MOŽNOST PŘIVÝDĚLKU a tím současně i poskytnutí dotace na provoz těchto stránek i na projekt: Mmáte zájem ... zde

Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light

vnitřního věčného světla a jeho moudrosti- of inner eternal light and its wisdom

*
co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili,aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu zde

Listovanie na dotykovom displeji : 
1./..... to už vieme.....
2./..... to nás už nezaujíma.....
3./..... to už bolo x - krát povedané .....
4./.... aha - na toto sa ešte raz pozrieme....
5./.... týmto je už zbytočné sa zaoberať......
6./..... A - toto je čo ?..... to je niečo nové ? Alebo si len nemôžeme spomenúť čoho sa to týka..... o čom to je .... A - čo s tým súvisí ? Boh vie. Akosi sa nám nedá do toho dovidieť.........
Picture
DO ČOHO? NO PREDSA DO NOVÝCH ZRUČNOSTÍ :). A - to je ten bod.... miesto .... sféra...... hustota vibrácií, ktoré sme počas dnešnej noci dosiahli. Vstúpili jeho dvierkami do čias, kedy sa vyššie spomenuté začne diať /od noci sa už deje/. Čo s tým súvisí - ako to bude vyzerať - čo k tomu budeme potrebovať ? Tak predovšetkým to prapodstatné, ľudské čo je výbavou každého človeka. Na nič sa nehrajúce. Nad nikoho sa nevyvyšujúce - pred nikým sa neponižujúce. Bez masiek na tvári - ako zvykneme povedať. V tých maskách sa totiž kadečo skrýva. Kadečo čo prestávame chápať - alebo už vôbec nechápeme. Kadečo čomu prestávame rozumieť - alebo tomu už vôbec nerozumieme. Kadekto kto ich ešte stále má......... alebo už žiadne nemá :). No a presne tým čo znamená mať - či už nemať masky na tvári...... ako to vyzerá ..... čo s tým súvisí sa v "novom bode" do ktorého energetickými dvierkami vstupujeme budeme v plnej miere zaoberať. Venovať im pozornosť, pretože je to pre všetkých dôležité. 

V čom spočíva dôležitosť stavu bez masiek na tvárach, ktoré nie sú pre žiadneho človeka prirodzené? V posunu ďalej - jednoducho povedané. Tam kam kráča Zem. 

Každý kto ešte stále má masky na svojej tvári najlepšie vie čo s touto maskou súvisí. O čom je. Čo sa pod ňou skrýva. Ako sa maska /masky/ prejavuje. 

Vyžarovanie súvisiace s energetický nárastom - tokom spomenutými dvierkami naberá na intenzite. Na čo predovšetkým pôsobí svojou jemnosťou a silou sú masky. Rozpúšťa ich, taví, dematerializuje. Prečo? Pretože ich už jednoducho nikto nepotrebuje mať na tvári. Sú v nami zažívanom štádiu zmien viac ako si mnohí myslia zaťažujúce. Nikam nevedúce. Strácajú na význame. Už sa netreba v nami zažívanej hustote pod maskou skrývať. Práve naopak. Už sa netreba báť prejaviť to skutočné čo je v nás - ˇv človeku - v bytostiach svetla. Už netreba hľadať spôsob, akým vysvetliť čo je to pravé orechové. Už je to skutočné čoraz viac cítené, vnímané - preciťované. Už netreba listovať v dotykovom mobile doprava, doľava, hore, dole. Už treba "len" byť.....žiť a spôsobom, ktorý je pre všetkých dobrý pomáhať svetu byť čoraz lepším. A to pre všetkých. Tým sa nepoužiteľné stávajú /individuálne rýchlo horia na popol, ktorý vyžarovanie Veľkého Slnka rozfúka/ tie vzorce myslenia, ktorými boli hádzané pod nohy polená tzv. temna. 

Slnečnými dotykmi sa rozžiaruje planetárna os. Jej žiarenie pôsobí smerom zvnútra. Jej vyžarovaniu pomáhajú jednotlivé vrstvy Zeme, evolučne nadobudnutými skúsenosťami. Kto pomáha Zemi sú predovšetkým prírodne bytosti, ktoré majú k nej - ako i ku všetkým jej obyvateľom celkom logicky pochopiteľne najbližšie. Ďaľšie oká rozžiarujúceho sa svetelného reťazca predstavujú všetci ľudia, ktorí dobro, krásno, láskyplno na Zemi podporujú. Svet bez masiek. Ten prirodzený, skutočný, neiluzórny ...... Ilona

*****

Okrem známych masiek, ktoré sa bežne podľa potreby používali existuje ešte jedna. S duchovným dizajnom - dá sa povedať. Nastajlovaná umelou prirodzenosťou a tzv. duchovným prejavom. Prejavená duchovná zrelosť /dospelosť/ sa stáva ošemetnou záležitosťou v prípade, že sa jedná len o duchovnú masku na tvári jedinca, ktorý sa len snaží tváriť, že je duchovne zrelý, dospelý. To potrebné má naštudované. A pritom skutočnosť je iná. Menej, či viac vzdialená tomu čo prezentuje. Tomu čo hovorí, ako sa menej - či viac tvári. I tento druh masky je nadobudnutou hustotou rozpúšťaný. Aby nezavádzal, aby si človek, ktorý si túto masku dáva na tvár uvedomil - že mu je už jednoducho v nami dosiahnutej sfére k ničomu :). Tým sa vzhľadom na pole v ktorom sa nachádzame - v tzv. duchovnej oblasti roztápajú, vytrácajú, miznú tváre s umelými duchovnými maskami. Je neustále dôležité si uvedomovať, že duchovní ľudia /bytosti/ sme všetci. Čiže sa nejedná o niečo mimoriadne, výnimočné čo sa týka "len" niektorých jedincov. Tzv. duchovným človekom je Človek, ktorý jednoducho Lásku žije. Na základe jej princípov sa celkom prirodzene prejavuje, koná ..... IlonaZdroj: FB
​Otvor Oči
© 2015 - 2018  All Rights reserved
https://www.otvoroci.com/blog/category/fewa

Zobrazení: 95

Přidat komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light!

Přidejte se ke komunitě Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.

Různé info související hlavně s transformací a trans-mutací, čili s přechodem do páté, pozitivně polarizované dimenze.

Info, nabídky, počasí

Blogy a texty od admina, zakladatele komunity jsou: ZDE a ZDE a ZDE a ZDE a na Trefy.cz ZDE.

TOPlist

Toto počítadlo načítá od 2. 10. 2014 10:00


Podmínky pro registraci. Pokud se sem chcete zaregistrovat, je třeba vyplnit i vaše narození, jinak se vám registrace nezdaří. Nejnižší věk určený Ningem je 13 let!
Důležité upozornění: Členstvím na těchto stránkách souhlasíte s tím a berte na vědomí, že veškerá Vámi uvedená data (včetně osobních), která jste na těchto stránkách uvedli a uvedete, jsou a budou veřejně přístupná.

* Svou vlastní osobní reklamní stránku si můžete vytvořit ZDE.

* Očekávané zázraky už začaly. Na mnoha místech světa se vytvořil výměnný obchod oproštěný od peněz, obzvláště těch cizích. Kdy tomu otevřou dveře i Čecho-Slováci? - ZDE.

* Výměnný - bárterový obchod: detaily ZDE.

* Odkazy na možnost srazu někde na rekreačních pobytech (třeba i v zahraničí), které jsou za příznivou cenu. Uvedeno ZDE.


Aktuální stav počasíČR a na SK ZDE kamery ZDE.

Stav počasí a předpověď počasí kteréhokoliv místa na světě najdete ZDE nebo ZDE nebo ZDE.

Aktuální teploty kdekoliv ve světe - ZDE a ZDE.

PROSÍM přispějte něco

Budeme rádi, když nám přispějete libovolnou částku na provoz těchto našich stránek, neboť Ning web hosting nám ročně účtuje 239 dolarů, t.j. zhruba 6.000Kč/rok.


Fio banka v Kč, č.účtu: 2800690360/2010 IBAN: CZ4020100000002800690360 
BIC kód/SWIFT: FIOBCZPPXXX
(uveďte prosím své jméno nebo svůj nick, aby bylo rozeznat od koho co přišlo). Seznamy přispívajících jsou ZDE.


Vaším příspěvkem současně podpoříte i projekt popsaný v článku: Máte-li zájem o setkávání, sdružování nebo o komunitní soužití či permakulturu, dejte nám vědět, můžeme vám poskytnout k užívání zdarma menší pozemek, nebo pronajmout třeba i několika hektarové pozemky Uvedeno ZDE.


Podpořit výše jmenované můžete též tím, že si přes nás sjednáte povinné ručení na motorové vozidlo. Podrobnosti ZDE.


Předem Vám za to velice děkujeme a na oplátku vám věnujeme tohle:
Co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili, aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu Uvedeno ZDE.


10 způsobů, jak přestat být otrokem a svrhnout pyramidy kontroly (jak se osvobodit od ovládacích chapadel zkorumpovaného otročujícího vládnoucího systému) Uvedeno ZDE.


* Stále větší počet podomácku vyráběných, elitou záměrně potlačovaných zařízení na výrobu volné energie zapříčiní zhroucení pyramidy prohnilé, zkorumpované světovlády. Jestlipak víte proč? :-) Uvedeno ZDE.


* Proč ve světě dojde vbrzku k obrovským změnám, aneb co se bude velice brzo dít a z jakých důvodů. - ZDE.

Pořiďme si naše vlastní centrum kde se budem moci společně scházet

Śtěstí přeje připraveným. Proto je třeba založit neziskovou organizaci již dnes. Mnohem více ZDE a v článku: Chystáte se na nějaký předražený seminář? Pokud ano, pak Vás možná budou zajímat naše názory - ZDE. * Máte zájem se scházet, pobývat nebo bydlet v krásné přírodě s nekonfliktními, spirit. založenými lidmi? - ZDE.


* Nechte se inspirovat nápady, vynálezy a moderní technologií, umožňující nám ŽÍT téměř BEZ PENĚZ - ZDE.
* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL - ZDE.
* Krásné a levné bydlení, které lze dle přání umístit třeba někde v krásné přírodě mimo civilizaci. Uvedeno ZDE.


* Máte zájem stát se vlastníkem 500m2 pozemku v hezké přírodě za pouhých 25.000Kč? - ZDE.
* Co přesně permakultura vlastně je a možnost jak a kde s ní můžete začít i vy - ZDE.


* NEJEN nákup, prodej a pronájem nemovitostí za rozumné ceny (chaty, zahrady, venkovská stavení, domy, louky, lesy atp.) ale i možnost rekreace, alternativního bydlení, životního stylu a vzájemné pomoci - ZDE.

Nejnovější aktivity

Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
před 4 hodinami
Uživatel Duchovní Mistr Radan Chrobok aktualizoval fotografii ve svém profilu.
před 6 hodinami
Uživatel Duchovní Mistr Radan Chrobok aktualizoval svůj profil.
před 6 hodinami
Uživatel Maxim sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
včera
Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

Féwa : 16.1.2019 Info

Loď evolúcie - rytmy nového životaAby sme sa z toho dejúceho sa..... posunového ....vzostupového nezbláznili - v lepšom prípade nepokakali :) - potrebujeme vedieť nielen kto očividne sme, ale i kým sme boli a na počudovanie mnohých stále sme. Nikdy…Zobrazit další
včera
Uživatel Jakub Janderka odpověděl do diskuse Proč je matematickou jistotou, že peníze nebudou mít žádnou hodnotu a že o ně přijdete a že světová ekonomika již brzo zkolabuje. Jste na nezadržitelné změny připraveni a víte vůbec, co je potřeba? uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Kdysi se musela prace zaplatit nekomu v kostele, protoze oni ji tam vlastnili. Ted se plati tim, ze i idkyz je vse drazsi, vyhravaji ti, kteri pracuji za nejmin proto, aby se o cenu prace ve ktere jsou vsechny pojistky a duchodove zabezpeceni…"
včera
Jakub Janderka si oblíbil(a) diskusi Proč je matematickou jistotou, že peníze nebudou mít žádnou hodnotu a že o ně přijdete a že světová ekonomika již brzo zkolabuje. Jste na nezadržitelné změny připraveni a víte vůbec, co je potřeba? uživatele Zlaté Živé Světlo
včera
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
úterý
Uživatel Jakub Janderka uvádí jako oblíbený příspěvek blogu Nulový bod a tachyony uživatele Zlaté Živé Světlo
úterý
DMTkukik je nyní členem Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.
pondělí
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
neděle
Duchovní Mistr Radan Chrobok si oblíbil(a) diskusi Zvu všechny Zájemce o Rozvoj ke Studiu i spolupráci v mé i duchovní (avšak ne náboženské natož sektářské) Škole uživatele Duchovní Mistr Radan Chrobok
sobota
Uživatel Duchovní Mistr Radan Chrobok zveřejnil diskuse.
sobota
Duchovní Mistr Radan Chrobok si oblíbil(a) diskusi Poskytujeme správnou životosprávu vč. zhubnutí bez jojo efektu a práci (přivýdělek až plnohodnotné podnikání) v onom oboru (nejlepší potravinové doplňky, poradenství, recepty, cvičení atd.). uživatele Duchovní Mistr Radan Chrobok
sobota
Duchovní Mistr Radan Chrobok je nyní členem Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.
sobota
Uživatel Meriel zveřejnil videoklipy.
11.1.
Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

Féwa: Info 11.1.2019

Vstupujeme do brány, ktorej symbol znamená božskú prítomnosť na planéte. Je zlatou pečaťou zmien dotýkajúcich sa každej bytosti. Je spirituálnou rezonanciou s prirodzenosťou človeka ako i každej bytosti, pre ktorú nie je slovo čistota cudzí pojem.…Zobrazit další
11.1.
Catch the sun je nyní členem Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.
11.1.
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Příběh o vzniku člověka, který nedokázala vymyslet dokonce ani církev, a to je co říci. :-) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Seemingly not related video: Something Is Happening On Saturn.. Are THEY Hiding It? (2018-2019) Here.* Je třeba být v obraze, neboť neinformovaný zaslepenec se stává nesvobodnou, zotročenou, snadno ovladatelnou loutkou…"
11.1.
Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

Féwa : 10.1.2019 Info

Dobré ráno prajem všetkým. Čím sa energie diamantami zdobených ciest /časové línie/ začali v kontexte s informáciami predchádzajúcich dní zaoberať je veľmi jednoducho povedané - klamstvami a skutočnou pravdou. Pričom energie pozlátené striebrom…Zobrazit další
10.1.

© 2019   Created by Zlaté Živé Světlo.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby