* Holistic Remote Healing - Holistické léčení na dálku - Uvedeno ZDE.

Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light

vnitřního věčného světla a jeho moudrosti- of inner eternal light and its wisdom

*
co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili,aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu zde

Majster El Morya, august 2011

Pozdravujem vás, ja som El Morya,

Znova vám poviem o Vzostúpených Majstroch vo fyzickej forme. Všetci Vzostúpení Majstri počas celých vekov mali schopnosť udržať si pozemskú schránku na rôzne dlhé obdobie. Saint Germain bol známy tým, že si udržal fyzické telo počas niekoľkých storočí. On je príkladom sily premeny, pretože slúži Siedmemu lúču Premeny a Vzostupu.

 

Premena a vzostup sú to isté, pretože premena frekvencie fyzickej hmoty na frekvenciu duchovnej energie je podstatou vzostupu. Keď sa rozhodnete inkarnovať na Zem, vkladáte svoje multidimenzionálne energetické pole do fyzického obalu. Väčšinou žiaľ zabúdate na to, že vy ste tou esenciou a NIE obalom. Našťastie si mnohí z vás začínajú spomínať na to, že ste tou esenciou, duchom a energiou JEDNÉHO, ktorá obýva vašu formu. Keď došoférujete a odchádzate z auta, auto nezmizne a vy už vôbec nie. Keď ste však v aute, zdáte sa byť vy a vaše auto JEDNÝM.

Počas spánku a meditácie mnohí z vás vystupujete zo svojho vozidla. Ale je dôležité, aby bolo vozidlo zaparkované, keď odchádzate. Vystúpili by ste z auta, kým sa ešte hýbe? Rovnako nevystúpite zo svojho tela, keď idete po ulici. Auto by mohlo nabúrať, ak by ste ho nechali ísť samé a rovnako by vaše telo mohlo spadnúť, keď ho opustíte počas pohybu. Z tohto dôvodu sa Vzostúpení Majstri učia poznať, aké množstvo ich Esencie je vo vnútri fyzickej formy. Ako Vzostúpení Majstri sa naučíte bezpečne zaparkovať svoje vozidlo, keď idete navštíviť vyššie svety. Tak sa doňho môžete vrátiť vždy, keď budete potrební v tretej dimenzii.

Našťastie prebiehajú vaše interdimenzionálne cesty mimo času. To, čo sa vám zdá ako dlhá cesta, trvá z pohľadu ostatných iba okamih. Avšak počas tohto okamihu musí byť vaše telo v bezpečí. Fyzická forma je veľmi krehká a je pre ňu ťažké udržať si optimálny zdravotný stav v nižších frekvenciách sveta tretej dimenzie. Ako viete, molekuly života sa v priebehu času rozpadajú a sú náchylné podľahnúť zraneniam a chorobám. Tento fakt platí hlavne vtedy, keď je vaša esencia/duch na cestách do iných realít.

Keď ste na návšteve vo svete s vyššou frekvenciou, môžete sa spojiť s jedným z mnohých vyjadrení vášho JA vo vyšších dimenziách alebo sa rozhodnúť navštíviť tieto svety v beztvarom stave číreho vedomia. Alebo si budete chcieť vytvoriť formu vyššej dimenzie, ktorá by predstavovala vaše vedomie. Tieto formy sú vytvorené z multidimenzionálneho svetla a bezpodmienečnej lásky. Preto sú večné a nezničiteľné a automaticky sa rozložia a vrátia do JEDNÉHO, keď ich už nepotrebujete.

Ako Vzostúpený majster máte veľkú výhodu v tom, že vaše multidimenzionálne vedomie má úžasnú liečivú silu, ktorú môžete použiť na liečenie svojej fyzickej schránky. Avšak vyššie frekvencie, ktoré liečia vaše fyzické telo, prinášajú začiatočníkom aj obrovskú únavu. Mať vedomie, ktoré rezonuje na oveľa vyššej frekvencii než jeho obal, je pre tento obal (telo) veľmi vyčerpávajúce. A preto je dobré si často zdriemnuť, meditovať a pobývať v prírode, pokým sídlite vo vašej fyzickej schránke. Vychádzka v prírode je dôležitá, pretože vďaka nej sa lepšie uzemníte do tela Matky Zeme.

Keď ste uzemnení, ľahšie prijmete pomoc Gaie. Forma Planetárneho Vedomia Gaie, planéta Zem, vám umožňuje oddýchnuť si od bremena nosenia formy s oveľa nižšou frekvenciou, než má vaše vedomie. Napokon, rovnako ako počas Planetárneho Vzostupu, vaše vyššie vedomie vo vašom uhlíkovom tele premení každú bunku a každý atóm tejto schránky na podobu formy piatej dimenzie – Svetelné telo. Medzitým vám vaše vedomie Vzostúpeného Majstra pripomenie, ako môžete používať svoje multidimenzionálne liečivé sily na liečenie a udržanie schránky tretej dimenzie. Potom budete môcť ľahšie používať svoje fyzické telo až do vášho Osobného a Planetárneho Vzostupu.

Dovtedy bude vaše vzostúpené vedomie vylepšovať vaše telo aktivovaním vašej „zbytočnej“ DNA, ktorá bola označená ako zbytočná vašimi vedcami a v skutočnosti je miestom, kde sú uložené informácie o vašej transformácii na Svetelné telo. Preto urýchľuje vašu schopnosť zažívať transformačný proces na Svetelné telo, zatiaľ čo vaše vedomie stále obýva vaše uhlíkové telo. S pokračovaním tejto premeny sa vaše rozšírené vnímanie postupne nalaďuje a vaša jasnozrivosť a ďalšie schopnosti vám pomôžu vedome vnímať multidimenzionálne energie vstupujúce a začleňujúce sa do vášho sveta tretej dimenzie.

Tieto vnemy sú najlepším liekom na 3D vírus strachu, ktorý môže byť veľmi nebezpečný pre vaše neustále sa meniace fyzické vozidlo. Keď už budete schopní vnímať energetické polia vyšších dimenzií, ako prúdia do vášho pozemského a planetárneho tela a spájajú sa s nimi, budete VEDIEŤ bez akýchkoľvek pochybností, že VZOSTUPUJETE. Keď prvý krát začnete vnímať tieto molekuly, je dobré zavrieť oči a pozorovať realitu otvoreným tretím okom. Vaše tretie oko vám umožňuje vnímať energie, zatiaľ čo vaše vyššie srdce vám pomáha začleniť tieto energie, komunikovať s nimi a pochopiť správu, ktorú obsahujú.

Teraz si vyskúšame multidimenzionálne vnímanie:

Chvíľu pozorujte svoje okolie svojim tretím okom.
Prepustite všetky myšlienky.
Svoje emócie presuňte na neutrálne miesto.
Uvoľnite svoje telo, seďte s narovnaným chrbtom a otvorte svoje čakry.
Rozšírte svoje vedomie upravením dychu tak, že budete vydychovať dvakrát tak dlho, ako sa nadychujete.
Pustite sa!

Chvíľu iba vnímajte svoje rozšírené vedomie.

Predtým, než sa začnete venovať svojim povinnostiam uistite sa, že je vaše vedomie plne začlenené do vášho tela skôr, než sa pohnete. Inak povedané, skôr sa pohnete so svojim vozidlom:

Zapnite si bezpečnostný pás.
Nastavte si spätné zrkadlá.
Skontrolujte, či máte dostatok paliva.
Naštartujte motor.
Skontrolujte svoje okolie.
A potom sa pohnite.

Keď máte všetko vybavené, zaparkujte svoje vozidlo, zamknite ho, aby ho nemohol použiť nikto iný a obklopte ho svetlom. Nezabudnite svoje vozidlo vyčistiť, skontrolovať olej a uistiť sa, že máte dostatok paliva. Nehýbte sa so svojim vozidlom pokým nie je vaša primárna pozornosť v tretej dimenzii. Bude trvať dlhý „čas,“ kým sa vám podarí prebudiť toto vozidlo k prirodzenému stavu. Oveľa jednoduchšie je udržať si ho, než získať nové. Čakali ste a študovali počas nespočtu inkarnácií, aby ste sa pripravili na možnosť udržať si fyzickú formu počas Osobného a Planetárneho Vzostupu. Preto ste VY pokladom vášho Multidimenzionálneho JA.

Vaše Vzostúpené Majstrovské JA vníma energiu, ktorá zahŕňa formu tretej dimenzie. Ale vaše ľudské ja vidí formu bez toho, aby si uvedomovalo energiu, ktorá ho stvorila, ktorá ho zásobuje „palivom“ a dáva jej život v svete tretej dimenzie. Preto vtedy, keď je vaše vozidlo bezpečne zaparkované trénujte vnímanie Vzostúpeného majstra uvedomovaním si energie, ktorá vytvára, oživuje, udržiava a spája všetok život.

Najskôr budete vnímať iba molekuly života, keď budete v meditatívnom stave vyššieho vedomia, pretože prúd týchto zmyslových vnemov bude zaplavovať vaše normálne vedomie. Keď sa však vaše multidimenzionálne vedomie plne zapojí, bude pre vás stále prirodzenejšie vidieť energiu a formu zároveň. Medzitým ma neváhajte zavolať vždy, keď budete potrebovať pomoc. Teraz k vám prehovorí môj Brat zo Svetla, Saint Germain.

Žehnám vám,
Ja som El Morya

Hovorí Saint Germain

Moji milovaní, ja som Saint Germain,

Rád by som prispel k správe môjho drahého priateľa El Morya o udržiavaní si fyzickej formy v stave Vzostúpeného Majstra. Vidím, že ste vy, moji drahí majstri, unavení z trápenia tretej dimenzie a túžite po návrate Domov k vašim skutočným vibráciám. Väčšina z vás sa pričinila o vzostup počas nespočtu inkarnácií a chcete sa iba oddávať sláve bezpodmienečnej lásky a multidimenzionálneho svetla. S radosťou vám teraz môžem povedať, že ten okamih naozaj prichádza.
Ako ste sa však naučili v mnohých inkarnáciách, posledná tretina každého projektu je najťažšia. Prvá vec je tá, že vás tento proces už vyčerpáva a druhá, že všetko, čo ste si nechali na neskôr, pretože to bolo príliš ťažké, je teraz pred vami. Bolo správne odložiť niektoré veci na neskôr, pretože na ich úspešné dokončenie je potrebné vedomie Vzostúpeného Majstra. Frekvencia Zeme bola navyše príliš nízka na pochopenie mnohých vyšších akcií a ich prijatie kolektívnym vedomím danej oblasti. Preto mnohé statočné skutky upadli do zabudnutia.

Veľmi sľubné je to, že teraz, keď stojíte na prahu Planetárneho vzostupu, je frekvencia Zeme vyššia než bola po celú dobu od pádu Atlantídy. Buďte preto trpezliví. Mnohé z problémov, ktoré sú pozostatkom temných období, budú automaticky uvoľnené, pretože frekvencia strachu a duality nedokáže zniesť súčasnú rezonanciu planéty Zem. Vďaka tomu bude premena fyzickej hmoty na duchovnú energiu oveľa jednoduchšia.

Ako Vzostúpení Majstri udržujúci si fyzickú formu ste sa dobrovoľne rozhodli podieľať sa na záverečnej premene temnoty na svetlo a duality na jednotu. Spočiatku môžete pri tejto premene zažívať smútok, kvôli tomu, že váš starý svet zomiera. Je prirodzené na konci jednej éry cítiť žiaľ. Hoci to bolo obdobie veľkých problémov, mnohí z vás našli veľkú lásku, víťazstvo a dokonca osvietenie v prostredí oddelenosti a obmedzení počas posledných 12 tisíc rokov.

Prežili ste životy s veľkými víťazstvami a iné s príšerným trápením. Vieme aj to, že strach a hnev boli neustálou hrozbou počas mnohých vašich fyzických inkarnácií. Boli ste však statoční a vždy znova ste sa dokázali vrátiť, aby ste sa pokúsili zastaviť stále sa zväčšujúci energetický prepad tela Gaie. My, Vzostúpení Majstri vieme, aké ťažké môžu byť inkarnácie na Zemi, ale vieme aj to, že je možné dosiahnuť víťazstvá a šťastie. Chceme vám všetkým povedať, že TERAZ je ten čas, keď si môžete dovoliť oddýchnuť si s radosťou z návratu Domov.

Posledná vec, ktorú je potrebné spraviť pred vzostupom, je očistenie vašej fyzickej formy, ktorá je súčasťou formy Gaie, od strachom naplnených emócií, myšlienok a spomienok. Boli ste statoční bojovníci, statočnejší, než si dokážete predstaviť. Venujte prosím chvíľu uvedomeniu si, akí statoční ste boli, keď ste sa stále znova vracali na planétu, kde bola väčšia pravdepodobnosť, že budete cítiť strach a žiaľ, než to, že budete cítili lásku a radosť. Ale vy ste sa vrátili, inkarnáciu po inkarnácii.

Nedokázali ste si spomenúť na predošlé inkarnácie a keď ste vstúpili do inkarnácie, vždy sa vám zdalo, že je to vaša prvá. Ešte horšie však bolo to, že ste si nepamätali na úžasné návraty Domov do vyšších svetov, ktoré ste zažívali po inkarnáciách naplnených duchovným rastom. Na druhej strane v niektorých inkarnáciách ste boli tak stratení vo všadeprítomnej temnote, že vám trvalo mnoho životov a museli ste sa mnohokrát vrátiť do nižších vrstiev štvrtej dimenzie, kým ste si dokázali spomenúť na svoje skutočné JA.

Žehnám vám moji drahí, pretože v tejto inkarnácii si pamätáte na svoje skutočné Multidimenzionálne JA a pritom si stále udržujete fyzickú formu. V skutočnosti ste si spomenuli na to, že ste TERAZ a VŽDY ste boli Vzostúpenými Majstrami. Preto sa nenechajte zmiasť rozpadajúcou sa 3D Hrou. Prepustite to, čo odchádza s bezpodmienečnou láskou a radosťou z dokončenia. A v tom istom okamihu objímte to, čo napĺňa vaše bytie láskou a svetlom vášho skutočného JA.

Znovu vám pripomínam, aby ste si boli vedomí toho, že ste Vzostúpeným Majstrom, ktorý je stále zapojený do matrixu tretej dimenzie na Zemi. S nezaujatým súcitom Vzostúpeného Majstra pokojne pozorujte, ako sa štruktúry oddelenosti a obmedzení tretej dimenzie rozpadajú každým dňom viac a viac. V odpovedi na toto pozorovanie premeňte najskôr každú svoju na strachu založenú myšlienku a emóciu na bezpodmienečnú lásku. Potom projektujte túto bezpodmienečnú lásku do každej jednej situácie, ktorá vstúpi do vášho vedomia.

Vždy, keď strachom naplnené myšlienky, emócie alebo situácie vstúpia do vášho vedomia, môžete ma zavolať na pomoc použitím veľmi mocnej Mantry:

Plameň, Plameň, Plameň
Fialového Ohňa
Premieňajúci VŠETKY Tiene na
Svetlo, Svetlo, Svetlo

Opakujte túto Mantru tri krát, aby ste premenili temnotu/strach na svetlo/lásku.

Tak ako je ultrafialová najvyššou frekvenciou svetelného spektra tretej dimenzie, rezonuje vyššia oktáva Fialového Svetla na najvyššej frekvencii každej oktávy svetla. Na prahu každej dimenzie stojí Fialový Chrám Premeny a pomáha vesmírnym cestovateľom navyknúť si na dané vyjadrenie reality. Keď povoláte Fialový Plameň, priťahujete si energiu mnohých týchto Fialových Chrámov, rovnako ako silu premeny.

Sila premeny, ktorá dokáže zmeniť formu s nižšou frekvenciou na ekvivalent s vyššou frekvenciou, bola kľúčovou silou celého stvorenia od čias, kedy Gaia prvý krát vstúpila do svojej planetárnej formy. Premena má moc pozdvihnúť človeka, miesto, vec a dokonca aj myšlienky a emócie na ich vyjadrenie s vyššou frekvenciou. Keď sa bude vaša fyzická forma meniť na Svetelné telo, bude to práve Fialové Svetlo, ktoré vám uľahčí prechod od hmoty k duchovnu.

Zavolajte ma prosím a ja vám odpoviem. Je mojim Poslaním a mojou cťou pomáhať vám s vašou osobnou a planetárnou premenou.

Saint Germain

pre stránku vzostup.sk preložila danuša

Zobrazení: 150

Komentář přidal(a) marshala dne 26.Říjen.2011 v 8:32
môj milačik SAint...dakujem,aj tebe Saška.....

Přidat komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light!

Přidejte se ke komunitě Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.

Různé info související hlavně s transformací a trans-mutací, čili s přechodem do páté, pozitivně polarizované dimenze.

Info, nabídky, počasí

Blogy a texty od admina, zakladatele komunity jsou: ZDE a ZDE a ZDE a ZDE a na trefy.cz ZDE.

TOPlist

Toto počítadlo načítá od 2. 10. 2014 10:00


Děkuji Vám mnohokrát za další Vaše příspěvky na webhosting těchto stránek. (výpisy všech došlých příspěvků jsou uvedeny v jednotlivých seznamech) Uvedeno ZDE. (nyní je účet jak v Kč, tak i v Eurech)
Těm, kteří na provoz stránek přispěli, poskytuji zcela zdarma:
Holistické léčení na dálku - Holistic Remote Healing Uvedeno ZDE.
Podmínky pro registraci. Pokud se sem chcete zaregistrovat, je třeba vyplnit i vaše narození, jinak se vám registrace nezdaří. Nejnižší věk určený Ningem je 13 let!
Důležité upozornění: Členstvím na těchto stránkách souhlasíte s tím a berte na vědomí, že veškerá Vámi uvedená data (včetně osobních), která jste na těchto stránkách uvedli a uvedete, jsou a budou veřejně přístupná.
* Svou vlastní osobní reklamní stránku si můžete vytvořit ZDE.

* Výměnný - bárterový obchod: detaily ZDE.

* Očekávané zázraky už začaly. Na mnoha místech světa se vytvořil výměnný obchod oproštěný od peněz, obzvláště těch cizích. Kdy tomu otevřou dveře i Čecho-Slováci? - ZDE.
* Typy na výlety, turistiku a rekreaci Uvedeno ZDE.

* Výleťák, typy na výlety. Videa na streamu. Uvedeno ZDE.

* Odkazy na možnost srazu někde na rekreačních pobytech (třeba i v zahraničí), které jsou za příznivou cenu. Uvedeno ZDE.
Inspirace různých způsobů přestavby dodávky na cestovní či běžné obydlí - ZDE.

Aktuální teploty kdekoliv ve světe ZDE, ZDE a ZDE.

Stav počasí a předpověď počasí kteréhokoliv místa na světě najdete ZDE nebo ZDE nebo ZDE.

Aktuální stav počasíČR a na SK ZDE kamery ZDE.
* Nejlevnější státy světa kde se dá žít / Cheapest Countries To Live In The World Here.

PROSÍM přispějte něco

Budeme rádi, když nám přispějete libovolnou částku na provoz těchto našich stránek, neboť Ning web hosting nám ročně účtuje 239 dolarů, t.j. zhruba 6.000Kč/rok.
Seznamy přispívajících jsou ZDE.

účet v Eurech je u:
Fio banka
, č. účtu: 2301716634/2010
IBAN: CZ2420100000002301716634
BIC/SWIFT kód je: FIOBCZPPXXX
(do zprávy napište DAR od: - Vaše jméno nebo Váš nick)

účet v Kč je u:
Fio banka
, č. účtu: 2800690360/2010
IBAN: CZ4020100000002800690360 
BIC/SWIFT kód je: FIOBCZPPXXX
(do zprávy napište DAR od: - Vaše jméno nebo Váš nick)

Vaším příspěvkem současně podpoříte i projekt popsaný v článku: Máte-li zájem o setkávání, sdružování nebo o komunitní soužití či permakulturu, dejte nám vědět, můžeme vám poskytnout menší, nebo třeba i několika hektarové pozemky Uvedeno ZDE.

* Předem Vám za dary velice děkujeme a na oplátku vám věnujeme tohle: Co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili, aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu - ZDE.

Již zhruba před 10 lety jsem se pokoušel zrealizovat tohle: podrobnosti ZDE. S realizací společné komunity to prozatím dopadlo tak, jak je popsáno v článku: Máte zájem bydlet někde v krásné přírodě, v komunitě stejně smýšlejících spirituálně založených ezoušů, jako jsem např. já? :-) Uvedeno ZDE.

10 způsobů, jak přestat být otrokem a svrhnout pyramidy kontroly (jak se osvobodit od ovládacích chapadel zkorumpovaného otročujícího vládnoucího systému) Uvedeno ZDE.

* Stále větší počet podomácku vyráběných, elitou záměrně potlačovaných zařízení na výrobu volné energie zapříčiní zhroucení pyramidy prohnilé, zkorumpované světovlády. Jestlipak víte proč? :-) Uvedeno ZDE.

* Proč ve světě dojde vbrzku k obrovským změnám, aneb co se bude velice brzo dít a z jakých důvodů. - ZDE.

Pořiďme si naše vlastní centrum kde se budem moci společně scházet

Štěstí přeje připraveným. Proto je třeba založit neziskovou organizaci již dnes. Mnohem více ZDE a v článku: Chystáte se na nějaký předražený seminář? Pokud ano, pak Vás možná budou zajímat naše názory - ZDE. * Máte zájem se scházet, pobývat nebo bydlet v krásné přírodě s nekonfliktními, spirit. založenými lidmi? - ZDE.


* Nechte se inspirovat nápady, vynálezy a moderní technologií, umožňující nám ŽÍT téměř BEZ PENĚZ - ZDE.
* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL - ZDE.
* Krásné a levné bydlení, které lze dle přání umístit třeba někde v krásné přírodě mimo civilizaci. Uvedeno ZDE.


* Máte zájem stát se vlastníkem 500m2 pozemku v hezké přírodě za pouhých 25.000Kč? - ZDE.
* Co přesně permakultura vlastně je a možnost jak a kde s ní můžete začít i vy - ZDE.


* NEJEN nákup, prodej a pronájem nemovitostí za rozumné ceny (chaty, zahrady, venkovská stavení, domy, louky, lesy atp.) ale i možnost rekreace, alternativního bydlení, životního stylu a vzájemné pomoci - ZDE.

Nejnovější aktivity

Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
před 5 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Respektovaný lékař vyzývá k akci proti podvodu COVID-19. Přibývá lékařů, kteří se nechtějí smířit s mediální diktaturou, která chrlí falešné údaje o údajné pandemii COVID-19. uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Hodnota koncentrace oxidu uhličitého měřená pod maskou.Hodnota se zvyšuje na více než 10ti násobek toho, co je povoleno na pracovišti. Hodnota by se během testu dále zvyšovala, ale…"
před 10 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Respektovaný lékař vyzývá k akci proti podvodu COVID-19. Přibývá lékařů, kteří se nechtějí smířit s mediální diktaturou, která chrlí falešné údaje o údajné pandemii COVID-19. uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Další úzce související videa a články:* Dr. Carrie Madej – Urgentní informace o vakcíně proti covidu-19 (text videa) Uvedeno ZDE.* Proč je nošení roušek velice…"
před 10 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Respektovaný lékař vyzývá k akci proti podvodu COVID-19. Přibývá lékařů, kteří se nechtějí smířit s mediální diktaturou, která chrlí falešné údaje o údajné pandemii COVID-19. uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Dr. Rashid Buttar na stanici NNN k současné situaci - velmi důležité - čtěte a hlavně ŠIŘTE, ŠIŘTE, ŠIŘTE *…"
před 10 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Respektovaný lékař vyzývá k akci proti podvodu COVID-19. Přibývá lékařů, kteří se nechtějí smířit s mediální diktaturou, která chrlí falešné údaje o údajné pandemii COVID-19. uživatele Zlaté Živé Světlo.
"*Další důkaz toho, že celej ten virovej humbuk je jen obrovský podvod. Nákupy testů už v roce 2017 a 18? To jako fakt?! To někde vyhrabali Nostradama a on jim řekl, že to vypukne v Číně a pak se to…"
před 10 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo zveřejnil diskusi.

Respektovaný lékař vyzývá k akci proti podvodu COVID-19

Přibývá lékařů, kteří se nechtějí smířit s mediální diktaturou, která chrlí falešné údaje o údajné pandemii COVID-19. Nyní se postavil na barikády respektovaný lékař MUDR. Peter Lipták. “Testy na COVID-10 jsou nastaveny tak, aby vykazovaly až…Zobrazit další
před 11 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Archontská síť (neboli sít bezduchých entit) tvořících 3./4.D Matrix uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Snění jako duchovní praxe. 11.8.2020 Architekt Video ZDE."
před 13 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse 11. září 2001 byl podvod, vysílán podle připraveného scénáře - 100% důkaz (vše je jinak než se nám snaží namluvit, otevřete již konečně oči, nebo z vás udělají naprosté otroky) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* 9/11 - Das verbotene Video zum 11. September 2001 Video ZDE.  "
před 15 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Odkazy na články, videa, audia a různé zajímavosti z titulní strany jsou a budou postupně přesouvány sem uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Ing. Milan Hein, Biopole versus mobilní telefony Vimeo ZDE. (Pro pochopení souvislostí je nutno shlédnout celé vimeo.) * Jelikož je prokázané, že máme kolem sebe tzv. auru, čili…"
před 15 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Vědecky dokázána souvislost mezi koronavirem a 5G. Dejme proto v ČR a SR stop 5G, jelikož jde nejen o Vaše zdraví, ale i o Vaši fyzickou a duševní svobodu uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Ing. Milan Hein, Biopole versus mobilní telefony Vimeo ZDE. (Pro pochopení souvislostí je nutno shlédnout celé vimeo.) * Jelikož je prokázané, že máme kolem sebe tzv. auru, čili…"
před 15 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Odkazy na články, videa, audia a různé zajímavosti z titulní strany jsou a budou postupně přesouvány sem uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* 5 etap vzestupu 9.6.2020 Erena Velasquez Video ZDE. * Planetární vzestup – spojení nositelů pravdy 8.5.20 Romeo Baron/ Asur´ana Video ZDE. * Globální reset, 27.03.2020, Meg Benedicte Video ZDE.…"
před 16 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Archontská síť (neboli sít bezduchých entit) tvořících 3./4.D Matrix uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* SOUČASNÁ SITUACE 20 - black goo, transhumanismus, proč krev, a náš původ Video ZDE. (ti bezduší P-Archoni nejsou v první dimenze, ale ve spodním astrálu)"
před 18 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Dr. Carrie Madej – Urgentní informace o vakcíně proti covidu-19 (text videa) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Ministře Vojtěchu, profesore Prymulo, docente Maďare, premiére Babiši, ministře Hamáčku (a média, která Vám slouží), toto je Vaše dílo.  Matete veřejnost. Manipulujete s fakty. Ze…"
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Dr. Carrie Madej – Urgentní informace o vakcíně proti covidu-19 (text videa) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"... O vakcínách je známo, že jsou smrtonosné. V roce 2017 přezkoumali italští výzkumníci složky 44 různých typů vakcín. V každé lidské vakcíně, kterou…"
včera
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
včera
Uživatel Tibor Lapoš sdílel diskusi uživatele Zlaté Živé Světlo v komunitě Facebook.
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Posvátná geometrie a principy tvoření veškeré hmoty/prostoru a událostí/času. uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* My jsme tvůrci svých světů a jejich realit, čili všeho co je - existuje. Uvedeno ZDE.* Vy jste tvůrci Nové Doby! Uvedeno ZDE.* Už je na čase začít si tvořit takový svět v projevu 5.D, ve kterém chcete…"
pondělí
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Posvátná geometrie a principy tvoření uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Zatím sem nic nepište a nevkládejte, není to ještě zcela hotové."
pondělí
Uživatel Zlaté Živé Světlo zveřejnil diskusi.

Posvátná geometrie a principy tvoření

5 základních platonských těles. Hroty posvátné geometrie fungují jako bílé díry (projekce - frekvence Jang, které energii…Zobrazit další
pondělí
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
pondělí

© 2020   Created by Zlaté Živé Světlo.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby