* Jak se bránit proti psychickému, nebo třeba i EMP útoku, směrovaného někým či něčím na vás, nebo na vaši elektroniku Uvedeno ZDE.
Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light
vnitřního věčného světla a jeho moudrosti- of inner eternal light and its wisdom
*
co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili,aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu zde
Hnízdil šokoval: Covid? Plán na kolaps civilizace. Globální strach. Několik krizí najednou. Vakcínu odmítám
03.11.2021 16:34
Moderátor Čestmír Strakatý si do svého Pressklubu na Frekvenci 1 pozval internistu a psychosomatika Jana Hnízdila.
„Virus není primárně medicínský problém, to je skutečně zneužití medicíny a viru k politickým účelům,“
poznamenal mimo jiné Hnízdil.
Úvodem se Hnízdil vyjádřil k tomu, v jaké fázi boje proti koronaviru v tuto chvíli jsme. „Točíme se v kruhu. Já už jsem v březnu 2020, kdy vlastně ta, já jsem to pojmenoval koronahysterie, začala, jsem napsal v blogu, že se obávám zneužití viru k mocensko-politickým cílům. A to jsem pak mnohokrát zopakoval a nemohu než to zase zopakovat,“ podotkl Hnízdil.
„Virus není primárně medicínský problém, to je skutečně zneužití medicíny a viru k politickým účelům. A zajímavá je ta celosvětová vlastně koordinace. Tady celý svět informuje o viru stejným způsobem. Z médií se na nás dva roky valí informace o mrtvolách, mrazácích, hromadných hrobech. Pouštějí hrůzu, zasévají strach. Globálně. To je stejný jazyk. Globálně se používají stejné testy, PCR testy, které mají mizivou výpovědní hodnotu. Ta pozitivita vůbec nevypovídá o tom, že ten člověk je...,“ poznamenal Hnízdil.
„Toto vše je cílená koordinovaná a plánovaná akce, vlastně organizovaný civilizační kolaps,“ domnívá se Hnízdil, že naše civilizace má obrovské problémy. „Máme krizi ekonomickou, ekologickou, docházejí energetické rezervy, migrační krize, jedno vedle druhého a ti politici, tedy psychopati v těch nejvyšších funkcích, oni ty problémy neumějí nebo nechtějí řešit. A protože to neumějí, tak využili nebo zneužili – ten covid je náhradní řešení problémů celé té civilizace, protože za ten covid se teď všechno může schovat. Veškeré lockdowny, ekonomické, zadluženost... my za nic nemůžeme,“ sdělil.
Moderátor však oponoval 30 tisíci mrtvými na covid, lidmi v nemocnicích. „Číslo 30 tisíc nikdo nikdy nedokázal, že jde o přímé oběti covidu. To jsou lidé, kteří zemřeli na různé nemoci, mimo jiné na covid, ale byli pozitivně testovaní – a dokonce sám bývalý ministr zdravotnictví Blatný v rozhovoru prohlásil, že do statistik se započítávají i oběti dopravních nehod pozitivně testované na covid,“ dodal Hnízdil, že je už jedno, že jde jen o jednotky případů. „Nezpochybňuji, že těch obětí bude málo, ale pokud budete dva roky soustavně lidi bombardovat děsivými informacemi o počtu nakažených, zemřelých, tak zaplníte nekonečný počet nemocnic a JIP jenom tím děsem,“ řekl.
Co se týče vakcín, Hnízdil zpochybnil jejich účinnost. „Podívejte se, nestačilo první kolo vakcinace. Slibovalo se: to bude tečka. Nebudete pozitivní, nebudete nakažliví, nebudete nemocní. Ale najednou ne, ne, dvě očkování nestačí. Tři očkování nestačí. A teď už jsem zachytil informace, že by se mělo očkovat jednou za měsíc, protože vakcíny takzvaně vyvanou,“ poznamenal Hnízdil, což mu rozporoval moderátor, že zatím se hovoří o půl roku. „Ale vakcína, pokud je účinná, tak funguje, a ne že vyvane za půl roku. To pak není očkování,“ podotkl Hnízdil.
„Jsem odpůrce této vakcíny. Ta vakcína je experimentální. Ona je schválena podmíněně, s ohledem na ten výjimečný stav, tedy na tu pandemii. Pokud by byla účinná, tak už pandemie neexistuje. Navíc nikdo neručí za nežádoucí účinky. Výrobci, a to tady historicky nikdy nebylo, farmaceutické firmy se zbavily zodpovědnosti, tu zodpovědnost nemá nikdo. Já jsem se dotazoval ministerstva, komory, bylo mi zodpovězeno, že za nežádoucí účinky zodpovídá stát. Kdo to je? Kdo to bude?“ ptá se Hnízdil.
Ten zároveň dodává, že pokud by se mělo vakcinovat, tak ne plošně. „Vždy by to očkování měl mít v rukou zkušený doktor, aby posoudil zdravotní stav pacienta, protilátky, indikace, kontraindikace, vysvětlil mu rizika a možnosti, a ten pacient měl možnost se tedy na základě těch informací svobodně rozhodnout. To očkování je v současné době ze zákona dobrovolné. A tady dochází k obrovskému tlaku na ty neočkované, mimochodem pan prezident Kubek teď velmi agresivně zaútočil na neočkované, že vlastně způsobí celou tu pandemii a ohrožují i ty oslabené,“ sdělil Hnízdil.
Podle jeho slov bychom v současné době daleko víc než tvrdý lockdown potřebovali blackout. „Vypnout mobily, počítače, shodit sítě. A týden ve tmě, abychom si to mohli v hlavě srovnat,“ sdělil. „Akorát ti lidé, co jsou na těch ventilátorech kvůli covidu, by umřeli,“ oponoval moderátor. „Zhasnout, aby se nám rozsvítilo. Nezpochybňuji úžasnou práci na jednotkách intenzivní péče, ale já se obávám, že spousta těch pacientů by nedospěla do tak kritické fáze, pokud by nebyli soustavně dva roky systematicky děšeni a stresováni covidem. Dobrá imunita je dobrá nálada. Pokud je člověk v psychické pohodě, uklidněný, tak má dobrou imunitu,“ míní Hnízdil.
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Hnizdil-sokoval-Covid...
Různé info související hlavně s transformací a trans-mutací, čili s přechodem do páté, pozitivně polarizované dimenze.
Blogy a texty od admina, zakladatele komunity jsou: ZDE a ZDE a ZDE a ZDE a na trefy.cz ZDE.
Toto počítadlo načítá od 2. 10. 2014 10:00
Podmínky pro registraci.
Pokud se tu chcete zaregistrovat, je třeba vyplnit i vaše datum narození, jinak se vám registrace nezdaří. Nejnižší věk (určený webhostingem Ning) je 13 let!
Důležité upozornění: Členstvím na těchto stránkách souhlasíte s tím, že veškeré Vámi uvedené data a údaje (včetně osobních), které jste na těchto stránkách uvedli a uvedete, jsou a budou veřejně přístupná.
* Budeme rádi, když nám přispějete libovolnou částku na provoz těchto našich stránek, neboť Ning web hosting nám ročně účtuje 239 dolarů, t.j. zhruba 6.000Kč/rok.
Seznamy přispívajících jsou ZDE.Účet je v Kč i v Eurech.
účet v Eurech je u:
Fio banka, č. účtu: 2301716634/2010
IBAN: CZ2420100000002301716634
BIC/SWIFT kód je: FIOBCZPPXXX
(do zprávy napište DAR od: Vaše jméno nebo Váš nick)
účet v Kč je u:
Fio banka, č. účtu: 2800690360/2010
IBAN: CZ4020100000002800690360
BIC/SWIFT kód je: FIOBCZPPXXX
Předem Vám mnohokrát děkujeme za Vaše příspěvky na webhosting těchto stránek. Výpisy všech příspěvků jsou uvedeny v jednotlivých seznamech ZDE.)
* Aktuální teploty kdekoliv ve světe ZDE, ZDE, ZDE, ZDE, ZDE.
Stav počasí a předpověď počasí kteréhokoliv místa na světě najdete ZDE nebo ZDE nebo ZDE.
Aktuální stav počasí v ČR a na SK ZDE kamery ZDE.
* Typy na výlety, turistiku a rekreaci Uvedeno ZDE. ❤ ❤ ❤
* Výleťák, typy na výlety. Videa na streamu. Uvedeno ZDE.
* Odkazy na možnost srazu někde na rekreačních pobytech (třeba i v zahraničí), které jsou za příznivou cenu. Uvedeno ZDE.
* Inspirace různých způsobů přestavby dodávky na cestovní či běžné obydlí Více ZDE.
* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL - ZDE.
* Nejlevnější státy světa kde se dá levně žít / Cheapest Countries To Live In The World Here.
* 10 způsobů, jak přestat být otrokem a svrhnout pyramidy kontroly (jak se oprostit od ovládacích chapadel zkorump. zotročujícího vládnoucího systému) Podrobnosti ZDE.
* Stačí tak málo. Už to chápem. Více ZDE.
* Co permakultura přesně vlastně je a možnost jak a kde s ní můžete začít i vy - ZDE.* Nechte se inspirovat nápady, vynálezy a moderní technologií, umožňující nám ŽÍT téměř BEZ PENĚZ - ZDE.
* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL - ZDE.
* Krásné a levné bydlení, které lze dle přání umístit třeba někde v krásné přírodě mimo civilizaci. Uvedeno ZDE.
* Máte zájem stát se vlastníkem 500m2 pozemku v hezké přírodě za pouhých 25.000Kč? - ZDE.
Štěstí přeje připraveným. Proto by bylo dobré založit neziskovou organizaci již dnes.
Mnohem více ZDE a v článku: Chystáte se na nějaký předražený seminář? Pokud ano, pak Vás možná budou zajímat naše názory ZDE.
* Příběh Aleny Suchánkové, nadšené permakulturistky a zakladatelky LETSystémů, Růžďka - ZDE.
* Nechcete-li už být zaslepeným hlupákem, který otročí pro prohnilý systém, poslechněte si ve vlastním zájmu celé video: Uvedeno ZDE.
* NEJEN nákup, prodej a pronájem nemovitostí za rozumné ceny (chaty, zahrady, venkovská stavení, domy, louky, lesy atp.) ale i možnost rekreace, alternativního bydlení, životního stylu a vzájemné pomoci - ZDE.
© 2025 Created by Zlaté Živé Světlo. Využívá technologii
* Pochopení principu tvoření veškeré tzv. hmoty, prostoru a událostí tvořících zdání plynoucího času vám umožní stát se vědomým tvůrcem svého světa i jeho realit a pánem svého osudu. Uvedeno ZDE. Související články: * Jak se stát VĚDOMÝM tvůrcem svého světa a jeho realit a neomezeným pánem svého osudu. Uvedeno ZDE. Zdánlivě, ale opravdu pouze zdánlivě nesouvisející článek: * Bashar - Jak se zbavit jakékoliv závislosti. Uvedeno ZDE.
* Jak, čím a z čeho jsou tvořeny světy páté a vyšších dimenzí, čili světy, které jsou tvořeny z energie vědomí - světla ZDE.
* Aktivace portálu vaší šišinky mozkové (epifýzy) Uvedeno ZDE.
* Co je to akáša? (doporučuji všem, kteří se chtějí stát vědomými tvůrci svého života, světa a osudu) Uvedeno ZDE.
Budeme rádi, když nám na provoz těchto stránek něco přispějete, neboť za Ning web hosting (prostor na kterém se tyto I.L. stránky zobrazují), musíme každoročně zaplatit 239 dolarů, t.j. téměř 6.000 Kč/rok. Vaším příspěvkem současně přispějete i na projekt popsaný v článku: "Máte-li zájem o setkávání, sdružování nebo o komunitní soužití či permakulturu, dejte nám vědět, můžeme vám poskytnout menší, nebo třeba i několika hektarové pozemky" Uvedeno ZDE. č. účtu vedeného u Fio banky v ČR v Kč je: 2800690360/2010, IBAN: CZ4020100000002800690360, BIC kód/SWIFT: FIOBCZPPXXX
Všem přispívajícím předem za vše velice děkujeme a nabízíme vám za to zdarma stanový rekreační pobyt na některém z našich pozemků. Podrobnosti naleznete v článku: Máte-li zájem o setkávání ... . Pokud o uvedené zájem máte, tak do poznámky k platbě uveďte i nějakou kontaktní Email adresu na vás.
Navíc vám taktéž věnujeme toto: Co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili, aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu - ZDE a toto: Jak se stát VĚDOMÝM tvůrcem svého světa a jeho realit a neomezeným pánem svého osudu. Uvedeno ZDE.
Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light!
Přidejte se ke komunitě Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.