* Holistic Remote Healing - Holistické léčení na dálku - Uvedeno ZDE.

Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light

vnitřního věčného světla a jeho moudrosti- of inner eternal light and its wisdom

*
co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili,aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu zde

Čas sa blíži ….

Pred asi 15 000 rokmi nastal koniec , po katastrofách veľkého zničenia nastalo ticho ,vtáky stíchli ,stromy nebolo počuť ,všetko bolo zmätené ,nik sa nestihol zamyslieť ako sa zachrániť ,pud zvieraťa v človeku keď v nom zahasilo božské svetlo ktoré zmizlo z polí ktoré vyživovali Atlantídu božskou energiou  sa prebudil .V Atlanťanovi spáčovi bol pud  silnejší a boj o záchranu  ho na mieste zabil .Prebudení už dávno budovali portály k prechodu svojich jemno hmotných tiel  a aj pripravovali základy  pre  Nový svet ,kde ukladali všetky  svoje znalosti učené vysokými kňazmi a kňažkami od zrodu matky Zeme . Nový svet čakal , chránení dlhé tisícročia ,ako kvet nového života v skleníku pre nové ľudstvo . Málo tých čo sa zachránilo opustili Atlantídu ešte pred katastrofou , odišli svoje učenie šíriť medzi iné národy ,ale už nikdy sa neobnovila ríša kde zákonom bola božia vola v spiritualite každodenného života,čo je pre   dnešného  človeka nepredstaviteľné  do  akých rozmeroch môže jeho život byť povznesený .

Pred koncom tej nádhernej, éry božstva na Zemi zázrakov veľa Atlanťanov neverilo ,chodili slepí a hluchí neveriac že by ich krásny svet zanikol ,neveriac prorokom a veľkým majstrom  tak ako v súčasnosti si žili svoj každodenný a len pár mesiacov ich delilo od ich konca .

 

Rok 2012 spáči a proroci

Opakuje sa podobná situácia ,iba s jedným väčším rozdielom že Atlantskí spáči boli držaní božským svetlom ktoré po katastrofách sa stiahlo do vyšších sfér ,no dnešní spáči sa držia mamonu ktorí ich robí nešťastnými len nevedia ako sa od neho odpútať .Veľkou iróniou je keby sa ľudstvo zobudilo tak katastrofy by boli miernejšie , samy by sa dokázali zachrániť ,pretože podmienky svetla na planéte už sú , božské svetlo ktoré potrebovali Atlanťania k prežitiu máme po roku 2010 tu .Lenže dnešní spáči sú v tichej vojne v svojich myšlienkach prekliatosti napojení  na systém ktorí padá .Všade je okolo nich nespočetne veľa znamení ,každý deň ich obchádzajú ako slepci pohrúžení ,nefunkčnou a nezmyselnou prácou za mamonom v strachoch aby mohli žiť komfortom ktorí nikdy aj tak nepocítia kým neprestanú chodiť každý deň k studni ktorá už dávno vyschla a žijesama len s ich energie ,ale vodu im už nikdy nedá .

 

Vo vízii som videla 3 katastrofy ,ako 3 výkričníky transformácie pre ľudstvo ,keby sa dokázalo prebudiť a posunúť svoje ,, VEDOMIE „“ je zachránené .

Stihne to ? vieme a chápeme čo je to ,,vedomie „“?

 

 Ved človek bude tláchať celý deň o hlúpostiach a nepodstatných veciach ktoré neživia jeho ducha iba stále jeho ego ,čo robí pre svoju záchranu ? Topí sa v strachoch ktoré zalieva alkoholom , vozí sa v strojoch ktoré zabíjajú ,dáva do sebe toxické potraviny ktoré ničia  jeho jemno hmotné telo ktoré v nom rastie ako malé dieťa a to úplne najhoršie ,prestal milovať ...lásku vníma ako stav dvoch ľudí ktorí sú spojení na určitú dobu nejakou ľudskou pohnútkou ,bud strachom zo samoty ,alebo strachom nedostatku peňazí ,alebo strach že prídu o toho druhého .Akoby  láska bola  strachom ? Láska bola ,je a vždy aj bude, je tou najmocnejšou silou v celom univerze .

Biele bratstvo , inteligentných bytostí pracuje na evolučnom pláne dlhý vesmírny cyklus  ,veľa bytostí svetla v múdrosti  pre ľudstvo s Matkou Zemou .Nový svet v ktorom je vedomie Atlantídy je pripravený na svoje deti .Evolučný proces sa začal dávno ,a aj veľa bytostí žije  už v Novom svete .

Predstavte si že ste dieťa a držíte v ruke loptu , tá lopta je stará ,škaredá a nedá sa s ňou už vôbec hrať ,príde k Vám anjel a povie Vám keď pustíš tú loptu dám Ti novú a krásnu , dieťa verí ešte na anjelov  ,loptu kľudne pustí , anjel mu podá novú , zlatú plnú tajomstiev a zázrakov .

Viem že veľa z Vás už neverí na anjelov a čo najhoršie necíti v sebe ani boha ,popiera existenciu svojho otca , a keď aj áno sú to skôr len poučky , teórie a srdce ostáva zamknuté pred stavom božskej lásky ako by to bola hanba  milovať a cítiť jeho lásku v sebe .A pri tom sa stačí nadýchať ,prijať ho ,zacítiť  stav slobodnej blaženosti stavu z ktorého ste živý .

Bude musieť prísť ku  skutočným  katastrofám aby ste ho prijali opäť ? Tento stav božskej lásky ,ktorého ste samy podstatou  , budete mať čas sa vôbec  nadýchnuť a požiadať ho o záchranu ? potom sa nebudete hanbiť povedať že ho milujete ? Alebo sa budú musieť stať veľké premeny aby sa zmietol obal ľudských schránok násilne a ich srdcia boli len vedomím samotného boha ?

V skutočnosti naozaj neviem čo sa môže všetko stať a o to je to zaujímavejšie pretože rozhodnutie jeaj  na Nás .Je tu veľa prebudených ,ale stačí to ?

 

A keď ľudstvo nepozdvihne svoje ,,Vedomie “”

 

Ako sa je možné zachrániť v kríze? ,zvýšením svojich vibrácii ,vzdať sa sám seba ..Odovzdať sa božstvu ktoré je nad Vami a ktorého ste súčasťou .Začať  pomaly trénovať meditácie ,učiť sa vzdať sa svojej fyzickej schránky a nedávať energiu  ničomu čo by Vás chcelo vtiahnuť do chaosu a strachu. Ale už dnes ,Teraz a Tu .

Je to veľmi dôležité naučiť  aj Vaše deti .

 

 V našom tele sa rodí nová bytosť , nové jemnohmotné telo ktoré potrebuje výživu , tak isto ako potrebuje vaše hrubohmotné telo  jedlo . Momentálne je to pol na pol ,ale zatiaľ živíte viac svoje staré telo ktoré už možno nebudete dlho potrebovať .

 

Motýľ ktorí je symbolom transformácie ,je presne to čo sa udeje s vašim telom , ak nebudete poučený ,ak nepríjmete môže sa stať že uviaznete v svojej schránke starého nefunkčného teľa .Počúvajte svojho motýľa v sebe ,živte ho stravou  ktoré  potrebuje a pamätajte ,že v kanceláriách v bankách ,v hypermarketoch motýľov uvidíte sotva ,motýle milujú slobodu , kvety ,lúky ,lesy ,slnko a krásu bytia v lete svojich krídel ....

Zarki a tá čo letela v drakovi
služobníci Bieleho orla ....

Zobrazení: 1114

Komentář přidal(a) marshala dne 30.V.2012 v 13:33

YES!!!! :D

Komentář přidal(a) Ladislav dne 30.V.2012 v 15:19

ať už budou katastrofy nebo ne, bude to tak, jak to má být. kdo chce mít čisté svědomí, ať dělá to, co cítí, že má a že je správné dělat. každý ať nyní ukáže, čím je. čas se blíží, kdy bude jasné, co si kdo vybral. tak:)

Komentář přidal(a) Mia dne 31.V.2012 v 11:05

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=YSzVtDT3...!

Tak isto ako vo filme , s jedným rozdielom že nepotrebujete byť napojený na žiadny prístroj ,meditáciou sa viete dostať do vašeho stredu bytia , dolnou polovicu tela si napojíte do stredu Zeme a hornou časťou teľa sa napojíte svetelným lúčom do horných sfér .Podla toho ako je otvorené vaše vedomie dokážete cestovať priestormi vo vyšších sférach alebo navštíviť iné reality, mimo tej v ktorej je vaše fyzické telo .Veľa ľudí túži vidieť iné svety a vidieť iné bytosti , čo na jednej strane je impulz pre cvičenie meditácie ale na začiatok je najdôležitejšie začať dýchaním a postupne sa naučiť pracovať zo svojou energiou .Naučiť sa to najdôležitejšie čo Vás nik neučil v školách a to ovládať ,,Sám Seba "" 90 percent populácie nevie ovládnu sám seba , svoje myšlienky ,svoje telo .,svoje orgány , svoj život ...Rok 2012 je začiatkom kedy ľudstvo rozširuje svoje vedomie a ten dátum je predurčený k tomu aby sme neboli otrokom svojho tela , svojich emócii, svojho ega , práce , ľudí ,ale aby sme boli tí ktorí začali žiť svoj život .Svoje ego si určili ako priateľa čo mu slúži ,svoje srdce nechali pôsobiť na najvyššej úrovni našej existencie ako človeka .Veľa vyspelých civilizácii žije vo Vesmíre ,nemáme ani potuchy aké sme pre nich zaujímave bytosti tým čo máme v sebe a nevyužívame ani 80 percent .Náš mozog dokážeme napájať na centrálne vedomosti univerzálnych znalostí a zároveň využiť že sme na Zemi , zhmotniť ich v Našej realite .Sme momentálne ako dokonalé počítače ,len bez ..návodu ako ich zapnúť ,, a ešte bez bateriek , to je ,,problém :-) A tak stále Nás využíva niekto iný ,naše danosti .Sme ako zakliaty .Takže návod ,,si treba zohnať , začať študovať ,hľadať a hlavne mať záujem sa zapnúť keď bude záujem tak Vám bude pomáhané ak nie vraciate sa naspať .Ak budete mať ako tak nejaký návod a budete mať prvé začiatky za sebou sa nepohnete bez bateriek , je to ako kľúč môžete mať vedomosti ale proste stále Váš stroj nebude fungovať .A aj preto veľa inteligentných ľudí stojí na mieste s návodom v ruke pozerajúc na hodiny že asi to za nich vyrieši čas .Ano je to vaše srdce a prijatie boha ako čistý stav bytia do Vás bez toho márna snaha .... Držím palce všetkým priekopníkom tejto doby pri zapínaní sa :-)

Komentář přidal(a) Mia dne 31.V.2012 v 11:19

včera som stretla človeka o ktorom by som netušila že sa zaujíma o svoje bytie či nebytie :-) mimo systém,prekvapil...začal rozprávať že dostať do stavu ničoho a nedávať energiu ničomu ak nedám tomu energiu nebude  existovať , a ja ..no áno presne to ľudom hovorím na prednáškach a on, no aj ja to viem už dávno  a smiala sa , v ľudoch to je :-) Rozmýšľam silne aj o stave hibernácie ..ale to je už iný rozmer troška ...Podobné sa mi stalo s mojimi pubertálnymi deťmi ktoré sa primäla aby so mnou z meditovali po meditácii som im vysvetľovala že chcem len aby, ak k by k niečomu došli plne sa odovzdali svetlu a bez myšlienok sa ukotvilo v sebe a nedávali energiu okolo ...jednoducho aby boli natrénovaní ...Naraz sa začali smiať po výdatnom spánku pravdepodobne zaspali :-)  a očistení svetlom a bezmyšlienkovitosťou priestoru mi hovoria ,,mamina len aby si tu, ty nebehala ako splašená !"":-)) a videla som ako sú to asi 4 metrový veľký anjeli ktorí sa na mňa pozerajú z výška a dávno vedia čo budú robiť keď by niečo nastalo , ochraňovať ma :-)

Přidat komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light!

Přidejte se ke komunitě Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.

Různé info související hlavně s transformací a trans-mutací, čili s přechodem do páté, pozitivně polarizované dimenze.

Info, nabídky, počasí

Blogy a texty od admina, zakladatele komunity jsou: ZDE a ZDE a ZDE a ZDE a na Trefy.cz ZDE.

TOPlist

Toto počítadlo načítá od 2. 10. 2014 10:00


Děkuji Vám mnohokrát za další Vaše příspěvky na webhosting těchto stránek. (výpisy všech došlých příspěvků jsou uvedeny v jednotlivých seznamech) Uvedeno ZDE. (nyní je účet jak v Kč, tak i v Eurech)
Těm, kteří na provoz stránek přispěli, poskytuji zcela zdarma:
Holistické léčení na dálku - Holistic Remote Healing Uvedeno ZDE.
Podmínky pro registraci. Pokud se sem chcete zaregistrovat, je třeba vyplnit i vaše narození, jinak se vám registrace nezdaří. Nejnižší věk určený Ningem je 13 let!
Důležité upozornění: Členstvím na těchto stránkách souhlasíte s tím a berte na vědomí, že veškerá Vámi uvedená data (včetně osobních), která jste na těchto stránkách uvedli a uvedete, jsou a budou veřejně přístupná.
* Svou vlastní osobní reklamní stránku si můžete vytvořit ZDE.

* Výměnný - bárterový obchod: detaily ZDE.

* Očekávané zázraky už začaly. Na mnoha místech světa se vytvořil výměnný obchod oproštěný od peněz, obzvláště těch cizích. Kdy tomu otevřou dveře i Čecho-Slováci? - ZDE.
* Typy na výlety, turistiku a rekreaci Uvedeno ZDE.

* Výleťák, typy na výlety. Videa na streamu. Uvedeno ZDE.

* Odkazy na možnost srazu někde na rekreačních pobytech (třeba i v zahraničí), které jsou za příznivou cenu. Uvedeno ZDE.
Aktuální teploty kdekoliv ve světe - ZDE a ZDE.

Stav počasí a předpověď počasí kteréhokoliv místa na světě najdete ZDE nebo ZDE nebo ZDE.

Aktuální stav počasíČR a na SK ZDE kamery ZDE.
* Nejlevnější státy světa kde se dá žít / Cheapest Countries To Live In The World Here.

PROSÍM přispějte něco

Budeme rádi, když nám přispějete libovolnou částku na provoz těchto našich stránek, neboť Ning web hosting nám ročně účtuje 239 dolarů, t.j. zhruba 6.000Kč/rok.
Seznamy přispívajících jsou ZDE.

účet v Eurech je u:
Fio banka
, č. účtu: 2301716634/2010
IBAN: CZ2420100000002301716634
BIC/SWIFT kód je: FIOBCZPPXXX
(do zprávy napište DAR od: - Vaše jméno nebo Váš nick)

účet v Kč je u:
Fio banka
, č. účtu: 2800690360/2010
IBAN: CZ4020100000002800690360 
BIC/SWIFT kód je: FIOBCZPPXXX
(do zprávy napište DAR od: - Vaše jméno nebo Váš nick)

Vaším příspěvkem současně podpoříte i projekt popsaný v článku: Máte-li zájem o setkávání, sdružování nebo o komunitní soužití či permakulturu, dejte nám vědět, můžeme vám poskytnout menší, nebo třeba i několika hektarové pozemky Uvedeno ZDE.

* Předem Vám za dary velice děkujeme a na oplátku vám věnujeme tohle: Co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili, aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu - ZDE.

Již zhruba před 10 lety jsem se pokoušel zrealizovat tohle: podrobnosti ZDE. S realizací společné komunity to prozatím dopadlo tak, jak je popsáno v článku: Máte zájem bydlet někde v krásné přírodě, v komunitě stejně smýšlejících spirituálně založených ezoušů, jako jsem např. já? :-) Uvedeno ZDE.

10 způsobů, jak přestat být otrokem a svrhnout pyramidy kontroly (jak se osvobodit od ovládacích chapadel zkorumpovaného otročujícího vládnoucího systému) Uvedeno ZDE.

* Stále větší počet podomácku vyráběných, elitou záměrně potlačovaných zařízení na výrobu volné energie zapříčiní zhroucení pyramidy prohnilé, zkorumpované světovlády. Jestlipak víte proč? :-) Uvedeno ZDE.

* Proč ve světě dojde vbrzku k obrovským změnám, aneb co se bude velice brzo dít a z jakých důvodů. - ZDE.

Pořiďme si naše vlastní centrum kde se budem moci společně scházet

Štěstí přeje připraveným. Proto je třeba založit neziskovou organizaci již dnes. Mnohem více ZDE a v článku: Chystáte se na nějaký předražený seminář? Pokud ano, pak Vás možná budou zajímat naše názory - ZDE. * Máte zájem se scházet, pobývat nebo bydlet v krásné přírodě s nekonfliktními, spirit. založenými lidmi? - ZDE.


* Nechte se inspirovat nápady, vynálezy a moderní technologií, umožňující nám ŽÍT téměř BEZ PENĚZ - ZDE.
* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL - ZDE.
* Krásné a levné bydlení, které lze dle přání umístit třeba někde v krásné přírodě mimo civilizaci. Uvedeno ZDE.


* Máte zájem stát se vlastníkem 500m2 pozemku v hezké přírodě za pouhých 25.000Kč? - ZDE.
* Co přesně permakultura vlastně je a možnost jak a kde s ní můžete začít i vy - ZDE.


* NEJEN nákup, prodej a pronájem nemovitostí za rozumné ceny (chaty, zahrady, venkovská stavení, domy, louky, lesy atp.) ale i možnost rekreace, alternativního bydlení, životního stylu a vzájemné pomoci - ZDE.

Nejnovější aktivity

Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

Féwa - Info 24.1.2020

Aktuálne: Stručne a jasne - všetko čo sa v podstate od dnešného dňa deje je záležitosťou dotýkajúcou sa každej bytosti na planéte. Udalosti sa týkajú spolupráce solárnej frakcie /najvyššie solárne vedomie/ - Plejád a bytostí Svetla vnútornej /vyššie…Zobrazit další
před 8 hodinami
Uživatel Vlastimil Enris Anderson přidal komentář k příspěvku do blogu POTVRZENO: Ruští vědci dokázali, že DNA lze přeprogramovat slovy a frekvencemi uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Wingmakers Solitronic Transmissions"
před 12 hodinami
Uživatel Vlastimil Enris Anderson přidal komentář k příspěvku do blogu POTVRZENO: Ruští vědci dokázali, že DNA lze přeprogramovat slovy a frekvencemi uživatele Zlaté Živé Světlo.
před 12 hodinami
Uživatel Vlastimil Enris Anderson přidal komentář k příspěvku do blogu POTVRZENO: Ruští vědci dokázali, že DNA lze přeprogramovat slovy a frekvencemi uživatele Zlaté Živé Světlo.
před 12 hodinami
Uživatel Vlastimil Enris Anderson přidal komentář k příspěvku do blogu POTVRZENO: Ruští vědci dokázali, že DNA lze přeprogramovat slovy a frekvencemi uživatele Zlaté Živé Světlo.
před 12 hodinami
Uživatelé Vlastimil Enris Anderson a Catch the sun jsou nyní přátelé.
před 13 hodinami
Uživatel Vlastimil Enris Anderson aktualizoval svůj profil.
před 13 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Odkazy na články, videa, audia a různé zajímavosti z titulní strany jsou a budou postupně přesouvány sem uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Časová linie změn - energetický update, Pozemšťan je superčlověk, Peníze, Nové sítě - Uvedeno ZDE. Poslechněte si ve videu především tu část, od 4:19 do 8.13.* Pravá tvář…"
před 16 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Odkazy na články, videa, audia a různé zajímavosti z titulní strany jsou a budou postupně přesouvány sem uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Všem vřele doporučuji poslechnout si tato videa: * Časová linie změn - energetický update, Pozemšťan je superčlověk, Peníze, Nové sítě - Uvedeno ZDE. V tomto videu si poslechněte…"
před 16 hodinami
Příspěvek do blogu uživatele Ina Obr

Féwa - Info 23.1.2020

SME v energii bytia - Stvoriteľom u každej bytosti Svetla podporovaného. SME už neznamená len byť, ale i tvoriť prostredníctvom nových energií a tým ich zviditeľniť /na fyzickej úrovni prejaviť/.…Zobrazit další
včera
Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
středa
Příspěvek do blogu uživatele Naren Sahava

Vícedimenzionální nová země (TARA 5D) : celý nový svět

Nyní se objevuje každá zkušenost na každé kvantové / vícerozměrné (kosmické / pozemské) úrovni, jako velmi důležitá nedílná součást mnohem většího obrazu, který byl uveden před celou naší inkarnací / porodem do formy / sloučení do JEDNOHO pro to,…Zobrazit další
úterý
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu POTVRZENO: Ruští vědci dokázali, že DNA lze přeprogramovat slovy a frekvencemi uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* DNA skrývá netušené možnosti. Podrobnosti jsou uvedeny ZDE. * Lidská DNA je biologický internet, tvrdí ruští vědci Uvedeno ZDE.* Skutečné vědění je zadarmo. Je…"
úterý
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu POTVRZENO: Ruští vědci dokázali, že DNA lze přeprogramovat slovy a frekvencemi uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Vynikající video o DNA a jeho možnostech a schopnostech je pod názvem: DNA.flv Uvedeno ZDE. (DNA funguje mimo jiného i jako anténa pro příjem vědomí)* DNA skrývá netušené…"
úterý
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu POTVRZENO: Ruští vědci dokázali, že DNA lze přeprogramovat slovy a frekvencemi uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Jak se zbavit ovládacího reptiloidního gen. programu, uloženého ve vašem DNA a stát se tak opět zcela svobodnou bytostí Uvedeno ZDE."
úterý
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Jak si lze začít tvořit svou realitu dle svého přání a nastavit se na to být pokud možno stále zdraví, radostní a všestranně šťastní uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Ještě jsem do hlavního článku přidal nějaké důležité texty, jako např. toto: Gravitačními silami svých emocí si totiž vždy buď přitahujete to, s čím frekvencemi svých…"
úterý
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Jak si lze začít tvořit svou realitu dle svého přání a nastavit se na to být pokud možno stále zdraví, radostní a všestranně šťastní uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Ve vesmíru to funguje zhruba tak, jak je popsáno ve videu: Inkarnace na Zemi je štěstí Uvedeno ZDE.* Chcete-li se opět stát zcela svobodnou bytostí, je třeba si uvědomit, že jste v prvé řadě…"
úterý
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Jak si lze začít tvořit svou realitu dle svého přání a nastavit se na to být pokud možno stále zdraví, radostní a všestranně šťastní uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Co myslíte, že je pro vás, vaše zdraví a váš duševní klid a pohodu lepší? Domníváte se, že je lepší mít raději méně…"
úterý
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Jak si lze začít tvořit svou realitu dle svého přání a nastavit se na to být pokud možno stále zdraví, radostní a všestranně šťastní uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Článek: Novodobý otrok Uvedeno ZDE. (Pokud Vám pořád ještě nedošlo, jak že vlastně ten novodobý otrok vypadá, tak se podívejte do zrcadla na sebe.)Banky vlastněné…"
úterý
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu POTVRZENO: Ruští vědci dokázali, že DNA lze přeprogramovat slovy a frekvencemi uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* DNA skrývá netušené možnosti. Podrobnosti jsou uvedeny ZDE. * Lidská DNA je biologický internet, tvrdí ruští vědci Uvedeno ZDE.* Skutečné vědění je zadarmo. Je…"
úterý

© 2020   Created by Zlaté Živé Světlo.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby