MOŽNOST PŘIVÝDĚLKU a tím současně i poskytnutí dotace na provoz těchto stránek i na projekt: Mmáte zájem ... zde

Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light

vnitřního věčného světla a jeho moudrosti- of inner eternal light and its wisdom

*
co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili,aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu zde

Svetlo, ktoré potrebujem na maľovanie už nie je - tak aspoň zopár slov. Aj keď sa mi pravdu povediac písať nechce. Nemám už afinitu k ľuďom, ktorým donekonečna vysvetľujete čo najpolopatickejšie čo všetko.... akým spôsobom..... a prečo sa deje. Ako aj - že nikto nie je v tomto procese zmeny výnimkou. 
Picture
Každý sme odniekiaľ. Z niektorej hviezdnej sústavy, kde Slnko žiari menej, či viac. Každý si nesieme balíček informácií, ktoré reagujú na meniaci sa tlkot srdca Zeme i nás. Každý z nás má k niečomu bližšie, zatiaľ čo to iné ho nezaujíma. Taká je bežná prax. Lenže práve teraz je pre všetkých dôležité si v plnej miere svojho vlastného svedomia a bez akýchkoľvek okázalostí v prejave uvedomiť, že všetko, čo sa na viditeľnej úrovni Zeme odohráva, je dôsledok ľudskej ľahostajnosti, nezáujmu, nespolupráce. A to v ktorejkoľvek oblasti. Bohužiaľ sa tento problém týka i rodín. 

Veľmi jednoducho povedané si každý robí čo chce, nikto sa viac - menej o nikoho nezaujíma.... maximálne /aby sa nepovedalo/ človek človeka len naoko pozdraví. Čo sa následne deje za chrbtom - vieme. 

Slová úcta, dobrosrdečnosť, súvcítenie sa, váženie si človeka bez ohľadu na jeho momentálnu pozíciu, ktorá obratom môže byť celkom iná sa takmer vytratili zo života spoločnosti, ktorá však nezabúda byť pyšná na titul pána tvorstva. Nad týmto titulom si dovoľme sebe samým sa zasmiať. Pretože ..... o čom že to hovoríme? Na čo sme vlastne tak hrdí a pyšní? Na to ako sa k sebe správame? Na laxné a výsmešmé pohľady, keď sa náhodou v blízkosti objaví niekto, kto s pýchou tohto druhu neladí? Na spoluúčasť v rôznych sektách, kaviarňach a "kluboch", ktorých svedkovia so stopercentnou istotou vedia čo bude zajtra.... o týždeň..... o rok? Napriek reálnej skutočnosti, že všetko čo sa odohráva - deje sa teraz. V tomto momente, keď vyťukávam písmeno na klávesnici počítača. V tomto momente, keď náš pohľad spočinie na tváričke dieťaťa. V tomto momente, keď vychádza Slnko, či mesiac. V tomto momente, keď sa nás pohľadom, či rukou dotkne človek, ktorý nás má rád. V tomto momente, ktorého parametrami je ničím nemerateľný čas a jedinou hodnotou jeho rozmerov a váhy je nami prejavená kvalita najväčšej hodnoty, akú vesmír pozná. Je to nikde nekončiaca a o žiadne hranice sa nezaujímajúca človekom prejavená láska. Tá skutočná.
 
Hustota jej všade - prítomnosti týkajúca sa aktuálne nami prežívaného už nepodporuje zlého vlka. Je preklopená na stranu toho dobrého. V prípade, že zlého kŕmiť neprestávame - buďme si vedomí následkov. 

Sťahovanie národov do sveta lásky, ktoré je podporovaná múdrosťou Boha v nás ako i v každej jeho energiou stvorenej bytosti je záležitosťou záblesku svetla. Pre lepšie pochopenie si môžeme predstaviť stredom nášho tela prechádzajúcu tyč /stredom našich energetických centier, ktoré nazývame čakrami/, ktorá funguje ako bleskozvod. Momentom záblesku, ktorý je /bude/ z Centrálnej Galaxie vyslaným impulzom stiahneme "blesk" tyčou do energetických centier a následne sa jednoducho povedané staneme žiaričom. Pričom bude aktivované všetko čo bolo považované za nemysliteľné, neskutočné, nereálne, nemožné. Domnievam sa, že je pre každého človeka logicky pochopiteľné, že impulz Centrálnej Galaxie sa o zlých vlkov zaujímať nebude. 

Nekonečne dlho sme pracovali ku prospechu všetkých a všetkého čo je zhrnuté vo vete - pozitívna perspektíva nového človeka, novej civilizácie. Vedomý prístup človeka - národa - ľudstva ku kŕmeniu dobrého vlka je nanajvýš potrebný a dôležitý. Vyznamenania na hrudi získané v práve prežívanom, či v predchádzajúcich životoch prežitom sú nám momentálne viac - menej k ničomu. To najdôležitejšie je - akým sme človekom. Akým spôsobom ku všetkému čo súvisí s práve teraz žitým životom pristupujeme ..... Ilona

*****

Maľujeme "štetcom" namáčaným do farieb najčistejšieho zámeru v zmysle napredovania ľudstva. Dotýkame sa najľubozvučnejších tónov hudobných nástrojov..... pohybujeme sa v rytme tanca, ktorý oslovuje srdcia...... spievame melódie, ktorých zvuky podporujú to hlboko ukryté v nás. Mnohí stúpame po vysoko - frekvenčných priečkach rebríka po ktorom sa ešte nie všetci pohybujú. Držíme i pomáhame udržať a zakomponovať do kolektívne žitého života všetko, čo sa nami prejavuje ako 5 dimenzionálna /multifrekvenčná/ realita..... IlonaZdroj: https://www.facebook.com/ilona.palusova
​Otvor Oči
© 2015 - 2018  All Rights reserved
https://www.otvoroci.com/blog/category/fewa

Zobrazení: 137

Přidat komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light!

Přidejte se ke komunitě Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.

Různé info související hlavně s transformací a trans-mutací, čili s přechodem do páté, pozitivně polarizované dimenze.

Info, nabídky, počasí

Blogy a texty od admina, zakladatele komunity jsou: ZDE a ZDE a ZDE a ZDE a na Trefy.cz ZDE.

TOPlist

Toto počítadlo načítá od 2. 10. 2014 10:00


Podmínky pro registraci. Pokud se sem chcete zaregistrovat, je třeba vyplnit i vaše narození, jinak se vám registrace nezdaří. Nejnižší věk určený Ningem je 13 let!

* Svou vlastní osobní reklamní stránku si můžete vytvořit ZDE.

* Očekávané zázraky už začaly. Na mnoha místech světa se vytvořil výměnný obchod oproštěný od peněz, obzvláště těch cizích. Kdy tomu otevřou dveře i Čecho-Slováci? - ZDE.

* Výměnný - bárterový obchod: detaily ZDE.

* Odkazy na možnost srazu někde na rekreačních pobytech (třeba i v zahraničí), které jsou za příznivou cenu. Uvedeno ZDE.


Aktuální stav počasíČR a na SK ZDE kamery ZDE.

Stav počasí a předpověď počasí kteréhokoliv místa na světě najdete ZDE nebo ZDE nebo ZDE.

Aktuální teploty kdekoliv ve světe - ZDE a ZDE.

PROSÍM přispějte něco

Budeme rádi, když nám přispějete libovolnou částku na provoz těchto našich stránek, neboť Ning web hosting nám ročně účtuje 239 dolarů, t.j. zhruba 6.000Kč/rok.

Fio banka v Kč, č.účtu: 2800690360/2010 IBAN: CZ4020100000002800690360 
BIC kód/SWIFT: FIOBCZPPXXX
(uveďte prosím své jméno nebo svůj nick, aby bylo rozeznat od koho co přišlo). Seznamy přispívajících jsou ZDE.

Vaším příspěvkem současně podpoříte i projekt popsaný v článku: Máte-li zájem o setkávání, sdružování nebo o komunitní soužití či permakulturu, dejte nám vědět, můžeme vám poskytnout zdarma menší pozemek, nebo pronajmout třeba i několika hektarové pozemky Uvedeno ZDE.

Podpořit výše jmenované můžete též tím, že si přes nás sjednáte povinné ručení na motorové vozidlo. Podrobnosti ZDE.

Předem Vám za to velice děkujeme a na oplátku vám věnujeme tohle:
Co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili, aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu Uvedeno ZDE.

10 způsobů, jak přestat být otrokem a svrhnout pyramidy kontroly (jak se osvobodit od ovládacích chapadel zkorumpovaného otročujícího vládnoucího systému) Uvedeno ZDE.

* Proč ve světě dojde vbrzku k obrovským změnám, aneb co se bude velice brzo dít a z jakých důvodů. - ZDE.

* Stále větší počet podomácku vyráběných, elitou záměrně potlačovaných zařízení na výrobu volné energie zapříčiní zhroucení pyramidy prohnilé, zkorumpované světovlády. Jestlipak víte proč? :-) Uvedeno ZDE.

Pořiďme si naše vlastní centrum kde se budem moci společně scházet

Śtěstí přeje připraveným. Proto je třeba založit neziskovou organizaci již dnes. Mnohem více ZDE a v článku: Chystáte se na nějaký předražený seminář? Pokud ano, pak Vás možná budou zajímat naše názory - ZDE. * Máte zájem se scházet, pobývat nebo bydlet v krásné přírodě s nekonfliktními, spirit. založenými lidmi? - ZDE.

* Nechte se inspirovat nápady, vynálezy a moderní technologií, umožňující nám ŽÍT téměř BEZ PENĚZ - ZDE.
* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL - ZDE.
* Krásné a levné bydlení, které lze dle přání umístit třeba někde v krásné přírodě mimo civilizaci. Uvedeno ZDE.

* Co přesně permakultura vlastně je a možnost jak a kde s ní můžete začít i vy - ZDE.
* NEJEN nákup, prodej a pronájem nemovitostí za rozumné ceny (chaty, zahrady, venkovská stavení, domy, louky, lesy atp.) ale i možnost rekreace, alternativního bydlení, životního stylu a vzájemné pomoci - ZDE.

Máte zájem stát se vlastníkem 500m2 pozemku v hezké přírodě za pouhých 25.000Kč? - ZDE.

Nejnovější aktivity

Kupkapa je nyní členem Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.
před 5 hodinami
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
před 18 hodinami
Uživatel Král Králů uvádí jako oblíbený příspěvek blogu POSOLSTVÁ BYTOSTÍ SVETLA 3. – 4. TÝŽDEŇ 2018 uživatele Orst
včera
Uživatel Král Králů uvádí jako oblíbený příspěvek blogu Féwa-Info 19.2.2018 uživatele Ina Obr
včera
Příspěvek do blogu uživatele Orst

POSOLSTVÁ BYTOSTÍ SVETLA 3. – 4. TÝŽDEŇ 2018

Každým novým dňom sa deje nové šťastie.Malo prísť v pravde a prišlo.Nastal nový…Zobrazit další
včera
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
včera
Uživatel Dustin přidal komentář k příspěvku do blogu Prosba o ochranu a pomoc. uživatele Dustin.
"Ahoj, dakujem, napisala som Ti odpoved."
pondělí
Uživatel Král Králů přidal komentář k příspěvku do blogu Prosba o ochranu a pomoc. uživatele Dustin.
"Ahoj. Napsal jsem Ti něco do zpráv. -) "
pondělí
Uživatel Dustin přidal komentář k příspěvku do blogu Féwa-Info + kódy 16.2.2018 uživatele Ina Obr.
"Ilonka, prosim Vas viete mi povedat co sa so mnou deje ? Cez prvu cakru do mna prudi nieco, co sposobuje opuchnutu tvar. Mam pocit, akoby som mala telo plne nejakej huspeniny. Co to je ? Som z toho velmi vystrasena."
neděle
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Vzkaz nejen všem ženám, ale i všem, komu jde o svou budoucnost a budoucnost této naší země uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* ŠOK! Mnichov se mění na Mekku! Přestavba kostela na mešitu! Islám se šíří Evropou! Video ZDE. Zdánlivě nesouvisející video: * MIMOVLÁDNÍ ZHOUBNÝ VLIV na…"
sobota
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
pátek
Uživatel Alina přidal komentář k příspěvku do blogu Prosba o ochranu a pomoc. uživatele Dustin.
"Ivanka Adamcová o týchto veciach hovorí - treba si nájsť jej prednášky  a podla nich postupovať."
pátek
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Američtí neoconi (globalisti) chtějí vyprovokovat Rusko ke III. světové válce, protože jenom ta dokáže zachránit sionisty ovládaný petrodolar uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* FINANČNÍ KRIZE 2018?!? SKUTEČNÝ stav CELOSVĚTOVÉ EKONOMIKY k 12.2.2018 Uvedeno ZDE.* MIMOVLÁDNÍ ZHOUBNÝ VLIV na nové GENERACE dětí v SR a ČR Uvedeno ZDE.* ODHALENÍ - George…"
pátek
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Chcete-li si začít užívat krás a radostí života již teď a nedřít celý život na to, abyste si PAK někdy snad mohli dovolit dělat to, co vás skutečně baví, je třeba si uvědomit a dělat toto: uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* FINANČNÍ KRIZE 2018?!? SKUTEČNÝ stav CELOSVĚTOVÉ EKONOMIKY k 12.2.2018 Uvedeno ZDE.* MIMOVLÁDNÍ ZHOUBNÝ VLIV na nové GENERACE dětí v SR a ČR Uvedeno ZDE.* ODHALENÍ - George…"
pátek
Příspěvek do blogu uživatele Dustin

Prosba o ochranu a pomoc.

Vie mi prosim niekto vytvorit ochranu voci tomuto cloveku ? Neustale sa ma snazi poskodzovat. Vcera bol na mna podniknuty silny utok, akoby mi nejaka energia chcela vniknut to tela, vyvolalo to az triasku celeho tela. Aj teraz pocas pisania sa…Zobrazit další
pátek
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Američtí neoconi (globalisti) chtějí vyprovokovat Rusko ke III. světové válce, protože jenom ta dokáže zachránit sionisty ovládaný petrodolar uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Zdánlivě nesouvisející články a videa:* Soros, hodil do placu 18 bilionů dolarů (3/4 svého celkového jmění), z důvodu, aby si těmito penězi (pomocí nadací jako je např. Open…"
15.2.
Příspěvek do blogu uživatele Zlaté Živé Světlo

Američtí neoconi (globalisti) chtějí vyprovokovat Rusko ke III. světové válce, protože jenom ta dokáže zachránit sionisty ovládaný petrodolar

Balancujeme každým dnem na hraně III. sv. války! Proč, to se dozvíte z článku a komentářů. VIDEO: Víme, kdo jsou! Vladimir Putin na tiskové konferenci vyvrátil, že by za tajemnými bombardovacími útoky dronů v Sýrii stálo Turecko. Americké…Zobrazit další
15.2.
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Vzkaz nejen všem ženám, ale i všem, komu jde o svou budoucnost a budoucnost této naší země uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Dominik Feri - to je již hodně silné kafe, silná muslimská komunita si ho zvolila za starostu a tímto zatnutím drápků už je tady máme,začínají se zabydlovat a prvé město je na…"
14.2.
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
14.2.
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Stále se domníváte, že energii nelze získávat zdarma a dokonce několika způsoby? Přesvědčte se o tom tedy na vlastní oči! uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Time to END The Electricity Racket - FREE & NATURAL ELECTRICITY PROOF - Here.* Make free Energy self running Generator at Home - Here."
14.2.

© 2018   Created by Zlaté Živé Světlo.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby