MOŽNOST PŘIVÝDĚLKU a tím současně i poskytnutí dotace na provoz těchto stránek i na projekt: Mmáte zájem ... zde

Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light

vnitřního věčného světla a jeho moudrosti- of inner eternal light and its wisdom

*
co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili,aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu zde

Mať správne nastavený kurzor na ceste po ktorej sa posúvame znamená v prvom rade konať čestne. Čo aj znamená zodpovedne pristupovať ku všetkému, čo v danom okamihu produkujeme. Základným predpokladom tvorenia = práce je schopnosť vedieť sa v danej oblasti pohybovať. Mať pre túto oblasť potrebné vedomosti, ktoré sú overené v praxi. Čo je najoptimálnejší stav týkajúci sa kvality efektu individuálneho tvorenia /práce/.
Picture
Tvorenie je akýkoľvek druh aktívnej činnosti. Je to doslova každý pohyb, ktorý urobíme. Dvihnutie ruky .... krok .... skok. Keby sme spočítali všetky tieto pohyby - bolo by to za jeden absolvovaný deň poriadne vysoké číslo. Prečo o tom píšem? Pretože to čo pár dní na vlastnej koži zažívame je rýchlosť a znovu sa objavujúce spomienky na skúsenosti, ktoré niekto už zažil - má zaznamenané v pamäti a niekto nie. Týka sa rýchlosti dejúceho sa s ktorou súvisia i ďaľšie skutočnosti. Svetelná hustota do ktorej sme dorástli /svetelný kaliber týkajúci sa fotónov/ opäť aktivuje nami zažité spomienky v tejto hustote. So skúsenosťami idú ruka v ruke myšlienky vtedajšej doby, ktoré majú konkrétne vibrácie. Tieto vibrácie predstavujú kvalitatívne iné /nové - čo sa frekvenčne dosiahnutého týka/ myslenie. Štádium dosiahnutého a zažívaného je jednoducho povedané rôzne intenzívnou peckou medzi oči v zmysle prozření. Tento český výraz je najoptimálnejším pomenovaním stavu v ktorom sme a do ktorého každý svojou rýchlosťou pochopenia, uvedomenia si /lepšie povedané zvedomenia/ preniká. 

Zvedomenie znamená, že si uvedomujeme, ktoré sú naše silné stránky a na ktorých jednoducho povedané treba popracovať. Základom tohto zvedomenia a prozření je opäť uvedomenie si a prijatie seba takého, akým sme. Inými slovami - vo svojej prirodzenej podobe /forme/, ktorú predstavuje i energia hmotná, ktorá je zmyslove uchopiteľná - i energia neviditeľná. Neviditeľnosť našej nefyzickej súčasti je "spôsobená" jej nehmotnou /vyššie - frekvenčnou/ energiou. Vyššiu frekvenciu "len" fyzické, nízko - frekvenčné vnímanie nie je schopné zaregistrovať. Čo znamená, že nie je schopné vidieť nič čo nie je hmotné. Prijatie svojej prirodzenej kompletnosti /fyzickej i nefyzickej polky jabĺčka ..... a tým i svojej skutočnej podoby/ je dôležitým krokom /podmienkou/ k vykročeniu do kedysi dávno reálne zažívanej skutočnosti v ktorej sme celkom prirodzeným spôsobom energie vnímali a s energiami spolupracovali /tvorili/ ku prospechu celku.

Samozrejme je nadobúdanie tejto prirodzenej schopnosti týkajúcej sa všetkých organizmov náročné pre ľudí, ktorí túto skúsenosť nemajú. Ich myslenie /vibrácie myšlienok/ je záležitosťou takzvanej lineárnej 3D úrovne /časovej vrstvy/. Nakoľko sa jednotlivé energetické /frekvenčné/ posuny dejú celoplanetárne - dotýkajú sa prebiehajúce zmeny bez výnimky všetkých. Je na každom človeku.... na každej bytosti - ako sa k tomuto novu /novum/ postaví. Či svetelné energie tohto už skutočne vysokého kalibru prijme, alebo odmietne. Považujem za dôležité pre všetkých ľudí upozorniť na reálny fakt, že hrubohmotné štruktúry /ťažké, tvrdé, hmotne husté.... ubité/ týkajúce sa spôsobu myslenia začínajú zanikať. Čiže - každá bunka prekryštalizováva na jemnohmotnejšiu úroveň svetla.

Prekryštalizovať znamená túto úroveň a jej hodnoty týkajúce sa nami všetkými žitého života prijať. Inými slovami - prestať sa prejavovať z pozície prerasteného ega, seba - podceňovania, nedôvery v existenciu nehmotného..... prestať sa z dôvodu vlastnej nevedomosti /neuvedomenia si/ vysmievať svojim spolucestovateľom v čase, ktorí svojou tvorivosťou - prácou prišli Zemi a všetkým pomáhať. Prestať s ignoráciou, prejaveným nezáujmom voči všetkému živému. Kozmické zmeny sa celoplanetárne jednoducho dejú a týkajú sa všetkých obyvateľov planéty ako i Zeme samotnej.

Byť ústretovými voči sebe ako i voči celku bez akýchkoľvek špekulatívnych taktík a praktík, ktoré súvisia s hraním sa na vlastnom piesočku je v dosiahnutom štádiu nesmierne dôležité v tom dobrom zmysle pre všetkých. Treba si uvedomiť, že obraz reality, ktorú vidíme je projekciou..... /vibrácie svetla prijímané očami .... ich prostredníctvom sa v mozgu tvorí obraz, ktorý projektujeme do priestoru/. Postupné prijímanie navyšovaných vibrácií, meniaca sa kalibráž svetla /fotónov/ znamená, že každý človek, ktorý tok nových energií prijíma pomáha planetárnej zmene. Je nápomocný pri tvorení obrazu nového sveta /novej úrovne planéty/..... IlonaZdroj: FB
​Otvor Oči
© 2015 - 2019  All Rights reserved
https://www.otvoroci.com/blog/category/fewa

Zobrazení: 63

Přidat komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light!

Přidejte se ke komunitě Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.

Různé info související hlavně s transformací a trans-mutací, čili s přechodem do páté, pozitivně polarizované dimenze.

Info, nabídky, počasí

Blogy a texty od admina, zakladatele komunity jsou: ZDE a ZDE a ZDE a ZDE a na Trefy.cz ZDE.

TOPlist

Toto počítadlo načítá od 2. 10. 2014 10:00


Podmínky pro registraci. Pokud se sem chcete zaregistrovat, je třeba vyplnit i vaše narození, jinak se vám registrace nezdaří. Nejnižší věk určený Ningem je 13 let!
Důležité upozornění: Členstvím na těchto stránkách souhlasíte s tím a berte na vědomí, že veškerá Vámi uvedená data (včetně osobních), která jste na těchto stránkách uvedli a uvedete, jsou a budou veřejně přístupná.

* Svou vlastní osobní reklamní stránku si můžete vytvořit ZDE.

* Očekávané zázraky už začaly. Na mnoha místech světa se vytvořil výměnný obchod oproštěný od peněz, obzvláště těch cizích. Kdy tomu otevřou dveře i Čecho-Slováci? - ZDE.

* Výměnný - bárterový obchod: detaily ZDE.

* Odkazy na možnost srazu někde na rekreačních pobytech (třeba i v zahraničí), které jsou za příznivou cenu. Uvedeno ZDE.


Aktuální stav počasíČR a na SK ZDE kamery ZDE.

Stav počasí a předpověď počasí kteréhokoliv místa na světě najdete ZDE nebo ZDE nebo ZDE.

Aktuální teploty kdekoliv ve světe - ZDE a ZDE.

PROSÍM přispějte něco

Budeme rádi, když nám přispějete libovolnou částku na provoz těchto našich stránek, neboť Ning web hosting nám ročně účtuje 239 dolarů, t.j. zhruba 6.000Kč/rok.


Fio banka v Kč, č.účtu: 2800690360/2010 IBAN: CZ4020100000002800690360 
BIC kód/SWIFT: FIOBCZPPXXX
(uveďte prosím své jméno nebo svůj nick, aby bylo rozeznat od koho co přišlo). Seznamy přispívajících jsou ZDE.


Vaším příspěvkem současně podpoříte i projekt popsaný v článku: Máte-li zájem o setkávání, sdružování nebo o komunitní soužití či permakulturu, dejte nám vědět, můžeme vám poskytnout k užívání zdarma menší pozemek, nebo pronajmout třeba i několika hektarové pozemky Uvedeno ZDE.


Podpořit výše jmenované můžete též tím, že si přes nás sjednáte povinné ručení na motorové vozidlo. Podrobnosti ZDE.


Předem Vám za to velice děkujeme a na oplátku vám věnujeme tohle:
Co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili, aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu Uvedeno ZDE.


10 způsobů, jak přestat být otrokem a svrhnout pyramidy kontroly (jak se osvobodit od ovládacích chapadel zkorumpovaného otročujícího vládnoucího systému) Uvedeno ZDE.


* Stále větší počet podomácku vyráběných, elitou záměrně potlačovaných zařízení na výrobu volné energie zapříčiní zhroucení pyramidy prohnilé, zkorumpované světovlády. Jestlipak víte proč? :-) Uvedeno ZDE.


* Proč ve světě dojde vbrzku k obrovským změnám, aneb co se bude velice brzo dít a z jakých důvodů. - ZDE.

Pořiďme si naše vlastní centrum kde se budem moci společně scházet

Śtěstí přeje připraveným. Proto je třeba založit neziskovou organizaci již dnes. Mnohem více ZDE a v článku: Chystáte se na nějaký předražený seminář? Pokud ano, pak Vás možná budou zajímat naše názory - ZDE. * Máte zájem se scházet, pobývat nebo bydlet v krásné přírodě s nekonfliktními, spirit. založenými lidmi? - ZDE.


* Nechte se inspirovat nápady, vynálezy a moderní technologií, umožňující nám ŽÍT téměř BEZ PENĚZ - ZDE.
* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL - ZDE.
* Krásné a levné bydlení, které lze dle přání umístit třeba někde v krásné přírodě mimo civilizaci. Uvedeno ZDE.


* Máte zájem stát se vlastníkem 500m2 pozemku v hezké přírodě za pouhých 25.000Kč? - ZDE.
* Co přesně permakultura vlastně je a možnost jak a kde s ní můžete začít i vy - ZDE.


* NEJEN nákup, prodej a pronájem nemovitostí za rozumné ceny (chaty, zahrady, venkovská stavení, domy, louky, lesy atp.) ale i možnost rekreace, alternativního bydlení, životního stylu a vzájemné pomoci - ZDE.

Nejnovější aktivity

Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
před 17 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu A je vymalováno! Člen rady ČT přiznává .......... uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Masmédiím ve vlastním zájmu nevěřte, neboť masmédia jsou vlastněna ne-mocnými psychopatickými globalisty, kteří lidstvu podsouvají jen to, čemu chtějí, abychom uvěřili.* Media vs.…"
před 18 hodinami
Příspěvek do blogu uživatele Zlaté Živé Světlo

A je vymalováno! Člen rady ČT přiznává ..........

Tak nám to Rada ČT konečně vysvětlila Na základě rostoucí kritiky platících diváků ČT o neobjektivnosti hlavně zahraničního zpravodajství ČT jednala Rada ČT o této kritice. Do jednání vnesl jasno radní Michal Janovič. Prohlásil: "Je to skutečně tak,…Zobrazit další
před 18 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Neuvěřitelné, avšak vědecky podložené skutečnosti uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Bashar The Past, Present & Future Are Within You - Conscious Life Expo Talks 2019 with Bashar Here.* DISCOVERY OF THE CENTURY | "This Will Change The Entire Humanity" | Gregg Braden and Bruce Lipton Here."
pondělí
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
pondělí
Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

Féwa - Info 15.6.2019

Dnešný info - kód /viac - menej obrázkovou formou/:1./ Prietokový ohrievač Zeme. Inak povedané - keď sa Sírius a Plejády spoja.2./ Spirituálny tanec energií frekvencie 5D…Zobrazit další
sobota
Uživatel Král Králů uvádí jako oblíbený příspěvek blogu 3-denní sluneční bouře a posílení oprav DNA uživatele Naren Sahava
pátek
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
pátek
Uživatel Naren Sahava sdílel svůj příspěvek do blogu v komunitě Facebook.
13.6.
Příspěvek do blogu uživatele Naren Sahava

3-denní sluneční bouře a posílení oprav DNA

PC translator článku http://in5d.com/3-day-solar-storm/3-denní solární bouře 11.-13. Června - aktivní od včerejška - ti, kteří jsou vysoce citliví na elektromagnetické energie, možná vycítili tento…Zobrazit další
13.6.
Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr
12.6.
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Tak se dělají demonstrace a to jsou ti demonstranti - podle potřeby proti Zemanovi,Babišovi…zkrátka, kdo je, debilbloku …, nepohodlný !!!! uživatele Ina Obr.
"* 2019-06-07 – Šéfredaktor zpravodajského portálu Aeronet.cz pan VK komentuje aktuální události. Uvedeno ZDE."
12.6.
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Tak se dělají demonstrace a to jsou ti demonstranti - podle potřeby proti Zemanovi,Babišovi…zkrátka, kdo je, debilbloku …, nepohodlný !!!! uživatele Ina Obr.
"* V Česku probíhá další pokus o státní převrat a ministr vnitra vyzval premiéra, aby jednal s pučisty a nátlakovou organizací financovanou Georgem Sorosem! Milionový…"
12.6.
Uživatel A.Z. přidal komentář k příspěvku do blogu Anglie je díky Muslimské Islamizaci mrtvá, proto odchází z EU uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Další pokus o výplach Vašeho mozku někým, kdo je téměř s určitostí placen nadnárodní korporátní elitou, která se snaží zničit kulturu jednotlivých…"
12.6.
Uživatel A.Z. přidal komentář k příspěvku do blogu Anglie je díky Muslimské Islamizaci mrtvá, proto odchází z EU uživatele Zlaté Živé Světlo.
"S imigranty je ještě horší problém, než jaký je s mnohými cikány. Imigranti - 10 minút pravdy Mariána Kotletu ZDE.Co MUSÍTE vědět o válce v Sýrii... ZDE.Pět…"
12.6.
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Anglie je díky Muslimské Islamizaci mrtvá, proto odchází z EU uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Že by takto vypadali zubožení Imigranti? Pravá tvár prisťahovalcov v Nemecku Video s CZ titulky ZDE. Že by zubožení Imigranti vypadali takto? Všechna sranda končí tam, kde začíná…"
12.6.
Příspěvek do blogu uživatele Zlaté Živé Světlo

Anglie je díky Muslimské Islamizaci mrtvá, proto odchází z EU

Anglie je díky Muslimské Islamizaci mrtvá, proto odchází z EUStarostové:LONDÝNA muslimBIRMINGHAMU muslimLEEDSU muslimBLACKBURNU muslimSHEFFIELDU muslimOXFORDU muslimLUTONU muslimOLDHAMU muslimROCHDALE muslimNásledující statistika ukazuje co…Zobrazit další
12.6.
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
11.6.
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Cheapest Countries To Live In The World uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* The 10 Cheapest Countries To Live or Retire in 2019 | You Might Not Need to Work Here."
9.6.
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
9.6.

© 2019   Created by Zlaté Živé Světlo.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby