MOŽNOST PŘIVÝDĚLKU a tím současně i poskytnutí dotace na provoz těchto stránek i na projekt: Mmáte zájem ... zde

Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light

vnitřního věčného světla a jeho moudrosti- of inner eternal light and its wisdom

*
co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili,aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu zde

Keď sa zobudíme do krásneho počasia - hneď sa nám ľahšie z postele vstáva. Pochopiteľne - v prípade, že nemáme za sebou viac - menej prebdenú noc :). Kvôli čomu..... kvôli komu..... prečo. Pretože v tme vidíme všetko černejšie, strašidelnejšie, hroznejšie. Zlé myšlienky na nás útočia zo všetkých strán a - podľa schopnosti vlastnej predstavivosti i ich obrazy. 
Picture
Množinu takého druhu myšlienok súhrnne môžeme nazvať kataklizmatické. Nervy drásajúce, bičujúce a produkujúce nepríjemné stavy. Čiže stavy v ktorých sa nedobre cítime. Akonáhle ich prijmeme a do ich kalnej vody sa ponoríme - je nám psychicky, duševne, telesne čoraz horšie. A logicky pochopiteľne nespíme. Keď ich PRIJMEME..... kvôli narastajúcej nervozite, ktorá sa postupne rozlieza celým telom a výrazne je citeľná v dolných končatinách je konštruktívnejšie radšej na chvíľu vstať, zasvietiť a UVEDOMIŤ si, že sa jedná len o strach. O zastrašujúce manévre, ktoré majú na človeka dosah. Kto ich podporuje netreba rozoberať. Tma pridáva na ich sile. Má takpovediac voľné pole v ktorom si zastrašovanie doslova vychutnávajú všetky strašidlá :). Rôzne entity, zlí duchovia /súhrnne povedané - čierni, či černota/, ktorých sa treba báť. A najlepšie je všetkých na tých čiernych upozorniť, aby sa tiež mali na pozore :). A takto sa šíri strach :). Strach z niečoho čo nie je vidieť a s podporou človeka /starý spôsob myslenia/ sa zviditeľňuje.

Veď predsa - keby tomu tak nebolo nebáli by sme sa toho. A o čo sa v skutočnosti jedná..... čo je to strach naháňajúce a človeka zastrašujúce, brzdiace, blokujúce čosi? To čosi, čoho podobu si každý po svojom predstavuje.... nakreslí.... namaľuje.... vo svojom živote a tým i v živote všetkých zhmotňuje? Nič to nie je. Nie je to nič. Toto nič je protipólom poľa Ničoho, o ktorom bolo v informáciach hovorené. Rozdiel medzi poľom Ničoho a ničoho je taký, že z poľa Ničoho /nekonečna večnosti lásky/ vznikajú ....rodia sa tvary, ktoré podľa frekvencie v ktorej sa v danom okamihu nachádzame stávajú viditeľné. Nakoľko vzostupujú z poľa večnosti lásky je logicky pre každého pochopiteľné, že so Zlom /strachom, obavami, čiernymi myšlienkami/ nemajú nič spoločné. V tomto poli už mnohí tvoríme. Srdcom - jednoducho povedané. Mnohí ešte nechápu čo to znamená.... o čom to je..... čo to je za zmena, ktorá sa vymyká zabehnutej, zautomatizovanej norme protipólove fungujúceho sveta. Táto nevedomosť, s ktorou ide ruka v ruke nedôvera, neviera, neprijatie nových spôsobov budovania sveta človeku nedovoľuje prejaviť záujem o všetko nové, ktoré /čo/ sa už jednoducho deje. Je to rozkvitajúca doba nového veku ľudstva, ktorú svojou prácou, tvorením, prístupom podporuje každý človek, ktorý si uvedomuje čo je podstatou nového. 


Pole Ničoho, z ktorého tvoríme nové je súhrnne povedané tvorením všetkého čo bolo človeku brané. Pred ním skrývané práve z toho dôvodu, že je to skrývané nesmierne dôležité. Je to radosť, tešenie sa zo života, úsmev, smiech, atď. Čím? Všetkým čo predstavuje pole ničoho. Pričom podstatou prenikania osadenstva tohto poľa :) do mysle človeka mu pochopiteľne dávame možnosť vstúpiť do nášho života, kde si robí čo chce. Akonáhle ho pustíme, čiže otvoríme tomuto osadenstvu dvierka. Straší, zastrašuje rôznou intenzitou akou tento strach, zastrašovanie prijímame. A to je podstata využívania, zneužívania, oberania o energiu - životne dôležitú silu, zastrašovania a tým i všetkých prejavov tohto poľa s ktorým máme všetci v čase starého režimu /starý spôsob myslenia/ bohaté skúsenosti, ktoré súvisia s nerovnováhou. 

​S nerovnováhou, ktorá sa obratom premieta v zmysle emočnom na Zem. Je to začarovaný kruh v ktorom sme kolektívne žili a z ktorého rôznou rýchlosťou vzhľadom na vlastné uvedomenie vystupujeme. Plne podporovaní slnečnou energiou. Energiou hrejivou, vrúcnou, láskyplnou a súčasne múdrou, spravodlivou, ktorá so srdcom Zeme - Matky rezonuje. Táto energia je i v nás. Naším znovu prijatím sa budí zo sna a my jej meniacim sa myslením, prístupom k sebe, k okoliu, k životu pomáhame prejaviť sa. Opäť zažiariť vlastnou prirodzenosťou s ktorou všetky naše zabudnuté schopnosti súvisia. Nie je možné kohokoľvek prehovárať, presviedčať nech uverí, nech si uvedomí čo sa na Zemi deje. Nech pochopí, že tohto diania je absolútne každý súčasťou. Je o slobodnej vôli, rozhodnutí sa, či človek chce byť opäť normálny. Zdravo mysliaci, konajúci. Čiže taký, aký kedysi bol. Prírodný. Nemanipulovaný umelosťou, ktorá je len ilúziou starej doby. V novej dobe ľudstva nemá šancu to staré prežiť. Nedá mi /napriek slobodnej vôli každého/ na túto skutočnosť neupozorniť. 

Jemnocit lásky, ktorý sa nami čoraz výraznejšie začína /začal.... bude/ pejavovať je celkom prirodzený pre každého človeka - pre každú bytosť svetla. Jemnocit neznamená plávať, vznášať sa kdesi na obláčiku a čakať čo sa bude diať. Prípadne popritom na všetkých vrátane života nadávať. Ukazovať prstom na druhých a odmietať prijať reálny fakt, že všetko čo sa deje, či bude diať záleží od každého z nás. Je naším uvedomením. My všetci sme želiezkom v ohni, ktorý sa nami rozhorieva. Nie takým spôsobom, že všetko na popol zhorí a na Zemi /tým i v našom živote/ nezostane nič živé. Rozhorievaním zabudnutého zhorí len to nič o ktorom bolo hovorené. To neľudské a pre každú živú bytosť /nosič živej energie/ neprirodzené. Čím viac si túto skutočnosť uvedomíme, čím menej pole ničoho svojím myslením, konaním, prejavom podporujeme - tým lepšie pre nás.... Ilona


Zdroj: FB
​Otvor Oči
© 2015 - 2018  All Rights reserved
https://www.otvoroci.com/blog/category/fewa

Zobrazení: 121

Přidat komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light!

Přidejte se ke komunitě Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.

Různé info související hlavně s transformací a trans-mutací, čili s přechodem do páté, pozitivně polarizované dimenze.

Info, nabídky, počasí

Blogy a texty od admina, zakladatele komunity jsou: ZDE a ZDE a ZDE a ZDE a na Trefy.cz ZDE.

TOPlist

Toto počítadlo načítá od 2. 10. 2014 10:00


Podmínky pro registraci. Pokud se sem chcete zaregistrovat, je třeba vyplnit i vaše narození, jinak se vám registrace nezdaří. Nejnižší věk určený Ningem je 13 let!

* Svou vlastní osobní reklamní stránku si můžete vytvořit ZDE.

* Očekávané zázraky už začaly. Na mnoha místech světa se vytvořil výměnný obchod oproštěný od peněz, obzvláště těch cizích. Kdy tomu otevřou dveře i Čecho-Slováci? - ZDE.

* Výměnný - bárterový obchod: detaily ZDE.

* Odkazy na možnost srazu někde na rekreačních pobytech (třeba i v zahraničí), které jsou za příznivou cenu. Uvedeno ZDE.


Aktuální stav počasíČR a na SK ZDE kamery ZDE.

Stav počasí a předpověď počasí kteréhokoliv místa na světě najdete ZDE nebo ZDE nebo ZDE.

Aktuální teploty kdekoliv ve světe - ZDE a ZDE.

PROSÍM přispějte něco

Budeme rádi, když nám přispějete libovolnou částku na provoz těchto našich stránek, neboť Ning web hosting nám ročně účtuje 239 dolarů, t.j. zhruba 6.000Kč/rok.

Fio banka v Kč, č.účtu: 2800690360/2010 IBAN: CZ4020100000002800690360 
BIC kód/SWIFT: FIOBCZPPXXX
(uveďte prosím své jméno nebo svůj nick, aby bylo rozeznat od koho co přišlo). Seznamy přispívajících jsou ZDE.

Vaším příspěvkem současně podpoříte i projekt popsaný v článku: Máte-li zájem o setkávání, sdružování nebo o komunitní soužití či permakulturu, dejte nám vědět, můžeme vám poskytnout zdarma menší pozemek, nebo pronajmout třeba i několika hektarové pozemky Uvedeno ZDE.

Podpořit výše jmenované můžete též tím, že si přes nás sjednáte povinné ručení na motorové vozidlo. Podrobnosti ZDE.

Předem Vám za to velice děkujeme a na oplátku vám věnujeme tohle:
Co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili, aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu Uvedeno ZDE.

10 způsobů, jak přestat být otrokem a svrhnout pyramidy kontroly (jak se osvobodit od ovládacích chapadel zkorumpovaného otročujícího vládnoucího systému) Uvedeno ZDE.

* Proč ve světě dojde vbrzku k obrovským změnám, aneb co se bude velice brzo dít a z jakých důvodů. - ZDE.

* Stále větší počet podomácku vyráběných, elitou záměrně potlačovaných zařízení na výrobu volné energie zapříčiní zhroucení pyramidy prohnilé, zkorumpované světovlády. Jestlipak víte proč? :-) Uvedeno ZDE.

Pořiďme si naše vlastní centrum kde se budem moci společně scházet

Śtěstí přeje připraveným. Proto je třeba založit neziskovou organizaci již dnes. Mnohem více ZDE a v článku: Chystáte se na nějaký předražený seminář? Pokud ano, pak Vás možná budou zajímat naše názory - ZDE. * Máte zájem se scházet, pobývat nebo bydlet v krásné přírodě s nekonfliktními, spirit. založenými lidmi? - ZDE.

* Nechte se inspirovat nápady, vynálezy a moderní technologií, umožňující nám ŽÍT téměř BEZ PENĚZ - ZDE.
* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL - ZDE.
* Krásné a levné bydlení, které lze dle přání umístit třeba někde v krásné přírodě mimo civilizaci. Uvedeno ZDE.

* Co přesně permakultura vlastně je a možnost jak a kde s ní můžete začít i vy - ZDE.
* NEJEN nákup, prodej a pronájem nemovitostí za rozumné ceny (chaty, zahrady, venkovská stavení, domy, louky, lesy atp.) ale i možnost rekreace, alternativního bydlení, životního stylu a vzájemné pomoci - ZDE.

Máte zájem stát se vlastníkem 500m2 pozemku v hezké přírodě za pouhých 25.000Kč? - ZDE.

Nejnovější aktivity

Uživatel Jana Kokrdová sdílel svou fotografii v komunitě Facebook.
před 18 minutami
Uživatel Jana Kokrdová aktualizoval svůj profil.
před 23 minutami
Jana Kokrdová si oblíbil(a) diskusi Návrat do jednoty, naprosté svobody a harmonie, čili opravdové lásky je o rovnovážném stavu energií jin&Jang uživatele Lumír Živé Světlo SvětelnáTantra
před 27 minutami
Uživatel Jana Kokrdová sdílel diskusi uživatele Zlaté Živé Světlo v komunitě Facebook.
před 42 minutami
Jana Kokrdová si oblíbil(a) diskusi V Tajemství Amenti část 7, 8, 9 jsou pro váš další život velice důležité informace o kterých by se měl dozvědět naprosto každý, neboť už jdeme do finále. uživatele Zlaté Živé Světlo
před 42 minutami
Uživatel Libor Marecek zanechal komentář k uživateli Slnecnica.
"Vitam te at ti sviti svetilko"
před 44 minutami
Ikona profiluUživatelé Libor Marecek, Bea Aurora a Slnecnica se přidali ke komunitě Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.
před 47 minutami
Uživatel Slnecnica aktualizoval svůj profil.
před 3 hodinami
Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

Féwa : 26.5.2018 Info

Pár viet .... z mosta do prosta.... kým zaklapnem net, obujem si botasky a hurá do prírody :). Čo očividne potrebuje nami žitý svet je oceán lásky. Nehranej, neskrývanej, celkom prirodzene - ľudsky prejavovanej. Bez tohto prejavenia a tým i jej…Zobrazit další
před 16 hodinami
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Nalaďte se na správnou frekvenci, čili na frekvenci 432Hz, a připravte se na transformaci. uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* 432 Hz The Magical Number Documentary Chapter one - Here.* 432Hz The Magical Number Documentary Chapter 2 Cycles of time - Here."
čtvrtek
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Pokud se jim v Cernu podaří vytvořit červí díru, vedoucí přes hyperprostor do různých dimenzí a paralelních světů, tak tu bude veselo. :-) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* What you need to know about CERN and why you need to be AWAKE - Here.Pokud by se jim podařilo vytvořit černou či červí díru s dostatečnou gravitační silou, tak to všechny a všechno promítne do…"
čtvrtek
Uživatel Král Králů zveřejnil stav.
"Buď tiše a poznej, že já je Věčné světlo, Mahátmá, Bůh, blaženost, extáze."
čtvrtek
Příspěvek do blogu uživatele Jurijan

Život

                                                                      ŽivotNajskôr by som chcel poďakovať adminovi za prijatie a zároveň za odobrenie tohto článku, ak bude spĺňať kritéria web-stránky.Po dlhšom uvažovaní som sa rozhodol napísať svoj…Zobrazit další
středa
Uživatel Jurijan aktualizoval svůj profil.
středa
Jurijan je nyní členem Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.
středa
Uživatel Tomáš Peterka uvádí jako oblíbený příspěvek blogu Zdena Živa - SRDCE VYŠEHRADU PO 80 LETECH - Druidi.cz uživatele Ina Obr
středa
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
úterý
Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

Féwa : 19.5.2018 Info

Simsalabim a - je tu stredovek. Alebo - že by to bol novovek? :). Záleží z akých uhlov sa nový vek pozeráme. Je ešte stále u mnohých ľudí v zábehu. Čo v realite života znamená menej, či viac výraznú nedôveru voči kvalite, spoľahlivosti, funkčnosti a…Zobrazit další
19.5.
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
18.5.

© 2018   Created by Zlaté Živé Světlo.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby