MOŽNOST PŘIVÝDĚLKU a tím současně i poskytnutí dotace na provoz těchto stránek i na projekt: Mmáte zájem ... zde

Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light

vnitřního věčného světla a jeho moudrosti- of inner eternal light and its wisdom

*
co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili,aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu zde

Keď sa zobudíme do krásneho počasia - hneď sa nám ľahšie z postele vstáva. Pochopiteľne - v prípade, že nemáme za sebou viac - menej prebdenú noc :). Kvôli čomu..... kvôli komu..... prečo. Pretože v tme vidíme všetko černejšie, strašidelnejšie, hroznejšie. Zlé myšlienky na nás útočia zo všetkých strán a - podľa schopnosti vlastnej predstavivosti i ich obrazy. 
Picture
Množinu takého druhu myšlienok súhrnne môžeme nazvať kataklizmatické. Nervy drásajúce, bičujúce a produkujúce nepríjemné stavy. Čiže stavy v ktorých sa nedobre cítime. Akonáhle ich prijmeme a do ich kalnej vody sa ponoríme - je nám psychicky, duševne, telesne čoraz horšie. A logicky pochopiteľne nespíme. Keď ich PRIJMEME..... kvôli narastajúcej nervozite, ktorá sa postupne rozlieza celým telom a výrazne je citeľná v dolných končatinách je konštruktívnejšie radšej na chvíľu vstať, zasvietiť a UVEDOMIŤ si, že sa jedná len o strach. O zastrašujúce manévre, ktoré majú na človeka dosah. Kto ich podporuje netreba rozoberať. Tma pridáva na ich sile. Má takpovediac voľné pole v ktorom si zastrašovanie doslova vychutnávajú všetky strašidlá :). Rôzne entity, zlí duchovia /súhrnne povedané - čierni, či černota/, ktorých sa treba báť. A najlepšie je všetkých na tých čiernych upozorniť, aby sa tiež mali na pozore :). A takto sa šíri strach :). Strach z niečoho čo nie je vidieť a s podporou človeka /starý spôsob myslenia/ sa zviditeľňuje.

Veď predsa - keby tomu tak nebolo nebáli by sme sa toho. A o čo sa v skutočnosti jedná..... čo je to strach naháňajúce a človeka zastrašujúce, brzdiace, blokujúce čosi? To čosi, čoho podobu si každý po svojom predstavuje.... nakreslí.... namaľuje.... vo svojom živote a tým i v živote všetkých zhmotňuje? Nič to nie je. Nie je to nič. Toto nič je protipólom poľa Ničoho, o ktorom bolo v informáciach hovorené. Rozdiel medzi poľom Ničoho a ničoho je taký, že z poľa Ničoho /nekonečna večnosti lásky/ vznikajú ....rodia sa tvary, ktoré podľa frekvencie v ktorej sa v danom okamihu nachádzame stávajú viditeľné. Nakoľko vzostupujú z poľa večnosti lásky je logicky pre každého pochopiteľné, že so Zlom /strachom, obavami, čiernymi myšlienkami/ nemajú nič spoločné. V tomto poli už mnohí tvoríme. Srdcom - jednoducho povedané. Mnohí ešte nechápu čo to znamená.... o čom to je..... čo to je za zmena, ktorá sa vymyká zabehnutej, zautomatizovanej norme protipólove fungujúceho sveta. Táto nevedomosť, s ktorou ide ruka v ruke nedôvera, neviera, neprijatie nových spôsobov budovania sveta človeku nedovoľuje prejaviť záujem o všetko nové, ktoré /čo/ sa už jednoducho deje. Je to rozkvitajúca doba nového veku ľudstva, ktorú svojou prácou, tvorením, prístupom podporuje každý človek, ktorý si uvedomuje čo je podstatou nového. 


Pole Ničoho, z ktorého tvoríme nové je súhrnne povedané tvorením všetkého čo bolo človeku brané. Pred ním skrývané práve z toho dôvodu, že je to skrývané nesmierne dôležité. Je to radosť, tešenie sa zo života, úsmev, smiech, atď. Čím? Všetkým čo predstavuje pole ničoho. Pričom podstatou prenikania osadenstva tohto poľa :) do mysle človeka mu pochopiteľne dávame možnosť vstúpiť do nášho života, kde si robí čo chce. Akonáhle ho pustíme, čiže otvoríme tomuto osadenstvu dvierka. Straší, zastrašuje rôznou intenzitou akou tento strach, zastrašovanie prijímame. A to je podstata využívania, zneužívania, oberania o energiu - životne dôležitú silu, zastrašovania a tým i všetkých prejavov tohto poľa s ktorým máme všetci v čase starého režimu /starý spôsob myslenia/ bohaté skúsenosti, ktoré súvisia s nerovnováhou. 

​S nerovnováhou, ktorá sa obratom premieta v zmysle emočnom na Zem. Je to začarovaný kruh v ktorom sme kolektívne žili a z ktorého rôznou rýchlosťou vzhľadom na vlastné uvedomenie vystupujeme. Plne podporovaní slnečnou energiou. Energiou hrejivou, vrúcnou, láskyplnou a súčasne múdrou, spravodlivou, ktorá so srdcom Zeme - Matky rezonuje. Táto energia je i v nás. Naším znovu prijatím sa budí zo sna a my jej meniacim sa myslením, prístupom k sebe, k okoliu, k životu pomáhame prejaviť sa. Opäť zažiariť vlastnou prirodzenosťou s ktorou všetky naše zabudnuté schopnosti súvisia. Nie je možné kohokoľvek prehovárať, presviedčať nech uverí, nech si uvedomí čo sa na Zemi deje. Nech pochopí, že tohto diania je absolútne každý súčasťou. Je o slobodnej vôli, rozhodnutí sa, či človek chce byť opäť normálny. Zdravo mysliaci, konajúci. Čiže taký, aký kedysi bol. Prírodný. Nemanipulovaný umelosťou, ktorá je len ilúziou starej doby. V novej dobe ľudstva nemá šancu to staré prežiť. Nedá mi /napriek slobodnej vôli každého/ na túto skutočnosť neupozorniť. 

Jemnocit lásky, ktorý sa nami čoraz výraznejšie začína /začal.... bude/ pejavovať je celkom prirodzený pre každého človeka - pre každú bytosť svetla. Jemnocit neznamená plávať, vznášať sa kdesi na obláčiku a čakať čo sa bude diať. Prípadne popritom na všetkých vrátane života nadávať. Ukazovať prstom na druhých a odmietať prijať reálny fakt, že všetko čo sa deje, či bude diať záleží od každého z nás. Je naším uvedomením. My všetci sme želiezkom v ohni, ktorý sa nami rozhorieva. Nie takým spôsobom, že všetko na popol zhorí a na Zemi /tým i v našom živote/ nezostane nič živé. Rozhorievaním zabudnutého zhorí len to nič o ktorom bolo hovorené. To neľudské a pre každú živú bytosť /nosič živej energie/ neprirodzené. Čím viac si túto skutočnosť uvedomíme, čím menej pole ničoho svojím myslením, konaním, prejavom podporujeme - tým lepšie pre nás.... Ilona


Zdroj: FB
​Otvor Oči
© 2015 - 2018  All Rights reserved
https://www.otvoroci.com/blog/category/fewa

Zobrazení: 153

Přidat komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light!

Přidejte se ke komunitě Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.

Různé info související hlavně s transformací a trans-mutací, čili s přechodem do páté, pozitivně polarizované dimenze.

Info, nabídky, počasí

Blogy a texty od admina, zakladatele komunity jsou: ZDE a ZDE a ZDE a ZDE a na Trefy.cz ZDE.

TOPlist

Toto počítadlo načítá od 2. 10. 2014 10:00


Podmínky pro registraci. Pokud se sem chcete zaregistrovat, je třeba vyplnit i vaše narození, jinak se vám registrace nezdaří. Nejnižší věk určený Ningem je 13 let!
Důležité upozornění: Členstvím na těchto stránkách souhlasíte s tím a berte na vědomí, že veškerá Vámi uvedená data (včetně osobních), která jste na těchto stránkách uvedli a uvedete, jsou a budou veřejně přístupná.

* Svou vlastní osobní reklamní stránku si můžete vytvořit ZDE.

* Očekávané zázraky už začaly. Na mnoha místech světa se vytvořil výměnný obchod oproštěný od peněz, obzvláště těch cizích. Kdy tomu otevřou dveře i Čecho-Slováci? - ZDE.

* Výměnný - bárterový obchod: detaily ZDE.

* Odkazy na možnost srazu někde na rekreačních pobytech (třeba i v zahraničí), které jsou za příznivou cenu. Uvedeno ZDE.


Aktuální stav počasíČR a na SK ZDE kamery ZDE.

Stav počasí a předpověď počasí kteréhokoliv místa na světě najdete ZDE nebo ZDE nebo ZDE.

Aktuální teploty kdekoliv ve světe - ZDE a ZDE.

PROSÍM přispějte něco

Budeme rádi, když nám přispějete libovolnou částku na provoz těchto našich stránek, neboť Ning web hosting nám ročně účtuje 239 dolarů, t.j. zhruba 6.000Kč/rok.


Fio banka v Kč, č.účtu: 2800690360/2010 IBAN: CZ4020100000002800690360 
BIC kód/SWIFT: FIOBCZPPXXX
(uveďte prosím své jméno nebo svůj nick, aby bylo rozeznat od koho co přišlo). Seznamy přispívajících jsou ZDE.


Vaším příspěvkem současně podpoříte i projekt popsaný v článku: Máte-li zájem o setkávání, sdružování nebo o komunitní soužití či permakulturu, dejte nám vědět, můžeme vám poskytnout zdarma menší pozemek, nebo pronajmout třeba i několika hektarové pozemky Uvedeno ZDE.


Podpořit výše jmenované můžete též tím, že si přes nás sjednáte povinné ručení na motorové vozidlo. Podrobnosti ZDE.


Předem Vám za to velice děkujeme a na oplátku vám věnujeme tohle:
Co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili, aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu Uvedeno ZDE.


10 způsobů, jak přestat být otrokem a svrhnout pyramidy kontroly (jak se osvobodit od ovládacích chapadel zkorumpovaného otročujícího vládnoucího systému) Uvedeno ZDE.


* Proč ve světě dojde vbrzku k obrovským změnám, aneb co se bude velice brzo dít a z jakých důvodů. - ZDE.


* Stále větší počet podomácku vyráběných, elitou záměrně potlačovaných zařízení na výrobu volné energie zapříčiní zhroucení pyramidy prohnilé, zkorumpované světovlády. Jestlipak víte proč? :-) Uvedeno ZDE.

Pořiďme si naše vlastní centrum kde se budem moci společně scházet

Śtěstí přeje připraveným. Proto je třeba založit neziskovou organizaci již dnes. Mnohem více ZDE a v článku: Chystáte se na nějaký předražený seminář? Pokud ano, pak Vás možná budou zajímat naše názory - ZDE. * Máte zájem se scházet, pobývat nebo bydlet v krásné přírodě s nekonfliktními, spirit. založenými lidmi? - ZDE.

* Nechte se inspirovat nápady, vynálezy a moderní technologií, umožňující nám ŽÍT téměř BEZ PENĚZ - ZDE.
* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL - ZDE.
* Krásné a levné bydlení, které lze dle přání umístit třeba někde v krásné přírodě mimo civilizaci. Uvedeno ZDE.

* Co přesně permakultura vlastně je a možnost jak a kde s ní můžete začít i vy - ZDE.
* NEJEN nákup, prodej a pronájem nemovitostí za rozumné ceny (chaty, zahrady, venkovská stavení, domy, louky, lesy atp.) ale i možnost rekreace, alternativního bydlení, životního stylu a vzájemné pomoci - ZDE.

Máte zájem stát se vlastníkem 500m2 pozemku v hezké přírodě za pouhých 25.000Kč? - ZDE.

Nejnovější aktivity

Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
před 7 hodinami
Uživatel Naren Sahava sdílel svůj příspěvek do blogu v komunitě Facebook.
včera
Uživatel Naren Sahava sdílel svůj příspěvek do blogu v komunitě Facebook.
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Vzestup do Nové Země (a jak to na Nové Zemi vypadá a funguje) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Ascending to your Home Planet - QHHT client session - audio only Here."
včera
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
neděle
Uživatel Jana Kokrdová uvádí jako oblíbený příspěvek blogu Krátka planetárna história od Cobru uživatele Daniel
neděle
Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

Féwa: Info 15.9.2018

Poprosím vnímať následujúci text ako IMPULZ, ktorý je súčasťou uvedomenia si všetkých ľudí. To znamená, že nie je impulzom, respektive informáciou týkajúcou sa mojej osoby. V rámci tohto impulzu chcem položiť otázku všetkým ľuďom zamestnaným v…Zobrazit další
sobota
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Neuvěřitelné, avšak vědecky podložené skutečnosti uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Níže uvedené video objasňuje nejen jakým způsobem je z mentálních obrazů vytvářena hmota, ale objasňuje i proč orgasmus otevírá brány do beztvarého bytí, čili za…"
sobota
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Čistá masturbace uživatele Petruša Bofinka ve skupině Tantra.
"* Skutečná podstata sexuality. Uvedeno ZDE.* Orgasmus jako všelék, aneb jak se stát nejen zdravým, ale i vitálním, moudrým, všestranně úspěšným, dobře…"
sobota
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Proč je třeba se zbavit veškerých svých obav a zvýšit si své frekvence + související info uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Kryon Gives Lightworkers The Universes Biggest Secret Here."
sobota
Příspěvek do blogu uživatele Jakub Janderka
pátek
Uživatel Jakub Janderka přidal komentář k příspěvku do blogu Cerne na bilem z Bileho domu uživatele Jakub Janderka.
pátek
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
pátek
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Vzestup do Nové Země (a jak to na Nové Zemi vypadá a funguje) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Definite 5D Earth Split — Future Timeline Merge / Dimensional Timeline Shift - Here.* Ascension Update 5D — Pole Shift Info and Event Info - Here."
13.9.
Příspěvek do blogu uživatele Orst

POSOLSTVO PRIJATÉ 11.9.2018 OD BYTOSTI SVETLA.

Ja prichádzam z veľkej diaľky, svetlom nastavený.Stalo sa Orst už prastaré…Zobrazit další
13.9.
Uživatel dědaVašík přidal komentář k příspěvku do blogu Otevřený dopis bývalého víceprezidenta Českého Červeného kříže (nejen o byznysu s emigranty) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Toto by si měli také všichni přečíst. Světovým odborníkem se přeci žádný "blbec" stát nemůže.  …"
13.9.
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Odkazy na možnost srazu někde na rekreačních pobytech (třeba i v zahraničí), které jsou za příznivou cenu. uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Dovolená tzv. za hubičku. Studia Elva, Řecko, Epirus, Ammoudia za 2.490 Kč + pobytová taxa.* Podrobnosti ZDE.* Mapa lokality ZDE.* Jiné nabídky zlevněných zájezdů ZDE."
13.9.
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
12.9.
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse ZAKÁZANÁ HISTÓRIA SLOVANOV - Slobodný vysielač (vynikající, oči otevírající video) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Že by takto vypadali zubožení Imigranti? Video ZDE. (stlumte si zvuk) Řekl bych, že by bylo třeba všechny pochytat, nalodit je, a u pobřeží Afriky je jako pytel brambor :-) vysypat do moře, samozřejmě, že láskyplně :-)…"
11.9.
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Tohle by se mělo uveřejnit v novinách po celý Evropě! Jiří Kobza, bývalý diplomat, který dlouhé roky působil v islámských zemích a skutečně ví, o čem mluví, nám vzkazuje: uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* KOMENTÁŘ: Chemnitz, stěhování národů a další novinky - Václav Klaus ml. ZDE."
11.9.

© 2018   Created by Zlaté Živé Světlo.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby