MOŽNOST PŘIVÝDĚLKU a tím současně i poskytnutí dotace na provoz těchto stránek i na projekt: Mmáte zájem ... zde

Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light

vnitřního věčného světla a jeho moudrosti- of inner eternal light and its wisdom

*
co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili,aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu zde

Modelovanie /premodelovávanie/ reality spôsobom, akým myslíme, aké myšlienky a s myšlienkami spojené emócie premietame do nami tvoreného života. 
Skloňovanie duše vo všetkých pádoch. To je podstata všetkého čo sa už deje a bude diať. Je to jednoducho povedané lemuriánske ráno do ktorého sa človek /ľudská bytosť/ prebúdza z dlho trvajúceho sna v ktorom sme žili, tvorili, prejavovali sa. Vedome, či nevedome ....oduševnene, či neoduševnene..... uprednostňujúc múdrosť, alebo jej opak.
Picture
..... len taký kuk na prebúdzanie Lemúrie...... a hajdemo ďaľej :)..... tvoriť - zviditeľňovať.
Tancovanie v náručí svetla hviezd je vo fyzicky vnímanom svete viac - menej náročné. Prečo tomu tak je - je vzhľadom na ľudské zabudnutie ľahko pochopiteľné. Takýto hviezdny tanec podporovaný Slnkom žiariacim ako diadém od nás žiada jediné. Byť samými sebou. To neznamená oddelenými, opustenými, nejednotne, nevzájomne sa prejavujúcimi. Znamená to - opäť sa nájsť. Seba. Stratených, blúdiacich, neustále hľadajúcich to čosi čo slovami často nevieme pomenovať. Ono fluidum dávno zabudnutého svetla v nás neustále žijúce a podľa dielikov stupnice hodnôt, ktoré odprezentovávame z nás vyžarujúce.​To ono je extrakt. Je najhustejším svetlom duše za pomoci ktorého sa teraz /aktuálne/ všetci pozeráme do zrkadla. Táto hustota nám pomáha zbaviť sa predsudkov, rôznych teórií, výmyslov sveta v ktorom sme donedávna žili. Oblečení do uni - formy, ktorá reálnu skutočnosť a tým i prirodzenosť ničím nepodporovala. Tým i tok prirodzených energií. Týmto tokom je živá voda. Život podporujúca. Čo v nami žitej realite života znamená - slobodná. 

Sloboda je podstatou portálu novej Zeme /nového svetla/. Tým i všetkých a všetkého čo sa v jej realite nachádza. Mnoho náročných zápasov, bojov o záchranu duše človeka máme za sebou. O jej neodchytávanie a nezatváranie do "hrnčeka." Mnohé sme v rámci životných skúšok zažili a podľa štádia /stupňa/ svojho vývoja zažívame. So zámerom pochopiť, uvedomiť si, na vlastnej koži prežiť a tým i precítiť jej dôležitý význam. 

Umocňovaním všetkého čo sa portálu Slobody /oslobodenia/ týka z ľudí /celku ľudstva/ odpadávajú holé nezmysly, ktorým verili. Zatiaľčo vnútri ukrytá pravda menej, či viac za ľudskou skutočnosťou, prirodzenosťou pokulhávala. 

Pozeráme sa do zrkadla sveta v ktorom sa nachádzame. Tým i do zrkadla reality nami žitého života. Toto zrkadlo nám práve teraz /v danej hustote všetkého čo sa deje/ zrkadlí naše myšlienky. Taká je i naša realita. Smutná, skleslá, bez nálady - bez akejkoľvek nami prejavenej radosti. Rôznym spôsobom emočne umocnená. Trpká.... plná výčitiek, ktoré z nás sršia. Alebo - mĺkva ako nemluvňa, ktoré sa ešte len učí jazyk sveta do ktorého sa narodil používať. A presne to sa nám teraz deje. Učíme sa novému svetu rozumieť a s týmto svetom komunikovať. Uchopiť všetkými zmyslami jeho podstatu, význam a preniesť na plátno nami budovanej reality. Popri prenose a jeho kódovaní sa vyplavujú ako sliz husté emócie, ktoré myšlienky s nimi spojené podporujú. Je dôležité túto dejúcu sa skutočnosť prijať, tým jej umožniť prehrmieť všetkými vrstvami tiel a - uvoľniť zo svojho života. Neznamená to, že zabudneme na prežité. "Len" nás to prežité viac nebude zaťažovať. 

Oslobodzovaním prirodzenosti sa mení i pohľad na všetko čo sa prístupu k životu i ľudského prejavu týka. Uvoľňovaním pút sa do zrkadla začíname pozerať inak. Čoraz viac slobodne, nezávisle. S čoraz menším strachom, obavami o budúcnosť do ktorej sme celkom automaticky boli zvyknutí premietať zážitkov plnú minulosť. Pochopiteľne predovšetkým tie, ktoré v nás zanechali nemilé spomienky. Z akého dôvodu práve tie nemilé je logicky pochopiteľné - pretože sme sa báli, že nimi budeme opäť. prechádzať. Takou intenzitou na ľudí pôsobí v skutočnosti neexistujúci strach. 

Portál Slobody podporuje slobodné rozhodnutie sa /bez strachu, obáv a tlaku okolia/ o spôsobe, akým chceme žiť a tvoriť. To znamená - prejavovať sa. Čím viac sa oslobodzujeme od nalinkovaných noriem, ktoré sa týkajú všetkých oblastí /tým i od tvrdenia, že toto je normálne - a tamto normálne nie je/ ..... čím viac si sami seba uvedomujeme /so sebou samými sa stretávame..... nadväzujeme kontakt/ - tým evidentnejšia je zmena pohľadu do zrkadla. Tým viac pribúda znovu nami nacíteného krásna, prejavenej kreativity, radosti z nami vytvoreného. Tým sa menia myšlienky, emócie a obraz nami tvorenej reality ..... IlonaZdroj: FB
​Otvor Oči
© 2015 - 2018  All Rights reserved
https://www.otvoroci.com/blog/category/fewa

Zobrazení: 159

Přidat komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light!

Přidejte se ke komunitě Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.

Různé info související hlavně s transformací a trans-mutací, čili s přechodem do páté, pozitivně polarizované dimenze.

Info, nabídky, počasí

Blogy a texty od admina, zakladatele komunity jsou: ZDE a ZDE a ZDE a ZDE a na Trefy.cz ZDE.

TOPlist

Toto počítadlo načítá od 2. 10. 2014 10:00


Podmínky pro registraci. Pokud se sem chcete zaregistrovat, je třeba vyplnit i vaše narození, jinak se vám registrace nezdaří. Nejnižší věk určený Ningem je 13 let!
Důležité upozornění: Členstvím na těchto stránkách souhlasíte s tím a berte na vědomí, že veškerá Vámi uvedená data (včetně osobních), která jste na těchto stránkách uvedli a uvedete, jsou a budou veřejně přístupná.

* Svou vlastní osobní reklamní stránku si můžete vytvořit ZDE.

* Očekávané zázraky už začaly. Na mnoha místech světa se vytvořil výměnný obchod oproštěný od peněz, obzvláště těch cizích. Kdy tomu otevřou dveře i Čecho-Slováci? - ZDE.

* Výměnný - bárterový obchod: detaily ZDE.

* Odkazy na možnost srazu někde na rekreačních pobytech (třeba i v zahraničí), které jsou za příznivou cenu. Uvedeno ZDE.


Aktuální stav počasíČR a na SK ZDE kamery ZDE.

Stav počasí a předpověď počasí kteréhokoliv místa na světě najdete ZDE nebo ZDE nebo ZDE.

Aktuální teploty kdekoliv ve světe - ZDE a ZDE.

PROSÍM přispějte něco

Budeme rádi, když nám přispějete libovolnou částku na provoz těchto našich stránek, neboť Ning web hosting nám ročně účtuje 239 dolarů, t.j. zhruba 6.000Kč/rok.


Fio banka v Kč, č.účtu: 2800690360/2010 IBAN: CZ4020100000002800690360 
BIC kód/SWIFT: FIOBCZPPXXX
(uveďte prosím své jméno nebo svůj nick, aby bylo rozeznat od koho co přišlo). Seznamy přispívajících jsou ZDE.


Vaším příspěvkem současně podpoříte i projekt popsaný v článku: Máte-li zájem o setkávání, sdružování nebo o komunitní soužití či permakulturu, dejte nám vědět, můžeme vám poskytnout k užívání zdarma menší pozemek, nebo pronajmout třeba i několika hektarové pozemky Uvedeno ZDE.


Podpořit výše jmenované můžete též tím, že si přes nás sjednáte povinné ručení na motorové vozidlo. Podrobnosti ZDE.


Předem Vám za to velice děkujeme a na oplátku vám věnujeme tohle:
Co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili, aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu Uvedeno ZDE.


10 způsobů, jak přestat být otrokem a svrhnout pyramidy kontroly (jak se osvobodit od ovládacích chapadel zkorumpovaného otročujícího vládnoucího systému) Uvedeno ZDE.


* Stále větší počet podomácku vyráběných, elitou záměrně potlačovaných zařízení na výrobu volné energie zapříčiní zhroucení pyramidy prohnilé, zkorumpované světovlády. Jestlipak víte proč? :-) Uvedeno ZDE.


* Proč ve světě dojde vbrzku k obrovským změnám, aneb co se bude velice brzo dít a z jakých důvodů. - ZDE.

Pořiďme si naše vlastní centrum kde se budem moci společně scházet

Śtěstí přeje připraveným. Proto je třeba založit neziskovou organizaci již dnes. Mnohem více ZDE a v článku: Chystáte se na nějaký předražený seminář? Pokud ano, pak Vás možná budou zajímat naše názory - ZDE. * Máte zájem se scházet, pobývat nebo bydlet v krásné přírodě s nekonfliktními, spirit. založenými lidmi? - ZDE.


* Nechte se inspirovat nápady, vynálezy a moderní technologií, umožňující nám ŽÍT téměř BEZ PENĚZ - ZDE.
* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL - ZDE.
* Krásné a levné bydlení, které lze dle přání umístit třeba někde v krásné přírodě mimo civilizaci. Uvedeno ZDE.


* Máte zájem stát se vlastníkem 500m2 pozemku v hezké přírodě za pouhých 25.000Kč? - ZDE.
* Co přesně permakultura vlastně je a možnost jak a kde s ní můžete začít i vy - ZDE.


* NEJEN nákup, prodej a pronájem nemovitostí za rozumné ceny (chaty, zahrady, venkovská stavení, domy, louky, lesy atp.) ale i možnost rekreace, alternativního bydlení, životního stylu a vzájemné pomoci - ZDE.

Nejnovější aktivity

Uživatel Jakub Janderka odpověděl do diskuse Proč je matematickou jistotou, že peníze nebudou mít žádnou hodnotu a že o ně přijdete a že světová ekonomika již brzo zkolabuje. Jste na nezadržitelné změny připraveni a víte vůbec, co je potřeba? uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Kdysi se musela prace zaplatit nekomu v kostele, protoze oni ji tam vlastnili. Ted se plati tim, ze i idkyz je vse drazsi, vyhravaji ti, kteri pracuji za nejmin proto, aby se o cenu prace ve ktere jsou vsechny pojistky a duchodove zabezpeceni…"
před 3 hodinami
Jakub Janderka si oblíbil(a) diskusi Proč je matematickou jistotou, že peníze nebudou mít žádnou hodnotu a že o ně přijdete a že světová ekonomika již brzo zkolabuje. Jste na nezadržitelné změny připraveni a víte vůbec, co je potřeba? uživatele Zlaté Živé Světlo
před 3 hodinami
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
před 12 hodinami
Uživatel Jakub Janderka uvádí jako oblíbený příspěvek blogu Nulový bod a tachyony uživatele Zlaté Živé Světlo
včera
DMTkukik je nyní členem Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.
včera
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
neděle
Radan Chrobok si oblíbil(a) diskusi Zvu všechny Zájemce o Rozvoj ke Studiu i spolupráci v mé i duchovní (avšak ne náboženské natož sektářské) Škole uživatele Radan Chrobok
sobota
Uživatel Radan Chrobok zveřejnil diskuse.
sobota
Radan Chrobok si oblíbil(a) diskusi Poskytujeme správnou životosprávu vč. zhubnutí bez jojo efektu a práci (přivýdělek až plnohodnotné podnikání) v onom oboru (nejlepší potravinové doplňky, poradenství, recepty, cvičení atd.). uživatele Radan Chrobok
sobota
Radan Chrobok je nyní členem Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.
sobota
Uživatel Meriel zveřejnil videoklipy.
pátek
Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

Féwa: Info 11.1.2019

Vstupujeme do brány, ktorej symbol znamená božskú prítomnosť na planéte. Je zlatou pečaťou zmien dotýkajúcich sa každej bytosti. Je spirituálnou rezonanciou s prirodzenosťou človeka ako i každej bytosti, pre ktorú nie je slovo čistota cudzí pojem.…Zobrazit další
pátek
Catch the sun je nyní členem Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.
pátek
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Příběh o vzniku člověka, který nedokázala vymyslet dokonce ani církev, a to je co říci. :-) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Seemingly not related video: Something Is Happening On Saturn.. Are THEY Hiding It? (2018-2019) Here.* Je třeba být v obraze, neboť neinformovaný zaslepenec se stává nesvobodnou, zotročenou, snadno ovladatelnou loutkou…"
pátek
Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

Féwa : 10.1.2019 Info

Dobré ráno prajem všetkým. Čím sa energie diamantami zdobených ciest /časové línie/ začali v kontexte s informáciami predchádzajúcich dní zaoberať je veľmi jednoducho povedané - klamstvami a skutočnou pravdou. Pričom energie pozlátené striebrom…Zobrazit další
čtvrtek
Uživatel Jana Kokrdová sdílel svou fotografii v komunitě Facebook.
čtvrtek
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Dualita (3./4.D Matrix) versus jednota (5. a vyšší D) a jak se do jednoty dostat uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Communicating with the cells and organs of your own body (Macrocosmic/Microcosmic Unification) Here.* Language of Light -DNA activation Here."
čtvrtek
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Vezměte si příklad z koček, neboť ty jsou stále šťastné a ve vnitřním klidu a pohodě, nikoliv zarmoucené, se špatnou náladou. Jak na to najdete zde: uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* The Feline Race and Nibiru/Planet X Here."
čtvrtek
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
9.1.
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Příběh o vzniku člověka, který nedokázala vymyslet dokonce ani církev, a to je co říci. :-) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Seemingly not related video : [MIRROR] The Simulation Theory We Must Take Control - David Icke Here."
8.1.

© 2019   Created by Zlaté Živé Světlo.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby