MOŽNOST PŘIVÝDĚLKU a tím současně i poskytnutí dotace na provoz těchto stránek i na projekt: Mmáte zájem ... zde

Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light

vnitřního věčného světla a jeho moudrosti- of inner eternal light and its wisdom

*
co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili,aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu zde

Krásny deň všetkým. U nás to vyzerá ako na obrázkoch od Josefa Ladu, ktorého k tvorbe inšpirovalo vlastné detstvo. Výrazne sa v jeho obrazoch prejavuje biela nálada :). Čas zimy, čas Vianoc, kedy je krajina pokrytá mäkkým páperím na slnku sa trblietajúcich vločiek. Zem je posypaná drobnými diamantami. Ich dúhové paprsky nám pomáhajú vracať sa do vnútorne preciťovaného.
Picture
Do spomienok na svoje detstvo, kedy sme si život jednoducho užívali. Šantili, vystrájali, skákali do kopy snehu, smiali sa, tešili, radovali. Tomuto prirodzenému, spontánnemu prejavu sme sa čoraz viac vzďaľovali. Postupne prijímajúc spôsob života, ktorý nášmu vnútru, nášmu srdcu... duši nič nehovorí. A - zabúdali sme kým sme. Čo všetko ku svojmu životu potrebujeme. Že tým čo potrebujeme je jednoducho povedané láska vo fyzickej i nefyzickej podobe. Rovnováha medzi hmotou a jemnohmotnosťou nášho bytia, čiže dostatočná starostlivosť o telo, ktoré je chrámom duše - i o dušu, ktorá sa v chráme nachádza. 

V materiálnom svete /v jeho nízkych vibráciach/ je viac - menej samozrejmé venovať telu pozornosť. A je to v poriadku. Veď sme dušou, ktorá v tele žije :) a telo potrebuje. Čo však v poriadku nie je - je systematicky ne - dobrým zámerom sveta v ktorom žijeme odsmerovávaná pozornosť od dôležitosti ľudskej duše. Tento zámer bol /je/ podporovaný predĺženými rukami tzv. temna, ktoré rôznym spôsobom odprezentováva strachy, obavy človeka, ktorý seba odmieta vo svojej najčistejšej podobe. Čo súvisí so zážitkami týkajúcimi sa minulosti. Premietanie /prenášanie/ zážitkov minulosti do budúcnosti sa stalo bežnou normou. Plánom sveta, ktorý s ľudskosťou nemá nič spoločné. Týmto spôsobom venovali ľudské bytosti čoraz menej pozornosti tomu najdôležitejšiemu vo svojom živote. Prítomnosti do ktorej sa znovu vraciame. Do sveta, ktorý je zrýchleným tempom nami preciťovaný. 

Týmto návratom späť do prítomnosti a tým i do reality, ktorá je pre každú bytosť dôležitejšia sa opäť vynárajú spomienky na tento svet a potreby, ktoré s životom v prítomnosti súvisia. Čoraz výraznejšie sa dostávajú na povrch a tým zviditeľňujú deficity našich vnútorných a celkom prirodzených potrieb. Inými slovami povedané - preciťovaním vnímame do akej miery je tanier s pokrmom pre dušu prázdny. Do akej miery duša trpela podvýživou.... chradla.... bledla.... strácala na sile. Čím sa stávala ľahko dostupným sústom pre snahy, ktorých zámerom je obrať ľudské telá o dušu. 

Diamantový portál do ktorého sme vstúpili /poznámka: predchádzajúce informácie/ a energetické brány, ktorými prenikáme sú nosičom integrujúcich vzorcov duše. Opäť nás na neviditeľnej - avšak čoraz intenzívnejšie cítenej úrovni napĺňajú a podporujú to najprirodzenejšie v nás, ktorým je prirodzený, spontánny ľudský prejav bez umelých klišé. Energie brán znovu pomáhajú nasmerovať pohľad človeka tam, kde je to pre jeho život /existenciu... bytie/ nesmierne dôležité. 

Týmto nenaprogramovávajúcim spôsobom, ktorý sa deje mimo akokoľvek chápaný priestor a čas k nám opäť začína prúdiť energia dôležitá pre ľudskú dušu. Tým i pre život /život = brucho/. Táto výživa znovu pomáha prebúdzať zabudnutý zámer s ktorým sme sa na Zemi narodili. Energie, ktoré s bránou súvisia podporujú uvedomenie si, že každá ľudská bytosť je nositeľom dobra na planéte. Že sme všetci jednoducho povedané Láska. 

Vstupujeme do brány, ktorej vlnenie je vibráciami ružovej a fialovej. Tieto vibrácie podporuje vysoko - frekvenčná vlna diamantu. Anjel/ka/, ktorá je nosičom kľúču brány je i nosičom informácie "Ružou voňajúce /a/ - srdcom cítené /á/ .... Ilona
Energetický kľúč k bráne o ktorej som dnes písala /"Ružou voňajúca - srdcom cítiaca"/ .... výška anjelky je 38 cm .... je sypaná diamantovým, ružovým a fialovým práškom. V strede lístočkov sú dúhové "zrkadielka".

*****

Sme už v skutočne vysokom leveli. Nosičom energií brán sú konkrétne duše, ktoré túto fyzicky viditeľnú podobu svojej energie jednoducho cítia. Vedia, že patrí k nim. Energia v tejto hmotnej /fyzicky viditeľnej/ forme je vysoko - frekvenčným šperkom domova, ktorý Váš potenciál v plnej miere podporuje.


*****

Čo sa aktuálne deje je liečenie potláčanej hrdosti slovenského národa ako i prerasteného ega v zmysle niektorých jedincov v pásme Čiech. Ani zďaleka tomu nie je tak, že územie Čiech je najdôležitejším čo sa energetického posunu /duchovného rastu/ týka. Na Slovensku sa nachádzajú nesmierne dôležité portály. Podotýkam, že pochádzam z Moravy - narodila som sa v Brne.

*****

Aktivuje sa brána diamantového Portálu, ktorej vibrácie sú modré, fialové, jemne žlté, smaragdové. Vibračný celok je podporovaný frekvenciou diamantovej. Aktuálna informácia: Zjednocovanie na úrovni národov.

*****

Impulz: Predstavte si, že máte ruky zopnuté ako pri modlitbe a hlavu v jemnom predklone /univerzálny pozdrav bytostí/ .... A - súčasne ju dvíhate hore /takpovediac dva v jednom :)/. Je to prejav pokory a vnútornej sily. Na jedno i druhé prevážna časť ľudí zabudla. Jedno i druhé sa energiou brány, ktorá sa aktivuje v nás znovu ozýva.Zdroj: FB
​Otvor Oči
© 2015 - 2019  All Rights reserved
https://www.otvoroci.com/blog/category/fewa

Zobrazení: 99

Přidat komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light!

Přidejte se ke komunitě Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.

Různé info související hlavně s transformací a trans-mutací, čili s přechodem do páté, pozitivně polarizované dimenze.

Info, nabídky, počasí

Blogy a texty od admina, zakladatele komunity jsou: ZDE a ZDE a ZDE a ZDE a na Trefy.cz ZDE.

TOPlist

Toto počítadlo načítá od 2. 10. 2014 10:00


Podmínky pro registraci. Pokud se sem chcete zaregistrovat, je třeba vyplnit i vaše narození, jinak se vám registrace nezdaří. Nejnižší věk určený Ningem je 13 let!
Důležité upozornění: Členstvím na těchto stránkách souhlasíte s tím a berte na vědomí, že veškerá Vámi uvedená data (včetně osobních), která jste na těchto stránkách uvedli a uvedete, jsou a budou veřejně přístupná.

* Svou vlastní osobní reklamní stránku si můžete vytvořit ZDE.

* Očekávané zázraky už začaly. Na mnoha místech světa se vytvořil výměnný obchod oproštěný od peněz, obzvláště těch cizích. Kdy tomu otevřou dveře i Čecho-Slováci? - ZDE.

* Výměnný - bárterový obchod: detaily ZDE.

* Odkazy na možnost srazu někde na rekreačních pobytech (třeba i v zahraničí), které jsou za příznivou cenu. Uvedeno ZDE.


Aktuální stav počasíČR a na SK ZDE kamery ZDE.

Stav počasí a předpověď počasí kteréhokoliv místa na světě najdete ZDE nebo ZDE nebo ZDE.

Aktuální teploty kdekoliv ve světe - ZDE a ZDE.

PROSÍM přispějte něco

Budeme rádi, když nám přispějete libovolnou částku na provoz těchto našich stránek, neboť Ning web hosting nám ročně účtuje 239 dolarů, t.j. zhruba 6.000Kč/rok.


Fio banka v Kč, č.účtu: 2800690360/2010 IBAN: CZ4020100000002800690360 
BIC kód/SWIFT: FIOBCZPPXXX
(uveďte prosím své jméno nebo svůj nick, aby bylo rozeznat od koho co přišlo). Seznamy přispívajících jsou ZDE.


Vaším příspěvkem současně podpoříte i projekt popsaný v článku: Máte-li zájem o setkávání, sdružování nebo o komunitní soužití či permakulturu, dejte nám vědět, můžeme vám poskytnout k užívání zdarma menší pozemek, nebo pronajmout třeba i několika hektarové pozemky Uvedeno ZDE.


Podpořit výše jmenované můžete též tím, že si přes nás sjednáte povinné ručení na motorové vozidlo. Podrobnosti ZDE.


Předem Vám za to velice děkujeme a na oplátku vám věnujeme tohle:
Co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili, aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu Uvedeno ZDE.


10 způsobů, jak přestat být otrokem a svrhnout pyramidy kontroly (jak se osvobodit od ovládacích chapadel zkorumpovaného otročujícího vládnoucího systému) Uvedeno ZDE.


* Stále větší počet podomácku vyráběných, elitou záměrně potlačovaných zařízení na výrobu volné energie zapříčiní zhroucení pyramidy prohnilé, zkorumpované světovlády. Jestlipak víte proč? :-) Uvedeno ZDE.


* Proč ve světě dojde vbrzku k obrovským změnám, aneb co se bude velice brzo dít a z jakých důvodů. - ZDE.

Pořiďme si naše vlastní centrum kde se budem moci společně scházet

Śtěstí přeje připraveným. Proto je třeba založit neziskovou organizaci již dnes. Mnohem více ZDE a v článku: Chystáte se na nějaký předražený seminář? Pokud ano, pak Vás možná budou zajímat naše názory - ZDE. * Máte zájem se scházet, pobývat nebo bydlet v krásné přírodě s nekonfliktními, spirit. založenými lidmi? - ZDE.


* Nechte se inspirovat nápady, vynálezy a moderní technologií, umožňující nám ŽÍT téměř BEZ PENĚZ - ZDE.
* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL - ZDE.
* Krásné a levné bydlení, které lze dle přání umístit třeba někde v krásné přírodě mimo civilizaci. Uvedeno ZDE.


* Máte zájem stát se vlastníkem 500m2 pozemku v hezké přírodě za pouhých 25.000Kč? - ZDE.
* Co přesně permakultura vlastně je a možnost jak a kde s ní můžete začít i vy - ZDE.


* NEJEN nákup, prodej a pronájem nemovitostí za rozumné ceny (chaty, zahrady, venkovská stavení, domy, louky, lesy atp.) ale i možnost rekreace, alternativního bydlení, životního stylu a vzájemné pomoci - ZDE.

Nejnovější aktivity

Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr
před 6 hodinami
Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

Féwa - Info 21.5.2019

Spájanie svetov srdcom - vibrácie sú ako hrozno dozreté v záplave slnečných lúčov /sú vínovo - zlaté/.Prvý kód /vľavo/: takto to teraz vyzerá energeticky čo sa vibrácií týka.…Zobrazit další
včera
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
pondělí
Uživatel Ina Obr přidal komentář k příspěvku do blogu Féwa - Info 18.5.2019 uživatele Ina Obr.
"Omlouvám se. Tyto informace se týkají 17. 5. Popletla jsem datum."
sobota
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
sobota
Uživatel Anka-veva přidal komentář k videu uživatele Anka-veva
Náhled

Corey Good promluvil. 2. část

"Naozaj veľmi zaujímavé veci ,treba vypočuť obidva diely."
16.5.
Uživatel Anka-veva zveřejnil videoklip.

Corey Good promluvil. 2. část

Historická upřesnění od insidera Corey Gooda. Vybráno z webových stránek www.celostnivzdelavani.cz
16.5.
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Cheapest Countries To Live In The World uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* 10 Best Places to Retire in the Caribbean Here.* Top 10 Best Places to Live in the Caribbean Here."
16.5.
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
16.5.
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Vzestup do Nové Země (a jak to na Nové Zemi vypadá a funguje) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Inner Earth video 1 of 2 - Hypnosis Session Trends Here.* Inner Earth Video 2 of 2 - Audio only - Hypnosis Session Here.* Everything in the Hollow Earth Is Constructed of Crystals Here.* The Event, Inner Earth, and Collective Ascension, QHHT…"
14.5.
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
13.5.
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Metatron – Monoatomické Kryštalické Tělo uživatele Jozef Wolf.
"* The Event, The Return of The Lemurians! Pleiadian Light Forces Transmission Here."
11.5.
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
11.5.
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Chemtrails uživatele Ronins EIDAR.
"Již jsme překročili bod, kdy Vám již absolutně nic nemůže nijak a ničím ublížit, pokud tomu ovšem u-věříte! Již jsme překročili bod, kdy nám již absolutně nic (tedy např. ani 5.G technologie) nemůže nijak a…"
10.5.
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Obáváte se nemocí, obzvláště těch tzv. smrtelných? Tak se už nebojte, shlédněte fakta a začněte se léčit sami! :-) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Při špatné práci jater začne tělo uchovávat nefiltrované toxiny ve svých tukových buňkách a v takovém případě vám ani pravidelné cvičení a…"
10.5.
Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

Féwa - Info 9.5.2019

Je to fantastický recept, uložte si:1./ Podporovanie energie vzájomnosti.2./ Zodpovedný prístup ku svojej práci ako i ku všetkému čo tvoríme.3./ Zámer dobra pre všetkých vložený do každého kroku, ktorý urobíme.4./ Byť láskou v plnej zbroji…Zobrazit další
9.5.
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Jarmila Klímová: Jak se dožít 400 let uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Reverse Aging with Neurobics | Marisa Peer - Here."
8.5.
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Co je to kvantová vlna a proč s ní souvisejí Vaše nekonečné možnosti a schopnosti uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Quantum Jumping - How to Quantum Jump - Live Demonstration Here."
8.5.
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
7.5.
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse To nevymyslíš - vtipy, humor a legrační ne-smysly :-) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Raději se ničím nechlubte,  neboť nevíme, kdy Vás kdo čím trumfne. :-) Video ZDE."
7.5.

© 2019   Created by Zlaté Živé Světlo.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby