MOŽNOST PŘIVÝDĚLKU a tím současně i poskytnutí dotace na provoz těchto stránek i na projekt: Mmáte zájem ... zde

Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light

vnitřního věčného světla a jeho moudrosti- of inner eternal light and its wisdom

*
co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili,aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu zde

Krásne ráno všetkým :) ..... A .... čo som to chcela povedať ? A - ha, už viem.... už SOM si spomenula :). Že - nakresliť kód, ktorý informuje o teraz dianí nie je ešte v tomto okamihu možné. ONO by sa to dalo, len by som dnes nerobila nič iné, len dešifrovala kód za kódom :). Tak bohaté na informácie je pritekajúce vlnenie. Je ako čoraz temperamentnejší, živší, hviezdnym svitom podporovaný tanec v daždi, ktorým je do života pritekajúca živá voda - v plnej miere podporovaná silou kozmického Ducha, ktorý sa nami prejavuje. ​
Picture
Vyčerpanosť, únava týkajúca sa veľkej transformácie má svoje typické prejavy, ktoré čoraz viac ľudí spoznáva. I tých, ktorí ničomu neverili. Už tomu nie je tak ako tomu bolo kedysi - v tej etape vývoja, ktorá sa citeľne dotýkala tak zvaného predvoja ľudí - bytostí, ktoré čelili neporovnateľne väčším náporom energií prejavujúcim sa na planetárnom povrchu. Tieto bytosti s náročným spôsobom zachytávania, vstrebávania, spracovávania energetických prúdov súhlasili z dôvodu nesmiernej odhodlanosti a veľkej lásky voči všetkým a všetkému čo je jej znovu sa na Zemi prirodzeným spôsobom prejavujúcim tokom. V realite života to znamená, že sa jedná o ľudí, ktorí fyziky citeľné prívaly už na vlastnej koži zažili - z čoho logicky vyplýva, že majú skúsenosti. 

Títo ľudia pochopiteľne taktiež na sile pridávajúce vibrácie cítia. Vedia však už vzhľadom na prežité s narastajúcimi energiami pracovať. Prežité sa pritom týka "nielen" skúseností práve žitého života, ale i skúseností životov absolvovaných na iných panétach... v iných hviezdnych sústavách, ktoré tvoria ruka v ruke so Zdrojom. 

Zdroj /Centrálne Slnko/ si môžeme predstaviť ako jadro v ktorom sú sústredené všetky informácie. Ako zrelú púpavu z ktorej sú v najoptimálnejšom okamihu vystreľované padáčiky so semiačkami do vesmíru. Na určitom mieste sa nosič informácií ukotví a vzhľadom na podmienky daného kozmického priestoru vznikajú nové hviezdy, planéty a všetko čo je Zdrojom podporované. 

Prejavenou podstatou Zdroja je tvorenie. Túto informáciu si nesie so sebou každá bytosť /energia/ zo Zdroja zrodená. Je to výbava, ktorej súhrnný názov je DNA. Plne rozkvitnutá /funkčná/ DNA je jednoducho povedané božským prejavením. To znamená, že sa jedná len z pohľadu fyzického o tvorenie tzv. zázrakov. A to spôsobom pre každú živú bytosť prirodzeným. 

Vzhľadom na situačný panel, ktorým je kozmická mapa nepredstaviteľných rozmerov je viditeľné, že hviezdy pridávajú na intenzite vyžarovaného svetla. Čím sa stávajú žiarivejšie. Ich žiara vychádza zo zdroja ich jadra, ktoré je semiačkom Zdroja. Tento narastajúci hviezdny svit sa týka každej bytosti Zdroja a je prejavom jeho podstaty. 

Nakoľko podstatou je tvorenie - rozpínaním potenciálu jadra /žiarenie prenikajúce, rozpínajúce sa zo stredu jadra/ je logicky, racionálne jasné :), že prostredníctvom každej bytosti, ktorá so zdrojom seba samej rezonuje prichádza doba veľkého rozkvetu tvorivosti. 

Predstavte si, že máte v strede hrude džbán, ktorý nemá dno a je plný vše - tvorivého svetla. Jeho obsah je nekonečný. Je to kvantum, ktorého mechanizmus má jednoduché pomenovanie - Láska. Je esenciou i silou Boha... Stvoriteľa..... najvyššieho kozmického potenciálu vše - tvorenia, ktorého sme nosičom. 

Napriek všetkému čo sa fyzicky viditeľne deje a mnohým naháňa strach nastal výrazný posun v zmysle vyžarovania esencie i nefyzickej sily, ktorá je so silou fyzickou neporovnateľná. Je tou mocou..... je tými zabudnutými schopnosťami v nás ....... Ilona

*****
Picture
Nádej, viera, láska umocnená skúsenosťami, ktoré nám pomáhajú ľahšie dosiahnuť stav vnútorného kľudu, ktorý je pre nás i pre Zem tak dôležitý. Za plnej podpory neba v nás a všetkých vyššie /vysoko/ frekvenčných realít svetov na ktoré sme zabudli. Do vibrácií modrej a ružovej /a to všetkých tónov.... fyzických i nefyzických/ sa od doobedňajších hodín začal nadobudnutou intenzitou energií čoraz hlbšie vnárať "štetec" s božskou zlatou, ktorá má silno transformačný ako i liečivý charakter. Je citeľná bez výnimky pre všetkých. Od rána nepretržite sledujem dianie na povrchu Zeme ako i čo sa deje tam, kam fyzický zrak nedovidí. Smerujeme do veľkej hustoty, ktorá je vzhľadom na zvládnutie náročná tým viac, čím menej pozornosti venujeme sebe - rešpektovaním svojich skutočných momentálnych potrieb. Či fyzických, alebo nefyzických /duševných/. Každý človek ich cíti..... vníma, vie čo práve potrebuje. Problémom je, že nie každý svoje cítené potreby berie do úvahy, rešpektuje. Poznáme to .....ešte musím urobiť to a to a k tomu sa pridajú ďaľšie aktivity, ktoré "nepočkajú." Či sme unavení, alebo nie..... či ešte vládzeme, alebo nevládzeme.

Chcem upozorniť na skutočnosť, že v aktuálnom transmutačnom procese, ktorý začína naberať poriadne grády je dôležité si povedať..... to všetko teraz počká. Potrebujeme si oddýchnuť, načerpať energiu najlepšie v prírode, ktorá celkom prirodzeným spôsobom harmonizuje - alebo tam, kde jednoducho cítime, že nám je dobre. Osobne vnímam, že práve teraz začína čas, kedy budú i neveriaci Tomášovia hľadať odpovede na svoj stav. Či fyzický, alebo duševný /psychický/, ktorý im klasická medicína nevysvetlí. A nielen odpovede. I spôsob, akým SI môžu pomôcť. Dôraz je kladený na slovo "môžu."

​Nemusia v prípade, že odmietajú, nechcú. Nikto ich nútiť nebude. Je to slobodná vôľa každého človeka. Nakoľko terapiám starého druhu odzvonilo - čo osobne kvitujem, pretože boli i také prípady, ktoré bez dovolenia vstupovali do tela ľudí. Čo je z pohľadu kozmických zákonov neprípustné. Teší ma, že je už pomoc v zmysle transmutácie /slovo transformácia je už v tomto štádiu zmeny slabá káva/ nasmerovaná k ľuďom spôsobom knihy "Plejádska svetelná terapia," ktorú napísala Amorah Quan Yin a ktorá je návodom, ako si človek môže pomôcť sám. V prípade, že je ochotný nesedieť, nečakať..... skutočnosť, ktorú všetci bez výnimky zažívame prijať a svojím spôsobom ju zakomponovať do života. Čo je pre mnohých ľudí preveliká zmena. Lenže ten krok /vystúpenie z kruhu/ potrebuje urobiť človek sám. So spôsobom, ktorý je návodom ako si pomôcť sám ladím najviac a naviac :) sa týka i mojej práce zviditeľňovanej na fyzickej úrovni. Takže milí priatelia - je na nás ako so sebou naložíme ..... IlonaZdroj: FB
​Otvor Oči
© 2015 - 2018  All Rights reserved
https://www.otvoroci.com/blog/category/fewa

Zobrazení: 118

Komentář přidal(a) Maxim dne 3.Srpen.2018 v 2:51

Odzvonilo je to presne slovo Fewo. Ale Sarlatanum a podobnym Carodedejkam co vesti z koule jako jsi ty :D:D::D Nebo si klidne muzes rikat medium jestli chces :D:D::D

Přidat komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light!

Přidejte se ke komunitě Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.

Různé info související hlavně s transformací a trans-mutací, čili s přechodem do páté, pozitivně polarizované dimenze.

Info, nabídky, počasí

Blogy a texty od admina, zakladatele komunity jsou: ZDE a ZDE a ZDE a ZDE a na Trefy.cz ZDE.

TOPlist

Toto počítadlo načítá od 2. 10. 2014 10:00


Podmínky pro registraci. Pokud se sem chcete zaregistrovat, je třeba vyplnit i vaše narození, jinak se vám registrace nezdaří. Nejnižší věk určený Ningem je 13 let!

* Svou vlastní osobní reklamní stránku si můžete vytvořit ZDE.

* Očekávané zázraky už začaly. Na mnoha místech světa se vytvořil výměnný obchod oproštěný od peněz, obzvláště těch cizích. Kdy tomu otevřou dveře i Čecho-Slováci? - ZDE.

* Výměnný - bárterový obchod: detaily ZDE.

* Odkazy na možnost srazu někde na rekreačních pobytech (třeba i v zahraničí), které jsou za příznivou cenu. Uvedeno ZDE.


Aktuální stav počasíČR a na SK ZDE kamery ZDE.

Stav počasí a předpověď počasí kteréhokoliv místa na světě najdete ZDE nebo ZDE nebo ZDE.

Aktuální teploty kdekoliv ve světe - ZDE a ZDE.

PROSÍM přispějte něco

Budeme rádi, když nám přispějete libovolnou částku na provoz těchto našich stránek, neboť Ning web hosting nám ročně účtuje 239 dolarů, t.j. zhruba 6.000Kč/rok.


Fio banka v Kč, č.účtu: 2800690360/2010 IBAN: CZ4020100000002800690360 
BIC kód/SWIFT: FIOBCZPPXXX
(uveďte prosím své jméno nebo svůj nick, aby bylo rozeznat od koho co přišlo). Seznamy přispívajících jsou ZDE.


Vaším příspěvkem současně podpoříte i projekt popsaný v článku: Máte-li zájem o setkávání, sdružování nebo o komunitní soužití či permakulturu, dejte nám vědět, můžeme vám poskytnout zdarma menší pozemek, nebo pronajmout třeba i několika hektarové pozemky Uvedeno ZDE.


Podpořit výše jmenované můžete též tím, že si přes nás sjednáte povinné ručení na motorové vozidlo. Podrobnosti ZDE.


Předem Vám za to velice děkujeme a na oplátku vám věnujeme tohle:
Co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili, aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu Uvedeno ZDE.


10 způsobů, jak přestat být otrokem a svrhnout pyramidy kontroly (jak se osvobodit od ovládacích chapadel zkorumpovaného otročujícího vládnoucího systému) Uvedeno ZDE.


* Proč ve světě dojde vbrzku k obrovským změnám, aneb co se bude velice brzo dít a z jakých důvodů. - ZDE.


* Stále větší počet podomácku vyráběných, elitou záměrně potlačovaných zařízení na výrobu volné energie zapříčiní zhroucení pyramidy prohnilé, zkorumpované světovlády. Jestlipak víte proč? :-) Uvedeno ZDE.

Pořiďme si naše vlastní centrum kde se budem moci společně scházet

Śtěstí přeje připraveným. Proto je třeba založit neziskovou organizaci již dnes. Mnohem více ZDE a v článku: Chystáte se na nějaký předražený seminář? Pokud ano, pak Vás možná budou zajímat naše názory - ZDE. * Máte zájem se scházet, pobývat nebo bydlet v krásné přírodě s nekonfliktními, spirit. založenými lidmi? - ZDE.

* Nechte se inspirovat nápady, vynálezy a moderní technologií, umožňující nám ŽÍT téměř BEZ PENĚZ - ZDE.
* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL - ZDE.
* Krásné a levné bydlení, které lze dle přání umístit třeba někde v krásné přírodě mimo civilizaci. Uvedeno ZDE.

* Co přesně permakultura vlastně je a možnost jak a kde s ní můžete začít i vy - ZDE.
* NEJEN nákup, prodej a pronájem nemovitostí za rozumné ceny (chaty, zahrady, venkovská stavení, domy, louky, lesy atp.) ale i možnost rekreace, alternativního bydlení, životního stylu a vzájemné pomoci - ZDE.

Máte zájem stát se vlastníkem 500m2 pozemku v hezké přírodě za pouhých 25.000Kč? - ZDE.

Nejnovější aktivity

Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
před 17 hodinami
Uživatel Naren Sahava sdílel svůj příspěvek do blogu v komunitě Facebook.
včera
Příspěvek do blogu uživatele Naren Sahava

Update Spirituální Hierarchie a Galaktické Federace

Selamat Jarin! Opět jsme přišli, naši drazí, a máme pro vás další dobré zprávy! Jak se připravujete na vaši novou realitu, rádi bychom vám představili další události, které leží před vámi. V mnoha našich předešlých vzkazech jsme se krátce zmiňovali…Zobrazit další
včera
Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

Féwa - Info + kód 17.8.2018

Úvodom poznámka: Keď to s niekým trieska, plieska nevedomosťou, hlbokým ponorením do tmy samého seba - je pre všetkých v tomto štádiu prebiehajúcich zmien dobré zdržať sa nikam nevedúceho komentára.Chápem, že sa zabudnuté zdá byť…Zobrazit další
pátek
Uživatel Jana Kokrdová sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě del.icio.us.
pátek
Uživatel Jana Kokrdová sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
pátek
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
čtvrtek
Příspěvky do blogu uživatele Naren Sahava
středa
Uživatel Naren Sahava sdílel svůj příspěvek do blogu v komunitě Facebook.
středa
Uživatel Král Králů přidal komentář k příspěvku do blogu Féwa : 14.8.2018 Info uživatele Ina Obr.
středa
Uživatel Král Králů přidal komentář k příspěvku do blogu Féwa : 14.8.2018 Info uživatele Ina Obr.
středa
Uživatel Král Králů přidal komentář k příspěvku do blogu Féwa : 14.8.2018 Info uživatele Ina Obr.
"Tohle brzy skonči. Skoro do roka a do dne. : Je to dnešní věk, čtvrtý, ze všech nejhorší. Dharma v tomto věku je jednonohá a bezmocně leží. Z původních ctností zbyla jen čtvrtina,…"
středa
Uživatel Král Králů přidal komentář k příspěvku do blogu Féwa : 14.8.2018 Info uživatele Ina Obr.
"satja juga (či Krtajuga) - 1 000 (zlatý věk) Podobá se antickému zlatému věku nebo křesťanskému ráji. Božský řád (dharma) tehdy stál pevně na čtyřech nohách. Převládaly…"
středa
Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

Féwa : 14.8.2018 Info

Jemné prechody. Čím viac nepotrebného, myšlienkove.... emočne nedobrého, perspektívne nepozitívneho je zo života odstránené - tým jednoduchšie, ľahšie sa deje :). Chcem len podotknúť /aj keď sa človek na také situácie z čisto ľudského pohľadu…Zobrazit další
úterý
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
13.8.
Uživatel Jakub Kirman aktualizoval svůj profil.
13.8.
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Odkazy na články, videa, audia a různé zajímavosti z titulní strany jsou a budou postupně přesouvány sem uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Archanděl Michael - dary čtvrté dimenze. Strojový překlad ZDE. To samé v angličtině je na videu: Archangel Michael ~ Gifts of the Fourth Dimension Here. Article Here. * 2012-co je myšleno tím, že…"
12.8.
Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

Duchovne posolstvo ruskych matriosiek

Naši predkovia vlastnili značnú múdrosť, ktorá nám už žiaľ dnes chýba. A túto múdrosť si odovzdávali rôznymi formami z generácie na generáciu. Trebárs rozprávkami, povesťami, bájami, ale aj inými, neverbálnymi spôsobmi. Medzi ne môžeme zaradiť ruské…Zobrazit další
11.8.
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Neuvěřitelné, avšak vědecky podložené skutečnosti uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* The Mechanics of Reality - How Our Mind Creates Matter Here."
11.8.
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Odkazy na články, videa, audia a různé zajímavosti z titulní strany jsou a budou postupně přesouvány sem uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Stále se naivně domníváte, že Evropská unie nám pomáhá a že ji potřebujeme? Uvedeno ZDE. (pošlete to dál.)"
10.8.

© 2018   Created by Zlaté Živé Světlo.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby