MOŽNOST PŘIVÝDĚLKU a tím současně i poskytnutí dotace na provoz těchto stránek i na projekt: Mmáte zájem ... zde

Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light

vnitřního věčného světla a jeho moudrosti- of inner eternal light and its wisdom

*
co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili,aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu zde

BUNKA SI PAMATÁ. Jej schopnosť regenerácie je celkom prirodzená. Všetky schopnosti buniek vychádzajú z primárnej bunky. BUNEČNÝM PARADOXOM je neviera - nedôvera ČLOVEKA...... Ilona
Picture

*****

SOM LÁSKA. Pretlmočené do reality života to jednoducho znamená - .... píš ako počuješ, maľuj, kresli, tvor. Modeluj SVET SEBA a všetkých ako to cítiš....CITOM, ktorý je paletou i štetcom škály farieb a zvukov najkrajších - DUŠI I SRDCU ČLOVEKA najbližších. 


........ A pri tom všetkom, rôznorodo vnímanom i tvorenom BUĎ TÝM, KÝM V SKUTOČNOSTI SI. Verný sebe samému / samej. Svojmu vysoko vedomému VNÚTRU v ktorom neustále bdie všetko čo SRDCE VIE. Srdce, ktoré i keď u mnohých za závojmi nevedomia ukryté - nesie v bunečnej pamäti zaznamenanú PRAVDU o všetkom. Že SI SVETLOM..... že dúha, ktorá je mostom spájajúcim svety je ako rebrík dosahujúci zo zeme do neba. Pričom každá priečka rebríčka je súborom bunečne zaznamenaných i zaznamenávaných informácií. 

Čím vyššie sa na rebríku nachádzame, tým intenzívnejšie preciťujeme .... cítime. Tým viac si pamätáme, tým viac tvoríme zabudnutým spôsobom ....... Ilona


*****

SILOVÉ POLE PLANÉTY: ZVUKY

*****

Keď sa rozpohybujú zvuky CENTRÁLNEHO SLNKA - niet sily, ktorá ich zastaví.

*****

Aj ten malý chrobáčik chce žiť. I ten motýľ, vážka, lienka. I tá tráva túži rásť, byť neustále sviežo zelená, živou energiou sýtená, šťastná. I ten človek, ktorý je z pohľadu kozmického ako miniatúrny mravec. I on má svoje priania. I on má svoje predstavy o šťastí. I on - napriek svojej fyzickej malosti sníva o svete, ktorý kedysi dávno spoznal. I on jednoducho chce byť šťastný. 

"Manéver," ktorý nastal zo strany fyzicky neviditeľných sfér je náročné vysvetliť spôsobom, ktorému každý človek porozumie. Súvisí so zvukmi Centrálnej Galaxie, ktoré z jej stredu začali takpovediac nesofistikovaným spôsobom prúdiť. Vlniť sa, modelovať. 

Zvuky sú základom zmeny - narastania do vyššej frekvencie. Zvukmi sa všetko mení, transmutuje. Transmutácia nie je ničím čoho by sa človek, ktorý je bytosťou svetla mal báť. Preto je dôležité nenechať sa zastrašovať bludnými kruhmi, ktoré samé nevedia o čom hovoria. Sú to bludné duše. Duše, ktoré zablúdili oddelením sa od cesty svetla. Čo sa deje je pomáhanie týmto zblúdeným dušičkám nájsť cestu späť. 

Nedávno som napísala, že sa vracajú duše. Čo bol významný posun v zmysle odstránenia rôznymi zámermi postavenej barikády cez ktorú nemohli prejsť. Pomocná ruka podávaná kvantom všetkého čo sa vo vyššie spomenutom zmysle deje je zvuk pomáhajúci nájsť smer cesty, ktorý z rôznych dôvodov duše stratili ....... Ilona


*****

..... Dnešný info - kód vrátane vybraných kódov /ako včera/ odovzdám.....

*****

Vykastrovávaná temnota zvukom STREDU

*****

Ono to nestačí sledovať bovisy a na základe viditeľných nárastov nachádzať dôvody - prečo je človeku zle. Ono to nestačí polihovať celé dni pri počítači a zisťovať, kde sa čo deje. Ono to nestačí stavať sa do pozície Bohov, Ježíšov, anjelov, archanjelov a ďaľších vševedomých majstrov vysoko vyspelého sveta a - čakať spod ktorej ruky čo vykvitne..... čo kto urobí .... akým spôsobom novému svetu pomôže. Ono je jednoduché povedať kto som .... sme a stále pritom rovnako po starom myslieť a - predovšetkým konať. Každý z nás je tou vzácnou, jedinečnou, dôležitou energiou, ktorej potenciálom je Zdroj. Či je chápaný ako energia božská, alebo kozmická, alebo je iným spôsobom vnímaná nie je až tak dôležité.

Podstatné je, že tu SOM. Že svojou prítomnosťou na planéte každý svojím spôsobom /svojím stupňom zrelosti/ tvoríme, čiže pracujeme a čím sme myslením frekvenčne vyššie - tým viac harmonizujeme, regenerujeme, liečime. Sme bytosti svetla - nie tmy, ktorej parametre a tým i prejav je iný. Čo však neznamená, že nemáme svoje tiene. Že si nie sme vedomí i tej stránky povahy, ktorá je menej, či viac svetelná. Je dôležité byť si vedomí týchto tieňov /priznať si, že tomu je tak/.

Prijať ich a objať. Temné stránky /tiene/ sú jednoducho, ľudsky povedané nedobré vlastnosti. Keď ich prijmeme a objímeme - presvetlíme ich láskou. Je dôležité si pri prijatí svojich tieňov /ktorých má niekto menej - niekto viac/ uvedomiť, že v nami žitých sférach nie je nikto ideálom. Nikto nie je bez chyby, bez omylov ..... a nie sú tu ani princovia na bielych koňoch :). Každý sme nejaký. A to akým sme je dôsledkom nami zažitého. Dobrého i zlého. Prijmime i to zlé v sebe, ktoré sa svojím spôsobom prejavuje. Pozrime sa mu do očí tak, ako sa pozeráme tým bytostiam, ktoré milujeme. Pomôžeme tým sebe a všetkým. Pomôžeme tým i zvuku, ktorý k Zemi prúdi. Je ako laser nabitý informáciami ..... Ilona


*****

Aktuálny info - kód 25.6.2019
Picture
Doplnkové kódy k dnešnému.Zdroj: FB
​Otvor Oči
© 2015 - 2019  All Rights reserved
https://www.otvoroci.com/blog/category/fewa

Zobrazení: 90

Přidat komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light!

Přidejte se ke komunitě Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.

Různé info související hlavně s transformací a trans-mutací, čili s přechodem do páté, pozitivně polarizované dimenze.

Info, nabídky, počasí

Blogy a texty od admina, zakladatele komunity jsou: ZDE a ZDE a ZDE a ZDE a na Trefy.cz ZDE.

TOPlist

Toto počítadlo načítá od 2. 10. 2014 10:00


Podmínky pro registraci. Pokud se sem chcete zaregistrovat, je třeba vyplnit i vaše narození, jinak se vám registrace nezdaří. Nejnižší věk určený Ningem je 13 let!
Důležité upozornění: Členstvím na těchto stránkách souhlasíte s tím a berte na vědomí, že veškerá Vámi uvedená data (včetně osobních), která jste na těchto stránkách uvedli a uvedete, jsou a budou veřejně přístupná.

* Svou vlastní osobní reklamní stránku si můžete vytvořit ZDE.

* Očekávané zázraky už začaly. Na mnoha místech světa se vytvořil výměnný obchod oproštěný od peněz, obzvláště těch cizích. Kdy tomu otevřou dveře i Čecho-Slováci? - ZDE.

* Výměnný - bárterový obchod: detaily ZDE.

* Odkazy na možnost srazu někde na rekreačních pobytech (třeba i v zahraničí), které jsou za příznivou cenu. Uvedeno ZDE.


Aktuální stav počasíČR a na SK ZDE kamery ZDE.

Stav počasí a předpověď počasí kteréhokoliv místa na světě najdete ZDE nebo ZDE nebo ZDE.

Aktuální teploty kdekoliv ve světe - ZDE a ZDE.

PROSÍM přispějte něco

Budeme rádi, když nám přispějete libovolnou částku na provoz těchto našich stránek, neboť Ning web hosting nám ročně účtuje 239 dolarů, t.j. zhruba 6.000Kč/rok.


Fio banka v Kč, č.účtu: 2800690360/2010 IBAN: CZ4020100000002800690360 
BIC kód/SWIFT: FIOBCZPPXXX
(uveďte prosím své jméno nebo svůj nick, aby bylo rozeznat od koho co přišlo). Seznamy přispívajících jsou ZDE.


Vaším příspěvkem současně podpoříte i projekt popsaný v článku: Máte-li zájem o setkávání, sdružování nebo o komunitní soužití či permakulturu, dejte nám vědět, můžeme vám poskytnout k užívání zdarma menší pozemek, nebo pronajmout třeba i několika hektarové pozemky Uvedeno ZDE.


Podpořit výše jmenované můžete též tím, že si přes nás sjednáte povinné ručení na motorové vozidlo. Podrobnosti ZDE.


Předem Vám za to velice děkujeme a na oplátku vám věnujeme tohle:
Co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili, aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu Uvedeno ZDE.


10 způsobů, jak přestat být otrokem a svrhnout pyramidy kontroly (jak se osvobodit od ovládacích chapadel zkorumpovaného otročujícího vládnoucího systému) Uvedeno ZDE.


* Stále větší počet podomácku vyráběných, elitou záměrně potlačovaných zařízení na výrobu volné energie zapříčiní zhroucení pyramidy prohnilé, zkorumpované světovlády. Jestlipak víte proč? :-) Uvedeno ZDE.


* Proč ve světě dojde vbrzku k obrovským změnám, aneb co se bude velice brzo dít a z jakých důvodů. - ZDE.

Pořiďme si naše vlastní centrum kde se budem moci společně scházet

Śtěstí přeje připraveným. Proto je třeba založit neziskovou organizaci již dnes. Mnohem více ZDE a v článku: Chystáte se na nějaký předražený seminář? Pokud ano, pak Vás možná budou zajímat naše názory - ZDE. * Máte zájem se scházet, pobývat nebo bydlet v krásné přírodě s nekonfliktními, spirit. založenými lidmi? - ZDE.


* Nechte se inspirovat nápady, vynálezy a moderní technologií, umožňující nám ŽÍT téměř BEZ PENĚZ - ZDE.
* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL - ZDE.
* Krásné a levné bydlení, které lze dle přání umístit třeba někde v krásné přírodě mimo civilizaci. Uvedeno ZDE.


* Máte zájem stát se vlastníkem 500m2 pozemku v hezké přírodě za pouhých 25.000Kč? - ZDE.
* Co přesně permakultura vlastně je a možnost jak a kde s ní můžete začít i vy - ZDE.


* NEJEN nákup, prodej a pronájem nemovitostí za rozumné ceny (chaty, zahrady, venkovská stavení, domy, louky, lesy atp.) ale i možnost rekreace, alternativního bydlení, životního stylu a vzájemné pomoci - ZDE.

Nejnovější aktivity

Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Důkaz, že vědomí tvoří realitu: Vítejte v matrixu! (rozpadajícím se matrixu) :-) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Is Our Reality a Simulation Projected by Our Consciousness or by Someone Else? Here."
před 6 minutami
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Pokud chcete být a setrvat nejen zdraví, řiďte se ve vlastním zájmu informacemi uvedenými např. ve videu s názvem: Nie sme chorí, sme trávení uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Watch This Before They Delete It - They Can Control The Weather Here."
před 47 minutami
Uno Universus je nyní členem Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.
před 6 hodinami
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
před 18 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu DNA skrývá netušené možnosti uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* KYMATICA - FULL LENGTH MOVIE - Expand Your Consciousness!!! Here."
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Výborné články, texty a videa jež si zaslouží přeložit. Přeložil by to prosím někdo z vás? Předem vám za to velice děkujeme. uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* KYMATICA - FULL LENGTH MOVIE - Expand Your Consciousness!!! Here."
včera
Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

Féwa - Info 16.9.2019

Spirituálna aktivácia dvoch Zemí.Planetárne kódy dvoch Zemí....... Spirituálna aktivácia dvoch Zemí:.......... slnečný koridor /vlnenie/ .... splývanie, stekanie...... ako keď krištál zapadne.…Zobrazit další
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu 12 vláken DNA uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Obraz „Hviezdne Bytosti“ pomáha rozpomenúť sa na náš hviezdy pôvod a Poslanie. Ukotvuje vibrácie a Energiu, prichádzajúcu na Zem z priestoru Univerza previbrovávaním…"
pondělí
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu 12 vláken DNA uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Počátek aktivace DNA Uvedeno ZDE."
pondělí
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Fantomový efekt DNA aneb lidská DNA a její vliv na nás uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Geniální objev! – Rusové mění DNA slovy a laserem! 11. 05. 2012 0:00:00 Odstraníme tím dnes nevyléčitelné choroby z planety? To, že slovo je frekvence, je celkem jasné. Že tato…"
pondělí
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Lidská DNA je biologický internet, tvrdí ruští vědci uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Geniální objev! – Rusové mění DNA slovy a laserem! 11. 05. 2012 0:00:00 Odstraníme tím dnes nevyléčitelné choroby z planety? To, že slovo je frekvence, je celkem jasné. Že tato…"
pondělí
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu DNA skrývá netušené možnosti uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Geniální objev! – Rusové mění DNA slovy a laserem! 11. 05. 2012 0:00:00 Odstraníme tím dnes nevyléčitelné choroby z planety? To, že slovo je frekvence, je celkem jasné. Že tato…"
pondělí
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu DNA skrývá netušené možnosti uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Vynikající video o DNA a jeho možnostech a schopnostech je pod názvem: DNA.flv Uvedeno ZDE. (DNA funguje mimo jiného i jako anténa pro vědomí)Lidská DNA je biologický internet, tvrdí…"
pondělí
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Lidská DNA je biologický internet, tvrdí ruští vědci uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Vynikající video o DNA a jeho možnostech a schopnostech je pod názvem: DNA.flv Uvedeno ZDE. (DNA funguje mimo jiného i jako anténa pro vědomí)Lidská DNA je biologický internet, tvrdí…"
pondělí
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Lidská DNA je biologický internet, tvrdí ruští vědci uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* DNA skrývá netušené možnosti. Podrobnosti jsou uvedeny ZDE. * Lidská DNA je biologický internet, tvrdí ruští vědci Uvedeno ZDE.* Skutečné vědění je zadarmo. Je…"
pondělí
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Utajované skutečnosti, včetně pravdy o volné energii, kdo a proč dělá z lidí hlupáky + jak se proti tomu snadno u-bránit a stát se opět svobodomyslnými bytostmi uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* DNA skrývá netušené možnosti. Podrobnosti jsou uvedeny ZDE. * Lidská DNA je biologický internet, tvrdí ruští vědci Uvedeno ZDE.* Skutečné vědění je zadarmo. Je…"
pondělí
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
neděle
Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

Féwa - Info 14.9.2019

................... Zem a jej pole sa nachádza v hornej časti v strede - kúsok nad tvarom krídiel motýľa.Info - kód. Počítač trošku zmenil farby. Tie dúhové, žiarivé majú jednoliatejšie a jemnejšie, priezračné tóny.…Zobrazit další
sobota

© 2019   Created by Zlaté Živé Světlo.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby