byt  velice nizka, proto Arabi se snazi o kompromis pro svoji naftu. Iran neprijal Trumpvovo letadlo plne dolaru. Nepotrebuji to. Maji nedavno objevenou naftu, nekolik miliard barelu. Jsou bohati jsou…"
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse FREEDOMEDIA - DISCLOSURE of rotten sociopath leaders & show business stars uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Rýsuje se využívání vodíku místo ropy! Že by kvůli tomu již začaly padat ceny ropných produktů? Že by kvůli tomu byl vypuštěn Corona vir, podporován 5G technologií? Podrobnosti…"
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse FREEDOMEDIA - DISCLOSURE of rotten sociopath leaders & show business stars uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* 2020 03 26 - H.Heclová_Q anon_Zakrytá konspirace Uvedeno ZDE. * Jak to tak vypadá, už konečně začala celosvětová čistka od ne-mocných zloduchů, vytvářejících ve světě záměrně pandemie,…"
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse FREEDOMEDIA - DISCLOSURE of rotten sociopath leaders & show business uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Dle videa: Operation Defender Europe Theory | Qanon, uvedeného v angličtině zde, by čistka od ne-mocných zloduchů údajně měla v tichosti probíhat tak, že masivní zatýkání zlounů po…"
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo zveřejnil diskusi.

FREEDOMEDIA - DISCLOSURE

* The Cabal, Deep State and QAnon E9 - The Dawn of a New World Here.…Zobrazit další
včera
Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

Féwa - Info 31.3.2020

Dezinfekcia, ktorej sila nie je s žiadnou inou porovnateľná. Touto dezinfekciou je LÁSKA.Info - kód: 31.3.2020NEBO A ZEMdva v jednomZdroj: FB​Otvor Oči© 2015…Zobrazit další
úterý
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Je jen a jen na každém z Vás, jaký svět a jeho reality si vytvoříte a co, jak a s kým budete ve svém světě a jeho realitách mít a prožívat uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Globální situace. 26.3.20 Kosmická agentura / Swaruu – Plejády.Vyjasněte si, co chcete. Uvedeno ZDE."
úterý
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Meditace&vizualizace na TRVALÉ vzájemné propojení všech nositelů světla a vytvoření jednotného tvořivého energetického pole, potřebného pro odstranění negativity ze světa a přípravu na událost uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Globální situace. 26.3.20 Kosmická agentura / Swaruu – Plejády.Vyjasněte si, co chcete. Uvedeno ZDE."
úterý
Stella Abu je nyní členem Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.
úterý
Příspěvky do blogu uživatele Uno Universus
úterý
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Jak to tak vypadá, už konečně začala celosvětová čistka od ne-mocných zloduchů, vytvářejících ve světě záměrně pandemie, krize, války a chaos! uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Coronavirus & Anti-Christ connection, POTUS Activates Reserves, FED is Dead, Quarantine Extended Here. (It is not just military operation, it is as well galactic operation.)"
úterý
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Projekt PLNÉ odhalení začíná nabírat na obrátkách. Konečně se začínají uvolňovat informace o všem možném, co bylo doposud přísně střeženo a běžným lidem záměrně zatajováno uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Coronavirus & Anti-Christ connection, POTUS Activates Reserves, FED is Dead, Quarantine Extended Here. (It is not just military operation, it is as well galactic operation.)"
úterý
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Velke veci se deji potichu uživatele Uno Universus.
"* Coronavirus & Anti-Christ connection, POTUS Activates Reserves, FED is Dead, Quarantine Extended Here."
úterý
Příspěvek do blogu uživatele dědaVašík

Coronavirus, strach a směr

Nevím, jak dalece vnímáte šíření nákazy, ale je otázkou pravdy, jaký počet obětí je s ohledem na jiné nemoci v minulosti. A většina lidí si neuvědomuje, že současné dění má stálou vazbu na přelomový rok 2012, kdy pro většinu lidstva byl velký…Zobrazit další
úterý

© 2020   Created by Zlaté Živé Světlo.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby