MOŽNOST PŘIVÝDĚLKU a tím současně i poskytnutí dotace na provoz těchto stránek i na projekt: Mmáte zájem ... zde

Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light

vnitřního věčného světla a jeho moudrosti- of inner eternal light and its wisdom

*
co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili,aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu zde

Jednoducho - ZEM. Či ju nazývame Zem Matka, alebo použijeme iné oslovenie - nie je podstatné. Čo dôležité je a čoraz dôležitejším sa stáva je skutočnosť ako sa k planéte...... ktorá všetkých bez rozdielu vníma ako svoje deti - SPRÁVAME. 
Picture
 "Sviežosť palety nového svetla". Podporuje rozkvet 1. energetického centra, ktoré bolo primárne u ľudí blokované a ktoré úzko súvisí s kvetenstvom duše /radosť, hravosť, spontánnosť - preciťovanie/.
Či jej prejavujeme úctu, vďačnosť, ktorú si bez akýchkoľvek pripomienok a pochybností jednoznačne zaslúži. Nakoľko sa naše správanie voči Zemi na jej tele i planetárnej duši zrkadlí /reaguje emočne a následne fyzicky/ - domnievam sa vzhľadom na tieto reálne sa dejúce skutočnosti, že je pre každého normálne uvažujúceho človeka logicky pochopiteľné - čo všetko s tým súvisí. Že sa na Zem a na jej prirodzené potreby čoraz viac zabúdalo a v rámci zabúdania pričinením všetkých nesmierne trpela, strádala, živorila - netreba detailne rozoberať, vzhľadom na dostatočne rozmerové pole vedomostí, ktoré s uvedomením súvisí. Inak povedané je to v prvom rade o nás. Čo s tým urobíme - akým spôsobom vzhľadom na uvedomenie svoj prístup zmeníme. 

To iné - nami na fyzickej úrovni viac - menej neovplyvniteľné /parazitujúce prísavky rôzneho druhu, ktoré človeka i Zem o energiu okrádajú/ sa vzhľadom na prebiehajúce kozmické zmeny jednoducho deje. Spojením síl neba a Zeme. Tých čistých. To znamená - nie o energiu oberajúcich, vypočítavých, útočiacich, ktorých typickým prejavom je tak často spomínané do nebeskej nedotknuteľnosti siahajúce ego. Toto "nebo" v ich odprezentovávaní je umelo vytvorené a jeho korene siahajú do veľmi dávnej minulosti. Súvisí s parazitickou prítomnosťou, ktorej sa obyvatelia Zeme i Zem sama stúpaním po schodíkoch meniacej sa hustoty zbavovala /zbavuje/. A o tom je i včera spomenutý kód aktuálneho diania, ktorý odovzdám.

Pravdu povediac som zvažovala, akým spôsobom tohto parazita prisiateho k telu planéty opísať. Toto čudo :) je /dá sa povedať/ niečo medzi hadom, slizniakom, upírom. Približne tak vyzerá /vyzeral/. Dosiahnutou hustotou /hutnosť... vibrácie.... žiarenie.../ sa tejto gigantickej a ťažko predstaviteľnej prísavky Zem sama /vyprodukovaním nesmiernej sily/ zbavila. Za plnej podpory síl svetla. Zostáva už len pár "centimetrov," ktoré siahajú kúsok cez južný pól - do východnej pologule Zeme. Táto parazitická entita doslova opúzdrovala ľavú planetárnu hemisféru a zasahovala i do pravej. Nakoľko sme spojenou nádobou so Zemou - dialo sa to isté rôznou intenzitou i u všetkých planetárnych obyvateľov. Samozrejme tým výraznejšie, intenzívnejšie - čím viac tomuto pôsobeniu, vplyvu podľahli. Čím menej boli /sú/ v kontakte so srdcom ... s pravou hemisférou. Citeľná, extrémna únava, ktorá včera vrcholila už povoľuje :) ..... Ilona

*****


Dovoľ svetlu tiecť hravou láskavosťou

*****

.... len také malé intermezzo s rukami od farieb pre tú množinu ľudstva, ktorá zabudla. Taká nenápadná a pritom pre všetkých ľudí dôležitá pripomienka. Všetci, ktorých práca je v hmotne zabehnutých pomeroch vnímaná ako atypická a je prácou s energiami sú napriek rôznym pochybnostiam normálne mysliaci a v rámci fyzického života, ktorý žijeme i normálne fungujúcimi bytosťami, ktorými je každý jeden z nás - na Zemi narodených ľudí. Čiže jedia, spia, ráno vstávajú do práce, majú svoje rodičovské i iné povinnosti, platia šeky, varia, perú, atď. Až na dĺžku a často i náročnosť pracovného času, ktorý sa s tzv. fyzicky vnímanou a stále ešte viac mnohými uznávanou prácou nedá porovnávať. Nakoľko som takmer do štyridsiatky pracovala v zahraničnom obchode - môžem si dovoliť sa k tejto skutočnosti z praktických uhlov pohľadu vyjadriť. Verte, že boli chvíle, kedy by som sa tam bola s radosťou vrátila. Každý človek touto atypickou prácou svojím spôsobom /svojou pracovnou náplňou/ jednoducho pomáha zmeniť svet na lepší, krajší, milší, láskyplnejší, zodpovednejší, prirodzenejší, priateľskejší, ústretovejší..... Pretransformovať zlo na dobro, ktorého je nosičom každý človek, každá živá a svojou energiou život podporujúca bytosť na planéte.......


Zdroj: FB
​Otvor Oči
© 2015 - 2018  All Rights reserved
https://www.otvoroci.com/blog/category/fewa

Zobrazení: 82

Přidat komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light!

Přidejte se ke komunitě Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.

Různé info související hlavně s transformací a trans-mutací, čili s přechodem do páté, pozitivně polarizované dimenze.

Info, nabídky, počasí

Blogy a texty od admina, zakladatele komunity jsou: ZDE a ZDE a ZDE a ZDE a na Trefy.cz ZDE.

TOPlist

Toto počítadlo načítá od 2. 10. 2014 10:00


Podmínky pro registraci. Pokud se sem chcete zaregistrovat, je třeba vyplnit i vaše narození, jinak se vám registrace nezdaří. Nejnižší věk určený Ningem je 13 let!

* Svou vlastní osobní reklamní stránku si můžete vytvořit ZDE.

* Očekávané zázraky už začaly. Na mnoha místech světa se vytvořil výměnný obchod oproštěný od peněz, obzvláště těch cizích. Kdy tomu otevřou dveře i Čecho-Slováci? - ZDE.

* Výměnný - bárterový obchod: detaily ZDE.

* Odkazy na možnost srazu někde na rekreačních pobytech (třeba i v zahraničí), které jsou za příznivou cenu. Uvedeno ZDE.


Aktuální stav počasíČR a na SK ZDE kamery ZDE.

Stav počasí a předpověď počasí kteréhokoliv místa na světě najdete ZDE nebo ZDE nebo ZDE.

Aktuální teploty kdekoliv ve světe - ZDE a ZDE.

PROSÍM přispějte něco

Budeme rádi, když nám přispějete libovolnou částku na provoz těchto našich stránek, neboť Ning web hosting nám ročně účtuje 239 dolarů, t.j. zhruba 6.000Kč/rok.

Fio banka v Kč, č.účtu: 2800690360/2010 IBAN: CZ4020100000002800690360 
BIC kód/SWIFT: FIOBCZPPXXX
(uveďte prosím své jméno nebo svůj nick, aby bylo rozeznat od koho co přišlo). Seznamy přispívajících jsou ZDE.

Vaším příspěvkem současně podpoříte i projekt popsaný v článku: Máte-li zájem o setkávání, sdružování nebo o komunitní soužití či permakulturu, dejte nám vědět, můžeme vám poskytnout zdarma menší pozemek, nebo pronajmout třeba i několika hektarové pozemky Uvedeno ZDE.

Podpořit výše jmenované můžete též tím, že si přes nás sjednáte povinné ručení na motorové vozidlo. Podrobnosti ZDE.

Předem Vám za to velice děkujeme a na oplátku vám věnujeme tohle:
Co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili, aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu Uvedeno ZDE.

10 způsobů, jak přestat být otrokem a svrhnout pyramidy kontroly (jak se osvobodit od ovládacích chapadel zkorumpovaného otročujícího vládnoucího systému) Uvedeno ZDE.

* Proč ve světě dojde vbrzku k obrovským změnám, aneb co se bude velice brzo dít a z jakých důvodů. - ZDE.

* Stále větší počet podomácku vyráběných, elitou záměrně potlačovaných zařízení na výrobu volné energie zapříčiní zhroucení pyramidy prohnilé, zkorumpované světovlády. Jestlipak víte proč? :-) Uvedeno ZDE.

Pořiďme si naše vlastní centrum kde se budem moci společně scházet

Śtěstí přeje připraveným. Proto je třeba založit neziskovou organizaci již dnes. Mnohem více ZDE a v článku: Chystáte se na nějaký předražený seminář? Pokud ano, pak Vás možná budou zajímat naše názory - ZDE. * Máte zájem se scházet, pobývat nebo bydlet v krásné přírodě s nekonfliktními, spirit. založenými lidmi? - ZDE.

* Nechte se inspirovat nápady, vynálezy a moderní technologií, umožňující nám ŽÍT téměř BEZ PENĚZ - ZDE.
* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL - ZDE.
* Krásné a levné bydlení, které lze dle přání umístit třeba někde v krásné přírodě mimo civilizaci. Uvedeno ZDE.

* Co přesně permakultura vlastně je a možnost jak a kde s ní můžete začít i vy - ZDE.
* NEJEN nákup, prodej a pronájem nemovitostí za rozumné ceny (chaty, zahrady, venkovská stavení, domy, louky, lesy atp.) ale i možnost rekreace, alternativního bydlení, životního stylu a vzájemné pomoci - ZDE.

Máte zájem stát se vlastníkem 500m2 pozemku v hezké přírodě za pouhých 25.000Kč? - ZDE.

Nejnovější aktivity

Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
před 22 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Nalaďte se na správnou frekvenci, čili na frekvenci 432Hz, a připravte se na transformaci. uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* 432 Hz The Magical Number Documentary Chapter one - Here.* 432Hz The Magical Number Documentary Chapter 2 Cycles of time - Here."
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Pokud se jim v Cernu podaří vytvořit červí díru, vedoucí přes hyperprostor do různých dimenzí a paralelních světů, tak tu bude veselo. :-) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* What you need to know about CERN and why you need to be AWAKE - Here.Pokud by se jim podařilo vytvořit černou či červí díru s dostatečnou gravitační silou, tak to všechny a všechno promítne do…"
včera
Uživatel Král Králů zveřejnil stav.
"Buď tiše a poznej, že já je Věčné světlo, Mahátmá, Bůh, blaženost, extáze."
čtvrtek
Příspěvek do blogu uživatele Jurijan

Život

                                                                      ŽivotNajskôr by som chcel poďakovať adminovi za prijatie a zároveň za odobrenie tohto článku, ak bude spĺňať kritéria web-stránky.Po dlhšom uvažovaní som sa rozhodol napísať svoj…Zobrazit další
středa
Uživatel Jurijan aktualizoval svůj profil.
středa
Jurijan je nyní členem Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.
středa
Uživatel Tomáš Peterka uvádí jako oblíbený příspěvek blogu Zdena Živa - SRDCE VYŠEHRADU PO 80 LETECH - Druidi.cz uživatele Ina Obr
středa
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
úterý
Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

Féwa : 19.5.2018 Info

Simsalabim a - je tu stredovek. Alebo - že by to bol novovek? :). Záleží z akých uhlov sa nový vek pozeráme. Je ešte stále u mnohých ľudí v zábehu. Čo v realite života znamená menej, či viac výraznú nedôveru voči kvalite, spoľahlivosti, funkčnosti a…Zobrazit další
19.5.
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
18.5.
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Odkazy na články, videa, audia a různé zajímavosti z titulní strany jsou a budou postupně přesouvány sem uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Tohle se začíná dít díky kolapsu lineárního běhu času, z důvodu, že přecházíme do nekonečného tady a teď, ve kterém se fokusem pozornosti můžeme naladit na kterýkoliv…"
18.5.
Radkapra je nyní členem Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.
17.5.
Uživatel Anka-veva odpověděl do diskuse Odkazy na články, videa, audia a různé zajímavosti z titulní strany jsou a budou postupně přesouvány sem uživatele Zlaté Živé Světlo.
"S tým časom sa to fakt deje,proste nefunguje ako doposiaľ.Ale dejú sa mi aj iné veci asi posledný mesiac.Chyby v matrixe,ak ste videli film,tak tam to bolo,že dvakrát šla tá istá mačka a sa…"
16.5.
Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

Féwa : 16.5.2018 Info

..... Jedna light rada pre všetkých, ktorí čistým zámerom srdca pomáhajú svojou prácou, svojím tvorením celému ľudskému spoločenstvu a tým i Zemi. V prípade, že Vašu prácu ktokoľvek a akýmkoľvek spôsobom dehonestuje /zosmiešňuje, bagatelizuje,…Zobrazit další
16.5.
Uživatelé bilyandel a Joycee jsou nyní přátelé.
16.5.
Uživatel Orst sdílel svůj příspěvek do blogu v komunitě Facebook.
15.5.
Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

Féwa : 15.5.2018 Info

Modelovanie /premodelovávanie/ reality spôsobom, akým myslíme, aké myšlienky a s myšlienkami spojené emócie premietame do nami tvoreného života. Skloňovanie duše vo všetkých pádoch. To je podstata všetkého čo sa už deje a bude diať. Je to jednoducho…Zobrazit další
15.5.
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Odkazy na články, videa, audia a různé zajímavosti z titulní strany jsou a budou postupně přesouvány sem uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Probíhá proces obrovské přeměny, vedoucí do vyšší úrovně existence, manifestace zrychleným časem. Strojový překlad ZDE. To samé v angličtině je na videu: Huge Upgrade in…"
15.5.
Uživatel Král Králů uvádí jako oblíbený příspěvek blogu POSOLSTVÁ BYTOSTÍ SVETLA 16. – 18. TÝŽDEŇ 2018 uživatele Orst
15.5.

© 2018   Created by Zlaté Živé Světlo.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby