MOŽNOST PŘIVÝDĚLKU a tím současně i poskytnutí dotace na provoz těchto stránek i na projekt: Mmáte zájem ... zde

Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light

vnitřního věčného světla a jeho moudrosti- of inner eternal light and its wisdom

*
co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili,aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu zde

Nové DNA – Dr. Berrenda Fox potvrdzuje evolúciu DNA a symptómy + Symptómy zmeny DNA

Je niekoľko symptómov, ktoré sa objavujú na našich telách a sú to:

Symptómy zmeny DNA:
* Nachladnuti
* Horúčky
* Bolesti kostí a kĺbov a lieky nezaberajú
* Bolesti hlavy ktoré neprechádzajú ani po utlmujúcich liekoch
* Neustále kýchanie, ktoré nie je  spôsobené nádchou ani alergiou
* Závrate
* Pískanie v ušiach
* Búšenie srdca
* Pocit vibrovania celého tela hlavne počas noci
* Silné svalové spazmy
* Bolesti chrbta- krížov
* Brnenie
* Strata svalovej sily v rukách
* Zmeny v obehovom systéme
* Zmeny v imunitnom systéme
* Zmeny lymfatického systému
* Zmena dýchania
* Pocit únavy aj pri minimálnej zaťati
* Veľká potreba spánku
* Zrýchlený rast vlasov a nechtíc
* Depresie bez zjavného důvodu
* Tlak, stres
Veľa ľudí zažíva tieto symptómy a s panikou chodia ku doktorom, kde im povedia že nič zvláštne s nimi nie je. A taká je pravda. Všetky tieto symptómy sú iba dočasné a a jednoducho znamenajú že sa dejú veľké psychologické zmeny.

Pár prostriedkov pre vyššie uvedené symptómy:
Nechajte to prúdiť, lebo inak bojujete proti tomu
Ak sa cítite unavení odpočívajte a spite koľko potrebujete
Pite veľa vody, napomáha to dostať toxíny von z tela
Používajte valeriánu na ukľudnenie pri emocionálnom tlaku
Grécke seno pomôže lymfatickému systému zbaviť sa toxínov

Veľká časť týchto symptómov trvá niekoľko týždňov a potom sa stratia. Môžu sa ale vrátiť. Malé percento dospelých má už túto zmenu za sebou . Zmenu DNA ktoré už u nich obsahuje 1024 vlákien. Jedna pani narástla o 3 palce a zväčšilo sa jej číslo nôh. Všetci mladší ako 7 rokov už ukončili zmenu alebo ju práve dokončujú. Naopak niektoré osoby ešte len začínajú s touto zmenou. Táto zmena má mnoho mien a je známa ako „Prebudenie“ ako proces vzostupu a ako realizácia Mer-ka-by.

V každom prípade každý z nás musí prekonať svoje obavy a prijať lásku, pravú lásku ktorá začína v nás. Pokiaľ nebudeme milovať samých seba a mať dôveru v samých seba, nebudeme môcť milovať a mať dôveru v iných.


V tomto článku, doktorka Berrenda Fox poskytuje dôkazy o zmene ľudskej DNA a buniek. Doktorka Fox pracuje v Avalon wellness centre v Mounth Shasta, California. Doktorka podala dôkazy analýzou krvi, v ktorej sa v skutočnosti vyvíja veľmi spontánnym spôsobom, nový reťazec DNA. Pohovorme si na chvíľku o jej životopise.

„Mám doktorát z fyziológie a prírodných vied a počas môjho štúdia som bola zapojená do médií a pokračuje to až ku kinám. Spolupracujem s televíziou FOX na jednom programe o mimozemských civilizáciách a ich úlohe v tom čo sa všeobecne deje s ľudstvom v tomto čase.

O: Aké sú zmeny, ktoré sa dejú v tomto čase na našej planéte a aký dopad to má na naše telá?

Dr: Sú to obrovské zmeny, mutácie, ktoré sa podľa genetikou začali už od kedy sme vyšli z vody. Nejaký ten rok späť v meste Mexico, bola konferencia genetikov z celého sveta, s hlavnou témou „Zmena DNA“. Žijeme v revolučnej zmene avšak nevieme presne v čo konkrétne sa meníme.

O: Aká je naša zmena DNA?

Dr: Každý z nás má dvojitú špirálu DNA. To čo mi vidíme je , že sa začínajú vytvárať ďalšie nové špirály. V dvojitej špirále sú dva reťazce, alebo ak chcete dve vlákna v jej vnútri a tak ako to chápem ja je , že sa nám ich vyvíja dvanásť. Vyzerá to tak, že tento proces sa začal zhruba 5-10 rokov dozadu. My mutujeme! Toto je vedecké vysvetlenie. Je to mutácia druhu na niečo, čo ešte nie je známe. Tieto zmeny ešte nie sú zverejnené, pretože vedecká komunita cíti že by to zalarmovalo ľudstvo. Rovnako ale sa menia aj naše bunky. Teraz pracujem s troma deťmi, ktoré majú 3 vlákna DNA. Veľa náboženstiev už hovorilo o týchto zmenách a vie sa že v nejakej forme prídu. Vieme že je to pozitívna mutácia, ako fyzická tak aj mentálna a emocionálna ale môže byť zle pochopená alebo vystrašiť.

O: Prejavujú sa na týchto deťoch nejaké rozdieli, ktoré ich odlišujú od ostatných?

Dr: Sú to deti, ktoré môžu pohybovať objektami v dome ak sa koncentrujú, alebo si vziať pohár s vodou iba pohľadom. Sú to telepatické bytosti. Vzhľadom k tomu si môžete myslieť, že sú nadľudia alebo poloviční anjeli, ale nie je to tak. Podľa mňa sú tým, čím budeme aj my v najbližších desaťročiach.

O: Myslíte si, že toto sa stane každému z nás?

Dr: Zdá sa, že väčšina ľudí narodených pred rokom 1940, nebola schopná realizovať túto zmenu avšak začali niečo ako „nasledujúcu generáciu“ čo im dalo možnosť formovať ďalšie vlákno v priebehu nášho života. Náš imunologický a endokrinný systém  predstavuje najväčší dôkaz o tejto zmene. Toto je jedne z dôvodov,. pre ktoré pracujem vo výskume s testami a imunologickou terapiou. Niektorý dospelí, ktorých som testovala, majú ďalšie vlákno ktoré sa im práve formuje a niektorý už toto tretie vlákno majú. Tieto osoby žijú vo veľkom počte zmien fyzického tela a vedomia s ohľadom na to, že všetko je Jedno. Moje stanovisko je, že Zem a jej obyvatelia, zvyšujú svoje vibrácie. Mnohí z posledne narodených majú telá po magnetickej stránke žiarivé. Tí medzi nami, ktorí sú už starší a vyberú si zmenu, musia prejsť mnohými fyzickými zmenami.

O: Aká je príčina zmien v telách. narodených s normálnou dvojitou špirálou?

Dr: Najľahšia forma mutácie DNA je skrz vírus, a vírusy nie sú vždy zlé. Vírus žije len na živom tkanive. Vírus DNA známy ako “ Epstein barr“ a „herpes 6″ menia bunečnú štruktúru. Retrovírus HIV ne je vírus DNA avšak zmení telo a zničí ho. Takmer všetky osoby, ktoré žijú v tomto procese a sú ešte nažive, majú novú profesiu, alebo nový spôsob myslenia, alebo začínajú novú formu života. Aj keď sa môžu cítiť chorí, alebo nešťastní, toto je dar. Tu bola daná možnosť zmeny štruktúry DNA a ich tela na telo viac svetelné, viac zdravé, ktoré bude môcť žiť v následujúcej generácii. Aj anjeli, ktorí sú už viditeľní sú znamením, že sa meníme. Podľa toho ako to chápem ja, bude tento proces kompletný ešte pred koncom roka 2012.

O: Aké zmeny máme očakávať?

Dr: Nebudú choroby,nebude nutné umrieť. Budeme schopní prežiť naše lekcie nie skrz utrpenie a bolesť, ale skrz lásku a pochopenie. Starý systém bude musieť skolabovať, aby sa zrodilo niečo nové. Teraz sú vojny, vlády nefungujú, systémy zdravotnej starostlivosti taktiež.  Mnohé staré paradigmy už nebudú môcť existovať, aj keď bojujú aby sa udržali. Je evidentné že tak či onak sa to mení. Tí z nás, ktorí sa rozhodli v tomto momente žiť, sú prekurzory nového druhu.  Sme v čase kedy sa manifestuje nebo na Zemi. Prijímame pomoc od tých, ktorých nazývame majstri, mimozemšťania, anjelské bytosti a oni nás učia ísť do nášho vnútra. Mnohí z nás sú už schopní počuvať tento tichý hlások a mnohý z nás sú v symfónii so zmenami ktoré prichádzajú.

O: Aké sú sekundárne efekty týchto zmien?

Dr: S bunkovou zmenou sa môže niekedy osoba cítiť ako keby nebola tu, môže sa cítiť vyčerpaná, pretože pomaly sa nám menia bunky a konvertujú nás do iných bytostí. Ako práve narodené deti, ľudia môžu pociťovať potrebu veľa oddychovať, môže nastať mentálny zmätok, kedy nie sú schopní sa sústrediť napríklad v každodenných činnostiach. Ako keby boli preprogamovávaní na niečo väčšie. Všeobecne môžu mať bolesti celého tela, bez zjavného či konkrétneho dôvodu. Mnoho ľudí sa cíti divne a mnoho z nich chodí ku doktorom dať si predpisovať Prozac (liek) pretože nerozumejú tomu čo sa deje. Toto je ťažká chvíľa pre medicínu, pretože medicína nie je zvyknutá na prácu s energetickými telami. Ženy žijú v hormonálnych zmenách. Viem že čakry súvisia s našim endokrinným systémom, preto môžu bezdôvodne plakať, pretože hormóny sa uvoľňujú. Mnoho žien ide do menopauzy skôr ako je to bežné a to z dôvodu, že akcelerujeme. Muži sa môžu cítiť flustrovaní únavou, pretože sú zvyknutí byť aktívni. Môžu cítiť že ich ženská stránka sa začína prejavovať v zmysle intuície a vývoja. Emocionálna terapia ktorá sa vyvinula v posledných 30-tich rokoch, vyvinula na tieto zmeny nové techniky. V skutočnosti robíme obrovský kus emocionálnej práce vo veľmi krátkom čase!

O: Ako jednáte s ľudmi, ktorí prechádzajú týmito zmenami?

Dr: Približujem sa k ich individualitám. nezaobchádzam s nimi zle. Doktor v latinčine znamená: „Jediná efektívna služba, ktorú pravý liečiteľ môže ponúknuť, je tá posilniť individuum, dať mu nevyhnutné nástroje a ukľudniť ho v tom čo sa deje a vysvetliť mu, že je možné sa uzdraviť a oslobodiť od negatívnych symptómov v tomto procese zmeny.“ V prvom rade si vyžiadam imunologické testy, niečo čo sa normálne nerobí, potom všetko týmto osobám vysvetlím a informujem ich v zmysle toho ako sa môžu sami o seba postarať. Ja nie som liečiteľ ktorý ich vylieči, ale iba nástroj ich individuálneho procesu hojenia. V ľudoch je istá sila, ktorú je vidieť aj v ich krvných testoch. Oni vidia čo sa deje a to vyvoláva niečo v podvedomí. Skutočný kľúč je vo fakte, že osoba prevezme svoju zodpovednosť a splní si prácu na sebe samej. Používam orgánoterapiu, európsku terapiu pre konštrukciu hormonálneho systému a pre akceptovanie zmien DNA. Používam tiež homeopatiu bylinky, vitamíny, laser..všetko v závislosti od potreby.

O: Ako vidíte pokrok vo Vašej práci?

Dr: Vidím ho ako bod, ako prechod. Je to veda a umenia zároveň. Liečiteľstvo je skôr umenie ako veda. Neverím, že budem liečiteľkou celý život, pretože choroby budú eliminované. My vedomé osoby eliminujeme choroby a utrpenie.

DNA a zmeny tela: Prostriedky

Fyzicky sa meníme zo „základných“ bytostí s dvojitou špirálou DNA na krištalické bytosti so štruktúrou DNA 1024 pretože krištálové štruktúry môžu existovať jedine vo vyšších dimenzionálnych leveloch. V skutočnosti zlučujeme naše telá s vyššou štruktúrou, ktorá je celkom blízko štruktúre našej preto sme schopní integrovať vedľajšie účinky relatívne dobre. Nemeníme sa iba mi ľudia. všetky formy života na Zemi sa konvertujú na krištálové bytosti. Ryby, kvety, stromy, psi, mačky…všetko sa mení. Nič neumrie a nebude zničené pretože sa všetci spoločne presúvame k novému stavu bytia.

Tento nový stav vyžaduje aby sme nezaostali ako fyzicky, tak aj mentálne a emocionálne v konceptoch tretej dimenzie. Rovnako ako smrť, treba to nechať ísť. Je to dôležitá súčasť procesu zmeny pretože staré pravidlá sa nemôžu preniesť do budúceho života, ktprý bude kompletne nový a odlišný. Tieto pokroky a zmeny spôsobia že ľudia nechajú za sebou vzťahy, domy, závislosti, jednoducho všetko čo nebude v súlade s novou formou bytia. Na druhej strane je v podstate dobré že je aj trochu strach a úzkosť, pretože to dokazuje že tieto zmeny sa dejú aj keď nie všetci sú si ich vedomí. Je niekoľko symptómov, ktoré sa objavujú na našich telách a sú to:

Symptómy zmeny DNA:
* Nachladnuti
* Horúčky
* Bolesti kostí a kĺbov a lieky nezaberajú
* Bolesti hlavy ktoré neprechádzajú ani po utlmujúcich liekoch
* Neustále kýchanie, ktoré nie je  spôsobené nádchou ani alergiou
* Závrate
* Pískanie v ušiach
* Búšenie srdca
* Pocit vibrovania celého tela hlavne počas noci
* Silné svalové spazmy
* Bolesti chrbta- krížov
* Brnenie
* Strata svalovej sily v rukách
* Zmeny v obehovom systéme
* Zmeny v imunitnom systéme
* Zmeny lymfatického systému
* Zmena dýchania
* Pocit únavy aj pri minimálnej zaťati
* Veľká potreba spánku
* Zrýchlený rast vlasov a nechtíc
* Depresie bez zjavného důvodu
* Tlak, stres

Veľa ľudí zažíva tieto symptómy a s panikou chodia ku doktorom, kde im povedia že nič zvláštne s nimi nie je. A taká je pravda. Všetky tieto symptómy sú iba dočasné a a jednoducho znamenajú že sa dejú veľké psychologické zmeny.

Pár prostriedkov pre vyššie uvedené symptómy:
Nechajte to prúdiť, lebo inak bojujete proti tomu
Ak sa cítite unavení odpočívajte a spite koľko potrebujete
Pite veľa vody, napomáha to dostať toxíny von z tela
Používajte valeriánu na ukľudnenie pri emocionálnom tlaku
Grécke seno pomôže lymfatickému systému zbaviť sa toxínov

Veľká časť týchto symptómov trvá niekoľko týždňov a potom sa stratia. Môžu sa ale vrátiť. Malé percento dospelých má už túto zmenu za sebou . Zmenu DNA ktoré už u nich obsahuje 1024 vlákien. Jedna pani narástla o 3 palce a zväčšilo sa jej číslo nôh. Všetci mladší ako 7 rokov už ukončili zmenu alebo ju práve dokončujú. Naopak niektoré osoby ešte len začínajú s touto zmenou. Táto zmena má mnoho mien a je známa ako „Prebudenie“ ako proces vzostupu a ako realizácia Mer-ka-by.

V každom prípade každý z nás musí prekonať svoje obavy a prijať lásku, pravú lásku ktorá začína v nás. Pokiaľ nebudeme milovať samých seba a mať dôveru v samých seba, nebudeme môcť milovať a mať dôveru v iných.

Dr. Berrenda Fox

Dr. Claudio Capozza- holistik
Medicína, homeopatia, homotoxikológia
kineziológia
orthomolekulárna medicína

Zdroj: www.wtvaustralia.com
Preklad Lindush Aliana Povinská
http://www.youtube.com/watch?v=YJQoB4HimZk&feature=related
Prevzaté z: FB Lindush Aliana Povinská
www stránka  Lindush: http://www.pomoczosvetla.sk/


Zdroj: http://www.astrolife.cz/?p=34810#more-34810


.

Zobrazení: 4014

Komentář přidal(a) Zlaté Živé Světlo dne 28.Listopad.2014 v 12:37

Úzce související články a videa:
Potvrzeno! Lidská tkáň nyní mutuje! Vědci s Nobelovou cenou mluvili Uvedeno ZDE.
* Začíná se v nás tvořit čtyř vláknové DNA, což je důkazem toho, že transformace nazpět do jednoty a harmonie je již v plném proudu. Uvedeno ZDE.
* Nové DNA – Dr. Berrenda Fox potvrdzuje evolúciu DNA a symptómy + Symptómy zmeny DNA Uvedeno ZDE.
* Transmutace - Přerod ze 7mi na 12 čaker (vláken DNA). Uvedeno ZDE.
* 12 vláken DNA Uvedeno ZDE.
* DNA skrývá netušené možnosti. Podrobnosti jsou uvedeny ZDE.
* Lidská DNA je biologický internet, tvrdí ruští vědci Uvedeno ZDE.
* Skutečné vědění je zadarmo. Je zakódováno ve vaší DNA. Uvedeno ZDE.
* Fantomový efekt DNA: Lidská DNA a její vliv na náš svět Uvedeno ZDE.
* DNA aktivace a rok 2012 Uvedeno ZDE.
* Tajemství uhlíku 7. Uvedeno ZDE.
* 2012-co je myšleno tím, že odchází třetí dimenze Uvedeno ZDE.
* Právě dochází k přeměně - transmutaci do světelného projevu existence, čili do úrovně páté a vyšších dimenzí. Uvedeno ZDE.
* Co je to pátá dimenze, na jakém principu funguje, jaké nekonečné možnosti poskytuje a proč je podrobně vysvětleno ZDE.
* Co nás čeká v páté dimenzi..... Uvedeno ZDE.
* Co znamená být v projevu páté dimenze, jak to v ní funguje a jaké nekonečné možnosti a schopnosti to všem poskytuje. Uvedeno ZDE.
* Slunce provede závěrečnou proměnu chemické struktury lidí. Uvedeno ZDE.
* Světelná mřížka a aktivace světelného těla - merkaby Uvedeno ZDE.
* Co znamená transmutace hmoty do podoby zkrystalizovaného světla a kdy jak a proč k tomu dojde. Uvedeno ZDE.
* Vynoření světelného těla. Uvedeno ZDE.
* Kryon - „Fyzika vědomí – odhalená budoucnost“ Uvedeno ZDE.

Komentář přidal(a) Zlaté Živé Světlo dne 28.Listopad.2014 v 12:37

* Nastává transformace a vzestup hmotné struktury do projevu tekutých světelných krystalů, čili z naší planety (a všeho co na ní a uvnitř ní je) se stává hvězda. Více ZDE.
* HVĚZDNÉ sdělení. Uvedeno ZDE.
* Metatron – Monoatomické Kryštalické Tělo. Uvedeno ZDE.

.

Komentář přidal(a) Zlaté Živé Světlo dne 28.Listopad.2014 v 12:40

* Hra na pohybující se obrázky v lineárním čase, považované za hmotu - prostor a události - čas, pomalu ale jistě končí. Podrobnosti jsou uvedeny ZDE.
* Jsme především vědomí, jehož aktivita vytváří zvukovou - vibrační, nebo-li frekvenční složku světla, jež může dělat všemožné zázraky. Uvedeno ZDE.
* Pochopení principu tvoření veškeré tzv. hmoty, prostoru a událostí tvořících zdání plynoucího času vám umožní stát se vědomým tvůrcem svého světa i jeho realit a pánem svého osudu. Uvedeno ZDE.
* Animace znázorňující jak Jin a Jang společně vytváří časo-prostorový hologram, čili elektromagnetickou síť na které se zobrazuje iluze existence pevné hmoty, prostoru a času v něm plynoucím Uvedeno ZDE.
* Existuje tolik světů a jejich realit, kolik je mentálních představ, stačí si z nich jen vybrat. Uvedeno ZDE.

Přidat komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light!

Přidejte se ke komunitě Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.

Různé info související hlavně s transformací a trans-mutací, čili s přechodem do páté, pozitivně polarizované dimenze.

Info, nabídky, počasí

Blogy a texty od admina, zakladatele komunity jsou: ZDE a ZDE a ZDE a ZDE a na Trefy.cz ZDE.

TOPlist

Toto počítadlo načítá od 2. 10. 2014 10:00


Podmínky pro registraci. Pokud se sem chcete zaregistrovat, je třeba vyplnit i vaše narození, jinak se vám registrace nezdaří. Nejnižší věk určený Ningem je 13 let!

* Svou vlastní osobní reklamní stránku si můžete vytvořit ZDE.

* Očekávané zázraky už začaly. Na mnoha místech světa se vytvořil výměnný obchod oproštěný od peněz, obzvláště těch cizích. Kdy tomu otevřou dveře i Čecho-Slováci? - ZDE.

* Výměnný - bárterový obchod: detaily ZDE.

* Odkazy na možnost srazu někde na rekreačních pobytech (třeba i v zahraničí), které jsou za příznivou cenu. Uvedeno ZDE.


Aktuální stav počasíČR a na SK ZDE kamery ZDE.

Stav počasí a předpověď počasí kteréhokoliv místa na světě najdete ZDE nebo ZDE nebo ZDE.

Aktuální teploty kdekoliv ve světe - ZDE a ZDE.

PROSÍM přispějte něco

Budeme rádi, když nám přispějete libovolnou částku na provoz těchto našich stránek, neboť Ning web hosting nám ročně účtuje 239 dolarů, t.j. zhruba 6.000Kč/rok.


Fio banka v Kč, č.účtu: 2800690360/2010 IBAN: CZ4020100000002800690360 
BIC kód/SWIFT: FIOBCZPPXXX
(uveďte prosím své jméno nebo svůj nick, aby bylo rozeznat od koho co přišlo). Seznamy přispívajících jsou ZDE.


Vaším příspěvkem současně podpoříte i projekt popsaný v článku: Máte-li zájem o setkávání, sdružování nebo o komunitní soužití či permakulturu, dejte nám vědět, můžeme vám poskytnout zdarma menší pozemek, nebo pronajmout třeba i několika hektarové pozemky Uvedeno ZDE.


Podpořit výše jmenované můžete též tím, že si přes nás sjednáte povinné ručení na motorové vozidlo. Podrobnosti ZDE.


Předem Vám za to velice děkujeme a na oplátku vám věnujeme tohle:
Co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili, aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu Uvedeno ZDE.


10 způsobů, jak přestat být otrokem a svrhnout pyramidy kontroly (jak se osvobodit od ovládacích chapadel zkorumpovaného otročujícího vládnoucího systému) Uvedeno ZDE.


* Proč ve světě dojde vbrzku k obrovským změnám, aneb co se bude velice brzo dít a z jakých důvodů. - ZDE.


* Stále větší počet podomácku vyráběných, elitou záměrně potlačovaných zařízení na výrobu volné energie zapříčiní zhroucení pyramidy prohnilé, zkorumpované světovlády. Jestlipak víte proč? :-) Uvedeno ZDE.

Pořiďme si naše vlastní centrum kde se budem moci společně scházet

Śtěstí přeje připraveným. Proto je třeba založit neziskovou organizaci již dnes. Mnohem více ZDE a v článku: Chystáte se na nějaký předražený seminář? Pokud ano, pak Vás možná budou zajímat naše názory - ZDE. * Máte zájem se scházet, pobývat nebo bydlet v krásné přírodě s nekonfliktními, spirit. založenými lidmi? - ZDE.

* Nechte se inspirovat nápady, vynálezy a moderní technologií, umožňující nám ŽÍT téměř BEZ PENĚZ - ZDE.
* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL - ZDE.
* Krásné a levné bydlení, které lze dle přání umístit třeba někde v krásné přírodě mimo civilizaci. Uvedeno ZDE.

* Co přesně permakultura vlastně je a možnost jak a kde s ní můžete začít i vy - ZDE.
* NEJEN nákup, prodej a pronájem nemovitostí za rozumné ceny (chaty, zahrady, venkovská stavení, domy, louky, lesy atp.) ale i možnost rekreace, alternativního bydlení, životního stylu a vzájemné pomoci - ZDE.

Máte zájem stát se vlastníkem 500m2 pozemku v hezké přírodě za pouhých 25.000Kč? - ZDE.

Nejnovější aktivity

Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
před 2 hodinami
Příspěvek do blogu uživatele Iva Kotásková

Tři přání: Uvědomování, Uvědomování, Uvědomování

Jak se dostat z energetického mišmaše, který jsme si tady připravili? Když se mě někdo ptá, vím, že žádná odpověď nebude dávat smysl. Ptá se totiž mysl, která o stavu bytí bez mišmaše nic neví, protože to prostě nemá v softwaru. A pokud ano, jde o…Zobrazit další
před 18 hodinami
Uživatel Maxim přidal komentář k příspěvku do blogu Féwa: Info - kódy 19.7.2018 uživatele Ina Obr.
"Fewa kod: 22255644. Portal 2135468. Rok 2512 ale nikde nic. Jen fewa s kodama. Tak nejak to vidim loool :D:D:D"
čtvrtek
Uživatel Maxim přidal komentář k příspěvku do blogu Féwa: Info - kódy 19.7.2018 uživatele Ina Obr.
"Fewa kod: 22255644. Portal 2135468. Rok 2512 a nikde nic. Jen fewa s kodama. Tak nejak to vidim loool :D:D:D"
čtvrtek
Uživatel Maxim přidal komentář k příspěvku do blogu Féwa: Info - kódy 19.7.2018 uživatele Ina Obr.
"Fewa kod: 22255644. Portal 2135468. Rok 2500 loool."
čtvrtek
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
čtvrtek
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
úterý
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
15.7.
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Amerika miluje domky na kolečkách, lidé v nich i bydlí uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Takto skončil jeden z vzácných českých rotelů (motel na kolečkách). Majitel si z něj udělal chatu Uvedeno ZDE."
15.7.
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Erotika a harmonie nejen mezi partnery. uživatele Lumír Živé Světlo SvětelnáTantra.
"* Masturbation: Man reveals 3 amazing masturbation SECRETS! Here.* 11 Exquisite Ways to Self Pleasure Here."
14.7.
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Erotika a harmonie nejen mezi partnery. uživatele Lumír Živé Světlo SvětelnáTantra.
"* Masturbation: Man reveals 3 amazing masturbation SECRETS! Here."
14.7.
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Co je to tzv. kosmický orgasmus, aneb jak aktivovat své čakry, aby energie Kundaliny mohla tělem volně proudit. uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Twin Flame Sacred Sexuality A Bridge to Higher Levels of Consciousness! Here."
14.7.
Tom je nyní členem Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.
14.7.
Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

Féwa - Info 13.7.2018

Keď už môžem ukázať svetu novú anjelínku - " Kráľovná svojho života.".....Treba ešte podotknúť, že anjelka pomáha všetkým prejaviť svoje zadupávané potreby. Objať seba samých a povedať svojmu srdcu, telu, duši - mám Ťa rada / rád. Rovnakou…Zobrazit další
14.7.
Gita je nyní členem Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.
13.7.
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu ABSOLUTNÍ VÝZVA PRO CELÝ ČESKÝ NÁROD !!! uživatele Ina Obr.
"* Stojí za to si poslechnout: 2018-07-03 – M.Zelenka_Současná situace po letním slunovratu_Meditace na očistení prostoru_120min (podstatné začíná časem 11:20 a to nejdůležitější je…"
13.7.
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
12.7.
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Odkazy na články, videa, audia a různé zajímavosti z titulní strany jsou a budou postupně přesouvány sem uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Stojí za to si poslechnout: 2018-07-03 – M.Zelenka_Současná situace po letním slunovratu_Meditace na očistení prostoru_120min (podstatné začíná časem 11:20 a to nejdůležitější je…"
12.7.
Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

Féwa : 10.7.2018 Info

Bytosti Lemúrie. Sme prvotným Duchom a Dušou, ktorá aktiváciou gigantického Portálu podľa individuálnej potreby búši do hlavy každého človeka, ktorý so sebou samým nie je v súlade.  Energia Portálu sa šíri cievnym systémom Zeme do všetkých…Zobrazit další
10.7.
Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

FÉWA: INFO 9.7.2018

Slnečné zosúlaďovanie Zemou.​Zdroj: …Zobrazit další
9.7.

© 2018   Created by Zlaté Živé Světlo.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby