* Holistic Remote Healing - Holistické léčení na dálku - Uvedeno ZDE.

Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light

vnitřního věčného světla a jeho moudrosti- of inner eternal light and its wisdom

*
co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili,aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu zde

ČO K NÁM PRICHÁDZA V ROKU 2 0 1 5 …

Milovaní, máme tu čas keď sa stretáva rok s rokom. Vtedy prehodnocujeme to, čo sme prežili a zároveň sme v očakávaní toho, čo nám prinesie, aký bude ten nadchádzajúci rok. Poďme spolu kuk, čo ku nám prichádza v roku 2015:

 

Prvý štvrťrok budú ešte doznievať energie z konca roka 2014. Čo sa prejaví vo vyplavovaní emócií, doznievaní všetkého, čo sme riešili v závere roka. Všetko má svoj čas pôsobenia. Tí, ktorý sme v uplynulom roku pracovali ako včielky pocítime miernu úľavu, výdych. Opadnú obavy a starosti o budúcnosť. Viacerým sa ukážu nové možnosti a vízie. Tu treba dbať o čistotu myšlienok, sme tvorcami svojho života. Tak ako myslíme, tak tvoríme svoj svet. V spoločnosti sa bude ukazovať všetko to, čo nebolo odhalené, budú sa viac tlačiť do popredia nepravdy a všetko čo nie je čisté ako to skutočne vyzerá bude odhalené. Byť k sebe úprimný nadovšetko. Je čas uzemniť všetko to, čo sme sa doteraz naučili a previesť to do reality. Začať naplno prežívať to duchovno v praxi, nebáť sa prejaviť svoju pravdu a svoj názor cez srdce. Spoločnosť a tento svet potrebuje inovácie v každom smere. Hlavne v nových myšlienkach, názoroch a hlavne v skutkoch, ktoré môžeme dať cez seba, cez to čo sme spracovali. Môžeme to dať von a ponúknuť aj tým, ktorý o tom ešte nevedia. Je čas vyjsť z ulity von.

 Druhý štvrťrok sa bude niesť v znamení zmien nie len celospoločenských, ale aj celosvetových. Mení sa ovzdušie v kolektívnom vedomí a ľudia sa prebúdzajú. Prichádza doba, keď sa všetko začína prejavovať von zo seba, zo srdca. Do  spoločnosti, do sveta. Tieto zmeny budú viditeľné všade tam, kde o to viac sa stará pravda snažila umlčať to, čo je nové a má byť prejavené. Zmena je potrebná a nezadržateľná. Prichádza so zmenou myslenia cez srdcia ľudí. S oteplením prichádza prebudenie sŕdc, s teplými jarnými dňami prichádza aj lúč nového vedomia. Klíči von zo zeme. Všetky bolesti zabudnuté budú doliečené. Viacerí pocítime túžbu nových myšlienok a výziev. V tomto období, kto sa ešte nerozhodol, na ktorú stranu váh sa prikloní, tak toto obdobie nás aj poposunie tam, kde je naše miesto. V celospoločenskom merítku sa zmeny prejavia tak, ako bude potrebné. Hojnosť, integrita, pravdovravnosť. Preveria sa hlavne vzťahy, bude potrebné veľa vecí prepustiť a odpustiť.

 Tretí štvrťrok a zároveň druhá polovica roka sa môže prejaviť trochu hustejšími energiami, ktoré nebudú chcieť povoliť. Pravda bude mať svojich oponentov, aj v spoločnosti aj v názoroch okolo nás. Obdobie leta bude o triedení zrna od pliev ešte viac ako v uplynulom roku. Triedení starého, ktoré sa môže zubami nechtami držať. V celospoločenskom merítku sa môže prejaviť pravda viac silou, ako myšlienkou. V tomto období bude potrebné nestrácať svoju vieru, svoju pravdu a svoje presvedčenia. Zostať verný svojim zásadám a ideálom. Tretí štvrťrok je o liečení ducha národov, ducha spoločnosti. Liečení a uzdravovaní všetkého, o čo žiadame a prosíme začiatkom roka. V tomto prípade sa prejaví čas pôsobenia všetkého na všetkých. Bude potrebné udržať v rovnováhe srdce a rozum, neplytvať energiou kde netreba, sústrediť sa na to podstatné.

 Záver roka a štvrtý štvrťrok sa všetko to, čo bolo ťažké prenesie do uvoľnenia, výdychu na všetkých pozíciách. Všetko to, čo sme celý rok presadzovali, sa ukáže ako to pravé a pravdivé. Ukážu sa viditeľné zmeny v systéme, spoločnosti aj celosvetovo. Ukáže sa to, že naozaj sa oplatí vytrvať vo svojom presvedčení, názoroch, vo svojej pravde cez srdce. Vzťahy sú dôležité vo všetkom, aby pravda bola pravdou aj tam, kde nemá pevnú pôdu pod nohami. Znamená – všetko to, o čo sme sa snažili, sa nám ukáže ako pravdivé, ukážu sa výsledky našej práce. Celospoločensky aj celosvetovo. 

Celkovo rok 2015 je o dokončení čistenia tam, kde to ešte nie je ukončené. Kto pracoval v uplynulom roku intenzívne, ten pocíti výdych a úľavu. Kto nepracoval, nechcel počuť pravdu, u toho turbočistenie pokračuje z uplynulého roku. Platí to aj pre spoločenské udalosti. Toto prichádzajúce obdobie vytriedi zrno od pliev úplne. Všetko, čo nebolo pravdou, sa ukáže v pravom svetle. Pre nás všetkých je to čas, keď ako ľudia máme začať pomaly a isto vychádzať z ulity. Tí, čo sme pripravení ukazovať cestu aj iným, svojim životom, názormi, vyžarovaním, cez seba samých. Zostúpiť z hlavy do srdca a úprimne prejavovať svoje názory, myšlienky, pravdy cez srdce.

 Rok 2015 nenechá nikoho chladným. Nič neostane na svojom mieste to, čo sa nepohlo dlhé obdobie. S novými energiami, ktoré prichádzali v uplynulom roku sa začína pomaly a isto prejavovať všetko to nové v skutočnom reálnom živote. Cez nás všetkých, ktorí dovolíme tejto novej pravde, novému vedomiu sa plne ukotviť a integrovať v spoločnosti. My sme tí, na ktorých sme čakali.

 

Celkovo nadchádzajúci rok bude mierne bolestivý pre ego, ktoré sa u niektorých bude ešte silou a mocou držať. Ozdravujúci a liečivý pre tých, ktorý budú vedení  svojou dušou, srdcom a okolnosťami napredovať. Plne transformačný pre všetkých, ktorí v uplynulom období nastúpili a pokračujú cestou srdca a duše. A úplne inovačný, plný zmien pre všetkých – spoločnosť, svet, národy, planétu v merítku globálneho uvedomovania potreby presvetliť všetko tmavé, preliečiť všetko bolestivé a otepliť všetko to, čo potrebuje lásku a svetlo. Preložené do bežnej reči – všetci, ktorí sú na ceste vedome aj nevedome – ceste srdca a duše, akýmkoľvek spôsobom budú a sú vedení k tomu, aby sa cez nich dostávalo nové vedomie ku všetkým hľadajúcim. Všetkým, ktorí to potrebujú. Pravda a integrita budú v popredí všetkého diania a zmien v spoločnosti. Preto sa nedajme odradiť počiatočnými ťažkosťami. Veď umierajúci kôň najviac kope. Zostaňme verní svojim ideálom, presvedčeniam, pravdám, ktoré filtrujme cez srdce. Aby sme boli celiství a v rovnováhe. Vysielajme to všetko von zo seba, k našim blízkym, do spoločnosti, k Matke Zemi. Nech tie semienka nových myšlienok, smerov, vízií sa tento rok 2015 naplno integrujú do spoločnosti, sveta, vedomia všetkých ľudí. Kde budú postupne klíčiť, rásť. Ich výsledky uvidíme, tak ako my, aj tí čo prídu po nás. My sme ten začiatok aj koniec.

 

Tak si vážme v tomto nadchádzajúcom roku seba samých, jeden druhého, všetko okolo nás. Buďme vďační za všetky príležitosti, výzvy, okolnosti ďalšieho rastu. Lebo s pravdou a integritou prichádza Nebo na Zem. To bola, je a bude naša úloha, kým sme tu. Priviesť, ukotviť, uzemniť a naplno žiť Nebo na Zemi. V pravde, láske, v poznaní. V harmónii seba samých a so všetkým okolo nás.

Tak nám všetkým želám rok plný nových úžasných možností, zmien, výziev.

Nech dokončíme to, čo sme nedokončili, a nech naplno začneme to, k čomu smerujeme, k čomu sme vedení. Skrze Pravú pravdu, skrze Pravú lásku cez srdce.

 

S láskou pre nás

Elina

 

 

26.12.2014 napísala Elina. Tento článok môže byť ďalej šírený, kopírovaný v

neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnym odkazom  https://www.facebook.com/eva.brieskova

prevzaté z  http://www.eldhwen.sk/co-k-nam-prichadza-v-roku-2-0-1-5/

Zobrazení: 926

Komentář přidal(a) Ywet dne 31.Prosinec.2014 v 18:30

Milé SVETIELKA, prajem nám do Nového roku šťastie a Svetla tak veľa koľko len unesieme :-)
Lu mír a ZH Martin, vďaka za vedenie Zlatých Stránok.

Komentář přidal(a) Wena dne 2.Leden.2015 v 16:01

I Tobě YWET,krásný Nový rok,díky za přispění na stránky a Lumírovi i Martinovi taktéž - mám vás ráda♥

Přidat komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light!

Přidejte se ke komunitě Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.

Různé info související hlavně s transformací a trans-mutací, čili s přechodem do páté, pozitivně polarizované dimenze.

Info, nabídky, počasí

Blogy a texty od admina, zakladatele komunity jsou: ZDE a ZDE a ZDE a ZDE a na trefy.cz ZDE.

TOPlist

Toto počítadlo načítá od 2. 10. 2014 10:00


Děkuji Vám mnohokrát za další Vaše příspěvky na webhosting těchto stránek. (výpisy všech došlých příspěvků jsou uvedeny v jednotlivých seznamech) Uvedeno ZDE. (nyní je účet jak v Kč, tak i v Eurech)
Těm, kteří na provoz stránek přispěli, poskytuji zcela zdarma:
Holistické léčení na dálku - Holistic Remote Healing Uvedeno ZDE.
Podmínky pro registraci. Pokud se sem chcete zaregistrovat, je třeba vyplnit i vaše narození, jinak se vám registrace nezdaří. Nejnižší věk určený Ningem je 13 let!
Důležité upozornění: Členstvím na těchto stránkách souhlasíte s tím a berte na vědomí, že veškerá Vámi uvedená data (včetně osobních), která jste na těchto stránkách uvedli a uvedete, jsou a budou veřejně přístupná.
* Svou vlastní osobní reklamní stránku si můžete vytvořit ZDE.

* Výměnný - bárterový obchod: detaily ZDE.

* Očekávané zázraky už začaly. Na mnoha místech světa se vytvořil výměnný obchod oproštěný od peněz, obzvláště těch cizích. Kdy tomu otevřou dveře i Čecho-Slováci? - ZDE.
* Typy na výlety, turistiku a rekreaci Uvedeno ZDE.

* Výleťák, typy na výlety. Videa na streamu. Uvedeno ZDE.

* Odkazy na možnost srazu někde na rekreačních pobytech (třeba i v zahraničí), které jsou za příznivou cenu. Uvedeno ZDE.
Inspirace různých způsobů přestavby dodávky na cestovní či běžné obydlí - ZDE.

Aktuální teploty kdekoliv ve světe ZDE, ZDE a ZDE.

Stav počasí a předpověď počasí kteréhokoliv místa na světě najdete ZDE nebo ZDE nebo ZDE.

Aktuální stav počasíČR a na SK ZDE kamery ZDE.
* Nejlevnější státy světa kde se dá žít / Cheapest Countries To Live In The World Here.

PROSÍM přispějte něco

Budeme rádi, když nám přispějete libovolnou částku na provoz těchto našich stránek, neboť Ning web hosting nám ročně účtuje 239 dolarů, t.j. zhruba 6.000Kč/rok.
Seznamy přispívajících jsou ZDE.

účet v Eurech je u:
Fio banka
, č. účtu: 2301716634/2010
IBAN: CZ2420100000002301716634
BIC/SWIFT kód je: FIOBCZPPXXX
(do zprávy napište DAR od: - Vaše jméno nebo Váš nick)

účet v Kč je u:
Fio banka
, č. účtu: 2800690360/2010
IBAN: CZ4020100000002800690360 
BIC/SWIFT kód je: FIOBCZPPXXX
(do zprávy napište DAR od: - Vaše jméno nebo Váš nick)

Vaším příspěvkem současně podpoříte i projekt popsaný v článku: Máte-li zájem o setkávání, sdružování nebo o komunitní soužití či permakulturu, dejte nám vědět, můžeme vám poskytnout menší, nebo třeba i několika hektarové pozemky Uvedeno ZDE.

* Předem Vám za dary velice děkujeme a na oplátku vám věnujeme tohle: Co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili, aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu - ZDE.

Již zhruba před 10 lety jsem se pokoušel zrealizovat tohle: podrobnosti ZDE. S realizací společné komunity to prozatím dopadlo tak, jak je popsáno v článku: Máte zájem bydlet někde v krásné přírodě, v komunitě stejně smýšlejících spirituálně založených ezoušů, jako jsem např. já? :-) Uvedeno ZDE.

10 způsobů, jak přestat být otrokem a svrhnout pyramidy kontroly (jak se osvobodit od ovládacích chapadel zkorumpovaného otročujícího vládnoucího systému) Uvedeno ZDE.

* Stále větší počet podomácku vyráběných, elitou záměrně potlačovaných zařízení na výrobu volné energie zapříčiní zhroucení pyramidy prohnilé, zkorumpované světovlády. Jestlipak víte proč? :-) Uvedeno ZDE.

* Proč ve světě dojde vbrzku k obrovským změnám, aneb co se bude velice brzo dít a z jakých důvodů. - ZDE.

Pořiďme si naše vlastní centrum kde se budem moci společně scházet

Štěstí přeje připraveným. Proto je třeba založit neziskovou organizaci již dnes. Mnohem více ZDE a v článku: Chystáte se na nějaký předražený seminář? Pokud ano, pak Vás možná budou zajímat naše názory - ZDE. * Máte zájem se scházet, pobývat nebo bydlet v krásné přírodě s nekonfliktními, spirit. založenými lidmi? - ZDE.


* Nechte se inspirovat nápady, vynálezy a moderní technologií, umožňující nám ŽÍT téměř BEZ PENĚZ - ZDE.
* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL - ZDE.
* Krásné a levné bydlení, které lze dle přání umístit třeba někde v krásné přírodě mimo civilizaci. Uvedeno ZDE.


* Máte zájem stát se vlastníkem 500m2 pozemku v hezké přírodě za pouhých 25.000Kč? - ZDE.
* Co přesně permakultura vlastně je a možnost jak a kde s ní můžete začít i vy - ZDE.


* NEJEN nákup, prodej a pronájem nemovitostí za rozumné ceny (chaty, zahrady, venkovská stavení, domy, louky, lesy atp.) ale i možnost rekreace, alternativního bydlení, životního stylu a vzájemné pomoci - ZDE.

Nejnovější aktivity

Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
před 4 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Meditace&vizualizace na TRVALÉ vzájemné propojení všech nositelů světla a vytvoření jednotného tvořivého energetického pole, potřebného pro odstranění negativity ze světa a přípravu na událost uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Výzvy této doby. 16.9.2020 Patricia Cota-Robles Video ZDE."
před 4 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Velice potřebná a důležitá meditace & vizualizace podporující a urychlující vzestup na vyšší úroveň vědomí a existencí uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Výzvy této doby. 16.9.2020 Patricia Cota-Robles Video ZDE."
před 4 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Vědecky dokázána souvislost mezi koronavirem a 5G. Dejme proto v ČR a SR stop 5G, jelikož jde nejen o Vaše zdraví, ale i o Vaši fyzickou a duševní svobodu uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Robert F. Kennedy, Jr. - Preslov na tlačovej konferencii v Berlíne o vakcínach a 5G Video ZDE. * Dr. Carrie Madej – Urgentní informace o vakcíně proti covidu-19 (text videa) ZDE. * Robert F. Kennedy, jr. podal…"
před 5 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Dr. Carrie Madej – Urgentní informace o vakcíně proti covidu-19 (text videa) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Robert F. Kennedy, Jr. - Preslov na tlačovej konferencii v Berlíne o vakcínach a 5G Video ZDE. * Robert F. Kennedy, jr. podal 23.9.2020 žalobu na farmaceutickou společnost Merck kvůli očkování proti HPV vakcínou…"
před 5 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Dr. Buttar – Roušky, 5G a vakcíny: Dokonalá (brutální) bouře pro covid-19 uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Robert F. Kennedy, Jr. - Preslov na tlačovej konferencii v Berlíne o vakcínach a 5G Video ZDE. * Dr. Carrie Madej – Urgentní informace o vakcíně proti covidu-19 (text videa) ZDE. * Robert F. Kennedy, jr. podal…"
před 5 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Peter Staněk: Studie se shodují, že na planetě by mělo být optimálně jen 1,5–2 miliardy lidí (video odhaluje, proč by ne-mocní nejraději většinu lidí vyhubili, zbytek očipovali a dálkově ovládali) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Robert F. Kennedy, Jr. - Preslov na tlačovej konferencii v Berlíne o vakcínach a 5G Video ZDE. * Dr. Carrie Madej – Urgentní informace o vakcíně proti covidu-19 (text videa) ZDE. * Robert F. Kennedy, jr. podal…"
před 5 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Archontská síť (neboli sít bezduchých entit) tvořících 3./4.D Matrix uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Třetí světová válka – kdo stojí proti lidstvu. 1. a 2. Díl Video ZDE.* ŠOK(adrenochrom) Video ZDE.* Světové zpravodajské agentury si myslí, že žijeme v matrici…"
před 6 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Peter Staněk: Studie se shodují, že na planetě by mělo být optimálně jen 1,5–2 miliardy lidí (video odhaluje, proč by ne-mocní nejraději většinu lidí vyhubili, zbytek očipovali a dálkově ovládali) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* V první řadě neodmítejte vakcínu agresivně a bez udání důvodu, a nebo proto, že ji jednoduše třeba nechcete a máte strach, že Vás otráví, nebo že jste četli, že to je jed o…"
před 8 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Peter Staněk: Studie se shodují, že na planetě by mělo být optimálně jen 1,5–2 miliardy lidí (video odhaluje, proč by ne-mocní nejraději většinu lidí vyhubili, zbytek očipovali a dálkově ovládali) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Z Austrálie, speciálně ze státu Victoria a města Melbourne v čele se stal fašistický stát. Cenzura, zatýkání, zákaz vycházení v noci, přes den max do vzdallenosti…"
před 8 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Peter Staněk: Studie se shodují, že na planetě by mělo být optimálně jen 1,5–2 miliardy lidí (video odhaluje, proč by ne-mocní nejraději většinu lidí vyhubili, zbytek očipovali a dálkově ovládali) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Dr. Rashid Buttar na stanici NNN k současné situaci - velmi důležité - čtěte a hlavně ŠIŘTE, ŠIŘTE, ŠIŘTE *…"
před 8 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Peter Staněk: Studie se shodují, že na planetě by mělo být optimálně jen 1,5–2 miliardy lidí (video odhaluje, proč by ne-mocní nejraději většinu lidí vyhubili, zbytek očipovali a dálkově ovládali) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"*Další důkaz toho, že celej ten virovej humbuk je jen obrovský podvod. Nákupy testů už v roce 2017 a 18? To jako fakt?! To někde vyhrabali Nostradama a on jim řekl, že to vypukne v Číně a pak se to…"
před 8 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Peter Staněk: Studie se shodují, že na planetě by mělo být optimálně jen 1,5–2 miliardy lidí (video odhaluje, proč by ne-mocní nejraději většinu lidí vyhubili, zbytek očipovali a dálkově ovládali) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Hodnota koncentrace oxidu uhličitého měřená pod maskou.Hodnota se zvyšuje na více než 10ti násobek toho, co je povoleno na pracovišti. Hodnota by se během testu dále zvyšovala, ale…"
před 8 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Peter Staněk: Studie se shodují, že na planetě by mělo být optimálně jen 1,5–2 miliardy lidí (video odhaluje, proč by ne-mocní nejraději většinu lidí vyhubili, zbytek očipovali a dálkově ovládali) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Úzce související videa a články:* Dr. Carrie Madej – Urgentní informace o vakcíně proti covidu-19 (text videa) Uvedeno ZDE.* Proč je nošení roušek velice škodlivé…"
před 8 hodinami
Příspěvek do blogu uživatele Zlaté Živé Světlo

Peter Staněk: Studie se shodují, že na planetě by mělo být optimálně jen 1,5–2 miliardy lidí (video odhaluje, proč by ne-mocní nejraději většinu lidí vyhubili, zbytek očipovali a dálkově ovládali)

* Peter Staněk 1. díl: Studie se shodují, že na planetě by mělo být optimálně jen 1,5–2 miliardy lidí Cideo ZDE. (ve vlastním zájmu si to poslechněte)           …Zobrazit další
před 8 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Trošku vzdělávání o naší skutečné historii (naši nibiruánští mentoři) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Člověk byl stvořen geneticky, padlými, prdlými, egoistickými "anděli". Pokud by člověk byl skutečně stvořen nejvyšší inteligencí Univerza, tzn. tzv. "Bohem" s velkým B,…"
před 11 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Tak jak to vlastně doopravdy bylo a kdo a proč nám podsouvá polopravdy? Toť otázka za zilión! :-) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Člověk byl stvořen geneticky, padlými, prdlými, egoistickými "anděli". Pokud by člověk byl skutečně stvořen nejvyšší inteligencí Univerza, tzn. tzv. "Bohem" s velkým B,…"
před 11 hodinami
Uživatel Tibor Lapoš uvádí jako oblíbený příspěvek blogu Masky dolů!!!!! Následné škody jsou trvalé, varuje neuroložka uživatele Ina Obr
před 18 hodinami
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
před 18 hodinami
Tibor Lapoš si oblíbil(a) diskusi Mystérium tvoření světů a jejich realit konečně odhaleno. Pokud již nechcete být snadno ovladatelnou loutkou, tak si to ve vlastním zájmu celé prostudujte! uživatele Zlaté Živé Světlo
před 18 hodinami

© 2020   Created by Zlaté Živé Světlo.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby