MOŽNOST PŘIVÝDĚLKU a tím současně i poskytnutí dotace na provoz těchto stránek i na projekt: Mmáte zájem ... zde

Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light

vnitřního věčného světla a jeho moudrosti- of inner eternal light and its wisdom

*
co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili,aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu zde

Mať správne nastavený kurzor na ceste po ktorej sa posúvame znamená v prvom rade konať čestne. Čo aj znamená zodpovedne pristupovať ku všetkému, čo v danom okamihu produkujeme. Základným predpokladom tvorenia = práce je schopnosť vedieť sa v danej oblasti pohybovať. Mať pre túto oblasť potrebné vedomosti, ktoré sú overené v praxi. Čo je najoptimálnejší stav týkajúci sa kvality efektu individuálneho tvorenia /práce/.
Picture
Tvorenie je akýkoľvek druh aktívnej činnosti. Je to doslova každý pohyb, ktorý urobíme. Dvihnutie ruky .... krok .... skok. Keby sme spočítali všetky tieto pohyby - bolo by to za jeden absolvovaný deň poriadne vysoké číslo. Prečo o tom píšem? Pretože to čo pár dní na vlastnej koži zažívame je rýchlosť a znovu sa objavujúce spomienky na skúsenosti, ktoré niekto už zažil - má zaznamenané v pamäti a niekto nie. Týka sa rýchlosti dejúceho sa s ktorou súvisia i ďaľšie skutočnosti. Svetelná hustota do ktorej sme dorástli /svetelný kaliber týkajúci sa fotónov/ opäť aktivuje nami zažité spomienky v tejto hustote. So skúsenosťami idú ruka v ruke myšlienky vtedajšej doby, ktoré majú konkrétne vibrácie. Tieto vibrácie predstavujú kvalitatívne iné /nové - čo sa frekvenčne dosiahnutého týka/ myslenie. Štádium dosiahnutého a zažívaného je jednoducho povedané rôzne intenzívnou peckou medzi oči v zmysle prozření. Tento český výraz je najoptimálnejším pomenovaním stavu v ktorom sme a do ktorého každý svojou rýchlosťou pochopenia, uvedomenia si /lepšie povedané zvedomenia/ preniká. 

Zvedomenie znamená, že si uvedomujeme, ktoré sú naše silné stránky a na ktorých jednoducho povedané treba popracovať. Základom tohto zvedomenia a prozření je opäť uvedomenie si a prijatie seba takého, akým sme. Inými slovami - vo svojej prirodzenej podobe /forme/, ktorú predstavuje i energia hmotná, ktorá je zmyslove uchopiteľná - i energia neviditeľná. Neviditeľnosť našej nefyzickej súčasti je "spôsobená" jej nehmotnou /vyššie - frekvenčnou/ energiou. Vyššiu frekvenciu "len" fyzické, nízko - frekvenčné vnímanie nie je schopné zaregistrovať. Čo znamená, že nie je schopné vidieť nič čo nie je hmotné. Prijatie svojej prirodzenej kompletnosti /fyzickej i nefyzickej polky jabĺčka ..... a tým i svojej skutočnej podoby/ je dôležitým krokom /podmienkou/ k vykročeniu do kedysi dávno reálne zažívanej skutočnosti v ktorej sme celkom prirodzeným spôsobom energie vnímali a s energiami spolupracovali /tvorili/ ku prospechu celku.

Samozrejme je nadobúdanie tejto prirodzenej schopnosti týkajúcej sa všetkých organizmov náročné pre ľudí, ktorí túto skúsenosť nemajú. Ich myslenie /vibrácie myšlienok/ je záležitosťou takzvanej lineárnej 3D úrovne /časovej vrstvy/. Nakoľko sa jednotlivé energetické /frekvenčné/ posuny dejú celoplanetárne - dotýkajú sa prebiehajúce zmeny bez výnimky všetkých. Je na každom človeku.... na každej bytosti - ako sa k tomuto novu /novum/ postaví. Či svetelné energie tohto už skutočne vysokého kalibru prijme, alebo odmietne. Považujem za dôležité pre všetkých ľudí upozorniť na reálny fakt, že hrubohmotné štruktúry /ťažké, tvrdé, hmotne husté.... ubité/ týkajúce sa spôsobu myslenia začínajú zanikať. Čiže - každá bunka prekryštalizováva na jemnohmotnejšiu úroveň svetla.

Prekryštalizovať znamená túto úroveň a jej hodnoty týkajúce sa nami všetkými žitého života prijať. Inými slovami - prestať sa prejavovať z pozície prerasteného ega, seba - podceňovania, nedôvery v existenciu nehmotného..... prestať sa z dôvodu vlastnej nevedomosti /neuvedomenia si/ vysmievať svojim spolucestovateľom v čase, ktorí svojou tvorivosťou - prácou prišli Zemi a všetkým pomáhať. Prestať s ignoráciou, prejaveným nezáujmom voči všetkému živému. Kozmické zmeny sa celoplanetárne jednoducho dejú a týkajú sa všetkých obyvateľov planéty ako i Zeme samotnej.

Byť ústretovými voči sebe ako i voči celku bez akýchkoľvek špekulatívnych taktík a praktík, ktoré súvisia s hraním sa na vlastnom piesočku je v dosiahnutom štádiu nesmierne dôležité v tom dobrom zmysle pre všetkých. Treba si uvedomiť, že obraz reality, ktorú vidíme je projekciou..... /vibrácie svetla prijímané očami .... ich prostredníctvom sa v mozgu tvorí obraz, ktorý projektujeme do priestoru/. Postupné prijímanie navyšovaných vibrácií, meniaca sa kalibráž svetla /fotónov/ znamená, že každý človek, ktorý tok nových energií prijíma pomáha planetárnej zmene. Je nápomocný pri tvorení obrazu nového sveta /novej úrovne planéty/..... IlonaZdroj: FB
​Otvor Oči
© 2015 - 2019  All Rights reserved
https://www.otvoroci.com/blog/category/fewa

Zobrazení: 72

Přidat komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light!

Přidejte se ke komunitě Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.

Různé info související hlavně s transformací a trans-mutací, čili s přechodem do páté, pozitivně polarizované dimenze.

Info, nabídky, počasí

Blogy a texty od admina, zakladatele komunity jsou: ZDE a ZDE a ZDE a ZDE a na Trefy.cz ZDE.

TOPlist

Toto počítadlo načítá od 2. 10. 2014 10:00


Podmínky pro registraci. Pokud se sem chcete zaregistrovat, je třeba vyplnit i vaše narození, jinak se vám registrace nezdaří. Nejnižší věk určený Ningem je 13 let!
Důležité upozornění: Členstvím na těchto stránkách souhlasíte s tím a berte na vědomí, že veškerá Vámi uvedená data (včetně osobních), která jste na těchto stránkách uvedli a uvedete, jsou a budou veřejně přístupná.

* Svou vlastní osobní reklamní stránku si můžete vytvořit ZDE.

* Očekávané zázraky už začaly. Na mnoha místech světa se vytvořil výměnný obchod oproštěný od peněz, obzvláště těch cizích. Kdy tomu otevřou dveře i Čecho-Slováci? - ZDE.

* Výměnný - bárterový obchod: detaily ZDE.

* Odkazy na možnost srazu někde na rekreačních pobytech (třeba i v zahraničí), které jsou za příznivou cenu. Uvedeno ZDE.


Aktuální stav počasíČR a na SK ZDE kamery ZDE.

Stav počasí a předpověď počasí kteréhokoliv místa na světě najdete ZDE nebo ZDE nebo ZDE.

Aktuální teploty kdekoliv ve světe - ZDE a ZDE.

PROSÍM přispějte něco

Budeme rádi, když nám přispějete libovolnou částku na provoz těchto našich stránek, neboť Ning web hosting nám ročně účtuje 239 dolarů, t.j. zhruba 6.000Kč/rok.


Fio banka v Kč, č.účtu: 2800690360/2010 IBAN: CZ4020100000002800690360 
BIC kód/SWIFT: FIOBCZPPXXX
(uveďte prosím své jméno nebo svůj nick, aby bylo rozeznat od koho co přišlo). Seznamy přispívajících jsou ZDE.


Vaším příspěvkem současně podpoříte i projekt popsaný v článku: Máte-li zájem o setkávání, sdružování nebo o komunitní soužití či permakulturu, dejte nám vědět, můžeme vám poskytnout k užívání zdarma menší pozemek, nebo pronajmout třeba i několika hektarové pozemky Uvedeno ZDE.


Podpořit výše jmenované můžete též tím, že si přes nás sjednáte povinné ručení na motorové vozidlo. Podrobnosti ZDE.


Předem Vám za to velice děkujeme a na oplátku vám věnujeme tohle:
Co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili, aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu Uvedeno ZDE.


10 způsobů, jak přestat být otrokem a svrhnout pyramidy kontroly (jak se osvobodit od ovládacích chapadel zkorumpovaného otročujícího vládnoucího systému) Uvedeno ZDE.


* Stále větší počet podomácku vyráběných, elitou záměrně potlačovaných zařízení na výrobu volné energie zapříčiní zhroucení pyramidy prohnilé, zkorumpované světovlády. Jestlipak víte proč? :-) Uvedeno ZDE.


* Proč ve světě dojde vbrzku k obrovským změnám, aneb co se bude velice brzo dít a z jakých důvodů. - ZDE.

Pořiďme si naše vlastní centrum kde se budem moci společně scházet

Śtěstí přeje připraveným. Proto je třeba založit neziskovou organizaci již dnes. Mnohem více ZDE a v článku: Chystáte se na nějaký předražený seminář? Pokud ano, pak Vás možná budou zajímat naše názory - ZDE. * Máte zájem se scházet, pobývat nebo bydlet v krásné přírodě s nekonfliktními, spirit. založenými lidmi? - ZDE.


* Nechte se inspirovat nápady, vynálezy a moderní technologií, umožňující nám ŽÍT téměř BEZ PENĚZ - ZDE.
* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL - ZDE.
* Krásné a levné bydlení, které lze dle přání umístit třeba někde v krásné přírodě mimo civilizaci. Uvedeno ZDE.


* Máte zájem stát se vlastníkem 500m2 pozemku v hezké přírodě za pouhých 25.000Kč? - ZDE.
* Co přesně permakultura vlastně je a možnost jak a kde s ní můžete začít i vy - ZDE.


* NEJEN nákup, prodej a pronájem nemovitostí za rozumné ceny (chaty, zahrady, venkovská stavení, domy, louky, lesy atp.) ale i možnost rekreace, alternativního bydlení, životního stylu a vzájemné pomoci - ZDE.

Nejnovější aktivity

Příspěvek do blogu uživatele Uno Universus
před 16 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Trošku vzdělávání o naší skutečné historii (naši nibiruánští mentoři) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Negative Souls from Alpha Draconis, Draconians, Reptilians, Draco Reptoids Here."
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu 5 zvláštních věcí, které se začnou dít v našem životě, když neúmyslně otevřeme třetí oko uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Third Eye Pineal Gland: The Biggest Cover-Up in Human History - Redone Real Narration Here."
pátek
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
pátek
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Stále se naivně domníváte, že masmédia jsou nezávislá a že Vám sdělují pravdu? Nebo jste již konečně prozřeli a zjišťujete, že Vám/nám neustále podsouvají jen to, čemu chtějí, abychom uvěřili! uživatele Zlaté Živé Světlo.
"F. Ringo Čech: Milión chcánek na demokracii. Milión chcánek na demokracii . Komedianti to tu za 30 let přivedli na buben, Teď po vzoru listopadu či majdanu zase burcují hlupáky na náměstí, aby…"
pátek
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Wilhelm Reich, orgonová energie a orgonový akumulátor, aneb kde leží skutečná pravda? uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Orgone Energy: The Greatest Discovery SUPPRESSED by the FDA Here.* Your Mind Can Transform Your Body and Cure Everything - Redone Here."
čtvrtek
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse The Secret Hidden from Mankind Mind Science Kept Hidden Documentary (excellent video) + related articles and videos uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* KYMATICA - FULL LENGTH MOVIE - Expand Your Consciousness!!! Here.* Your brain hallucinates your conscious reality | Anil Seth Here.* Is Our Reality a Simulation Projected by Our Consciousness or by Someone Else? Here.* The Secret Hidden from…"
čtvrtek
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Lidská DNA je biologický internet, tvrdí ruští vědci uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Is Our Reality a Simulation Projected by Our Consciousness or by Someone Else? Here.* KYMATICA - FULL LENGTH MOVIE - Expand Your Consciousness!!! Here.* Your brain hallucinates your conscious reality | Anil Seth Here."
čtvrtek
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Důkaz, že vědomí tvoří realitu: Vítejte v matrixu! (rozpadajícím se matrixu) :-) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Is Our Reality a Simulation Projected by Our Consciousness or by Someone Else? Here."
čtvrtek
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Pokud chcete být a setrvat nejen zdraví, řiďte se ve vlastním zájmu informacemi uvedenými např. ve videu s názvem: Nie sme chorí, sme trávení uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Watch This Before They Delete It - They Can Control The Weather Here."
čtvrtek
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
středa
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu DNA skrývá netušené možnosti uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* KYMATICA - FULL LENGTH MOVIE - Expand Your Consciousness!!! Here."
středa
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Výborné články, texty a videa jež si zaslouží přeložit. Přeložil by to prosím někdo z vás? Předem vám za to velice děkujeme. uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* KYMATICA - FULL LENGTH MOVIE - Expand Your Consciousness!!! Here."
středa
Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

Féwa - Info 16.9.2019

Spirituálna aktivácia dvoch Zemí.Planetárne kódy dvoch Zemí....... Spirituálna aktivácia dvoch Zemí:.......... slnečný koridor /vlnenie/ .... splývanie, stekanie...... ako keď krištál zapadne.…Zobrazit další
úterý
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu 12 vláken DNA uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Obraz „Hviezdne Bytosti“ pomáha rozpomenúť sa na náš hviezdy pôvod a Poslanie. Ukotvuje vibrácie a Energiu, prichádzajúcu na Zem z priestoru Univerza previbrovávaním…"
16.9.
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu 12 vláken DNA uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Počátek aktivace DNA Uvedeno ZDE."
16.9.
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Fantomový efekt DNA aneb lidská DNA a její vliv na nás uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Geniální objev! – Rusové mění DNA slovy a laserem! 11. 05. 2012 0:00:00 Odstraníme tím dnes nevyléčitelné choroby z planety? To, že slovo je frekvence, je celkem jasné. Že tato…"
16.9.
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Lidská DNA je biologický internet, tvrdí ruští vědci uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Geniální objev! – Rusové mění DNA slovy a laserem! 11. 05. 2012 0:00:00 Odstraníme tím dnes nevyléčitelné choroby z planety? To, že slovo je frekvence, je celkem jasné. Že tato…"
16.9.
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu DNA skrývá netušené možnosti uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Geniální objev! – Rusové mění DNA slovy a laserem! 11. 05. 2012 0:00:00 Odstraníme tím dnes nevyléčitelné choroby z planety? To, že slovo je frekvence, je celkem jasné. Že tato…"
16.9.

© 2019   Created by Zlaté Živé Světlo.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby