* Holistic Remote Healing - Holistické léčení na dálku - Uvedeno ZDE.

Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light

vnitřního věčného světla a jeho moudrosti- of inner eternal light and its wisdom

*
co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili,aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu zde


od uživatele Ilona Pálušová dne 5. říjen 2011 v 13:13

 

     Svetlo ako súčasť trojdimenzionálneho sveta so svojou hranicou tmy, ktorá tvorí jeho protipól. Dve neoddeliteľne fungujúce súčasti sveta polarít. Jedna i druhá so svojimi pravidlami existencie, ukazujúca svoju silu svojím spôsobom a tým sa zviditeľňujúca. Jedna i druhá  je súčasťou Vášho sveta. Približujúc sa k momentu zmeny, ku svetu svetla, zväčšuje svetelná časť svoj objem. Má väčšiu silu, čiže prevahu. Rastie, "polievaná" potenciálom  žiarenia dopadajúceho na Zem,  nesúceho  lásku a informácie princípu  najvyššieho dobra. 

     Ponúka možnosť uvedomiť si samého seba. Uvedomiť si do ktorej kategórie v danej chvíli človek patrí. Či do svetelnej, alebo materiálnej. Je to schopnosť vidieť sa vlastným pohľadom. Zadívať sa na svet a svoj život novým úhlom zorného poľa. A pevne vo svojom presvedčení stáť. Byť jednoducho sám sebou. Človekom svetelným, človečenským. Alebo opačne orientovaným. Svoj život tak držíte vo svojich rukách. Rozhodnutím sa  -  do ktorej kategórie patríte podľa svojho spôsobu života. Výber závisí len na Vás, pretože iba Vy máte právo sa rozhodovať o svojom ďalšom živote. Vybrať si svoju ďalšiu cestu po ktorej pôjdete. Nič Vás už nezastaví, ale súčasne nikto Vám už do nej nedokáže vstupovať. Vy viete a ste presvedčení o svojej pravde. Ako treba žiť, konať a tým si vyberáte smer svojej svetelnej časovej brány  -  alebo brány materiálnej. Je to vystupovanie  z doterajšieho  materiálneho sveta dvoch polarít. Z dvoch pojmov, dvoch rovín videnia.

     Ak ste pozitívne naladení, vidíte a snažíte sa vidieť len to krásne čo človeku svet ponúka, priťahujete si takú realitu k sebe a tvoríte ju.  Ale ak ste nastavení na opačný pohľad, deje sa Vám to isté o čom svojou negativitou uvažujete. Preto je dôležité akým smerom sa dívate a chcete dívať. Či do svetla - do lásky, šťastia, komplexu všetkého čo šťastie definuje. Alebo do tmy  -  deštrukcie, nešťastia, bolesti, strachu. Tým sa stávate súčasťou jedného, alebo druhého sveta. Pretože v prípade negativity svojimi pocitmi kŕmite, živíte tmavú súčasť tejto reality. Stávate sa bohatou výživou entít, síl, energií. A naopak pozitívnym prístupom k životu im uberáte silu a plníte misku šťastia nielen svojich životov, ale celej pozitívnej polarity sveta. Váš postoj k životu je tým  tiež súčasťou Vášho rozhodnutia kam a ako chcete ďalej kráčať, na pôdu ktorej Zeme chcete vstúpiť. Novej, svetelnej  -  alebo starej polaritnej. Je to Vaše rozhodnutie, moji milí.

     Tak veľmi by sme Vám chceli pomôcť a povedať - ...zastav sa človek a konaj len v zmysle najvyššieho dobra. Konaj len s láskou k sebe, k druhému, k celej Tvojej Zemi. 

     Hologram svetla, hologram hrubej hmoty, ktorý sa v závere otvorí, aby preniesol ilúziou Vášho času každého na miesto kam patrí. Jeho vlastným výberom. Hologram nie je len prenesením "tieňa" Zeme na iné pásmo času. Pôvodné, alebo nové. Je to systém energetických uzlov, ktoré si ľudstvo v priebehu stáročí samo vytváralo. Postupne sa zaraďovalo na jednu, alebo druhú stranu. A tak zhmotňovalo svoju budúcnosť. Človek má vždy voľbu. Jeho budúcnosť nie je pevne daná a určená. Má právo sa rozhodnúť a tým rastie v zmysle univerzálneho dobra. Tým určuje svoju novú realitu. Postupným rastom, alebo "prešlapovaním" v stále rovnakej vibrácii, frekvencii. "Vlnením" sa toho istého spôsobu života. Jeho stagnáciou.

     Definitívne rozhodnutie, že ....chcem byť iný, lepší v prospech nielen seba, ale všetkých.......ho mení a nasmerováva na cestu rastu. Váš svet stojí pred rozhodnutím. Cesta svetelná je nami už mnohokrát opísaná a vysvetlená a v tomto stupni zmien už každý kto na ňu patrí vie čo bude ďalej.

     Ale Vy ostatní stojíte tiež na tejto križovatke vekov populácie. Na dialnici univerza. Pripravení na štart do svojho sveta matérie. Viete akým spôsobom  žijete -   i keď mnohí si to vo svojom vnútri nepriznajú. Ale sú i takí, ktorí si uvedomujú, kde robili chyby, čo ich ťaží ako závažie v srdci. Komu ublížili bez dovolenia  princípu ľudskosti. A je to nielen vzťah k ľuďom navzájom, ale i k Vašej Zemi.

     Málokto z Vás pripúšťa skutočnosť, že Zem nie je len hlinou s kopou kameňov, trávy, dreva, vôd, ktoré sa z Vášho pohľadu dajú zpracovať a využiť v prospech seba. Málokto z Vás vníma Zem ako živého tvora, ktorý vie, preciťuje, má svoje bolesti, ťarchy duše, zranené srdce a vnútro. Vami. Človekom, ktorý ju vníma iným pohľadom ako by mal. 

     Zamysleli ste sa niekedy nad tým, že kvet, ktorý trháte krváca? Že stromy, ktoré stáročia rástli, aby ste mohli dýchať, netrpeli suchom, sú Vaším darom? A Vy zatiaľ bez uvedomenia si ich dôležitosti pre Zem a  seba  ich bezcitne vytrhávate i s koreňmi, ktoré Zem živí ? Zamysleli ste sa niekedy nad pocitom srny, ktorá vedie svoje mláďa a pritom pozerá do hlavne zbraní ? Precítili ste niekedy bezbrannú náruč zvieracej matky, ktorá chce chrániť svoje dieťa, ale nemá proti človeku dosť síl ? Rozmýšľali ste niekedy o Zemi týmto spôsobom ? Že kryštály, ktoré trháte z jej útrob tvoria jej telo, jej kostru, ktorá je oporným bodom i Vášmu telu ? Že drevo, ktoré drvíte na povrchu Zeme sú rastúce kmene Vášho života ? Že Váš svet by mohol byť iný, keby ste chceli?  Uvedomili ste si niekedy,  že človek je súčasťou  živej prírody, ktorej by mal prejaviť vďaku?  Pozreli ste sa niekedy na Váš spôsob života z tohto úhla pohľadu ?

     A pritom Vy všetci, ktorí budete tvoriť naďalej hrubohmotný svet trojdimenzionálnej reality, jeho hmotný hologram, tieto slová potrebujete vedieť. Váša trojdimenzionálna Zem bude žiť ďalej Vaším spôsobom života. Vy budete určovať jeho beh časom. Kráčať po svojej Zemi. Záleží na Vás či smerom k deštrukcii planéty, alebo spoločným hojením jej rán. Spoločným úsilím o lepší svet.

 

                                                                                                                                  S láskou Féva

 

http://www.duchovniprednasky.estranky.cz/clanky/krasne-texty/detekt...

Zobrazení: 238

Komentář přidal(a) Zlaté Živé Světlo dne 6.Říjen.2011 v 11:00
Zdravím Ren, sice nevím jak, ale tento blog jsi založila pod mým nickem a to v době kdy jsem byl na toulkách v oblasti, ve které je město Polička.
PS: vůbec nevím jak je to možné, neboť u tebe jsem se na tvém počítači pod svým nickem přihlašoval až kolem 19:00, kdežto ty jsi tento blog založila již ve 13:13.
Komentář přidal(a) Ywet dne 6.Říjen.2011 v 19:06
No, Zlaté Svetlo, práve sa dostávaš do prvej fázy kolabovania lineárneho času. Príkladne nám ideš vzorom :-)
22,04 /pod nadpisom/ čas kedy bol blog založený. Pani Ilona svoj článok vložila na internet 13,13
Pekný časový guláš si navaril na potulkách:-)))  Ren, guláš iba dochutila korením :-)
Komentář přidal(a) marshala dne 6.Říjen.2011 v 19:24
no ja som išla pred hodinkou na angličtinu ktora bola včera....deju sa mi divne veci...
Komentář přidal(a) Ywet dne 6.Říjen.2011 v 19:35
aspoň máš vyvetranú hlavu a trocha srandy k tomu, Marshala
Komentář přidal(a) marshala dne 6.Říjen.2011 v 21:32
beriem to tiež ako srandu....JA..čo som vždy v jednom kole....tym myslim bez oddychu jedna povinnosť za druhou..teraz neviem čo s časom....samé  diery...to po čom som túžila je tu...nikam sa neponahlať...nič nepotrebovať...pred tyždnom mi zastali v dome dvoje hodiny...a mojmu priatelovi ,rovnako nastavenemu ako som ja tiež...náhoda????
Komentář přidal(a) Ywet dne 6.Říjen.2011 v 21:50
čoby náhoda .... dvoje hodiny .... dvojplameň, partnerstvo atp.-)

Přidat komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light!

Přidejte se ke komunitě Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.

Různé info související hlavně s transformací a trans-mutací, čili s přechodem do páté, pozitivně polarizované dimenze.

Info, nabídky, počasí

Blogy a texty od admina, zakladatele komunity jsou: ZDE a ZDE a ZDE a ZDE a na Trefy.cz ZDE.

TOPlist

Toto počítadlo načítá od 2. 10. 2014 10:00


Děkuji Vám mnohokrát za další Vaše příspěvky na webhosting těchto stránek. (výpisy všech došlých příspěvků jsou uvedeny v jednotlivých seznamech) Uvedeno ZDE. (nyní je účet jak v Kč, tak i v Eurech)
Těm, kteří na provoz stránek přispěli, poskytuji zcela zdarma:
Holistické léčení na dálku - Holistic Remote Healing Uvedeno ZDE.
Podmínky pro registraci. Pokud se sem chcete zaregistrovat, je třeba vyplnit i vaše narození, jinak se vám registrace nezdaří. Nejnižší věk určený Ningem je 13 let!
Důležité upozornění: Členstvím na těchto stránkách souhlasíte s tím a berte na vědomí, že veškerá Vámi uvedená data (včetně osobních), která jste na těchto stránkách uvedli a uvedete, jsou a budou veřejně přístupná.
* Svou vlastní osobní reklamní stránku si můžete vytvořit ZDE.

* Výměnný - bárterový obchod: detaily ZDE.

* Očekávané zázraky už začaly. Na mnoha místech světa se vytvořil výměnný obchod oproštěný od peněz, obzvláště těch cizích. Kdy tomu otevřou dveře i Čecho-Slováci? - ZDE.
* Typy na výlety, turistiku a rekreaci Uvedeno ZDE.

* Výleťák, typy na výlety. Videa na streamu. Uvedeno ZDE.

* Odkazy na možnost srazu někde na rekreačních pobytech (třeba i v zahraničí), které jsou za příznivou cenu. Uvedeno ZDE.
Aktuální teploty kdekoliv ve světe - ZDE a ZDE.

Stav počasí a předpověď počasí kteréhokoliv místa na světě najdete ZDE nebo ZDE nebo ZDE.

Aktuální stav počasíČR a na SK ZDE kamery ZDE.
* Nejlevnější státy světa kde se dá žít / Cheapest Countries To Live In The World Here.

PROSÍM přispějte něco

Budeme rádi, když nám přispějete libovolnou částku na provoz těchto našich stránek, neboť Ning web hosting nám ročně účtuje 239 dolarů, t.j. zhruba 6.000Kč/rok.
Seznamy přispívajících jsou ZDE.

účet v Eurech je u:
Fio banka
, č. účtu: 2301716634/2010
IBAN: CZ2420100000002301716634
BIC/SWIFT kód je: FIOBCZPPXXX
(do zprávy napište DAR od: - Vaše jméno nebo Váš nick)

účet v Kč je u:
Fio banka
, č. účtu: 2800690360/2010
IBAN: CZ4020100000002800690360 
BIC/SWIFT kód je: FIOBCZPPXXX
(do zprávy napište DAR od: - Vaše jméno nebo Váš nick)

Vaším příspěvkem současně podpoříte i projekt popsaný v článku: Máte-li zájem o setkávání, sdružování nebo o komunitní soužití či permakulturu, dejte nám vědět, můžeme vám poskytnout menší, nebo třeba i několika hektarové pozemky Uvedeno ZDE.

* Předem Vám za dary velice děkujeme a na oplátku vám věnujeme tohle: Co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili, aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu - ZDE.

Již zhruba před 10 lety jsem se pokoušel zrealizovat tohle: podrobnosti ZDE. S realizací společné komunity to prozatím dopadlo tak, jak je popsáno v článku: Máte zájem bydlet někde v krásné přírodě, v komunitě stejně smýšlejících spirituálně založených ezoušů, jako jsem např. já? :-) Uvedeno ZDE.

10 způsobů, jak přestat být otrokem a svrhnout pyramidy kontroly (jak se osvobodit od ovládacích chapadel zkorumpovaného otročujícího vládnoucího systému) Uvedeno ZDE.

* Stále větší počet podomácku vyráběných, elitou záměrně potlačovaných zařízení na výrobu volné energie zapříčiní zhroucení pyramidy prohnilé, zkorumpované světovlády. Jestlipak víte proč? :-) Uvedeno ZDE.

* Proč ve světě dojde vbrzku k obrovským změnám, aneb co se bude velice brzo dít a z jakých důvodů. - ZDE.

Pořiďme si naše vlastní centrum kde se budem moci společně scházet

Štěstí přeje připraveným. Proto je třeba založit neziskovou organizaci již dnes. Mnohem více ZDE a v článku: Chystáte se na nějaký předražený seminář? Pokud ano, pak Vás možná budou zajímat naše názory - ZDE. * Máte zájem se scházet, pobývat nebo bydlet v krásné přírodě s nekonfliktními, spirit. založenými lidmi? - ZDE.


* Nechte se inspirovat nápady, vynálezy a moderní technologií, umožňující nám ŽÍT téměř BEZ PENĚZ - ZDE.
* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL - ZDE.
* Krásné a levné bydlení, které lze dle přání umístit třeba někde v krásné přírodě mimo civilizaci. Uvedeno ZDE.


* Máte zájem stát se vlastníkem 500m2 pozemku v hezké přírodě za pouhých 25.000Kč? - ZDE.
* Co přesně permakultura vlastně je a možnost jak a kde s ní můžete začít i vy - ZDE.


* NEJEN nákup, prodej a pronájem nemovitostí za rozumné ceny (chaty, zahrady, venkovská stavení, domy, louky, lesy atp.) ale i možnost rekreace, alternativního bydlení, životního stylu a vzájemné pomoci - ZDE.

Nejnovější aktivity

Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Obáváte se Korona viru, nebo všemožných jiných virů a vejrů, :-) tak se už nebojte a přečtěte si proč! uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Kríza neexistuje! (SK titulky) Uvedeno ZDE. Krize jsou vyvolávány uměle a záměrně!* Obyvatelé vesničky se zhruba 2700 obyvateli si vybudovali soběstačnou společnost. Jde to i bez zotročujících…"
před 13 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Obáváte se Korona viru, nebo všemožných jiných virů a vejrů, :-) tak se už nebojte a přečtěte si proč! uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Pokud pochopíte, co je ve výše uvedených článcích odhaleno, stanete se vědomým tvůrcem a pánem své reality i svého osudu. Pak se nebudete muset bát vůbec ničeno, ani např.…"
před 13 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Obáváte se Korona viru, či nějakých jiných virů, tak se nebojte! uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Proč funguje jak placebo, tak i nocebo efekt Vám objasní články:* Obrovská síla záměru (7.D) a představivosti (6.D), aneb jak z představ vytvářet příjemné radostné a…"
před 19 hodinami
Jaroslav J Hraško je nyní členem Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.
před 19 hodinami
Příspěvek do blogu uživatele Zlaté Živé Světlo

Obáváte se Korona viru, nebo všemožných jiných virů a vejrů, :-) tak se už nebojte a přečtěte si proč!

Uvědomte si, že existuje nejen tzv. placebo efekt, který Vás snadno uzdraví z naprosto všech ne-mocí (pokud ovšem věříte, že se uzdravíte), ale že existuje i tzv. nocebo efekt, který Vás spolehlivě zabije, pokud věříte, že Vás něco zabije. Takže…Zobrazit další
před 19 hodinami
Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

Féwa - Info 24*.2.2020

Cesta po ktorej teraz kráčame je podporovaná piliermi vlastných skúseností z dimenzií Svetla. Kdekoľvek sa nachádzame - všade sa držíme za ruky. Tak pevne a s takou silou, ktorá sa na všetkých miestach Zeme na ktorých sme prejavuje už nielen…Zobrazit další
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Vzpoura strojů, aneb proč si dávat VELKÝ pozor na umělou inteligenci uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Corey Goode - David Wilcock „Kosmické tajemství“ 21.2.2020, rozhovor vede Jenny McCarthy, 2. část Uvedeno ZDE."
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Projekt PLNÉ odhalení začíná nabírat na obrátkách. Konečně se začínají uvolňovat informace o všem možném, co bylo doposud přísně střeženo a běžným lidem záměrně zatajováno uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Corey Goode - David Wilcock „Kosmické tajemství“ 21.2.2020, rozhovor vede Jenny McCarthy, 2. část Uvedeno ZDE."
včera
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Nevidět to zdokumentované neuvěřím tomu! Je nejvyšší čas prozřít! Pokud se zavčas neprobereme, je s námi ámen! uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Byznys s nelegálními uprchlíky z Afriky, tiše podporovaný EU. Video dokument ZDE."
včera
Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

Féwa - Info 23.2.2020

KRISTOVSKÁ HVIEZDA /energia esencie/, ktorá na oblohe svieti a vyžaruje k Matke Zemi a tým i všetkým jej bytostiam živé svetlo, ktorého energia je liečivá. Hviezda je ako kvapka vody, ktorou vlní vysoká frekvencia. Touto frekvenciou je Láska .......…Zobrazit další
neděle
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse If you are serious about finding out how is created all matter, look at all of these videos (this knowledge will set you free) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* VORTEX MATH NIKOLA TESLA 3 6 9 THE KEY TO UNIVERSE Part 1 and 2 Re-upload [New Audio] Here.* VORTEX MATH PART 3 IS THE UNIVERSE MADE OF MATH? [Re-Upload] Here."
neděle
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Projekt PLNÉ odhalení začíná nabírat na obrátkách. Konečně se začínají uvolňovat informace o všem možném, co bylo doposud přísně střeženo a běžným lidem záměrně zatajováno uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Enlightenment (Documentary) Here."
neděle
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Soběstačný dům v Chocni ZDE. * Český ostrovní dům má vlastní mozek, zvládne fungovat zcela soběstačně, říká Pavel Podruh ZDE. * Téměř nulový [ne]pasivní dům - DvP…"
neděle
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
sobota
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Pravé křišťálové lebky, antény spojující časoprostory s kosmickými energiemi, frekvencemi a inteligencemi. uživatele Lumír Živé Světlo SvětelnáTantra.
"* Vytvoření vaší cesty do páté dimenze, do 5.D. Strojový překlad ZDE. To samé v angličtině je na videu: Creating Your Path to the Fifth Dimension Here. Article Here."
sobota
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Nevidět to zdokumentované neuvěřím tomu! Je nejvyšší čas prozřít! Pokud se zavčas neprobereme, je s námi ámen! uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Tomio Okamura: Rozhovor se švýcarským novinářem pro server Les Observateurs Uvedeno ZDE.* Tomio Okamura: Ukončení zneužívání sociálních dávek nepřizpůsobivými. -…"
pátek
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Nevidět to zdokumentované neuvěřím tomu! Je nejvyšší čas prozřít! Pokud se zavčas neprobereme, je s námi ámen! uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Je nejvyšší čas, aby Sorosovi nadace a podobné těm jeho, byly u nás zakázány, neboť zlosyn Soroš a jemu podobní, ve světě záměrně vytváří rozbroje, které…"
pátek
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Nevidět to zdokumentované neuvěřím tomu! Je nejvyšší čas prozřít! Pokud se zavčas neprobereme, je s námi ámen! uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Velice dobré zprávy:* MaP 270 Zoufalá "Pražská kavárna" a její česká média Vám tají průlomový rozsudek o uprchlících! Uvedeno ZDE.* MaP 271…"
pátek
Příspěvek do blogu uživatele Zlobil Zlobivej

Konec šílenství (aktualizace)

Konec šílenství aktualizaceStrašák Koronaviru má spoutat a udržet velkou část lidské populace ve strachu, a velkou část Číny v karanténě. Mít tolik lidí v karanténě…Zobrazit další
pátek
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Proč je třeba usilovat o to, abychom všichni co nejdříve vystoupili z Evropské Unie. uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* „Z EU vystoupit! Udělala z nás druhořadý stát v zájmu nadnárodních firem.“ – říká Tomio Okamura Uvedeno ZDE."
čtvrtek

© 2020   Created by Zlaté Živé Světlo.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby