MOŽNOST PŘIVÝDĚLKU a tím současně i poskytnutí dotace na provoz těchto stránek i na projekt: Mmáte zájem ... zde

Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light

vnitřního věčného světla a jeho moudrosti- of inner eternal light and its wisdom

*
co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili,aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu zde

Listovanie na dotykovom displeji : 
1./..... to už vieme.....
2./..... to nás už nezaujíma.....
3./..... to už bolo x - krát povedané .....
4./.... aha - na toto sa ešte raz pozrieme....
5./.... týmto je už zbytočné sa zaoberať......
6./..... A - toto je čo ?..... to je niečo nové ? Alebo si len nemôžeme spomenúť čoho sa to týka..... o čom to je .... A - čo s tým súvisí ? Boh vie. Akosi sa nám nedá do toho dovidieť.........
Picture
DO ČOHO? NO PREDSA DO NOVÝCH ZRUČNOSTÍ :). A - to je ten bod.... miesto .... sféra...... hustota vibrácií, ktoré sme počas dnešnej noci dosiahli. Vstúpili jeho dvierkami do čias, kedy sa vyššie spomenuté začne diať /od noci sa už deje/. Čo s tým súvisí - ako to bude vyzerať - čo k tomu budeme potrebovať ? Tak predovšetkým to prapodstatné, ľudské čo je výbavou každého človeka. Na nič sa nehrajúce. Nad nikoho sa nevyvyšujúce - pred nikým sa neponižujúce. Bez masiek na tvári - ako zvykneme povedať. V tých maskách sa totiž kadečo skrýva. Kadečo čo prestávame chápať - alebo už vôbec nechápeme. Kadečo čomu prestávame rozumieť - alebo tomu už vôbec nerozumieme. Kadekto kto ich ešte stále má......... alebo už žiadne nemá :). No a presne tým čo znamená mať - či už nemať masky na tvári...... ako to vyzerá ..... čo s tým súvisí sa v "novom bode" do ktorého energetickými dvierkami vstupujeme budeme v plnej miere zaoberať. Venovať im pozornosť, pretože je to pre všetkých dôležité. 

V čom spočíva dôležitosť stavu bez masiek na tvárach, ktoré nie sú pre žiadneho človeka prirodzené? V posunu ďalej - jednoducho povedané. Tam kam kráča Zem. 

Každý kto ešte stále má masky na svojej tvári najlepšie vie čo s touto maskou súvisí. O čom je. Čo sa pod ňou skrýva. Ako sa maska /masky/ prejavuje. 

Vyžarovanie súvisiace s energetický nárastom - tokom spomenutými dvierkami naberá na intenzite. Na čo predovšetkým pôsobí svojou jemnosťou a silou sú masky. Rozpúšťa ich, taví, dematerializuje. Prečo? Pretože ich už jednoducho nikto nepotrebuje mať na tvári. Sú v nami zažívanom štádiu zmien viac ako si mnohí myslia zaťažujúce. Nikam nevedúce. Strácajú na význame. Už sa netreba v nami zažívanej hustote pod maskou skrývať. Práve naopak. Už sa netreba báť prejaviť to skutočné čo je v nás - ˇv človeku - v bytostiach svetla. Už netreba hľadať spôsob, akým vysvetliť čo je to pravé orechové. Už je to skutočné čoraz viac cítené, vnímané - preciťované. Už netreba listovať v dotykovom mobile doprava, doľava, hore, dole. Už treba "len" byť.....žiť a spôsobom, ktorý je pre všetkých dobrý pomáhať svetu byť čoraz lepším. A to pre všetkých. Tým sa nepoužiteľné stávajú /individuálne rýchlo horia na popol, ktorý vyžarovanie Veľkého Slnka rozfúka/ tie vzorce myslenia, ktorými boli hádzané pod nohy polená tzv. temna. 

Slnečnými dotykmi sa rozžiaruje planetárna os. Jej žiarenie pôsobí smerom zvnútra. Jej vyžarovaniu pomáhajú jednotlivé vrstvy Zeme, evolučne nadobudnutými skúsenosťami. Kto pomáha Zemi sú predovšetkým prírodne bytosti, ktoré majú k nej - ako i ku všetkým jej obyvateľom celkom logicky pochopiteľne najbližšie. Ďaľšie oká rozžiarujúceho sa svetelného reťazca predstavujú všetci ľudia, ktorí dobro, krásno, láskyplno na Zemi podporujú. Svet bez masiek. Ten prirodzený, skutočný, neiluzórny ...... Ilona

*****

Okrem známych masiek, ktoré sa bežne podľa potreby používali existuje ešte jedna. S duchovným dizajnom - dá sa povedať. Nastajlovaná umelou prirodzenosťou a tzv. duchovným prejavom. Prejavená duchovná zrelosť /dospelosť/ sa stáva ošemetnou záležitosťou v prípade, že sa jedná len o duchovnú masku na tvári jedinca, ktorý sa len snaží tváriť, že je duchovne zrelý, dospelý. To potrebné má naštudované. A pritom skutočnosť je iná. Menej, či viac vzdialená tomu čo prezentuje. Tomu čo hovorí, ako sa menej - či viac tvári. I tento druh masky je nadobudnutou hustotou rozpúšťaný. Aby nezavádzal, aby si človek, ktorý si túto masku dáva na tvár uvedomil - že mu je už jednoducho v nami dosiahnutej sfére k ničomu :). Tým sa vzhľadom na pole v ktorom sa nachádzame - v tzv. duchovnej oblasti roztápajú, vytrácajú, miznú tváre s umelými duchovnými maskami. Je neustále dôležité si uvedomovať, že duchovní ľudia /bytosti/ sme všetci. Čiže sa nejedná o niečo mimoriadne, výnimočné čo sa týka "len" niektorých jedincov. Tzv. duchovným človekom je Človek, ktorý jednoducho Lásku žije. Na základe jej princípov sa celkom prirodzene prejavuje, koná ..... IlonaZdroj: FB
​Otvor Oči
© 2015 - 2018  All Rights reserved
https://www.otvoroci.com/blog/category/fewa

Zobrazení: 112

Přidat komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light!

Přidejte se ke komunitě Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.

Různé info související hlavně s transformací a trans-mutací, čili s přechodem do páté, pozitivně polarizované dimenze.

Info, nabídky, počasí

Blogy a texty od admina, zakladatele komunity jsou: ZDE a ZDE a ZDE a ZDE a na Trefy.cz ZDE.

TOPlist

Toto počítadlo načítá od 2. 10. 2014 10:00


Podmínky pro registraci. Pokud se sem chcete zaregistrovat, je třeba vyplnit i vaše narození, jinak se vám registrace nezdaří. Nejnižší věk určený Ningem je 13 let!
Důležité upozornění: Členstvím na těchto stránkách souhlasíte s tím a berte na vědomí, že veškerá Vámi uvedená data (včetně osobních), která jste na těchto stránkách uvedli a uvedete, jsou a budou veřejně přístupná.

* Svou vlastní osobní reklamní stránku si můžete vytvořit ZDE.

* Očekávané zázraky už začaly. Na mnoha místech světa se vytvořil výměnný obchod oproštěný od peněz, obzvláště těch cizích. Kdy tomu otevřou dveře i Čecho-Slováci? - ZDE.

* Výměnný - bárterový obchod: detaily ZDE.

* Odkazy na možnost srazu někde na rekreačních pobytech (třeba i v zahraničí), které jsou za příznivou cenu. Uvedeno ZDE.


Aktuální stav počasíČR a na SK ZDE kamery ZDE.

Stav počasí a předpověď počasí kteréhokoliv místa na světě najdete ZDE nebo ZDE nebo ZDE.

Aktuální teploty kdekoliv ve světe - ZDE a ZDE.

PROSÍM přispějte něco

Budeme rádi, když nám přispějete libovolnou částku na provoz těchto našich stránek, neboť Ning web hosting nám ročně účtuje 239 dolarů, t.j. zhruba 6.000Kč/rok.


Fio banka v Kč, č.účtu: 2800690360/2010 IBAN: CZ4020100000002800690360 
BIC kód/SWIFT: FIOBCZPPXXX
(uveďte prosím své jméno nebo svůj nick, aby bylo rozeznat od koho co přišlo). Seznamy přispívajících jsou ZDE.


Vaším příspěvkem současně podpoříte i projekt popsaný v článku: Máte-li zájem o setkávání, sdružování nebo o komunitní soužití či permakulturu, dejte nám vědět, můžeme vám poskytnout k užívání zdarma menší pozemek, nebo pronajmout třeba i několika hektarové pozemky Uvedeno ZDE.


Podpořit výše jmenované můžete též tím, že si přes nás sjednáte povinné ručení na motorové vozidlo. Podrobnosti ZDE.


Předem Vám za to velice děkujeme a na oplátku vám věnujeme tohle:
Co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili, aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu Uvedeno ZDE.


10 způsobů, jak přestat být otrokem a svrhnout pyramidy kontroly (jak se osvobodit od ovládacích chapadel zkorumpovaného otročujícího vládnoucího systému) Uvedeno ZDE.


* Stále větší počet podomácku vyráběných, elitou záměrně potlačovaných zařízení na výrobu volné energie zapříčiní zhroucení pyramidy prohnilé, zkorumpované světovlády. Jestlipak víte proč? :-) Uvedeno ZDE.


* Proč ve světě dojde vbrzku k obrovským změnám, aneb co se bude velice brzo dít a z jakých důvodů. - ZDE.

Pořiďme si naše vlastní centrum kde se budem moci společně scházet

Śtěstí přeje připraveným. Proto je třeba založit neziskovou organizaci již dnes. Mnohem více ZDE a v článku: Chystáte se na nějaký předražený seminář? Pokud ano, pak Vás možná budou zajímat naše názory - ZDE. * Máte zájem se scházet, pobývat nebo bydlet v krásné přírodě s nekonfliktními, spirit. založenými lidmi? - ZDE.


* Nechte se inspirovat nápady, vynálezy a moderní technologií, umožňující nám ŽÍT téměř BEZ PENĚZ - ZDE.
* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL - ZDE.
* Krásné a levné bydlení, které lze dle přání umístit třeba někde v krásné přírodě mimo civilizaci. Uvedeno ZDE.


* Máte zájem stát se vlastníkem 500m2 pozemku v hezké přírodě za pouhých 25.000Kč? - ZDE.
* Co přesně permakultura vlastně je a možnost jak a kde s ní můžete začít i vy - ZDE.


* NEJEN nákup, prodej a pronájem nemovitostí za rozumné ceny (chaty, zahrady, venkovská stavení, domy, louky, lesy atp.) ale i možnost rekreace, alternativního bydlení, životního stylu a vzájemné pomoci - ZDE.

Nejnovější aktivity

Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

Féwa - Info 21.5.2019

Spájanie svetov srdcom - vibrácie sú ako hrozno dozreté v záplave slnečných lúčov /sú vínovo - zlaté/.Prvý kód /vľavo/: takto to teraz vyzerá energeticky čo sa vibrácií týka.…Zobrazit další
před 23 hodinami
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
pondělí
Uživatel Ina Obr přidal komentář k příspěvku do blogu Féwa - Info 18.5.2019 uživatele Ina Obr.
"Omlouvám se. Tyto informace se týkají 17. 5. Popletla jsem datum."
sobota
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
sobota
Uživatel Anka-veva přidal komentář k videu uživatele Anka-veva
Náhled

Corey Good promluvil. 2. část

"Naozaj veľmi zaujímavé veci ,treba vypočuť obidva diely."
čtvrtek
Uživatel Anka-veva zveřejnil videoklip.

Corey Good promluvil. 2. část

Historická upřesnění od insidera Corey Gooda. Vybráno z webových stránek www.celostnivzdelavani.cz
čtvrtek
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Cheapest Countries To Live In The World uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* 10 Best Places to Retire in the Caribbean Here.* Top 10 Best Places to Live in the Caribbean Here."
16.5.
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
16.5.
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Vzestup do Nové Země (a jak to na Nové Zemi vypadá a funguje) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Inner Earth video 1 of 2 - Hypnosis Session Trends Here.* Inner Earth Video 2 of 2 - Audio only - Hypnosis Session Here.* Everything in the Hollow Earth Is Constructed of Crystals Here.* The Event, Inner Earth, and Collective Ascension, QHHT…"
14.5.
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
13.5.
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Metatron – Monoatomické Kryštalické Tělo uživatele Jozef Wolf.
"* The Event, The Return of The Lemurians! Pleiadian Light Forces Transmission Here."
11.5.
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
11.5.
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Chemtrails uživatele Ronins EIDAR.
"Již jsme překročili bod, kdy Vám již absolutně nic nemůže nijak a ničím ublížit, pokud tomu ovšem u-věříte! Již jsme překročili bod, kdy nám již absolutně nic (tedy např. ani 5.G technologie) nemůže nijak a…"
10.5.
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Obáváte se nemocí, obzvláště těch tzv. smrtelných? Tak se už nebojte, shlédněte fakta a začněte se léčit sami! :-) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Při špatné práci jater začne tělo uchovávat nefiltrované toxiny ve svých tukových buňkách a v takovém případě vám ani pravidelné cvičení a…"
10.5.
Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

Féwa - Info 9.5.2019

Je to fantastický recept, uložte si:1./ Podporovanie energie vzájomnosti.2./ Zodpovedný prístup ku svojej práci ako i ku všetkému čo tvoríme.3./ Zámer dobra pre všetkých vložený do každého kroku, ktorý urobíme.4./ Byť láskou v plnej zbroji…Zobrazit další
9.5.
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Jarmila Klímová: Jak se dožít 400 let uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Reverse Aging with Neurobics | Marisa Peer - Here."
8.5.
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Co je to kvantová vlna a proč s ní souvisejí Vaše nekonečné možnosti a schopnosti uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Quantum Jumping - How to Quantum Jump - Live Demonstration Here."
8.5.
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
7.5.
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse To nevymyslíš - vtipy, humor a legrační ne-smysly :-) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Raději se ničím nechlubte,  neboť nevíme, kdy Vás kdo čím trumfne. :-) Video ZDE."
7.5.
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Metatron – Monoatomické Kryštalické Tělo uživatele Jozef Wolf.
"* UDÁLOST - PLEIADIANSKÁ OPERACE ANDARA - FÁZE II  Strojový překlad ZDE. The Event, Operation Andara, Phase II Here. Article Here. * UDÁLOST - PLEIADIANSKÁ OPERACE "HVĚZDNÁ-ČAKRA"…"
6.5.

© 2019   Created by Zlaté Živé Světlo.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby