* Holistic Remote Healing - Holistické léčení na dálku - Uvedeno ZDE.

Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light

vnitřního věčného světla a jeho moudrosti- of inner eternal light and its wisdom

*
co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili,aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu zde

Alchymické usporiadanie

(iná  verzia je k dispozícii na YouTube: http://www.youtube.com/watch?v=cq3ZfMiowMY

Úplné alchymické usporiadanie spája fyzické a zmyslové telo s celou radou dimenzionálnych

frekvencií, kulminujúcich v Zdroji, ktorý je známy ako Bytie alebo Božská Prítomnosť. Je postavené

na starom modeli, ktorý bol revidovaný v 60-tych rokoch a opäť v nedávnej minulosti.

Má nám pomôcť trénovať naše schopnosti a vnímavosť. Vizualizácia a aktivizácia zraku (ako nástroja na rozprúdenie a podmieňovanie energií) určuje mieru a smer sily. Stávame sa takými, aké sú naše myšlienky.

K pôvodnej vizualizácii je pridaná Svetelná Postava na uzemňovanie, pôvodne nácvik Esencie, a Svetelné Body ako regulátory energie.

Každodenné cvičenie je nevyhnutným predpokladom meditácií a alchymických postupov, s rôznymi úpravami podľa potreby.

Prvá časť spájania so Zemou cez Svetelnú Postavu, slúži na uzdravovanie, uzemňovanie a stabilizáciu. Zdôrazňovanie horného obehu a evokovanie prívalu svetelných frekvencií a rôznych farieb slúži na upokojenie a posilnenie nervového systému a spúšťa rôzne stavy Vedomia. V kratších verziách často úplne preskočím  Svetelné Body a sústredím sa na usporiadanie a rovnováhu medzi zemou a nebeskými silami. Tento posledný spôsob navrhujem na mnohonásobné precvičovanie počas dňa.

Preštudujte nasledujúci návod a porozumejte, čo robíte. Niektorí ľudia si inštrukcie nahrajú, aby ich mohli počúvať, pokiaľ si osvoja celý postup. Cvičenie sa môže rozšíriť predĺženým kontaktom so Svetelným Zdrojom. Stáva sa druhou prirodzenosťou, súčasťou každodenného riadenia energie. Môžete ho robiť v sede, stoji alebo poležiačky. 

Postup

1. Precíťte celé svoje telo s jeho hustotou a váhou. Trénujte sa vo vnímaní seba prostredníctvom zmyslov a pocitov. Vedome, zámerne a systematicky postupujte cez všetky časti svojho tela, smerujte tam svoju pozornosť (teda predstavy a vnímavosť). Nepokračujte ďalej, pokiaľ ste nedosiahli uvedomenie v každej časti tela z vnútra. Niektoré oblasti sa môžu zdať studené alebo tmavé, odolávajúce integrite s celkom. Zhlboka, pomaly a rytmicky dýchajte, až kým neprecítite celé telo ako jednotu. Kyslík je pre krvný obeh ľahký, rovnako ako aj pre všetky telové orgány. Toto je najdôležitejší bod usporiadania. Sprístupňuje energiu, umožňuje telu oddychovať a prebúdza hlboko skrytú inteligenciu. Pokiaľ nebude celé telo prijaté a cítiace sa bezpečne, neumožní plné a jasné vnímanie na ďalších úrovniach. Dimenzie, s ktorými nadväzujeme kontakt, sú odhaľované cez zvyšovanie zmyslu pre cítenie - vedenie. Pokiaľ je to jasné a zreteľné, je to činnosť Vedomia a nie premýšľajúcej mysle.

 

2. Pod svojím fyzickým telom, vizualizujte a precíťte Svetelnú Postavu, ktorá je replikou alebo dvojníkom vášho fyzického tela. Keby ste sedeli alebo stáli na zrkadle, vyzeralo by to ako odraz, akurát by to nebolo také ploché, ale viac priestorové. Ak ležíte, Svetelná Postava sa objaví za vašimi chodidlami, ako predĺženie vášho tela.

 

3. Rozšírte teraz svoje dýchanie nielen na svoje fyzické telo, ale aj na Svetelnú Postavu. Nasajte svetelnú hmotu z tejto Postavy do svojich chodidiel a nechajte ju prúdiť smerom nahor, až kým presvetlí celé vaše telo zvnútra. Postupne tiež zapáľte všetky Svetelné Body ukryté v strede každého atómu svojho tela. Začnite v chodidlách a skončite v hlave, vrátane mozgu. Môžete vyhnať akúkoľvek nepohodu alebo negativizmus pomocou výdychu, precíťte, ako vychádza cez póry.

 

4. Svojou vôľou postupne zosilňujte svetlo vo vašom vnútri, a cíťte, ako zaplavuje všetky vaše bunky. Vnímajte to ako druh elektrickej energie, ktorá prúdi smerom nahor od Svetelnej Postavy. Teraz Svetelné Body prebudia svoj plný potenciál a rozsvietia okolitú hmotu. Fyzické telo sa uvoľní, poddá sa gravitácii, a v ten moment sa Svetelné Telo rozpína, aby sa stalo ľahším a jasnejším. Na fyzickej úrovni si uvedomujete svoju tiaž, no zároveň vás obklopuje ľahkosť a šíri sa celým vaším telom.

 

5. Zatiaľ čo pokračujete s každým dychom ďalej, obráťte svoju pozornosť na Prítomnosť slnka nad vami. Ak ležíte, nachádza sa diagonálne za vami, a tiež nad vami. Odhadnite vzdialenosť, ktorú cítite medzi vami a tým úžasným zdrojom svetla - niečo ako slnko. To je Zdroj. Rozšírte obeh aj na solárnu Prítomnosť, čím vytvoríte elipsu. Nadychujte sa svetelnej hmoty zo Svetelnej Postavy a pocíťte zostup kozmických frekvencií pri vydychovaní.

 

6. Vaše fyzické telo je kanálom pre stúpajúce a klesajúce sily. Je to prechod a tvorí váš chrám, vaše laboratórium. Zospodu Svetelná Postava dopĺňa zemské sily vyživujúce a naprávajúce vaše telo. Zvrchu Prítomnosť leje Vedomie – Inteligenciu a obnovuje nervový systém.

 

7. Zostaňte si vedomí stúpajúcich ako aj klesajúcich síl, ktoré sa šíria vaším dychom a cirkulujú vo vás. Bez toho, aby ste narušili ten tok, jemne presuňte pozornosť do stredu hrudníku. Za krátku chvíľu sa zdá, že jadro srdca a slnečná Prítomnosť splývajú do jednoty, v ktorej už neexistuje vzdialenosť, len hĺbka Svetla. V tomto momente je vaše uvedomenie zjednotené do jedného ústredného bodu intenzity.

 

8. Odpočívajte. Nerobte nič. V tomto stave zotrvajte tak dlho, ako si želáte. Nehľadajte odpovede, ale prijmite akýkoľvek dojem, ktorý k vám príde. Dovoľte sami sebe byť samotnou skúsenosťou. Nedovoľte ničomu inému, aby vás rušilo. Ako Vedomie žijete v rozšírenom prítomnom momente. Neodbiehajte, nestrácajte zo zretele váš zámer zostať prítomný tu a teraz.

 

9. Vracajte sa pozvoľna. Určite si tempo svojím dychom. Prehlbujte dych, tak ako postupne tlmíte frekvenciu svetla. Teraz sa celý proces obracia naopak. Zatiaľ čo na začiatku ste dychom aktivizovali svetlo a zvyšovali jeho podiel v hmote, teraz sa naopak sústreďujete na znižovanie intenzity svetla, pričom vzrastá vaše uvedomovanie si váhy, hmoty a formy.

 

10. Buďte si plne vedomý váhy a hustoty svojho tela. Presuňte pozornosť z vnútorného a jemného zmyslového vedomia na fyzické zmysly. Zastavte až keď cítite, že plne zaberáte všetok priestor vo vás a tiež okolo vás. Je dobré, aby ste, skôr než sa postavíte, na chvíľu zaujali fetálnu polohu (schúlený do klbka). Ponechajte si dostatok času na začlenenie zážitku, ktorým ste práve prešli. Oči otvorte až celkom na záver, keď ste si opäť zaistili fyzickú stabilitu.

Opakujte usporiadanie vždy pred odchodom z domu. Keď ste ho už raz pozorne vytvorili, zaberie vám to len pár minút, môžete to robiť s otvorenými očami, kdekoľvek a počas akejkoľvek činnosti. Jediné, čo potrebujete počas dňa robiť, je vizualizovať a vyvolávať si pocit, ktorý ste zažívali pri spájaní s centrom zeme a prívale z nebies. Toto postačí na udržanie vášho spojenia.

Cíťte sa bezpečne, ako keby ste boli vo vnútri ochrannej Svetelnej Trubice. Zachovávajte si ten obraz a pocit kdekoľvek ste. Udrží vás to ukotvených a čistých, vertikálne spojených s Inteligenciou, nie zo súcitu horizontálne prepojených na myšlienky a emócie kolektívnej astrálnej atmosféry. A predsa vnímavých, vitálnych a jasne zmýšľajúcich. Autentických a celistvých.

/zrkadlový obraz/

informácie prevzaté zo seminára Návrat k posvätným tradíciám a rituálom božského ženstva

Zobrazení: 238

Přidat komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light!

Přidejte se ke komunitě Věk Zlatého Světla - Age of Golden Light.

Různé info související hlavně s transformací a trans-mutací, čili s přechodem do páté, pozitivně polarizované dimenze.

Info, nabídky, počasí

Blogy a texty od admina, zakladatele komunity jsou: ZDE a ZDE a ZDE a ZDE a na trefy.cz ZDE.

TOPlist

Toto počítadlo načítá od 2. 10. 2014 10:00


Děkuji Vám mnohokrát za další Vaše příspěvky na webhosting těchto stránek. (výpisy všech došlých příspěvků jsou uvedeny v jednotlivých seznamech) Uvedeno ZDE. (nyní je účet jak v Kč, tak i v Eurech)
Těm, kteří na provoz stránek přispěli, poskytuji zcela zdarma:
Holistické léčení na dálku - Holistic Remote Healing Uvedeno ZDE.
Podmínky pro registraci. Pokud se sem chcete zaregistrovat, je třeba vyplnit i vaše narození, jinak se vám registrace nezdaří. Nejnižší věk určený Ningem je 13 let!
Důležité upozornění: Členstvím na těchto stránkách souhlasíte s tím a berte na vědomí, že veškerá Vámi uvedená data (včetně osobních), která jste na těchto stránkách uvedli a uvedete, jsou a budou veřejně přístupná.
* Svou vlastní osobní reklamní stránku si můžete vytvořit ZDE.

* Výměnný - bárterový obchod: detaily ZDE.

* Očekávané zázraky už začaly. Na mnoha místech světa se vytvořil výměnný obchod oproštěný od peněz, obzvláště těch cizích. Kdy tomu otevřou dveře i Čecho-Slováci? - ZDE.
* Typy na výlety, turistiku a rekreaci Uvedeno ZDE.

* Výleťák, typy na výlety. Videa na streamu. Uvedeno ZDE.

* Odkazy na možnost srazu někde na rekreačních pobytech (třeba i v zahraničí), které jsou za příznivou cenu. Uvedeno ZDE.
Inspirace různých způsobů přestavby dodávky na cestovní či běžné obydlí - ZDE.

Aktuální teploty kdekoliv ve světe ZDE, ZDE a ZDE.

Stav počasí a předpověď počasí kteréhokoliv místa na světě najdete ZDE nebo ZDE nebo ZDE.

Aktuální stav počasíČR a na SK ZDE kamery ZDE.
* Nejlevnější státy světa kde se dá žít / Cheapest Countries To Live In The World Here.

PROSÍM přispějte něco

Budeme rádi, když nám přispějete libovolnou částku na provoz těchto našich stránek, neboť Ning web hosting nám ročně účtuje 239 dolarů, t.j. zhruba 6.000Kč/rok.
Seznamy přispívajících jsou ZDE.

účet v Eurech je u:
Fio banka
, č. účtu: 2301716634/2010
IBAN: CZ2420100000002301716634
BIC/SWIFT kód je: FIOBCZPPXXX
(do zprávy napište DAR od: - Vaše jméno nebo Váš nick)

účet v Kč je u:
Fio banka
, č. účtu: 2800690360/2010
IBAN: CZ4020100000002800690360 
BIC/SWIFT kód je: FIOBCZPPXXX
(do zprávy napište DAR od: - Vaše jméno nebo Váš nick)

Vaším příspěvkem současně podpoříte i projekt popsaný v článku: Máte-li zájem o setkávání, sdružování nebo o komunitní soužití či permakulturu, dejte nám vědět, můžeme vám poskytnout menší, nebo třeba i několika hektarové pozemky Uvedeno ZDE.

* Předem Vám za dary velice děkujeme a na oplátku vám věnujeme tohle: Co vám v TAJEMSTVÍ neprozradili, aneb podrobný postup jak se stát vědomým tvůrcem a pánem svého života a osudu - ZDE.

Již zhruba před 10 lety jsem se pokoušel zrealizovat tohle: podrobnosti ZDE. S realizací společné komunity to prozatím dopadlo tak, jak je popsáno v článku: Máte zájem bydlet někde v krásné přírodě, v komunitě stejně smýšlejících spirituálně založených ezoušů, jako jsem např. já? :-) Uvedeno ZDE.

10 způsobů, jak přestat být otrokem a svrhnout pyramidy kontroly (jak se osvobodit od ovládacích chapadel zkorumpovaného otročujícího vládnoucího systému) Uvedeno ZDE.

* Stále větší počet podomácku vyráběných, elitou záměrně potlačovaných zařízení na výrobu volné energie zapříčiní zhroucení pyramidy prohnilé, zkorumpované světovlády. Jestlipak víte proč? :-) Uvedeno ZDE.

* Proč ve světě dojde vbrzku k obrovským změnám, aneb co se bude velice brzo dít a z jakých důvodů. - ZDE.

Pořiďme si naše vlastní centrum kde se budem moci společně scházet

Štěstí přeje připraveným. Proto je třeba založit neziskovou organizaci již dnes. Mnohem více ZDE a v článku: Chystáte se na nějaký předražený seminář? Pokud ano, pak Vás možná budou zajímat naše názory - ZDE. * Máte zájem se scházet, pobývat nebo bydlet v krásné přírodě s nekonfliktními, spirit. založenými lidmi? - ZDE.


* Nechte se inspirovat nápady, vynálezy a moderní technologií, umožňující nám ŽÍT téměř BEZ PENĚZ - ZDE.
* ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL - ZDE.
* Krásné a levné bydlení, které lze dle přání umístit třeba někde v krásné přírodě mimo civilizaci. Uvedeno ZDE.


* Máte zájem stát se vlastníkem 500m2 pozemku v hezké přírodě za pouhých 25.000Kč? - ZDE.
* Co přesně permakultura vlastně je a možnost jak a kde s ní můžete začít i vy - ZDE.


* NEJEN nákup, prodej a pronájem nemovitostí za rozumné ceny (chaty, zahrady, venkovská stavení, domy, louky, lesy atp.) ale i možnost rekreace, alternativního bydlení, životního stylu a vzájemné pomoci - ZDE.

Nejnovější aktivity

Příspěvky do blogu uživatele Ina Obr
před 6 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Meditace&vizualizace na TRVALÉ vzájemné propojení všech nositelů světla a vytvoření jednotného tvořivého energetického pole, potřebného pro odstranění negativity ze světa a přípravu na událost uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Výzvy této doby. 16.9.2020 Patricia Cota-Robles Video ZDE."
před 6 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Velice potřebná a důležitá meditace & vizualizace podporující a urychlující vzestup na vyšší úroveň vědomí a existencí uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Výzvy této doby. 16.9.2020 Patricia Cota-Robles Video ZDE."
před 6 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Vědecky dokázána souvislost mezi koronavirem a 5G. Dejme proto v ČR a SR stop 5G, jelikož jde nejen o Vaše zdraví, ale i o Vaši fyzickou a duševní svobodu uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Robert F. Kennedy, Jr. - Preslov na tlačovej konferencii v Berlíne o vakcínach a 5G Video ZDE. * Dr. Carrie Madej – Urgentní informace o vakcíně proti covidu-19 (text videa) ZDE. * Robert F. Kennedy, jr. podal…"
před 7 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Dr. Carrie Madej – Urgentní informace o vakcíně proti covidu-19 (text videa) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Robert F. Kennedy, Jr. - Preslov na tlačovej konferencii v Berlíne o vakcínach a 5G Video ZDE. * Robert F. Kennedy, jr. podal 23.9.2020 žalobu na farmaceutickou společnost Merck kvůli očkování proti HPV vakcínou…"
před 7 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Dr. Buttar – Roušky, 5G a vakcíny: Dokonalá (brutální) bouře pro covid-19 uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Robert F. Kennedy, Jr. - Preslov na tlačovej konferencii v Berlíne o vakcínach a 5G Video ZDE. * Dr. Carrie Madej – Urgentní informace o vakcíně proti covidu-19 (text videa) ZDE. * Robert F. Kennedy, jr. podal…"
před 7 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Peter Staněk: Studie se shodují, že na planetě by mělo být optimálně jen 1,5–2 miliardy lidí (video odhaluje, proč by ne-mocní nejraději většinu lidí vyhubili, zbytek očipovali a dálkově ovládali) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Robert F. Kennedy, Jr. - Preslov na tlačovej konferencii v Berlíne o vakcínach a 5G Video ZDE. * Dr. Carrie Madej – Urgentní informace o vakcíně proti covidu-19 (text videa) ZDE. * Robert F. Kennedy, jr. podal…"
před 7 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Archontská síť (neboli sít bezduchých entit) tvořících 3./4.D Matrix uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Třetí světová válka – kdo stojí proti lidstvu. 1. a 2. Díl Video ZDE.* ŠOK(adrenochrom) Video ZDE.* Světové zpravodajské agentury si myslí, že žijeme v matrici…"
před 7 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Peter Staněk: Studie se shodují, že na planetě by mělo být optimálně jen 1,5–2 miliardy lidí (video odhaluje, proč by ne-mocní nejraději většinu lidí vyhubili, zbytek očipovali a dálkově ovládali) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* V první řadě neodmítejte vakcínu agresivně a bez udání důvodu, a nebo proto, že ji jednoduše třeba nechcete a máte strach, že Vás otráví, nebo že jste četli, že to je jed o…"
před 9 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Peter Staněk: Studie se shodují, že na planetě by mělo být optimálně jen 1,5–2 miliardy lidí (video odhaluje, proč by ne-mocní nejraději většinu lidí vyhubili, zbytek očipovali a dálkově ovládali) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Z Austrálie, speciálně ze státu Victoria a města Melbourne v čele se stal fašistický stát. Cenzura, zatýkání, zákaz vycházení v noci, přes den max do vzdallenosti…"
před 9 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Peter Staněk: Studie se shodují, že na planetě by mělo být optimálně jen 1,5–2 miliardy lidí (video odhaluje, proč by ne-mocní nejraději většinu lidí vyhubili, zbytek očipovali a dálkově ovládali) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Dr. Rashid Buttar na stanici NNN k současné situaci - velmi důležité - čtěte a hlavně ŠIŘTE, ŠIŘTE, ŠIŘTE *…"
před 9 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Peter Staněk: Studie se shodují, že na planetě by mělo být optimálně jen 1,5–2 miliardy lidí (video odhaluje, proč by ne-mocní nejraději většinu lidí vyhubili, zbytek očipovali a dálkově ovládali) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"*Další důkaz toho, že celej ten virovej humbuk je jen obrovský podvod. Nákupy testů už v roce 2017 a 18? To jako fakt?! To někde vyhrabali Nostradama a on jim řekl, že to vypukne v Číně a pak se to…"
před 9 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Peter Staněk: Studie se shodují, že na planetě by mělo být optimálně jen 1,5–2 miliardy lidí (video odhaluje, proč by ne-mocní nejraději většinu lidí vyhubili, zbytek očipovali a dálkově ovládali) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"* Hodnota koncentrace oxidu uhličitého měřená pod maskou.Hodnota se zvyšuje na více než 10ti násobek toho, co je povoleno na pracovišti. Hodnota by se během testu dále zvyšovala, ale…"
před 9 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Peter Staněk: Studie se shodují, že na planetě by mělo být optimálně jen 1,5–2 miliardy lidí (video odhaluje, proč by ne-mocní nejraději většinu lidí vyhubili, zbytek očipovali a dálkově ovládali) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Úzce související videa a články:* Dr. Carrie Madej – Urgentní informace o vakcíně proti covidu-19 (text videa) Uvedeno ZDE.* Proč je nošení roušek velice škodlivé…"
před 9 hodinami
Příspěvek do blogu uživatele Zlaté Živé Světlo

Peter Staněk: Studie se shodují, že na planetě by mělo být optimálně jen 1,5–2 miliardy lidí (video odhaluje, proč by ne-mocní nejraději většinu lidí vyhubili, zbytek očipovali a dálkově ovládali)

* Peter Staněk 1. díl: Studie se shodují, že na planetě by mělo být optimálně jen 1,5–2 miliardy lidí Cideo ZDE. (ve vlastním zájmu si to poslechněte)           …Zobrazit další
před 10 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo přidal komentář k příspěvku do blogu Trošku vzdělávání o naší skutečné historii (naši nibiruánští mentoři) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Člověk byl stvořen geneticky, padlými, prdlými, egoistickými "anděli". Pokud by člověk byl skutečně stvořen nejvyšší inteligencí Univerza, tzn. tzv. "Bohem" s velkým B,…"
před 12 hodinami
Uživatel Zlaté Živé Světlo odpověděl do diskuse Tak jak to vlastně doopravdy bylo a kdo a proč nám podsouvá polopravdy? Toť otázka za zilión! :-) uživatele Zlaté Živé Světlo.
"Člověk byl stvořen geneticky, padlými, prdlými, egoistickými "anděli". Pokud by člověk byl skutečně stvořen nejvyšší inteligencí Univerza, tzn. tzv. "Bohem" s velkým B,…"
před 12 hodinami
Uživatel Tibor Lapoš uvádí jako oblíbený příspěvek blogu Masky dolů!!!!! Následné škody jsou trvalé, varuje neuroložka uživatele Ina Obr
před 20 hodinami
Uživatel Tibor Lapoš sdílel příspěvek do blogu uživatele Ina Obr v komunitě Facebook.
před 20 hodinami
Tibor Lapoš si oblíbil(a) diskusi Mystérium tvoření světů a jejich realit konečně odhaleno. Pokud již nechcete být snadno ovladatelnou loutkou, tak si to ve vlastním zájmu celé prostudujte! uživatele Zlaté Živé Světlo
před 20 hodinami

© 2020   Created by Zlaté Živé Světlo.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby