MOŽNOST PŘIVÝDĚLKU a tím současně i poskytnutí dotace na provoz těchto stránek i na projekt: Mmáte zájem ... zde

Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light

vnitřního věčného světla a jeho moudrosti- of inner eternal light and its wisdom

*
co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili,aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu zde

Energetický relax
Skúste si predstaviť ruky ako vtáčie pierka, ktoré sa nás dotýkajú. Tak jemné sú energie, ktoré nám aktuálne pomáhajú pochopiť seba i svoje okolie. Načrieť do studnice múdrosti, ktorej voda neprikazuje, nenariaďuje, nepôsobí tlakom - čím rešpektuje slobodné konanie. 
Picture
"Prapodstata Lásky" ..... energetický obraz. Podporuje SEBA v hmotnom i nehmotnom prejavení sa /esencia, sila/. 
Voda múdrosti je prameňom tečúcim zo srdca, ktorého Zdroj sa našou prítomnosťou skrz nás prejavuje. Brehy potôčika, ktorý u mnohých takmer vyschol sa nadobudnutými vibráciami planéty rozširujú. Získavajú nový rozmer. Prázdne koryto sa individuálne rýchlo opäť plní - vedomé tvorenie podporujúcou vodou, ktorej podstatou je esencia i sila v hmote sa prejavujúceho Ducha. Čo v preklade znamená prejavenie neviditeľného potenciálu človeka. 

Prameň múdrosti /Zdroj/ má vibrácie, ktoré umožňujú lepšie pochopiť, uvedomiť si čo je podstatou nami práve žitého života - ako i životov, ktoré sme kedy žili. Či už na Zemi - alebo na iných planétach. Každá z planét má svoje podmienky pre život. Niektorá má čo do ostrosti svitu svetla viac a niektorá menej. Svetlo, ktoré nás začalo zaplavovať je iné ako tomu bolo doteraz /do včerajšieho dňa/. Je mäkké a oveľa viac ladí s dušou človeka. Je ohľaduplné voči každej bytosti. Pamätáme si ho z čias, kedy sme v týchto mäkkých vibráciach žili /zaznamenané v bunečnej pamäti/. 

Tento zabudnutý druh pra - dávneho svetla, ktoré neoslepuje, nepichá do očí, preniká vzhľadom na svoje vysoké vibrácie nesmierne jemným spôsobom všetkými vrstvami tela a ľahkosťou dotyku vtáčieho pierka sa dotýka našej duše. Nenásilným spôsobom ju pohládza a kozmickou rečou jej hovorí, že sa nemusí ničoho báť. 

Duša mnohých ľudí je ustráchaná..... viac, či menej rozochvelá. Zmenami vibrácií a všetkým čo ľudstvo zažíva. Tieto zmeny sú zmyslami tak zvanej hmotnej frekvencie považované za blížiaci sa koniec sveta /zemetrasenia, záplavy, erupcie, posuny pôdy, atď./. Čiže z pohľadu nízkych vibrácií je tomu tak. A pritom tomu tak v skutočnosti nie je. Áno - jedná sa o skutočnosť /skutočná pravda/, ktorá sa týmto spôsobom prejavuje. To čo sa viditeľne deje je ako zlupovacia maska, ktorá odstraňuje odumreté bunky z tela /tiel/. To isté sa deje u ľudských bytostí. Zlupovaním masky sa prejavuje skutočná tvár. Na nič sa nehrajúca, nikoho nekopírujúca, jednoducho tá svoja..... jedinečná. Jej trojdimenzionálny rozmer je podobou človeka v nižšie frekvenčnej realite. Vyššie frekvenčná podoba v nízkych vibráciach hmotného sveta nie je zrakom obsiahnuteľná. A pritom ju neustále máme - nesieme si so sebou. Čím viac sa do novej hustoty krištalického poľa vnárame - tým viac sa prejavuje. Je sviežosťou Ducha v hmote prejaveného podporovaná. Čo v realite života znamená svieži vietor fúkajúci do plachiet lode človeka, ktorého prístup k životu a tým i pohľad na všetko čo sa nami žitého života týka je vedomý. 

V tej hustote krištalického poľa v ktorej sa v daných okamihoch nachádzame /a budeme sa nachádzať čoraz viac/ už skutočne nemá význam si niečo nahovárať, do niečoho sa nútiť, niečo predstierať. Obnažuje sa skutočná pravda, ktorú sme sami pred sebou, či pred druhými skrývali. Zo strachu, z obavy čo bude následovať - čo sa bude diať - ako bude okolie reagovať, atď.

Čo nás čaká v prichádzajúcom období nie je možné zhrnúť do jednej vety, nakoľko sa jedná o osobný vývoj každého z nás. Z pohľadu globálneho je možné povedať, že sa už teraz nachádzame .....vstupujeme .... na "miesto" na ktoré sme dlho čakali. Je dianím veľkých zmien čo sa týka jednotlivca - celku ľudstva - planéty. Znamená to, že zmeny majú celoplošný i kozmický charakter. S týmito zmenami /zmenou/ súvisí skutočnosť, ktorú doposiaľ v hmotnom tele žiadna bytosť nezažila /spôsob, akým sa zmena deje/. Veľmi jednoducho povedané táto skutočnosť znamená byť fyzicky /hmotne/ viditeľným človekom a súčasne prejaveným Duchom, ktorého sa nízko - frekvenčná hmota jej typickým spôsobom fungovania /existencie/ nedotýka ...... Ilona

*****


Rýchlosťou blesku sú prelustrovávané zámery, ktoré boli /sú/ hrané.

*****

Výrazne sa začína meniť pohľad na umenie zviditeľňujúce skutočnosť sveta v ktorom žijeme. Je to umenie, ktoré bolo tŕňom v oku umelého sveta a logicky nebolo týmto svetom podporované. A pritom práve umenie je nesmierne dôležité.... Ilona
Zdroj: FB
​Otvor Oči
© 2015 - 2018  All Rights reserved
https://www.otvoroci.com/blog/category/fewa

Zobrazení: 94

Přidat komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light!

Přidejte se ke komunitě Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.

Různé info související hlavně s transformací a trans-mutací, čili s přechodem do páté, pozitivně polarizované dimenze.

Info, nabídky, počasí

Blogy a texty od admina, zakladatele komunity jsou: ZDE a ZDE a ZDE a ZDE a na Trefy.cz ZDE.

TOPlist

Toto počítadlo načítá od 2. 10. 2014 10:00


Podmínky pro registraci. Pokud se sem chcete zaregistrovat, je třeba vyplnit i vaše narození, jinak se vám registrace nezdaří. Nejnižší věk určený Ningem je 13 let!

* Svou vlastní osobní reklamní stránku si můžete vytvořit ZDE.

* Očekávané zázraky už začaly. Na mnoha místech světa se vytvořil výměnný obchod oproštěný od peněz, obzvláště těch cizích. Kdy tomu otevřou dveře i Čecho-Slováci? - ZDE.

* Výměnný - bárterový obchod: detaily ZDE.

* Odkazy na možnost srazu někde na rekreačních pobytech (třeba i v zahraničí), které jsou za příznivou cenu. Uvedeno ZDE.


Aktuální stav počasíČR a na SK ZDE kamery ZDE.

Stav počasí a předpověď počasí kteréhokoliv místa na světě najdete ZDE nebo ZDE nebo ZDE.

Aktuální teploty kdekoliv ve světe - ZDE a ZDE.

PROSÍM přispějte něco

Budeme rádi, když nám přispějete libovolnou částku na provoz těchto našich stránek, neboť Ning web hosting nám ročně účtuje 239 dolarů, t.j. zhruba 6.000Kč/rok.


Fio banka v Kč, č.účtu: 2800690360/2010 IBAN: CZ4020100000002800690360 
BIC kód/SWIFT: FIOBCZPPXXX
(uveďte prosím své jméno nebo svůj nick, aby bylo rozeznat od koho co přišlo). Seznamy přispívajících jsou ZDE.


Vaším příspěvkem současně podpoříte i projekt popsaný v článku: Máte-li zájem o setkávání, sdružování nebo o komunitní soužití či permakulturu, dejte nám vědět, můžeme vám poskytnout zdarma menší pozemek, nebo pronajmout třeba i několika hektarové pozemky Uvedeno ZDE.


Podpořit výše jmenované můžete též tím, že si přes nás sjednáte povinné ručení na motorové vozidlo. Podrobnosti ZDE.


Předem Vám za to velice děkujeme a na oplátku vám věnujeme tohle:
Co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili, aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu Uvedeno ZDE.


10 způsobů, jak přestat být otrokem a svrhnout pyramidy kontroly (jak se osvobodit od ovládacích chapadel zkorumpovaného otročujícího vládnoucího systému) Uvedeno ZDE.


* Proč ve světě dojde vbrzku k obrovským změnám, aneb co se bude velice brzo dít a z jakých důvodů. - ZDE.


* Stále větší počet podomácku vyráběných, elitou záměrně potlačovaných zařízení na výrobu volné energie zapříčiní zhroucení pyramidy prohnilé, zkorumpované světovlády. Jestlipak víte proč? :-) Uvedeno ZDE.

Pořiďme si naše vlastní centrum kde se budem moci společně scházet

Śtěstí přeje připraveným. Proto je třeba založit neziskovou organizaci již dnes. Mnohem více ZDE a v článku: Chystáte se na nějaký předražený seminář? Pokud ano, pak Vás možná budou zajímat naše názory - ZDE. * Máte zájem se scházet, pobývat nebo bydlet v krásné přírodě s nekonfliktními, spirit. založenými lidmi? - ZDE.

* Nechte se inspirovat nápady, vynálezy a moderní technologií, umožňující nám ŽÍT téměř BEZ PENĚZ - ZDE.
* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL - ZDE.
* Krásné a levné bydlení, které lze dle přání umístit třeba někde v krásné přírodě mimo civilizaci. Uvedeno ZDE.

* Co přesně permakultura vlastně je a možnost jak a kde s ní můžete začít i vy - ZDE.
* NEJEN nákup, prodej a pronájem nemovitostí za rozumné ceny (chaty, zahrady, venkovská stavení, domy, louky, lesy atp.) ale i možnost rekreace, alternativního bydlení, životního stylu a vzájemné pomoci - ZDE.

Máte zájem stát se vlastníkem 500m2 pozemku v hezké přírodě za pouhých 25.000Kč? - ZDE.

Nejnovější aktivity

Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
před 17 hodinami
Uživatel Naren Sahava sdílel svůj příspěvek do blogu v komunitě Facebook.
včera
Příspěvek do blogu uživatele Naren Sahava

Update Spirituální Hierarchie a Galaktické Federace

Selamat Jarin! Opět jsme přišli, naši drazí, a máme pro vás další dobré zprávy! Jak se připravujete na vaši novou realitu, rádi bychom vám představili další události, které leží před vámi. V mnoha našich předešlých vzkazech jsme se krátce zmiňovali…Zobrazit další
včera
Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

Féwa - Info + kód 17.8.2018

Úvodom poznámka: Keď to s niekým trieska, plieska nevedomosťou, hlbokým ponorením do tmy samého seba - je pre všetkých v tomto štádiu prebiehajúcich zmien dobré zdržať sa nikam nevedúceho komentára.Chápem, že sa zabudnuté zdá byť…Zobrazit další
pátek
Uživatel Jana Kokrdová sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě del.icio.us.
pátek
Uživatel Jana Kokrdová sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
pátek
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
čtvrtek
Příspěvky do blogu uživatele Naren Sahava
středa
Uživatel Naren Sahava sdílel svůj příspěvek do blogu v komunitě Facebook.
středa
Uživatel Král Králů přidal komentář k příspěvku do blogu Féwa : 14.8.2018 Info uživatele Ina Obr.
středa
Uživatel Král Králů přidal komentář k příspěvku do blogu Féwa : 14.8.2018 Info uživatele Ina Obr.
středa
Uživatel Král Králů přidal komentář k příspěvku do blogu Féwa : 14.8.2018 Info uživatele Ina Obr.
"Tohle brzy skonči. Skoro do roka a do dne. : Je to dnešní věk, čtvrtý, ze všech nejhorší. Dharma v tomto věku je jednonohá a bezmocně leží. Z původních ctností zbyla jen čtvrtina,…"
středa
Uživatel Král Králů přidal komentář k příspěvku do blogu Féwa : 14.8.2018 Info uživatele Ina Obr.
"satja juga (či Krtajuga) - 1 000 (zlatý věk) Podobá se antickému zlatému věku nebo křesťanskému ráji. Božský řád (dharma) tehdy stál pevně na čtyřech nohách. Převládaly…"
středa
Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

Féwa : 14.8.2018 Info

Jemné prechody. Čím viac nepotrebného, myšlienkove.... emočne nedobrého, perspektívne nepozitívneho je zo života odstránené - tým jednoduchšie, ľahšie sa deje :). Chcem len podotknúť /aj keď sa človek na také situácie z čisto ľudského pohľadu…Zobrazit další
úterý
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
13.8.
Uživatel Jakub Kirman aktualizoval svůj profil.
13.8.
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Odkazy na články, videa, audia a různé zajímavosti z titulní strany jsou a budou postupně přesouvány sem uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Archanděl Michael - dary čtvrté dimenze. Strojový překlad ZDE. To samé v angličtině je na videu: Archangel Michael ~ Gifts of the Fourth Dimension Here. Article Here. * 2012-co je myšleno tím, že…"
12.8.
Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

Duchovne posolstvo ruskych matriosiek

Naši predkovia vlastnili značnú múdrosť, ktorá nám už žiaľ dnes chýba. A túto múdrosť si odovzdávali rôznymi formami z generácie na generáciu. Trebárs rozprávkami, povesťami, bájami, ale aj inými, neverbálnymi spôsobmi. Medzi ne môžeme zaradiť ruské…Zobrazit další
11.8.
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Neuvěřitelné, avšak vědecky podložené skutečnosti uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* The Mechanics of Reality - How Our Mind Creates Matter Here."
11.8.
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Odkazy na články, videa, audia a různé zajímavosti z titulní strany jsou a budou postupně přesouvány sem uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Stále se naivně domníváte, že Evropská unie nám pomáhá a že ji potřebujeme? Uvedeno ZDE. (pošlete to dál.)"
10.8.

© 2018   Created by Zlaté Živé Světlo.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby