* Holistic Remote Healing - Holistické léčení na dálku - Uvedeno ZDE.

Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light

vnitřního věčného světla a jeho moudrosti- of inner eternal light and its wisdom

*
co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili,aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu zde

ILONA PÁLUŠOVÁ - FÉWA: INFORMÁCIE 21.1.2016 A INFOKÓDY + UPDATE

 

1/21/2016

Vystupujeme z panciera strachu, ktorým sme boli manipulovaní. Bez rozdielu veku, pohlavia. Čím sa nami otvára nová perspektíva. Perspektíva národa, ktorý zabudol, kým je. A týmto národom sme my, SLOVANIA. Sme jadrom novej civilizácie. Sme jadrom nového vesmíru, ktorého žilky sú generačne pospájané a vytvárajú reťazec toho najdôležitejšieho, najkrajšieho, čo človek kedy spoznal. A tým reťazcom je náhrdelník vyskladaný zo sŕdc diamantových.

Strach má táááákééééto velikánske oči :-)

...a čím viac ho kŕmime, tým viac váži, tým viac sa rozširuje. Až sa jedného krásneho dňa nezmestí do vlastnej kože. Švíky praskajú - už ho nemá čo držať pokope. Nitky sa rozpadajú a to je jeho koniec. Pretože pre strach /na rozdiel od lásky/ platia pravidlá amortizácie.

Je ako mydlová bublina, ktorá neustále odsmerovávala ľudskú pozornosť. Aby človek zabudol, kým v skutočnosti je. Aby si nespomenul, že je poslom Bohom vyslanej lásky, ktorá je najmocnejšou kozmickou energiou.

Pár indícií: ....Snehulienka a sedem trpaslíkov..... za siedmimi horami, za siedmimi dolinami.... divotvorný hrniec..... princezná so zlatou hviezdou na čele... a mnoho ďaľších na ktoré sme zabudli, alebo ..... si niektorí pamätáme

***

Plnou parou vpred, milí priatelia. Nedajte šancu nikomu a ničomu, aby Vám strachom mával pre očami. A keď sa o to bude snažiť - POŠLITE HO OBRATOM DO PRDELE.

***

Bolo by dobré, alebo vhodné, keby sme sa začali pozerať na planéty pod tými uhlami pohľadu, pod akými sa pozeráme na jednu z najkúzelnejších planét vesmíru, ktorou je Zem.......bolo by dobré ich začať vnímať ľudským spôsobom. Pretože tam vonku...tam všade je život.

***

Odpoveďou na otázku - čo sa s nami a tým i so Zemou aktuálne deje je : ....pôsobenie energoinformačného poľa Siria a Plejád a to v akomkoľvek pohľade. Či ich vnímame "len" ako fyzicky neviditeľnú energiu, alebo ako človeku podobné bytosti. Jedno i druhé je v týchto chvíľach súčasťou nad-planetárneho povrchu Zeme. Zamýšľať sa momentálne nad skutočnosťou, že zoskupenie planét Siria a Plejád je príliš od Zeme vzdialené, čiže nás vonkoncom nemusí zaujímať /čo je typický nevedomý prístup, prejav/ je skutočne zbytočné.

Energo - informačné pole Siria súvisí s kozmickou geometriou a tým i s kozmickou architektúrou. A to sa týka i geometrie, architektúry planét. Dalo by sa povedať, že je viacúčelová. Pre nás je momentálne dôležité vedieť, že kozmická geometria sa týka nielen našich tiel, ale i nášho myslenia. Máme sedem tiel /v skutočnosti je mnoho ďaľších/. Sú to vrstvy /smerom od pokožky do priestoru/, ktoré súvisia s jedným so 7 vesmírov /a to v malom i vo veľkom/. Ale i s konkrétnym energetickým centrom, ktorým sú čakry. Komplex všetkých vrstiev /tiel/ je takpovediac zastrešený kozmickou geometriou Siria, ale i energo-informačným poľom Plejád, ktoré sú vzhľadom na navracanie sa k vedomiu lásky, dôležitou pomocnou rukou pre Zem i ľudí.

Skúsme si predstaviť seba a naše ďaľšie telá ako matriošku /čas v čase...čas v čase...čas v čase/. Keď si vizualizujeme matriošky ako zazátkované nádoby, ktoré sa postupne plnia tekutinou /narastajúce energie/, je jasné, že tento nárast nemôže trvať donekonečna. Jedného krásneho dňa :-) tekutina štopel fľaše vytlačí a začne sa plniť druhá matrioška, ktorá je väčšia. Táto v poradí ďaľšia matrioška je už múdrejšia :-). Má predchádzajúcim telom pozbierané skúsenosti, ktoré potrebuje pre telo svetelné. Toto telo sa nachádza v myšlienkových vibráciach /sférach, poliach/ za hranicou tmy /nevedomia/. V tomto kozmickom svete bezčasovosti život nekončí, ale kypí, bujnie, kvitne neustále sa vlniacimi energiami života. Je to bytie a jeho prítomný okamih v ktorom láska nie je len slovom, pretože jednoducho jeden druhého má rád. A ak nie, nech tam ani nechodí :-). Pretože neláska v tomto svete nemá dlhú trvácnosť. Je to kozmická realita, ktorá v zmysle princípov Jednoty kladie na prvé miesto rebríčka hodnôt vysokú frekvenciu lásky a jej bezpodmienečnosť. Čo je absolútne iná kvalita všetkých vzťahov, ako tomu bolo doteraz. Nakoľko život každého z nás je o komplexe všetkých vzťahov / to znamená nielen partnerských/, logicky z tejto skutočnosti vyplýva, že takáto kvalitatívna zmena bude mať dosah na všetko. Pokiaľ si niekto z nás nespomína na staré zlaté časy :-) - trochu osviežim spomienky na telo svetelné. Je ako lemuriánsky kryštál. Čisté, priezračné, transparentné dúhové paprsky, ktoré telo vysiela....vyžaruje z miesta, kde je naše svetelné srdce....Ilona

Pozn.: pro kódy kliknout na odkaz !


Zdroj: https://www.facebook.com/ilona.palusova

 

Zobrazení: 846

Komentář přidal(a) Ywet dne 21.Leden.2016 v 22:29

Komentář přidal(a) Zlaté Živé Světlo dne 21.Leden.2016 v 23:42

* Jak se propojit se svými vyššími já a obnovit si tím spojení se svým multidimenzionálním já. Uvedeno ZDE.


* Jak se stát supravodičem harmonického duchovního pra světla a jeho láskyplných energií - frekvencí. Uvedeno ZDE.
* Jak se stát zářičem harmonizujícího, čili láskyplného světla a pomoci planetě i lidstvu při hladké transformaci nazpět do jednoty a harmonie, čili do páté a vyšších dimenzí. Uvedeno ZDE.

Komentář přidal(a) René Hajda dne 23.Leden.2016 v 9:57

Nová cesta do středu Země – stejná cesta do pekel jako Kolský vrt?

ZDE

V roce 1989 se sovětští vědci na poloostrově Kola provrtali hloubky více než 12 km. Na veřejnost se tehdy dostaly neuvěřitelné zprávy, že přístroje zaznamenaly jakési podivné zvuky z hlubin připomínající křik a sténání.

Komentář přidal(a) Zlaté Živé Světlo dne 23.Leden.2016 v 22:58

Z podzemí jsou negativní uchoni již vyhnáni, takže dnes je podzemí již v pohodě. Jedná se o vnitřní Zemi a ne o útroby země. * Skrytý svět pod našima nohama uvedeno ZDE.

Komentář přidal(a) Zlaté Živé Světlo dne 24.Leden.2016 v 15:11

Není snadné probudit masy lidí, které jsou díky soustavnému masmediálnímu vymývání mozků v posthypnotickém stavu. Čím více lide se ale začne probírat ze lží, které přijali za své osobní pravdy, tím rychleji se začnou probírat i všichni ostatní. Jak vidím, tak se to již děje a to ve stále větším měřítku. Takže s tím lanem počkej a ten rybník taky odlož na později, až bude tepleji. :-) Nezoufej ale, neboť tento svět je stále více prozařován nepolarizovaným světlem, které probudí (nebo uškvaří) i ty největší spáče. Právě probíhající vzestup do vyšší dimenze a projevu existence by podle tajemství Amenti měl probíhat takto: Uvedeno ZDE.

Čím více se blížíme k protnutí zarovnaných nebeských těles do přímky s centrálním sluncem, tím více je všechno a všichni prozařováno NEPOLARIZOVANÝM světlem pramenícím z centrálního slunce. To způsobuje nejen zvyšování Schumannových rezonancí, čili frekvence jádra Země, ale i trans-mutaci veškeré hmoty do vyššího projevu existence. Frekvence jádra Země je dnes již víc než 2x vyšší než tomu bylo zhruba před dvěmi desetiletími. To má za následek nejen to, že se v nás začíná tvořit čtyř a více vláknové DNA, ale i to, že se každá naše mentální, čili vnitřní představa stává vně projevenou realitu mnohem rychleji než tomu bylo dříve. Úzce související článek: Potvrzeno! Lidská tkáň nyní mutuje! Vědci s Nobelovou cenou mluvili Uvedeno ZDE.

Proto je třeba se zaměřovat a ve svých pocitech prožívat především to co je příjemné radostně a povznášející a to ostatní nechat kolem sebe jen proplout, bez povšimnutí, čili bez emocionálního prožitku a ztotožnění se s tím. Též je třeba si začít představovat to co si přejeme (jako např. všem dostupná a každým běžně užívaná volná energie, nebo-li energie zdarma) a ignorovat vše co si nepřejeme. Uvědomte si, že na co upnete/upneme svou pozornost, to nejen prožíváme, ale i spoluvytváříme, obzvláště pokud to podporujeme svými emocemi, neboť emoce vytváří gravitační silová pole, která vytváří vně projevené, čili hmotné projevy existencí. Úzce související články: * Vesmír kolem nás je prý jen gigantický hologram (vědci prý získali důkaz) Uvedeno ZDE. * Pochopení principu tvoření veškeré tzv. hmoty, prostoru a událostí tvořících zdání plynoucího času vám umožní stát se vědomým tvůrcem svého světa i jeho realit a pánem svého osudu. Uvedeno ZDE. * Z čeho je tvořena 3.D hmota Jin a 4.D astrál Jang (tvořící dualitní světy) a jak a proč se propojením částic Jin s frekvencemi Jang navrátíme do jednoty a harmonie, čili do 5. a vyšších D - dimenzí Uvedeno ZDE.

Další úzce související články:
* Obrovská síla představivosti aneb jak z představ vytvářet příjemné radostné a povznášející věci, události a všestrannou hojnost - ZDE.
* Co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili, aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu. Uvedeno ZDE.
* Změníš-li své smýšlení a z toho se rodící přesvědčení, tvořící osobní program, změníš tím nejen svou osobní, ale i kolektivní realitu. Návod jak se stát šťastným člověkem a přitom vytvářet Ráj na Zemi Uvedeno ZDE.
* Už je na čase začít si tvořit takový svět v projevu 5.D, ve kterém chcete pobývat či žít - ZDE.
* Vy jste tvůrci Nové Doby! Uvedeno ZDE.

To co je uvedeno v níže uvedeném videu je přesně to, na co nezaměřovat svou pozornost a neztotožňovat se s žádnými negativními frekvencemi, které ve vás takovéto informace (či jakékoliv jiné negativní informace) mohou vyvolat. Berte to POUZE jako informace.

Důrazné varování před islamisty a sluníčkáři. Uvedeno ZDE. (Že by tohle byla pravá tvář P.Ch? To si už ale posuďte každý sám.) :-)

Berte na vědomí, že vše čemu uvěříte se stane nejen vaší vnitřní pravdou, ale následně i vně projevenou realitou, neboť v co u-věříte, to se stává vaším vnitřním programem, podle kterého si vytváříte svou osobní, vně projevenou realitu.

Je již dokázané, že existují i paralelní světy (ne pouze tento jediný), takže každý má možnost se přesunout jinam a tím se vyhnout tomu co si nepřeje. Jak to udělat vám odhalí kupř. články: * Právě probíhající vzestup do vyšší dimenze a projevu existence by podle tajemství Amenti měl probíhat takto: Uvedeno ZDE. * My jsme tvůrci svých světů a jejich realit, čili všeho co je - existuje. Uvedeno ZDE. * Existuje tolik paralelních světů a jejich realit, čili tolik časových linií a jejich příběhů, kolik je mentálních představ. Který si vyberete a na který z nich se trvale přeladíte je jen a jen na vás Uvedeno ZDE.

* Bašarněkterém ze svých videí uvedl, že odstranění války nedocílíme tím, že budeme válku nenávidět, ale tím, že budeme milovat mír. Toto lze samozřejmě aplikovat i na vše ostatní. Takže pokud chceme být např. zdraví, tak toho nedosáhneme tím, že budeme nenávidět svou nemoc, ani tím že ji budeme milovat, ale tím, že začneme milovat opak, čili že začneme milovat zdraví. Nebo, pokud chceme mít všeho nadbytek, tak nebudeme nenávidět to, čeho máme nedostatek, ani nebudeme milovat svůj nedostatek, ale budeme milovat OPAK, čili budeme milovat nadbytek všeho, co si jen přejeme. Úzce související video: Sen, který žijete, tvoříte vy! NOVÝ SEN - Nebe na Zemi (CZ titulky) Uvedeno ZDE.

Přidat komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light!

Přidejte se ke komunitě Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.

Různé info související hlavně s transformací a trans-mutací, čili s přechodem do páté, pozitivně polarizované dimenze.

Info, nabídky, počasí

Blogy a texty od admina, zakladatele komunity jsou: ZDE a ZDE a ZDE a ZDE a na trefy.cz ZDE.

TOPlist

Toto počítadlo načítá od 2. 10. 2014 10:00


Děkuji Vám mnohokrát za další Vaše příspěvky na webhosting těchto stránek. (výpisy všech došlých příspěvků jsou uvedeny v jednotlivých seznamech) Uvedeno ZDE. (nyní je účet jak v Kč, tak i v Eurech)
Těm, kteří na provoz stránek přispěli, poskytuji zcela zdarma:
Holistické léčení na dálku - Holistic Remote Healing Uvedeno ZDE.
Podmínky pro registraci. Pokud se sem chcete zaregistrovat, je třeba vyplnit i vaše narození, jinak se vám registrace nezdaří. Nejnižší věk určený Ningem je 13 let!
Důležité upozornění: Členstvím na těchto stránkách souhlasíte s tím a berte na vědomí, že veškerá Vámi uvedená data (včetně osobních), která jste na těchto stránkách uvedli a uvedete, jsou a budou veřejně přístupná.
* Svou vlastní osobní reklamní stránku si můžete vytvořit ZDE.

* Výměnný - bárterový obchod: detaily ZDE.

* Očekávané zázraky už začaly. Na mnoha místech světa se vytvořil výměnný obchod oproštěný od peněz, obzvláště těch cizích. Kdy tomu otevřou dveře i Čecho-Slováci? - ZDE.
* Typy na výlety, turistiku a rekreaci Uvedeno ZDE.

* Výleťák, typy na výlety. Videa na streamu. Uvedeno ZDE.

* Odkazy na možnost srazu někde na rekreačních pobytech (třeba i v zahraničí), které jsou za příznivou cenu. Uvedeno ZDE.
Aktuální teploty kdekoliv ve světe - ZDE a ZDE.

Stav počasí a předpověď počasí kteréhokoliv místa na světě najdete ZDE nebo ZDE nebo ZDE.

Aktuální stav počasíČR a na SK ZDE kamery ZDE.
* Nejlevnější státy světa kde se dá žít / Cheapest Countries To Live In The World Here.

PROSÍM přispějte něco

Budeme rádi, když nám přispějete libovolnou částku na provoz těchto našich stránek, neboť Ning web hosting nám ročně účtuje 239 dolarů, t.j. zhruba 6.000Kč/rok.
Seznamy přispívajících jsou ZDE.

účet v Eurech je u:
Fio banka
, č. účtu: 2301716634/2010
IBAN: CZ2420100000002301716634
BIC/SWIFT kód je: FIOBCZPPXXX
(do zprávy napište DAR od: - Vaše jméno nebo Váš nick)

účet v Kč je u:
Fio banka
, č. účtu: 2800690360/2010
IBAN: CZ4020100000002800690360 
BIC/SWIFT kód je: FIOBCZPPXXX
(do zprávy napište DAR od: - Vaše jméno nebo Váš nick)

Vaším příspěvkem současně podpoříte i projekt popsaný v článku: Máte-li zájem o setkávání, sdružování nebo o komunitní soužití či permakulturu, dejte nám vědět, můžeme vám poskytnout menší, nebo třeba i několika hektarové pozemky Uvedeno ZDE.

* Předem Vám za dary velice děkujeme a na oplátku vám věnujeme tohle: Co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili, aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu - ZDE.

Již zhruba před 10 lety jsem se pokoušel zrealizovat tohle: podrobnosti ZDE. S realizací společné komunity to prozatím dopadlo tak, jak je popsáno v článku: Máte zájem bydlet někde v krásné přírodě, v komunitě stejně smýšlejících spirituálně založených ezoušů, jako jsem např. já? :-) Uvedeno ZDE.

10 způsobů, jak přestat být otrokem a svrhnout pyramidy kontroly (jak se osvobodit od ovládacích chapadel zkorumpovaného otročujícího vládnoucího systému) Uvedeno ZDE.

* Stále větší počet podomácku vyráběných, elitou záměrně potlačovaných zařízení na výrobu volné energie zapříčiní zhroucení pyramidy prohnilé, zkorumpované světovlády. Jestlipak víte proč? :-) Uvedeno ZDE.

* Proč ve světě dojde vbrzku k obrovským změnám, aneb co se bude velice brzo dít a z jakých důvodů. - ZDE.

Pořiďme si naše vlastní centrum kde se budem moci společně scházet

Štěstí přeje připraveným. Proto je třeba založit neziskovou organizaci již dnes. Mnohem více ZDE a v článku: Chystáte se na nějaký předražený seminář? Pokud ano, pak Vás možná budou zajímat naše názory - ZDE. * Máte zájem se scházet, pobývat nebo bydlet v krásné přírodě s nekonfliktními, spirit. založenými lidmi? - ZDE.


* Nechte se inspirovat nápady, vynálezy a moderní technologií, umožňující nám ŽÍT téměř BEZ PENĚZ - ZDE.
* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL - ZDE.
* Krásné a levné bydlení, které lze dle přání umístit třeba někde v krásné přírodě mimo civilizaci. Uvedeno ZDE.


* Máte zájem stát se vlastníkem 500m2 pozemku v hezké přírodě za pouhých 25.000Kč? - ZDE.
* Co přesně permakultura vlastně je a možnost jak a kde s ní můžete začít i vy - ZDE.


* NEJEN nákup, prodej a pronájem nemovitostí za rozumné ceny (chaty, zahrady, venkovská stavení, domy, louky, lesy atp.) ale i možnost rekreace, alternativního bydlení, životního stylu a vzájemné pomoci - ZDE.

Nejnovější aktivity

Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
před 9 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Zveřejnění důkazů je součástí pokusu probudit ovce do reality existence gangsterské globální nad-vlády, která se ovšem díky odhalování utajovaných skutečností už konečně hroutí v základech uživatele Zlaté Živé Světlo.
"... V minulosti jsme psali o Německu, které nemá mírovou smlouvu a je neustále ve válečném stavu. Proto jí (Merkelové) byla mírová smlouva vítěznými mocnostmi…"
před 19 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Kolosální podvod zvaný Koronavirus a snahy zavést povinné očkování. Ve vlastním zájmu byste měli být v obraze, neboť když nevíte, co je na Vás/nás chystáno, tak jak se chcete proti tomu ubránit? uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Velice zajímavé a poučné video: CO JE VIRUS A CO NENÍ - jak je to doopravdy? - ZDE.Vynikající následující video si ve vlastním zájmu též co nejdříve…"
před 22 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Odkazy na články, videa, audia a různé zajímavosti z titulní strany jsou a budou postupně přesouvány sem uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Otevřete svou mysl, je potřeba být v obraze, neboť informovaný člověk se již nedá tak snadno ohlupovat, manipulovat a ovládat! Dr. Buttar odhaluje, kam směřuje šíření strachu kolem koronaviru, proč…"
před 22 hodinami
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Kolosální podvod zvaný Koronavirus a snahy zavést povinné očkování. Ve vlastním zájmu byste měli být v obraze, neboť když nevíte, co je na Vás/nás chystáno, tak jak se chcete proti tomu ubránit? uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Zakázané snění [Válka o vědomí 2] Vynikající, inspirující a osvětlující informace ZDE.* Celostní lékař hovoří o síti 5G, šišince…"
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Kolosální podvod zvaný Koronavirus a snahy zavést povinné očkování. Ve vlastním zájmu byste měli být v obraze, neboť když nevíte, co je na Vás/nás chystáno, tak jak se chcete proti tomu ubránit? uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* MaP 440 Tajné plány globalistů - Proč 11.února 2020 nakupovali akcie neznámé biomedicínské firmy? Uvedeno ZDE.* Sdílejte všem, jsem na policii kvůli seznamu smrti Video ZDE."
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Kolosální podvod zvaný Koronavirus a snahy zavést povinné očkování. Ve vlastním zájmu byste měli být v obraze, neboť když nevíte, co je na Vás/nás chystáno, tak jak se chcete proti tomu ubránit? uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Pokud chcete být a setrvat nejen zdraví, řiďte se ve vlastním zájmu informacemi uvedenými např. ve videu s názvem: Nie sme chorí, sme trávení Uvedeno ZDE. * Svět podle společnosti…"
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Nikoliv coronavir, ale vakcíny, které jsou na nás nachystané, jsou zdraví velice škodlivé! Víte, co za tím vším stojí a proč? Měli byste se o to ve Vlastním zájmu zajímat! uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Otevřete svou mysl, je potřeba být v obraze, neboť informovaný člověk se již nedá tak snadno ohlupovat, manipulovat a ovládat! Dr. Buttar odhaluje, kam směřuje šíření strachu kolem koronaviru, proč se…"
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Kolosální podvod zvaný Koronavirus a snahy zavést povinné očkování. Ve vlastním zájmu byste měli být v obraze, neboť když nevíte, co je na Vás/nás chystáno, tak jak se chcete proti tomu ubránit? uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Všechny nejděsivější epidemie v Kongu, na Filipínách a v Afghánistánu jsou spojeny s Gatesovými vakcínami. Do roku 2018 byly ¾ případů obrny ve světě z Gatesových…"
včera
Příspěvek do blogu uživatele Zlaté Živé Světlo

Kolosální podvod zvaný Koronavirus a snahy zavést povinné očkování. Ve vlastním zájmu byste měli být v obraze, neboť když nevíte, co je na Vás/nás chystáno, tak jak se chcete proti tomu ubránit?

Zaprvé: mnohým jde nejen o obrovské prachy, jelikož jedna vakcína by měla stát zhruba 40 dolarů (přes 1000 Kč) krát přes 7 miliard lidí (je zhruba 300 miliard dolarů) a to opakovaně každý rok!!! Pokud by se prosadilo celosvětové očkování a to ještě…Zobrazit další
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse The Secret Hidden from Mankind Mind Science Kept Hidden Documentary (excellent video) + related articles and videos uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Budete-li pozorně sledovat videa, tak vám toho velice mnoho napoví. * meditacion_del_cosmonauta noosferico.avi Zobrazení ZDE. * Illuminati - Ancient Secret of the Flower of Life Zobrazení ZDE."
pondělí
Příspěvek do blogu uživatele Orst

Posolstvo z 25.5.2020

Nastal nový svet. Svetlo prináša nové šťastie.Pravdou sa nastavila Zem.Pravdou svet v novej pravde žiari.Stalo sa tak,…Zobrazit další
pondělí
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Chcete být zdraví, vitální a začít mládnout?! uživatele Lumír Živé Světlo SvětelnáTantra.
"* Co s námi udělá absence sexu? (prožívání orgasmu) Video ZDE.* Nedostatek sexu může způsobit zdravotní problémy Článek ZDE.* Nejzákeřnější zabiják…"
pondělí
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Erotika a harmonie nejen mezi partnery. uživatele Lumír Živé Světlo SvětelnáTantra.
"* Co s námi udělá absence sexu? (prožívání orgasmu) Video ZDE.* Nedostatek sexu může způsobit zdravotní problémy Článek ZDE.* Nejzákeřnější zabiják…"
pondělí
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
neděle
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse The Secret Hidden from Mankind Mind Science Kept Hidden Documentary (excellent video) + related articles and videos uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Sonic Geometry: The Language of Frequency and Form - Here."
sobota
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Jak se stát přáteli a spolupracovníky Přírodních Bytostí uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Tohle je opravdu VELICE zajímavé a inspirativní* Jak na škůdce po šamansku - ZAHRADA PROSTOR HARMONIE, LÉČENÍ A LÁSKY - šamanka Namu Video ZDE.* Rostliny jsou nejen živé, ale i…"
sobota
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Rostliny jsou nejen živé, ale i pěkně zní. Není proto divu, že pobyt v přírodě mezi vegetací nejen uklidňuje a povznáší na duši, ale i léčí uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Tohle je opravdu VELICE zajímavé a inspirativní* Jak na škůdce po šamansku - ZAHRADA PROSTOR HARMONIE, LÉČENÍ A LÁSKY - šamanka Namu Video ZDE.* Jak se stát přáteli a…"
sobota
Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

Féwa - Info 22.5.2020

Pripravme sa na časy, ktoré rezonujú s živou energiou. Neumelou - skutočnou.Nalaďujeme sa na tóny KVETU ŽIVOTA. To sa deje. To je tým čo zažívame - s čím sa zžívame - čo cítime - čo svojím spôsobom vnímame. Sú to skúsenosti na vlastných…Zobrazit další
pátek

© 2020   Created by Zlaté Živé Světlo.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby