MOŽNOST PŘIVÝDĚLKU a tím současně i poskytnutí dotace na provoz těchto stránek i na projekt: Mmáte zájem ... zde

Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light

vnitřního věčného světla a jeho moudrosti- of inner eternal light and its wisdom

*
co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili,aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu zde

Nové DNA – Dr. Berrenda Fox potvrdzuje evolúciu DNA a symptómy + Symptómy zmeny DNA

Je niekoľko symptómov, ktoré sa objavujú na našich telách a sú to:

Symptómy zmeny DNA:
* Nachladnuti
* Horúčky
* Bolesti kostí a kĺbov a lieky nezaberajú
* Bolesti hlavy ktoré neprechádzajú ani po utlmujúcich liekoch
* Neustále kýchanie, ktoré nie je  spôsobené nádchou ani alergiou
* Závrate
* Pískanie v ušiach
* Búšenie srdca
* Pocit vibrovania celého tela hlavne počas noci
* Silné svalové spazmy
* Bolesti chrbta- krížov
* Brnenie
* Strata svalovej sily v rukách
* Zmeny v obehovom systéme
* Zmeny v imunitnom systéme
* Zmeny lymfatického systému
* Zmena dýchania
* Pocit únavy aj pri minimálnej zaťati
* Veľká potreba spánku
* Zrýchlený rast vlasov a nechtíc
* Depresie bez zjavného důvodu
* Tlak, stres
Veľa ľudí zažíva tieto symptómy a s panikou chodia ku doktorom, kde im povedia že nič zvláštne s nimi nie je. A taká je pravda. Všetky tieto symptómy sú iba dočasné a a jednoducho znamenajú že sa dejú veľké psychologické zmeny.

Pár prostriedkov pre vyššie uvedené symptómy:
Nechajte to prúdiť, lebo inak bojujete proti tomu
Ak sa cítite unavení odpočívajte a spite koľko potrebujete
Pite veľa vody, napomáha to dostať toxíny von z tela
Používajte valeriánu na ukľudnenie pri emocionálnom tlaku
Grécke seno pomôže lymfatickému systému zbaviť sa toxínov

Veľká časť týchto symptómov trvá niekoľko týždňov a potom sa stratia. Môžu sa ale vrátiť. Malé percento dospelých má už túto zmenu za sebou . Zmenu DNA ktoré už u nich obsahuje 1024 vlákien. Jedna pani narástla o 3 palce a zväčšilo sa jej číslo nôh. Všetci mladší ako 7 rokov už ukončili zmenu alebo ju práve dokončujú. Naopak niektoré osoby ešte len začínajú s touto zmenou. Táto zmena má mnoho mien a je známa ako „Prebudenie“ ako proces vzostupu a ako realizácia Mer-ka-by.

V každom prípade každý z nás musí prekonať svoje obavy a prijať lásku, pravú lásku ktorá začína v nás. Pokiaľ nebudeme milovať samých seba a mať dôveru v samých seba, nebudeme môcť milovať a mať dôveru v iných.


V tomto článku, doktorka Berrenda Fox poskytuje dôkazy o zmene ľudskej DNA a buniek. Doktorka Fox pracuje v Avalon wellness centre v Mounth Shasta, California. Doktorka podala dôkazy analýzou krvi, v ktorej sa v skutočnosti vyvíja veľmi spontánnym spôsobom, nový reťazec DNA. Pohovorme si na chvíľku o jej životopise.

„Mám doktorát z fyziológie a prírodných vied a počas môjho štúdia som bola zapojená do médií a pokračuje to až ku kinám. Spolupracujem s televíziou FOX na jednom programe o mimozemských civilizáciách a ich úlohe v tom čo sa všeobecne deje s ľudstvom v tomto čase.

O: Aké sú zmeny, ktoré sa dejú v tomto čase na našej planéte a aký dopad to má na naše telá?

Dr: Sú to obrovské zmeny, mutácie, ktoré sa podľa genetikou začali už od kedy sme vyšli z vody. Nejaký ten rok späť v meste Mexico, bola konferencia genetikov z celého sveta, s hlavnou témou „Zmena DNA“. Žijeme v revolučnej zmene avšak nevieme presne v čo konkrétne sa meníme.

O: Aká je naša zmena DNA?

Dr: Každý z nás má dvojitú špirálu DNA. To čo mi vidíme je , že sa začínajú vytvárať ďalšie nové špirály. V dvojitej špirále sú dva reťazce, alebo ak chcete dve vlákna v jej vnútri a tak ako to chápem ja je , že sa nám ich vyvíja dvanásť. Vyzerá to tak, že tento proces sa začal zhruba 5-10 rokov dozadu. My mutujeme! Toto je vedecké vysvetlenie. Je to mutácia druhu na niečo, čo ešte nie je známe. Tieto zmeny ešte nie sú zverejnené, pretože vedecká komunita cíti že by to zalarmovalo ľudstvo. Rovnako ale sa menia aj naše bunky. Teraz pracujem s troma deťmi, ktoré majú 3 vlákna DNA. Veľa náboženstiev už hovorilo o týchto zmenách a vie sa že v nejakej forme prídu. Vieme že je to pozitívna mutácia, ako fyzická tak aj mentálna a emocionálna ale môže byť zle pochopená alebo vystrašiť.

O: Prejavujú sa na týchto deťoch nejaké rozdieli, ktoré ich odlišujú od ostatných?

Dr: Sú to deti, ktoré môžu pohybovať objektami v dome ak sa koncentrujú, alebo si vziať pohár s vodou iba pohľadom. Sú to telepatické bytosti. Vzhľadom k tomu si môžete myslieť, že sú nadľudia alebo poloviční anjeli, ale nie je to tak. Podľa mňa sú tým, čím budeme aj my v najbližších desaťročiach.

O: Myslíte si, že toto sa stane každému z nás?

Dr: Zdá sa, že väčšina ľudí narodených pred rokom 1940, nebola schopná realizovať túto zmenu avšak začali niečo ako „nasledujúcu generáciu“ čo im dalo možnosť formovať ďalšie vlákno v priebehu nášho života. Náš imunologický a endokrinný systém  predstavuje najväčší dôkaz o tejto zmene. Toto je jedne z dôvodov,. pre ktoré pracujem vo výskume s testami a imunologickou terapiou. Niektorý dospelí, ktorých som testovala, majú ďalšie vlákno ktoré sa im práve formuje a niektorý už toto tretie vlákno majú. Tieto osoby žijú vo veľkom počte zmien fyzického tela a vedomia s ohľadom na to, že všetko je Jedno. Moje stanovisko je, že Zem a jej obyvatelia, zvyšujú svoje vibrácie. Mnohí z posledne narodených majú telá po magnetickej stránke žiarivé. Tí medzi nami, ktorí sú už starší a vyberú si zmenu, musia prejsť mnohými fyzickými zmenami.

O: Aká je príčina zmien v telách. narodených s normálnou dvojitou špirálou?

Dr: Najľahšia forma mutácie DNA je skrz vírus, a vírusy nie sú vždy zlé. Vírus žije len na živom tkanive. Vírus DNA známy ako “ Epstein barr“ a „herpes 6″ menia bunečnú štruktúru. Retrovírus HIV ne je vírus DNA avšak zmení telo a zničí ho. Takmer všetky osoby, ktoré žijú v tomto procese a sú ešte nažive, majú novú profesiu, alebo nový spôsob myslenia, alebo začínajú novú formu života. Aj keď sa môžu cítiť chorí, alebo nešťastní, toto je dar. Tu bola daná možnosť zmeny štruktúry DNA a ich tela na telo viac svetelné, viac zdravé, ktoré bude môcť žiť v následujúcej generácii. Aj anjeli, ktorí sú už viditeľní sú znamením, že sa meníme. Podľa toho ako to chápem ja, bude tento proces kompletný ešte pred koncom roka 2012.

O: Aké zmeny máme očakávať?

Dr: Nebudú choroby,nebude nutné umrieť. Budeme schopní prežiť naše lekcie nie skrz utrpenie a bolesť, ale skrz lásku a pochopenie. Starý systém bude musieť skolabovať, aby sa zrodilo niečo nové. Teraz sú vojny, vlády nefungujú, systémy zdravotnej starostlivosti taktiež.  Mnohé staré paradigmy už nebudú môcť existovať, aj keď bojujú aby sa udržali. Je evidentné že tak či onak sa to mení. Tí z nás, ktorí sa rozhodli v tomto momente žiť, sú prekurzory nového druhu.  Sme v čase kedy sa manifestuje nebo na Zemi. Prijímame pomoc od tých, ktorých nazývame majstri, mimozemšťania, anjelské bytosti a oni nás učia ísť do nášho vnútra. Mnohí z nás sú už schopní počuvať tento tichý hlások a mnohý z nás sú v symfónii so zmenami ktoré prichádzajú.

O: Aké sú sekundárne efekty týchto zmien?

Dr: S bunkovou zmenou sa môže niekedy osoba cítiť ako keby nebola tu, môže sa cítiť vyčerpaná, pretože pomaly sa nám menia bunky a konvertujú nás do iných bytostí. Ako práve narodené deti, ľudia môžu pociťovať potrebu veľa oddychovať, môže nastať mentálny zmätok, kedy nie sú schopní sa sústrediť napríklad v každodenných činnostiach. Ako keby boli preprogamovávaní na niečo väčšie. Všeobecne môžu mať bolesti celého tela, bez zjavného či konkrétneho dôvodu. Mnoho ľudí sa cíti divne a mnoho z nich chodí ku doktorom dať si predpisovať Prozac (liek) pretože nerozumejú tomu čo sa deje. Toto je ťažká chvíľa pre medicínu, pretože medicína nie je zvyknutá na prácu s energetickými telami. Ženy žijú v hormonálnych zmenách. Viem že čakry súvisia s našim endokrinným systémom, preto môžu bezdôvodne plakať, pretože hormóny sa uvoľňujú. Mnoho žien ide do menopauzy skôr ako je to bežné a to z dôvodu, že akcelerujeme. Muži sa môžu cítiť flustrovaní únavou, pretože sú zvyknutí byť aktívni. Môžu cítiť že ich ženská stránka sa začína prejavovať v zmysle intuície a vývoja. Emocionálna terapia ktorá sa vyvinula v posledných 30-tich rokoch, vyvinula na tieto zmeny nové techniky. V skutočnosti robíme obrovský kus emocionálnej práce vo veľmi krátkom čase!

O: Ako jednáte s ľudmi, ktorí prechádzajú týmito zmenami?

Dr: Približujem sa k ich individualitám. nezaobchádzam s nimi zle. Doktor v latinčine znamená: „Jediná efektívna služba, ktorú pravý liečiteľ môže ponúknuť, je tá posilniť individuum, dať mu nevyhnutné nástroje a ukľudniť ho v tom čo sa deje a vysvetliť mu, že je možné sa uzdraviť a oslobodiť od negatívnych symptómov v tomto procese zmeny.“ V prvom rade si vyžiadam imunologické testy, niečo čo sa normálne nerobí, potom všetko týmto osobám vysvetlím a informujem ich v zmysle toho ako sa môžu sami o seba postarať. Ja nie som liečiteľ ktorý ich vylieči, ale iba nástroj ich individuálneho procesu hojenia. V ľudoch je istá sila, ktorú je vidieť aj v ich krvných testoch. Oni vidia čo sa deje a to vyvoláva niečo v podvedomí. Skutočný kľúč je vo fakte, že osoba prevezme svoju zodpovednosť a splní si prácu na sebe samej. Používam orgánoterapiu, európsku terapiu pre konštrukciu hormonálneho systému a pre akceptovanie zmien DNA. Používam tiež homeopatiu bylinky, vitamíny, laser..všetko v závislosti od potreby.

O: Ako vidíte pokrok vo Vašej práci?

Dr: Vidím ho ako bod, ako prechod. Je to veda a umenia zároveň. Liečiteľstvo je skôr umenie ako veda. Neverím, že budem liečiteľkou celý život, pretože choroby budú eliminované. My vedomé osoby eliminujeme choroby a utrpenie.

DNA a zmeny tela: Prostriedky

Fyzicky sa meníme zo „základných“ bytostí s dvojitou špirálou DNA na krištalické bytosti so štruktúrou DNA 1024 pretože krištálové štruktúry môžu existovať jedine vo vyšších dimenzionálnych leveloch. V skutočnosti zlučujeme naše telá s vyššou štruktúrou, ktorá je celkom blízko štruktúre našej preto sme schopní integrovať vedľajšie účinky relatívne dobre. Nemeníme sa iba mi ľudia. všetky formy života na Zemi sa konvertujú na krištálové bytosti. Ryby, kvety, stromy, psi, mačky…všetko sa mení. Nič neumrie a nebude zničené pretože sa všetci spoločne presúvame k novému stavu bytia.

Tento nový stav vyžaduje aby sme nezaostali ako fyzicky, tak aj mentálne a emocionálne v konceptoch tretej dimenzie. Rovnako ako smrť, treba to nechať ísť. Je to dôležitá súčasť procesu zmeny pretože staré pravidlá sa nemôžu preniesť do budúceho života, ktprý bude kompletne nový a odlišný. Tieto pokroky a zmeny spôsobia že ľudia nechajú za sebou vzťahy, domy, závislosti, jednoducho všetko čo nebude v súlade s novou formou bytia. Na druhej strane je v podstate dobré že je aj trochu strach a úzkosť, pretože to dokazuje že tieto zmeny sa dejú aj keď nie všetci sú si ich vedomí. Je niekoľko symptómov, ktoré sa objavujú na našich telách a sú to:

Symptómy zmeny DNA:
* Nachladnuti
* Horúčky
* Bolesti kostí a kĺbov a lieky nezaberajú
* Bolesti hlavy ktoré neprechádzajú ani po utlmujúcich liekoch
* Neustále kýchanie, ktoré nie je  spôsobené nádchou ani alergiou
* Závrate
* Pískanie v ušiach
* Búšenie srdca
* Pocit vibrovania celého tela hlavne počas noci
* Silné svalové spazmy
* Bolesti chrbta- krížov
* Brnenie
* Strata svalovej sily v rukách
* Zmeny v obehovom systéme
* Zmeny v imunitnom systéme
* Zmeny lymfatického systému
* Zmena dýchania
* Pocit únavy aj pri minimálnej zaťati
* Veľká potreba spánku
* Zrýchlený rast vlasov a nechtíc
* Depresie bez zjavného důvodu
* Tlak, stres

Veľa ľudí zažíva tieto symptómy a s panikou chodia ku doktorom, kde im povedia že nič zvláštne s nimi nie je. A taká je pravda. Všetky tieto symptómy sú iba dočasné a a jednoducho znamenajú že sa dejú veľké psychologické zmeny.

Pár prostriedkov pre vyššie uvedené symptómy:
Nechajte to prúdiť, lebo inak bojujete proti tomu
Ak sa cítite unavení odpočívajte a spite koľko potrebujete
Pite veľa vody, napomáha to dostať toxíny von z tela
Používajte valeriánu na ukľudnenie pri emocionálnom tlaku
Grécke seno pomôže lymfatickému systému zbaviť sa toxínov

Veľká časť týchto symptómov trvá niekoľko týždňov a potom sa stratia. Môžu sa ale vrátiť. Malé percento dospelých má už túto zmenu za sebou . Zmenu DNA ktoré už u nich obsahuje 1024 vlákien. Jedna pani narástla o 3 palce a zväčšilo sa jej číslo nôh. Všetci mladší ako 7 rokov už ukončili zmenu alebo ju práve dokončujú. Naopak niektoré osoby ešte len začínajú s touto zmenou. Táto zmena má mnoho mien a je známa ako „Prebudenie“ ako proces vzostupu a ako realizácia Mer-ka-by.

V každom prípade každý z nás musí prekonať svoje obavy a prijať lásku, pravú lásku ktorá začína v nás. Pokiaľ nebudeme milovať samých seba a mať dôveru v samých seba, nebudeme môcť milovať a mať dôveru v iných.

Dr. Berrenda Fox

Dr. Claudio Capozza- holistik
Medicína, homeopatia, homotoxikológia
kineziológia
orthomolekulárna medicína

Zdroj: www.wtvaustralia.com
Preklad Lindush Aliana Povinská
http://www.youtube.com/watch?v=YJQoB4HimZk&feature=related
Prevzaté z: FB Lindush Aliana Povinská
www stránka  Lindush: http://www.pomoczosvetla.sk/


Zdroj: http://www.astrolife.cz/?p=34810#more-34810


.

Zobrazení: 3537

Komentář přidal(a) Zlaté Živé Světlo dne 28.Listopad.2014 v 12:37

Úzce související články a videa:
Potvrzeno! Lidská tkáň nyní mutuje! Vědci s Nobelovou cenou mluvili Uvedeno ZDE.
* Začíná se v nás tvořit čtyř vláknové DNA, což je důkazem toho, že transformace nazpět do jednoty a harmonie je již v plném proudu. Uvedeno ZDE.
* Nové DNA – Dr. Berrenda Fox potvrdzuje evolúciu DNA a symptómy + Symptómy zmeny DNA Uvedeno ZDE.
* Transmutace - Přerod ze 7mi na 12 čaker (vláken DNA). Uvedeno ZDE.
* 12 vláken DNA Uvedeno ZDE.
* DNA skrývá netušené možnosti. Podrobnosti jsou uvedeny ZDE.
* Lidská DNA je biologický internet, tvrdí ruští vědci" je ZDE.
* Skutečné vědění je zadarmo. Je zakódováno ve vaší DNA. Uvedeno ZDE.
* Fantomový efekt DNA: Lidská DNA a její vliv na náš svět Uvedeno ZDE.
* DNA aktivace a rok 2012 Uvedeno ZDE.
* Tajemství uhlíku 7. Uvedeno ZDE.
* 2012-co je myšleno tím, že odchází třetí dimenze Uvedeno ZDE.
* Právě dochází k přeměně - transmutaci do světelného projevu existence, čili do úrovně páté a vyšších dimenzí. Uvedeno ZDE.
* Co je to pátá dimenze, na jakém principu funguje, jaké nekonečné možnosti poskytuje a proč je podrobně vysvětleno ZDE.
* Co nás čeká v páté dimenzi..... Uvedeno ZDE.
* Co znamená být v projevu páté dimenze, jak to v ní funguje a jaké nekonečné možnosti a schopnosti to všem poskytuje. Uvedeno ZDE.
* Slunce provede závěrečnou proměnu chemické struktury lidí. Uvedeno ZDE.
* Světelná mřížka a aktivace světelného těla - merkaby Uvedeno ZDE.
* Co znamená transmutace hmoty do podoby zkrystalizovaného světla a kdy jak a proč k tomu dojde. Uvedeno ZDE.
* Vynoření světelného těla. Uvedeno ZDE.
* Kryon - „Fyzika vědomí – odhalená budoucnost“ Uvedeno ZDE.

Komentář přidal(a) Zlaté Živé Světlo dne 28.Listopad.2014 v 12:37

* Nastává transformace a vzestup hmotné struktury do projevu tekutých světelných krystalů, čili z naší planety (a všeho co na ní a uvnitř ní je) se stává hvězda. Více ZDE.
* HVĚZDNÉ sdělení. Uvedeno ZDE.
* Metatron – Monoatomické Kryštalické Tělo. Uvedeno ZDE.

.

Komentář přidal(a) Zlaté Živé Světlo dne 28.Listopad.2014 v 12:40

* Hra na pohybující se obrázky v lineárním čase, považované za hmotu - prostor a události - čas, pomalu ale jistě končí. Podrobnosti jsou uvedeny ZDE.
* Jsme především vědomí, jehož aktivita vytváří zvukovou - vibrační, nebo-li frekvenční složku světla, jež může dělat všemožné zázraky. Uvedeno ZDE.
* Pochopení principu tvoření veškeré tzv. hmoty, prostoru a událostí tvořících zdání plynoucího času vám umožní stát se vědomým tvůrcem svého světa i jeho realit a pánem svého osudu. Uvedeno ZDE.
* Animace znázorňující jak Jin a Jang společně vytváří časo-prostorový hologram, čili elektromagnetickou síť na které se zobrazuje iluze existence pevné hmoty, prostoru a času v něm plynoucím Uvedeno ZDE.
* Existuje tolik světů a jejich realit, kolik je mentálních představ, stačí si z nich jen vybrat. Uvedeno ZDE.

Přidat komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light!

Přidejte se ke komunitě Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.

Různé info související hlavně s transformací a trans-mutací, čili s přechodem do páté, pozitivně polarizované dimenze.

Info, nabídky, počasí

Blogy a texty od admina, zakladatele komunity jsou: ZDE a ZDE a ZDE a ZDE a na Trefy.cz ZDE.

TOPlist

Od 2. 10. 2014 10:00


Podmínky pro registraci. Pokud se sem chcete zaregistrovat, je třeba vyplnit i vaše narození, jinak se vám registrace nezdaří. Nejnižší věk určený Ningem je 13 let!

* Svou vlastní osobní reklamní stránku si můžete vytvořit ZDE.

* Očekávané zázraky už začaly. Na mnoha místech světa se vytvořil výměnný obchod oproštěný od peněz, obzvláště těch cizích. Kdy tomu otevřou dveře i Čecho-Slováci? - ZDE.

* Výměnný - bárterový obchod: detaily ZDE.

Aktuální stav počasíČR a na SK ZDE. kamery ZDE.

Stav počasí a předpověď počasí kteréhokoliv místa na světě najdete ZDE nebo ZDE nebo ZDE.

Aktuální teploty kdekoliv ve světe najdete ZDE, kliknutím na: Personal Weather Stations.

PROSÍM přispějte něco

Budeme rádi, když nám přispějete libovolnou částku na provoz těchto našich stránek, neboť Ning web hosting nám ročně účtuje 239 dolarů, t.j. téměř 6.000Kč/rok.

Fio banka v Kč, č.účtu: 2800690360/2010 IBAN: CZ4020100000002800690360 
BIC kód/SWIFT: FIOBCZPPXXX
(uveďte prosím své jméno nebo svůj nick, aby bylo rozeznat od koho co přišlo).

Vaším příspěvkem současně podpoříte i projekt popsaný v článku: Máte-li zájem o setkávání, sdružování nebo o komunitní soužití či permakulturu, dejte nám vědět, můžeme vám poskytnout zdarma menší pozemek, nebo pronajmout třeba i několika hektarové pozemky Uvedeno ZDE.

Podpořit výše jmenované můžete též tím, že si přes nás sjednáte povinné ručení na motorové vozidlo. Podrobnosti ZDE.

Předem Vám za to velice děkujeme a na oplátku vám věnujeme tohle:
Co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili, aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu Uvedeno ZDE.

10 způsobů, jak přestat být otrokem a svrhnout pyramidy kontroly (jak se osvobodit od ovládacích chapadel zkorumpovaného otročujícího vládnoucího systému) Uvedeno ZDE.

* Proč ve světě dojde vbrzku k obrovským změnám, aneb co se bude velice brzo dít a z jakých důvodů. - ZDE.

* Stále větší počet podomácku vyráběných, elitou záměrně potlačovaných zařízení na výrobu volné energie zapříčiní zhroucení pyramidy prohnilé, zkorumpované světovlády. Jestlipak víte proč? :-) Uvedeno ZDE.

Pořiďme si naše vlastní centrum kde se budem moci společně scházet

Śtěstí přeje připraveným. Proto je třeba založit neziskovou organizaci již dnes. Mnohem vVíce ZDE a v článku: Chystáte se na nějaký předražený seminář? Pokud ano, pak Vás možná budou zajímat naše názory - ZDE. * Máte zájem se scházet, pobývat nebo bydlet v krásné přírodě s nekonfliktními, spirit. založenými lidmi? - ZDE.

* Nechte se inspirovat nápady, vynálezy a moderní technologií, umožňující nám ŽÍT téměř BEZ PENĚZ - ZDE.
* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL - ZDE.
* Krásné a levné bydlení, které lze dle přání umístit třeba někde v krásné přírodě mimo civilizaci. Uvedeno ZDE.

* Co přesně permakultura vlastně je a možnost jak a kde s ní můžete začít i vy - ZDE.
* NEJEN nákup, prodej a pronájem nemovitostí za rozumné ceny (chaty, zahrady, venkovská stavení, domy, louky, lesy atp.) ale i možnost rekreace, alternativního bydlení, životního stylu a vzájemné pomoci - ZDE.

Máte zájem stát se vlastníkem 500m2 pozemku v hezké přírodě za pouhých 25.000Kč? - ZDE.

Nejnovější aktivity

Příspěvek do blogu uživatele Orst

POSOLSTVÁ SVETELNÝCH BYTOSTÍ 9.1. – 15.1.2017

9.1.2017Všetko už sa zmenilo, napravil sa všetkými očakávaný nový svet na Novej Zemi. Tak sa už stal. Napravil sa tak ako mal. Napravila sa už Nová Zem, prestavila sa. Láska nová prišla na Novú Zem a priniesla šťastie.10.1.2017Nastal už pravde nový…Zobrazit další
před 11 hodinami
Uživatel Ywet zveřejnil videoklip.
před 13 hodinami
Uživatel Král Králíků přidal komentář k příspěvku do blogu Féwa: Zdrojový kód: SOM uživatele Ina Obr.
"Aummm"
před 15 hodinami
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
před 17 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Umělý ostrov s obydlím, vytvořený z plastických lahví a plovoucích odpadů - An Island made from plastic bottles by Richart Sowa - Here.* Kristie Wolfe builds underground home & sets rural WA…"
včera
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
pondělí
Příspěvek do blogu uživatele Ywet

Horoskop na období 16. 1. - 22. 1. 2017

autor článku: Petra NelAlfa a OmegaSlunce prochází posledními stupni…Zobrazit další
neděle
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Soudní, vědecké důkazy, že Obamova manželka je muž. Oznámení též říkají, že Obama je homosexuál. Plus další, stravitelné, méně stravitelné a nestavitelné šokující zprávy. uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Barack Obama je gay odhaleno & a první laidy Michelle Obama je transgender / Barack Obama Is GAY EXPOSED & Michelle Obama FIRST TRANSGENDER LADY - Here.* Příčinou zvrhlostí, zvráceností a…"
neděle
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Slunce provede závěrečnou proměnu chemické struktury lidí uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Aktualizace energií a Meline Portia Lafont ~ energetiku a Tsoliáni o masivním koronální katapultování hmoty z (CME) .Strojový překladZDE. To samé v angličtině je na videu: Energy…"
sobota
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
pátek
Uživatel Ywet přidal komentář k příspěvku do blogu Kalergiho plán: legální genocida evropských národů pomocí míšení ras + úzce související info uživatele Zlaté Živé Světlo.
"-PozorovatelkaZář 19, 2015„Ať prší, ať prší! Smyj mi šupiny z očí!“ Předpověděla anglická hymna konec křesťanství? A kdo je Rain man, kterého oslavuje hudební…"
12.1.
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Matthew o klonování lidí uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* SHOCKING! Obama Hints He Is Clone of Pharaoh Akhenaten 666 (WATCH THIS UNDENIABLE PROOF!) - Here.* SATAN'S CHILDREN THE HOLLYWOOD CLONES - Here."
12.1.
Uživatel Orst sdílel svůj příspěvek do blogu v komunitě Facebook.
12.1.
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Záhadný a zřejmě velice nebezpečný muž se jménem Barack Obama. uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* SHOCKING! Obama Hints He Is Clone of Pharaoh Akhenaten 666 (WATCH THIS UNDENIABLE PROOF!) - Here.* SATAN'S CHILDREN THE HOLLYWOOD CLONES - Here."
12.1.
Příspěvek do blogu uživatele Orst

POSOLSTVÁ SVETELNÝCH BYTOSTÍ 2.1 - 8.1.2017

2.1.2017Prišla nová pravda na Novú Zem a šťastie priniesla. Napravila sa už všetkými očakávaná Nová Zem. Tak už stalo sa tak. Pravde sa už zmenil svet na Novej Zemi. Všetko nastalo tak ako má. Už sa zmenila nová pravda na Novej Zemi. Napravila…Zobrazit další
12.1.
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Kalergiho plán: legální genocida evropských národů pomocí míšení ras + úzce související info uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Adamu Offers a Full Political Briefing - Here."
12.1.
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Odkazy na články, videa, audia a různé zajímavosti z titulní strany jsou a budou postupně přesouvány sem uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Magnetické rezonátory vyrábějící zdarma eliktrickou energii. * Scaling free energy generators. Feeding LED bulb with two free energy resonators. (všimněte si, že mezi magnetem a spirálou musí…"
12.1.
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Proč při protnutí galaktického nulového bodu nastanou 3 dny temnoty. uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Drunvalo Melchizedek: Co se stane během přesunu? (do čtvrté dimenze) Strojový překlad ZDE. (Řekl bych ale, že v článku popisovaná trans-mutace a vzestup do vyšší dimenze nebude probíhat tak…"
12.1.
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Jak získat, vlastnit, mít, umět, tvořit atd. cokoliv co si jen přejete (včetně pevného zdraví), aneb jak si začít tvořit Ráj na Zemi (návod na všestranně úspěšný, radostný a šťastný život) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Bring more money into your life with this sexy ritual - Here. (You can use this technique as well for example for your health, body weight and appearance, or whatever else you want.)"
12.1.
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Obáváte se nemocí, obzvláště těch tzv. smrtelných? Tak se už nebojte, shlédněte fakta a začněte se léčit sami! :-) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Další důvod proč nechodit za běžnými doktory. Video: * MUDr. Jan Hnízdil o cholesterolu Uvedeno ZDE. Více v článku: * Omyl v medicíně Uvedeno ZDE. Nenechte se ani očkovat proti něčemu, neboť…"
12.1.

© 2017   Created by Zlaté Živé Světlo.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby