MOŽNOST PŘIVÝDĚLKU a tím současně i poskytnutí dotace na provoz těchto stránek i na projekt: Mmáte zájem ... zde

Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light

vnitřního věčného světla a jeho moudrosti- of inner eternal light and its wisdom

*
co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili,aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu zde

..... Jedna light rada pre všetkých, ktorí čistým zámerom srdca pomáhajú svojou prácou, svojím tvorením celému ľudskému spoločenstvu a tým i Zemi. V prípade, že Vašu prácu ktokoľvek a akýmkoľvek spôsobom dehonestuje /zosmiešňuje, bagatelizuje, očierňuje z pozície svojho necelistvého, nezrelého pohľadu/, čím sa snaží znehodnotiť Váš čistý zámer, ktorý je pre rozkvet života pre ľudstvo dôležitý - jednoducho ho "hoďte" cez palubu :). Nevšímajte si - nereagujte. Je to jeho zámer. Nie Váš o ktorom najlepšie Vy sami viete čo všetko obnáša.... s čím súvisí. Je to zámer, do ktorého dovidíte Vy a každý človek, ktorý dosahuje schopnosť sa nacítiť. Prajem všetkým príjemný deň :)..... Ilona
Picture
........ Čo s informáciami v dnešnom komente súvisí, čiže je pomocnou rukou všetkého nového - je obraz "Diamantové črievičky, " ktoré neviditeľným spôsobom /energeticky/ podporujú rozkvet života. Nie je to omáčka o ktorej som písala :) .....je to holý fakt, ktorý súvisí s dôležitou prácou ktorú robím.
...... len tak - vzlietnuť. A pozerať sa na svet z inej perspektívy. Len tak ako vták, ktorého let je slobodný - sledovať, ako sa to tam dole hmýri a ponáhľa. Lenže kam. Za niekým druhým vytýčenými cieľmi dňa. Vôbec si neuvedomujúc, že tieto nalinkované ciele sú ako nedobytná pevnosť. Len čo ich dosiahneme sa objavujú ďaľšie.... a ďaľšie... a ďaľšie. A ani popritom nepostrehneme ako život prefrnkne okolo nás. A my si uvedomíme, že sme ho vôbec nežili. V tej vtáčej perspektíve..... v tých sférach nadhľadu si mnohé uvedomujeme. Aký malicherný je svet tam dole. Ako sa naháňame za nepolapiteľným. Aké prešpekulované ťahy sú na ľudí na šachovnici starej paradigmy použité. Ako sú hnaní bičom vymysleným pre človeka. Skúsme sa z tej výšky pozrieť na seba. Ako žijeme. Či to vôbec má so slovom život niečo spoločné. Či to ladí s tým čo skutočne chceme... čo nás napĺňa, teší, baví. Alebo - robíme len to čo musíme - aby sme prežili.

V prípade, že je tomu tak - skúsme začať myslieť inak. Skúste si každý nakresliť len tak pre seba obrázok svojho života. Taký, aký chcete Vy. Bez tlaku okolia.... nepodliehajúc názorom, myšlienkam, emóciam druhých. Ich názory, presvedčenia, prejavy patria podľa štádia osobného vývoja do reality sveta, ktorého hodnoty.... myšlienky, emócie svojím spôsobom odprezentovávajú. Táto prezentácia je o nich. O ich myslení.... o ich spôsobe života, ktorý prijímajú. Ich spôsob prejavu korešponduje vlneniu v ktorom sa nachádzajú. Frekvencii, ktorou svoju realitu tvoria. To však nutne neznamená, že ich svet ladí s Vami. S Vaším myslením, prejavom, potrebami.

​Vytvoriť si svoj organizér, nakresliť škicu na plátno reality svojho života /či sa to druhým páči, alebo nie/ - to je prvým bodom po "výmene" mozgu o ktorom bolo v poslednej včerajšej informácii hovorené. Inak povedané to v realite života znamená mať predstavu o tom čo chceme. Bez submisívneho podliehania náladám, názorom druhých. Aké tvary, zvuky, farby ku svojmu životu potrebujeme. Aké myšlienky, názory uprednostňujeme - pretože s nami jednoducho ladia. Je to prejav nášho vnútra. Smerom z nás. Intenzita tohto prejavu výrazne narastá a búra klišé, ploty, múry, ktoré sme v podstate neustále rešpektovali. Tie umelo vytvorené a pre človeka neprirodzené. Tie, ktoré nám diktovali čo môžeme a nesmieme. Čo nám je a nie je dovolené.

​Uvedomovaním si svojej dôležitosti a to bez akýchkoľvek egových závislostí /každý je rovnako dôležitý.... nikto nie je viac a nikto nie je menej/ sme kolektívne dospeli do momentu, ktorý už nie je len výkrikmi do tmy bez odozvy. Touto odozvou sú všetci, ktorí sa už nachádzajú na vyššej úrovni seba. Z tejto úrovne sa už inak na všetko pozerajú. Iné myšlienky prijímajú - iný druh emócií ich oslovuje. Prostredníctvom týchto myšlienok, ktoré so starým svetom nerezonujú sa rozrastá, rozkvitá "kytica" pestrofarebných kvetov života. Z miest na ktorých sa na Zemi nachádzajú - kde žijú.Zdroj: FB
​Otvor Oči
© 2015 - 2018  All Rights reserved
https://www.otvoroci.com/blog/category/fewa

Zobrazení: 113

Přidat komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light!

Přidejte se ke komunitě Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.

Různé info související hlavně s transformací a trans-mutací, čili s přechodem do páté, pozitivně polarizované dimenze.

Info, nabídky, počasí

Blogy a texty od admina, zakladatele komunity jsou: ZDE a ZDE a ZDE a ZDE a na Trefy.cz ZDE.

TOPlist

Toto počítadlo načítá od 2. 10. 2014 10:00


Podmínky pro registraci. Pokud se sem chcete zaregistrovat, je třeba vyplnit i vaše narození, jinak se vám registrace nezdaří. Nejnižší věk určený Ningem je 13 let!

* Svou vlastní osobní reklamní stránku si můžete vytvořit ZDE.

* Očekávané zázraky už začaly. Na mnoha místech světa se vytvořil výměnný obchod oproštěný od peněz, obzvláště těch cizích. Kdy tomu otevřou dveře i Čecho-Slováci? - ZDE.

* Výměnný - bárterový obchod: detaily ZDE.

* Odkazy na možnost srazu někde na rekreačních pobytech (třeba i v zahraničí), které jsou za příznivou cenu. Uvedeno ZDE.


Aktuální stav počasíČR a na SK ZDE kamery ZDE.

Stav počasí a předpověď počasí kteréhokoliv místa na světě najdete ZDE nebo ZDE nebo ZDE.

Aktuální teploty kdekoliv ve světe - ZDE a ZDE.

PROSÍM přispějte něco

Budeme rádi, když nám přispějete libovolnou částku na provoz těchto našich stránek, neboť Ning web hosting nám ročně účtuje 239 dolarů, t.j. zhruba 6.000Kč/rok.

Fio banka v Kč, č.účtu: 2800690360/2010 IBAN: CZ4020100000002800690360 
BIC kód/SWIFT: FIOBCZPPXXX
(uveďte prosím své jméno nebo svůj nick, aby bylo rozeznat od koho co přišlo). Seznamy přispívajících jsou ZDE.

Vaším příspěvkem současně podpoříte i projekt popsaný v článku: Máte-li zájem o setkávání, sdružování nebo o komunitní soužití či permakulturu, dejte nám vědět, můžeme vám poskytnout zdarma menší pozemek, nebo pronajmout třeba i několika hektarové pozemky Uvedeno ZDE.

Podpořit výše jmenované můžete též tím, že si přes nás sjednáte povinné ručení na motorové vozidlo. Podrobnosti ZDE.

Předem Vám za to velice děkujeme a na oplátku vám věnujeme tohle:
Co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili, aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu Uvedeno ZDE.

10 způsobů, jak přestat být otrokem a svrhnout pyramidy kontroly (jak se osvobodit od ovládacích chapadel zkorumpovaného otročujícího vládnoucího systému) Uvedeno ZDE.

* Proč ve světě dojde vbrzku k obrovským změnám, aneb co se bude velice brzo dít a z jakých důvodů. - ZDE.

* Stále větší počet podomácku vyráběných, elitou záměrně potlačovaných zařízení na výrobu volné energie zapříčiní zhroucení pyramidy prohnilé, zkorumpované světovlády. Jestlipak víte proč? :-) Uvedeno ZDE.

Pořiďme si naše vlastní centrum kde se budem moci společně scházet

Śtěstí přeje připraveným. Proto je třeba založit neziskovou organizaci již dnes. Mnohem více ZDE a v článku: Chystáte se na nějaký předražený seminář? Pokud ano, pak Vás možná budou zajímat naše názory - ZDE. * Máte zájem se scházet, pobývat nebo bydlet v krásné přírodě s nekonfliktními, spirit. založenými lidmi? - ZDE.

* Nechte se inspirovat nápady, vynálezy a moderní technologií, umožňující nám ŽÍT téměř BEZ PENĚZ - ZDE.
* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL - ZDE.
* Krásné a levné bydlení, které lze dle přání umístit třeba někde v krásné přírodě mimo civilizaci. Uvedeno ZDE.

* Co přesně permakultura vlastně je a možnost jak a kde s ní můžete začít i vy - ZDE.
* NEJEN nákup, prodej a pronájem nemovitostí za rozumné ceny (chaty, zahrady, venkovská stavení, domy, louky, lesy atp.) ale i možnost rekreace, alternativního bydlení, životního stylu a vzájemné pomoci - ZDE.

Máte zájem stát se vlastníkem 500m2 pozemku v hezké přírodě za pouhých 25.000Kč? - ZDE.

Nejnovější aktivity

Uživatel Jana Kokrdová sdílel svou fotografii v komunitě Facebook.
před 23 minutami
Uživatel Jana Kokrdová aktualizoval svůj profil.
před 28 minutami
Jana Kokrdová si oblíbil(a) diskusi Návrat do jednoty, naprosté svobody a harmonie, čili opravdové lásky je o rovnovážném stavu energií jin&Jang uživatele Lumír Živé Světlo SvětelnáTantra
před 33 minutami
Uživatel Jana Kokrdová sdílel diskusi uživatele Zlaté Živé Světlo v komunitě Facebook.
před 47 minutami
Jana Kokrdová si oblíbil(a) diskusi V Tajemství Amenti část 7, 8, 9 jsou pro váš další život velice důležité informace o kterých by se měl dozvědět naprosto každý, neboť už jdeme do finále. uživatele Zlaté Živé Světlo
před 48 minutami
Uživatel Libor Marecek zanechal komentář k uživateli Slnecnica.
"Vitam te at ti sviti svetilko"
před 49 minutami
Ikona profiluUživatelé Libor Marecek, Bea Aurora a Slnecnica se přidali ke komunitě Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.
před 52 minutami
Uživatel Slnecnica aktualizoval svůj profil.
před 3 hodinami
Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

Féwa : 26.5.2018 Info

Pár viet .... z mosta do prosta.... kým zaklapnem net, obujem si botasky a hurá do prírody :). Čo očividne potrebuje nami žitý svet je oceán lásky. Nehranej, neskrývanej, celkom prirodzene - ľudsky prejavovanej. Bez tohto prejavenia a tým i jej…Zobrazit další
před 16 hodinami
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Nalaďte se na správnou frekvenci, čili na frekvenci 432Hz, a připravte se na transformaci. uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* 432 Hz The Magical Number Documentary Chapter one - Here.* 432Hz The Magical Number Documentary Chapter 2 Cycles of time - Here."
čtvrtek
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Pokud se jim v Cernu podaří vytvořit červí díru, vedoucí přes hyperprostor do různých dimenzí a paralelních světů, tak tu bude veselo. :-) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* What you need to know about CERN and why you need to be AWAKE - Here.Pokud by se jim podařilo vytvořit černou či červí díru s dostatečnou gravitační silou, tak to všechny a všechno promítne do…"
čtvrtek
Uživatel Král Králů zveřejnil stav.
"Buď tiše a poznej, že já je Věčné světlo, Mahátmá, Bůh, blaženost, extáze."
čtvrtek
Příspěvek do blogu uživatele Jurijan

Život

                                                                      ŽivotNajskôr by som chcel poďakovať adminovi za prijatie a zároveň za odobrenie tohto článku, ak bude spĺňať kritéria web-stránky.Po dlhšom uvažovaní som sa rozhodol napísať svoj…Zobrazit další
středa
Uživatel Jurijan aktualizoval svůj profil.
středa
Jurijan je nyní členem Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.
středa
Uživatel Tomáš Peterka uvádí jako oblíbený příspěvek blogu Zdena Živa - SRDCE VYŠEHRADU PO 80 LETECH - Druidi.cz uživatele Ina Obr
středa
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
úterý
Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

Féwa : 19.5.2018 Info

Simsalabim a - je tu stredovek. Alebo - že by to bol novovek? :). Záleží z akých uhlov sa nový vek pozeráme. Je ešte stále u mnohých ľudí v zábehu. Čo v realite života znamená menej, či viac výraznú nedôveru voči kvalite, spoľahlivosti, funkčnosti a…Zobrazit další
19.5.
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
18.5.

© 2018   Created by Zlaté Živé Světlo.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby