MOŽNOST PŘIVÝDĚLKU a tím současně i poskytnutí dotace na provoz těchto stránek i na projekt: Mmáte zájem ... zde

Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light

vnitřního věčného světla a jeho moudrosti- of inner eternal light and its wisdom

*
co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili,aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu zde

Krásny deň všetkým. U nás to vyzerá ako na obrázkoch od Josefa Ladu, ktorého k tvorbe inšpirovalo vlastné detstvo. Výrazne sa v jeho obrazoch prejavuje biela nálada :). Čas zimy, čas Vianoc, kedy je krajina pokrytá mäkkým páperím na slnku sa trblietajúcich vločiek. Zem je posypaná drobnými diamantami. Ich dúhové paprsky nám pomáhajú vracať sa do vnútorne preciťovaného.
Picture
Do spomienok na svoje detstvo, kedy sme si život jednoducho užívali. Šantili, vystrájali, skákali do kopy snehu, smiali sa, tešili, radovali. Tomuto prirodzenému, spontánnemu prejavu sme sa čoraz viac vzďaľovali. Postupne prijímajúc spôsob života, ktorý nášmu vnútru, nášmu srdcu... duši nič nehovorí. A - zabúdali sme kým sme. Čo všetko ku svojmu životu potrebujeme. Že tým čo potrebujeme je jednoducho povedané láska vo fyzickej i nefyzickej podobe. Rovnováha medzi hmotou a jemnohmotnosťou nášho bytia, čiže dostatočná starostlivosť o telo, ktoré je chrámom duše - i o dušu, ktorá sa v chráme nachádza. 

V materiálnom svete /v jeho nízkych vibráciach/ je viac - menej samozrejmé venovať telu pozornosť. A je to v poriadku. Veď sme dušou, ktorá v tele žije :) a telo potrebuje. Čo však v poriadku nie je - je systematicky ne - dobrým zámerom sveta v ktorom žijeme odsmerovávaná pozornosť od dôležitosti ľudskej duše. Tento zámer bol /je/ podporovaný predĺženými rukami tzv. temna, ktoré rôznym spôsobom odprezentováva strachy, obavy človeka, ktorý seba odmieta vo svojej najčistejšej podobe. Čo súvisí so zážitkami týkajúcimi sa minulosti. Premietanie /prenášanie/ zážitkov minulosti do budúcnosti sa stalo bežnou normou. Plánom sveta, ktorý s ľudskosťou nemá nič spoločné. Týmto spôsobom venovali ľudské bytosti čoraz menej pozornosti tomu najdôležitejšiemu vo svojom živote. Prítomnosti do ktorej sa znovu vraciame. Do sveta, ktorý je zrýchleným tempom nami preciťovaný. 

Týmto návratom späť do prítomnosti a tým i do reality, ktorá je pre každú bytosť dôležitejšia sa opäť vynárajú spomienky na tento svet a potreby, ktoré s životom v prítomnosti súvisia. Čoraz výraznejšie sa dostávajú na povrch a tým zviditeľňujú deficity našich vnútorných a celkom prirodzených potrieb. Inými slovami povedané - preciťovaním vnímame do akej miery je tanier s pokrmom pre dušu prázdny. Do akej miery duša trpela podvýživou.... chradla.... bledla.... strácala na sile. Čím sa stávala ľahko dostupným sústom pre snahy, ktorých zámerom je obrať ľudské telá o dušu. 

Diamantový portál do ktorého sme vstúpili /poznámka: predchádzajúce informácie/ a energetické brány, ktorými prenikáme sú nosičom integrujúcich vzorcov duše. Opäť nás na neviditeľnej - avšak čoraz intenzívnejšie cítenej úrovni napĺňajú a podporujú to najprirodzenejšie v nás, ktorým je prirodzený, spontánny ľudský prejav bez umelých klišé. Energie brán znovu pomáhajú nasmerovať pohľad človeka tam, kde je to pre jeho život /existenciu... bytie/ nesmierne dôležité. 

Týmto nenaprogramovávajúcim spôsobom, ktorý sa deje mimo akokoľvek chápaný priestor a čas k nám opäť začína prúdiť energia dôležitá pre ľudskú dušu. Tým i pre život /život = brucho/. Táto výživa znovu pomáha prebúdzať zabudnutý zámer s ktorým sme sa na Zemi narodili. Energie, ktoré s bránou súvisia podporujú uvedomenie si, že každá ľudská bytosť je nositeľom dobra na planéte. Že sme všetci jednoducho povedané Láska. 

Vstupujeme do brány, ktorej vlnenie je vibráciami ružovej a fialovej. Tieto vibrácie podporuje vysoko - frekvenčná vlna diamantu. Anjel/ka/, ktorá je nosičom kľúču brány je i nosičom informácie "Ružou voňajúce /a/ - srdcom cítené /á/ .... Ilona
Energetický kľúč k bráne o ktorej som dnes písala /"Ružou voňajúca - srdcom cítiaca"/ .... výška anjelky je 38 cm .... je sypaná diamantovým, ružovým a fialovým práškom. V strede lístočkov sú dúhové "zrkadielka".

*****

Sme už v skutočne vysokom leveli. Nosičom energií brán sú konkrétne duše, ktoré túto fyzicky viditeľnú podobu svojej energie jednoducho cítia. Vedia, že patrí k nim. Energia v tejto hmotnej /fyzicky viditeľnej/ forme je vysoko - frekvenčným šperkom domova, ktorý Váš potenciál v plnej miere podporuje.


*****

Čo sa aktuálne deje je liečenie potláčanej hrdosti slovenského národa ako i prerasteného ega v zmysle niektorých jedincov v pásme Čiech. Ani zďaleka tomu nie je tak, že územie Čiech je najdôležitejším čo sa energetického posunu /duchovného rastu/ týka. Na Slovensku sa nachádzajú nesmierne dôležité portály. Podotýkam, že pochádzam z Moravy - narodila som sa v Brne.

*****

Aktivuje sa brána diamantového Portálu, ktorej vibrácie sú modré, fialové, jemne žlté, smaragdové. Vibračný celok je podporovaný frekvenciou diamantovej. Aktuálna informácia: Zjednocovanie na úrovni národov.

*****

Impulz: Predstavte si, že máte ruky zopnuté ako pri modlitbe a hlavu v jemnom predklone /univerzálny pozdrav bytostí/ .... A - súčasne ju dvíhate hore /takpovediac dva v jednom :)/. Je to prejav pokory a vnútornej sily. Na jedno i druhé prevážna časť ľudí zabudla. Jedno i druhé sa energiou brány, ktorá sa aktivuje v nás znovu ozýva.Zdroj: FB
​Otvor Oči
© 2015 - 2019  All Rights reserved
https://www.otvoroci.com/blog/category/fewa

Zobrazení: 109

Přidat komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light!

Přidejte se ke komunitě Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.

Různé info související hlavně s transformací a trans-mutací, čili s přechodem do páté, pozitivně polarizované dimenze.

Info, nabídky, počasí

Blogy a texty od admina, zakladatele komunity jsou: ZDE a ZDE a ZDE a ZDE a na Trefy.cz ZDE.

TOPlist

Toto počítadlo načítá od 2. 10. 2014 10:00


Podmínky pro registraci. Pokud se sem chcete zaregistrovat, je třeba vyplnit i vaše narození, jinak se vám registrace nezdaří. Nejnižší věk určený Ningem je 13 let!
Důležité upozornění: Členstvím na těchto stránkách souhlasíte s tím a berte na vědomí, že veškerá Vámi uvedená data (včetně osobních), která jste na těchto stránkách uvedli a uvedete, jsou a budou veřejně přístupná.

* Svou vlastní osobní reklamní stránku si můžete vytvořit ZDE.

* Očekávané zázraky už začaly. Na mnoha místech světa se vytvořil výměnný obchod oproštěný od peněz, obzvláště těch cizích. Kdy tomu otevřou dveře i Čecho-Slováci? - ZDE.

* Výměnný - bárterový obchod: detaily ZDE.

* Odkazy na možnost srazu někde na rekreačních pobytech (třeba i v zahraničí), které jsou za příznivou cenu. Uvedeno ZDE.


Aktuální stav počasíČR a na SK ZDE kamery ZDE.

Stav počasí a předpověď počasí kteréhokoliv místa na světě najdete ZDE nebo ZDE nebo ZDE.

Aktuální teploty kdekoliv ve světe - ZDE a ZDE.

PROSÍM přispějte něco

Budeme rádi, když nám přispějete libovolnou částku na provoz těchto našich stránek, neboť Ning web hosting nám ročně účtuje 239 dolarů, t.j. zhruba 6.000Kč/rok.


Fio banka v Kč, č.účtu: 2800690360/2010 IBAN: CZ4020100000002800690360 
BIC kód/SWIFT: FIOBCZPPXXX
(uveďte prosím své jméno nebo svůj nick, aby bylo rozeznat od koho co přišlo). Seznamy přispívajících jsou ZDE.


Vaším příspěvkem současně podpoříte i projekt popsaný v článku: Máte-li zájem o setkávání, sdružování nebo o komunitní soužití či permakulturu, dejte nám vědět, můžeme vám poskytnout k užívání zdarma menší pozemek, nebo pronajmout třeba i několika hektarové pozemky Uvedeno ZDE.


Podpořit výše jmenované můžete též tím, že si přes nás sjednáte povinné ručení na motorové vozidlo. Podrobnosti ZDE.


Předem Vám za to velice děkujeme a na oplátku vám věnujeme tohle:
Co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili, aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu Uvedeno ZDE.


10 způsobů, jak přestat být otrokem a svrhnout pyramidy kontroly (jak se osvobodit od ovládacích chapadel zkorumpovaného otročujícího vládnoucího systému) Uvedeno ZDE.


* Stále větší počet podomácku vyráběných, elitou záměrně potlačovaných zařízení na výrobu volné energie zapříčiní zhroucení pyramidy prohnilé, zkorumpované světovlády. Jestlipak víte proč? :-) Uvedeno ZDE.


* Proč ve světě dojde vbrzku k obrovským změnám, aneb co se bude velice brzo dít a z jakých důvodů. - ZDE.

Pořiďme si naše vlastní centrum kde se budem moci společně scházet

Śtěstí přeje připraveným. Proto je třeba založit neziskovou organizaci již dnes. Mnohem více ZDE a v článku: Chystáte se na nějaký předražený seminář? Pokud ano, pak Vás možná budou zajímat naše názory - ZDE. * Máte zájem se scházet, pobývat nebo bydlet v krásné přírodě s nekonfliktními, spirit. založenými lidmi? - ZDE.


* Nechte se inspirovat nápady, vynálezy a moderní technologií, umožňující nám ŽÍT téměř BEZ PENĚZ - ZDE.
* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL - ZDE.
* Krásné a levné bydlení, které lze dle přání umístit třeba někde v krásné přírodě mimo civilizaci. Uvedeno ZDE.


* Máte zájem stát se vlastníkem 500m2 pozemku v hezké přírodě za pouhých 25.000Kč? - ZDE.
* Co přesně permakultura vlastně je a možnost jak a kde s ní můžete začít i vy - ZDE.


* NEJEN nákup, prodej a pronájem nemovitostí za rozumné ceny (chaty, zahrady, venkovská stavení, domy, louky, lesy atp.) ale i možnost rekreace, alternativního bydlení, životního stylu a vzájemné pomoci - ZDE.

Nejnovější aktivity

Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Anglie je díky Muslimské Islamizaci mrtvá, proto odchází z EU uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Pošlete to i svým dětem, aby nám za pár roků nevyčítaly, že jsme jim to neřekli Uvedeno ZDE."
před 4 minutami
Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

Féwa - Info 17.8.2019

Príjemný deň priatelia. Možno si poviete -..... ako pre koho.... - ale pozrime sa na to i z tej druhej, lepšej stránky. Ono je fajn, že sme sa vôbec zobudili :). A ďalšie okamihy sú na nás. Rýchlosť, akou sa zmeny dejú je ľahko pochopiteľná na…Zobrazit další
včera
Uživatel Král Králů přidal komentář k příspěvku do blogu Féwa - Info 16.8.2019 uživatele Ina Obr.
včera
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
pátek
Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

Féwa - Info 14.8.2019

Súdržnosť prameňa, ktorý z nás vyviera ...... zo srdca každej bunky.Ono je tomu tak, že na niečo dosah máme /sme schopní…Zobrazit další
středa
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
úterý
Uživatel Král Králů přidal komentář k příspěvku do blogu Féwa - Info 12.8.2019 uživatele Ina Obr.
""Všetko čo bolo do dnešného dňa vnímané ako stred už stredom nie je /s dobehom sa deje/. Info - kód zajtra nazdieľam." Už ani nevíš, co jsi včera psala. - () Buť chvilku tiše,…"
úterý
Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

Féwa - Info 11.8.2019

Všetko čo bolo do dnešného dňa vnímané ako stred už stredom nie je /s dobehom sa deje/. Info - kód zajtra nazdieľam.Rekalibrujúce magnetické posuny týkajúce sa zmien poľa.*****Póly sa prispôsobujú zmene, ktorá sa v súvislosti s posunom stredu…Zobrazit další
11.8.
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
9.8.
Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

Féwa - Info 8.8. 2019

Kód 8.8.2019 ...... strieborno - zlatá levia brána.Hviezdny posun galaktického jadra na ktorý reagujú všetky jadrá.Cítiť a…Zobrazit další
8.8.
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
7.8.
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Pochopení principu tvoření veškeré tzv. hmoty, prostoru a událostí tvořících zdání plynoucího času vám umožní stát se vědomým tvůrcem svého světa i jeho realit a pánem svého osudu. uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Všemocná, moudrá, láskyplná, tvořivá energie Duchovního Srdce (Nulového Bodu, poháru Svatého Grálu) je rovnováha mezi chladivou dračí dostředivou -…"
6.8.
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
6.8.
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Pochopení principu tvoření veškeré tzv. hmoty, prostoru a událostí tvořících zdání plynoucího času vám umožní stát se vědomým tvůrcem svého světa i jeho realit a pánem svého osudu. uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Tato níže zobrazená struktura ze 64 čtyřstěnů - tetrahedronů (obsahující v sobě všech 7 platonských těles), je základním stavebním materiálem struktur vně projeveného…"
6.8.
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Jak aktivovat své čakry a stát se opět nedílnou součástí extatické, ozdravující, regenerující, omlazující, revitalizující, tvořivé duchovní postaty, umožňující tvořit si svůj svět dle svých představ uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Je Země skutečně placatá (jak nám někteří opět začínají tvrdit) a pohybuje se skutečně prostorem, anebo je to všechno jen pouhá iluze? Uvedeno ZDE.* Neuvěřitelné, avšak vědecky…"
6.8.
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Pochopení principu tvoření veškeré tzv. hmoty, prostoru a událostí tvořících zdání plynoucího času vám umožní stát se vědomým tvůrcem svého světa i jeho realit a pánem svého osudu. uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Je Země skutečně placatá (jak nám někteří opět začínají tvrdit) a pohybuje se skutečně prostorem, anebo je to všechno jen pouhá iluze? Uvedeno ZDE.* Neuvěřitelné, avšak vědecky…"
6.8.
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Princip způsobu vytváření struktury veškeré hmoty, aneb jak se můžete stát VĚDOMÝM tvůrcem své reality a tím pádem i pánem svého osudu (pravda Vás osvobodí) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Je Země skutečně placatá (jak nám někteří opět začínají tvrdit) a pohybuje se skutečně prostorem, anebo je to všechno jen pouhá iluze? Uvedeno ZDE.* Neuvěřitelné, avšak vědecky…"
6.8.
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Vesmír kolem nás je prý jen gigantický hologram (vědci prý získali důkaz) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Je Země skutečně placatá (jak nám někteří opět začínají tvrdit) a pohybuje se skutečně prostorem, anebo je to všechno jen pouhá iluze? Uvedeno ZDE.* Vesmír kolem nás je prý jen…"
6.8.
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Je Země skutečně placatá (jak nám někteří opět začínají tvrdit) a pohybuje se skutečně prostorem, anebo je to všechno jen pouhá iluze? uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Vesmír kolem nás je prý jen gigantický hologram (vědci prý získali důkaz) Uvedeno ZDE. * Teorie objasňující, že vesmír je hologram, je vysvětleno v 5ti minutách /  The…"
6.8.
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Jak aktivovat své čakry a stát se opět nedílnou součástí extatické, ozdravující, regenerující, omlazující, revitalizující, tvořivé duchovní postaty, umožňující tvořit si svůj svět dle svých představ uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* HEAL ALL 7 CHAKRAS | Chakra Healing Meditation Music | Root Chakra to Crown Chakra[LiveStream] Zvuky & frekvence ZDE."
5.8.

© 2019   Created by Zlaté Živé Světlo.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby