MOŽNOST PŘIVÝDĚLKU a tím současně i poskytnutí dotace na provoz těchto stránek i na projekt: Mmáte zájem ... zde

Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light

vnitřního věčného světla a jeho moudrosti- of inner eternal light and its wisdom

*
co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili,aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu zde

Odstraňujú sa príčiny troch dôležitých faktorov. Každý z nich je nasmerovaný proti ľudskosti. Či sa nachádza vo fyzickej forme, alebo existuje už mimo túto formu. Inými slovami to znamená, že sa jedná o nasmerovanie čidiel Zla proti bytostiam svetla - proti všetkým, ktorí svetlom sú. 
Picture
Čo úzko súvisí zo zdrojovou podstatou všetkých bytostí svetla. Inými slovami - s múdrosťou, dobrom, krásnom srdca. 

Jedným z faktorov je neustála snaha prostredníctvom fyzickej sily a tým i moci manipulovať, ovládať. 

Druhým faktorom je neustále útočenie na všetkých, ktorí šíria informácie zakladajúce sa na skutočnej pravde o existencii a jej formách.

Tretím problémom tohto sveta a tým i civilizácie je neschopnosť vnímať reality v skutočnej, celistvej podobe - s čím súvisia nefyzické frekvencie, do ktorých väčšia časť kvanta ľudskej populácie jednoducho nedovidí. To znamená, že nemá zo svojich uhlov pohľadu existenciu týchto realít potvrdenú takpovediac čierne na bielom. 

Tieto tri záležitosti výrazne spomaľujú a ovplyvňujú prebiehajúci proces zmeny. Pričom si tzv. negatívne rasy doslova natierajú na chleba v nevedomosti zasekaných potomkov svetelného spoločenstva hviezdnej rodiny /hviezdna Jednota/. 

Je mnoho nevedomosti u ľudí /bytostí svetla/, ktorí v skutočnosti nevedomí nie sú. To znamená, že viac - menej všetko vedia. Sú vedomými bytosťami, ktoré žijú vo väčšej, či menšej miere v temnote vlastnej mysľe a je tým pre nich absolútne neprijateľná iná existencia, iná pravda, iná realita, iný spôsob tvorenia, na ktorý ich tvrdo odmietajúca myseľ /hlava/ nestačí. Čiže sa jedná o veľkú manipuláciu, ktorej predĺženou rukou sú toho času /i v tejto hustote/ .....čuduj sa svete - ľudia. 

Čo sa aktuálne deje je prebiehajúca očista rozhodnutím Vše - Stvoriteľa /potenciálom Vše - kozmického Ducha/. Očista je nasmerovaná na všetkých, ktorí fungujú ako kanál negatívnych rás. Je absolútne nepodstatné, o koho sa z pohľadu fyzického jedná. Na toto celoplošné dianie nemajú dosah žiadne posty, funkcie, tituly pred a za menom. Obrazne povedané - božský energetický potenciál rozoberá frekvenciou vlnenia v ľuďoch postavené konštrukcie temnoty /Zla/, ktoré fungujú ako kanál. 

Diabolské ..... satanské, či iným spôsobom pomenované oči šíriace zlo prostredníctvom kanálu ľudí sa nachádzajú v strede čela. Z tohto miesta ľudí manipulujú, prikazujú ako sa správať, komunikovať, prejavovať. A - pochopiteľne ich tým blokujú v osobnom vývoji /raste/ - čo sa následne deje i v kolektívnom zmysle. Doslova sa jedná u týchto ľudí o chŕlenie zla prostredníctvom ich očí a - rovnako prostredníctvom komunikácie. Práve v očiach /pohľade/ a vo zvukoch /reč/ je najväčšia sila, ktorou majú schopnosť všetky bytosti fungujúce už na nových vlnách pomôcť prebiehajúcemu procesu očisty. Ľudia, ktorí sa napriek hustote /intenzite svetla, vibráciam, atď./ v ktorej sa Zem nachádza, prejavujú rôznymi ťahmi zla, sú bez akýchkoľvek pochybností manipulovaní spôsobom, ktorý je možné nazvať kanálom. Je práve teraz dôležité si túto reálnu skutočnosť uvedomiť a byť v tomto zmysle v nadhľade /možno pomôže, keď si povieme, že títo ľudia sú chorí a práve u nich prebieha veľké liečenie/. 

Ľudia vo všeobecnosti inklinujú k reagovaniu rovnakým spôsobom, akým sa voči nim prejavuje druhý človek /....napríklad - zreveš po mne, pozeráš sa na mňa zlými očami - zrevem po Tebe tiež a pohľad je rovnaký/. Takouto reakciou teraz procesu liečenia v žiadnom prípade nepomôžeme. Treba si zachovať vlastnú tvár s očami svetla, ktoré sú súcítiace, mäkké, láskyplné. A týmto spôsobom sa pozerať ovládaným jedincom do očí. Rovnakými vibráciami disponuje i hlas. Toto je veľmi dôležitá nefyzická zbraň proti útokom manipulovaných jedincov. Jej pôsobením blednú oči Zla a majú čoraz menší dosah. 

Nemýľme si tento spôsob vzájomne prejavenej pomoci so submisívnym prístupom voči prejavu spomenutých jedincov, prípadne skupín. To neznamená, že necháme so sebou zametať. To neznamená, že prestaneme komunikovať. To neznamená, že sa začneme správať tak, ako očakávajú. Rovnako agresívne - alebo zalezieme niekde do kúta a tam budeme v tichosti trpieť. Spomenutý spôsob je prostredníctvom očí a hlasu prejavenou vnútornou silou človeka - silou kozmického Ducha. Táto nefyzická sila je z pohľadu len fyzického nepredstaviteľná. Buďme si tejto skutočnosti vedomí...... Ilona


Zdroj: https://www.facebook.com/ilona.palusova
​Otvor Oči
© 2015 - 2018  All Rights reserved
https://www.otvoroci.com/blog/category/fewa

Zobrazení: 163

Přidat komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light!

Přidejte se ke komunitě Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.

Různé info související hlavně s transformací a trans-mutací, čili s přechodem do páté, pozitivně polarizované dimenze.

Info, nabídky, počasí

Blogy a texty od admina, zakladatele komunity jsou: ZDE a ZDE a ZDE a ZDE a na Trefy.cz ZDE.

TOPlist

Toto počítadlo načítá od 2. 10. 2014 10:00


Podmínky pro registraci. Pokud se sem chcete zaregistrovat, je třeba vyplnit i vaše narození, jinak se vám registrace nezdaří. Nejnižší věk určený Ningem je 13 let!
Důležité upozornění: Členstvím na těchto stránkách souhlasíte s tím a berte na vědomí, že veškerá Vámi uvedená data (včetně osobních), která jste na těchto stránkách uvedli a uvedete, jsou a budou veřejně přístupná.

* Svou vlastní osobní reklamní stránku si můžete vytvořit ZDE.

* Očekávané zázraky už začaly. Na mnoha místech světa se vytvořil výměnný obchod oproštěný od peněz, obzvláště těch cizích. Kdy tomu otevřou dveře i Čecho-Slováci? - ZDE.

* Výměnný - bárterový obchod: detaily ZDE.

* Odkazy na možnost srazu někde na rekreačních pobytech (třeba i v zahraničí), které jsou za příznivou cenu. Uvedeno ZDE.


Aktuální stav počasíČR a na SK ZDE kamery ZDE.

Stav počasí a předpověď počasí kteréhokoliv místa na světě najdete ZDE nebo ZDE nebo ZDE.

Aktuální teploty kdekoliv ve světe - ZDE a ZDE.

PROSÍM přispějte něco

Budeme rádi, když nám přispějete libovolnou částku na provoz těchto našich stránek, neboť Ning web hosting nám ročně účtuje 239 dolarů, t.j. zhruba 6.000Kč/rok.


Fio banka v Kč, č.účtu: 2800690360/2010 IBAN: CZ4020100000002800690360 
BIC kód/SWIFT: FIOBCZPPXXX
(uveďte prosím své jméno nebo svůj nick, aby bylo rozeznat od koho co přišlo). Seznamy přispívajících jsou ZDE.


Vaším příspěvkem současně podpoříte i projekt popsaný v článku: Máte-li zájem o setkávání, sdružování nebo o komunitní soužití či permakulturu, dejte nám vědět, můžeme vám poskytnout zdarma menší pozemek, nebo pronajmout třeba i několika hektarové pozemky Uvedeno ZDE.


Podpořit výše jmenované můžete též tím, že si přes nás sjednáte povinné ručení na motorové vozidlo. Podrobnosti ZDE.


Předem Vám za to velice děkujeme a na oplátku vám věnujeme tohle:
Co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili, aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu Uvedeno ZDE.


10 způsobů, jak přestat být otrokem a svrhnout pyramidy kontroly (jak se osvobodit od ovládacích chapadel zkorumpovaného otročujícího vládnoucího systému) Uvedeno ZDE.


* Proč ve světě dojde vbrzku k obrovským změnám, aneb co se bude velice brzo dít a z jakých důvodů. - ZDE.


* Stále větší počet podomácku vyráběných, elitou záměrně potlačovaných zařízení na výrobu volné energie zapříčiní zhroucení pyramidy prohnilé, zkorumpované světovlády. Jestlipak víte proč? :-) Uvedeno ZDE.

Pořiďme si naše vlastní centrum kde se budem moci společně scházet

Śtěstí přeje připraveným. Proto je třeba založit neziskovou organizaci již dnes. Mnohem více ZDE a v článku: Chystáte se na nějaký předražený seminář? Pokud ano, pak Vás možná budou zajímat naše názory - ZDE. * Máte zájem se scházet, pobývat nebo bydlet v krásné přírodě s nekonfliktními, spirit. založenými lidmi? - ZDE.

* Nechte se inspirovat nápady, vynálezy a moderní technologií, umožňující nám ŽÍT téměř BEZ PENĚZ - ZDE.
* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL - ZDE.
* Krásné a levné bydlení, které lze dle přání umístit třeba někde v krásné přírodě mimo civilizaci. Uvedeno ZDE.

* Co přesně permakultura vlastně je a možnost jak a kde s ní můžete začít i vy - ZDE.
* NEJEN nákup, prodej a pronájem nemovitostí za rozumné ceny (chaty, zahrady, venkovská stavení, domy, louky, lesy atp.) ale i možnost rekreace, alternativního bydlení, životního stylu a vzájemné pomoci - ZDE.

Máte zájem stát se vlastníkem 500m2 pozemku v hezké přírodě za pouhých 25.000Kč? - ZDE.

Nejnovější aktivity

Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
před 5 hodinami
Uživatel Maxim přidal komentář k příspěvku do blogu Féwa: Info + kód 13.12.2018 uživatele Ina Obr.
"Nesmrtelna feeewa. A ja doufal ze uz bude pokoj :D"
před 21 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Skutečná pravda o "humanitárních" organizacích, jako je kupř. Open Society, kterou zaštiťuje "filantrop" George Soros uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* O čem je třetí průmyslová revoluce, aneb proč již brzy nebude potřeba pro někoho otročit 40 hodin týdně, takže nám všem zbude spousty času na zábavu, koníčky a seberealizaci Uvedeno ZDE.*…"
středa
Uživatel Zlaté Živé Světlo zveřejnil diskuse.
středa
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Moje přiznání : Za účast na demonstraci k 17. listopadu jsem dostal zaplaceno 2 500 Kč! uživatele Ina Obr.
"* Víte jakou iluzi Vám podsouvají a proč to vlastně dělají? Ne-mocní si nepřejí, abyste byli chytří a inteligentní a to z důvodu, že hlupáci se snadno ovládají. Tohle…"
středa
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
středa
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse 11. září 2001 byl podvod, vysílán podle připraveného scénáře - 100% důkaz (vše je jinak než se nám snaží namluvit, otevřete již konečně oči, nebo z vás udělají naprosté otroky) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Media vs. realita, Milan Vidlák aneb jak číst mezi řádky a nebýt manipulován Uvedeno ZDE. (tohle si CELÉ ve vlastním zájmu poslechněte) * Video: Co vám média neřeknou aneb Jak…"
středa
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Masmédia nám neustále lžou, záměrně překrucují fakta i o pravých důvodech masové emigrace! Víte, kdo za tím vším stojí a proč to vlastně dělají? Je třeba být v obraze, neboť pravda osvobozuje! uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Media vs. realita, Milan Vidlák aneb jak číst mezi řádky a nebýt manipulován Uvedeno ZDE. (tohle si CELÉ ve vlastním zájmu poslechněte) * Video: Co vám média neřeknou aneb Jak…"
středa
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Vzpoura strojů, aneb proč si dávat VELKÝ pozor na umělou inteligenci uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Vzpamatuj se člověče dokud je čas, nebo se z tebe stane taktéž bezcitný biologický robot, :-( jako se stal z šediváků Uvedeno ZDE."
středa
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Globální mocenská struktura se začíná hroutit v základech, neboť lidé po celém světě se začínají probouzet a uvědomovat si, kdo je skutečným nepřítelem lidí a planety uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Víte jakou iluzi Vám ne-mocní podsouvají a proč to vlastně dělají? Ne-mocní si nepřejí, abyste byli chytří a inteligentní a to z důvodu, že hlupáci se snadno…"
středa
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Globální mocenská struktura se začíná hroutit v základech, neboť lidé po celém světě se začínají probouzet a uvědomovat si, kdo je skutečným nepřítelem lidí a planety uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Trampův symbolický vzkaz směřující pro NWO (Nový Světový Ne-Řád), zní: zničím vás Satanáši! Z toho jasně vyplývá nejen to, že Tramp se uplatit nenechá,…"
úterý
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Globální mocenská struktura se začíná hroutit v základech, neboť lidé po celém světě se začínají probouzet a uvědomovat si, kdo je skutečným nepřítelem lidí a planety uživatele Zlaté Živé Světlo.
"George Walker Bush už v roce 1992 prohlásil: "Kdyby se lidé dozvěděli, co jsme udělali, tak nás budou po ulicích nahánět a lynčovat nás." * Související video v angličtině: If the…"
úterý
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
úterý
Uživatel Ywet uvádí jako oblíbený příspěvek blogu 3D, 4D a 5D - Rozměry a jejich rozdíly uživatele Naren Sahava
pondělí
Uživatel Ywet uvádí jako oblíbený příspěvek blogu Archoni a jejich "účel" na planetě Zemi uživatele Naren Sahava
pondělí
Uživatel Ywet uvádí jako oblíbený příspěvek blogu Úžasné ruské radionikové zařízení pro vylepšení vaší reality! – Strojový překlad uživatele Ina Obr
pondělí
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
neděle
Uživatel Maxim přidal komentář k příspěvku do blogu Bez názvu uživatele Alžběta.
"Aveni  ja ale nikde nepsal ze ji nenavidim. Kde jsi na to prisla/ prisel? Jen jsem napsal svuj poznatek. Pozoruji tuhle osobu uz asi 7 let vcetne kodu i FCB. A jsou to porad stejny keci. Ani se nedivim ze ji dosla barva :D"
8.12.
Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

Svět ve vzpouře !!

Svět ve vzpouře !!(Protesty v USA, Německu, Španělsku, Itálii, Anglii,Francii, Belgii.O tom se ale z médií nedovíte, jako vždy !!!) World in Revolt!! ~ December…Zobrazit další
7.12.
Uživatel Aveni přidal komentář k příspěvku do blogu Bez názvu uživatele Alžběta.
"Pro Maxim: Jestli se Vám nelíbí příspěvky Féwy, tak je prostě nečtěte. Domnívám se, že pro nenávist, zlobu a útoky na této stránce není místo."
7.12.

© 2018   Created by Zlaté Živé Světlo.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby