* Holistic Remote Healing - Holistické léčení na dálku - Uvedeno ZDE.

Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light

vnitřního věčného světla a jeho moudrosti- of inner eternal light and its wisdom

*
co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili,aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu zde

Ilona Pálušová - Posolstvo planete Zem - 18.8. 2011

Posolstvo planéte Zem - 18. 8. 2011

Nezamýšľajte sa nad ničím. Teraz nie. Nemá význam kombinovať v sebe rôzne situácie a stavy, ktoré s Vami a Vašou Zemou súvisia. Len prijímajte. Je to presne to čo cítite. Vlna energií svetla sa blíži k Vám, aby Vám ukázala cestu - láskou. Je to vzdušný obal Zeme, ktorý reaguje na jej vibráciu. Deje sa to isté i vo Vás. Ste tým čo je Zem. Živým organizmom uvedomujúcim si, existujúcim, tvoriacim každý svojím spôsobom. To čo očakávate je zmena. Príliš na nej teraz lipnete. Nič iné Vás mnohých nezaujíma. Všetci, ktorí viete čo sa deje ste sústredení na jeden dej. Na prichádzajúcu zmenu polarít a pólov všetkého čo súvisí s Vami a so Zemou. 

     

Vašou úlohou je zostať v kľude.  Je to tu, je to vo Vás a Vy to cítite. Vstupujúca kundalini univerza, ktorá sa omotáva ako had okolo Zeme, aby jej ukázala svoju silu a súčasne sa s ňou spája. S jej energetickou vibráciou na úrovni Mer-Ka-By. Bod po bode jednotlivo i spolu. Je to prienik realitami Vašich sŕdc. Kedy jedno vie a chce a druhé odmieta. Boj, zápas jedného s druhým cez Vaše vedomie, srdce, lásku. Zápasíte sami so sebou. Na jednej strane vedomí si seba, svojho ja, na strane druhej to v čom žijete a vôbec  s  Vami neladí a nesúhlasíte s tým. Cítite obmedzenosť, silu zvonku, snažiacu sa Vám dokázať, že nemáte šancu sa jej pustiť a žiť inde a inak podľa svojich predstáv. Dve polarity dvoch svetov oddeľujúce sa, ale snažiace sa jedna druhej ukázať svoju prevahu vlastného presvedčenia. Nie ste tu preto, aby ste pochybovali. Ale verili. I keď je to ťažké žiť tu, na tejto Zemi a súčasne vnímať všetko iné, pozitívne, čo viete, cítite, vidíte. Je to boj polarít, protisíl. Zdolávanie jedného druhým a dokazovanie si. Verte, že to čo prežíva teraz jeden z Vás sa deje všetkým. Svoj vnútorný boj s realitou. Cez slzy, smútok, cez pocity krivdy. Zúfalstvo, beznádej, obava, strach, nenávisť ku všetkému a všetkým, ktorí sú tu a s Vami neladia v jednom rytme. Sú iní, nepochopiteľní, nerozumejúci. Najradšej by ste sa mnohí na všetko vykašlali, vzdali to, utiekli niekam a boli tam sami len so sebou. Pretože neveríte, nechcete už nič iné len mať kľud. To všetko sa vo Vás deje tu na Zemi. I keď sa mnohí naoko usmievate, Vaše vnútro je iné. Roztrieštené, rozhárané.

     

Verte, je to v poriadku. Vstupom do brány - do jej "dverí" - vypúšťate všetko čo s touto dimenziou súvisí a s novou nie. S novým vedomím, cítením. S Vaším ja. Aby ste to nepreniesli vyššie, aby Vás to pustilo.  Pretože tam kam kráčate, do sveta bez polarít je to už iné. 

     

Vypúšťate hnev, pochybnosti, zlosť, násilie, deštrukciu, nedôveru, agresivitu, snahu víťaziť nad druhým, ovládať, manipulovať.  Uvedomovaním si týchto pocitov, ktoré cez Vás prechádzajú a odtekajú do priestoru času. Uvoľňujete Zem i seba k nádychu, ktorý bude novým, bezpolaritným. To sa teraz deje. Zapamätajte si, že to čo vypúšťate von sa deje i so Zemou. Všetko čo sa na Zemi odohráva a nie je v norme je tým istým.

     

Zem sa napája na protisilu svojím energetickým telom. Je už ukotvená vo svojej dráhe, v tuneli času, očakávajúca štart a ztriasa zo seba všetkých a všetko čo by jej bránilo ísť. Tak ako človek. Jej magnetické póly sa prelaďujú na novú sústavu cez hologram. Magnetická sféra mení smer dotýkajúc sa čakier, každej zvlášť, aby sa naplno otvorili a prijali kozmický prúd svetla. Sú to otvorené kanály vedomia Zeme, kadiaľ prúdi vesmírna sila a napĺňa Zem až po okraj. To isté sa deje u Vás. U každého zvlášť. 

 

JE  POZITÍVNE  VEDIEŤ,  ŽE  ČAS  STRÁVENÝ  PRÍPRAVOU  NA  TÚTO  ZMENU,  KTORÁ PRICHÁDZA , BOL  SPLNENÝ   DO ČIARKY,  DO  BODKY,  DO SLOVA  A  DO  PÍSMENA. SĽUBOM  GALAKTICKÝCH HVIEZD  A  PLANÉT,  ŽE  POMOŽU  PRI  ZMENE  VEDOMIA POPULÁCIE.

 

     

Viete, že čas sa nikoho nepýta čo má robiť. Postupuje, ide tak ako mu velí najvyššie vedomie. Nič iné ho nezaujíma. Len negácia negatívneho a prijímanie tých, ktorí v tomto zmysle žijú. Preto je potrebné si uvedomiť, že súrenie toho čo Vám neustále hovoríme o pochopení, pravde, dôležitosti holej existencie lásky je veľmi dôležité. Tieto slová - i keď sa Vám mnohokrát zdali bezúčelné, často sa opakujúce, neustále hovoriace to isté -  mali svoju dôležitosť a dôvod. Neustálym memorovaním, kladením dôrazu na podstatnosť všetkého čo tvorí základ nového vedomia.

     

To, že teraz zápasíte so zemskou sférou a pritom sami ste plní svetla. Že sa pokúšate vyhrať, zvíťaziť a dokázať svoju pravdu - je správne. Nemáte v tejto chvíli na výber. V tejto vibrácii, kedy sa spájajú dve frekvencie do jednej. Dokázaním sami sebe, že ste dobrí, milovaní, že na to máte, že Vás už nič nezastaví i keď sa snaží Vás to lámať je dôležité pre zmenu vedomia, myslenia celej populácie. Vy, poslaní, všetko vediete a vstupujete dvierkami času síce akoby do tmy, nevediac čo bude, ale  vnútornou silou a zrakom vidiaci, že je to tak ako to cítite. Len vydržať, nenechať sa ovplyvniť negativitou druhých.  Usmievajte sa srdcom i tvárou. I keď sa Vám nechce a kašlete na celý svet. Úsmev Vás naladí, otvorí srdce. Verte, že to nehovoríme len tak bezdôvodne.

     

Tento hmotný svet žije a koná tak ako má. Je to jeho vedomie. Vedomie tých, ktorí k nemu patria. Viac nedokáže. Zmeniť, pochopiť, prijať. A Vy to viete v každodennom zápase s ním. Nezazlievajte mu to. Na viac nemá. Je predstaviteľom svojej dimenzie nechápajúc iné  -  to podstatné. Nezamýšľajte sa nad tým. Je to veda univerza. Vie kedy, ako, s kým.

     

Vy sa sústreďte na seba, na svoju intuíciu. Secretom srdca vizualizujte všetko čo vidíte vnútorným zrakom. Je to sila, ktorá Vás spája. Vkročili ste do brány, do  "dverí"  času. Stará Zem sa búri, keď stojí v tomto prievane dvoch síl a nová už čaká. Pulzáciou magnetizmu, svetlom zhora, svitom dvoch sĺnc na oblohe. Tým všetkým oznamuje očakávanú zmenu vesmíru. Držte sa svojho srdca, otvorte jeho bránu sami v sebe. Omyte sa svetlom prichádzajúcim zhora, otvorte čakry tak ako Zem a nasmerujte ich k severnému pólu. Tela Vášho i Zeme. Odtiaľ príde zmena. Dotykom časov a jeho pohladením.

     

Ste článkom vedomia, ktorý všetko vedie. Vždy to tak bolo tu na Zemi, že ten kto hovoril pravdu, ktorú iní nepoznali, pretože ju nemali naučenú a overenú vedeckými kruhmi, ich odmietali, ponižovali. Až kým sa nepresvedčili na vlastné oči, že všetko je iné ako si mysleli. Tá chvíľa vždy príde. Tak ako to bolo mnohokrát. Vždy následne z veľkej nedôvery prichádza osvietenie človeka, jeho vedomia dôkazom univerza a jeho sily.

     

Veľa  ľudí v histórii Zeme trpelo, boli odmietaní a pritom jediným ich cieľom bolo pomôcť nevedomosti. Tak je tomu i teraz. Budete prekvapení aký je vesmír veľký a koľko má sily. Čo všetko Vám ukáže i dovolí. Všetkým ktorí trpeli i tým ktorí nepochopili. Svetelný svet.

 

                                                                                                                                 

S láskou Féva

Ilona Pálušová


 

Odkaz je možné v neskrátenej a neupravenej verzii ďalej šíriť nekomerčným spôsobom, len za podmienky uvedenia aktívneho odkazu www.anjelska.sk

Zobrazení: 200

Přidat komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light!

Přidejte se ke komunitě Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.

Různé info související hlavně s transformací a trans-mutací, čili s přechodem do páté, pozitivně polarizované dimenze.

Info, nabídky, počasí

Blogy a texty od admina, zakladatele komunity jsou: ZDE a ZDE a ZDE a ZDE a na trefy.cz ZDE.

TOPlist

Toto počítadlo načítá od 2. 10. 2014 10:00


Děkuji Vám mnohokrát za další Vaše příspěvky na webhosting těchto stránek. (výpisy všech došlých příspěvků jsou uvedeny v jednotlivých seznamech) Uvedeno ZDE. (nyní je účet jak v Kč, tak i v Eurech)
Těm, kteří na provoz stránek přispěli, poskytuji zcela zdarma:
Holistické léčení na dálku - Holistic Remote Healing Uvedeno ZDE.
Podmínky pro registraci. Pokud se sem chcete zaregistrovat, je třeba vyplnit i vaše narození, jinak se vám registrace nezdaří. Nejnižší věk určený Ningem je 13 let!
Důležité upozornění: Členstvím na těchto stránkách souhlasíte s tím a berte na vědomí, že veškerá Vámi uvedená data (včetně osobních), která jste na těchto stránkách uvedli a uvedete, jsou a budou veřejně přístupná.
* Svou vlastní osobní reklamní stránku si můžete vytvořit ZDE.

* Výměnný - bárterový obchod: detaily ZDE.

* Očekávané zázraky už začaly. Na mnoha místech světa se vytvořil výměnný obchod oproštěný od peněz, obzvláště těch cizích. Kdy tomu otevřou dveře i Čecho-Slováci? - ZDE.
* Typy na výlety, turistiku a rekreaci Uvedeno ZDE.

* Výleťák, typy na výlety. Videa na streamu. Uvedeno ZDE.

* Odkazy na možnost srazu někde na rekreačních pobytech (třeba i v zahraničí), které jsou za příznivou cenu. Uvedeno ZDE.
Inspirace různých způsobů přestavby dodávky na cestovní či běžné obydlí - ZDE.

Aktuální teploty kdekoliv ve světe ZDE, ZDE a ZDE.

Stav počasí a předpověď počasí kteréhokoliv místa na světě najdete ZDE nebo ZDE nebo ZDE.

Aktuální stav počasíČR a na SK ZDE kamery ZDE.
* Nejlevnější státy světa kde se dá žít / Cheapest Countries To Live In The World Here.

PROSÍM přispějte něco

Budeme rádi, když nám přispějete libovolnou částku na provoz těchto našich stránek, neboť Ning web hosting nám ročně účtuje 239 dolarů, t.j. zhruba 6.000Kč/rok.
Seznamy přispívajících jsou ZDE.

účet v Eurech je u:
Fio banka
, č. účtu: 2301716634/2010
IBAN: CZ2420100000002301716634
BIC/SWIFT kód je: FIOBCZPPXXX
(do zprávy napište DAR od: - Vaše jméno nebo Váš nick)

účet v Kč je u:
Fio banka
, č. účtu: 2800690360/2010
IBAN: CZ4020100000002800690360 
BIC/SWIFT kód je: FIOBCZPPXXX
(do zprávy napište DAR od: - Vaše jméno nebo Váš nick)

Vaším příspěvkem současně podpoříte i projekt popsaný v článku: Máte-li zájem o setkávání, sdružování nebo o komunitní soužití či permakulturu, dejte nám vědět, můžeme vám poskytnout menší, nebo třeba i několika hektarové pozemky Uvedeno ZDE.

* Předem Vám za dary velice děkujeme a na oplátku vám věnujeme tohle: Co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili, aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu - ZDE.

Již zhruba před 10 lety jsem se pokoušel zrealizovat tohle: podrobnosti ZDE. S realizací společné komunity to prozatím dopadlo tak, jak je popsáno v článku: Máte zájem bydlet někde v krásné přírodě, v komunitě stejně smýšlejících spirituálně založených ezoušů, jako jsem např. já? :-) Uvedeno ZDE.

10 způsobů, jak přestat být otrokem a svrhnout pyramidy kontroly (jak se osvobodit od ovládacích chapadel zkorumpovaného otročujícího vládnoucího systému) Uvedeno ZDE.

* Stále větší počet podomácku vyráběných, elitou záměrně potlačovaných zařízení na výrobu volné energie zapříčiní zhroucení pyramidy prohnilé, zkorumpované světovlády. Jestlipak víte proč? :-) Uvedeno ZDE.

* Proč ve světě dojde vbrzku k obrovským změnám, aneb co se bude velice brzo dít a z jakých důvodů. - ZDE.

Pořiďme si naše vlastní centrum kde se budem moci společně scházet

Štěstí přeje připraveným. Proto je třeba založit neziskovou organizaci již dnes. Mnohem více ZDE a v článku: Chystáte se na nějaký předražený seminář? Pokud ano, pak Vás možná budou zajímat naše názory - ZDE. * Máte zájem se scházet, pobývat nebo bydlet v krásné přírodě s nekonfliktními, spirit. založenými lidmi? - ZDE.


* Nechte se inspirovat nápady, vynálezy a moderní technologií, umožňující nám ŽÍT téměř BEZ PENĚZ - ZDE.
* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL - ZDE.
* Krásné a levné bydlení, které lze dle přání umístit třeba někde v krásné přírodě mimo civilizaci. Uvedeno ZDE.


* Máte zájem stát se vlastníkem 500m2 pozemku v hezké přírodě za pouhých 25.000Kč? - ZDE.
* Co přesně permakultura vlastně je a možnost jak a kde s ní můžete začít i vy - ZDE.


* NEJEN nákup, prodej a pronájem nemovitostí za rozumné ceny (chaty, zahrady, venkovská stavení, domy, louky, lesy atp.) ale i možnost rekreace, alternativního bydlení, životního stylu a vzájemné pomoci - ZDE.

Nejnovější aktivity

Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
před 5 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Respektovaný lékař vyzývá k akci proti podvodu COVID-19. Přibývá lékařů, kteří se nechtějí smířit s mediální diktaturou, která chrlí falešné údaje o údajné pandemii COVID-19. uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Hodnota koncentrace oxidu uhličitého měřená pod maskou.Hodnota se zvyšuje na více než 10ti násobek toho, co je povoleno na pracovišti. Hodnota by se během testu dále zvyšovala, ale…"
před 10 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Respektovaný lékař vyzývá k akci proti podvodu COVID-19. Přibývá lékařů, kteří se nechtějí smířit s mediální diktaturou, která chrlí falešné údaje o údajné pandemii COVID-19. uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Další úzce související videa a články:* Dr. Carrie Madej – Urgentní informace o vakcíně proti covidu-19 (text videa) Uvedeno ZDE.* Proč je nošení roušek velice…"
před 11 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Respektovaný lékař vyzývá k akci proti podvodu COVID-19. Přibývá lékařů, kteří se nechtějí smířit s mediální diktaturou, která chrlí falešné údaje o údajné pandemii COVID-19. uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Dr. Rashid Buttar na stanici NNN k současné situaci - velmi důležité - čtěte a hlavně ŠIŘTE, ŠIŘTE, ŠIŘTE *…"
před 11 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Respektovaný lékař vyzývá k akci proti podvodu COVID-19. Přibývá lékařů, kteří se nechtějí smířit s mediální diktaturou, která chrlí falešné údaje o údajné pandemii COVID-19. uživatele Zlaté Živé Světlo.
"*Další důkaz toho, že celej ten virovej humbuk je jen obrovský podvod. Nákupy testů už v roce 2017 a 18? To jako fakt?! To někde vyhrabali Nostradama a on jim řekl, že to vypukne v Číně a pak se to…"
před 11 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo zveřejnil diskusi.

Respektovaný lékař vyzývá k akci proti podvodu COVID-19

Přibývá lékařů, kteří se nechtějí smířit s mediální diktaturou, která chrlí falešné údaje o údajné pandemii COVID-19. Nyní se postavil na barikády respektovaný lékař MUDR. Peter Lipták. “Testy na COVID-10 jsou nastaveny tak, aby vykazovaly až…Zobrazit další
před 11 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Archontská síť (neboli sít bezduchých entit) tvořících 3./4.D Matrix uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Snění jako duchovní praxe. 11.8.2020 Architekt Video ZDE."
před 13 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse 11. září 2001 byl podvod, vysílán podle připraveného scénáře - 100% důkaz (vše je jinak než se nám snaží namluvit, otevřete již konečně oči, nebo z vás udělají naprosté otroky) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* 9/11 - Das verbotene Video zum 11. September 2001 Video ZDE.  "
před 15 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Odkazy na články, videa, audia a různé zajímavosti z titulní strany jsou a budou postupně přesouvány sem uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Ing. Milan Hein, Biopole versus mobilní telefony Vimeo ZDE. (Pro pochopení souvislostí je nutno shlédnout celé vimeo.) * Jelikož je prokázané, že máme kolem sebe tzv. auru, čili…"
před 16 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Vědecky dokázána souvislost mezi koronavirem a 5G. Dejme proto v ČR a SR stop 5G, jelikož jde nejen o Vaše zdraví, ale i o Vaši fyzickou a duševní svobodu uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Ing. Milan Hein, Biopole versus mobilní telefony Vimeo ZDE. (Pro pochopení souvislostí je nutno shlédnout celé vimeo.) * Jelikož je prokázané, že máme kolem sebe tzv. auru, čili…"
před 16 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Odkazy na články, videa, audia a různé zajímavosti z titulní strany jsou a budou postupně přesouvány sem uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* 5 etap vzestupu 9.6.2020 Erena Velasquez Video ZDE. * Planetární vzestup – spojení nositelů pravdy 8.5.20 Romeo Baron/ Asur´ana Video ZDE. * Globální reset, 27.03.2020, Meg Benedicte Video ZDE.…"
před 16 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Archontská síť (neboli sít bezduchých entit) tvořících 3./4.D Matrix uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* SOUČASNÁ SITUACE 20 - black goo, transhumanismus, proč krev, a náš původ Video ZDE. (ti bezduší P-Archoni nejsou v první dimenze, ale ve spodním astrálu)"
před 18 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Dr. Carrie Madej – Urgentní informace o vakcíně proti covidu-19 (text videa) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Ministře Vojtěchu, profesore Prymulo, docente Maďare, premiére Babiši, ministře Hamáčku (a média, která Vám slouží), toto je Vaše dílo.  Matete veřejnost. Manipulujete s fakty. Ze…"
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Dr. Carrie Madej – Urgentní informace o vakcíně proti covidu-19 (text videa) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"... O vakcínách je známo, že jsou smrtonosné. V roce 2017 přezkoumali italští výzkumníci složky 44 různých typů vakcín. V každé lidské vakcíně, kterou…"
včera
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
včera
Uživatel Tibor Lapoš sdílel diskusi uživatele Zlaté Živé Světlo v komunitě Facebook.
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Posvátná geometrie a principy tvoření veškeré hmoty/prostoru a událostí/času. uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* My jsme tvůrci svých světů a jejich realit, čili všeho co je - existuje. Uvedeno ZDE.* Vy jste tvůrci Nové Doby! Uvedeno ZDE.* Už je na čase začít si tvořit takový svět v projevu 5.D, ve kterém chcete…"
pondělí
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Posvátná geometrie a principy tvoření uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Zatím sem nic nepište a nevkládejte, není to ještě zcela hotové."
pondělí
Uživatel Zlaté Živé Světlo zveřejnil diskusi.

Posvátná geometrie a principy tvoření

5 základních platonských těles. Hroty posvátné geometrie fungují jako bílé díry (projekce - frekvence Jang, které energii…Zobrazit další
pondělí
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
pondělí

© 2020   Created by Zlaté Živé Světlo.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby