* Holistic Remote Healing - Holistické léčení na dálku - Uvedeno ZDE.

Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light

vnitřního věčného světla a jeho moudrosti- of inner eternal light and its wisdom

*
co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili,aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu zde

Dialóg s Thovtom zo dňa 8.11.2011

Viem, že je veľmi ťažké vysvetliť mnohým ľuďom na Zemi, že je možné komunikovať s niekým, kto je energiou a nemá už fyzické telo. Zažila som nespočetné množstvo takýchto rozhovorov a stále zažívam. Sú to v podstate všetky informácie, ktoré Vám pravidelne odovzdávam. Sú z rôznych sfér vedomia. Sú mi odovzdávané formou komunikácie bez fyzického kontaktu, ale aj iným spôsobom. Rozhovor, ktorý som absolvovala včera s Thovtom o ktorom určite v rámci všeobecného prehľadu viete, bol výnimočný jeho hĺbavou múdrosťou, ktorá z neho vyžarovala. Veľmi by som si priala, aby ste mohli byť svedkom tejto situácie. Veľmi by som to dopriala všetkým, ktorí ešte stále málo chápu a neveria. Zapísala som si snáď všetko čo mi povedal. A pretože to bol dialóg ....hm, akoby pri čaji, alebo pri káve, je aj forma trochu iná. Ale rozhodla som sa Vám aspoň časť odovzdať, pretože som presvedčená, že takéto okamihy sú vzácne. Tak prepáčte ak text nebude až taký "súvislý".

 

Thovt :

     

Som súčasťou vedomia populácie. Kód vzostupu - 999 999 999 - má tri časti. Prvá časť je kódom mojím, druhá časť kódom Févy, tretia časť kódom novej Zeme v prepojení na kryštál vedomia populácie uložený pod veľkou pyramídou v Gíze. Si teraz tu, Féva. Na Zemi, tak ako aj ja, ktorý vzostupujem svojou loďou vedomia z pyramídy tvoriacou portál. Jeho časti sú prepojené na všetky bytosti, ktoré v tejto chvíli aktivujú svoje kódy vedomia. Ľudia sa nemôžu pozerať okolo seba a čakať, že ich zbadajú. Ste to Vy všetci. Bohovia tejto Zeme na Zem vyslaní pod podmienkou, že budete jeden druhému pomáhať, keď to budete potrebovať. Pod podmienkou pomoci všetkým, ktorí sú vzostupujúcim vedomím. Je čas sa rozpamätať na dávne veky Zeme, kedy človek bol v priamom spojení s vesmírom. Vtedy vládol vesmírny poriadok, ktorý určoval pravidlá vývoja ľudstva. Zostúpením bytostí zo Síria a Plejád. Vtedy svet vedel čo a ako bude ďalej. Vkĺznutým vedomím univerza sa otvoril kanál a vyslané bytosti ľudí viedli. Ukazovali im ako treba povzniesť úroveň Egypta a tým celej Zeme. Ako šíriť vedomie do všetkých strán. Ako šíp vedomia boli vyslané bytosti z priestorov univerza a prosperitou, ktorá v tomto období nabudila vedomie ľudstva, akoby nalinkovali ďalší vývoj. Vedeli ako a čo treba urobiť, postaviť, vybudovať, doplniť informácie do kníh písmom vtedajšej doby. Poznali všetky vrstvy vedomia ľudí. Vedeli, kde sa urobila chyba. Čo bolo pozitívne a čo nie. Ľudia podpísali "zmluvu" s vyšším vedomím, ktorá hovorí, že svet bude rozkvitať ak si bude neustále uvedomovať dôležitosť tvorenia láskou.

     

Keď sa začala stavať veľká pyramída v Gíze, vložili pod ňu bytosti svetla kryštál vedomia populácie. Aktivovali ho a začalo načítavanie ďalšieho vývoja Zeme. Kryštál je súčasťou vzostupu. Rozozvučí sa vo chvíli aktivácie Zeme a bude ho počuť na celej planéte.  

     

Vedomie populácie je kódované systémom vesmíru, kedy každý bod rastu je vpečatením nového stupňa. Spojením bodov jednotnou líniou sa vytvára grafická štruktúra, ktorá aktivuje mechanizmus vzostupu vedomia. Je to posvätná geometria kozmu. Je všade a každým používaná. V rámci univerza ako aj v rámci pomoci nižšiemu vedomiu. Človek si to nevie predstaviť. Ale kód je vlastne číslo tvoriace schému, konkrétny obrazec, ktorý aktivuje ďalší a ďalší stupeň evolúcie. Kódovaním jednotlivých bodov preniká do vedomia nová informácia a uzatvára sa nový stupeň evolučného rastu. Vstupom do ďalšieho schodíka vedomia - schodíka pyramídy v Gíze, ktorá je prepojená na 9 stupňov pyramídy mayskej. Ten kto pozná pyramídu v Gíze, vie že má ostrý hrot na vrchole. Mayska pyramída je plochá. A práve to čo na jednej chýba a na druhej je naviac je prepojením centrálneho vedomia. Zlatý vrchol pyramídy v Egypte bol negatívnymi bytosťami, snažiacimi sa o nadvládu nad vedomím Zeme zosadený a vložený do podzemia. Aby sa zabránilo vzostupu vedomia a vedomie bolo tak držané v nevedomosti. 

     

Teraz prichádza čas, kedy bude znovu umožnené ľudskej populácii nasadiť na vrchol pyramídy zlatú časť, aby vedela, že prichádza zlatý vek nanebovstupovania. Pochopením a uvedomením si, čo človek znamená v zmysle univerzálnej sily vedomia. Uvedomí si svoju výnimočnosť. Čím a ako tvorí svoju budúcnosť. Či zlobou, násilím, alebo láskou. Lebo keď je láskou naplnený, vtedy aj láskou koná a pristupuje ku každému človeku, ku všetkému čo žije a rastie na Zemi. Ak nie - je to len hra. Navonok sa vystatuje vysokým vedomím, ale jeho srdce je srdcom nevedomia. Všetko sa odohráva v strede Vášho srdca. Tam je ten kĺúč schovaný. 

     

Vieš, Féva, veľakrát som sa zamýšľal nad človekom. Prečo nechápe niečo tak prirodzené a krásne ako je láska. Veľakrát som sa pýtal sám seba čo mu pomôže pochopiť. Čo v ňom vyvolá snahu pozorne sa zahľadieť do srdca druhých ľudí. A viem, že človek to dôležité pochopí len cez svoje zážitky. Kedy sa vracaním dlhov vracia láska a naopak. Keď človek ublíži a je mu potom ublížené , len vtedy chápe skutočný dosah všetkého. Aj my, bytosti, ktoré tvoríme energetický komplex tela, ktoré sme kedysi dávno mali. Teraz nás ľudia nevidia, ale mnohí cítia našu energiu, keď sa priblížime. A....je to vôbec potrebné ? Aby videli ? Nie. Pretože dôležité je, aby srdcom pochopili čo im vkladáme do vedomia. Je potrebné, aby precítili. Výbuch, kolaps, pád. Ak sú egom zameraní len na svoj vlastný prospech. Je potrebné, aby pocítili aké je to ťažké nemať čo jesť, žiť v biede. Nemať pri sebe nikoho kto by ich mal rád. Aké ťažké je byť chorý a nemohúci. Aké ťažké je keď odchádza niekto blízky a on nemôže nič urobiť ani povedať čím by pomohol. Len stáť a dívať sa ako sa všetko rýchlo a náhle mení. To čo bolo predtým už nie je pravdou.

     

V tom tkvie celý príbeh ľudstva. V empatii, pochopení. Že zvládnuť sa dá všetko s láskou. Ak o nej človek len hovorí - nemá žiadnu silu. Ak tvorí, žije s láskou - je to vždy vidieť a cítiť. Lebo všetko je v tvorení človeka ukryté. Ak pomôžeš druhému svojou láskou. Ak vkladáš cit a snahu. Je to tak....človek musí uchopiť do rúk svoje srdce a ním pracovať, liečiť, milovať i pomáhať. Je to základ všetkého, Féva. Je to kľúč človeka. Držať srdce pevne v rukách. Srdce je najväčší poklad, ktorý máte. Srdce človeka - srdce ľudskosti. Žiari ako kryštál. Jeho ôsmymi hranami svojich geometrických úhlov. Lebo každý úhol naznačuje smer vedomia cez 6. dimenziu jej posvätnej geometrie. K láske. K päťke, sedmičke, trinástke. K vedomiu najvyššiemu...cez lásku....cestami ciest univerzálnej jednotnej vibrácie.

 

                                                                                                                                     

S láskou Féva

Odkaz je možné v neskrátenej a neupravenej verzii ďalej šíriť nekomerčným spôsobom, len za podmienky uvedenia aktívneho odkazu www.anjelska.sk

Zobrazení: 3922

Komentář přidal(a) Ywet dne 10.Listopad.2011 v 15:09

 

Komentář přidal(a) Ladislav dne 15.Prosinec.2013 v 0:03

• Pyramidální energie a její účinky na nás a na probíhající transformaci do vyšší úrovně vědomí ...

Nezabúdajme, že kým sa nevyčistíme od rozkrádačov a nepozdvyhneme nevedomcov, tak žiadne vyššie úrovne sa nebudú konať. Vtrátane seba, samozrejme. Pozrime sa spoločne na posledné vystúpenie slobodných občanov v Bratislave : http://new.livestream.com/accounts/6093262/events/2538778

Komentář přidal(a) Zlaté Živé Světlo dne 15.Prosinec.2013 v 0:54

To je hloupost, neboť planeta vzestoupí klidně i bez nich a s ní do vyšší dimenze projdou bytosti které si přejí žít ve světě ve kterém to co uvádíš již neexistuje. Navíc, přechod bude nejspíše postupný (neboť červí díra bude nějaký čas otevřená), takže opozdilci budou mít nějaký čas možnost se tam přemístit taktéž. Kdo nevěří ať tam běží. :-)

Komentář přidal(a) Zlaté Živé Světlo dne 15.Prosinec.2013 v 1:10

Aktivací a harmonizací své srdeční čakry se dostáváme ke zlatému klíči, který odemyká brány umožňující přístup k celému moudrému a všemocnému Univerzu. Uvedeno ZDE.

Komentář přidal(a) Zlaté Živé Světlo dne 15.Prosinec.2013 v 1:38

Podle pravidelnosti linií a vzhledu té vločky bych řekl, že planeta je na transformaci již zcela připravena.

Komentář přidal(a) Ladislav dne 15.Prosinec.2013 v 1:40

Navíc, přechod bude nejspíše postupný (neboť červí díra bude nějaký čas otevřená), takže opozdilci budou mít nějaký čas možnost se tam přemístit taktéž.

SÚHLAS.

Komentář přidal(a) Ladislav dne 15.Prosinec.2013 v 10:53

Tak toto môžem potvrdiť, , že keď na mňa prídu driemoty, tak sa musím odpútať a idem hneď driemať do  perín.

A vstávam niekedy na viackrát a často použijem  vzpieračský cvik, aby som sa postavil. Ale v poslednom čase je to už omnoho lepšie po všetkých stránkach.

Komentář přidal(a) Ladislav dne 15.Prosinec.2013 v 22:06

Je to presne spočítané, len my nevieme celkom presne ako. Ale planéty, pokiaľ som informovaný sú ako " veľkí "bytostní pomocníci ( bytosti živlov ) aktivované vo svojej vlastnej línii, ktorá , ale podlieha línii duchovných bytostí, teda aj človeka. Oni musia na náś vzostup trpezlivo čakať a i keď nám všemožne pomáhajú ( spolupracujú v rámci energetiky a formovania) určujúci je duchovný stav ľudstva. Od neho sa odvíja ( podľa všetkého ) aj ich osud. My preduchovňujeme hmotu, nie naopak. To len tak na okraj.

Komentář přidal(a) Ladislav dne 15.Prosinec.2013 v 22:28

A treba sa snažiť ovšem hlavne individuálne, lebo nikto za nás tu našu duchovnú  robotu neodmaká. Bude sa čakať na opozdilcov, ale pracovať budú aj potom predovšetkým sami.  Na každý level treba vyzrieť a potom sa tam aj udržať, a to je práca seriózna , ako nakoniec každá iná.

Přidat komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light!

Přidejte se ke komunitě Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.

Různé info související hlavně s transformací a trans-mutací, čili s přechodem do páté, pozitivně polarizované dimenze.

Info, nabídky, počasí

Blogy a texty od admina, zakladatele komunity jsou: ZDE a ZDE a ZDE a ZDE a na Trefy.cz ZDE.

TOPlist

Toto počítadlo načítá od 2. 10. 2014 10:00


Děkuji Vám mnohokrát za další Vaše příspěvky na webhosting těchto stránek. (výpisy všech došlých příspěvků jsou uvedeny v jednotlivých seznamech) Uvedeno ZDE. (nyní je účet jak v Kč, tak i v Eurech)
Těm, kteří na provoz stránek přispěli, poskytuji zcela zdarma:
Holistické léčení na dálku - Holistic Remote Healing Uvedeno ZDE.
Podmínky pro registraci. Pokud se sem chcete zaregistrovat, je třeba vyplnit i vaše narození, jinak se vám registrace nezdaří. Nejnižší věk určený Ningem je 13 let!
Důležité upozornění: Členstvím na těchto stránkách souhlasíte s tím a berte na vědomí, že veškerá Vámi uvedená data (včetně osobních), která jste na těchto stránkách uvedli a uvedete, jsou a budou veřejně přístupná.
* Svou vlastní osobní reklamní stránku si můžete vytvořit ZDE.

* Výměnný - bárterový obchod: detaily ZDE.

* Očekávané zázraky už začaly. Na mnoha místech světa se vytvořil výměnný obchod oproštěný od peněz, obzvláště těch cizích. Kdy tomu otevřou dveře i Čecho-Slováci? - ZDE.
* Typy na výlety, turistiku a rekreaci Uvedeno ZDE.

* Výleťák, typy na výlety. Videa na streamu. Uvedeno ZDE.

* Odkazy na možnost srazu někde na rekreačních pobytech (třeba i v zahraničí), které jsou za příznivou cenu. Uvedeno ZDE.
Aktuální teploty kdekoliv ve světe - ZDE a ZDE.

Stav počasí a předpověď počasí kteréhokoliv místa na světě najdete ZDE nebo ZDE nebo ZDE.

Aktuální stav počasíČR a na SK ZDE kamery ZDE.
* Nejlevnější státy světa kde se dá žít / Cheapest Countries To Live In The World Here.

PROSÍM přispějte něco

Budeme rádi, když nám přispějete libovolnou částku na provoz těchto našich stránek, neboť Ning web hosting nám ročně účtuje 239 dolarů, t.j. zhruba 6.000Kč/rok.
Seznamy přispívajících jsou ZDE.

účet v Eurech je u:
Fio banka
, č. účtu: 2301716634/2010
IBAN: CZ2420100000002301716634
BIC/SWIFT kód je: FIOBCZPPXXX
(do zprávy napište DAR od: - Vaše jméno nebo Váš nick)

účet v Kč je u:
Fio banka
, č. účtu: 2800690360/2010
IBAN: CZ4020100000002800690360 
BIC/SWIFT kód je: FIOBCZPPXXX
(do zprávy napište DAR od: - Vaše jméno nebo Váš nick)

Vaším příspěvkem současně podpoříte i projekt popsaný v článku: Máte-li zájem o setkávání, sdružování nebo o komunitní soužití či permakulturu, dejte nám vědět, můžeme vám poskytnout menší, nebo třeba i několika hektarové pozemky Uvedeno ZDE.

* Předem Vám za dary velice děkujeme a na oplátku vám věnujeme tohle: Co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili, aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu - ZDE.

Již zhruba před 10 lety jsem se pokoušel zrealizovat tohle: podrobnosti ZDE. S realizací společné komunity to prozatím dopadlo tak, jak je popsáno v článku: Máte zájem bydlet někde v krásné přírodě, v komunitě stejně smýšlejících spirituálně založených ezoušů, jako jsem např. já? :-) Uvedeno ZDE.

10 způsobů, jak přestat být otrokem a svrhnout pyramidy kontroly (jak se osvobodit od ovládacích chapadel zkorumpovaného otročujícího vládnoucího systému) Uvedeno ZDE.

* Stále větší počet podomácku vyráběných, elitou záměrně potlačovaných zařízení na výrobu volné energie zapříčiní zhroucení pyramidy prohnilé, zkorumpované světovlády. Jestlipak víte proč? :-) Uvedeno ZDE.

* Proč ve světě dojde vbrzku k obrovským změnám, aneb co se bude velice brzo dít a z jakých důvodů. - ZDE.

Pořiďme si naše vlastní centrum kde se budem moci společně scházet

Štěstí přeje připraveným. Proto je třeba založit neziskovou organizaci již dnes. Mnohem více ZDE a v článku: Chystáte se na nějaký předražený seminář? Pokud ano, pak Vás možná budou zajímat naše názory - ZDE. * Máte zájem se scházet, pobývat nebo bydlet v krásné přírodě s nekonfliktními, spirit. založenými lidmi? - ZDE.


* Nechte se inspirovat nápady, vynálezy a moderní technologií, umožňující nám ŽÍT téměř BEZ PENĚZ - ZDE.
* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL - ZDE.
* Krásné a levné bydlení, které lze dle přání umístit třeba někde v krásné přírodě mimo civilizaci. Uvedeno ZDE.


* Máte zájem stát se vlastníkem 500m2 pozemku v hezké přírodě za pouhých 25.000Kč? - ZDE.
* Co přesně permakultura vlastně je a možnost jak a kde s ní můžete začít i vy - ZDE.


* NEJEN nákup, prodej a pronájem nemovitostí za rozumné ceny (chaty, zahrady, venkovská stavení, domy, louky, lesy atp.) ale i možnost rekreace, alternativního bydlení, životního stylu a vzájemné pomoci - ZDE.

Nejnovější aktivity

Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Jak se zbavit ovládacího reptiloidního gen. programu, uloženého ve Vašem DNA a stát se tak opět zcela svobodnou bytostí uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* This Will Revolutionize Our Future! 10 out of 10 People Activated It. Here."
před 4 hodinami
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
před 7 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Nalaďte se na správnou frekvenci, čili na frekvenci 432Hz, a připravte se na transformaci. uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Poslechem správného zvuku, můžete vyléčit své tělo i ducha. Přesvědčte se sami Uvedeno ZDE."
před 13 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Jak si lze začít tvořit svou realitu dle svého přání a nastavit se na to být pokud možno stále zdraví, radostní a všestranně šťastní uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Spojte své přání s pocity (emocí), čili s frekvencí radosti z toho, co si přejete mít, docílit, či prožívat, musíte to ovšem pociťovat jako, že to již teď, Teď, TEĎ je nejen…"
včera
Uživatel Jozef Wolf zveřejnil videoklip.

Duchovní pomoc pro život - Bruno Gröning - myšlenky 1. díl / 1. část ( cz )

Bruno Gröning - neobyčejný člověk V r. 1949 se pres noc stalo jméno Bruno Groening stredem verejného zájmu. Tisk, rozhlas a filmový týdeník o nem prinášely z...
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Jak si lze začít tvořit svou realitu dle svého přání a nastavit se na to být pokud možno stále zdraví, radostní a všestranně šťastní uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Ještě je třeba dodat, že čím více se naučíte zvládat a řídit své emoce (které tvoří gravitační silová pole), tím více se stanete pánem své…"
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Nejlepší možná časová osa pro vzestup ∞ 9. dimenzionální Arkturiánský koncil (DŮLEŽITÉ) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Vzrušující časové osy pro rok 2020. Strojový překlad ZDE.  Exciting Timelines for 2020! Here. Article Here. * Nejlepší možná časová osa pro vzestup ∞ 9.…"
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Jak si lze začít tvořit svou realitu dle svého přání a nastavit se na to být pokud možno stále zdraví, radostní a všestranně šťastní uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Ve vesmíru to funguje zhruba tak, jak je popsáno ve videu: Inkarnace na Zemi je štěstí Uvedeno ZDE.* Chcete-li se opět stát zcela svobodnou bytostí, je třeba si uvědomit, že jste v prvé řadě…"
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Jak si lze začít tvořit svou realitu dle svého přání a nastavit se na to být pokud možno stále zdraví, radostní a všestranně šťastní uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Co myslíte, že je pro vás, vaše zdraví a váš duševní klid a pohodu lepší? Domníváte se, že je lepší mít raději méně…"
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Jak si lze začít tvořit svou realitu dle svého přání a nastavit se na to být pokud možno stále zdraví, radostní a všestranně šťastní uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Článek: Novodobý otrok Uvedeno ZDE. (Pokud Vám pořád ještě nedošlo, jak že vlastně ten novodobý otrok vypadá, tak se podívejte do zrcadla na sebe.)Banky vlastněné…"
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo zveřejnil diskusi.

Jak si začít tvořit svou realitu dle svého přání a nastavit se na

Bude nejen dobré, ale i prospěšné si nejdříve poslechnout níže uvedené video a pak si poslechnout a přečíst navazující články a videa a to nejlépe v tom pořadí, v jakém je to vše seřazeno. Pokud se tím, co se dozvíte, začnete řídit, tak již nebudete…Zobrazit další
včera
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
sobota
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili, aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Ing. Karel Spilko, Jak vytvářet svou vlastní realitu Uvedeno ZDE."
sobota
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse My jsme tvůrci svých světů a jejich realit, čili všeho co je - existuje. uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Ve vesmíru to funguje zhruba tak, jak je popsáno ve videu: Inkarnace na Zemi je štěstí Uvedeno ZDE.* Chcete-li pochopit co vytváří Váš osud a jak si můžete vybírat takové cesty…"
sobota
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Chcete-li se stát svobodnou bytostí (se kterou již nemůže nikdo nijak a ničím manipulovat) a stát se vědomým tvůrcem a pánem své reality i svého osudu, přečtěte si toto: uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Zdánlivě nesouvisející video: Časová linie změn - energetický update, Pozemšťan je superčlověk, Peníze, Nové sítě - Uvedeno ZDE. Poslechněte si ve videu především tu…"
sobota
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Chcete- li se stát úspěšným v čemkoliv co si jen přejete, je třeba pochopit gravitační, tzn. přitažlivou sílu svých emocí uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Zdánlivě nesouvisející video: Časová linie změn - energetický update, Pozemšťan je superčlověk, Peníze, Nové sítě - Uvedeno ZDE. Poslechněte si ve videu především tu…"
sobota
Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

Féwa - Info 17.1.2020

Dobrý deň priatelia :). Dnešným ránom nazdieľané informácie a kódy len doplním o stručný fakt: Včera v podvečerných hodinách začala prúdiť k Zemi /do zóny života/ z prameňa všetkých a všetkého Zdroja prostredníctvom magnetizmu zdieľaná a plne…Zobrazit další
pátek
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Holistické léčení na dálku - Holistic Remote Healing uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Další články a videa, která by si ve vlastním zájmu měl poslechnout a přečíst naprosto každý, tedy ý ví. :-)Keď sa vyberiete k lekárovi s boľavým kolenom, nikdy mu…"
pátek
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Holistické léčení na dálku - Holistic Remote Healing uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Skutečné příčiny nemocí, aneb jak si obnovit a udržet pevné zdraví, vitalitu, duševní & tělesnou svěžest, chuť do života + návody na Vaši dlouhou-věkost :-) Najdete ZDE.* Pokud to…"
pátek
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Holistické léčení na dálku - Holistic Remote Healing uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Následující video je nejen velice důležité, ale i povzbuzující. Proto byste si ho měli poslechnout celé. Dr. Bruce Lipton, Nová věda - Tělo - Mysl – Duch Uvedeno ZDE.*…"
pátek

© 2020   Created by Zlaté Živé Světlo.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby