* Holistic Remote Healing - Holistické léčení na dálku - Uvedeno ZDE.

Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light

vnitřního věčného světla a jeho moudrosti- of inner eternal light and its wisdom

*
co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili,aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu zde

Posolstvo pre dnešný deň - 28.7.2011

Svetlo, ktoré žiari vo Vašich srdciach otvorením dúhovej brány času sa ukotvilo v každom z Vás kto svetlo tvorí, aby sa objavilo i na iných miestach Vašej Zeme. Tak výrazne a intenzívne svietiace a pripomínajúce Vám, že všetko čo uvidíte je nové. Novým lomom svetelných paprskov, novou intenzitou väzieb, novým jasom a novou láskou. Väzbou  na predchádzajúci stupeň, ktorý tvorí komplexný celok farieb do ktorých ste vstúpili, ukotviac sa v stupni záverečnom - treťom - trojdimenzionálneho sveta polarít.

     

Viažete na seba prichádzajúcu lásku, ktorá má krídla motýľa, jeho ľahkosť, priesvitnosť, nenútený pohyb a dotýkajúc sa Vás Vám otvorí svojimi krídlami zrak. Videnie nového sveta. Ste stále ešte na Zemi. Vnímate ju, láme Vás hmota, ale už jej utekáte. Už Vás nezdolá. Viažete sa každou nitkou svojho tela na nový svet, ktorý Vás očakáva. Už máte všetko nachystané, pripravené, umyté, zošité, rozdelené a tvoríte realitu svojím vedomím. Vytvárate si svet, ktorý zodpovedá Vašim predstavám. Svet plný lásky, pochopenia a porozumenia. Ľahúčko sa vznášajúci nad Vašimi hlavami. Krúžiaci ako vážka a čakajúci na chvíľu spojenia. Imaginárny, nedotknuteľný, plný intenzívneho svetla. Žiarivý, trblietajúci sa, aby Vám ukázal všetky farby jeho dúhy, ktoré svietia neónovou farbou. Ste pripravení, plne koncentrovaní, stojíte v radoch podľa výšky Vášho vedomia a odpočítavate čas. Odstrihujúc dieliky, dni ,metra čakania. Dúfajúc, že ten ďalší už bude záverečný. Posledný, ktorý dopadne na Zem.

     

Svet lásky, ktorý je už na dosah uzavretím, zaklapnutím dvier troch stupňov brán Vám chce povedať, že jeho príchod bude zďaleka vidieť. Na oblohe, vo Vás, všade navôkol, kde sa rozhostí ticho a kľud. Nečakane Vás objíme svetlom prichádzajúcim od severného pólu a povie  - poď, už si môj. Celý, celistvý a nádherný. Tak ako som si Ťa predstavoval. Ako som chcel Ťa vidieť. Vrátiť sa ? To by si chcel ? Do minulého času ? Niet odvahy so mnou letieť ? Zrazu, keď ma vidíš si dostal strach ? Z čoho ? Zo svetla ? Z lásky ? Z farieb, ktoré nepoznáš ? To je Tvoj svet. Spomeň si vlastným srdcom na čas, kedy si v ňom žil a vnímal ho všetkými zmyslami. Tak žiari i teraz. Rovnakou farbou. Je takisto nádherný ako predtým bol. Len Ty si už zabudol. Nepamätáš si jeho tóny. Ako znejú, voňajú, cinkajú a kreslia nádhernú paletu túžby a snov, ktoré sú v jeho svetle splnené do poslednej kvapky. Spomeň si človek, čo všetko si zvládol, aby si prišiel až sem. Do blízkosti svetla a mal možnosť ho uvidieť. Dotknúť sa ho, žasnúť nad všetkým čo predstavuje, obsahuje a plní. Spomeň si na schopnosti, ktoré si mal. Kam si dokázal ísť keď si chcel. Čoho si sa "dotkol" menilo tvary. Na čo si sa pozrel bolo krajšie a krajšie, podľa Tvojich predstáv. Spomeň si a nezostávaj stáť nabudený obavou z neznáma. Z toho čo príde. Pretože druhé "poď" už nebude. 

     

Je to príval, vlna svetla, ktorá má len jeden smer. Zoberie Ťa so sebou, keď budeš chcieť. Nebudeš musieť plávať. Ona Ťa naučí hojdať sa na vlnách  -  LÁSKY. Pripútajúc Ťa k sebe záchrannou vestou Mer-Ka-By žiariacou ako kryštál. V jej objatí budeš v bezpečí. Ako dieťa v lone matky. V bublinke času otvárajúcej svoj portál, aby Ťa uvítala svetlom. Stúliš sa do klbka, zavrieš oči a budeš si predstavovať, aké to bude až "pristaneš". Kto všetko na  Teba bude čakať. Či tí, ktorí odišli už dávno, alebo iní. Či nájdeš svojich blízkych, keď Vás čas tak rozdelí. Áno, nájdeš všetkých, ktorých budeš hľadať a chcieť nájsť. Tak ako oni Teba. Bude to akoby ste "spadli" z neba a zrazu pristáli opäť tam, kde predtým. Presvietení, prežiarení, šťastní, že ste let zvládli. A že sa nič nezmenilo. Tí, ktorí tam nebudú - nebudú Vám chýbať. Budú len ozvenou v čase, kde potrebujú zostať, aby sa naučili rásť. Svojím vedomím. 

     

Keď otvoríte oči a zbadáte priestor v ktorom ste žili, budete prekvapení -  že ste inde. Na inom mieste času. S inou oblohou, Slnkom, svetlom, hviezdami žiariacimi dňom i nocou na Vašej oranžovej oblohe plnej tepla a lásky. Vtáky, motýle priletiace k Vám, budú s aureolou svietiacej dúhy ukazovať, kde je kvet a strom a Vy prekvapení láskou, ktorú z nich budete cítiť pôjdete v ich "stopách", aby ste sa sami presvedčili o tom čo zdiaľky vidíte. Žasnete, túžite sa dotknúť. Nedarí sa Vám ? Vaše ruky jemne sa dotýkajúce vzduchu, ktorým prenikajú, aby sa priblížili ku stromu sú ním hladené, obalované. Trblietaním, vlnením svetla. A Vaše lúky a stráne zaliate iným svetlom ako poznáte  -  disperzným  -  Vám ponúkajú pohľad na nový žiarivý svet. A Vy cítite ako dýcha, žije, hýbe sa. Dotýkajúc sa Vášho srdca. Ste ním a on je Vami. Splynutím. Ste jedným bytím, jednou žiarivou existenciou nového času. Vy a Váš staro-nový svet.

     

"Ufujazdili" ste hmote - máte ju za sebou. A teraz stojíte a pozeráte sa, aký je Váš dom. Je tiež plný svetla ? Alebo sa Vám to zdá, keď sa naň zdiaľky dívate. Stojac na lúke a nemôžuc od nej odtrhnúť zrak. Nie, nezdá sa Vám to. Aj Váš dom žiari v novom svetle, s novým obalom, odleskom skla a drahokamu. Ale priestor je ten istý. Len niečo ubudlo, pribudlo, doplnilo sa, vyzdobilo a zfarebnelo. A tie kvety, kto ich tam dal na skrinku, ktorú poznáte? Ten stôl bol iný. Bol kovový. Prečo je z dreva...?  Kde je tá hmota, ktorá tu bola predtým. A okno nemá to sklo, ktoré mávalo. Je žiarivé, "zasklené" svetelnou vrstvou, ktorou sa tiež nikto nedostane dnu. Ale báť sa nemusíte. Už tu nežije nikto, kto by chcel ublížiť, zobrať násilím, zraniť či vybúriť svoj hnev. Ste všetci jedným. Vedení láskou nového času.

     

Tak vstúpte. Všetko čo vidíte poznáte. Vytvorili ste si to sami. Abyste mali kam prísť, kde žiť a s kým. Zaplnili ste si svoj priestor.  L á s k o u. Všeobjímajúcou Vás a všetkých, ktorí prídu, zaklopú, aby Vás pozdravili, zdieľali s Vami šťaste tohto nového sveta. Budete im mať čo ponúknuť. Vytvorili ste si to sami. Keď ste svojím vedomím po nociach odchádzali cez časovú bránu, aby keď sa vrátite domov, bolo všetko tak ako má byť.  Nové, čisté, žiariace, upratané, naleštené a čakajúce na Váš príchod.

 

                                                                                                                         

S láskou Féva

Ilona Pálušová


Odkaz je možné v neskrátenej a neupravenej verzii ďalej šíriť nekomerčným spôsobom, len za podmienky uvedenia aktívneho odkazu www.anjelska.sk

Zobrazení: 268

Komentář přidal(a) Ywet dne 30.Červenec.2011 v 20:22
pri tomto posolstve som úplne uletela. Prejem vám tiež príjemný úlet :)
Komentář přidal(a) Ywet dne 30.Červenec.2011 v 21:01

 http://www.anjelska.sk/

k tomuto dátumu ešte uvádza 28.7.2011 - Zlom, Prerod, Láska, Voľnosť, Zdieľanie, Všetko. Nastáva Čas - Čas Lásky, Čas Svetla. Láska, Láska, Láska. Srdce je kľúč. Prosím vás, uzemňujte sa / ukotvite sa v Srdci Matky Zem. Tieto dni až do 6.8. 2011 vás chcem veľmi pekne poporosiť o vaše naladenie sa na svoje Srdce, v prepojení s každým Srdcom na Matke Zem, v plnom prepojení so Srdcom Matky Zem. Sme Jedno. V sekcii Féva je pre vás vložený aktuálny odkaz, rovnako ako aj dnešné kódy v galérii Féva. Na Novú Zem vstúpime "nahí", po čom túžite? Čo vás napĺňa? Aký život, "nový" život chcete žiť? Tvorte v Láske, zhmotňujte myšlienkou seba v Čase Svetla na Novej Zemi. Bránou neprejde nič čo bolo egom - protisvetlom. Tanec Lásky začal.

Komentář přidal(a) Zlaté Živé Světlo dne 2.Srpen.2011 v 22:14
Komentář přidal(a) Zlaté Živé Světlo dne 3.Srpen.2011 v 9:36
Chcete-li se stát nositelem a zářičem vnitřního duchovního světla, přečtěte si návod jak na to, uvedený zde: http://www.inner-light.ning.com/profiles/blogs/jak-se-propojit-se-s...

Přidat komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light!

Přidejte se ke komunitě Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.

Různé info související hlavně s transformací a trans-mutací, čili s přechodem do páté, pozitivně polarizované dimenze.

Info, nabídky, počasí

Blogy a texty od admina, zakladatele komunity jsou: ZDE a ZDE a ZDE a ZDE a na trefy.cz ZDE.

TOPlist

Toto počítadlo načítá od 2. 10. 2014 10:00


Děkuji Vám mnohokrát za další Vaše příspěvky na webhosting těchto stránek. (výpisy všech došlých příspěvků jsou uvedeny v jednotlivých seznamech) Uvedeno ZDE. (nyní je účet jak v Kč, tak i v Eurech)
Těm, kteří na provoz stránek přispěli, poskytuji zcela zdarma:
Holistické léčení na dálku - Holistic Remote Healing Uvedeno ZDE.
Podmínky pro registraci. Pokud se sem chcete zaregistrovat, je třeba vyplnit i vaše narození, jinak se vám registrace nezdaří. Nejnižší věk určený Ningem je 13 let!
Důležité upozornění: Členstvím na těchto stránkách souhlasíte s tím a berte na vědomí, že veškerá Vámi uvedená data (včetně osobních), která jste na těchto stránkách uvedli a uvedete, jsou a budou veřejně přístupná.
* Svou vlastní osobní reklamní stránku si můžete vytvořit ZDE.

* Výměnný - bárterový obchod: detaily ZDE.

* Očekávané zázraky už začaly. Na mnoha místech světa se vytvořil výměnný obchod oproštěný od peněz, obzvláště těch cizích. Kdy tomu otevřou dveře i Čecho-Slováci? - ZDE.
* Typy na výlety, turistiku a rekreaci Uvedeno ZDE.

* Výleťák, typy na výlety. Videa na streamu. Uvedeno ZDE.

* Odkazy na možnost srazu někde na rekreačních pobytech (třeba i v zahraničí), které jsou za příznivou cenu. Uvedeno ZDE.
Inspirace různých způsobů přestavby dodávky na cestovní či běžné obydlí - ZDE.

Aktuální teploty kdekoliv ve světe ZDE, ZDE a ZDE.

Stav počasí a předpověď počasí kteréhokoliv místa na světě najdete ZDE nebo ZDE nebo ZDE.

Aktuální stav počasíČR a na SK ZDE kamery ZDE.
* Nejlevnější státy světa kde se dá žít / Cheapest Countries To Live In The World Here.

PROSÍM přispějte něco

Budeme rádi, když nám přispějete libovolnou částku na provoz těchto našich stránek, neboť Ning web hosting nám ročně účtuje 239 dolarů, t.j. zhruba 6.000Kč/rok.
Seznamy přispívajících jsou ZDE.

účet v Eurech je u:
Fio banka
, č. účtu: 2301716634/2010
IBAN: CZ2420100000002301716634
BIC/SWIFT kód je: FIOBCZPPXXX
(do zprávy napište DAR od: - Vaše jméno nebo Váš nick)

účet v Kč je u:
Fio banka
, č. účtu: 2800690360/2010
IBAN: CZ4020100000002800690360 
BIC/SWIFT kód je: FIOBCZPPXXX
(do zprávy napište DAR od: - Vaše jméno nebo Váš nick)

Vaším příspěvkem současně podpoříte i projekt popsaný v článku: Máte-li zájem o setkávání, sdružování nebo o komunitní soužití či permakulturu, dejte nám vědět, můžeme vám poskytnout menší, nebo třeba i několika hektarové pozemky Uvedeno ZDE.

* Předem Vám za dary velice děkujeme a na oplátku vám věnujeme tohle: Co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili, aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu - ZDE.

Již zhruba před 10 lety jsem se pokoušel zrealizovat tohle: podrobnosti ZDE. S realizací společné komunity to prozatím dopadlo tak, jak je popsáno v článku: Máte zájem bydlet někde v krásné přírodě, v komunitě stejně smýšlejících spirituálně založených ezoušů, jako jsem např. já? :-) Uvedeno ZDE.

10 způsobů, jak přestat být otrokem a svrhnout pyramidy kontroly (jak se osvobodit od ovládacích chapadel zkorumpovaného otročujícího vládnoucího systému) Uvedeno ZDE.

* Stále větší počet podomácku vyráběných, elitou záměrně potlačovaných zařízení na výrobu volné energie zapříčiní zhroucení pyramidy prohnilé, zkorumpované světovlády. Jestlipak víte proč? :-) Uvedeno ZDE.

* Proč ve světě dojde vbrzku k obrovským změnám, aneb co se bude velice brzo dít a z jakých důvodů. - ZDE.

Pořiďme si naše vlastní centrum kde se budem moci společně scházet

Štěstí přeje připraveným. Proto je třeba založit neziskovou organizaci již dnes. Mnohem více ZDE a v článku: Chystáte se na nějaký předražený seminář? Pokud ano, pak Vás možná budou zajímat naše názory - ZDE. * Máte zájem se scházet, pobývat nebo bydlet v krásné přírodě s nekonfliktními, spirit. založenými lidmi? - ZDE.


* Nechte se inspirovat nápady, vynálezy a moderní technologií, umožňující nám ŽÍT téměř BEZ PENĚZ - ZDE.
* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL - ZDE.
* Krásné a levné bydlení, které lze dle přání umístit třeba někde v krásné přírodě mimo civilizaci. Uvedeno ZDE.


* Máte zájem stát se vlastníkem 500m2 pozemku v hezké přírodě za pouhých 25.000Kč? - ZDE.
* Co přesně permakultura vlastně je a možnost jak a kde s ní můžete začít i vy - ZDE.


* NEJEN nákup, prodej a pronájem nemovitostí za rozumné ceny (chaty, zahrady, venkovská stavení, domy, louky, lesy atp.) ale i možnost rekreace, alternativního bydlení, životního stylu a vzájemné pomoci - ZDE.

Nejnovější aktivity

Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
před 5 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Meditace&vizualizace na TRVALÉ vzájemné propojení všech nositelů světla a vytvoření jednotného tvořivého energetického pole, potřebného pro odstranění negativity ze světa a přípravu na událost uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Výzvy této doby. 16.9.2020 Patricia Cota-Robles Video ZDE."
před 5 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Velice potřebná a důležitá meditace & vizualizace podporující a urychlující vzestup na vyšší úroveň vědomí a existencí uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Výzvy této doby. 16.9.2020 Patricia Cota-Robles Video ZDE."
před 5 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Vědecky dokázána souvislost mezi koronavirem a 5G. Dejme proto v ČR a SR stop 5G, jelikož jde nejen o Vaše zdraví, ale i o Vaši fyzickou a duševní svobodu uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Robert F. Kennedy, Jr. - Preslov na tlačovej konferencii v Berlíne o vakcínach a 5G Video ZDE. * Dr. Carrie Madej – Urgentní informace o vakcíně proti covidu-19 (text videa) ZDE. * Robert F. Kennedy, jr. podal…"
před 6 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Dr. Carrie Madej – Urgentní informace o vakcíně proti covidu-19 (text videa) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Robert F. Kennedy, Jr. - Preslov na tlačovej konferencii v Berlíne o vakcínach a 5G Video ZDE. * Robert F. Kennedy, jr. podal 23.9.2020 žalobu na farmaceutickou společnost Merck kvůli očkování proti HPV vakcínou…"
před 6 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Dr. Buttar – Roušky, 5G a vakcíny: Dokonalá (brutální) bouře pro covid-19 uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Robert F. Kennedy, Jr. - Preslov na tlačovej konferencii v Berlíne o vakcínach a 5G Video ZDE. * Dr. Carrie Madej – Urgentní informace o vakcíně proti covidu-19 (text videa) ZDE. * Robert F. Kennedy, jr. podal…"
před 6 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Peter Staněk: Studie se shodují, že na planetě by mělo být optimálně jen 1,5–2 miliardy lidí (video odhaluje, proč by ne-mocní nejraději většinu lidí vyhubili, zbytek očipovali a dálkově ovládali) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Robert F. Kennedy, Jr. - Preslov na tlačovej konferencii v Berlíne o vakcínach a 5G Video ZDE. * Dr. Carrie Madej – Urgentní informace o vakcíně proti covidu-19 (text videa) ZDE. * Robert F. Kennedy, jr. podal…"
před 6 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Archontská síť (neboli sít bezduchých entit) tvořících 3./4.D Matrix uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Třetí světová válka – kdo stojí proti lidstvu. 1. a 2. Díl Video ZDE.* ŠOK(adrenochrom) Video ZDE.* Světové zpravodajské agentury si myslí, že žijeme v matrici…"
před 6 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Peter Staněk: Studie se shodují, že na planetě by mělo být optimálně jen 1,5–2 miliardy lidí (video odhaluje, proč by ne-mocní nejraději většinu lidí vyhubili, zbytek očipovali a dálkově ovládali) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* V první řadě neodmítejte vakcínu agresivně a bez udání důvodu, a nebo proto, že ji jednoduše třeba nechcete a máte strach, že Vás otráví, nebo že jste četli, že to je jed o…"
před 8 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Peter Staněk: Studie se shodují, že na planetě by mělo být optimálně jen 1,5–2 miliardy lidí (video odhaluje, proč by ne-mocní nejraději většinu lidí vyhubili, zbytek očipovali a dálkově ovládali) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Z Austrálie, speciálně ze státu Victoria a města Melbourne v čele se stal fašistický stát. Cenzura, zatýkání, zákaz vycházení v noci, přes den max do vzdallenosti…"
před 8 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Peter Staněk: Studie se shodují, že na planetě by mělo být optimálně jen 1,5–2 miliardy lidí (video odhaluje, proč by ne-mocní nejraději většinu lidí vyhubili, zbytek očipovali a dálkově ovládali) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Dr. Rashid Buttar na stanici NNN k současné situaci - velmi důležité - čtěte a hlavně ŠIŘTE, ŠIŘTE, ŠIŘTE *…"
před 8 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Peter Staněk: Studie se shodují, že na planetě by mělo být optimálně jen 1,5–2 miliardy lidí (video odhaluje, proč by ne-mocní nejraději většinu lidí vyhubili, zbytek očipovali a dálkově ovládali) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"*Další důkaz toho, že celej ten virovej humbuk je jen obrovský podvod. Nákupy testů už v roce 2017 a 18? To jako fakt?! To někde vyhrabali Nostradama a on jim řekl, že to vypukne v Číně a pak se to…"
před 8 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Peter Staněk: Studie se shodují, že na planetě by mělo být optimálně jen 1,5–2 miliardy lidí (video odhaluje, proč by ne-mocní nejraději většinu lidí vyhubili, zbytek očipovali a dálkově ovládali) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Hodnota koncentrace oxidu uhličitého měřená pod maskou.Hodnota se zvyšuje na více než 10ti násobek toho, co je povoleno na pracovišti. Hodnota by se během testu dále zvyšovala, ale…"
před 8 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Peter Staněk: Studie se shodují, že na planetě by mělo být optimálně jen 1,5–2 miliardy lidí (video odhaluje, proč by ne-mocní nejraději většinu lidí vyhubili, zbytek očipovali a dálkově ovládali) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Úzce související videa a články:* Dr. Carrie Madej – Urgentní informace o vakcíně proti covidu-19 (text videa) Uvedeno ZDE.* Proč je nošení roušek velice škodlivé…"
před 8 hodinami
Příspěvek do blogu uživatele Zlaté Živé Světlo

Peter Staněk: Studie se shodují, že na planetě by mělo být optimálně jen 1,5–2 miliardy lidí (video odhaluje, proč by ne-mocní nejraději většinu lidí vyhubili, zbytek očipovali a dálkově ovládali)

* Peter Staněk 1. díl: Studie se shodují, že na planetě by mělo být optimálně jen 1,5–2 miliardy lidí Cideo ZDE. (ve vlastním zájmu si to poslechněte)           …Zobrazit další
před 9 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Trošku vzdělávání o naší skutečné historii (naši nibiruánští mentoři) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Člověk byl stvořen geneticky, padlými, prdlými, egoistickými "anděli". Pokud by člověk byl skutečně stvořen nejvyšší inteligencí Univerza, tzn. tzv. "Bohem" s velkým B,…"
před 12 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Tak jak to vlastně doopravdy bylo a kdo a proč nám podsouvá polopravdy? Toť otázka za zilión! :-) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Člověk byl stvořen geneticky, padlými, prdlými, egoistickými "anděli". Pokud by člověk byl skutečně stvořen nejvyšší inteligencí Univerza, tzn. tzv. "Bohem" s velkým B,…"
před 12 hodinami
Uživatel Tibor Lapoš uvádí jako oblíbený příspěvek blogu Masky dolů!!!!! Následné škody jsou trvalé, varuje neuroložka uživatele Ina Obr
před 19 hodinami
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
před 19 hodinami
Tibor Lapoš si oblíbil(a) diskusi Mystérium tvoření světů a jejich realit konečně odhaleno. Pokud již nechcete být snadno ovladatelnou loutkou, tak si to ve vlastním zájmu celé prostudujte! uživatele Zlaté Živé Světlo
před 19 hodinami

© 2020   Created by Zlaté Živé Světlo.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby