MOŽNOST PŘIVÝDĚLKU a tím současně i poskytnutí dotace na provoz těchto stránek i na projekt: Mmáte zájem ... zde

Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light

vnitřního věčného světla a jeho moudrosti- of inner eternal light and its wisdom

*
co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili,aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu zde

Odstraňujú sa príčiny troch dôležitých faktorov. Každý z nich je nasmerovaný proti ľudskosti. Či sa nachádza vo fyzickej forme, alebo existuje už mimo túto formu. Inými slovami to znamená, že sa jedná o nasmerovanie čidiel Zla proti bytostiam svetla - proti všetkým, ktorí svetlom sú. 
Picture
Čo úzko súvisí zo zdrojovou podstatou všetkých bytostí svetla. Inými slovami - s múdrosťou, dobrom, krásnom srdca. 

Jedným z faktorov je neustála snaha prostredníctvom fyzickej sily a tým i moci manipulovať, ovládať. 

Druhým faktorom je neustále útočenie na všetkých, ktorí šíria informácie zakladajúce sa na skutočnej pravde o existencii a jej formách.

Tretím problémom tohto sveta a tým i civilizácie je neschopnosť vnímať reality v skutočnej, celistvej podobe - s čím súvisia nefyzické frekvencie, do ktorých väčšia časť kvanta ľudskej populácie jednoducho nedovidí. To znamená, že nemá zo svojich uhlov pohľadu existenciu týchto realít potvrdenú takpovediac čierne na bielom. 

Tieto tri záležitosti výrazne spomaľujú a ovplyvňujú prebiehajúci proces zmeny. Pričom si tzv. negatívne rasy doslova natierajú na chleba v nevedomosti zasekaných potomkov svetelného spoločenstva hviezdnej rodiny /hviezdna Jednota/. 

Je mnoho nevedomosti u ľudí /bytostí svetla/, ktorí v skutočnosti nevedomí nie sú. To znamená, že viac - menej všetko vedia. Sú vedomými bytosťami, ktoré žijú vo väčšej, či menšej miere v temnote vlastnej mysľe a je tým pre nich absolútne neprijateľná iná existencia, iná pravda, iná realita, iný spôsob tvorenia, na ktorý ich tvrdo odmietajúca myseľ /hlava/ nestačí. Čiže sa jedná o veľkú manipuláciu, ktorej predĺženou rukou sú toho času /i v tejto hustote/ .....čuduj sa svete - ľudia. 

Čo sa aktuálne deje je prebiehajúca očista rozhodnutím Vše - Stvoriteľa /potenciálom Vše - kozmického Ducha/. Očista je nasmerovaná na všetkých, ktorí fungujú ako kanál negatívnych rás. Je absolútne nepodstatné, o koho sa z pohľadu fyzického jedná. Na toto celoplošné dianie nemajú dosah žiadne posty, funkcie, tituly pred a za menom. Obrazne povedané - božský energetický potenciál rozoberá frekvenciou vlnenia v ľuďoch postavené konštrukcie temnoty /Zla/, ktoré fungujú ako kanál. 

Diabolské ..... satanské, či iným spôsobom pomenované oči šíriace zlo prostredníctvom kanálu ľudí sa nachádzajú v strede čela. Z tohto miesta ľudí manipulujú, prikazujú ako sa správať, komunikovať, prejavovať. A - pochopiteľne ich tým blokujú v osobnom vývoji /raste/ - čo sa následne deje i v kolektívnom zmysle. Doslova sa jedná u týchto ľudí o chŕlenie zla prostredníctvom ich očí a - rovnako prostredníctvom komunikácie. Práve v očiach /pohľade/ a vo zvukoch /reč/ je najväčšia sila, ktorou majú schopnosť všetky bytosti fungujúce už na nových vlnách pomôcť prebiehajúcemu procesu očisty. Ľudia, ktorí sa napriek hustote /intenzite svetla, vibráciam, atď./ v ktorej sa Zem nachádza, prejavujú rôznymi ťahmi zla, sú bez akýchkoľvek pochybností manipulovaní spôsobom, ktorý je možné nazvať kanálom. Je práve teraz dôležité si túto reálnu skutočnosť uvedomiť a byť v tomto zmysle v nadhľade /možno pomôže, keď si povieme, že títo ľudia sú chorí a práve u nich prebieha veľké liečenie/. 

Ľudia vo všeobecnosti inklinujú k reagovaniu rovnakým spôsobom, akým sa voči nim prejavuje druhý človek /....napríklad - zreveš po mne, pozeráš sa na mňa zlými očami - zrevem po Tebe tiež a pohľad je rovnaký/. Takouto reakciou teraz procesu liečenia v žiadnom prípade nepomôžeme. Treba si zachovať vlastnú tvár s očami svetla, ktoré sú súcítiace, mäkké, láskyplné. A týmto spôsobom sa pozerať ovládaným jedincom do očí. Rovnakými vibráciami disponuje i hlas. Toto je veľmi dôležitá nefyzická zbraň proti útokom manipulovaných jedincov. Jej pôsobením blednú oči Zla a majú čoraz menší dosah. 

Nemýľme si tento spôsob vzájomne prejavenej pomoci so submisívnym prístupom voči prejavu spomenutých jedincov, prípadne skupín. To neznamená, že necháme so sebou zametať. To neznamená, že prestaneme komunikovať. To neznamená, že sa začneme správať tak, ako očakávajú. Rovnako agresívne - alebo zalezieme niekde do kúta a tam budeme v tichosti trpieť. Spomenutý spôsob je prostredníctvom očí a hlasu prejavenou vnútornou silou človeka - silou kozmického Ducha. Táto nefyzická sila je z pohľadu len fyzického nepredstaviteľná. Buďme si tejto skutočnosti vedomí...... Ilona


Zdroj: https://www.facebook.com/ilona.palusova
​Otvor Oči
© 2015 - 2018  All Rights reserved
https://www.otvoroci.com/blog/category/fewa

Zobrazení: 131

Přidat komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light!

Přidejte se ke komunitě Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.

Různé info související hlavně s transformací a trans-mutací, čili s přechodem do páté, pozitivně polarizované dimenze.

Info, nabídky, počasí

Blogy a texty od admina, zakladatele komunity jsou: ZDE a ZDE a ZDE a ZDE a na Trefy.cz ZDE.

TOPlist

Toto počítadlo načítá od 2. 10. 2014 10:00


Podmínky pro registraci. Pokud se sem chcete zaregistrovat, je třeba vyplnit i vaše narození, jinak se vám registrace nezdaří. Nejnižší věk určený Ningem je 13 let!

* Svou vlastní osobní reklamní stránku si můžete vytvořit ZDE.

* Očekávané zázraky už začaly. Na mnoha místech světa se vytvořil výměnný obchod oproštěný od peněz, obzvláště těch cizích. Kdy tomu otevřou dveře i Čecho-Slováci? - ZDE.

* Výměnný - bárterový obchod: detaily ZDE.

* Odkazy na možnost srazu někde na rekreačních pobytech (třeba i v zahraničí), které jsou za příznivou cenu. Uvedeno ZDE.


Aktuální stav počasíČR a na SK ZDE kamery ZDE.

Stav počasí a předpověď počasí kteréhokoliv místa na světě najdete ZDE nebo ZDE nebo ZDE.

Aktuální teploty kdekoliv ve světe - ZDE a ZDE.

PROSÍM přispějte něco

Budeme rádi, když nám přispějete libovolnou částku na provoz těchto našich stránek, neboť Ning web hosting nám ročně účtuje 239 dolarů, t.j. zhruba 6.000Kč/rok.


Fio banka v Kč, č.účtu: 2800690360/2010 IBAN: CZ4020100000002800690360 
BIC kód/SWIFT: FIOBCZPPXXX
(uveďte prosím své jméno nebo svůj nick, aby bylo rozeznat od koho co přišlo). Seznamy přispívajících jsou ZDE.


Vaším příspěvkem současně podpoříte i projekt popsaný v článku: Máte-li zájem o setkávání, sdružování nebo o komunitní soužití či permakulturu, dejte nám vědět, můžeme vám poskytnout zdarma menší pozemek, nebo pronajmout třeba i několika hektarové pozemky Uvedeno ZDE.


Podpořit výše jmenované můžete též tím, že si přes nás sjednáte povinné ručení na motorové vozidlo. Podrobnosti ZDE.


Předem Vám za to velice děkujeme a na oplátku vám věnujeme tohle:
Co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili, aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu Uvedeno ZDE.


10 způsobů, jak přestat být otrokem a svrhnout pyramidy kontroly (jak se osvobodit od ovládacích chapadel zkorumpovaného otročujícího vládnoucího systému) Uvedeno ZDE.


* Proč ve světě dojde vbrzku k obrovským změnám, aneb co se bude velice brzo dít a z jakých důvodů. - ZDE.


* Stále větší počet podomácku vyráběných, elitou záměrně potlačovaných zařízení na výrobu volné energie zapříčiní zhroucení pyramidy prohnilé, zkorumpované světovlády. Jestlipak víte proč? :-) Uvedeno ZDE.

Pořiďme si naše vlastní centrum kde se budem moci společně scházet

Śtěstí přeje připraveným. Proto je třeba založit neziskovou organizaci již dnes. Mnohem více ZDE a v článku: Chystáte se na nějaký předražený seminář? Pokud ano, pak Vás možná budou zajímat naše názory - ZDE. * Máte zájem se scházet, pobývat nebo bydlet v krásné přírodě s nekonfliktními, spirit. založenými lidmi? - ZDE.

* Nechte se inspirovat nápady, vynálezy a moderní technologií, umožňující nám ŽÍT téměř BEZ PENĚZ - ZDE.
* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL - ZDE.
* Krásné a levné bydlení, které lze dle přání umístit třeba někde v krásné přírodě mimo civilizaci. Uvedeno ZDE.

* Co přesně permakultura vlastně je a možnost jak a kde s ní můžete začít i vy - ZDE.
* NEJEN nákup, prodej a pronájem nemovitostí za rozumné ceny (chaty, zahrady, venkovská stavení, domy, louky, lesy atp.) ale i možnost rekreace, alternativního bydlení, životního stylu a vzájemné pomoci - ZDE.

Máte zájem stát se vlastníkem 500m2 pozemku v hezké přírodě za pouhých 25.000Kč? - ZDE.

Nejnovější aktivity

Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Odkazy na články, videa, audia a různé zajímavosti z titulní strany jsou a budou postupně přesouvány sem uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Od roku 2018, do roku 2024 má údajně být obdobím přeměn. Od roku 2025, do roku 2035 má údajně být obdobím obnovy a od roku 2035 do roku 2050 má údajně být obdobím…"
před 59 minutami
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Odkazy na články, videa, audia a různé zajímavosti z titulní strany jsou a budou postupně přesouvány sem uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Aktivace Pránické trubice ~ stáaňte se držitelem frekvence. Strojový překld ZDE. To samé v angličtině je na videu: Activating the Prana Tube ~ becoming a Frequency Keeper Here. Article Here. * Zpráva od…"
před 1 hodinou
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Odkazy na články, videa, audia a různé zajímavosti z titulní strany jsou a budou postupně přesouvány sem uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Toto video: "Slavný dvou štěrbinový experiment - Kvantová mechanika" (české titulky - zapněte si je) dokazuje, že hmotné projevy existencí se mění z pouhých…"
před 1 hodinou
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Odkazy na články, videa, audia a různé zajímavosti z titulní strany jsou a budou postupně přesouvány sem uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Dle klientů v hypnóze se brzy objeví nadpřirozená UDÁLOST. Google překladač je zde. To samé v angličtině je na videu: A Supernatural Event Coming Soon According to Hypnosis Clients Here. Article Here. *…"
před 1 hodinou
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Odkazy na články, videa, audia a různé zajímavosti z titulní strany jsou a budou postupně přesouvány sem uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Akcelerace DNA - dodané a aktivované nové kódy atomů !! Strojový překlad ZDE. To samé v angličtině je na videu: DNA Accelerations - New Atomic Codes Activated & Delivered !! Here. Article Here. *…"
před 1 hodinou
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Odkazy na články, videa, audia a různé zajímavosti z titulní strany jsou a budou postupně přesouvány sem uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Pravda osvobozuje! TĚŽKO uvěřitelné, avšak přesto skutečné. * Vězení zvané Zem cz dab Uvedeno ZDE. Ovšem čeho byste se měli bát, když Vaše Vědomí tvoří Vaší…"
před 1 hodinou
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
před 1 hodinou
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Vzestup do Nové Země (a jak to na Nové Zemi vypadá a funguje) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* The Event UPDATE - Will it happen in the next few days? - Here."
před 21 hodinami
Příspěvek do blogu uživatele Jurijan

Zlatý vek

Rád by som napísal pár viet o fenoméne, s ktorým sa (asi)  každý stretol len s iným pomenovaním:  Zlatého vek, Slnečný záblesk, Transformácia, Posledný súd, Vek Vodnára, Vek Vlka, v roku 2012 ho pomenovali Apokalypsou...Každé z nich určuje istý…Zobrazit další
před 22 hodinami
Uživatel Král Králů uvádí jako oblíbený příspěvek blogu Přeprogramování podvědomí aneb mocná Já Jsem Přítomnost (vysokovibrační jazyk) uživatele Iva Kotásková
před 23 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Přeprogramování podvědomí aneb mocná Já Jsem Přítomnost (vysokovibrační jazyk) uživatele Iva Kotásková.
"* Jak najít rovnováhu a imunitu vůči stínovým entitám s Umělou Inteligencí. Strojový překlad ZDE. How to Find Balance and Immunity from AI Shadow Beings Here. Article Here. * Tvoření z…"
před 23 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Tvoření z nevědomosti a 4d entity (bezduché) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Jak najít rovnováhu a imunitu vůči stínovým entitám s Umělou Inteligencí. Strojový překlad ZDE. How to Find Balance and Immunity from AI Shadow Beings Here. Article Here. *…"
před 23 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Tvoření z nevědomosti a 4d entity (bezduché) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Některé celebrity jednají podivně. Kupř. Jim Carrey při interviu prohlásil, že nic není skutečné, že vše jsou jen pohybující se čtyřstěny (z nichž je vytvářena hmota) a že to není…"
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Tvoření z nevědomosti a 4d entity (bezduché) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Entity jsou živé, ovšem bezduché formy života, které nemají organickou osobní Merkabu, čili tvořivý dvou-plamen. * Duchovní srdce, nebo-li osobní nulový bod není…"
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Tvoření z nevědomosti a 4d entity (bezduché) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Přeprogramování Vašeho pod-Vědomí je cesta ke štěstí, zdraví, úspěchu a všestranné hojnosti. Inspiraci najdete v článku: Přeprogramování podvědomí aneb…"
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Přeprogramování podvědomí aneb mocná Já Jsem Přítomnost (vysokovibrační jazyk) uživatele Iva Kotásková.
"Tvoření z nevědomosti a 4d entity 21.05.2018 Jak k tomu vůbec došlo? Jak a proč byl vytvořen matrix? A kým? Takto jsem se nikdy neptala. Snad proto jsem dostala jednoduché a pro mě uchopitelné informace jako…"
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Přeprogramování podvědomí aneb mocná Já Jsem Přítomnost (vysokovibrační jazyk) uživatele Iva Kotásková.
"Některé celebrity jednají podivně. Kupř. Jim Carrey při interviu prohlásil, že nic není skutečné, že vše jsou jen pohybující se čtyřstěny (z nichž je vytvářena hmota) a že to není…"
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Přeprogramování podvědomí aneb mocná Já Jsem Přítomnost (vysokovibrační jazyk) uživatele Iva Kotásková.
""Já Jsem" je dokonalý Boží tvůrčí princip. Je to čistá energie Světla, která v každém okamžiku obklopuje a prostupuje celou Vaši Bytost. "Já Jsem" je tvůrčí…"
včera
Příspěvek do blogu uživatele Zlaté Živé Světlo

Tvoření z nevědomosti a 4d entity (bezduché)

Tvoření z nevědomosti a 4d entity 21.05.2018 Jak k tomu vůbec došlo? Jak a proč byl vytvořen matrix? A kým? Takto jsem se nikdy neptala. Snad proto jsem dostala jednoduché a pro mě uchopitelné informace jako součást Pravdy. Moje Vyšší Já mě k nim…Zobrazit další
včera
Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

Féwa: Info - kód 23.6.2018

Info - kód ......práve teraz..... Zem je vpravo hore:Navyšovanie hustoty (zahusťovanie) Zeme esenciou božského prítomna skrz hviezdne centrá a hvieznu prítomnosť na planéte. …Zobrazit další
včera

© 2018   Created by Zlaté Živé Světlo.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby