* Jak se bránit proti psychickému, nebo třeba i EMP útoku, směrovaného někým či něčím na vás, nebo na vaši elektroniku Uvedeno ZDE.

Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light

vnitřního věčného světla a jeho moudrosti- of inner eternal light and its wisdom

*
co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili,aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu zde

SPRÁVA OD GALAKTICKEJ FEDERÁCIE SVETLA - 20.1.2012

SPRÁVA OD GALAKTICKEJ FEDERÁCIE SVETLA - 20.1.2012

Sdělení č. 123 - přijato dne 20.1.2012

Dnes je veľký deň. Dnes sme my, Galaktická Federácie Svetla, urobili veľký pokrok proti temným silám a vidíme teraz ich koniec jasne na dohľad. Už nikdy nebudú mať použiť ich silné a mocné zbrane proti ľudskosti. Už vyčerpali všetky možnosti, a jasne pochopili v akej beznádejnej situácií sa ocitli. Je čas, aby sa vzdali, a dokonca aj najodolnejší a najúzkoprsejší z nich už teraz vidieť a priznáva sám sebe aj druhým, že ich totálny koniec je na dosah ruky.

Doplnění zpracovatele: někteří jedinci z druhé strany se stále drží svého negativního života zuby nechty až do poslední chvíle a vymýšlejí další způsoby působení na lidi, tak, aby produkovali negativní energie na planetě. I když jsou jejich fyzické struktury na Zemi, ale i okolních planetách (měsíc a jinde) transformovány, stále mají možnost entity z nižších astrálních světů na nás působit a ovládat nás skrze zatížené geny v našich tělech a naprogramované způsoby chování a reakcí (i skrze strach ze smrti). Toto je Stvořitelem dovoleno k našemu vývoji a poučení, kdy jedině láskou a zvládáním naprogramovaného negativního jednání a myšlení se můžeme vysvobodit z tohoto působení a tak umožnit proudit pozitivním energiím po celé planetě Zemi a léčit ji i další lidské bytosti kolem nás. Tímto nastává druhý příchod PÁNA JEŽÍŠE KRISTA, který nepříjde na Zemi fyzicky jak mnozí očekávají, ale jeho příchod již probíha skrze lásku a světlo ve vašem srdci, kterou ve svém životě projevujete a posíláte druhým i planetě Zemi.

Teraz hľadajú spôsob, ako sa vyvliecť z trestu, ktorý isto bude nasledovať v ďalších dňoch. Teraz sa snažia nájsť slameného muža – figúrku, ktorú by mohli použiť ako obetného baránka, a hodiť na neho vinu a trest, ktoré si vyslúžili.
Prajeme si, aby bolo jasné že prebieha očistenie planéty Zem od týchto bytostí a očista vášho sveta z temnoty na dobro. Sme pripravený začať poslednú fázu tohto očistenia, a týmto krokom pripraviť pôdu pre ďalšie uverejnenia a oznámenia. Tieto oznámenia sú ďalším dôležitým krokom v nami tvorených ťaženiach, aby asistovali pri pozdvihnúť z hĺbok obmedzeného sveta 3. dimenzie do prakticky neobmedzeného 5. dimenzionálního sveta. Naša pomoc je potrebná v mnohých dôležitých oblastiach, a len vtedy, keď sme s v mai v slobodnom a nenútenom kontakte, môžeme začať tieto projekty - ťaženia. Znovu, sledujte toto dianie z domu. Pripravte sa na niekoľko dní alebo dokonca týždňov výpadkov strojov a dočasné uzavretie obchodov s potravinami. Naše oznámenia určite narušia trochu chod vašich komunít, ale tieto narušenia budú krátkodobé a všetko sa vráti do normálu, len takto si všetci budú konečne istý, že nie ste sami a že sme tu.
Sme tak veľmi nadšení udalosťami, ktoré sa chystajú rozvinúť. Na toto sme čakali ešte dlhšie, než vy, a začali sme prípravu už mnoho vašich životov predtým. Ako už sme povedali, radi sme využili výhody nepretržitého prúdu vedomia (kde existuje len TU A TERAZ), zatiaľ čo ste vy podľa pravidiel fyzickej inkarnácie ste sa rodili do nového života bez akejkoľvek vedomej spomienky na svoju minulosť a vašu vlastné pravé multidimenzionálnu identitu. Všetky vaše spomienky sa vám čoskoro vrátia a mnohí z vás budú veľmi prekvapený a potešený, keď sa dozvedia svoje skutočné meno a svoje univerzálny dedičstvo. Vy všetci máte obrovskú históriu. Vy všetci ste oveľa viac než vidíte dnes. Vy všetci ste nesmrteľné bytosti svetla, ktorí sem pricestovali precvičiť si žitie v dualite, zažiť obmedzenia a výzvy sveta rozdeleného na toľkých frontoch, a podať správu svojim ľuďom, rovnako ako mnoho iným rasám a civilizáciam v tomto vesmíre, o tom čo ste sa naučili.
Vy ste všetci veľmi dôležitý prieskumníci, ktorí budú čoskoro učiteľa zdieľajúci ich hrdinské činy a dobrodružstvá na prednáškach a v triedach cez celý vesmír. To je dôvod, prečo odporúčame aby ste teraz nepočítať dni do otvoreného kontaktu s nami. To sa stane, uvidíte tento deň, vtedy keď príde, ale teraz je dôležité, aby ste čakaním na to nespotrebovali všetku svoju energiu. Namiesto toho sa snažte nájsť pokoj a čas obzrieť sa starostlivo dozadu a zvážiť a reflektovať svoj život tu. Čo ste videli? Čo ste cítili? Čo ste zažívali, aké skúsenosti okolo vás i vo vás? Čo ste mohli urobiť inak? Pokúste sa kategorizovať veľa vašich emócií, ktoré ste cítili a pokúste sa nakresliť cestovný plán, kam vás tieto emócie zaviedli. Aký vplyv má na vás strach? A čo láska? Všetky vaše emócie sú dôležité a budete tu vyzvaní zdieľať všetky svoje skúsenosti. Využite toto obdobie na preštudovanie niektorých z nich, buďte veľmi opatrný, aby ste ich sledovali z primeranej vzdialenosti a v bezpečnom emočnom odstupe..
Nie je žiadny dôvod, aby ste znovu dávali rovnaké emócie do zážitkov, pretože by to nebolo pre vás dobré. Preskúmať svoj života obzretím sa dozadu bez emócií je to o čo ste boli požiadaní, to je všetko. Pamätajte si, že všetko bolo koncipované ako lekcie pre vás. Skúsenosti spôsobovali traumu a zmätok, a vy ste povinní nájsť riešenie týchto problémov a situácií. S týmto vedomím, neumožnite týmto epizódam aby znovu mali na vás psychický a emocionálny efekt, ako tomu bolo v minulosti. Vy ste teraz už za týmito skúsenosťami, a ste len požiadaný, aby ste ich znova preskúmali pre vzdelávacie účely, podobne ako by ste znova kontrolovali knihy v škole pred záverečnou skúškou. Táto skúška bude čoskoro. Je na čase, aby ste "pracovali dlho do polnoci” v opatrnom a nezávislom hodnotení svojho života.
A pamätajte, že pri odstraňovaní negatívnych subjektov z vašej sféry, jednoducho, vyslovte nahlas váš príkaz. Váš príkaz môže byť vaše vlastné vyhlásenie, a môžete ho založiť na týchto slovách. "Ja prikazujem v tomto okamihu aby všetky negatívne entity, mimozemské aj pozemské opustili moju sféru raz a navždy, okamžite sa odpratali preč z môjho domova a môjho okolia". Bezprostredne a okamžite na to, sa tieto negatívne bytosti rýchlo a efektívne zoraďujú do kruhu odstraňujú z oblasti tak ako ste prikázali. Takto sa vykonáva táto služba, a my pozývame všetkých členov našej rodiny svetla uviesť tento alebo podobný príkaz do života, a my budeme konať okamžite a pomôžeme vám pri tom.

My, Galaktická Federácia, vykonávame túto úlohu pri mnohých príležitostiach pre mnohých z vás, a to najmä pre tých z vás, ktorí ste sa usadili v žiari reflektorov Cabaly a kabalistov a ich prisluhovačov. Nie je žiadny dôvod na obavy, pretože my sme vaši ochrancovia v tejto dobe, tak ako vy budete pokračovať vo svojej službe ako pracovníci svetla, obnovovať lásku a svetlo, aby sa tmavý svet, stával jasnejším každý deň. To je naše poslanie, a spoločne nás nič nezastaví, ani nespomalí náš pokrok v tejto oblasti
Urobte si čas, aby ste tieto sa toto stalo vašou prirodzenosťou a pravidlom, a vaše okolie budeme strážiť my bude zbavené všetkých negatívnych bytostí. Mnohí z nás sú precíznymi expertmi v tejto oblasti a my máme radosť z príležitostí, že vám môžeme asistovať na tejto ceste. Všetko, čo potrebujeme od vás, aby ste tento príkaz vyslovili nahlas a zo srdca a my sa okamžite vrhneme do akcie. Pamätajte si, že všetko tu v 3D svete je o fyzickej voľbe, a my potrebujeme váš súhlas aby sme mohli reagovať a prísť na pomoc. Následne urobíme všetko a čo len budeme môcť pre to, aby sme prišli na pomoc. To je náš prísľub pre vás ,členov rodiny svetla. Dnes sme prišli na pomoc nášmu kanálu Gregovi, a tiež sme dnes prišli na pomoc mnohým ďalším. Stačí vysloviť svoj príkaz srdcom, ktorý má vašu osobnú sféru zbaviť negatívnych entít, a my urobíme všetko, čo môžeme aby sme vám pomohli.
Aj naďalej budeme robiť veľké pokroky a čistiť cestu pre naše stretnutie. Drž sa svojho presvedčenia, a čo najrýchlejšie ďalej šíriť správy od nás a naše inštrukcie. Vy už nezaostanete pozadu, tak ako to bolo doteraz. My vás nikdy nesklameme. Vaše slová a úsilie nebude a nie je márne. Budeme vždy ctiť naše presvedčenie a naše sľuby. Budeme s Vami už čoskoro. Sme Vaša rodina svetla z hviezd Priamy a doslovný preklad channelingu cez Grega Gilesa.

http://www.pratele-nebe.cz/sdeleni_123.htm

Zobrazení: 743

Komentář přidal(a) Zlaté Živé Světlo dne 23.Leden.2012 v 18:24

Duchovní srdce s osobním nulovým bodem.
Ten tzv. "příchod" Krista znamená aktivaci svého osobního duchovního srdce, které obsahuje tzv. Kristovu úroveň vědomí (což je vnitřní, nepolarizované světlo, jenž je v nás, v našem duchovním srdci), které stačí pouze mentálně požádat o pomoc, kdykoliv potřebujeme pomoci a ono (tato úroveň vědomí) nám pomůže při jakýchkoliv nesnázích. 

Podrobnosti o tom co se děje a proč, čili že právě dochází k sjednocování pravých párových existencí, jsou vedeny ZDE. (po kliknutí je třeba chvíli počkat na to, než se text přesune na požadované místo)

Komentář přidal(a) Ization dne 23.Leden.2012 v 18:34

http://www.amezdas.cz/aktualne.html

23.1.2012

Významné změny jsou „za dveřmi“

 

Komentář přidal(a) Zlaté Živé Světlo dne 24.Leden.2012 v 11:34

ÚZCE související video s názvem: UTAJOVÁNÍ ZDROJŮ NA VOLNOU ENERGII
http://www.youtube.com/watch?v=XS0jeipxo8Q&feature=related

Komentář přidal(a) Ization dne 24.Leden.2012 v 12:08

ALAJE Z PLEJÁD - ČÁST 8

Pravé světelné lodě a lodě temných stran!

 

http://www.youtube.com/watch?v=huhy1tBsb6s&feature=player_embedded

Komentář přidal(a) Zlaté Živé Světlo dne 24.Leden.2012 v 17:12

Vynikající, úzce související text s názvem: "Poslední energetická aktualita od Lauren Gorgo: 2012 – Myslete srdcem", je uveden ZDE.

Komentář přidal(a) Ization dne 26.Leden.2012 v 6:33
Komentář přidal(a) Anka-veva dne 29.Leden.2012 v 22:00
Komentář přidal(a) Anka-veva dne 29.Leden.2012 v 22:02

ozaj veľmi husté!Doteraz boli neurčití,teraz sú veľmi konkrétni.Zdá sa mi to reálne a pravdivé.

Komentář přidal(a) grétka dne 29.Leden.2012 v 22:26

No neviem, to stahovanie tam sa mi nezda.

A co by robili tych 14 mesiacov? Je to vsetko take nelogicke. 

Přidat komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light!

Přidejte se ke komunitě Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.

Různé info související hlavně s transformací a trans-mutací, čili s přechodem do páté, pozitivně polarizované dimenze.

Info, nabídky, počasí

Blogy a texty od admina, zakladatele komunity jsou: ZDE a ZDE a ZDE a ZDE a na trefy.cz ZDE.

TOPlist

Toto počítadlo načítá od 2. 10. 2014 10:00


Děkuji Vám mnohokrát za další Vaše příspěvky na webhosting těchto stránek. (výpisy všech došlých příspěvků jsou uvedeny v jednotlivých seznamech) Uvedeno ZDE. (nyní je účet jak v Kč, tak i v Eurech)
Těm, kteří na provoz stránek přispěli, poskytuji zcela zdarma:
Holistické léčení na dálku - Holistic Remote Healing Uvedeno ZDE.
Podmínky pro registraci. Pokud se sem chcete zaregistrovat, je třeba vyplnit i vaše narození, jinak se vám registrace nezdaří. Nejnižší věk určený Ningem je 13 let!
Důležité upozornění: Členstvím na těchto stránkách souhlasíte s tím a berte na vědomí, že veškerá Vámi uvedená data (včetně osobních), která jste na těchto stránkách uvedli a uvedete, jsou a budou veřejně přístupná.
* Svou vlastní osobní reklamní stránku si můžete vytvořit ZDE.

* Výměnný - bárterový obchod: detaily ZDE.

* Očekávané zázraky už začaly. Na mnoha místech světa se vytvořil výměnný obchod oproštěný od peněz, obzvláště těch cizích. Kdy tomu otevřou dveře i Čecho-Slováci? - ZDE.
* Typy na výlety, turistiku a rekreaci Uvedeno ZDE.

* Výleťák, typy na výlety. Videa na streamu. Uvedeno ZDE.

* Odkazy na možnost srazu někde na rekreačních pobytech (třeba i v zahraničí), které jsou za příznivou cenu. Uvedeno ZDE.
Inspirace různých způsobů přestavby dodávky na cestovní či běžné obydlí - ZDE.

Aktuální teploty kdekoliv ve světe ZDE, ZDE a ZDE.

Stav počasí a předpověď počasí kteréhokoliv místa na světě najdete ZDE nebo ZDE nebo ZDE.

Aktuální stav počasíČR a na SK ZDE kamery ZDE.
* Jak koronavirus pro Čechy změnil režim na hranicích evropských států Podrobnosti ZDE.

* Nejlevnější státy světa kde se dá žít / Cheapest Countries To Live In The World Here.

PROSÍM přispějte něco

Budeme rádi, když nám přispějete libovolnou částku na provoz těchto našich stránek, neboť Ning web hosting nám ročně účtuje 239 dolarů, t.j. zhruba 6.000Kč/rok.
Seznamy přispívajících jsou ZDE.

účet v Eurech je u:
Fio banka
, č. účtu: 2301716634/2010
IBAN: CZ2420100000002301716634
BIC/SWIFT kód je: FIOBCZPPXXX
(do zprávy napište DAR od: - Vaše jméno nebo Váš nick)

účet v Kč je u:
Fio banka
, č. účtu: 2800690360/2010
IBAN: CZ4020100000002800690360 
BIC/SWIFT kód je: FIOBCZPPXXX
(do zprávy napište DAR od: - Vaše jméno nebo Váš nick)

Vaším příspěvkem současně podpoříte i projekt popsaný v článku: Máte-li zájem o setkávání, sdružování nebo o komunitní soužití či permakulturu, dejte nám vědět, můžeme vám poskytnout menší, nebo třeba i několika hektarové pozemky Uvedeno ZDE.

* Předem Vám za dary velice děkujeme a na oplátku vám věnujeme tohle: Co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili, aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu - ZDE.

Již zhruba před 10 lety jsem se pokoušel zrealizovat tohle: podrobnosti ZDE. S realizací společné komunity to prozatím dopadlo tak, jak je popsáno v článku: Máte zájem bydlet někde v krásné přírodě, v komunitě stejně smýšlejících spirituálně založených ezoušů, jako jsem např. já? :-) Uvedeno ZDE.

10 způsobů, jak přestat být otrokem a svrhnout pyramidy kontroly (jak se osvobodit od ovládacích chapadel zkorumpovaného otročujícího vládnoucího systému) Uvedeno ZDE.

* Stále větší počet podomácku vyráběných, elitou záměrně potlačovaných zařízení na výrobu volné energie zapříčiní zhroucení pyramidy prohnilé, zkorumpované světovlády. Jestlipak víte proč? :-) Uvedeno ZDE.

* Proč ve světě dojde vbrzku k obrovským změnám, aneb co se bude velice brzo dít a z jakých důvodů. - ZDE.

Pořiďme si naše vlastní centrum kde se budem moci společně scházet

Štěstí přeje připraveným. Proto je třeba založit neziskovou organizaci již dnes. Mnohem více ZDE a v článku: Chystáte se na nějaký předražený seminář? Pokud ano, pak Vás možná budou zajímat naše názory - ZDE. * Máte zájem se scházet, pobývat nebo bydlet v krásné přírodě s nekonfliktními, spirit. založenými lidmi? - ZDE.


* Nechte se inspirovat nápady, vynálezy a moderní technologií, umožňující nám ŽÍT téměř BEZ PENĚZ - ZDE.
* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL - ZDE.
* Krásné a levné bydlení, které lze dle přání umístit třeba někde v krásné přírodě mimo civilizaci. Uvedeno ZDE.


* Máte zájem stát se vlastníkem 500m2 pozemku v hezké přírodě za pouhých 25.000Kč? - ZDE.
* Co přesně permakultura vlastně je a možnost jak a kde s ní můžete začít i vy - ZDE.


* NEJEN nákup, prodej a pronájem nemovitostí za rozumné ceny (chaty, zahrady, venkovská stavení, domy, louky, lesy atp.) ale i možnost rekreace, alternativního bydlení, životního stylu a vzájemné pomoci - ZDE.

Nejnovější aktivity

Příspěvek do blogu uživatele Zlaté Živé Světlo

KOLOSÁLNÍ podvod, aneb co že se to vlastně děje, a proč pak?

KOLOSÁLNÍ podvod, aneb co že se to vlastně děje, a proč pak? * * Americké CDC přiznává, že covid-19 nikdy neizolovali Podrobnosti ve videu i v textové podobě…Zobrazit další
před 18 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Operace “Bouře” a ZMĚNA SOCIÁLNÍHO ŘÁDU NA PLANETĚ ZEMI uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Co myslíte, co tak asi mohlo být v tom míči, který Putin předával Trampovi, když se hecker Snowden skryl před globalisty (deep state) v Rusku? Ne-dobré zprávy: Služebníci Rothschildů…"
před 21 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Buď a nebo – brzy dojde k něčemu ne-očekávanému uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Co myslíte, co tak asi mohlo být v tom míči, který Putin předával Trampovi, když se hecker Snowden skryl před globalisty (deep state) v Rusku? Ne-dobré zprávy: Služebníci Rothschildů…"
před 22 hodinami
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
před 22 hodinami
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
před 22 hodinami
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
včera
Příspěvek do blogu uživatele Uno Universus
včera
benekx je nyní členem Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Po vzostupe – bezduché 3D uživatele Ywet.
"* Update 21.11.2020 Michael Love Video ZDE. Tím se zdejší anorganický Matrix rozpadne a s tím i bezduché entity a umělá inteligence."
včera
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Odkazy na články, videa, audia a různé zajímavosti z titulní strany jsou a budou postupně přesouvány sem uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Dokument z roku 2010 předpověděl dnešní pandemii a odhaluje plán pro nový světový řád Video ZDE. Stačí si poslechnout tu část začínající časem videa: 21:37.…"
pondělí
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
pondělí
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Ako zajtra BEZ negatívneho testu. Důležitá zpráva pro všechny, nejen pro ty, kteří se nezúčastnili šílenství Maťovičova testování uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Jak postupovat pokud budete nuceni jít na povinné testy či na povinné očkování: Je to velice lehké a hlavně účinné. Prosím, potom napište Vaše zkušenosti. Co…"
pondělí
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Hysterická opatření ohledně kovidu19 neskončí, dokud nedojde k povinné vakcinaci VŠECH obyvatel, nebo dokud KONEČMĚ neprozře dostatečné množství lidí, které si tento fašistický diktát už NENECHÁ líbit uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Bouře je na nás 11.10.2020 Eliza Ayres Video ZDE. * Zasvěcenci potvrzují: Prezident trump byl perfektně připraven na pokus o krádež voleb! Uvedeno ZDE. (bývalý vysoký úředník…"
pondělí
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
pondělí
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
pondělí
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
pondělí
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
neděle
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
sobota
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Naléhavé varování, "vakcína" proti Kovidu obsahuje nanotechnologie, které trvale změní lidské DNA. Proto si v žádném případě tuto "vakcínu" nenechte vnutit! uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Velký Reset aneb fašisticko-globalistická agenda Uvedeno ve videu i v textové podobě ZDE. * Biologická zbraň COVID-19, Energetická zbraň 5G, Chemické zbraň chemtrail & Hybridní zbraň…"
sobota

© 2020   Created by Zlaté Živé Světlo.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby