* Holistic Remote Healing - Holistické léčení na dálku - Uvedeno ZDE.

Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light

vnitřního věčného světla a jeho moudrosti- of inner eternal light and its wisdom

*
co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili,aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu zde

Dialóg s Thovtom zo dňa 8.11.2011

Viem, že je veľmi ťažké vysvetliť mnohým ľuďom na Zemi, že je možné komunikovať s niekým, kto je energiou a nemá už fyzické telo. Zažila som nespočetné množstvo takýchto rozhovorov a stále zažívam. Sú to v podstate všetky informácie, ktoré Vám pravidelne odovzdávam. Sú z rôznych sfér vedomia. Sú mi odovzdávané formou komunikácie bez fyzického kontaktu, ale aj iným spôsobom. Rozhovor, ktorý som absolvovala včera s Thovtom o ktorom určite v rámci všeobecného prehľadu viete, bol výnimočný jeho hĺbavou múdrosťou, ktorá z neho vyžarovala. Veľmi by som si priala, aby ste mohli byť svedkom tejto situácie. Veľmi by som to dopriala všetkým, ktorí ešte stále málo chápu a neveria. Zapísala som si snáď všetko čo mi povedal. A pretože to bol dialóg ....hm, akoby pri čaji, alebo pri káve, je aj forma trochu iná. Ale rozhodla som sa Vám aspoň časť odovzdať, pretože som presvedčená, že takéto okamihy sú vzácne. Tak prepáčte ak text nebude až taký "súvislý".

 

Thovt :

     

Som súčasťou vedomia populácie. Kód vzostupu - 999 999 999 - má tri časti. Prvá časť je kódom mojím, druhá časť kódom Févy, tretia časť kódom novej Zeme v prepojení na kryštál vedomia populácie uložený pod veľkou pyramídou v Gíze. Si teraz tu, Féva. Na Zemi, tak ako aj ja, ktorý vzostupujem svojou loďou vedomia z pyramídy tvoriacou portál. Jeho časti sú prepojené na všetky bytosti, ktoré v tejto chvíli aktivujú svoje kódy vedomia. Ľudia sa nemôžu pozerať okolo seba a čakať, že ich zbadajú. Ste to Vy všetci. Bohovia tejto Zeme na Zem vyslaní pod podmienkou, že budete jeden druhému pomáhať, keď to budete potrebovať. Pod podmienkou pomoci všetkým, ktorí sú vzostupujúcim vedomím. Je čas sa rozpamätať na dávne veky Zeme, kedy človek bol v priamom spojení s vesmírom. Vtedy vládol vesmírny poriadok, ktorý určoval pravidlá vývoja ľudstva. Zostúpením bytostí zo Síria a Plejád. Vtedy svet vedel čo a ako bude ďalej. Vkĺznutým vedomím univerza sa otvoril kanál a vyslané bytosti ľudí viedli. Ukazovali im ako treba povzniesť úroveň Egypta a tým celej Zeme. Ako šíriť vedomie do všetkých strán. Ako šíp vedomia boli vyslané bytosti z priestorov univerza a prosperitou, ktorá v tomto období nabudila vedomie ľudstva, akoby nalinkovali ďalší vývoj. Vedeli ako a čo treba urobiť, postaviť, vybudovať, doplniť informácie do kníh písmom vtedajšej doby. Poznali všetky vrstvy vedomia ľudí. Vedeli, kde sa urobila chyba. Čo bolo pozitívne a čo nie. Ľudia podpísali "zmluvu" s vyšším vedomím, ktorá hovorí, že svet bude rozkvitať ak si bude neustále uvedomovať dôležitosť tvorenia láskou.

     

Keď sa začala stavať veľká pyramída v Gíze, vložili pod ňu bytosti svetla kryštál vedomia populácie. Aktivovali ho a začalo načítavanie ďalšieho vývoja Zeme. Kryštál je súčasťou vzostupu. Rozozvučí sa vo chvíli aktivácie Zeme a bude ho počuť na celej planéte.  

     

Vedomie populácie je kódované systémom vesmíru, kedy každý bod rastu je vpečatením nového stupňa. Spojením bodov jednotnou líniou sa vytvára grafická štruktúra, ktorá aktivuje mechanizmus vzostupu vedomia. Je to posvätná geometria kozmu. Je všade a každým používaná. V rámci univerza ako aj v rámci pomoci nižšiemu vedomiu. Človek si to nevie predstaviť. Ale kód je vlastne číslo tvoriace schému, konkrétny obrazec, ktorý aktivuje ďalší a ďalší stupeň evolúcie. Kódovaním jednotlivých bodov preniká do vedomia nová informácia a uzatvára sa nový stupeň evolučného rastu. Vstupom do ďalšieho schodíka vedomia - schodíka pyramídy v Gíze, ktorá je prepojená na 9 stupňov pyramídy mayskej. Ten kto pozná pyramídu v Gíze, vie že má ostrý hrot na vrchole. Mayska pyramída je plochá. A práve to čo na jednej chýba a na druhej je naviac je prepojením centrálneho vedomia. Zlatý vrchol pyramídy v Egypte bol negatívnymi bytosťami, snažiacimi sa o nadvládu nad vedomím Zeme zosadený a vložený do podzemia. Aby sa zabránilo vzostupu vedomia a vedomie bolo tak držané v nevedomosti. 

     

Teraz prichádza čas, kedy bude znovu umožnené ľudskej populácii nasadiť na vrchol pyramídy zlatú časť, aby vedela, že prichádza zlatý vek nanebovstupovania. Pochopením a uvedomením si, čo človek znamená v zmysle univerzálnej sily vedomia. Uvedomí si svoju výnimočnosť. Čím a ako tvorí svoju budúcnosť. Či zlobou, násilím, alebo láskou. Lebo keď je láskou naplnený, vtedy aj láskou koná a pristupuje ku každému človeku, ku všetkému čo žije a rastie na Zemi. Ak nie - je to len hra. Navonok sa vystatuje vysokým vedomím, ale jeho srdce je srdcom nevedomia. Všetko sa odohráva v strede Vášho srdca. Tam je ten kĺúč schovaný. 

     

Vieš, Féva, veľakrát som sa zamýšľal nad človekom. Prečo nechápe niečo tak prirodzené a krásne ako je láska. Veľakrát som sa pýtal sám seba čo mu pomôže pochopiť. Čo v ňom vyvolá snahu pozorne sa zahľadieť do srdca druhých ľudí. A viem, že človek to dôležité pochopí len cez svoje zážitky. Kedy sa vracaním dlhov vracia láska a naopak. Keď človek ublíži a je mu potom ublížené , len vtedy chápe skutočný dosah všetkého. Aj my, bytosti, ktoré tvoríme energetický komplex tela, ktoré sme kedysi dávno mali. Teraz nás ľudia nevidia, ale mnohí cítia našu energiu, keď sa priblížime. A....je to vôbec potrebné ? Aby videli ? Nie. Pretože dôležité je, aby srdcom pochopili čo im vkladáme do vedomia. Je potrebné, aby precítili. Výbuch, kolaps, pád. Ak sú egom zameraní len na svoj vlastný prospech. Je potrebné, aby pocítili aké je to ťažké nemať čo jesť, žiť v biede. Nemať pri sebe nikoho kto by ich mal rád. Aké ťažké je byť chorý a nemohúci. Aké ťažké je keď odchádza niekto blízky a on nemôže nič urobiť ani povedať čím by pomohol. Len stáť a dívať sa ako sa všetko rýchlo a náhle mení. To čo bolo predtým už nie je pravdou.

     

V tom tkvie celý príbeh ľudstva. V empatii, pochopení. Že zvládnuť sa dá všetko s láskou. Ak o nej človek len hovorí - nemá žiadnu silu. Ak tvorí, žije s láskou - je to vždy vidieť a cítiť. Lebo všetko je v tvorení človeka ukryté. Ak pomôžeš druhému svojou láskou. Ak vkladáš cit a snahu. Je to tak....človek musí uchopiť do rúk svoje srdce a ním pracovať, liečiť, milovať i pomáhať. Je to základ všetkého, Féva. Je to kľúč človeka. Držať srdce pevne v rukách. Srdce je najväčší poklad, ktorý máte. Srdce človeka - srdce ľudskosti. Žiari ako kryštál. Jeho ôsmymi hranami svojich geometrických úhlov. Lebo každý úhol naznačuje smer vedomia cez 6. dimenziu jej posvätnej geometrie. K láske. K päťke, sedmičke, trinástke. K vedomiu najvyššiemu...cez lásku....cestami ciest univerzálnej jednotnej vibrácie.

 

                                                                                                                                     

S láskou Féva

Odkaz je možné v neskrátenej a neupravenej verzii ďalej šíriť nekomerčným spôsobom, len za podmienky uvedenia aktívneho odkazu www.anjelska.sk

Zobrazení: 3943

Komentář přidal(a) Ywet dne 10.Listopad.2011 v 15:09

 

Komentář přidal(a) Ladislav dne 15.Prosinec.2013 v 0:03

• Pyramidální energie a její účinky na nás a na probíhající transformaci do vyšší úrovně vědomí ...

Nezabúdajme, že kým sa nevyčistíme od rozkrádačov a nepozdvyhneme nevedomcov, tak žiadne vyššie úrovne sa nebudú konať. Vtrátane seba, samozrejme. Pozrime sa spoločne na posledné vystúpenie slobodných občanov v Bratislave : http://new.livestream.com/accounts/6093262/events/2538778

Komentář přidal(a) Zlaté Živé Světlo dne 15.Prosinec.2013 v 0:54

To je hloupost, neboť planeta vzestoupí klidně i bez nich a s ní do vyšší dimenze projdou bytosti které si přejí žít ve světě ve kterém to co uvádíš již neexistuje. Navíc, přechod bude nejspíše postupný (neboť červí díra bude nějaký čas otevřená), takže opozdilci budou mít nějaký čas možnost se tam přemístit taktéž. Kdo nevěří ať tam běží. :-)

Komentář přidal(a) Zlaté Živé Světlo dne 15.Prosinec.2013 v 1:10

Aktivací a harmonizací své srdeční čakry se dostáváme ke zlatému klíči, který odemyká brány umožňující přístup k celému moudrému a všemocnému Univerzu. Uvedeno ZDE.

Komentář přidal(a) Zlaté Živé Světlo dne 15.Prosinec.2013 v 1:38

Podle pravidelnosti linií a vzhledu té vločky bych řekl, že planeta je na transformaci již zcela připravena.

Komentář přidal(a) Ladislav dne 15.Prosinec.2013 v 1:40

Navíc, přechod bude nejspíše postupný (neboť červí díra bude nějaký čas otevřená), takže opozdilci budou mít nějaký čas možnost se tam přemístit taktéž.

SÚHLAS.

Komentář přidal(a) Ladislav dne 15.Prosinec.2013 v 10:53

Tak toto môžem potvrdiť, , že keď na mňa prídu driemoty, tak sa musím odpútať a idem hneď driemať do  perín.

A vstávam niekedy na viackrát a často použijem  vzpieračský cvik, aby som sa postavil. Ale v poslednom čase je to už omnoho lepšie po všetkých stránkach.

Komentář přidal(a) Ladislav dne 15.Prosinec.2013 v 22:06

Je to presne spočítané, len my nevieme celkom presne ako. Ale planéty, pokiaľ som informovaný sú ako " veľkí "bytostní pomocníci ( bytosti živlov ) aktivované vo svojej vlastnej línii, ktorá , ale podlieha línii duchovných bytostí, teda aj človeka. Oni musia na náś vzostup trpezlivo čakať a i keď nám všemožne pomáhajú ( spolupracujú v rámci energetiky a formovania) určujúci je duchovný stav ľudstva. Od neho sa odvíja ( podľa všetkého ) aj ich osud. My preduchovňujeme hmotu, nie naopak. To len tak na okraj.

Komentář přidal(a) Ladislav dne 15.Prosinec.2013 v 22:28

A treba sa snažiť ovšem hlavne individuálne, lebo nikto za nás tu našu duchovnú  robotu neodmaká. Bude sa čakať na opozdilcov, ale pracovať budú aj potom predovšetkým sami.  Na každý level treba vyzrieť a potom sa tam aj udržať, a to je práca seriózna , ako nakoniec každá iná.

Přidat komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light!

Přidejte se ke komunitě Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.

Různé info související hlavně s transformací a trans-mutací, čili s přechodem do páté, pozitivně polarizované dimenze.

Info, nabídky, počasí

Blogy a texty od admina, zakladatele komunity jsou: ZDE a ZDE a ZDE a ZDE a na trefy.cz ZDE.

TOPlist

Toto počítadlo načítá od 2. 10. 2014 10:00


Děkuji Vám mnohokrát za další Vaše příspěvky na webhosting těchto stránek. (výpisy všech došlých příspěvků jsou uvedeny v jednotlivých seznamech) Uvedeno ZDE. (nyní je účet jak v Kč, tak i v Eurech)
Těm, kteří na provoz stránek přispěli, poskytuji zcela zdarma:
Holistické léčení na dálku - Holistic Remote Healing Uvedeno ZDE.
Podmínky pro registraci. Pokud se sem chcete zaregistrovat, je třeba vyplnit i vaše narození, jinak se vám registrace nezdaří. Nejnižší věk určený Ningem je 13 let!
Důležité upozornění: Členstvím na těchto stránkách souhlasíte s tím a berte na vědomí, že veškerá Vámi uvedená data (včetně osobních), která jste na těchto stránkách uvedli a uvedete, jsou a budou veřejně přístupná.
* Svou vlastní osobní reklamní stránku si můžete vytvořit ZDE.

* Výměnný - bárterový obchod: detaily ZDE.

* Očekávané zázraky už začaly. Na mnoha místech světa se vytvořil výměnný obchod oproštěný od peněz, obzvláště těch cizích. Kdy tomu otevřou dveře i Čecho-Slováci? - ZDE.
* Typy na výlety, turistiku a rekreaci Uvedeno ZDE.

* Výleťák, typy na výlety. Videa na streamu. Uvedeno ZDE.

* Odkazy na možnost srazu někde na rekreačních pobytech (třeba i v zahraničí), které jsou za příznivou cenu. Uvedeno ZDE.
Inspirace různých způsobů přestavby dodávky na cestovní či běžné obydlí - ZDE.

Aktuální teploty kdekoliv ve světe - ZDE a ZDE.

Stav počasí a předpověď počasí kteréhokoliv místa na světě najdete ZDE nebo ZDE nebo ZDE.

Aktuální stav počasíČR a na SK ZDE kamery ZDE.
* Nejlevnější státy světa kde se dá žít / Cheapest Countries To Live In The World Here.

PROSÍM přispějte něco

Budeme rádi, když nám přispějete libovolnou částku na provoz těchto našich stránek, neboť Ning web hosting nám ročně účtuje 239 dolarů, t.j. zhruba 6.000Kč/rok.
Seznamy přispívajících jsou ZDE.

účet v Eurech je u:
Fio banka
, č. účtu: 2301716634/2010
IBAN: CZ2420100000002301716634
BIC/SWIFT kód je: FIOBCZPPXXX
(do zprávy napište DAR od: - Vaše jméno nebo Váš nick)

účet v Kč je u:
Fio banka
, č. účtu: 2800690360/2010
IBAN: CZ4020100000002800690360 
BIC/SWIFT kód je: FIOBCZPPXXX
(do zprávy napište DAR od: - Vaše jméno nebo Váš nick)

Vaším příspěvkem současně podpoříte i projekt popsaný v článku: Máte-li zájem o setkávání, sdružování nebo o komunitní soužití či permakulturu, dejte nám vědět, můžeme vám poskytnout menší, nebo třeba i několika hektarové pozemky Uvedeno ZDE.

* Předem Vám za dary velice děkujeme a na oplátku vám věnujeme tohle: Co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili, aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu - ZDE.

Již zhruba před 10 lety jsem se pokoušel zrealizovat tohle: podrobnosti ZDE. S realizací společné komunity to prozatím dopadlo tak, jak je popsáno v článku: Máte zájem bydlet někde v krásné přírodě, v komunitě stejně smýšlejících spirituálně založených ezoušů, jako jsem např. já? :-) Uvedeno ZDE.

10 způsobů, jak přestat být otrokem a svrhnout pyramidy kontroly (jak se osvobodit od ovládacích chapadel zkorumpovaného otročujícího vládnoucího systému) Uvedeno ZDE.

* Stále větší počet podomácku vyráběných, elitou záměrně potlačovaných zařízení na výrobu volné energie zapříčiní zhroucení pyramidy prohnilé, zkorumpované světovlády. Jestlipak víte proč? :-) Uvedeno ZDE.

* Proč ve světě dojde vbrzku k obrovským změnám, aneb co se bude velice brzo dít a z jakých důvodů. - ZDE.

Pořiďme si naše vlastní centrum kde se budem moci společně scházet

Štěstí přeje připraveným. Proto je třeba založit neziskovou organizaci již dnes. Mnohem více ZDE a v článku: Chystáte se na nějaký předražený seminář? Pokud ano, pak Vás možná budou zajímat naše názory - ZDE. * Máte zájem se scházet, pobývat nebo bydlet v krásné přírodě s nekonfliktními, spirit. založenými lidmi? - ZDE.


* Nechte se inspirovat nápady, vynálezy a moderní technologií, umožňující nám ŽÍT téměř BEZ PENĚZ - ZDE.
* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL - ZDE.
* Krásné a levné bydlení, které lze dle přání umístit třeba někde v krásné přírodě mimo civilizaci. Uvedeno ZDE.


* Máte zájem stát se vlastníkem 500m2 pozemku v hezké přírodě za pouhých 25.000Kč? - ZDE.
* Co přesně permakultura vlastně je a možnost jak a kde s ní můžete začít i vy - ZDE.


* NEJEN nákup, prodej a pronájem nemovitostí za rozumné ceny (chaty, zahrady, venkovská stavení, domy, louky, lesy atp.) ale i možnost rekreace, alternativního bydlení, životního stylu a vzájemné pomoci - ZDE.

Nejnovější aktivity

Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
před 5 hodinami
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
před 17 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Zveřejnění důkazů je součástí pokusu probudit ovce do reality existence gangsterské globální nad-vlády, která se ovšem díky odhalování utajovaných skutečností už konečně hroutí v základech uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Odkiaĺ vedela lekárka, pred niekoľkými rokmi čo sa bude diať? (dnes se to ovgšem jmenuje Covid 19, nikoliv prasečí chřipka) Video je pod názvem: Irena Rosnerova ZDE: (pusťte si zvuk)Související…"
před 20 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Stádo hlupáků se opět nechalo nejen obalamutit. Patříte mezi ně? Pokud ano, je nejvyšší čas, abyste se konečně probudili, nebo to s vámi nedopadne dobře! uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Odkiaĺ vedela lekárka, pred niekoľkými rokmi čo sa bude diať? (dnes se to ovgšem jmenuje Covid 19, nikoliv prasečí chřipka) Video je pod názvem: Irena Rosnerova ZDE: (pusťte si zvuk)Související…"
před 21 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Vědecky dokázána souvislost mezi koronavirem a 5G. Dejme proto v ČR a SR stop 5G, jelikož jde nejen o Vaše zdraví, ale i o Vaši fyzickou a duševní svobodu uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Odkiaĺ vedela lekárka, pred niekoľkými rokmi čo sa bude diať? (dnes se to ovgšem jmenuje Covid 19, nikoliv prasečí chřipka) Video je pod názvem: Irena Rosnerova ZDE: (pusťte si zvuk)Související…"
před 21 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Pandemie začala se spuštěním sítí 5G, kdekoli byla použita, jelikož "tajemné" srážení krve zabíjí pacienty s koronavirem, protože elektromagnetické záření způsobuje srážení krve a nedostatek kyslíku! uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Odkiaĺ vedela lekárka, pred niekoľkými rokmi čo sa bude diať? (dnes se to ovgšem jmenuje Covid 19, nikoliv prasečí chřipka) Video je pod názvem: Irena Rosnerova ZDE: (pusťte si zvuk)Související…"
před 21 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Kolosální podvod zvaný Koronavirus a snahy zavést povinné očkování. Ve vlastním zájmu byste měli být v obraze, neboť když nevíte, co je na Vás/nás chystáno, tak jak se chcete proti tomu ubránit? uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Odkiaĺ vedela lekárka, pred niekoľkými rokmi čo sa bude diať? (dnes se to ovgšem jmenuje Covid 19, nikoliv prasečí chřipka) Video je pod názvem: Irena Rosnerova ZDE: (pusťte si zvuk)Související…"
před 21 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Operace “Bouře” a ZMĚNA SOCIÁLNÍHO ŘÁDU NA PLANETĚ ZEMI uživatele Zlaté Živé Světlo.
"… Kdo kontroluje peníze, ovládá svět. Seznamte se s panem Rothschildem. Skutečným šéfem našich vlád: (Ahoj vy tam, jmenuji se Jacob Rothschild. Jmění mé rodiny je 500…"
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Pryč z EU - pádné důvody (dokument, 2019, česky, 53 minut) + související články a videa uživatele Zlaté Živé Světlo.
"... Nestačí, že Německo vyvolalo dvě světové války a za tu druhou nikdy nezaplatilo reparace. Nestačí, že se největší měrou podílelo na novém rozkradení naší země v rozsahu…"
úterý
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Je vám známo, že do EU cpeme zhruba 4x více peněz, než od ní dostáváme zpět, aneb další pádné důvody proč je třeba prosadit vystoupení z EU (V množství je obrovská moc!) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"... Nestačí, že Německo vyvolalo dvě světové války a za tu druhou nikdy nezaplatilo reparace. Nestačí, že se největší měrou podílelo na novém rozkradení naší země v rozsahu…"
úterý
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu EU nás okrádá, vzpružila si svou vlastní ekonomiku na úkor východního bloku, který si porobila, zotročila a ožebračila nás. Nejen z tohoto důvodu je třeba z EU vystoupit uživatele Zlaté Živé Světlo.
"... Nestačí, že Německo vyvolalo dvě světové války a za tu druhou nikdy nezaplatilo reparace. Nestačí, že se největší měrou podílelo na novém rozkradení naší země v rozsahu…"
úterý
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Proč je třeba usilovat o to, abychom všichni co nejdříve vystoupili z Evropské Unie. uživatele Zlaté Živé Světlo.
"... Nestačí, že Německo vyvolalo dvě světové války a za tu druhou nikdy nezaplatilo reparace. Nestačí, že se největší měrou podílelo na novém rozkradení naší země v rozsahu…"
úterý
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Tajemství peněz - největší podvod v historii lidstva (proč je to gigantický podvod, jak jej bojkotovat a proč dříve či později tak jako tak zkolabuje) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Skryté mechanismy otroctví Uvedeno ZDE.* 1) Peníze jsou podvod 2. Dluh je fikce 3. Média jsou manipulace 4. Vláda je korporace. Celý článek s názvem: 4 kruté pravdy, které…"
úterý
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse 1. Peníze jsou podvod 2. Dluh je fikce 3. Média jsou manipulace 4. Vláda je korporace. (4 kruté pravdy, které vás probudí z iluze) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Skryté mechanismy otroctví Uvedeno ZDE.* Patológia spoločnosti, jak se dobrovolně stáváme snadno ovladatelným otrokem zkorumpovaného systému a jak z toho ven Uvedeno ZDE.* Pravé důvody…"
úterý
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Již před 60ti lety se produktivita zvyšovala tak rychle, že by nám dnes měl postačit jen jeden příjem, s pracovní dobou jen 10 hodin týdně! Víte proč tomu tak není, necháme si to nadále líbit, nebo? uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Skryté mechanismy otroctví Uvedeno ZDE.* Patológia spoločnosti, jak se dobrovolně stáváme snadno ovladatelným otrokem zkorumpovaného systému a jak z toho ven Uvedeno ZDE.* Pravé důvody…"
úterý
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Pravé důvody proč je vše stále dražší a dražší, proč je vše stále více byrokratické, složitější a hektické, a proč vznikají války - texty videa a obrázky které Vám otevřou oči uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Skryté mechanismy otroctví Uvedeno ZDE.* Patológia spoločnosti, jak se dobrovolně stáváme snadno ovladatelným otrokem zkorumpovaného systému a jak z toho ven Uvedeno ZDE.* Již před 60ti lety…"
úterý
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Patológia spoločnosti, jak se dobrovolně stáváme snadno ovladatelným otrokem zkorumpovaného systému a jak z toho ven uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Skryté mechanismy otroctví Uvedeno ZDE.* Pravé důvody proč je vše stále dražší a dražší, proč je vše stále více byrokratické, složitější a…"
úterý
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
pondělí
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Obáváte se nemocí, obzvláště těch tzv. smrtelných? Tak se už nebojte, shlédněte fakta a začněte se léčit sami! :-) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* ŽIVĚ: Josef Zika - Nové alternativní způsoby léčení podložené vědeckými důkazy Video ZDE. (Návod na opravy svého hmotného těla.)"
pondělí
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Obáváte se nemocí, obzvláště těch tzv. smrtelných? Tak se už nebojte, shlédněte fakta a začněte se léčit sami! :-) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* ŽIVĚ: Josef Zika - Nové alternativní způsoby léčení podložené vědeckými důkazy Video ZDE. (Návod na opravy hmotného těla.)"
pondělí

© 2020   Created by Zlaté Živé Světlo.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby