* Holistic Remote Healing - Holistické léčení na dálku - Uvedeno ZDE.

Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light

vnitřního věčného světla a jeho moudrosti- of inner eternal light and its wisdom

*
co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili,aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu zde

Féwa-Info +kód 22.8.2017 +Neónový prielom

Kuk :) .... ahojte milí priatelia. Týmto spôsobom Vás dnes všetkých pozdravujem vo svojom najprirodzenejšom pre mňa stave :).
Picture
Picture

Máme 22. augusta 2017. Tento Deň nám prináša info - kód : " Zem na čele veľkých zmien." Je to proces, ktorý sa začal. Informácie, ktoré budem zdieľať sa k obrazu kódu pridávajú - " NEÓNOVÝ PRIELOM."

A ešte taká malá odpoveď na otázku niektorých, ktoré v ich očiach čítam :). Nejedná sa o už takpovediac v komentároch a debatných krúžkoch neustále prepierané ego :). Taktiež sa nejedná o propagáciu diel autora :). Obrazy, obrázky, anjelky, ktoré k aktuálnemu dianiu vyberám a zdieľam sú pre všetkých ľudí a tým i pre Zem dôležité kódy a súvisia s mojou prácou, ktorou pomáham. Jedná sa o načítavanie srdcom. To znamená, že všetky sú pomocnou rukou, prostredníctvom ktorej /ktorých/ prebieha harmonizácia a jej prostredníctvom návrat do rovnováhy. Každý z nás je kúskom mozaiky. Niekto má svoje dary, ktoré sme dostali na cestu rozbalené - niekto ešte nie. To všetko sa bude diať /už sa deje :)/.

*****

... Napadlo Vás niekedy, že preciťovaná radosť je základným prvkom /parametrom/ harmonizácie - tým i liečenia, regenerácie ? :). A nakoľko je tomu skutočne tak - bolo ihneď v zárodku v malom i vo veľkom robené všetko pre to, aby bola radosť ľuďom braná. Známym hádzaním polien pod nohy a sypaním balvanov rôznej veľkosti na cestu života. A to zo strany samozvaných bohov, ktorí mali neustále napojenie na každého človeka prostredníctvom siete starých časových vlákien. Čo je lineárne fungujúca 3D frekvencia. V jej časovom pásme /vrstve/, ktorú nazývame hmotou je nízko - frekvenčný zámer doma. Čím je takpovediac pevný v kramflíkoch. Každý, kto v tomto zmysle vytŕčal z davu /bol frekvenčne nad/ a svojím spôsobom pomáhal v blízkom i vzdialenom okolí otvárať ľuďom oči a opäť si spomenúť na skutočnú pravdu o všetkom - bol pochopiteľne terčom do ktorého sa druhá strana /temnota/ triafala oberala....

*****

.... Na čo je aj chémia 3D sveta slabá sú prúdy živého krištalického zlata, ktoré pomáhajú novej paradigme....

*****

Informácie - "Neónový prielom"
Nie je to vzostup - jedná sa o prerazenie múru zla vyžarovaním nepredstaviteľnej sily dobra. Silou lásky, ktorej pôsobením sa zlo zo života vytráca. Svetlo nepredstaviteľnej krásy smerom z planetárneho, hviezdneho stredu počas včerajších večerných hodín zaplavilo planetárne vnútro a aktivovalo celú paletu prielomových portálov, ktorých farebné vibrácie sa postupne ukotvujú. Tieto farebné vibrácie kompletizujú farby života na ktoré sme vo fóliovníku /živení umelým osvetlením/ zabudli. Tento druh svetiel je živý a úzko spätý s teplom ľudskej duše, vše-tvorivého srdca. Tým i s radosťou, ktorá bola pri chladnom umelom svetle pre pánov temna ľahkou korisťou. Bola indikátorom teplotného rozdielu okamžite objavená a ako rastlinka hneď v úvode vykynožená. Neónové fluidum, ktoré od včera zaplavuje vnútorné reality je žiarivo - lesklá, trblietavá farba, ktorej prvé tóny sú /boli/ bielo - modrasté. Týmto prielomom /okrem ďaľšieho diania/ obrazne povedané s radosťou vítame Mr. Beana, ktorého energia je /bude/ nielen vo fyzických čakrách zdieľaná :). Toto novum bolo /je/ v oblasti, ktorú nazývame duchovná viac - menej zastierané, potláčané ako nevhodný prejav. Čo sa pochopiteľne vymyká normálu. Tváriť sa vznešene oduševnene nebola nikdy moja parketa, takže v pohode vo svojich prejavoch budem pokračovať :). Byť človekom pracujúcim vo vyššie spomenutej oblasti nebola v realite 3D žiadna výhra. Výhrou sa však táto náročná práca stáva, akonáhle nevedomú časť populácie osvieti :) a zrazu si začnú súvislosti uvedomovať, chápať. Vtedy sa funkčná, aktívna stáva i rozkvitajúca radosť zo života. To všetko sa začalo /začne/ diať odtemňovaním ľudskej mysle. My - svetelné bytosti v ľudských telách budeme svojou prítomnosťou, svojím spôsobom odtemňovaniu pomáhať a tým podporovať radostné žitie. 

Zápas dobra so zlom už nie je zápasom. Slovo zápas zostáva na starých časových vláknach, kde sa týmto spôsobom nevedomie odprezentováva. U ľudí, ktorí sa už nachádzajú na nových časových líniach môžu s dobehom pretrvávať pozostatky obáv, ktoré je možné prirovnať k Fantómovým bolestiam. 

Vyžiarením energie nepredstaviteľnej kozmickej lásky sme ako celok doslova prekonali samých seba. Je to gong /od včerajšieho večera môžeme vnímať intenzívne pískanie...zvuky v ušiach/, ktorý je vyznaním lásky človeka Zemi, Slnku, všetkým a všetkému ktorí /čo/ život na Zemi - ako i vo vesmíroch podporujú. Je hymnou lásky, ktorej zvuky sa stávajú počuteľné. Tieto zvuky sa šíria na všetky strany ku všetkým bytostiam, ktoré nám a Zemi zámerom prvotného Zdroja pomáhajú. Tieto bytosti neustále tvoria svoju a všetkých realitu celkom prirodzeným, jednoduchým spôsobom na ktorý väčšina ľudí zabudla. Veľmi dôležitou prímesou tohto tvorenia je nikým nekynožená radosť. Radosť je neoddeliteľnou ingredienciou tvorenia energiou vyžarovanou zo srdca, ktorej meno je Láska. Tento spôsob tvorenia je prvotnou energiou vše - tvorenia, ktorej informácie si nesieme v pamäti. Každá bytosť, ktorá bola /je/ láskou zrodená, zviditeľnená tvarom tela do ktorého sa narodila je logicky tou istou energiou, ktorá ju vytvorila. To znamená - je Láskou. 

Čo je temnotou sa odteraz z našich životov začína vytrácať. Pribúdajúcou intenzitou dúhového svetla, ktorého kompozíciu dopĺňajú farebné vibrácie doposiaľ neaktivovaných portálov. Tým všetko čo svetlom je bude opäť nadobúdať svoju silu a farebnosť. 

Farby sú neodmysliteľnou súčasťou neustále sa pohybujúcich, vlniacich energií života. Jednoducho povedané - farby sú život. Odtieňovaním, ktorým sa začalo odtemnenie budú čoraz intenzívnejšie, výraznejšie do našich životov vstupovať a zaplavovať ho svojimi vibráciami. Všetky tieto farby, ktoré sa opäť rodia poznáme. Máme ich v srdci zakorenené. Budeme ich znovu vítať s čoraz žiarivejším úsmevom, očami... s čoraz viac svetlom zaliatou tvárou a telom. Tento proces je procesom harmonizácie, tým i liečenia, regenerácie. Už nebudú platiť pravidlá hry, ktorej sme boli účastní. Pravidlá - kto z koho. Celkom prirodzeným prejavovaním lásky človeka nadobúdajú inú rozmerovosť. 

V realite života to znamená, že kúskom mozaiky, ktorými sme a ktoré boli nepozitívnym zámerom od seba oddeľované opäť "rastú" po obvode korienky /sú aktivované/. Týmito korienkami kúskov mozaiky sa vlastným prebudením znovu spájame. Dôležité je vedieť, že korienky sú neustále živené láskou /Zdroj/. Vzájomným pôsobením, vzájomnou pomocou /neľahostajnosťou/ sa znovu rozžiarujú a ich energetický tok sa nám dostáva do krvi. Aktiváciou všetkého o čom bolo i bude hovorené sa dostávame cez prah bytia. 

Láska nie je dar, ktorý má zostať ležať ladom. Neotvorený, nerozbalený. Čo sa pod obalom v krabici, či krabičke skrýva je darom od Boha pre každého človeka. Každý človek má ten svoj. Nerozbalené dary budeme objavovať a používať. I tieto dary sú súčasťou mozaiky, ktorou je nová realita.... IlonaZdroj: https://www.facebook.com/ilona.palusova
​Otvor Oči
© 2015 - 2017  All Rights reserved
http://www.otvoroci.com/blog/category/fewa


Zobrazení: 306

Přidat komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light!

Přidejte se ke komunitě Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.

Různé info související hlavně s transformací a trans-mutací, čili s přechodem do páté, pozitivně polarizované dimenze.

Info, nabídky, počasí

Blogy a texty od admina, zakladatele komunity jsou: ZDE a ZDE a ZDE a ZDE a na trefy.cz ZDE.

TOPlist

Toto počítadlo načítá od 2. 10. 2014 10:00


Děkuji Vám mnohokrát za další Vaše příspěvky na webhosting těchto stránek. (výpisy všech došlých příspěvků jsou uvedeny v jednotlivých seznamech) Uvedeno ZDE. (nyní je účet jak v Kč, tak i v Eurech)
Těm, kteří na provoz stránek přispěli, poskytuji zcela zdarma:
Holistické léčení na dálku - Holistic Remote Healing Uvedeno ZDE.
Podmínky pro registraci. Pokud se sem chcete zaregistrovat, je třeba vyplnit i vaše narození, jinak se vám registrace nezdaří. Nejnižší věk určený Ningem je 13 let!
Důležité upozornění: Členstvím na těchto stránkách souhlasíte s tím a berte na vědomí, že veškerá Vámi uvedená data (včetně osobních), která jste na těchto stránkách uvedli a uvedete, jsou a budou veřejně přístupná.
* Svou vlastní osobní reklamní stránku si můžete vytvořit ZDE.

* Výměnný - bárterový obchod: detaily ZDE.

* Očekávané zázraky už začaly. Na mnoha místech světa se vytvořil výměnný obchod oproštěný od peněz, obzvláště těch cizích. Kdy tomu otevřou dveře i Čecho-Slováci? - ZDE.
* Typy na výlety, turistiku a rekreaci Uvedeno ZDE.

* Výleťák, typy na výlety. Videa na streamu. Uvedeno ZDE.

* Odkazy na možnost srazu někde na rekreačních pobytech (třeba i v zahraničí), které jsou za příznivou cenu. Uvedeno ZDE.
Inspirace různých způsobů přestavby dodávky na cestovní či běžné obydlí - ZDE.

Aktuální teploty kdekoliv ve světe ZDE, ZDE a ZDE.

Stav počasí a předpověď počasí kteréhokoliv místa na světě najdete ZDE nebo ZDE nebo ZDE.

Aktuální stav počasíČR a na SK ZDE kamery ZDE.
* Nejlevnější státy světa kde se dá žít / Cheapest Countries To Live In The World Here.

PROSÍM přispějte něco

Budeme rádi, když nám přispějete libovolnou částku na provoz těchto našich stránek, neboť Ning web hosting nám ročně účtuje 239 dolarů, t.j. zhruba 6.000Kč/rok.
Seznamy přispívajících jsou ZDE.

účet v Eurech je u:
Fio banka
, č. účtu: 2301716634/2010
IBAN: CZ2420100000002301716634
BIC/SWIFT kód je: FIOBCZPPXXX
(do zprávy napište DAR od: - Vaše jméno nebo Váš nick)

účet v Kč je u:
Fio banka
, č. účtu: 2800690360/2010
IBAN: CZ4020100000002800690360 
BIC/SWIFT kód je: FIOBCZPPXXX
(do zprávy napište DAR od: - Vaše jméno nebo Váš nick)

Vaším příspěvkem současně podpoříte i projekt popsaný v článku: Máte-li zájem o setkávání, sdružování nebo o komunitní soužití či permakulturu, dejte nám vědět, můžeme vám poskytnout menší, nebo třeba i několika hektarové pozemky Uvedeno ZDE.

* Předem Vám za dary velice děkujeme a na oplátku vám věnujeme tohle: Co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili, aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu - ZDE.

Již zhruba před 10 lety jsem se pokoušel zrealizovat tohle: podrobnosti ZDE. S realizací společné komunity to prozatím dopadlo tak, jak je popsáno v článku: Máte zájem bydlet někde v krásné přírodě, v komunitě stejně smýšlejících spirituálně založených ezoušů, jako jsem např. já? :-) Uvedeno ZDE.

10 způsobů, jak přestat být otrokem a svrhnout pyramidy kontroly (jak se osvobodit od ovládacích chapadel zkorumpovaného otročujícího vládnoucího systému) Uvedeno ZDE.

* Stále větší počet podomácku vyráběných, elitou záměrně potlačovaných zařízení na výrobu volné energie zapříčiní zhroucení pyramidy prohnilé, zkorumpované světovlády. Jestlipak víte proč? :-) Uvedeno ZDE.

* Proč ve světě dojde vbrzku k obrovským změnám, aneb co se bude velice brzo dít a z jakých důvodů. - ZDE.

Pořiďme si naše vlastní centrum kde se budem moci společně scházet

Štěstí přeje připraveným. Proto je třeba založit neziskovou organizaci již dnes. Mnohem více ZDE a v článku: Chystáte se na nějaký předražený seminář? Pokud ano, pak Vás možná budou zajímat naše názory - ZDE. * Máte zájem se scházet, pobývat nebo bydlet v krásné přírodě s nekonfliktními, spirit. založenými lidmi? - ZDE.


* Nechte se inspirovat nápady, vynálezy a moderní technologií, umožňující nám ŽÍT téměř BEZ PENĚZ - ZDE.
* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL - ZDE.
* Krásné a levné bydlení, které lze dle přání umístit třeba někde v krásné přírodě mimo civilizaci. Uvedeno ZDE.


* Máte zájem stát se vlastníkem 500m2 pozemku v hezké přírodě za pouhých 25.000Kč? - ZDE.
* Co přesně permakultura vlastně je a možnost jak a kde s ní můžete začít i vy - ZDE.


* NEJEN nákup, prodej a pronájem nemovitostí za rozumné ceny (chaty, zahrady, venkovská stavení, domy, louky, lesy atp.) ale i možnost rekreace, alternativního bydlení, životního stylu a vzájemné pomoci - ZDE.

Nejnovější aktivity

Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
před 6 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Meditace&vizualizace na TRVALÉ vzájemné propojení všech nositelů světla a vytvoření jednotného tvořivého energetického pole, potřebného pro odstranění negativity ze světa a přípravu na událost uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Výzvy této doby. 16.9.2020 Patricia Cota-Robles Video ZDE."
před 6 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Velice potřebná a důležitá meditace & vizualizace podporující a urychlující vzestup na vyšší úroveň vědomí a existencí uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Výzvy této doby. 16.9.2020 Patricia Cota-Robles Video ZDE."
před 6 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Vědecky dokázána souvislost mezi koronavirem a 5G. Dejme proto v ČR a SR stop 5G, jelikož jde nejen o Vaše zdraví, ale i o Vaši fyzickou a duševní svobodu uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Robert F. Kennedy, Jr. - Preslov na tlačovej konferencii v Berlíne o vakcínach a 5G Video ZDE. * Dr. Carrie Madej – Urgentní informace o vakcíně proti covidu-19 (text videa) ZDE. * Robert F. Kennedy, jr. podal…"
před 7 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Dr. Carrie Madej – Urgentní informace o vakcíně proti covidu-19 (text videa) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Robert F. Kennedy, Jr. - Preslov na tlačovej konferencii v Berlíne o vakcínach a 5G Video ZDE. * Robert F. Kennedy, jr. podal 23.9.2020 žalobu na farmaceutickou společnost Merck kvůli očkování proti HPV vakcínou…"
před 7 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Dr. Buttar – Roušky, 5G a vakcíny: Dokonalá (brutální) bouře pro covid-19 uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Robert F. Kennedy, Jr. - Preslov na tlačovej konferencii v Berlíne o vakcínach a 5G Video ZDE. * Dr. Carrie Madej – Urgentní informace o vakcíně proti covidu-19 (text videa) ZDE. * Robert F. Kennedy, jr. podal…"
před 7 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Peter Staněk: Studie se shodují, že na planetě by mělo být optimálně jen 1,5–2 miliardy lidí (video odhaluje, proč by ne-mocní nejraději většinu lidí vyhubili, zbytek očipovali a dálkově ovládali) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Robert F. Kennedy, Jr. - Preslov na tlačovej konferencii v Berlíne o vakcínach a 5G Video ZDE. * Dr. Carrie Madej – Urgentní informace o vakcíně proti covidu-19 (text videa) ZDE. * Robert F. Kennedy, jr. podal…"
před 7 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Archontská síť (neboli sít bezduchých entit) tvořících 3./4.D Matrix uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Třetí světová válka – kdo stojí proti lidstvu. 1. a 2. Díl Video ZDE.* ŠOK(adrenochrom) Video ZDE.* Světové zpravodajské agentury si myslí, že žijeme v matrici…"
před 7 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Peter Staněk: Studie se shodují, že na planetě by mělo být optimálně jen 1,5–2 miliardy lidí (video odhaluje, proč by ne-mocní nejraději většinu lidí vyhubili, zbytek očipovali a dálkově ovládali) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* V první řadě neodmítejte vakcínu agresivně a bez udání důvodu, a nebo proto, že ji jednoduše třeba nechcete a máte strach, že Vás otráví, nebo že jste četli, že to je jed o…"
před 9 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Peter Staněk: Studie se shodují, že na planetě by mělo být optimálně jen 1,5–2 miliardy lidí (video odhaluje, proč by ne-mocní nejraději většinu lidí vyhubili, zbytek očipovali a dálkově ovládali) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Z Austrálie, speciálně ze státu Victoria a města Melbourne v čele se stal fašistický stát. Cenzura, zatýkání, zákaz vycházení v noci, přes den max do vzdallenosti…"
před 9 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Peter Staněk: Studie se shodují, že na planetě by mělo být optimálně jen 1,5–2 miliardy lidí (video odhaluje, proč by ne-mocní nejraději většinu lidí vyhubili, zbytek očipovali a dálkově ovládali) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Dr. Rashid Buttar na stanici NNN k současné situaci - velmi důležité - čtěte a hlavně ŠIŘTE, ŠIŘTE, ŠIŘTE *…"
před 9 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Peter Staněk: Studie se shodují, že na planetě by mělo být optimálně jen 1,5–2 miliardy lidí (video odhaluje, proč by ne-mocní nejraději většinu lidí vyhubili, zbytek očipovali a dálkově ovládali) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"*Další důkaz toho, že celej ten virovej humbuk je jen obrovský podvod. Nákupy testů už v roce 2017 a 18? To jako fakt?! To někde vyhrabali Nostradama a on jim řekl, že to vypukne v Číně a pak se to…"
před 9 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Peter Staněk: Studie se shodují, že na planetě by mělo být optimálně jen 1,5–2 miliardy lidí (video odhaluje, proč by ne-mocní nejraději většinu lidí vyhubili, zbytek očipovali a dálkově ovládali) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Hodnota koncentrace oxidu uhličitého měřená pod maskou.Hodnota se zvyšuje na více než 10ti násobek toho, co je povoleno na pracovišti. Hodnota by se během testu dále zvyšovala, ale…"
před 9 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Peter Staněk: Studie se shodují, že na planetě by mělo být optimálně jen 1,5–2 miliardy lidí (video odhaluje, proč by ne-mocní nejraději většinu lidí vyhubili, zbytek očipovali a dálkově ovládali) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Úzce související videa a články:* Dr. Carrie Madej – Urgentní informace o vakcíně proti covidu-19 (text videa) Uvedeno ZDE.* Proč je nošení roušek velice škodlivé…"
před 9 hodinami
Příspěvek do blogu uživatele Zlaté Živé Světlo

Peter Staněk: Studie se shodují, že na planetě by mělo být optimálně jen 1,5–2 miliardy lidí (video odhaluje, proč by ne-mocní nejraději většinu lidí vyhubili, zbytek očipovali a dálkově ovládali)

* Peter Staněk 1. díl: Studie se shodují, že na planetě by mělo být optimálně jen 1,5–2 miliardy lidí Cideo ZDE. (ve vlastním zájmu si to poslechněte)           …Zobrazit další
před 10 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Trošku vzdělávání o naší skutečné historii (naši nibiruánští mentoři) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Člověk byl stvořen geneticky, padlými, prdlými, egoistickými "anděli". Pokud by člověk byl skutečně stvořen nejvyšší inteligencí Univerza, tzn. tzv. "Bohem" s velkým B,…"
před 12 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Tak jak to vlastně doopravdy bylo a kdo a proč nám podsouvá polopravdy? Toť otázka za zilión! :-) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Člověk byl stvořen geneticky, padlými, prdlými, egoistickými "anděli". Pokud by člověk byl skutečně stvořen nejvyšší inteligencí Univerza, tzn. tzv. "Bohem" s velkým B,…"
před 12 hodinami
Uživatel Tibor Lapoš uvádí jako oblíbený příspěvek blogu Masky dolů!!!!! Následné škody jsou trvalé, varuje neuroložka uživatele Ina Obr
před 20 hodinami
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
před 20 hodinami
Tibor Lapoš si oblíbil(a) diskusi Mystérium tvoření světů a jejich realit konečně odhaleno. Pokud již nechcete být snadno ovladatelnou loutkou, tak si to ve vlastním zájmu celé prostudujte! uživatele Zlaté Živé Světlo
před 20 hodinami

© 2020   Created by Zlaté Živé Světlo.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby